Új privát üzeneted érkezett!

Jucc! Szülés után 9 hónapra jött meg. Aztán elég össze-vissza volt, ezért gondolom is h nem vagyok terhes. A ciklusaim azóta: 36-43-32 naposak voltak és a mostaninál a 43. napon vagyok :oops:, és még mindig semmi. lehet h el kéne mennem dokihoz?

Encike! Boldog szülinapot!!!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Zsu! Jó nyaralást! Mi meg pont a 20.-i héten leszünk Balcsin. Ha lent lesztek még, esetleg talizhatnánk. Mi Lellén leszünk.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok.reggel teszteltem,negatív lett,de még reménykedem a hétfőben... :( :(
drukk és kitartás mindenkinek.

Vernike

Kép
vernike25
 
 

 
 

Pruci!! Laptetőőőőőő!!! :D :lol:

Vernike, várd ki a ciklus végét! Drukk!

Kép
judi79
 
 


sziasztok sajna negatív lett a reggeli teszt! :cry: :cry: :cry:

akkor nem értem mért vagyok egész nap álmos ráadásul fájdogál a hasam jobboldalon!
dokim persze nem tudom elérni,nem veszi fel a telóját! :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ne is mond Nitácska....nekem meg bal oldalon,átaludnám a napot a cicim meg majd leszakad....de még van 3 napom...az ideg megöl..

Vernike

Kép
vernike25
 
 


neked még legalább van még remény! :( :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Amíg a doki nem mondja azt,hogy nem vagy terhes,addig neked is van!!Csak ne add fel!!!!Jó éjt.

Vernike

Kép
vernike25
 
 


igazad van nem adom fel!!!!!!
mára elteszem magam szépjó éjszakát mindenkinek!
pusza! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!
Nitácska ez a beszéd!Lehet,hogy éppen most az a minimális együttlét hozza majd meg a babát,hisz elvileg egyetlen egy elég apukából a manócskához!
Ma veszek még egy tesztet,de majd csak ha nem jön meg akkor tesztelek,de nem hiszem,hogy alkalmam lesz rá,mert piri minden jelét produkálom. :( :(
Van arról valami statisztika,ha elsőre nem jön össze akkor már csak később fog sikerülni??Van valakinek ilyen tapasztalata?Úgy félek,hogy ezek után nagyon sokat fog váratni magára a manócskánk,hisz ha minden oké lenne akkor már elsőre összejött volna...Vagy ez butaság?Annyira szerettem volna már,hogy elsőre összejöjjön,mert tudom ezután már csak sokkal idegesebb leszek mindíg....Na mindegy,megyek jönnek a köműveseink,legalább a házikónknak örülhetek addig is!Tegnap már bebetonoztuk a koszorút,kész a födém,csütörtökön jönnek az ácsok!!!Reménykedünk,hogy a karácsonyunkat már ott töltjük és egy kis babó a legszebb ajándék lenne....
Szép napot mindenkinek!

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Kép Ilyenek leszünk..

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Azta! De franko!

Nekem holnap nem kéne megjönnie, de majd hétfőn tesztelek. De jo szülinapi ajándék lenne.
Fájdogál a hasam meg vagy 3 napja este arra keltem, hogy iszonyatosan görcsöl a hasam.
encike 2
 
 


Vernike! Nagyon-nagyon klassz lesz a házatok!!! Gratula! :D Ügyes a számítógépes tervrajz!

Enci, Neked drukk hétfőre, hogy két csík legyen!

Mi 7végén "dolgozunk az ügyön", remélem pé is lesz, aztán majd meglátjuk az eredményt.

Babásodós hétvégét kívánok Mindenkinek!
:D :)
Üdv,

Kép
judi79
 
 


Bárcsak ne jönne, de nem hiszem, mert már menszi érzésem van.
encike 2
 
 


vernike nagyon szép házatok lesz!!!!!!!!! :lol:

mindenkinek megy a drukk a babához!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


mára elteszem magam pusza jéjt! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia.Köszi mindenkinek,de még sokára lesz kész....
Encike,nekem is hétfőn nem kellene megjönnie,de piri érzés megvan,tuti megjön....de szeptember a mi hónapunk lesz...akkor van a szülinapom....
Jó éjt mindenkinek....
Még egy kicsit dicsekedek.....ilyen lesz hátulról...és ott van a két gyerekszoba is...csak a lakók hiányoznak...
Kép

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Vernike és többiek!

Már nem kell várnom hétfőig, ugyanis......

POZI lett ma ateszt!!!!

A párom kicsit elszomorit, de ő jobban fél, mint én, mert mivel halványabb még a 2. csik, erre azt mondta, hogy volt már ilyen.
encike 2
 
 


Hajrá Encike! Jaj de jó!!!! Minden rendben lesz!!!

Remélem ez a kezdés mindenkinek hamarosan meghozza a kis zebrákat :wink: :wink: :wink:

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


encike it is gratula,nem lesz semmi baj,minden rendben lesz mond meg a párodnak! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Enci!
Ennél szebb szülinapi ajándék nem is kell!!!Nagyon örülök!!!! :)
jucc 74
 
 


Sziasztok kismamik!
Bocsánat, hogy betolakodtam közétek, de van néhány szép téli kismamáknak való holmim! Mikor terhes lettem 55 kiló és 168 cm voltam, tehát a ruhák 36-38-asok! Egy kertész farmer(Mamma mia, eredeti ár 12.000ft), egy Esprit farmerszoknya(eredeti ára 17.000ft), egy babaházas barma kockás térdnadrág(eredeti ára 8.000ft), egy C&A-s fekete sportosabb 3/4-es naci(eredeti ára 5000ft), és egy fekete 3/4-es ujjú hosszú tunika, szintén C&A-s(eredeti ára 4000ft). Az összest odaadom 20.000 ft-ért. Ha valakit érdekel írjon privit!
Kép Kép Kép Kép Kép

zsebianya
Kép
Kép Kép
zsebianya
 
 


Encike!!!!!!!!!!!!!!Hatalmas gratula!!!!!Nekem holnap kellene megjönnie,de nincs tesztem....így csak várni tudok :( :( :(
Neked is voltak menzi érzéseid nem???Azok nekem is vannak,de akkor még nekem is lehet esélyem????Franc teszt..miért nem vettem tegnap... :x :x

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Zsebianya,tök jók a rucik,de nekem sajna kicsik....

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Encike milyen tesztet használtál?Hányadik napon mutatja ki a terhességet?Este megyünk pizzázni,már megkerestem az ügyeletes gyógyszertárat,veszek tesztet...fellendített a pozitív példa,bár én úgy érzem nekem tuti megjön...de sebaj...
Encike írj...adj reményt nekem...

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Haliho csajok!

Köszi a sok együttérzést!
Én Huncutkátol rendeltem, megtalálod kicsit lejjebb a topikot, de jobb ha veszel, mert kb 1 hét mire megjön postán. Ma kellett volna jönnie és kiviből löttem egy tesztet.
Ez nekem 33. cn.
Ha 10-es erösségü kimutatja a 12. nap körül.
Jaj, de jo lenne, ha te is meg persze már a többiek is babásak lennétek.
encike 2
 
 


Reggel vagy napközbe csináltad?

Vernike

Kép
vernike25
 
 


encike hogy és pontosan hol lehet elérni Huncutkát?a fizetési mod hogy történik?kérlek segíts mert én pancser vagyok! :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jó reggelt mindenkinek!Bár inkább hajnal van...Megcsináltam a tesztet és hoztam a formám,mivel a teszt nem értékelhető.A controll csík nagyon halványan látszott csak, a teszt csík meg erősen,de azt írja így nem jó.Igaz nem volt jelölve melyik melyik csík,de az eredmény utmutatój alapján így van.Nem reménykedek,de a menzi érzéseim elmúltak helyette apró szűrásokat érzek a gyomromban...szóval idegeskedhetek tovább....
Holnap nem kellene megjönnie....meg még úgy 1,5 évig :)
Szép napot mindenkinek...Pihenjetek sokat,mi megyünk a házhoz meg a szöllőt rendezni....

Vernike

Kép
vernike25
 
 


vernike ez sajna így tényleg nem értékelhető e én azért reménykednék a helyedbe! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Igen még bizakodom,veled mizu?menzi vagy teszt?

Vernike

Kép
vernike25
 
 


nincs menzi de tesztelni se tesztelek mert jövöhéten megyek uh-ra nemrég beszéltem a szülésznőmmel! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nagyon-nagyon drukkolok...

Vernike

Kép
vernike25
 
 


köszi vernike!én is drukkolok mindenkinek!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Haliho!
Meg volt a buli, tök jol éreztük magunkat. A barátoktol szép szőnyeget kaptam és 50 poz c. könyvet!

Van lejjebb, hogy Jonás modszer vagy vmi ilyesmi és még lejjebb GYERTEK RENDELHETŐ HCG...... vmi ilyesmi . Ezt keressétek és Huncutka nevü hölgyeménnyel vegyétek fel a kapcsolatot.
encike 2
 
 


encike köszi a huncutkás segítséget!
babés vonalzot nem teszel ki? :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!Segítségeteket kérem a hőm.mérésben,mikor kell elkezdeni menz.első napjától vagy csak utánna?Hol lehet hozzá görbét csinálni?
Encike gratula a bulihoz a szülinaphoz és a legszebb ajándékhoz-manócskához!!

Vernike

Kép
vernike25
 
 


szerintem mikor vége a menzidnek kezd el mérni a hődet ha lehet azonos időben reggel és még mielőtt kikelnél az ágyból! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Amikor még félig csukva van a szemem?? :D :wink:

Vernike

Kép
vernike25
 
 


ha félig csukva a szemed akkor is,este készícsd magad mellé a hőmérőt! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy rég nem voltam, de apa itthon volt egy hétig szabin és majdnem minden nap mentünk valahová.
Voltunk Cegléden strandon, Az unokahugim 1 éves szülinapján, a 3 éves unokaöcsink szülinapján, Verőcén Magyar szigeten lovasbemutatón + koncerten, Mezőkövesden a strandon, Miskolc-tapolcán a barlang fürdőbe, voltunk a Dunán is, meg én egy délután barátnőztem :) Szóval zajlottak nálunk az események. :)

Ma már nem tudok visszaolvasni, mert nagyon álmi vagyok, de holnap megpróbálok képbe jönni :)

Jó éjt…

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Most nincs kedvem ide se irni.
Holnap jövök!
encike 2
 
 


Enci: jézusom. A hideg rázott, amit olvastam. Most meg a sírógörcs kerülget, pedig nem is ismerem a lányt. Sok erőt a barátnőd családjának, és a babának is. Meg neked is, mert neked is nehéz lesz feldolgoznod. :cry: :cry: :cry:

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Igen Virág, sajna ez van.
Még én se fogtam fel, mi lesz az apával ezután????
encike 2
 
 


Csak olvasok és bőgök....nagyon sajnálom Encike..
Ráadásul megjött....ennyit erről a vacak életről..totál befordultam...

Vernike

Kép
vernike25
 
 


vernike ne fordulj befele,attol nem lesz jobb!
:(

encike itt is részvétem a családnak! :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Encike! Őszinte részvétem a családnak! Borzalmas ami történt, nagyon sajnálom szegény lányt és a családját! Sok erőt kívánok nekik és a pici babónak, h az anyukája legalább benne maradjon velük!!!

Nekem is megjött vasárnap. De most örülök neki a negás teszt után. Na majd a köv hónapban...

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Encike!!! Először is nagy-nagy gratuláció a pozitív teszthez!!! Vigyázz magatokra nagyon és légyszi ne tűnjél el a jó hírek után, mint a korábbi kismamánk, Szöszke!!!
Olvastam, amit írtál az ismerősödről, nagyon-nagyon sajnálom őt és a családot, remélem fel tudják valahogyan dolgozni ezt a tragédiát... azt lehet tudni, hogy mi okozta ezt a hirtelen halált?

Vernike, Te ne fordulj befelé, csak pozitív gondolatok járjanak a fejedben!Sikerülni fog a pozitív teszt és a babó mindannyiunknak!! Legyünk optimisták!
A hőmérőzéssel kapcsolatban, én úgy tudom, hogy a piri első napjától kezdődően kell mérni reggelente, lehetőleg mindig azonos időpontban, és módon, közvetlenül ébredés után, felkelés előtt. Én is mérem, mondjuk ez a hónap nekem megint furcsán alakul, azt hiszem kitolódik a ciklusom megint. Eddig még nem volt idő feltenni a net-es hőmérős honlapokra a görbét, de úgy hallottam a többiektől, hogy talán a www.ciklus.hu oldalon lehet felrakni.

Kép
judi79
 
 


Encike gratulálok!!!De klassz,hogy összejött!!!!!!!
Remélem hamarosan követünk mi is. Én 3 napja görcsölök,olyan furán,így csináltam tesztet,persze negatív lett. Egyrészt nagyon korán csináltam,még nem is lehetne eredmény(így utólag nem is értem magam),másrészt semmit sem érzek,csak az alhasi görcsöt. Na majd jövő hónapban. De hát még mire megjön is két hét.Ilyenkor bezzeg lassan telik az idő.
kutyafüle
 
 


Sziasztok.Már egy kicsit jobban vagyok,csak iszonyatosan görcsölök...UTÁLOM!!!
Judi:Köszi az oldalt nagyon jó,de a hőm.diagrammot nem találom rajt.Ha valaki tud segítsen....
Kutyafüle!Kitartás és hamar elszalad azaz idő majd meglátod....

Vernike

Kép
vernike25
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?