Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

Lei
most már Te jössz :lol:

Chrissyy
Azért írhatnál magatokról valamit!

Pumpóka
én várom azt a privit! :wink:

Lányok
Aki teheti nézze meg a Mamma Mia-t!nagggyon jó!
Tegnap csajos este volt,így koktéloztunk (alkoholmentes) :lol: és moziztunk.5 csaj!
jó volt! :lol:
Vendég
 


Alziza, holnap irok, most kicsit le vok lassulva... tennap sok volt a boros-pezsi... :lol: hehe, minek iszik, aki nem birja??? :lol:

Szegény Panninak irtam este egy privit... :lol: de már nem tudom pontosan, mit... vissza kell olvasnom... :lol: naggggyon gáááááz vagyok!!!! :lol: Bocsi Panni, majd holnap egy értelmeset!!! :lol:
Márha tőlem elvárható egy értelmes üzenet... :roll: talán még józanul sem vagyok túl értelmes... :roll: :lol: 8)

Na megyek is, mert tökkivagyok baccus... ilyen másnapos régen voltam... :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

KIMMA! SOK-SOK BOLDOGSÁGOT NEKTEK, ÉS SOK-SOK TEJCSIT IS!
Reméljük minden rendben volt a szülésnél és hamar felépülsz és hamar jössz vissza hozzánk!

Pumpi!
Te alkoholizálsz? De irigyellek, én is úgy innék egy kis Baiyles-t, vagy egy jó kis vörösbort, na mindegy, majd a szopinak is úgyis vége lesz egyszer... :wink:

Vettünk az én újfent nem alvó Márkomnak egy napszemüveget, tiszta genszter benne:
Kép

Időnként tényleg kis gengszter, már zsiványkodik (rászólok, h. nem szabad pl. amikor ráharap a cicire, ekkor vigyorog)...

Na rohanok vasalni, sziasztok!

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 

 
 

Vera

nagggyon király ez a kép!!! :lol:
Vendég
 


Gyros bekukk!

Kimma! Gratulálok és mindne jót kívánok nektek!! Várjuk a képeket!

Lei finisben vagy!

Panny, örülök, hogy szent a béke!
Augmentint kaptam, tegnap fogyott el. Nagy az esély doki szerint, hogy kiújul, akkor jön még egy kúra, majd szüléskor is.. Állítólag ez a baci a babára veszélyes. Mindent doki utasítása szeint csinálok, csak a baba érdekeit tartom szem előtt..

Vera, nagyon vagány fénykép! Tök jó. Nem is zavarja napszemcsi Márkot? Bár jobb ha már most megszokja, mert védeni kell a szemet az erős napsütésről.

Pumpóka :lol: :lol: Kiereszted a gőzt? Néha jó is, bár én most még a "felírt" kevés borocskát sem bírom meginni a gyomorégés miatt..

Rönééé



Kép
röné
 
 


Kimma!

Gratula!!!

És várjuk a beszámolót ha lesz egy kicsi időd...

Röné!

Igen a strepto veszélyes lehet a babára,úgyhogy tényleg be kell tartani a doki utasításait...így bizti nem lesz baj!!!

Pumpi!

Egyátalán nem volt gáz az írásod :wink: elolvastam csak nem volt időm válaszolni,de fogok :wink:

Én is innék már egy kis alkoholt...a Sparban volt is akcióban Bacardi Breezer és vettem is egy Lime-at meg egy dinnyéset...elraktam ha már nem szopiztatok mert a kedvenceim :lol:

Vera!

Napszemcsós kép csúcs :lol: :lol: :lol:

Alziza!

Szal érdemes megnézni a filmet?Igazi csajos?Mi is szoktunk a a barinőimmel mozizini,olyanokat nézünk amiket a pasik nem hajlandóak megnézni mert nyálasnak tarják :lol: :lol:
Jó lehetett nektek :lol:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Csajok, ezt a strepto vizsgálatot mikor csinálják? Mert már Vera is írta korábban, de nekem a doki nem szokott ilyet nézni, vagy legalábbis nekem nem tűnt még fel. Kellene? Ugyanúgy kenetet vesznek gondolom, mint a rákszűrésnél. Vannak tünetei? Mire érdemes figyelni?

Mamma mia, én is tervezem, hogy majd megnézem, de bevallom, én megvárom, míg megjelenik DVDn...

Kép
wruska
 
 


Wruska!

Sajna még mindig vannak dokik akik nem veszik komolyan a streptot és egyátalán nem szűrik :? :shock: :? :shock:
Az általános gyakorlat ahol végzik ott az ,hogy 36 hetesen tutira szűrik a szülés miatt...ha a szüléskor is benne van a mamiban akkor a babának muszáj gyogyit adni!!
Nekem a dokim 3x is szűrte!Biztos mondta volna a dokid ha levette a kenetet mert ez nem egy olcsó vizsgálat...Sztem kérdezz rá!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok

Panny
Na mi is pont azokat a filmeket szoktuk a barátnőmmel és néha a barátikörben lévő lányokkal nézni amiket a pasikkal nem lehet!
Mozi előtt kávé v koktélozás (alkoholmentes,mert állt mindenki vezet.Én nem mert nem tudok engem a barátnőm fuvaroz),dumcsizás,jó sok röhögés stb.
Ettől feltöltődök.

Ez a film nagyon jó.Eleve én szeretem ezt a fajta zenét.Jók benne a színészek is.Szóval jól van összerakva az egész!!! :lol:

Wruska
Ne várd meg DVD-n!!!!!!
Így jobb!!! :lol: :lol:
Vendég
 


Alziza: még nem vett kenetet, az feltűnt volna :roll: Két hét múlva megyek hozzá, akkor majd rákérdezek.

Kép
wruska
 
 


Wruska

a kenetet Panny kérdezte! :wink: :lol:
Na nem baj!Ezzel jár a terhesség :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Ja bocs :oops: egyébként mostanában tényleg szétszórt vagyok, pedig háromszor végigmentem a hsz-okon, hogy kinek mit kell írjak. :roll:

Kép
wruska
 
 


Sziasztok!

még nem volt időm visszaolvasni, majd pótolom :wink:
Tegnap értünk haza, egyelőre szokjuk egymást :wink:

sima szülésem volt, 40+0, , 3050 gramm és 52 cm
majd ha lesz időm szüléstörténetet is írok :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=ewYVxa4xUxI
http://www.youtube.com/watch?v=vYFYEGolpMk

Bébike jól van, egy picit még sárga, lusti az evéshez, de hála Istennek tejci beindult, egyelőre fejnem is kell mert pár cuppanás után bealszik :?
remélem holnapra helyrerázódok, be tudom osztani jobban az időmet és jövök egy kicsit hozzátok! :D
Hiányoztok! :lol:

Kép
kimma
 
 


Kimma, nagyon szép babátok van és mekkora! Már kész hölgy :lol: Gratulálok még egyszer.

Kép
wruska
 
 


Kimma!

Nagyon szép a kis Emcike!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Kimma!
Mégegyszer gratula nektek!
Először is pihenj sokat, mert akkor hamarabb regenerálódsz, de aztán várunk vissza a történettel!
Lányod tündéri!

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Kimma, nagyon szép a kislányod! Köszönjük a videót!

Wruska, nekem is most ez volt az első kenetvétel, ez júni végén vették le ("gyors" volt az eredmény mi?) akkor voltam azt hiszem a 27. héten. Az egyik barátnőmnek szintén elég későn nézték meg először, itt Fehérváron ált-ban az utolsó harmadban nézik ezt. De fontos, hogy mindenképpen levegyék a kenetet! Kérdezz rá a dokinál, hogy ő mikor szokta megcsinálni ezt a vizsgálatot.

El is fogyott az augmenitnem. Most már csak reménykedhetek, hogy ne jöjjön ki újra..

Mamma miá-t én is szeretném megnézni, de én már nem bírok egy filmet végigülni, wc nélkül meg még egy felt sem.. Így marad későbbre.

Pedig jót tenne, mert az utóbbi napokban elég befordulós lettem. Hétfőn egész nap olyan szar volt a kedvem, hogy még a telefont sem vettem fel, csak annka aki már kitartóan 3x csörgött. Aztán meg egész este bőgtem. Igazából ok nélkül, apa nem is tudta mit kezdjen velem.. Nem tudom miez, de semmihez nincs kedvem, még kimozdulni sem. A másik topikban ajánlották a vásárlást, barátnőzést, csavargást, de komolyan most még az is idegesít, ha autóba kell ülnöm, vagy emberek közé kell mennem. Ma valamivel jobb, de nem szoktam én ilyen lenni.

Csak feküdnék egész nap, és aludnék. Éjszaka meg fent vagyok mint egy éjjeli bagoly. Ha már végképp kimerülök az éjszakai fentléttől, akkor most megint a pipolfent veszem segítségül, attől alszom reggelig, csak épp úgy ébredek, mint akit agyonvertek..

Normális ez?? Pedig boldog vagyok, imádom amikor érzem a babámat, örülnöm kéne, hogy minden rendben van velünk, és erre én depizek..

Rönééé



Kép
röné
 
 


Sziasztok

Kimma
jók a videók!
mégegyszer gratulálok!!! :lol:

Röné
Sajos az ember így a vége felé már nehezen viseli.Már sehogy nem jó!
És dolgoznak a hormonok! :)
Pedig a mama mia nagggyon jó!
Én voltam moziban a végén!(tulajdonképpen majdnem onnan mentem szülni :wink: )Kibírtam pisilés nélkül!!Szerintem nézd meg!Max a szélére kérsz jegyet! :lol:

Szept 27-én bababörze!Ez nem a kismamás,hanem baby markt-os,de a kismamás nov végén van.akkor meg már csak kell téli ruha!

Wruska
Ezt már egyszer asszem feltettem valakinek.
Kép
Van hozzá mózes,hordozó és sport rész.Össz-vissz 65.000.
Beírod,h Titi babakocsi!
Vendég
 


Kimma,
En is megneztem Emoket, nagyon szep kisbaba.
Buszke apuka csinalta gondolom a felveteleket!!! Latom nem gyozi magat kigyonyorkodni a lanyaban!!! De szerintem ezzel mind igy voltunk / vagyunk / leszunk.

Alziza,
Tenyleg szupi az a babakocsi!

Kép
eperke25
 
 


Köszi Alziza, ezt a típust még nem is láttuk. Valahol megtapogatjuk megtologatjuk élőben, mert jól hangzik a leírások alapján és az ára pedig mesés :wink:

Kép
wruska
 
 


Szia Alziza!
Csak azt szeretném kérdezni, hogy milyen márkájú az a piros babakocsi?Hol lehet kapni?Köszi szépen!

Pipi
pipike78
 
 


Alziza!

Kapós lett a babakocsi :lol: :lol: :lol:
Deamúgy tényleg szuper!!Az ára tényleg mesés és jól is néz ki és jól felszerelt....ha netán lenne még egy babánk(de nem lesz :wink: )akkor én is kacérkodnék vele.....

Röné!

Sztem ne keseredj el,teljesen normális ahogy most érzel....
mind így voltunk a szülés előtti időkben a végén...az emberben dúlnak a hormonok ezerrel :wink: ...kavarognak az érzések...kettősség...az öröm a baba miatt és a tudat alatti félelem...szal tök normálisan működsz!! :lol:

Aki hadilábon áll az anyósával:nyitottak a csajok egy topicot a Házasság/Család részben..lehet jönni panaszkodni,mérgelődni...

Panni

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Pipi

Beírod a keresőbe,h Titi babakocsi és kiadja. :lol:

Panny
én teleírhatnám azt a topicot! :evil:
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy alig tudok jönni. Azért néha ide szoktam kukkantani, nem felejtettelek el benneteket! Hiányoztok!

Rólunk: Múlt héten kibújt az első fogacskánk, majd rá 6 napra a második. Mindkettő alul. Továbbra is rendületlenül mászik, felül, feláll, dumál, mondja, hogy baba, pápá-halkan-, süti a pogácsát, mutatja hol az okos esze, fütyül-csücsörít és szívja a levegőt-, a nem-et is hamar megtanulta, úgy rázza a fejét, majd leesik, és táncolni is szokott, soxor magától csinálja.

Pár kép mostanság rólunk, ne haragudjatok mégegyszer, hogy ilyen ritkán jövök:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok

Kriszti (most már ezt írom,mert egyszerűbb :lol: )
nagyon jók a képek! :lol:
Most született Martin és már mekkora :shock:
és Te milyen vékony vagy! :)
Vendég
 


Panny

tiszta ciki,de Márk szülinapja felett asszem elsiklottunk kicsit! :oops: :oops:

Úgyhogy utólag:
NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT MÁRKNAK!!! Kép
Vendég
 


Chrissy, nagyon jók a képek! Jó nagy már a kisfiad! Hú, és 6 hónappal a szülés után te már ilyen vékony vagy?? Mázlista vagy, örülhetsz az alkatodnak! Gratulálok hozzá.
Igen aktív gyerkőc lehet Martinka hallod! Gyere amikor tudsz, örülünk nektek!

Megnyugtattatok, hogy "normálisan" működök. Úgy tűnik, egyenlőre túl vagyok ezen a pár szar napon, most megint jól érzem magam. Persze a héten megint több volt a tennivalóm is, ez lekötött valamennyire.

Tök vicces, hogy a házunkon se ablakok, se ajtó, csak a nyílások, de csempézés, járólapozás már megvan :lol: Elvileg a nyílászárók is megjönnek a jövő héten..

Ja, meg nem tudom írtam e, de a jövő héten megérkezik hozzánk az új, szőrös családtag is.. Ő Kajla, egy 5 hetes (épp most a héten) németjuhász kiskölyök. Egyenlőre idejön hozzánk, aztán ha végre beköltözhetünk a házba, akkor majd kinti kuty lesz. Szerintem ő is nagyon jót fog tenni nekem, nem leszek egyedül, vele ki is kell mozdulnom, még egészségesebb is lesz az életmódom!

Alziza, a titi-t szerintem nekem ajánlottad! Egy ismerősnek is ilyen van, és nagyon szeretik! És az ára tényleg jó!

Panny, tudod, soha nem mond hogy soha :wink: Egy kislány azért szépen kiegészíteni a fiaidat :wink: :wink:

Hú, a meleget nagyon bírom, de ezt a fülledt levegőt kevésbé. Sokszor csak pihegek itthon egy szál semmiben a nagy pocakommal.

A babáitok hogy bírják? Nekik ez nem rossz? Vagy ők még könnyebben veszik a fülledt időt?

Rönééé



Kép
röné
 
 


ui: Márknak nagyon boldog szülinapot!! Lesz szülinapi party? Ilyenkor legjobb egy medencés/ stradnos party, csak ott nehéz a tortát megoldani..

Rönééé



Kép
röné
 
 


Röné! Dobhatnál pocakképet, kiváncsi vagyok rád! Martin bírja a meleget, csak nagyon izzad.
Vendég
 


Kriszti!

Nagyon jók a képek!!! :lol:

Ari hogy milyen szituációkban is képesek elaludni!! :lol:

Röné!

Lesz szülinapi zsúr :wink: holnap délután 4-től.Talán nem lesz már olyan hőség...medencézés most dierkt nem lesz mert elég macera lenne ennyi gyerekkel...meghívott a Márk egy csomó ovis és utcabeli havert :wink:
Felköthetem a gatyám őket szórakoztatni :wink:
Akartam kihívni a Ricsi Bohócot...de nekem nagyon borsos az ára...fél óra 14.000rugó +3000utiköltség,egy óra meg 19+3000utiköltség :x

Na mindegy apa majd rendez nekik sorversenyt,meg evő versenyt meg ilyenek..sztem jó lesz :lol:

Köszönjük Márknak a köszöntéseket!!!

Alziza!

Nálunk is dettó ez a szitu anyóssal :evil: :evil: ..most ott tartunk h kb.3 hónapja nem beszélünk vele,nem is látta az unokákat(de nem is kiváncsi...)

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok lányok!!!


Alziza-én is meg akarom nézni a Mamma miát!!! :lol: A héten szabin leszek és beterveztem lánykámmal és barinőjével...annyira várom!!! Ha olyan lesz amilyennek gondolom, akkor 2x megnézem egymás után!!! :lol:

Panny-jó húzós a bohóc!!! :roll: Na ha nálam lesz még egyszer "babazsúr" valaha, esküszöm inkább én beöltözök bohócnak!!! :lol:
Hátha az anyósos topikban nem olvastad: Boldog szülinapot kívánok Márknak!!!Biztos jó lesz a buli bohóc nélkül is!!

Crissy- nagyon jól nézel ki!!! Gyerek a fazékban... :lol: :lol: :lol:
Nagyon szép kisfiú!!

Vera-nagyon vagány a fiad!!! :lol:


Pocisoknak-kitartást ebben a melegben!! Hűsöljetek, pihenjetek!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Végre le tudok ülni 5 percre a gép elé, nagyon nehezen bírjuk mindketten ezt a hőséget, ráadásul begyulladt a mellem (elzáródott egy járat), szerintem a tejcsi mennyiség is csökkent, pedig még le is szoktam adni...

Panny!
Boldog szülinapot a kisnévrokonunknak! Bohócról: miért nem öltözik be apa annak?

Röné!
Megértelek, én is voltam így anno, bár akkor még nem volt ekkora a pocim, így nagy pocakkal még nehezebb lehet.
Az én fiam most kezdett gügyögni, és sokszor csak mondja, mondja le sem lehet lőni, olyan édes...
Tegnap meg elkezdte ránk kidugni a nyelvét, majd mikor mi is öltögettük rá nagyokat kacagott.

Kriszti!
Édes egy fiad van! A fazekas kép nagyon tetszik, meg az is h. milyen lehetetlen pózokban képes elaludni.

Alziza!
A kismama börzére biztos, h. megyünk (bár pénzt is kéne rá félretenni :? ), a másikat nem ismerem, ott is lehet használt dolgokat venni?

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Vera!

Azért nem öltözik be apa bohócnak mert nem az a lényeg,mármint nem a ruha...ez a Ricsi Bohóc programot ad elő nekik(ének,játékok,előadás..stb..)ez egy profi..apa ezt nem tudná...

De jó lesz a sorverseny,meg vicces erőpróbák :wink: jutalmakért...

És rendbe jött a mellgyuszi??Figyi ,ha most egy kicsit többször teszed mellre,vagy többet fejsz akkor visszahozható a mennyiség...

Zsibima!

Köszi a köszöntést!!!!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!!

Tök véletlenül találtam egy akciót!!!

Ha jól emlékszem Alziza ajánlotta a TITI babakocsit,most akciós!!!Ha vkit érdekel nézze meg,itt a link:
http://gportal.hu/gindex.php?pg=2703294&gid=2029032

annus11
 
 


Sziasztok

Vera
Ugyanaz mint a kismamás.én már voltam! :lol:
Itt még a belépő is olcsóbb.
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönjük a gratukat! :lol:
sajnos még nem állok jól a szabadidőven, valahogy nem tudom beosztani :?
, de ígérem aminr lesz egy kicsivel több időm, bepötyögtetem a szüléstörténetet és jövök gyakrabban.

Emcike nagyon jó baba, nem sokat sír, nost már kezd rendesen enni is, az élettani sárgasága is végét járja :wink:
éjjel meg csak egyszer ébred kajcsizni :wink:

A szülésről most csak annyit, hogy nekem egy fantasztikus élmény volt, már aznap este mondtam hogy alig várom a következőt(ket) :lol: :lol: :lol:

Panny!
utólag is Isten éltesse Márkot! :wink: :lol:

Eperke!
igen, apa csinálta a felvételeket! :lol: :lol: :lol:

Lei!
ti hogy vagytok?
kivárja bébike az idejét? :wink:

Kép
kimma
 
 


Kimma-gyönyörű ez a kislány!!! :D Szuper jó, hogy csak egyszer kel fel éjjel! És nagyon várom a szüléstörténetedet, főleg, hogy ilyen jól élted meg!!!
És te hogy vagy? Nem vagy fáradt?
Vendég
 


Kép
Kép

annus11
 
 


Sziasztok!

Hú, nem semmi a bohóc ára. Azért ez elég durva, nem?? Biztosan anélkül is remek szülinapi party sikeredett ma délután!

Kimma, nagyon jó, hogy ilyen pozitív hangulatú vagy!! Jó olvasni, hogy minden OK, és hogy a szülés is ilyen pozitív, szép élmény!!

Vera, nem lehet kellemes a begyulladt mell. Jobbulást kívánok és remélem visszáll a tejci termelés is rendesen! Nagyon örülhetsz, hogy ilyen sok volt eddig is, hogy még tudtál más babáknak is adni! Remélem nekem is lesz elég..

Chrissy, ígérem, csináltatok már végre egy pocakfotót és felteszem. Bár lassan már nem férek bele egy kockába :lol: :lol:

Pumpóka, mi van veled? Elég régen voltál!! Tessék jelentkezni!

Rönééé



Kép
röné
 
 


Jó reggelt

Na túl vagyunk a nagy szülinapi bulin
Nagyon jól sikerült...haza se akartak menni a vendégek...du.4-től este 9-ig tartott
A férjem jó játékmesternek bizonyult volt békaügetés,pókjárás,futóverseny..stb..meg gofrievő verseny,zsákbamacska....szal a gyerkőcök nagyon élvezték.A szomszédasszonnyal izgultunk h jó lesz-e,de így utólag SZUPER volt.(ja mert együtt tartottuk Márk meg az ikerház szomszédban lakó Lilike szülinapját,mert 5 nap van köztük )

Olika is nagyon élvezte járt kézről-kézre...

A kertben még este rendet tettem ,de itt bennt azért van nagy kupi szal ma takarítok ezerrel...

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Kép
Kép

buliról:
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


sziasztok

Panny
jók a képek.Örülök,h jól sikerült a buli!

Többiek?merre vagytok?

Főleg Te Pumpóka?

Kimma
Jó,h jelentkeztél! :lol:
Időbeosztás:Majd kialakul!Idővel.Aztán mindíg más lesz! :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.14 12:06-kor.
Vendég
 


Ja mert az kimaradt,h ezt a telefonommal csináltam.
Vendég
 


Sziasztok!

Hat csajok, nagyon aranyosak a gyerkocok! Panni, latom kitettetek magatokert a bulin. Es tok jo, hogy ennyi gyerek volt. Es hat latszott rajtuk, hogy jol ereztek magukat!

En nagyon orulok, hogy egy kicsit huvosebb van. Pocaklako is elvezi, nagyon sokat mocorog. Ket orankent vagy 20 percet rugdos ossze vissza.
Csinaltam pocak kepet, mindenki azt mondogatja, hogy milyen kicsi a pocim, de ugye nem? Nektek nagyobb volt felidosen?
Kép Kép

Kép
eperke25
 
 


Eperke!

Figyi, ha az UH szerint minden OK,akkor ne aggódj!!Teljesen eltérnek a pocik méretei...sztem nincs két egyforma pocak...annyiféleképpen helyezkedhet a baba a méhben...sztem ne aggódj!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

De joooo - szeretek fenykepeket nezegetni!

Panny - nagyon sok boldog szulinapot (igy utolag :oops: ) Marknak. Tenyleg jo lehetett a buli! Nagyon tetszik a kep a legnagyobbrol es a picirol. Latszik, hogy jo testverek. :D

Alziza - Zalcsi is nagyon edi, hogy elterult a kutyus mellett. :lol:

Eperke - nagyon csini a pocid, en nem bannam, ha nekem is csak ekkor a lenne, de sajnos mar parnazottan indultam. :oops: Ahogy Panny is mondta, ha a babaval minden rendben, akkor ne aggodj. Merszi is mondta, hogy ot az elozovel meg a vegen sem neztek terhesnek, de ettol meg teljesen egeszseges babaja lett! :wink:

En ma kaptam meg a kombinalt teszt eredmenyet es 1:4400 lett, szoval most ugy fel meterrel a fold felett jarok. :lol: Ezen is tul vagyunk!

Hajni

KépKép
Kép
hajnski
 
 


Hajni!

Grat az eredményhez!

Olikánál én is csináltattam itthon ilyen intergált tesztet ami Angliában vizgáltak :wink:

Krisztiknek(van több is??)BOLDOG NÉVNAPOT!!!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny - itt ketfele van:
Integralt - ez ket vervetelbol all asszem 10. es 14 v 16. heten
Kombinalt - ez egy uh es vervetel egyszerre a 12. heten. En ezt csinaltattam nem az integraltat.

En sohasem tudom a nevnapokat, mert itt nincs olyan naptar. :oops: De boldog nevnapot minden Krisztinanak!

Hajni

KépKép
Kép
hajnski
 
 


Sziasztok lányok!

Panny-nagyon szépek voltak a fiúk! Márk nagyon hasonlít az apukájára! (biztos mondták már mások is)
Örülök, hogy jó volt a buli, de a rendrakást nem irigylem!! :D

Hajni-nagyon-nagyon gratulálok!!! :lol:

Alziza-szuper helyes kispasid van!!! :lol: Kutyával: :lol: :lol: :lol:

Eperke-én egészen pici pociból "láttam" megszületni makk egészséges 3 és fél kilós gyereket! A poci méret nem számít, ha a doki szerint minden rendben, úgyhogy ne aggódj!!!

Nektek is jelentem: terhes vagyok! (holnap megyek dokihoz, utrót iratni)
Vendég
 


ZSIBIMA!!!!!!!!!!!!!!!

EZT NEM MONDOD KOMOLYAN!!!
jAJ ANNYIRA ÖRÜLÖK!
NAGY GRATULA ÉS NAGYON VIGYÁZZ MAGATOKRA!
MOST MINDEN RENDBEN LESZ!!!


PUSSZ és jelentkezz kérlek minden infóval!!!! :wink:

Kép


Kép
ibm
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?