Új privát üzeneted érkezett!

Van még pótolnivalóm(végre lekicsinyítettem a maradék képeket is :wink: )

aztán majd írok is mindjárt(csak ne zaklasson senki se közben) :wink: :wink:

Firenze:
Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép
Kép
Kép
Kép Kép
Kép
Kép
Kép

Pisa
Kép Kép
Kép Kép
Kép
vas
 
 


Ildi: nagyon szép helyeken jártatok

Melitta, Vok: köszi az infókat, gondoltam, hogy elcsesztem az adagolást. Mennyit pihentessem a szert? 1 hét elég, vagy várjak inkább 1 hónapot?

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Gyöngyi, hú de gyors voltál, itt leskelődsz??? :wink:

Anita, Kornatiban nem volt hajóról ugrálás, kicsit merev volt szerintem ehhez a banda, így emiatt haláli unalmas volt :(
Bár ha lett volna, én ezt akkor se vállaltam volna be, na ehhez túl para vagyok :lol: :lol: :lol:

Tünde, az édességgel lekenyerezés is jó módszer :D
Anyukád?

Utólag is nagyon boldogságos Anna , és Anikó névnapot !!!!
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Lidke, a flancba is aranyos lehet :lol:

Melitta, nálunk az elején Natasával én aludtam külön szobában, Gábor Olival, Levente egyedül.
Amíg Natus éjjel szopott ez így ment.
Aztán visszatértem apa mellé.
Délután meg néha egymás hegyén -hátán aludtunk :D

VokEszti, homeós bogyó jöhet :D
Most hogy esett az eső múlt héten, tök jó volt, elmosta az összes gönc pollent, de van fosnivalóm, lassan szórja a mocskait a parlag.
Most csak a csalán , meg az aranyvessző van a levegőben, de ez még nem gáz.
Csak reggel van némi orrdugulás, tüszentés, de 1-2 hét, és lesz itt nemulass :shock:
Mikor jössz Gödöllőre?
nekünk szerintem a mostani hétvégén kívül eléggé betáblázott az összes :D
Én most egyenlőre csak sima gyantát vettem, majd meglátjuk milyne lesz a célközönség :wink:
vas
 
 

 
 

Sziasztok! :lol:

Látom nem csak én hanyagolom a topikot! :lol: :lol: :lol:
Velünk nem sok dolog történt...
Fannika nagy dumagép, rengeteget beszél, elszórakoztat bennünket!

Vokeszti: nem tudom mikor megyünk pestre, valószínű majd októberben, 3-án, 4-én lesz az európa kiállítás. De még nem százas hogy én is megyek Fannikával.Pedig jó lenne talizni.Tőled akarom kérdezni hogy övsömörre van valami homeos ajánlatod???

Puszi mindenkinek!!!
:lol:
Vendég
 


Ildi! Akkor nem zaklatlak... :lol: Csak kérnék egy pontos útleírást, címekkel és árkalkulációkkal, mert a törpék mellett erre nem futja az időből... :lol: :lol: :lol:
Hmm. Vettél gyantát?!

Tünde, teényleg, anyukád hogy van?

Gyöngyi!
Nekem chamomila túladagolással 2 hónapot kellett várnom, mire kiürült. Ha ismered a gyógyszer pszichés hatását, hamar rájössz, hogy már sok-e, illetve, hogy eltűnt-e a szervezetből.
Pedig én csak hetente 1x adtam 2 szemet kis potenciálból!

Szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Aha,Melitta, van már kétféle gyantázóm, meg gyantám is :D
De ágy még nincs :lol: :lol:

mire is kérsz pontos útleírást, árkalkulációt...stb...... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:



Pont akartam mondani Szofi vonalzóját, hoyg már 44 hetes :lol:
De látom, rendberaktad :wink:
puszi :wink:

nem is tudtam, hogy túllehet adagolni a homeós cuccokat :roll:
vas
 
 


vas
 
 


Hát a nyaralásról!!! 8) :lol:

Most csináltam a vonalzókat, de látom résen vagy! :wink:

Mi palotakertezünk lelkesen, meg Erzsébet-parkozunk. Akartok csatlakozni valamikor? Az EP hűvösebb. Tényleg, kérdezni is akartam, hogy milyen ott a közbiztonság? nem tűnik veszélyesnek...

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Cory, jó lesz a tipp, úgy tűnik teljesen beválik! Kop-kop-kop! :wink:

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Ildi: Nem leskelődtem :) . Egyszerre írtunk, csak az enyém nem küldte el az üzit, hanem helyette frissitett :? , akkor láttam, hogy írtál, így gondoltam hozzácsaplak téged is az új íráshoz :D

melitta: 2 hónap,jesszus :shock: , akkor nálam 1 év, mert naponta kapott ch30-t. Corytól mi volt a tipp? (nem vagyok kiváncsi ám :) )

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Melitta, oké, erzsébet parkozhatunk, az tényleg hűvösebb :D
Közbiztonság?
Passz :D
nem hallottam még rémhíreket :D (meg semilyeneket sem)

Árkalkuláció?Mi vagy te, apeh-os??? :D :lol: :lol: :lol:
majd priviben, vagy inkább szóban :D
Indulnátok nyaralni(vagy inkább jövőre? )


Gyöngyi, gondoltam ám, hogy nem leskelődsz :wink:
csak oylan gyors voltál :D

na, pusszantás
vas
 
 


Sziasztok!
Itt van néhány kép a gyerekekről!
Visszaolvasok....



Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép [img]
katicuska
 
 


Köszi csajmok az érdeklődést, anyum jól van!

megyek altatni... (és egyben aludni :lol: )

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Edit, nagyon boldog szülinapot!!!!!

Kép
vas
 
 


Jót aludtál Tünde?? :wink: :wink: :wink: :wink: :D :D :D :D
vas
 
 


Sziasztok

Edit: Innen is boldogságosat :D Azért jöhetnél kicsit sűrűbben is irgum-burgum :wink:

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Katicuska: nagyon szép családod van :)

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Vok: milyen a meló? Most már tudja a jónép,hogy te vagy a csop. vez. helyettes? :wink:

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Sziasztok!
Üdv innen Siófokról! Nagyon klassz minden. Frankó medencék (is) vannak és tök jó gyerekprogramok. Az idő is kiváló. A hotel is szuper. :D

Edit,
boldog szülinapot Neked!
Ildi,
ezek a képek is nagyon jól sikerültek, biztos jó lehetett a kikapcsolódás. Megnézted már Szofit?
Melitta,
nagyon nehéz kettővel? Mondjuk te biztos jól kezeled az új helyzeteket. Jó Balcsizást!
Katicuska,
szép a familia.
Gyöngyi,
mozi jó volt? Én a múltkor elvittem Ferit a Szex&City-re. Nekem nagyon bejött, neki a közepe kicsit uncsi volt. :D :wink:
Boscó,
és miket mond Fanni?

Pussz.

angi79
 
 


Sziasztok!

Edit!
Boldog szülinapot tőlem is! :D:D
Csináltál magadnak fincsi tortát??? :D

Gyöngyi!
Nem, még csak ketten tudják. Majd holnap elmondom. :) Vagy nem. Még nem döntöttem el. :):)
Viszont egyre több infót tudok meg. Érdekes lesz, az biztos. Nagyátlagban riportokat kell majd írnom. Az én angol helyesírásommal kínszenvedés lesz az elején... de majd csak belejövök :D:D

Egyébként tök sokat tanultam és kezd túl sok is lenni az infó. Már alig várom, hogy holnap vége legyen az egésznek és túlessünk a vizsgán.


Angi!
Jó fej a Feri,hogy elment veled Sex&the City-re. enyémet 8 lóval se lehetne egy ilyenre cipelni :D


Melitta!
Hazajöttetek? :) Lassan lesz telcsim és fogok tudni telefonálni is hihi :D:D

Tünde!
Mit mondtak végül anyudnak? Mikor kell visszamennie?

Katicuska!
Naaaagyon cukik vagytok együtt! :D Kiscsaj nagyon szép!

Hanna most az apjával van, mert az meg belázasodott... állítólag csak torokgyuszi,d e én kétlem. Na mindegy.
Valami 7végés tali összel??? :D:D

Puszi nektek!

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Angi: x-aktákat néztük és számomra baromi nagy csalódás volt.Semmi 0. típusú találkozás, még félni se féltem (pedig elég betoji vagyok). Melyik szállodában vagytok?
vok:És ki az a két ember, a főnök meg Te? hehe :) Ingyen telcsi? Lesz itt duma party :) Én azért szeretnék csak fele annyira úgy tudni angolul mint Te. Ősszre tali biztos összehozható :wink:

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Angi: x-aktákat néztük és számomra baromi nagy csalódás volt.Semmi 0. típusú találkozás, még félni se féltem (pedig elég betoji vagyok). Melyik szállodában vagytok?
vok:És ki az a két ember, a főnök meg Te? hehe :) Ingyen telcsi? Lesz itt duma party :) Én azért szeretnék csak fele annyira úgy tudni angolul mint Te. Ősszre tali biztos összehozható :wink:

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Sziasztok!

Editkém, Isten éltessen sokági tőlünk is! (nekünk házassági évfordulónk van :wink: )

Katicuska, gratulálok a szép családhoz!

VokEszter, kíváncsi vagyok, mit fognak szólni, ha leesik nekik a beosztásod :lol:

Ildi, szépek vagytok! Klassz helyeken jártatok!

Tünde, örülök,h jobban van Anyud!

Angi, jó nyaralást Nektek! Király,h minden szupi! Feri meg tényleg jó fej,h elment veled megnézni. Tibim is megnézte velem, igaz itthon néztük. :oops: :roll: :wink:

Voltunk ma dokinál. Minden ok. Szerencsére a méhszáj tökéletes, picilány rendben van, szépen fejlődik. Medencefekvésű jelenleg, de még rengeteg idő van! Még csak két kilót híztam, szóval nagy dícséretet kaptam.

Képzeljétek, Botit le akartuk vinni anyósékhoz, míg mentünk a dokihoz. A kocsiban mondta,h ő is jön a doktorbácsihoz megnézni a tesót. Elvittük, gondoltuk, most apa legfeljebb kihagyja az uh-t, jövő hétvégén úgyis megyünk 4D-re. Be is akart jönni. Háááát, izgultam,h fog viselkedni. De annyira jó fiú volt és édes. Mikor meglátta a monitoron, mondta,h ott a kistesókája, úszik. :lol: Aztán meg,h ott a lába... , (tényleg az volt) :shock: lehet hogy megtalálta a leendő szakmáját??? :cool: :D Dokimnak nagyon tetszett. Most meg elalvás előtt átbeszéltük a mai napot szokás szerint. Voltunk úszni, délután a doktorbácsinál megnézni a tesót.... stb. Boti megint mondja,h úszott a tesó, reggel Boti úszott bla-bla-bla .... szünet - megkérdi:hol van a tesó karúszója??? kééééész. :D :D :D

Melitta, Zazi szokja a helyzetet? Drukk Nektek,h mielőbb rendeződjetek! Örülök,h bejelentkezgetsz!

Ági, te sem zúdítod a hsz-ket, hiába van diploma! :wink:

Szép estét!

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Sziasztok,

Pici életjel tőlünk :)
Most éppen költöztetjük idebent az irodát, utálatos egy meló :? Aztán holnaptól 2 hétig szabin leszek :D , megyünk le Szárszóra, szóval megint nem jövök egy darabig, de utána ígérem, hogy próbálok aktívabb lenni :wink:

Mindenkinek további szép nyarat! :)

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


sziasztok

Anita:Boti nagyon helyes lehetett :), hogy összekombinálja a dolgokat, eszméletlen :D

Vali: vigyázz a pakolással, nehogy a derakad megint beálljon. Jó pihenést, ha megjöttök képeket kérünk,már rég láttam a kiscsajt :)

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Sziasztok!

Lányok, köszönöm a mozgás miatti megnyugtatásokat. Még a második gyereknél is meg tud rémülni az ember...
Na, nekem az egyik doki melső fali, a másik hátsó fali lepényt mond (az egyik az ide is írogató dr. Nagy László). :lol:

A londoni kombinált teszt negatív lett, hálistennek, egy kicsit megnyugodtam.

Bencus jelenleg jól van, műtéti kiírásunk egyelőre nincs, mert kevés a doki és sok a beteg kicsi egy súlyponti kórházban. Kész röhej az egészségügy.
Tüdőgyógyásznál is voltunk, mert Bencus hajlamos lehet az azstmára, bár eddig tünetmentes, és jól van. Ha 2 hónap múlv is az lesz, illetve a műtét után ritkulnak a felső légúti megbetegedései, akkor a doki szerint megússzuk.
Mindig van mit idegeskedni.

Lányok, szeretném, ha a kicsiknek lennének nagyszülei. Ha nem is vér szerintiek, de szívem szerint keresnék egy házaspárt, vagy akár csak egy nénit is, hogy tudják, milyen is ez. A mi szüleink ugye szóba sem jöhetnek, de úgy sajnálom Bencust, amikor a társai a mamákról, papákról beszélnek, és csak kérdezi tőlem: anya, az mi? Ez ki? Hülye ötlet?

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Sziasztok

Köszi lányok!
Megint fiatalabb lettem :lol: :lol:

Gyöngyi
Nyaralni voltunk azért nem jöttem. :wink:

Szuper jó volt minden , gyerekek nagyon élvezték a balcsit, :lol: és én se akartam haza jönni.. :roll: :lol:
Ami rossz volt : az új fényképezőnk meghalt a második napon :twisted: ,és szegény kutyinkat széttépte a szomszéd kutyája mire hazaértünk, :cry: 2 órát műtötték a nyakát. Ha nem lett volna rajta nyakörv, szerintem már nem élne. Most itt ápoljuk szegényt :cry:


Vali
Remélem most jó időtök lesz! :lol:
Jó pihizést, és tényleg jöhetnél gyakrabban!

Angi
Nektek továbbra is jó nyaralást! :D Meddig maradtok?

Anita
De édes Boti , dumája :lol:
Ünnepeltetek ti is? :?:
Képzeld, van közös ismerősünk Nyíregyházán! :shock: :lol:

Eszter
Magamnak most nem csináltam tortát, de ha itthon lettem volna ,biztos csináltam volna. :lol:

Melitta
Neked nem írok, mert beszélünk vagy talizunk. :wink:

Katicus
Nagyon szépek vagytok! :)

Ildi
Képek szupik, bizti nagyon jó volt :lol:

Lyly
Szerintem nem hülyeség ,csak normális pótmamát kell találni. :)





Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Anita: Nagyon édes lehetett Boti!!!Gondolom milyen büszke voltál rá!!! És ahogy kombinált az tényleg hihetetlen!!!Köszi a (jogos) megjegyzést a hozzászólásokkal kapcsolatban! Úgy elrohannak a napok, hiába nem kell tanulni! Ígérem igyekszem többet írni, de láthatod a többiek is úgy elvannak írás nélkül :lol: :wink: :lol: Boldog házassági évfordulót!!!

Edit: Neked pedig kívánunk utólag nagyon sok boldog születésnapot!!!

Vali: vigyázzatok magatokra, jó pihenést!!!

Vokeszti: :lol: Őszi tali :lol: Még jól elraktad :lol: :lol: :wink: :wink:

Lyly:Én teljesen meg tudlak érteni!!!!! A Nők lapjában nagyon sokan keresnek pótnagyit, pótnagyszülőket! És mivel nálunk is az a helyzet, hogy nem igazán vannak nagyszülők(vagyis vannak de mégsincsenek igazából) egyáltalán nem tartom hülye ötletnek az ötleted :lol: (na ezt jól megírtam) :lol: Mindenképpen megér egy próbát, csak nagyon jó emberismerőnek kell lenni ahhoz, hogy az ember megbízhasson valakiben. Mi most Bodrogkeresztúron voltunk hétvégén motorostalálkozón, és hihetetlen hogy milyen kedves, közvetlen és önzetlen emberekkel találkoztunk! Ott most vennék egy nyaralót ha lenne pénzem :lol: Mindenki azt kereste, hogy járhatna kedvünkben, miben tudna segíteni, stb.stb.Rég éreztem ilyen jól magam emberek között :wink:

Angi79:Fannika is nagyon jól összerakja ám a dolgokat :lol: Tegnap egy gólyát láttunk a fészkében, erre Fannika megállapította, hogy -egyedül van ott a gólya,elmentek tesói, meg apukája, anyukája.Biztos nagyon hiányznak neki tesói. A másik eset pl. amikor elment az apukájával anyósomékhoz.Amikor hazajöttek, a Wc-n csücsült, amikor elkezdte mesélni hogy -Henike előreszaladt, becsukta ajtót, és az ajtó beragadt. Henike bennt maradt, és sírt, nagyon félt. De Muci kinyitotta ajtót!
Szóval mindent mond, még azt is néha amit nem szabadna! Esténként elmondom neki hogy ne használjon csúnya szavakat.Erre valamelyik nap az apukája mérgelődött. Erre Fannika:-apa ne mérgelődj mindig :lol: Nem szabad ilyeneket mondani, ilyet csak a nagyfiúk mondanak :lol: :roll: Egyedül szeret mostmár pisilni, tök ügyesen lehúzza a bugyit :lol:

Katicuska: Nagyon szép kis család vagytok!!!

Lányok a pesti játszótéren tényleg iszonyat csúnyán beszélnek a gyerekek? Mert sógórnőm arra hivatkozik hogy azért beszél így a kislánya. Az itteni játszóházban előadta magát a kislány amikor nem úgy történtek a dolgok ahogy ő szerette volna, és olyat mondott, hogy lesett az állam :wink:
Vendég
 


Lyly:
szerintem sem hülyeség, egy csomó idősebb ember él tök egyedül, rá sem nyitják az ajtót, aki biztosan örülne egy új családnak. Persze óvatosnak kell lenni, szerintem először mindenképp Ti keressétek fel őt, hogy "körül lehessen nézni"

Edit:
szegény kutya :(
az óvónénink férjének is pár hete tépte szét a kezét a saját kutyája, pedig kiskoruktól nevelik szelíden, pitbull volt.... (ennyit arról, hogy csak a nevelés számít)
én rettegnék ha kutyánk lenne... (bocsi a kutyagazdiktól!!)

most már engem is érdekel ez az ezüst-kolloid, aki bővebb infót tud írjon már egy pár sort priviben, köszi!!

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Sziasztok!

Edit!
Jujjjj!!!!! Hogy jutott át a szomszéd kutyája????? És mit mondott a szomszéd????
Szegény kutyu!!!! :(:( Remélem rendbe jön! Mennyire harapta szét? Nagyon kegyetlenek bírnak lenni, sajna. :(

Boscó!
Én nem tapasztaltam még, de nem is voltam ott minden nap. Hanna nem beszél csúnyán. A bölcsiben sem nagyon dívik nálunk. Szóval passz. De hamar összeszedik, az tuti. :) Ügyesek. :D:D
És mit csinálsz mostanság, ha már nem tanulsz? Valami melót keresel már, vagy csak ha Fanni ovis lesz?

Gyöngyi!
Hogy vagytok?

Lyly!
Pótnagyszülők jó ötlet! Nem minidg a vérszerinti dolgok a legjobbak! :D:D
A műtéthez drukkolok nagyon!
És ha megpróbálnátok egy pesti kórházban? Hátha hamarabb sorra kerülnétek....

Anita!
Édes lehetetett Boti!!! :D:D nagy a szövege! :D:D
Örülök, hogy a kiscsajjal minden rendben! :)

Meló:
Csoport elsőként 93%os végtesztet csináltam... szóval egész okos voltam :D
Ma már itt ülök az irodában, de még semmi értelmes dolgot nem tudtam csinálni. Tanulnom kellene, de nem tudok egy tréninget se végigcsinálni, mert nincsen jogosultságom kérni, a csoport vezetőm meg lelépett a főnöknőnkkel már vagy 1 órája. Ő tudna segíteni.... :D Na, sebaj. :D

Írjatok!!! :D:D

Puszi nektek

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


sziasztok

Edit: sajnálom ami a kutyátokkal történt, remélem mielőbb felépűl

Lyly: nagyszülő ötlet jól hangzik, szerencsére nálunk nincs ilyen gond.

Vok: Lili jól van, köszi. Átalusszuk az éjszakát, csak hajnalban keleget, de ez már szuper állapotnak számít.Szerda óta elhagytuk a cicit is, nem nagyon keresi, simán elalszik nélküle. Írok privit neked :wink:

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Sziasztok!
Már itthon vagyunk pénetek este óta. Csak tegnap meglátogattuk anyumékat a majsai strandon. Na és persze mosok ezerrel és vasalok.
Gyöngyi,
itt voltunk www.hotelazur.hu . Nagyon ügyik vagytok, hogy a szopinak vége és hogy végre alszatok is! Le a kalappal előtted!
Boscó,
tényleg nagyon szép összefüggéseket gyárt a lányod! Tök ari. :D
Anita,
Boti karúszós beszólása annyira jó : :D :) :) :) . Milyen drága, hogy látta a tesó lábát. Ez nem olyan egyszrű ám. És te meg ügyi vagy a kilókkal! Név? Van döntés már?
Edit,
szegény kutyi. :( Örülök, hogy jó volt a pihi. :) Én sem akartam hazajönni és Lidi se. Mindig mondja, hogy menjünk vissza. :)
Vok,
gratula a 93%-hoz! Azért remélem nem kell sokáig unatkoznod. :D
Lyly,
biztos vannak ilyen emberek, akiknek pl. nincs gyerekük. Nem tudom, hogy hol lehetne keresni.

Majd hozok képeket később.
angi79
 
 


Edit: hogy van a kutyus????

Angi: nagyon szupi helyen voltatok.Várjuk a képeket!
Vendég
 


sziasztok

Angi:tényleg szuper helyen voltatok. Gyerek programok is voltak, vagy azt ti szerveztetek magatoknak?

Edit:mi van a kutyutokkal?

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Bettina,
boldog névnapot Neked! Kép
angi79
 
 


Bettina: tőlünk is boldog névnapot :)

Lányok ennyire azért nem kéne aktívnak lenni :?

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Sziasztok

Bettina
Nagyon boldog névnapot! :D

Gyöngyikém, bevágod magad az autóba és irány hozzánk .Kidumáljuk magunkat oszt mehetsz haza. :lol:

Kutyi jól van a körülményekhez képest, 1 hét múlva kiszedik a varratokat.
Már rendesen eszik, és őrzi a házat is. :D

Ma Melittáéknál voltunk Levi és Zazi nagyon elvoltak, :D rajtam meg Szofi aludt addig. :lol: Délután már kevésbé sikerült megnyugtatnom. :oops: :lol:

Melitta
Sikerült kicserélni? :?:
Szerintem megyünk holnap is, :lol: :lol: mert úgy néz ki, hogy nem megyünk.

Angi
Hol vannak a képek???? :?: :?:
Nagyon tuti a hely, :shock: :D de elárulnád, hogy mennyi volt 1 éjszaka?,ha jól látom elég durva. :shock: :lol:

Eszter
A mi kutyánk ment hozzájuk. :cry: Petárdáztak, és mi nem voltunk itthon, ilyenkor nagyon fél és nem figyel semmire, csak megy amíg embert nem talál.. A kutyát nem figyelte sajna. :roll: :cry:

Ne csinálj ilyen jó eredményeket ,mert ki fognak használni. :lol: :lol:

Tünde
Ugye azért megmaradt a keze? :?: :(



Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Sziasztok!

Végre van egy kis időm írni. Olvastam eddig is, csak írni nem tudtam, mert Déva folyamatosan ölben akar lenni, de nem ám ülve, csak az a jó neki, ha közben mászkál is az aktuális rabszolgája. :lol: Ha meg alszik, akkor igyekszem utolérni magam.

Eszter!
Mi ez a homeo túladagolás? :shock: És milyen pszichés hatása lehet? Déva naponta-kétnaponta kap 2 golyót, attól függően, hogy épp milyen napja van. Ez baj? :roll:
Mi van az angol helyesírásoddal? Én azt hittem, azt is tanítod.

Melitta!
Szólj, ha hazajöttetek, mi már itthon vagyunk. Csak Anyuméknál voltunk pár napot, de négyesben, így olyan nyaralás-féle volt.

Ildi!
Jaj, nagyon szupi lehetett...! :D

Katicuska!
Nagyon szépek vagytok! A második kép haláli! :lol:

Edit!
Utólag is boldog szülinapot! :D

Angi!
Csak nem tervezitek a kistesót? :D
Örülök, hogy jól éreztétek magatokat! Képeket majd hozzál!


Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Hm... Ezt elküldte. :?

Folyt.:

Anita!
Írtam privit még a múlt héten.
Szuper, hogy minden rendben! Két kiló? :shock: Én is keveset híztam Dévával, de ez nem semmi! Kis vékonka leszel szülés után. :wink:
Boti fantasztikus, hogy így tud következtetni! :D Jó, hogy ennyire összefüggéseiben látja a világot! :wink: UH képeken Keve is látta a látnivalót, szerintem ők még másképp látják a dolgokat.

Vali!
Jó pihit nektek!

Lyly!
Szerintem is jó ötlet a pótnagyszülő! Ha gyorsan találtok, még akár az apás szülés is megoldódhat!

Edit!
Szegény kutyu! :cry: Gondoltam, hogy nem nálatok történt, akkor biztos a másik nézett volna rosszabbul ki. Utálom a petárdákat! :evil: Pont ma mondták, hogy megtelt az Illatos úti menhely, és egy csomó kutyát el kell altatni a jövő héten, hogy fogadni tudják az aug. 20-i menekülőket. :cry: Attila most elment sörözni Déva keresztapájával, ha hazajön, meg is kérdezem, hátha akarunk egy kutyát. (Ittasan talán nem lesz szőrösszívű.)

Boscó!
Szerintem nem minden játszótéren beszélnek csúnyán. Nálunk a közelin igen, de ott a szülőkkel is gondok vannak szerintem. Múltkor egy négy év körüli kislány beült a csúszda aljába homokozni. (Ez az egy csúszda van, mindig sokan használják.)Mikor Keve fölmászott, kértem, hogy szálljon ki, hogy a Keve le tudjon csúszni. Fölnézett a Kevére, és közölte velem, hogy nem száll ki. Mondtam neki, hogy jó, akkor lecsúszik a kisfiam úgy, hogy ő ott ül, de ne lepődjön majd meg, ha esetleg nekimegy és megüti magát. Rögtön fölpattant, de amint Keve lecsúszott, vissza is mászott. A többi anyuka (ők a törzsközönség, összeszokott társaság) elkezdték szépen kérlelni, hogy szálljon ki, és mikor még kb. 5 perc után is ott ült, szóltak az anyájának. Az odajött, és mosolyogva elmondta kb. ötször, hogy "Esztike, szeretném, ha kiszállnál a csúszdából." Esztike úgy tett, mintha nem is hallaná, erre anyuka odafordult a többiekhez, hogy "Hát, nem tudom kiparancsolni." Erre a többi leszedte a gyerekét a létráról, és odébbállt. :shock:
A távolabbi játszit szeretem, ott kevés gyerek van, szuper játékok, és többségében normális szülők. Meg árnyék.

Gyöngyi!
Ügyesek vagytok a cici elhagyással! :D


Rólunk:
Múlt héten Attila szabin volt, pár napot a szüleimnél voltunk, de nélkülük :mrgreen: , utána vettünk a külker sportparkba bérletet, ott is eltöltöttünk pár napot, menekültünk a hőség elől. Szupi volt, én kiskoromban ott tanultam meg úszni, meg sokat jártunk oda. 15 év alatt semmit nem változott, csak a fák lettek magasabbak. :wink: Gyerekek is imádták, délután meg a pokrócon aludtak. Majd hozok képeket.
Kevét elkaptuk, Attila lefogta, én meg géppel megnyírtam, most egész kultúrált feje van. Szegény nagyon sírt, de nem maradhatott úgy, már borzasztóan hosszú volt a haja. Eddig álmában vágtam neki, mert kb. egy éve nagyon fél mindentől, aminek a hajához köze van (hajmosás, vágás, fésülés), de most ahányszor nekiálltam volna, mindig felébredt.
Déva eddig gurulva közlekedett, múlt hét óta meg már kuszik is. Ma benéztem a konyhából, és láttam, ahogy feltűnik a szoba ajtajában a feje, észrevesz, megörül nekem és már indul is neki a kb. 5 méteres távnak a konyháig. Olyan kis aranyos! :D
Keve továbbra is tündéri, még mikor Déva odamegy, és szétszedi a majdnem kész kirakóját, akkor se haragszik rá, sőt, boldogan közli, hogy "Játszik velem a Déééba!", aztán elkezdi neki magyarázni, hogy melyik hová való.
Valamelyik nap a Déva bukott, erre a Keve ránézett, és vagy ötször egymás után elmondta neki, hogy "Te! Pusztustalan! Te! Pusztustalan!" :lol:

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Sziasztok!

Lidke!
Gyógyszerképnek hívják a homeós "túladagolást". ez az, amikor elkezdi a tüneketek produkálni, javulás helyett. Azt ajánlják általában, hogy folyamatosan csökkenteni kell az adagot, amíg el nem múlik teljesen a tünet. Vannak olyan szerek, amikből nagyobb potenciált írnak fel a dokik, az hosszú ideig tart. Abból havonta-kéthavonta kell bevenni 5db-ot. Illetve ez i sattól függ, hogy mit reagál a szervezeted. Amikor kezd újra előjönni a tünet, lehet bevenni a szerből. (a nagyobb potenciálnál) De ez doki függő. :)
Szóval, ha nektek a doki azt mondta, hogy folyamatosan kell kapnia alacsony potenciálban Dévának az eckémára a szert, akkor ő tudja. :D

Angol helyesírás: Taníom, persze, de mivel nem felsőfokra készítek embereket, csak az alapokkal szoktunk szenvedni. Az megy... :D De amihez em nyúltam vagy 4 éve, akkor nem megy. :D:D Át kell ismételnem nekem is :D:D

Nagyon türelmes Keve. Komolyan mondom, irigykedem Dévára... :D tuti jó testvére van! :D Az én bátáym lazán megette az ajándékba kapott macskanyelvemet.... :lol: :lol: Pedig 12 évvel idősebb, mint én :D:D

Edit!
Jajjjjj, szegény kutyu! De azért lehetne normálisabb is a szomszéd kutyája. Hozzánk rendszeresen átmászik a kerítésen a szomszéd vizslája (nagyon profin csinálja...) és Bigyóék nem bántják, hanem játszanak vele....

Tünde!
És mi lett az ismerős kezével??? Kutyával mit csináltak????

Rólam: Tegnap ismét remekeltem... sikerült benzint tankolnom a dízel alutónkba.... Szerencsére észrevettem és nem tankoltam tele, de akkor is nagyon mérges vagyok magamra... Még oda is figyeltem,h ogy DÍZELT tankoljak és levettem a 95-ös csövet... :(:(:( :evil: :evil: Ma Ádám leszívja a benya-gázolaj keveréket és NAGYON remélem ennyi baja lesz csak a kocsinak tőle.
Most egy időre elment a kedvem a tankolástól.....

Puszi nektek

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


sziasztok

Edit: Úgy mennék, de tényleg, csak olyan messze lakunk egymástól :( . Egyébként a forgalmat nézve, szerintem vonattal és hévvel gyorsabban kinnt lennék mint autóval. Na majd ha nem lesz ilyen dög meleg megpróbálok kimenni hozzátok. Melittáékat nézve, nem gondoltad meg magad a kettecskével? :D

Vok: a benzines kocsiknak nem más a tanknyílás kialakításuk mint a disel kocsiknak? Előfordulnak ilyen bakik, após például a sthill fűrészben cserélte össze az olaj beöntőt és üzemanyag nyíllást. Nem értette miért nem indul az 1 éves gépe :wink:

Na megyek lerakom a csajt aludni

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Bettina köszöni a köszöntéseket! :)

A harapós kutya el lett altatva, a gazdi pedig rendbe fog jönni lassacskán (begipszelték a kezét és egy ideg is megsérült)...

Angi: jó a hely, kicsit húzós, de tényleg minden van ami szem-szájnak ingere :lol:

Gyöngyi:
dízelt tudsz tankolni a benzinesbe csak fordítva nem.
a benzinest rögtön tönkre vágja
a múltkor Peti is a tankolás felénél vette észre, hogy a benzint tölti, ezért utána teletankolta dízellel és nem lett baja a járgánynak (eddig...)

Ezüst-ről nem írt nekem senki :( ....

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Tünde!
De jó hallani, hogy nem lett baja a kocsinak... én is rátankoltam és hazavittem.... de azért lecseréljük. :D Tutira megyünk!

Nem csak az eszüstről nem írnak :lol: :lol:
Mit szeretnél konkrétan tudni?

Puszi

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


július:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kiskoromban úgy képzeltem, hogy valahol itt lakhat Isten! Kép Kép Kép Kép Kép Csak férfiasan! Kép Kép Kép Így alszik Keve a szabad ég alatt, még a nyála is folyik. Kép Kép Ilyen szép emberhez mentem! Kép Kép Kép Így duzzog Keve Kép Kép Kép Kép Kép

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Lidke!
Hatalmas a kiscsaj! :D Nem csodálom, hogy már mászik :D:D

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Lidke:Olyan széoek és vidámak vagytok,öröm nézni a képeket :) . A Lili is karúszóval nyomja az úszógumit

Tünde:nekem tegnap kijött a herpeszem, bekentem ezüst kolloiddal, mára tök leszáradt. Azt nem mondom, hogy nem látszik, de kb. a 4. napra szokott ilyen lenni. Ennyit tudok hirtelen írni róla, szakértő a Vokeszti :)

Na asszem holnap délután bekukkantok, mert addig úgyis az enyém az uccsó hsz. :wink:

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Sziasztok,

én is kérdeznék az ezüsttel kapcsolatban.
Hol lehet kapni???
Milyen állagú?
Nekem ajánlották, hogy öblögessem Benyó orrjáratát, ha náthás, ezt lehet ezek szerint hígítani, vagy hogy???

Na, elsőre ennyi. :)

Mi jól vagyunk, csak kicsit sűrűk a napok, csak este érünk haza, akkor meg konkrétan bedőlünk az ágyba.

Szinte minden szabadidőnkben a Balatonon töltünk, Bence nagyon élvezi, annyira, hogy állandóan ott akarna lenni. :) Most éppen ott nézünk telket, de nem ott lakni, hanem alternatívaként. :)

Bence mostanra teljesen szobatiszta lett, már éjszaka is csak ritkán megy be a csuri. :)

És nagyban készülődünk a párizsi kiruccra, tervezgetjük, hogy a 3 napot hogy töltjük el, húúú, már nagyon várom. Kicsit persze izgulok, mert még sosem voltunk ennyit Bence nélkül, de jó érzés, hogy anyuékkal lesz, akikkel szinte minden nap találkozik.

Na már mennem is kell, puszi
Vendég
 


Lidke, jajj, de jó képek. A második képen tök hasonlítanak a tesók. :)
Vendég
 


Teregetnem kellene, de ha most nem írok, akkor soha!

Lidke! Mi is vagyunk, akkor hajrá! Bármikor, bárhová, kivéve hétvégén. És legyen árnyas! :)
Képzeld el, én is azt képzeltem! És mindig figyeltem, hátha a felhő pereménél megleshetek "valakit"... érdekes!

Edit! Du. át kellene jutnom a bótba, mert kikapcsolták a telefonom :evil: A mobilon te el tudsz érni... A vezetékes megint süket. Teljesen el vagyok vágva a világtól, csak két disznó szagolgatja a kerítést. áááá! Te mentél futni dél körül? Na, van kedvetek Osizni?

Vok! Neked is: nincs kimenő vonalam, hívj ha tudsz!

Bettus! Napsütéses névnapot neked!
Tünde én egyszer már linkeltem, de akkor csak olvass: ezüst Anyukám és Eszter is be tudja szerezni az eredetit. Mert mostmár rengeteg verzió kapható mindenfelé, de silányabbak. Az ára azt hiszem 4000 körül van 2 dl (Eszter???) de fújókás flakonnal nekem negyedévig simán elég.

Vali! Jó pihit nektek!

Gyöngyi! Na, akkor beülsz a kocsiba? :)
Cory a múltkor szopis-tanácsot adott. Nektek már nem aktuális.
Pocakra.

Ildi! Nem a TE üvegzsebedre vagyok kíváncsi, hanem az enyémre... :lol: Nem is vártam, hogy itt a plénum előtt kitálalj, csak vicceltem. De tényleg nagyon jó helyeken jártatok. Mi is mennénk, de majd meglátjuk.

Lányok! Legnagyobb gyerekülés-ügyében kérek tippet.

Na, még re... Hív a főnöknőm...

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Eszti!
Folyékony. :D szerintem símán belefújsz egy kicsit neki az orrába. De hogy higítva jó-e, arra nem esküsznék meg. még nem jutott eszembe, így nem igen tudok róla nyilatkozni.

Alapvetően minden olyan dologra lehet használni, ami fertőzős, sebes, bajos, vagy nyálkahártyás :D
Hannának még az ótvarát is azzal fújtam. Tuti sokkal csúnyább lett volna, ha nem használom. Így nagyon hamar el is múlt neki annó.
Pelenka kiütésekre isteni, allergiára, ekcémra, csípésre... szóval jó. :D

Én jobban ajánlom, mint a First-t.

:D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vok 2008.08.07 15:35-kor.

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?