Új privát üzeneted érkezett!

Nóri: Őket is megzavarja ez az idő. De ilyen esőben szabina például sokkal nagyobbakat alszik.

Kép
csucsu05
 
 


atika is,most nem tudom,mi volt vele,hogy nem aludt :?

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


nem is csodálkozok ezen.Hisz minket is megzavar ez a hideg és esős idő. Ők érzékenyebbek rá. Szabina például a széltől szokott felkellni.
Én meg bármikor tudok aludni. Ha meleg van ha esik ha fújj én alszok mint a bunda.

Kép
csucsu05
 
 

 
 

Én szó szerint fázok!!! Veszek fel zoknit mert jégcsap a lábam.

Kép
csucsu05
 
 


én is tudok mindig aludni,ha hagynak :lol: :lol:
én is felöltöztem,mert fáztam :?
atika is felkelt,volt bilizés,kaka nem volt,de belepisilt :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


A pisi is fontos:) Ügyes nagyon az Atika:)

Kép
csucsu05
 
 


az ám :lol: :lol: :lol:
csak nehogy megutálja :? bár nem egész nap biliztetem.kb.3szor naponta egyenlöre!az szerintem nem sok 8)

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nem sok az. Mi reggel szoktunk felkeléskor ha eszébe jut meg fürdéskor. sőt most peluscserénél is. és van mikro a pelus szinte üres. na de mi idősebbek vagyunk.

Kép
csucsu05
 
 


én reggel,délbe,meg este pancsi elött :lol:
eddig mindig kakkantott bele,most reggel kivételesen csak pisi volt :lol:

jó ez a zene:
http://videa.hu/videok/zene/lanyi-lala- ... kOIsWdOWBJ

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri. Mindig ne akard hogy kakiljon:) Örülj a pisinek is :) Dolog dolog. csak a kisdolog jobb szagú:)

Kép
csucsu05
 
 


nemakarom hogy mindig kakkantson :lol: de örülök,mikor van :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Persze nem is jó az:)
Szabina fel kellt. Na kezdődik a nap:)

Kép
csucsu05
 
 


atikia visszaaludt!hosszu volt az éjszaka :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Hú én is tudnék aludni most. Nem pihensz le vele? Vagy munka van?
Én most pakoltam el és most iszom a második kv-t.

Kép
csucsu05
 
 


ha lefekszek,tuti akkor kel fel atika,igy hát nem is próbálkozom :lol: :lol: munka mára nincs,kaja is van,ma lazulás lesz :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Én is igy terveztem. Ma pihi van. Ezt az időt máshogy nem is lehet elviselni.

Kép
csucsu05
 
 


na ja.. egy jó alvás jól esne,de majd atika következö alvásánál bepróbálkozom :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Ebéd után én is lepihenek a szabinával. De most okos leszek. telefon kikapcs, kaputelefon lehallkit.
Mert tegnap 2X is sikerült felkelteni. Aztán már nem is próbálkoztam. Pedig álmos voltam:(

Kép
csucsu05
 
 


az igen!
általába engem is akkor szoktak hivni,mikor aludni akarok :?

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nita: Merre vagy csak nem szundizol még?

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok!Itt vagyok már!csak szar idő van így a kedvem is az!
Ma ki akartunk menni a hugommékkal a Kincsem Parkba hajtani de hát esőbe mégse lehet!de majd amint jóidő lesz megyünk ki ezerrel!
cscsu majd szolok ha megyünk hátha jöttök ti is! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Nita! Na akkor megvagy és élsz:) Azt hittem már sétálsz ebben a csodás időben. Komolyan mondom már utálom az esőt!!!

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Ma már 3x visszaaludtam, olyan depis ez az idő. Most megyek lassan és belekezdek a 4. menetbe :oops:
Páromat reggel értesítették, hogy nem nyit ki a strand, ahol ügyelt volna, így most ő is itthon. Együtt húzzuk a lóbőrt. :wink:

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


csucsu szivesen mennék már sétálni mert már kezdek meghülyülni idebe és a Máté is!!!!!! :(

aprooka nem is csodálom,hogy többet alszol én is napok ota egész nap csk aludnék de nem mindíg tehetemk sajnos! :( de tegnap együtt aludtunk délután a Mátékámmal! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Aprooka. Miért ügyel a strandon a párod? Mivel foglalkozik? Ha nem titok?
Strand?? Á idén nem igazán lehet kihasználni. Ennyi esőt ami most nyáron van :(

Kép
csucsu05
 
 


hát tényleg nem lehet ilyen időbe kihasználni a strandot! :cry:
most mondták a v-be hogy sok strand ki se nyitott! :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


jó reggelt csajok :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Jó reggelt Neked is Nóri.
Ilyen szar időt. Ma felkeltem és azt hittem még éjjel van. Sötét van megint és az eső megint esett éjjel.
Arról nem is beszélve, hogy hideg van kint.
ÁÁÁ utálom ezt az időt.

Kép
csucsu05
 
 


én is utálom :evil:
ja atli azt hiszem megint nem jön össze,mert úgy tünik ati ma végez,igy holnap megyünk le,ha minden igaz :lol:
ma takaritok,elintézem a befizetéseket,meg aztán neki állok pakolni :lol: :lol: :lol:
csak már lennénk lent :lol:
atika éjjel megint fent volt,hulla vagyok 8) :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Semmi baj megértem hogy inkább mennél a balcsira. Csak össze jön a tali egyszer már.
Én is hulla vagyok pedig szabina csak 1X volt fent. De ezt az időt kibirni nem nagyon lehet.
Én irtó türelmetlenül keltem fel megláttam, hogy ilyen idő van és morci lettem. Nem hiszem el , hogy ilyen nyarunk van.
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Kép
csucsu05
 
 


én is ballábas vagyok ma :evil:
7végétöl jobb idöt mondanak :P

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Igen jobbat mondnaak. De állitólag hétfőtől megint hidegfront várható:(

Kép
csucsu05
 
 


hú de jó :shock: :evil:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Hát jah én is ezt mondtam. Télen szerinted sütni fog a nap??:)Lehet, hogy télen lesz nyár?

Én már nagyon friss voltam egy csomó mindent elpakoltam és fel is mostam.
Ma jön a barátnőm pletyizni szóval sietnem kellet:)

Kép
csucsu05
 
 


lehet télen lesz nyár :lol:
én is már elpakoltam,felsöpörtem,most jön a felmosás :lol:
én is friss vagyok bibíííííííííí :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Azért én friss annyira nem vagyok de megcsináltam amitkell. Igy, hogy a Szabina alszik gyorsabban haladok.
Tegnap meg milyen áramszünet volt? Azt hittem beszarok:( Elment az áram. Szabina pörgött ezerrel. Aztán félt a sötétben. gyertyánk volt de gyúfánk nem. Viszont a gázunk is elektromos gyújtású. Tehát no gyertya. Elkezdtünk keresni az elemlámpát. Persze a mobilommal kerestük az adott valami fényt. Utána szabinamár nagyon élvezte.
Aztán meg a szomszédban a riasztó is beindult volt hangzavar.
Tomi elment focizni megvártuk mertszegény nem igen tudtt volna bejönni a kapu is elektromos mondom na meg fog lepődni. Erre mire befordult a kapunál pont nyilika kapú akkor jött vissza az áram. Jót nevettem mert már elképzeltem ahogy kaput fog mászni:)
De bejött és rá 10perc múlva megint elment az áram.
Tomi mondta is hogy bejött Halásztelekre és tök sötétség volt mindenhol.

Kép
csucsu05
 
 


én is csak azt csinálom,amit nagyon muszály :lol:
az áramszünetet az Atik végigaludták,én még tévéztem amikor elment.mikor visszajött,utána aludtam csak el :lol:
imádkoztam,hogy atika ne ébredjen fel,mert olyan sötét volt mint a hátizsákba :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


jah és meg is lepődtem mennyire megszokott doldog az áram. Régen áram sem volt a háazaknál és nem hiányzott nekik. Na de ez csak a 21.század már. Szabinameg azért nem aludt el mert délután kialudta magát. Pont ment volna aludni mikor áramszünet lett. Utána viszont elaludt mint a bunda. De még utána is volt áramszünet. Nem tudom mi lehetett.

Kép
csucsu05
 
 


hát a petróleum lámpához szokni kéne,pedit régen csak az volt...nem tudom mi lenne,havisszajönne az áramtalanság :lol: :lol: :lol:
szegény szabina,nem tudta mi van mi? :lol:
nem tudom miért volt,hisz még vihar sem volt :?

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


majd megtudjuk mert az egyik barátunk az MVM-nél dolgozik éspontazért nem ment focizni a Tomival mert éjszakás volt. tehát ki is faggatom mit nem csinált jól:)

Kép
csucsu05
 
 


ne erre kiváncsi vagyok :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


sziasztok!Nekem is tele volt a tököm a tegnapi áramszünettel,pont ment a számitógép is és egyzser csak husss elment minden!nagyon nem tett jot a gépnek! :?
gyerty volt hála égnek de én ugy féltem ,valahogy én ilyen félős vagyok a sötétben! :roll:
Nori remélem jo időtök lesz lent a balcsin!it is lehetne már mert már én is behülyülök itt bent a lakásba! :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan, mert késésben vagyunk:
Minden rendben, tegnap voltunk eddig a legaktívabbak, hajnali 2-ig nem is aludt el a kis drága. :lol:

Párom orvos, most kezdi a rezidens éveket, csak mellette mentőzik az OMSZ-nál és mellette vállal ügyeleteket magánba. Pl. Millenáris, Csepeli strand....

Szép napot, majd még beköszönök, de most tűzünk kocsit átnézetni.

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Aprooka: gondoltam , hogy orvos. Pláne ha még szülész is lenne mi? Akkor tutti apás szülés lenne:)

Remélem ezeket a frontokat jól bírod mert még én is kivagyok tőlle.

Kép
csucsu05
 
 


jelentem hazaértem :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Én is jelentem, hazaértem. :lol:
Kocsival minden rendben, úgy tűnik, remélem ősszel sem kezd el vacakolni. Bár már garanciálisan kicserélték a szelepeket, amik gondot okoztak múlt télen.
Így azért könnyebb nekimenni egy pici babával az ősznek/télnek.
Igazándiból a bútorok leápolásán kívűl még ez volt betervezve szülés előtt, meg egy kis kinnti tároló rendbeszedés, de ezek már apróságok.
Így most kezdek megnyugodni, hogy nem vagyunk annyira elúszva mindennel.
Kivéve persze az ebédfőzést, úgyhogy rohanok is, mert párocskám rossznéven veszi, hogy most fő a kaja. Cserébe viszont makarónit kap. :D

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


isteni fini a makaroni!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Mi is így gondoljuk, jól sikerült! Alig bírtunk mozdulni. :lol:
Most már itt is hagyott engem, ment éjszakázni. Már egyre kevésbbé csípem az éjjeli ügyeleteket, ilyenkor mindig kicsit parázok. Nem baj, ma nem aludtam délután, így remélem hamar sikerül majd este szunyázni.

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Elhiszem hogy nem jo egyedűl!
Ma én is a gyerekkel egész nap egyedűl vagyunk mert a párom hajnali 4 kor ment el és éjfélkor végez!
Össze is vesztem vele emiatt,már elegem van ebből a volánbol! :evil:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát gondolom neki is a töke tele lehet. Ennyit engedik vezetni szünet nélkül?

Én is pipa vagyok ám a mentőszolgálatra, illetve nem is rájuk, mert ők nem tehetnek róla szegények, de annyi volt a megvonás és az elbocsátás, hogy most, amikor kért párom pár nap szabit augusztusra, eddig semmit nem vett ki, és hogy itthon legyen legalább szüléskor, megadták, majd 2 nap múlva mondták, hogy annyira kevés az ember, hogy akkor túlórában szabi mellett de menjen már be még 2-3 plusz ügyeletbe, mert különben augusztusban alig lesz Csepelen olyan mentő, amin tiszt is van, nem csak ápoló. És persze tuti ugyanez lesz szeptemberben.

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?