Új privát üzeneted érkezett!

Melitta!
:lol: :lol: nekem sincs, de este megpróbállak elérni Ádiéról. :D

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Melitta, köszi, én elolvastam, az elejét :wink: , és már meg is vagyok győzve.
Úgyhogy idevele ezüstkolloid!
Kitől vegyek? Vokinca? Melitta? Nekem bárki megfelel. :D

Vok, ha ez folyékony, akkor biztos nem kell hígítani, meg ahogy olvastam, ezzel gargarizálni is lehet, de ajánlják az orrüreg fertőzéseire is, úgyhogy majd az ősznek ezzel ugranék neki. De mint látom, akár az asztalon kornyadozó barackokra is ráfújhatom. :P :wink:
Vendég
 


Eszti!
Tőlem nyugodtan. :D
Mennyi szeretnél? ajánlom még az arany kolloidot mellé., Lehet, hogy nem ártana egy kicsi belőle Benyónak.

Mindjárt keresek róla anyagot. Az is nagyon jó! :D

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 

 
 

Eszti!
Tőlem nyugodtan. :D
Mennyi szeretnél? ajánlom még az arany kolloidot mellé., Lehet, hogy nem ártana egy kicsi belőle Benyónak.

Mindjárt keresek róla anyagot. Az is nagyon jó! :D

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Edit! Szóval nem sikerült tegnap, mert T majdnem zárásra ért oda. 5 perccel előtte...

Szóval gyerekülés. Zazi szeret aludni az autóban. Olyat keresek, amiben "jól néz ki" egy alvó gyerek és nem lóg mindene...

Anita! Alakulunk, alakulunk. Nem voltatok Földváron véletlenül pénteken? Volt egy látomásom...
Azt hiszem a babafalvának van most egy letölthető e-könyve a szülés-vajúdás megkönnyítésére. Találkoztál már vele?

Rólunk: Zazi egyre jobban viselkedik, csak néha tör ki rajta a dili. Nekem néha felakad a szemem a fáradtságtól, de még mindig tetszik ez a kétgyerekesdi. :) Szofi már nem sárga és a másodikok szent türelmével áll az élethez. Soha nem hittem volna,hogy ilyen van, ha nem tapasztalom!
Igyekszem sok programot csinálni, hogy mindenki jól érezze magát -és kellőképpen kifingjon- bocsánat! :wink: Hogy este ne legyen haddelhadd az alvással. Mert akkora buli van mindig, hogy Z nem szeret aludni...
T továbbra sem tudja terhelni a lábát. Nagyon durva.
Semmi segítségem nincs, az NDK-s úszónők elmehetnek a fenébe, amilyen karjaim lesznek... mert Zazi 16, Szofi már 4,5 kiló sejtésem szerint és noha az előbbit már nem kel cipelni, azért a kádba be-ki, plusz a sérülések utáni "vigyél lovon"... hát, senki nem állította, hogy egyszerű lesz.
De fantasztikus érzés kétgyerekes anyának lenni! Bizony! :wink:

Szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Éljen! Van élet a topikon :D:D:D

Melitta!
jajjjj, remélem jókor foglak hívni este... annyit gondoltam ám rád, csak nem jutottam telefonig. Coryval is 2x bírtam beszélni, de akkor is ő hívott... alig érem utol magam...
De nemsoká meglesz az új előfizetésem és hajrá. :D

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


VukkEszti! Micsoda álomcsapat vagyunk! Hehe! :lol:

Eszti! Ezüst: Esztertől nyugodtan!
Én még a köldökcsonkot is fújtam vele, mert nyálkás volt, amikor leesett és gyönyörű lett.

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Arany kolloid

Tudja-e, hogy a jó minőségű arany oldat természetes ásványi étrendkiegészítő és mellékhatások nélkül gyógyít? Az ősi egyiptomiak már több mint 5000 évvel ezelőtt fogyasztottak aranyat mentális és testi tisztítás céljából. E nemesfém hatékonyságát mi sem bizonyítja jobban, mint a világhírű német bakteriológus Dr.Robert Koch felfedezése, mely szerint a TBC-t okozó baktérium arany jelenlétében nem életképes. Munkájáért orvosi Nobel-díjat kapott.
Az arany ma is kutatott anyag.
Tesztelés alatt áll egy, az AIDS kezelésére szolgáló új aranyvegyület, mivel az gátolja a vírusok szaporodását a fertőzött sejtekben és már bizonyos rákbetegségek gyógyításá- ban is alkalmazzák. Egy másik tanulmány- ban kimutatták, hogy az arany javítja az agy teljesítményét: 3-4 hónapon keresztül napi rendszerességgel fogyasztva az aranykolloid akár 20 %-kal is megnövelheti az IQ-t, javítja a koncentráló képességet, és élesíti az elmét. Apró részecskék formájában az arany könnyebben hatol be a szervezetbe, mintha csak fizikailag őrölnénk, ezért kol- loid és nano részecske méretűre szükséges bontani, mely egy speciális elektronikus- galvanikus eljárás eredményeképpen jön létre. Az arany oldat fogyasztásának kedvező hatásai nemzetközi irodalmi tapasztalatok alapján:
-Gyulladáscsökkentő, többek között az akut és krónikus izületi gyulladások, degenerációk esetén javallott belső alkalmazása, ezáltal csökkenti a fáj- dalmat, és javítja az izület mozgását. -Szabályozza a szívritmust, serkenti a vérkeringést, optimalizálja a testhőmérsékletet. -Eredményesen használják alkohol -, nikotin-, koffein- és szénhidrátfüg- gőség csökkentésére. -Jelentősen enyhíti az asztmatikus tüneteket. -Antibakteriális hatása miatt a leg- kiválóbb fogtömő anyag, amit napjainkban ismét előszeretettel alkalmaznak a fogorvosok. Az arany kolloid oldat belsőleg használva az immunrendszer működését nem zavarja, folyamatos fogyasztása javallott.

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Na, még élek egy pár percig, aztán ébred a haramiám... Te meg dolgozol, mi??? :lol: Na, milyen? Vége a fejtágításnak? Már éles?

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Cory, bakker, te aranyat ne igyál!!! :lol:

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Melitta!
ááááááááá..... lüke!!! :D:D :lol: :lol: :lol:
Igen, melózok. :D De még nem éles, majd csak szeptember 1 től. Addig tágítják a fejem :D:D

Lépek. Vége a munkaidőnek!!!

PUSZI

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Vok, akkor kérek szépen. Hogy mennyit? Mit tudjam én azt? Egy adagot. :wink: :lol: Ne túl sokat, de azért ne egy hétig tartson. :)
Egyelőre maradjunk az ezüstnél, ha jó lesz, bővítünk aranyra. :) Bár én csakis ezüst színű fémeket használok magamon is (aranyból is fehéret), szóval még az arany kolloiddal barátkoznék. :)

Melitta, öröm olvasni a soraidat. Egyszer össze fogom gyűjteni, amikor ide írtál, szerintem egy napig nevetnénk, amíg olvassuk. :)
Vendég
 


Gyöngyi
Na látod, van mit olvasnod. :shock: :lol:
Hol is laktok mindig elfelejtem?
Már én is gondoltam rá ,hogy ha van vonat ,levonatozunk hozzátok Levivel, imád utazni. :lol:

Hát néha kedvet kapok ,de ha a jövőre gondolok el is, megy a kedvem. De még bármi lehet, max nem most ,hanem pár év múlva. :lol:


Melitta
Igen én voltam a futó. :lol: Laci szerint egy állat, :lol: hogy 1-kor kimegyek a 80 fokba.
Észrevettem hogy rossz a telcsid. Mi meg délben ott álltunk előttetek Levivel,,csak nem tudtam beszólni ,mert nekem meg lemerült . :lol: Tamás kocsiját is láttam, így nem erőlködtem, gondoltam bizti otthon van. Délután 4 után eszembe is jutott, hogy a telefon a táskámba.
Na majd holnap újra próbálkozunk.

Eszti
Jó pihit nektek! :D
,
Lidke
Annyira cuki a csaj, és persze Keve is. :lol: És annyira ritka ,hogy ilyen rendi a tesóval.
Nagyon jól csináltok valamit. :wink: :lol:

Tünde
Ez volt a legjobb megoldás ,így már legalább nem bánt senkit. :)

Na lépek aludni. :)






Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Melitta: hülye vagy :)

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Vok:
kérek szépen egy adag ezüstöt és egy adag aranyat (hú, ez jól hangzik... :lol: )
most már csak az kell, hogy mikor/hogyan fizetem és veszem át.
e-mailozzuk meg, köszi!!!!

Cory:
nem vagy egy szószátyár alkat... :lol: :lol: :lol:

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Tünde: az utóbbi két hét kiszippantotta az agyamat. Kicsit sűrű volt történések szempontjából, és jó részt nem általam szervezett programokkal. Ígérem, összeszedem magam, és írok is.
Most épp iskolaügyben vagyunk elhavazódva, már egy vagyont elköltöttünk iskolakezdésre. Balu egyre feszültebb (ugyanez volt az ovi előtt is), egyre kezelhetetlenebb. Remélem, nem csapom agyon idő előtt ;)

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Cory,
kitartást! Biztos nem könnyű se neki, se neked.
Meliita,
ülés ügyben nekem is jöhetne az infó. Lidi is majd 1m magas, így hamarosan szükséges az új. Mi egyszer néztük a Brendonban, nekünk isofixes kellene. Ebből meg csak 2 típus van, Römer és Recaro. A Römernek a fejtámlája nagyon szűk, szerintem. Az alvást én is nehezen tudom elképzelni ezekben. :shock: De Lidi is sokszor alszik autóban. Többiek, vélemény, tapasztalat?
Vok,
ez az ezüst tetszene nekem is. Ha kérek, akkor mennyi idő alatt lenne meg?
Edit,
örülök, hogy javult a kutyus. Az árakat meg láttad a honlapon, akkor mi a kérdés? :shock: :D
Gyöngyi,
voltak animátorok és ők csinálták a gyerek és a sportprogramokat.
Lidke,
nagyon szépek a gyerkőceid. Copfos Déva annyira bájos. Hihetetlen, hogy már ilyen nagy csaj. :D A közös anya-gyerek kép (is) nagyon tetszik. Déva hasonlít rád, ugye? Csak nem szőke. :D
Kérdésedre a válasz: még nem.

angi79
 
 


Angi
Gondoltam hátha nektek akciós volt :lol: :lol:

Nekünk römer van és isofixes. Levi simán alszik benne :) . A leghosszabb út 6 óra volt, amit végig ült simán ,na jó volt 5 perci hiszti is. :wink:
Tegnap Zazi is kipróbálta nálunk, és Melittának is tetszet. :D Szerintem ilyenre fogja cserélni. :wink:


Cory
Mennyi most a suli indulás? Kíváncsivá tettél. :lol:

Mi van lányok ,mindenki nyaral? :roll:


Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Edit,
dobnál 1 képet a tietekről?
http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... ndfilter=Römer&empty=1&productid=198097&pageno=1&whid=25
Ilyen? Köszi az infót!!!
angi79
 
 


Sziasztok,

bocsi, én is össze-visszavagyok mostanság. Nem is igen tudok reagálgatni, mert csak felületesen olvastam

Tünde, Bettinának boldog névnapot!

GYerekülés: Botinak is a Römer Kidfix van van (Isofixes). Ő Horvátországba is ebbe utazott, aludt is, nem volt gond. Előtte ugyan én sem tudtam elképzelni,hogy fog menni. Ja, igaz, mi úgy oldottuk meg,h magát az autónak az ülését döntöttük meg.

Edit, jobbulást a kutyulinak továbbra is. Sajnálom :(

Ezüstkolloidról én is csak jókat olvastam, őszre én is akarok mindenképp.

Mi jól vagyunk, ma voltunk 4D-n Debrecenben. Tudom, elfogult vagyok, de gyönyörű ez a kiscsaj! :D És már annyira husi :D Háááát, teljesen olyan mint a bátyja: szája, pofija, és a vaskos keze, lába. Csaknem 2 kg (1916g) (!) - nak saccolja már most az uh, több mint 30 hetesnek (átlag 1 kg környékén vannak ilyenkor... :shock: :wink: Ráadásul még mindig faros, ami ebben az időszakban még nem is lenne baj, mert elvileg lenne idő, de az ultrahangos szerint azért 1-2 héten belül jó lenne megfordulnia ezekkel a paraméterekkel, mert ugye 32. hétig kb befordulnak (tudom,még utolsó nap is fordulhatnak...) (azt hiszem, lassan tényleg kezdődhet a lelki edzés számomra,h megint kaszabolnak...) Állítólag már most nagy haja van, a tarkójánál csaknem 2 cm :D (kíváncsi leszek). Hozok majd képeket is, csak akkor tudok vele foglalkozni, ha a nagyfiam elaludt, mert jelenleg nincs olyan passzban,h örülne,ha a tesója uh felvételét nézzük... :cool: Amúgy tüneményes okos, nagyfiú lett. Teljesen szobatiszta, éjszaka is szól,ha pisilnie kell.

Puszi!

Lidke, írok Neked még mindenképp! Köszi a múltkori privit!

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Vok! kérek szépen én is Ezüstöt!!! Lassan megint bölcsizünk, új hely, úgy gyerekeke, új bacik... Köszike!

Szépeket!

Kép

Kép
nancsika
 
 


Képek...

Tisztára mint Boti...

Kép

Pofis...
Kép

Tuti kislány :D
Kép

csajosan - édes kis összekulcsolt lábikók
Kép

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Picit nagyok lettek, bocsi...

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Babetta: hát ez nagyon nagy skálán mozog. A nagy tételek: táska (Budmil) 7500, tolltartó (Fishbone) 1300, íróasztal (vatera) 3000. NÁlunk a tankönyvekre azt mondják, hogy 7000 lesz, de azt mi ingyen kapjuk, meg itt általában minden más elsős is. Aztán van a lista, amit adtak. Ha mindenből megveszed a minimumot amit írtak, és a legolcsóbbat, akkor szerintem olyan 6-8000ből kijön, de én elég masszív tartalékot halmoztam fel elvesztés, törés stb esetére, meg igyekeztem minőségi cuccokat venni, így jóval több lett. A vége tényleg a csillagos ég.
Ja, és azt is megtudtam, hogy íróasztalból is van jobb és balkezes. Ja, hogy egyszerű legyen az élet, a gyerekeim sorban: bal, jobb, bal kezesek :) Úgyhogy olyan asztalt vettem, ami kétkezes (az asztal lap alatt van két fiók egymás mellett és nem az egyik oldalon egymás alatt).

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Anita,
nagyon drága a kiscsajotok! Ez az utolsó lábkulcsolós nagyon tuti. :D Olyan jók ezek a képek!
Köszi az infókat az ülésről. Megnézzük akkor ismét és remélhetőleg most Lidi is hajlandó lesz beleülni. :wink: :D
Botinak nagy gratula a szobatisztasághoz! Nálunk ez a teljes még messze van.
angi79
 
 


Kép Kép
Kép Kép Kép
angi79
 
 


sziasztok!

Utána kérdeztem mindennek:
ezüst 2dl 3800 Ft
arany 2dl 3990 Ft

Angi!
Ha megy hozzád mostanában Eszti, akkor odaadom neki, ha nem, akkor max 7végén összefutunk valahol. Hétköznap én a kék metró teljese vonalán meg tudok állni, mert a Gyöngyösi utcától megyek a Határ útig.

Tünde!
Neked jó a Duna Pláza?

Nancsi!
Neked merre lenne jó a tali?

A héten, amikor korábban tudok elszabadulni, megveszem a cuccokat.
Legalább végre magamnak is feltankolok. :):)

Meg van ám csomó jó cucca még a Yess+nak. Multivitaminok, teák, mosópor, öbltő... Mindegyik magyar termék. A multivitaminjuk azért tetszik, mert zöldég-gyümölcs koncentrátumból van. És pép állagú. Így Ádám is meg tudja enni :D:D

Ha még érdekel valakit valami, csak szóljatok. :D

Angi!
Gyönyörű ez a csaj!!! :D És milyen nagy! Kész vagyok tőle! :D Igazi nő.... :D
Mentek még a nyáron valahova?

Puszi

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Anita!
Tök jók ezek a képek! Szépen kivehető rajta a kiscsaj :D Bár, én a tuti kislány résznél nem látom a nunit... de biztos ott van :lol: :lol:
Jó kis súlya van a hölgynek!!! És még 6x össze-vissza fogrulgathat! :)
Én úgy gondolom, hogy minden gyerek tudja, hogy neki hogy a legjobb megszületnie. Botinak biztos úgy volt a legjobb és a kiscsaj is azt fogja választani, ami neki jó. :)
Fel a fejjel!!!

Puszi

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Vok! Köszönöm.
Nekem mind1, majd egyeztetünk, h hol, mikor, kinek jó!
Most 2 hétig tuti nem jó, hacsak nem jártok a Balcsin, és Debrecenben! ;)
Merre dolgozol?

Kép

Kép
nancsika
 
 


Vok, nekem a Gyöngyösi utca kiváló, meg a Duna Plaza is, merthogy én meg ugye Lehel tér. :) Hívlak. :)

Angi, Anita, de jó képek! :) Lidi olyan gyönyörű!
Minikislány tényleg szimplán tök Boti. :) Hasonlít. Főként a husi szájuk.

Mi ma szalmák vagyunk, Bence anyukámékkal akart maradni a Balatonon, mondjuk nem csodálom. Ma már két és fél órát :!: ültek kint apukámmal az állomáson és vonatokat néztek, fagyiztak, Bence simán aludt két és fél órát, szóval megy a dőzs. :) :)

Mi meg este mozi, vacsi, meg minden, amit csak akarunk. :)

Puszi
Vendég
 


Sziasztok!

Elnézést, hogy bezavargok ide, de szeretnék a figyelmetekbe ajánlani egy babákkal, gyermekekkel, szüléssel, szülőséggel kapcsolatos portált.

A portál elérhetősége: http://portal.lilimode.hu

Találtok is sok érdekes dolgot, például cikkeket, (cégek tömény mennyiségű hirdetéseitől mentes) apróhirdetési rendszert, fórumot, szakértőket, recepteket, meséket és verseket, ajánlókat.

Ezen kívül egy különleges dolgot is találtok: egy ingyenesen letölthető havi magazint, amely teljesen reklámmentes.

Minden hónapban nyereményjátékot is indítunk, ami például most az iskolakezdéssel kapcsolatos, így akinek iskolába menő, vagy iskolás korú gyermeke van, azt biztos érdekelni fogja!

Azok, akik szeptember 15-ig regisztrálnak sorsoláson is részt vesznek, ahol értékes nyereményeket sorsolunk ki.

Kérlek nézzétek meg a portált, és ha tetszik, regisztráljatok!

Köszi,

hanee
hanee
 
 


Autósülés:
nekünk mind a két kicsinek Römer van, a fejtámlája lefelé szűkül, így amikor elalszanak, akkor nem "esik le" a fejük, hanem rendesen tart a fejtámla, ezért szerintem a legbiztonságosabb!!
A háttámla kicsit dönthető is, ha elalszik, akkor mi előrehúzzuk az ülőrészt, így nem derékszögben ül alvás közben (na erről ennyit és még jutalékot sem kapok... :lol: )

VokEszti:
tökéletes a DunaPlaza, de előző nap szólj, ha már tudod mikor mész oda, köszi!!

Eszti:
Te tuti direkt fájdítod a szívem... :D , imádom a csajokat, de kéne egy kettesben eltöltött este nekünk is..., persze nem panaszkodom ám!! :lol:

Cory:
tényleg érdemes tartós dolgokat venni, mert pl. az ócska színes ceruzát ki sem lehet hegyezni, így csak pénzkidobás
persze vigyázni kell, nehogy az "élelmesek" eltulajdonítsák... :(
szegény Patríciának nincs mobilja sem, mert valaki kivette szünetben a zsebéből (vagy kölcsönkérte...) és csinált 9000,--os számlát :roll: :shock: :?

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Tünde: ez a mobilos dolog nagyon durva :(

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Ha jót akartok szórakozni, akkor nézzétek meg a Mamma Mia-t. :wink: A durva, hogy ezek a számok 73-ban, 75-ben íródtak..... :!: 8)
Vendég
 


Eszti,
a szüleim is megnézték és ők is nagyon odáig voltak érte. :) Akkor jól telt az este? :D Benyó meddig nyaral a Balcsin?
Vok,
kitalálom, hogy kérek e és írok. Köszi.
Tünde,
köszi a Römer infót. :) Ez a telefonos dolog: :twisted:
Anita,
az egyik anyukának a kisfia a játszin, aki aztán 4,5 kg-mal született természetes úton, csak a 36.-37. héten fordult be. Szóval ilyen is van. :shock:
angi79
 
 


Anita: a barátnőm babája is csak a 36. héten fordult be. Végül a 38. héten született 3800g-mal :) Szóval van még remény :)

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Angi,VokEszti, Cory: köszi a válaszokat :) Tudom, persze,h simán fordulhat még 10x is, ha meg kell igyekszünk rásegíteni praktikákkal: megkergetem négykézláb Botit és hasonlók :D

Angi, gyönyörűség ez a csaj! Valószínűleg marad az eredeti verzió: S. Emma lesz a neve a kiscsajszinak!

VokEszti, de fiúságra utaló jeleket sem látsz, igaz? :lol: (pedig látszik ám, h leányzó... :D)

Eszti, kafi nektek! Mikor érkezik haza a fiad?

Tünde, tényleg nagyon durva ez a mobilos story.

Köszi a dicsiket.


Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Anita: nagyon jól látszik a képeken, hogy egy szépséges kis hercegnő lesz Emma baba! A vonalzódon levő kép a kedvencem! Olyan gyönyörű a szája!!!! Boti pedig egy nagyon nagyon ügyes nagylegénnyé cseperedett!!! :D

Tünde:De durva ez a telefon dolog! :evil: Anyukád hogy van?Végül eljuttok az idén Orosházára? :D

Angi: Lidi fantasztikus micsoda kis hölgy!!!Gondolom nagyon élvezte a sok programot! :lol:

Cory: kitartást Neked!!! :D

Mamacka: Te úgy eltüntél! Jól vagytok? Minden oké Veletek? Hogy telnek napjaitok???Írj, és dobj csodás képeket! :lol:
Vendég
 


sziasztok

csak jöttem megmutizni az új vonalzóm :D

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Gyöngyi, tyűűű, szép a vonalzód!! :)
Gratulálok! :)
Vendég
 


Gyöngyi,
GRATULA!!!!!! :D :D :D
Hogy vagy? Álmosság stb.?
angi79
 
 


Sziasztok!

Bocs, most csak gyorsan egy kérdés, majd este jövök bővebben.

Két hónapos babával az intenzíven bent lehet az anya éjszaka, vagy kitehetik 13 órára arra hivatkozva, hogy náluk ez a szabály?

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Lidke, a László intenzíven éjszaka nem lehet bent a szülő, ahogy én tudom.
Vendég
 


Én pedig szeretnék témát felvetni, mert sokat gondolkozom mostanában, habár még nekünk egyáltalán nem időszerű.

Szerintetek van értelme a gyereket idegennyelvű oviba iratni? Ahol mondjuk két óvónőből az egyik angol anyanyelvű, így párhuzamban két nyelvet hallanak a gyerekek.
Van bárkinek tapasztalata, vagy hallottatok erről bármit is?
Kíváncsi lennék. :)
Vendég
 


köszi a gratulációkat :)

Angi: az álmosság még elmegy, de az émelygés és w.c.-re rohangálás már gázos. 1 hete a dokim javasolta, hogy feküdjek be infúzióra, de kicsit sikerűlt összekapni magam (mondjuk így is -4 kilónál tartok)

Eszti: nálunk nemzetiségi óvoda van, és a magyar mellett a németet is oktatják. Nekem nagyon tetszik

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Mondjuk ez nem kifejezetten idegennyelvű ovi, de szerintem ennyi elég egyenlőre

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Eszti,
a szomszéd kiscsaj most kezd a Montessori angol-magyar oviban. Szóval majd tőlük hozok infókat. Én láttam már 1 foglalkozást ott, jól tudtak a nagyok angolul. Ez a magyar-angol jobb szerintem, mint csak a sima angol ovi. Az is fontos szerintem, hogy akkor utána olyan suliba menjen, ahol tudja folytatni a nyelvet, mert különben uncsi lesz neki az ismétlés.
Gyöngyi,
te szegény. :? Drukk, hogy javuljon a helyzet!
angi79
 
 


Lidke: kötelesek beengedni az anyát! Joga van hozzá! Sajnos sok helyen próbálnak ellene tenni :(

Gyöngyi: gratulálok :)

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Gyöngyi: hűű, de jó!!! :D
a rosszullét egyébként egy jó jel, hogy minden rendben (ez remélem vígasztal...) :)

Lidke:
ágyat biztos nem adnak, de hogy mellette legyen a szoptató anya azt senki nem tilthatja meg ( a kórház saját szabályzatát felülírja a törvény!!!!!)

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Sziasztok!

Holnap mennék megvenni az ezüstöt.
Pénteken már oda is tudom adni. :)

Angi!
Tudtál dönteni? :D

Eszti!
Jó neked a holnap?

Nancsi!
Tudnál majd utalni? Kicsit le vagyunk égve... :oops: Köszi! :D És akkor neked meg 2 hét múlva odaadom. :D

Tüdne!
Veled lefixáltuk. :D

Más? :D:D

Puszi nektek!

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?