Új privát üzeneted érkezett!

Rólunk:

Tüncivel semmi gáz, velem se. Szerdán voltunk a reptéren repcsiket nézni. Keddre vendégeket várunk. Szóval zajlik az élet. Kicsit későn alszunk, (pl a délit most alussza, este meg majd 11-kor fog beájulni) de reggel már nyolckor keltünk.

Puszó mindenkinek!

Lívia és Tünde baba, 2006. 04. 03.
Kép
szelivi
 
 


Sziasztok!
Elegem van! te most már tényleg. Hanna megint lázas... 38,1el kelt... Annyira szar lehet neki!!! Viszem ma az ügyeltre, hátha normális gyerekorvos van bent és megnézi a manót....

Én meg egyre jobban izgulok... már csak ma, meg holnap van. :D:D

IDLI!!!
Mi van veled??????

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Helló!
Imádok bloggot írni.. :lol: :lol:
Voltunk biztonság kedvéért dokinál. Doki szerint is csak a foga. Lázcsillapító és türelem. :D

HAHÓÓÓÓÓ!!!!!
Tessék szépen jelentkezni... LUSTÁK!! :lol: :lol:

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 

 
 

sziasztok

haza jöttünk. Röviden a nyaralásról annyit,hogy a Lili egész végig azzal nyaggatott minket, hogy haza akar jönni a Valtushoz. Aztán tegnapra belázasodott. Délelőtt még lenyomtuk neki, de este az ügyeletre mentünk, mert 38,8-volt a láza. Egész éjjel dobálta magát és fennt voltunk vele. Végűl reggel úgy döntöttünk, nem kínozzuk még azzal is, hogy idegenben vagyunk. 100 szónak is 1 a vége, Horvátország tuti lefújva.

Vok: látom ti se úsztátok meg. Hannának gyógyulást.

Lidke: örülök a gyűrűnek. Most már azért beszéltek ugye? :wink:

Nem írok többet, bocsi mert én is dögrováson vagyok és még ki kell pakolnom

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Gyöngyi!
Jobbulást Lilinek!
Hannának megint semmi baja... uuuuutálom a fogzást!!!! Olyan jó, hogy már csak 2 fog van hátra....

Sajnálom, hogy nem mentek Horvátországba! Biztos jó lett volna... De legalább tudunk majd találkozni valamelyik 7végén. Akár át is jöhetnétek, ha úgy van időtök/kedvetek. :D Vagy játszózunk egyet valahol. :D:D

Neked mi bajod van? Remélem nem vírust kaptatok el!
Puszi

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


vok: bár beszéltünk, de azért leírom, mert a Lili eléggé üvöltött közben. Vírusos torokgyuszija van,de ma csak hőemelkedése volt szerencsére, viszont enni alig evett, és inni is csak pár kortyot tudtam beletukmálni,viszont a cicim teljesen kész van,mert azzal próbálkozott. Este 10-re én is kész voltam agyilag. Türelmem is elveszett. Egész nap ment a nyafi, nekem meg sajna nincs kötélidegem
Na felkellt

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Gyöngyi,
Jobbulást Lilinek és neked is!
Vok,
sok sikert a munkához! Szorítok!
Ildi,
mi van veled? Nincs kész még a mosás? :D
Vali,
Balcsin meddig lesztek? Sárvár bejött nektek?
Lidke,
gyűrű: :) Nagyon jó lehet látni a gyerkőceid, hogy együtt játsznak. Hozz képeket róluk!!
Anita,
hercegnőd hogy van? A meleget hogy bírod?
Olgo,
merre jársz? Hogy vagytok?

Annácska? Babetta? TöbbieK?

Mi végül nem megyünk Horvátba, mert semmi normális szállást nem találtunk. Az utazási irodák meg hát elég érdekesek... :?
Balcsira megyünk majd és már várjuk. :D

Szép vasárnapot mindenkinek!
angi79
 
 


Sziasztok!

Angi!
Köszi! Rámfér! :D Izgulok! Rég kezdtem egy új helyen. :D Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz holnap. Meg utána.
Te a suliba mész vissza?
Balcsi is biztos jó lesz! :)

Gyöngyi!
Kitartás, drága! Sajnálom a torokgyuszit. Egyetek sok fagyit. Hannának sokat szokott segíteni.

Holnap beszámolok az első napról. :) Illetve kezdem úgy érezni, tényleg bloggolog... :lol: :lol: :lol:

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Sziasztok!

Sajnos továbbra sem tudok nagyon írni, a csajok minden időmet lekötik, nem ülök a gép előtt...
de azért olvasok ha tudok!!!
Ráadásul anyum infarktust kapott, ezentúl őrá is jobban kell figyelnem, most kórházban van... :(

Van valakinek tapasztalata a környezetében szívkatéterezésről???

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Tünde!
Uh! :(
A kollégámnak volt. Azóta még1x meg kellett csinálni és még vár rá 1. Kb 3 hónap alatt teljesen felépült belőle.
Remélem anyud hamar rendbej ön.

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Tünde,
nincs ilyen ismerősöm. Gyógyulást az anyudnak!
angi79
 
 


Tünde, apukámat katéterezték a szívműtét előtt, egy napos beavatkozás volt, amikor megfestették a szívét.
Van másik katéterezés, amikor egy katétert tesznek a szív ereibe, ezzel tágítják a beszűkült ereket. Egy ismerősöm 10 éve él ilyenekkel a szívében, és tökéletes egészségnek örvend. Apum is, szóval ne csüggedj, ezek ma már rutin szinten mennek. Hajrá. :)
Vendég
 


Tünde: jobbulást kívánok anyukádnak!!!!!

Vokeszti: gondolni fogok Rád! Nyugi, ne légy ideges!!!

Gyöngyi: jobbulást kívánok Nektek is!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Most csak gyorsan Tündének:
Drukkolunk Anyukádnak, hogy gyorsan rendbejöjjön!
Nagymamámnak csináltak 2002. tavaszán, neki is infarktusa volt. Először a csepeli kórházba vitték, akkor vették föl a várólistára, onnan két hét múlva kidobták, mondván, hogy nem jogosult tovább az ágyra. :roll: Utána még három hétig otthon volt, közvetlen életveszélyben, várt a helyre a Kardiológiai Klinikán. A vizsgálaton, ami a katéterezés előtt van, olyan állapotban volt, hogy onnan már a kézitáskáját se vihette. Combtőbe bevezetnek egy szondát, azon keresztül egy műszert a szívhez, azzal vizsgálják a koszorúerek meszességét. Elvileg rutinbeavatkozás, de a nagymamámnak volt komplikációja. Ő magának észrevett egy csomót, ami egy vérrög volt. Azt a doktornője szétmasszírozta. Neki utána műtötték a szívét, három koszorúeret cseréltek, azóta az egyik már leállt.
Attila nagypapájának is csináltak, mikor a Kevével terhes voltam, ő azt mondta, hogy nagyon fájt neki, és utána (ha jól emlékszem) 12 órát mozdulatlanul kellett feküdnie, ki is volt kötözve. Ez a Szabolcs utcai kórházban volt.
Tegnap volt a tvben Papp Lajos szívsebész, pont erről beszélt, hogy rengeteg pénzt megvontak tőlük, és nem csinálhatják meg ezeket a vizsgálatokat, csak nyolcból kettőre van lehetőség. :cry:
Ha érdekel még valami, írj, én meg hívom Anyumat, hátha tudja. Mikor csinálják Anyukádnak?

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Tünde: Anyukádnakmielőbbi felgyógyulást. Nekem a sógórnőm szives, ha jön a melegfront állandóan rosszul lesz szegény.Neki születési rendellenességből adódik.Neki is kéne katéterezés, de nagyon fé ltőle

Vok: szorítok holnapra :) Ha lesz egy kis időd utána tudnál nézni, hogy a pulsatillát lehet-e 2x adni ilyen dózisban a Lilinek? Képzeld este alig tudtam elaltatni.Nem akart befeküdni az ágyába, és közölte, hogy nem alszik mert fél a szörnyektől. Teljesen kivagyok, szerintem miattam van az egész,mert tegnap kiborultam az altatásnál.Nem tudom,hogy hozhatnám helyre. Most elaludt, de kb. 1 órát kellett győzködnőm.

Na megyek lefekszem én is

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Gyöngyi!
Miért borultál ki? És hogyan?
Szegény Lili! :cry: Sötétben alszik? Küldöm a gyógymanókat!
Most akkor még szopizik? Vagy csak most szeretett volna, de már nem volt mit?
Persze, Attilával még aznap rendeztük a sorainkat. :wink: A gyűrűt csak utána adta oda (szerencséjére). Egyébként már amikor kimentem érte a vonathoz, és beszállt mellém, akkor sem haragudtam rá igazán, de azért tartottam magam a cél érdekében. :lol:

Eszter!
Drukk holnapra! Ez olyan izgi! :D
Köszi, akkor majd küldöm a privit.
Sajnos abba a hibába, ami az exférjemmel való házasságban volt, könnyen beleeshettem volna újra, mert mi előtte két és fél évig együtt éltünk, és addig még jelek se voltak (így utólag visszagondolva se) arra, hogy milyen lesz, ha kimondjuk a "boldogító" igent. Sajnos ő aznap megkergült, kivetkőzött önmagából, és soha többé nem tudtam jobb belátásra bírni. :cry: :roll: Iszonyatosan sokat küzdöttem azért a házasságért, úgy érzem, hogy ami emberileg lehetséges, azt megpróbáltam, de be kellett látnom, hogy nem szabad folytatni, mert annak majd a gyerekeink is meginnák a levét. Éppen ezért esik rosszul, hogy Anyum úgy gondolja, hogy semmi gond nem volt, csak én egyszercsak kiraktam a szűrét az exnek, mert úri szeszélyem épp úgy diktálta. Persze egyszer se kérdezte meg, hogy mi is történt. :roll:

Angi!
Múlt héten nekem is kipattant az agyamból, hogy menjünk Horvátországba, csak kiakadtam, mert azon a kevéske homokos parton amije van, olyan árban voltak az elfogadható szállások, amennyiből Görögországba repülővel tudnánk menni szállással együtt. :shock: Utána találtam egy elfogadhatót a Horvát Utazási Irodánál, de szerencsére nem kapkodtuk el a lefoglalást. Szerintem mi jártunk ott utolsókként. :roll: Most ott tartok, hogy mégse megyünk, inkább mászkálunk belföldön. Csomó mindent meg akarok nézni, hirtelen annyi program eszembe jutott, hogy három hétre is kitart. :lol:

Livi!
Repülőtérre én is akarok menni! :D
Tünci hiányolja még Apát, vagy beletörődött, hogy csak sokára jön?

Többiek?

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Tünde, nagyon sajnálom anyukádat.
Melőbbi jobbulást, és felépülést neki.
Szívkatéterezéses ismerősöm nincs.De a csajok leírtak elég sok infót.




Na, mem vasalok már.... :wink: :wink: :wink:
de lefoglalja az időmet a 3 kölki :lol: , tegnap meg anyunál voltunk kertet rendbe rakni(220 km), mentünk -jöttünk.
Fáj a keze, inhüvelygyuszij avan, meg van valami letapadása is, már egyszer műtötték neki, most valkószínű megint fogják, és negyon fáj neki, nem tud vele fogni(ja, mindkettő keze sz.r, de most csak az egyik keze robant le)
És nekünk kellett füvet nyírni, kigazoltam 3/4 kertet(voolt ahol derékig ért), az uram sövényt nyírt, kaszált.....szóval kivagyok
ja, és van 1500- 2000 m2 a telke :shock:
Olyna izomlázam lett regglere.... ráadásul megcsípett egy méh is.
A biorezonanciás fazon anno azt mondta, hogy allergiás vagyok rá, de nem lett semmi bajom(na , ezért nem mentem el az 50ezres kezelésére) :roll:

Sajnálom, gyöngyi a betegséget, meghogy nem mentek Horvátba.
Angi, nem találtatok jó szállodát?
Hú, pedig mennyi van,
Mi ugye elindultunk szállás nálkül, és mindnehol volt az első helyen, sehol nem kellett keresgetnünk, volt mindnehol.
Horváto.-ba Nin-ben laktunk, Olaszban, meg Cattolicában, San Marinoban, Firenzében.
Majd egyszer képeket is rakok.
Ja, és azért enm vittük a kicsiket, mert nem csináltattam meg végülis az útleveeliket, ilyen nagy körutazásra sajnáltam volna őket.
nem bírták volna(na, meg én se a nyávogást)
elég volt, hoyg Levente is nyávogott végig. :lol:

ennyit mostanra, majd ha tudok, még jövök, csóközön :D
vas
 
 


Sziasztok,

Lidke, pü ment! :D Mikorra tervezitek a kirándulgatást?

Tünde, sajnálom Anyudat! Gyors felépülést kívánok neki! Az uram nagybátyjának csináltak katéterezést egy hónapja. Egy nap volt, nagyon jól viselte. Neki sikerült asszem hónaljból, v karból (? :oops:) bevezetni. Utána kb egy hónapig kell kimélnie magát. Így rémlik. Majd ha tudsz, írj azért, hogy vannak a csajok. Képeket is dobhatnál.

Angi, köszi a kérdést, tündérkirálykisasszony jól van. Tesókáját már most nagyon szereti. Ha Boti odabújok a pocihoz, és még a hangját is hallatja (szinte folyamatosan ugye), mindig beindul a műsor odabent :D Egyébként, hiába tud ő is izgő-mozgó lenni, sokkal-sokkal finomabb a mozgása, mint a Botié volt. Ő bent is olyan durva mozgású volt, amilyen idekint is. Balcsi is szuper lesz. Mi már jan-ban foglaltuk a szállást Ho-ba.
Jól vagytok egyébként? Lidi? Olgo mikorra is van kiírva. Aug. vége körül?

Ildikém, ti aztán szép helyeken jártatok. Képeket is szívesen nézegetünk. :wink: Aprónép hogy viselte a hiányotokat?

Gyöngyi, sajnálom a betegeskedést. Szegény Lili, gyógyuljon gyorsan!

VokEszti, gondolok ám rád. Este várunk,ha tudsz! :)

Esztikém, te se eresztetted bőlére. Képek? MIzújs nálatok? Bölcsi megkezdődött? Neked meló?

Ma küldtem az uramat a cukorterhelés eredményéért, ő úgy látja, rendben van. (azt mondja, nem lát csillagot :roll:) Jól bírom magam, de takarítás közben, vagy nagyobb séta után már meg-meg kell állni. Pocak gigantikus lesz megint, úgy tűnik. Hétvégén 3-an kérdezték,h már mikor is érkezik a tesó? Mondom, majd nov. 2-án (12. heti uh szerint, csak nov.6). Elképednek rendesen,h mi lesz még...
Boti is jól van. Hisztikézni még tud, de közel sem annyit,mint régen. Lesz ez ez még így sem,ha itt lesz a tesó. Iszonyatosan irigy még mindig sajnos. Szobatisztaság megtorpant, mikor rohangáltunk az Istenhegyire. Gondolom a feszültséget érezte. Nem erőltettünk semmit, nyaralás után, ahogy itthon voltunk szépen együtt nyugiban, egyszer csak nem kérte a pelenkát. Több mint egy hete nincs nappalra egyáltalán. Igaz, néha rá kell kérdezni,h nem-e megyünk pisilni, mert már nagyon táncol. Meg a kakinál van,h fel-felugrál a biliről, wc-ről, nem bírja kivárni,h kijöjjön. Visszamegyünk 3x, míg tényleg van produktum. De ő akarja így. Felkínálom a pelust, nem kéri. 3 napja éjszaka is száraz pelussal ébred,holott tegnapelőtt 9-kor kelt, úgy, h fél 6-kor ivott kakaót, mert nem nagyon vacsizott előtte este. Mégis csont száraz volt. Talán megérett rá tényleg. Mondjuk még lehetséges,h lesz visszaesés, mint ahogy volt is, de nem gondoltam,h ez tényleg így megy, egyik napról a másikra, pikk-pakk. :D

Edit, Vali, Annácska és mindenki! Írjatok pár sort!

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Sziasztok,

nálunk igazából semmi küli. Bölcsi kezdődött a héten, én már egy hete dolgozom.

Anita, örülök, hogy minden ok. :)

Ildi, képeket!!!!! :)

Vokinca, mi újság volt ma? Drukkoltam ám, ha nem is írtam. :)

Képzeljétek!!! :) Mi meg az urammal először Benyó születése óta szeptemberben kiruccanunk pár napra kettesben. :)
Nem ám akárhova, Párizsba megyünk, és még a Madonna koncertre is szereztünk jegyeket, szóval hihetetlen élmény lesz, remélem. :) Már nagyon vágytunk kettesben lenni, és Párizs meg régi kedvenc, szóval remélem szuper lesz.
Kicsit persze parázok, hogy mi van, ha megint akkor lesz beteg valamelyikünk, de most úgy vagyok, hogy ennyi balszerencse nem érhet, és pozitívan állok a dologhoz! :)
Bocsánat, most ennyire futja, mert jelenleg most még mámorban úszok. :)
Vendég
 


sziasztok

Ildi:jól kikocsikáztátok magatokat :)

Anita: Boti ügyi az éjszakával,mi még hót messze állunk ettől, de nem érdekel már. Féltékenység nem biztos, hogy lesz, lehet, tök simán veszi. Tesóbaba nagyon édes lehet, ajogy kalimpál :)
A Lili ma már megint kisördögfióka volt. Elszórakoztatta az egész rendelőt, ugyanis levittem orvoshoz, annyira szar volt az éjszaka. Irattam fel cataflam cseppet, és most édesen alukál.

Lidke: Az a lényeg, hogy napok óta nem alszunk rendesen (pedig átaludtuk már az éjszakát a múltkor), és én estére már annyira fáradt vagyok, hogy alig várom az alvást. Ráadásul a Lili meg én nagyon hasonlítunk természetileg, és marha konokok vagyunk. Vasárnap délután leraktam aludni, lógott a cicimen vagy 1 órát. Egyszerűen nem bírtam elvenni tőle, hiába beszéltem hozzá szépen. Eldurrant az agyam és benyögtem, hogy levágom mind a kettőt :oops: . Este már nem akart cicizni, de aludni se. Biztos ezért. Viszont most simán elfogadta megint és el is aludt szépen.Remélem túl van rajta. Na jó hosszú lettem, meg biztos gondoljátok, hogy nem vagyok normális. Mindegy, felvállalom :wink:

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Eszti: Párizs miatt irigykedem ám nagyon. 5-6 év és mi is eljutunk talán külföldre :)

Ildi: még neked akartam. Gazolás jó nagy meló lehetett. Szegény anyud. Nálunk Apa gazolta tegnap a kertet. Csak pár napig nem voltunk itthon és máris az égig nőt a gaz.

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Eszti, Párizs :D :D :D , de jóka :D
nekm is van még egy úticélom, de titok, ha bejön megmondom.
Mostmár nem rajtam múlik :wink: :wink: :wink:

Gyöngyi, hát a gazolás, állati jó volt :shock:
De az uram volt nagyon ki, mert valami gönc sövénynyíróval kellett szenvednie :lol:
Ha Lili ma már ördögfióka akkor oké mindnen :D

Oké, lesznek képek :D

Anita, örülök, hogy kiscsajjal mindnen oké :D

VokEszti, milyen az első nap???? :)
vas
 
 


na, akkor pár kép, de ez csak a nyaralás első pár napja, mert a többit még le kéne kicsinyítenem:

Plitvicei tavak:
Kép
Kép
Kép
Kép



Nin:
Kép Kép
Kép
Kép
Kép
Kép Kép
Kép Kép



Zadar:
Kép Kép
Kép



Kornat nemzeti park(hajókirándulás)
Kép
Kép
Kép



San Marino város (Olaszország, San Marino köztársaság)
Kép Kép
Kép
Kép



Egyenlőre ennyi van lekicsinyítve, csók :D :D :D

vas
 
 


Sziasztok!

Tünde: gyógyulást édesanyádnak. A rokonomnak volt ilyen vizsgálata, nem volt kellemes, de minden rendeződött nála is, anyudnál is így lesz. Szerintem jobb, ha erre készíted fel, mert még idáig mindenkitől azt hallottam, hogy egy kicsit fájdalmas. A mostani szomszédomnak is volt, sajnos át kell esni rajta. Egyébként tényleg rutin beavatkozás, ahogy az érintettek állítják, közben végig monitorozzák az embert.

Lányok,
most vagyok a 16. hétben, nekem éreznem kellene már a kicsi mozgását? Egyesek szerint igen, mert másodjára szülő vagyok, de én még nem érzem. Ráadásul ma még görcsölgettem is, igaz, Apának meg a feje hasogat, pedig nem is fejfájós. lehet, hogy az időre?

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Nagyon köszönöm az infókat!!!

Még van egy pár vizsgálat, utána kiderül, hogy meg kell-e mindenképpen csinálni, mondjuk anyu is fél tőle...

Anita:
örülök, hogy minden rendben, vigyázz Magatokra!!
Csajok jól vannak, sokat veszekszenek, de sokat eljátszanak szépen, mostanában nem megyünk sehova, de szerencsére a kertben is jól elvagyunk :)

Gyöngyi:
sajnálom, hogy nem könnyű Nektek, vannak nehezebben kezelhető gyerekek, de hidd el, ha elmúlnak a rosszabb napok, nem is fogsz rá emlékezni!!

Vok:
mi volt??

Ildi:
jók a képek!!! :) :wink:

Eszti:
használjátok ki, amíg csak egy manótok van, így könnyebb kettesben kiruccanni (természetesen a sárga irígység beszél belőlem...) :lol:

Lidke:
milyen programokat találtál ki???

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Sziasztok!

Már 1x megírtam, amit szerettem volna a melóról, erre jött Hanna és édes mosollyal a száján, kinyomta az ablakot :D:D
Szóval kezdem elölről. :D

Jó volt a mai nap. Alapvetően semmi extra nem történt. Nem reklámoztam, hogy nem síma helpdeskes leszek... Van egy lány,aki az én csoportomban lesz. Olyan kis visszahúzódós típus. Nem akartam még ezzel is sokkolni... Bár nem tudom, hogy így hogy lesz belőle telefonon csicsergős helpdeskes, amikor arról beszél, hogy évek óta nem használta a nyelveket... jah, és nem szereti az angolt... nem lesz neki így egyszerű... De remélem majd felmotiváljuk annyira, ohgy ne legyen ennyire kisebbségi komplexusa...
Az igazi érdekesség majd szerintem 2 hét múlva lesz, amikor már az ügyfél specifikus oktatást fogják tartani. Akkor már megismerem a csapat többi tagját is. Nagyon kíváncsi vagyok rájuk!

Eszti!
Párizs! :):) Már vagy 10 éve, hogy ott voltam... :D:D Furi lesz majd Bence nélkül... de egy kis romantika mindig jól jön :D:D

Ildi!
Szép helyeken jártatok! :) És nagyon jól néztek ki így együtt! :D:D Te meg kifejezetten jól nézel ki!! :)
És hogy áll a kozmetika project?

Tünde!
Drukkolok, hogy a legfájdalom mentesebb módot találják meg a dokik!!!!

Lyly!
Úgy emlékszem, hogy mindenki máskor érzi. Én már 16 hetesen éreztem Hannát. De ez nem jelent semmit (szerintem)
A többgyerekesek tuti jobban el tudják ezt mondani, mint én :lol: :lol: :lol:

Gyöngyi!
Én nem adnám többször, mert az ellentétére fordulhat, de utána olvasok. :D Csak nem ma... Holnap megpróbálom!!!

Anita!
Ügyi fiad van! :D Hanna is így csinálta. Aztán mostanában néha volt baleset. 2x még éjjel is bepisilt... azóta megint nincsen semmi baj :D
Örülök, hogy jó lett a cukor! :):)

Megyek, olvasok még egy kis okosítást

Puszi nektek! és sok-sok köszönet a a drukkokért! :D:D

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Sziasztok!

Kicsit szétesve, elhavazódva, de itt :)

Lyly: én Balut a 20. héten, Zsomát a 22. héten, Lizát a 19. héten éreztem először. Remélem, ezzel megnyugtatlak :)

Tünde: jobbulást anyukádnak! Drukkolok a műtéthez!

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Hello Csajok!
Kicsit el vagyok veszve, mert állandó mozgásban vagyunk, hol egyik nagymama, hol másik. De legalább telik az idő... meg van segítségem, mert bár már nem állandóan, de még mindig van hányingerem bőven. :(

Vok Eszti! Gratulálok a melóhoz! Meddig tart a munkaidő?

Anita! Nagyon ügyi már Boti! Szép a pocakod is! :) Hihetetlen, hogy mindjárt szülsz... :shock:

Ildi! Jaj, de irígy vagyok! Horvátország nagy kedvencem, de Pötyivel nem mertük bevállalni, nem annyira szereti az autózást, meg neki hót mindegy, hogy tengervíz, vagy csak sima. Szerintem. :?

Tünde! Jobbulást anyukádnak!

Rólunk: Pötyi egyik nap még nem volt hajlandó bilire ülni, csak a fűben (kert) volt hajlandó leguggolni. Már azt hittem a bilivel van baja. Aztán másnaptól már abba intézte. Még éjszakára van rajta pelus, mert annyira sokat iszik lefekvés előtt és a hajnali tápiról is most próbálom leszokatni. Ezzel kapcsolatban lenne szükségem tanácsra!
Mostanáig én a Junior tejitalt adtam neki, mert annyira vacak volt az étvágya, meg annyira rgaszkodott hozzá, utóbbi időben inkább a megszokás és ceremónia miatt (hozzámbújt, cumisüvegől itta, amíg meséltem neki). Aztán egyre többször kelt fel éjjel, hogy ő kér tápit... :shock: Mivel úgy gondoltam elég nehéz neki megérteni, hogy most éjjel 2 van és nem hajnal 6, ezért nem kaphat még, most pár napja megbeszéltük, hogy a tápi elfogyott, van helyette tejecske, vagy kakaó a vacsorához és a reggelihez, mint a nagyoknak. Nem is kérte azóta. De ugyanúgy felkel éjjel és nem tud visszaaludni másfél-két órán át. Aztán kipattan a szeme így is úgyis 6 körül. Korábban fél 8-ig aludt. :roll: De sajnos úgy látom, hogy hiányzik neki az a 2 óra alvás, mert ettől még nem alszik nappal többet. :? És tiszta zizi, meg kómás (rólam már ne is beszéljünk :roll: ) egész nap.

Szerintetek adjak neki továbbra is hajnalban tejcsit? Mert ettől vissza szokott ájulni és még alszik tovább. C :roll: Csak hát nem mindig 6-kor kel, van, hogy 4-kor, és azért éjjel én nem vagyok híve a kajálásnak. :(
A másik gondom, hogy kistesóval egy szobában szeretném majd őket altatni (nincs más lehetőség). De ha Pötyi felébred éjjel olyan abnormális és idegesítő tónusban kiabálni kezd, hogy: AAAAAAAAAAAAnnnnnnnyyyyyyaaaaaaaa, gyeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeere! Tutti felveri a tesót. Hogy lehet ezt megoldani????? Szerintetek érdemes megtanítani valahogy hogy kijöjjön inkább hozzánk és szóljon? Vagy akkor esti elalvásnál is ki fog jönni? Vagy ha reggel a ti csemetétek felébred, akkor kijön? Mert az enyém ugyanezen az idegesítő üvöltéssel kezd kiabálni. :shock:
Érti valaki a problémám? :oops:
Bartiék

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


sziasztok

vok: örülök, hogy jól telt a napod, remélem a többi is hasonló lesz

Lyly:Én is olyan 20 hetes lehettem,mire éreztem a csajszit

Barti: sajnálom a hányingert. Hát az alvás meg az éjszakai cici nálunk is gond, de én úgy vagyok vele, hogy előbb-utóbb csak jobb lesz (kivéve, ha kiakadok :) ). Ötletem sajna semmi, ha lenne már alkalmaztam volna

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Sziasztok

Vagyunk mi is, csak a lustaság miatt képtelen vagyok írni. :oops: :oops: :oops:
Apa is itthon van, és két pasit kell folyamatosan kiszolgálni. :wink: :lol:

Tünde
Remélem, hamar rendbe jön anyukád. :(
Lányokat megnézném, amikor veszekednek. Jó hangos lehet. :lol:

Vok
Örülök, hogy jól telt, :D majd 1 hónap múlva újra megkérdezzük ám :lol: :lol:

Anita
Pocak képet akarok!! :lol:
Jöttök Forma 1-re? :D
Nincs új kép a kiscsajról? :D

Gyöngyi
Sajnálom, hogy nem könnyű Lilivel, de ha vigasztal én is, kiborulnék. :cry:

Barti
Levi is kel éjjel ,de csak vizet kap, ő nem kiabál kiszolgálja magát , és vissza is fekszik. :D
De : mostanában egyre sűrűbben jár hozzám aludni ,és mondja közben CSAK EGY PICIT FEKSZEM ANYÁHOZ,CSAK EGY PICIT ,és közben édesen mosolyog. Hát erre ki tudja vissza küldeni a helyére. :wink: Ha elaludt, akkor viszem a helyére.

Melittáék jól vannak, csak a párja éjjel-nappal dolgozik a gépen, és nem tudja megkaparintani Szofi nagyon cukker :D ,és gyönyörű kezecskéje van. :lol: Ilyet akarok magamnak is. :roll: :lol:

Eszti
Azta de jó nektek! :D
Tényleg mi van a telek vásárlással?

Lyly
Szerintem ne izgulj , fogod még eleget érezni. :wink:
Bence hogy van?

Ildi
Nagyon szépek a képek! :D
Kicsik hogy bírták nélkületek?
Nincs véletlenül bébiőrződ ? :?: :?:

Lidke
Nagyon jó vége lett ennek a történetnek! :D
Mindig csodálom , hogy milyen sokat tudsz írni. :lol: Én beszélni még mindig jobban szeretek , mint írni. :oops: :lol:

Vali
Hát az időt jól kifogtátok :(
Na azért remélem kipihented magad. :)

Angi
Hová mentek majd helyileg? :?: :)

Na ennyi ,mert ez már 1 havi adag írás. :lol:



Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Edit, akkor egyik délután összejöhetnénk egy dumapartira, én is jobban komálok csacsogni, mint írogatni. :wink: Én fél 3-kor hozom el Bencét, után bárhová tudunk menni... 8)
Vendég
 


Barti, Bence kb. 2 hónapja alussza át csont nélkül az éjszakákat, ő is ugyanígy, ahogy Pötyi, hajnal körül felébredt, és legalább 2-3 dl langyos tejet ivott meg, mintha ettől tudott volna visszaaludni. Én nem hittem volna, hogy ennek egyszer vége lesz, de láss csodát, abbamaradt egyik napról a másikra. Pedig egy évig csinálta ezt a szopi vége óta. Már azt hittem, langyostejfüggő 8) a gyerekem...de nem. :)
Na most ettől sem lettél okosabb, de legalább egy példa arra, hogy akár magától is rendeződhet ez az éjszakai kelés.
Én meg sem próbáltam leszoktatni erről, mert annyira érezhető volt, hogy nagyon kell neki, nem volt elég se összebújás, se víz, se semmi, ő még a szemét se nyitotta ki, csak mondta, hogy kell a tejem, megitta, és aludt is tovább. Én nem akartam se ordítást, se drasztikus megoldást, és szerencsére magától megoldódott. Legjobban a fogai miatt örülök, nem szerettem, hogy este szépen megmossuk és éjszaka mindig tejet iszik, aztán reggelig romlasztja a fogait.
Vendég
 


Sziasztok!

Ildi!
Képek szuperek, én is irígy vagyok! :D Kicsik hogy viselték, hogy ők kimaradtak? És Levente így is akart menni? (Keve mindenhova vinni akarja Dévát.)

Anita!
Igyekszem válaszolni, csak el vagyok havazva. :?
Boti naaaaaaaaagyon ügyes a szobatisztasággal! :D

Eszti!
Párizs biztos nagyon jó lesz! :D
Mi meg visszafele fejlődünk, eddig úgy terveztük, hogy ha jövőre már nem fog Déva szopizni, akkor elmegyünk a gyerekek nélkül nyaralni, de szombaton megállapítottuk, hogy ez nekünk nem fog menni, úgyse lenne egy nyugodt percünk se, akkor meg minek eröltessük?! :wink:

Gyöngyi!
Én se bírnám a kialvatlanságot, nem csodálom, hogy kiakadtál! :(
Napközben nem szoktál aludni, mikor Lili alszik?
Szőrtelenítésednek már vége? (Igazából a kistesó projekt érdekel. :lol: )

Lyly!
Én Kevét csak a betöltött 20. héten éreztem az elől fekvő méhlepény miatt. Dévát már nagyon korán, de nála a méhlepény a hátsó falon volt, meg ő végig sokkal durvábban mozgott. Nyugi!
Görcsre szedsz Magne B6-ot? Azóta jobb már?

Tünde!
Medveotthon maradt, veszünk a külker sportparkba 12 alkalmas bérletet, Skanzen, repülőtér, nosztalgia gőzmozdony a gyerekvasútnál, hajózás, Esztergom, Visegrád, állatkert. :lol: Ezek gyerekekkel egész napos programok lesznek, jut akkorra is, mikor meleg van, akkorra is, mikor hűvösebb. Kettesben meg mozi (az már holnap :D , én három éve nem voltam), meg egyszer-kétszer egy ebéd, vagy vacsora.

Eszter!
Örülök, hogy jól sikerült az első nap! :D Majd mesélj a sokkról, amit a lány kap amikor rájön, hogy te vagy a góré! :lol: Most, hogy megint dolgozó nő lettél, gondolom, megint kevesebb az időd is, de azért ne tűnj el hetekre!
Hanna hogy viselte, hogy megint dolgozol?

Bartika!
Jó, hogy jöttél!
Én hajnali tej ügyben tanácsot nem tudok adni, az én kölkeim alszanak. Ha Keve ébred, mi meg még nem vagyunk mellette, akkor vagy szól, vagy kisétál, de Déva még soha nem ébredt rá föl. Fordítva is így van, Keve se ébred Dévára. Mondjuk egyik se kiabál.

Edit!
Beszélni még többet tudok! :lol:
Édes lehet Levi, ahogy bújik!
Köszi az infót Melittáékról! Én azt hittem, hogy Szofi hasfájós, Zazi meg féltékeny, vagy ilyesmi, azért nem tud jönni. Puszi nekik, és ha tud, jöjjön (képekkel)!

Valakinek van kedve/ideje valamikor talizni velünk? Nekünk déltől háromig van alvás, de ha délelőtti a tali, akkor kicsit kitolhatjuk.

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Olllyyyyan fos idő van :( :( :(
Sajnálom a most nyaralókat.

Taliban én is benn vagyok.Jövő hét okés, utána hét nem biztos, aztán utána nem lesznek gyerkeim, tanfoylamra megyek(2 napos), meg intéznivalóim vannak.

Edit, te beszélsz, hogy két pasit kell kiszolgálnod?
Jelentem nekem 3-at, meg egy mininőt :lol:
Úgyhogy néha kész vagyok.
Tegnap kiborultam, az agyamra mentek egész nap, rikoltoztak, szétszórtak mindnet, háromszor kellet porszívóznom, Olivér lefejelte a korlátot, lett egy nagy puklija, jéggel nyomtuk vissza, ordított....stb
Natasa nem aludt naközben, ezt meghálálva 8-kor aludt este. :shock:

Eszter, köszi, kozmiprojekt nagyon jól alakul, majdnem kész, már csak a küszöböt kell hozni az ajtósnak.
Aztán meg kell vennem a kezelőágyakat, széket, gépeket, anyagokat.
Használatbavételi engedély, működési..., vállalkozói, és kész.
De mivel jön a nyomorult allergiaszezon kicsit tartok tőle, lehet októberre kéne tolni az egészet.
2 hét múlva megyek bázistanfolyamra..... ennyi :D


Bartika, Natasa szerencsére alszik éjjel, én sose itattam őket éjszaka, max. levente mellett volt benn egy kis víz.
Ha szomjas volt, ivott abból.
De ahogy Natus felébred reggel, neki is az az első, hoyg ordít, hogy "KAKAKÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ" :shock:
és a legújabb szava "tehuje" szabad fordításban: te hülye :lol: :lol: :lol: :lol:
kész vagyok tőlük :lol:
Olivér múltkor azt mondta a Leventének, hogy "te hülye f..sz egér"
Nem tudtam röhögjek-e rajta, vagy mi az anyámat csináljak vele.
Nekem azt mondat, hoyg "vén hülye" :lol: :lol: :lol: :lol:
Kínomban felzavartam a szobájába.
Kicsit fogékony a baromságra :lol: :lol: :lol:

Lidke, kicsik bírták a kiképzést, Balatonon voltak, bár Natasa többször hiányolt minket, de jólelvoltak.
Levente így is jönni akart.
De ha nyugalmat akarok, akkor inkább tényleg ketten megyünk :D :D
Kicsit unatkozott néha, és eléggé lefárasztott minket a nyávogásával ő is :lol: :roll:
vas
 
 


Ejha,ezt a hozzászólás dömpinget, ami itt megy mostanában. :shock: . Mi a túró van,senkivel sem történi semmi?

Vas: jó durván nyomják a kölkök :) Már előre rettegek,hogy mi miket fogunk tanulni az oviban :roll:
Nagyon jó kis képeket raktál fel. Nekem a vízeséses a favorít.

Lidke: A szőrtelenítést abbahagytam,mert nem sok látszatja volt. Valószínű,hogy a Tündének van igaza, hogy évente kell csináltatni.
Figyu, régebben mindig kivágtam a patika újságból hirdetéseket, és találtam köztük egy ekcémára való fürdetőt és kenőcsöt. Pelsano a neve. Csak leírom, hátha még nem hallottad. Tényleg, milyen a Déva bőre?

Lili egész jól aludt az éjjel,csak 3x kelltem hozzá. A cicit még mindig nyomja, bár igyekszem ritkítani. Ma már jobb hangulatban van szerencsére.

Na majd még jövök

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Sziasztok,

Ildi, klasszak a képek. Szuper helyeken jártatok, szépek vagytok. Kornatin volt hajóról tengerbe ugrálás? Mikor mi voltunk az urammal ezen a kiránduláson, több mint a banda fele lerészegedett. Annyit nevettünk :D
Hűűűű, de izgi, h így alakul a szalon. Kíváncsi vagyok az első napjaidra, heteidre. :D
De látom, addig sem unatkozol. :lol:

Edit, most ugye nem mondod, h egy hónapra le vagyunk tudva. Majd mutizok pocifotót. Sajnos nem készül úgy, mint Botinál. (gyakorlatilag egy sincs, csak amin véletlenül látszik,h van egy lakóm :D)
Ááááá, most nem megyek végül forma1-re.

Barti, Boti is magától szokott le a hajnali kajáról. Nagy -nagy ritkán van (kb 2-3 x volt azóta), de akkor pl. nem vacsizott. Sztem le fog szokni Pötyi is!
Háááát, hogy mindjárt szülök az túlzás, de tényleg félelmetesen rohan az idő.
Nekem majd csak félidőig eltartottak a rosszullétek... (sőt néha tök váratlanul még most is rámjön,h vmi miatt futni kell... :?)

Gyöngyi, én is akartam kérdezni ezt a szőrtelenítés dolgot. Akkor annyira nem jó így? Vagy csak a nagyobb felületen? Lehet kisebb felületen látványosabb, nem? (engem arc biz. részén érdekelne, a sötét hajam miatt... :?)
Drukk nektek az alvásprojekthez!

Lyly, most a picilányt én is később éreztem, mint Botit! A melsőfali lepény miatt valszeg. Sőt, néha ha csak úszkál, nem rúgdos (na, jó ez mostmár elég ritka), rendesen oda kellett figyelnem,h mozog-e egyáltalán. :shock: Nemsokára beindul meglátod, csak tudom, már türelmetlenül várja az ember.

Én meg dicsekedni jöttem. Ma hajnali fél 3-kor jött Boti,h pisilnie kell (volt rajta pelus - éjszaka még kap)! És tényleg pisilt, és reggel megint csak száraz volt a pelus! Hurrá! :D

Na, gyertek, gyertek csajok!

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


lemaradt a színem :twisted:

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Lidke:
ügyi vagy, jó kis programokat találtál ki!! :)

Vok:
örülök, hogy jól megy a meló és végre kedvedre való!! :P

Anita:
Boti akkor már igazi nagyfiú :D , Bettina csak pelenkába hajlandó, ráül a wc-re ,de csaj játékból... :?

Bartika:
nálunk oda van készítve a víz mindenkinek és ha szomjasak kiszolgálják magukat, próbáld meg neki elmondani, hogy hol van az éjjeli innivaló, hátha egy idő után nem fog kiabálni érte, ha ott van kéznél (persze tejjel nehezebb)

Ildi:
nálunk ma voltak dilisek, nem szoktam, de édességgel kenyereztem le őket... :oops: :roll:

Anyumat tegnap hazaengedték, csináltak nála egy terheléses EKG-t és mivel túlélte így most nem kell katéterezni...
sokkal jobban van, de szednie kell vagy 10 féle gyógyszert :shock:

szőrtelenítés: csak sötét szőrökre hatásos, a hormonok is közre játszanak, hogy tönkre mennek-e a szőrtüszők (kb. 3 kezelés után derül ki, hogy érdemes-e folytatni), akkor kell kb. egy év után visszamenni, ha amúgy sikeres volt, csak a szunnyadó szőrök kezdenek nőni

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Sziasztok!

Csak hogy ne maradjon a nap hozzászólás nélkül... :?
Többiek, hol vagytok?


Tünde!
Örülök, hogy Anyud jobban van! :) Mit mondtak, meddig kell a gyógyszereket szednie? (Végleg?) Én nagymamám is rengeteget szed, ráadásul baromi drágák, és ugye nem egyszer kell beszednie, hanem évek óta folyamatosan. :cry:

Anita!
Nagyon ügyi Boti! :D Gratula! Keve éjszakára még jódarabig nem lesz szobatiszta. Annyit iszik, hogy este 8-kor kap éjszakai pelust, és éjfél körül, mikor aludni megyek, van, hogy már cserélni kell, annyira tele van. :shock: Szerencsére nem szokott rá fölébredni, max. félálomban kér inni, aztán eldől, és alszik tovább.

Gyöngyi!
Köszi, egész szép! Tulajdonképpen kb. két hónapja nincsenek rajta folyamatosan egész testre kiterjedő ekcémás foltok. Utoljára a tali reggelén nézett ki iszonytosan, de indulás előtt kapott homeós bogyót a nyelve alá, és mire odaértünk, elmúlt. :shock: Azóta csak egy-két kicsi folt jelenik meg itt-ott. A viszketése is szinte teljesen elmúlt, úgyhogy én nagyon boldog vagyok! :D Homeós dokinéninek mondtam mikor legutóbb voltunk nála, hogy ha csak annyit elérünk, hogy ne borítsák el a testét a foltok, meg ne szenvedjen a gyerek, akkor engem az se érdekel, ha egész életében szednie kell a bogyókat, meg nem ehet ezt-azt. Egyébként ő akkor volt először bizakodó mióta hozzá járunk. :D Most nagyon vigyázok, hogy a kajámban ne legyen olajos mag meg csonthéjas, speciális olajjal fürdetjük, és naponta kétszer testápolózzuk a doktornénink által összeállított viszketés elleni, méregdrága gyógyszertári testápolóval. Kétnaponta szedi a homeós cuccot is, így majdnem teljesen tünetmentes. Én meg remélem, hogy nem csak a nyár hatása (sokan azt mondják, hogy nyáron elmúlik, és ősztől újra tombol), de hát a Dévának olyan súlyos formában jelentkezett, hogy az csak nem múlna el ennyire a nyártól. :roll:
Kencét felírtam, köszi!
Szopi?

Ildi!
Hú, nekünk a jövő hét csak akkor jó, ha rossz idő van, az is csak csütörtök, vagy péntek. Attila szabin van, most Anyuméknál vagyunk, Anyumék nélkül 8) , így ez egy kis nyaralás. Szerdán megyünk haza, de aznap én dolgozom, utána meg ha jó az idő, akkor strandolunk, hétvégén meg Esztergomba megyünk.
Kozmetika alakul ezek szerint :D , de még lesz vele lótni-futnivalód! :wink: Hogy fog működni? Egész nap nyitva, és aki besétál, vagy csak a bejelentkezett vendégeknek nyitsz ki? Persze ez nagyon előnyös, hogy helyben van! És Natussal mi lesz végül?
Olivér dumája így olvasva nagyon vicces! :lol: Sajnos Keve a "a flancba"-t használja hibátlanul, de ha ez nem elég, akkor jön a "basszus"! :evil: Anyum szerint a játszótéren hallja, mert ránk nem jellemző a káromkodás. :roll: Délelőttönként általában azon a játszótéren vagyunk, amit utálok, mert zsúfolt, és tele van liberálisan nevelt gyerekekkel, de az van a legközelebb. :? Keve trágárságait "nem szoktuk észrevenni", de nem látom, hogy ez használna.

Ötletek?

Mikor jöttünk ma le, Déva nyűgösködött a kocsiban. Egyszercsak Keve rászólt: "Most már elég volt a nyiválásból, Déba!" Kérdem: "Miből volt elég?" Ő: "A nyivál... nyivál... nyivák... a hisztiből!"

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Sziasztok!

Nincs gépem, mert apa bejár dolgozni, de azért ha tudok jövök.

Bartika: nekünk ugyanez a helyzet. Az ordítva kérés és az éjszakai tejivás csökkent, amióta a pici megvan. Most szerintem át is aludná az éjszakát, ha Szofi nem lármázná fel a pocak miatt.

Két- vagy többgyerekesek! Ti hogyan altattok két törpét? Egy szobában? És hol van a kiságy a másik gyerekhez képest?

Mi egy szobában próbálkozunk, noha szoba van bőven, de egyre kilátástlanabbnak tűnik. Ha Zazi felébred, az első dolga, hogy simogassa, bemásszon mellé :shock: vagy csipkedje az ujjait netán az arcát. Teljesen változó a pici felé a reakciója. Rém büszke és mindenkinek mesél róla, ugyanakkor néha ütni is akarta már és olykor megtekergeti a fülét meg az ujjait. Teljesen tanácstalan vagyok, nem merem kettesben hagyni vele egyelőre.

Ötletek?

Most mennem kell... még re.

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Melitta:
nálunk kezdettől az aktuális kicsi velünk aludt ( a hálószobában), a nagy pedig külön a gyerekszobában.
Most is külön alszanak, mondjuk Dorina nem ébresztené fel Bettinát, de így sokkal nyugisabb.
A kicsit, ha elaludt letettem a kiságyba vagy a mi ágyunkba, így a gyerekszobában nyugodtan lehet játszani, ha van bőven szobátok, akkor mivel amúgy is külön neműek én nem tenném őket egybe.

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Melitta!
De jó, hogy jöttél! :D
Alvás: Mindannyian egy ágyban alszunk. Déva hat hetes koráig csak akkor volt el a kiságyban, amikor én nem voltam a szobában, amint mentem lefeküdni, kipattantak a szemei, és csak hozzám bújva volt hajlandó aludni. Kb. hat hetes korában már nem ébredt, amikor lefeküdtem, viszont addigra már megszoktam (eleinte idegesített, féltem, hogy ráfekszem, stb.), és hiányzott, így visszakerült mellém. Egymás föllármázása nagyon ritka nálunk.
Kettesben hagyás: Keve még csak egyszer "bántotta" Dévát, bár olyan volt, hogy véletlenül ráült volna a kezére, ha nem vagyok résen. Nem tud még eléggé figyelni. Eleinte én se hagytam őket kettesben, de ahogy Déva nő, már bátrabb vagyok. Azért még mindig izgi.
Szerintem, ha megszűnik az újdonság varázsa, akkor Zazi se fogja piszkálni Szofit.
Szofi hasfájós? :(
Édes lehet Zazi, ahogy dicsekszik Szofival! Miket szokott róla mesélni? Ha tudsz, gyere, mesélj Te is! nagyon kíváncsi vagyok!

Keve-száj:
Vettem ma sütit ebéd utánra, és két gyönyörű ishlert is. Keve megkapta a sütijét, ránézett, és közölte, hogy ő inkább egy kis csokis hamburgert kér. Mi csak néztünk, hogy mit? Aztán kifejtette, hogy a csokis hamburgert, amit anyuci visszatett a hűtőbe. Akkor esett le, hogy az ishlerre gondol. :lol:
Keve Attilának: "Na mi van?... Megsértődtél?" :lol:

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


sziasztok

Melitta:örülök, hogy jelentkeztél. Mint egy gyerekes nem tudok tanácsot adni :cry: , remélem hamar rendeződik a helyzet.

Lidke: Keve megint formában van látom :D Én is szétröhögöm sokszor a Lilin magam. A cici még megy, ma csak reggel és most elalvásnál kellett (de csak azért mert a délutáni csucsu kimaradt). Éjjel se kérte és egész jól aludtunk.

Na megyek Apával dvd-zek végre, holnap meg megyünk moziba :)

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Annácska!
Boldog névnapot!
(Ha ma tartod. :wink: )

Gyöngyi!
De jó! :D Mi szerdán voltunk, majdnem három év után, és hihetetlen élmény volt, annak ellenére is, hogy nem volt nachos :shock: . :wink: Komolyan! Úgy éreztük magunkat, mintha első randin lennénk! :lol: Mit néztek meg?

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Helló!

Ildi!
Beszereztem egy naaagyon király homeópátiás könyvet. Megnézhetnénk benne az allergiádat. Hátha van rá egy jó szer. :)
Kíváncsi leszek, milyen lesz. :)
A kozmetikus barátnőm most vett magnak cukor gyantázó szettet. :) Jövő héten én is kipróbálom. Ő nagyon dicséri.
Valamelyik 7végén megyek majd Gödöllőre Hannával. A barátnőmék valahova a környéketekre költöztek át, csak egy picit feljebb. Vettek egy régi parasztházat felújítva.

Gyöngyi!
Ügyesek vagytok a szopival! Csak így tovább!!! Sajna keménynek kell velük lenni. Hanna pl tegnapelőtt közölte, hogy ő bizony most cicizni akar :shock: :lol: , mert épp arról beszéltem az uncsitesómmal, hogy a Timi babája rendesen szopik-e... És rendesen nekiállt levetkőztetni... Szóval kitartó egy csajom van, az biztos :D:D
Hogy álltok a pulsatillával? :)

Lidke!
:D Nálunk is ilyen élmény volt az első mozi. :D Hanna azóta alszik elkésőbb.... anyuval volt és nem akart elaludni nélkülem... és rájött, hogy neki biz nem kell 8kor aludnia, ha bírja lazán 10ig is. És nem lehet neki azóta megmagyarázni, hogy korábban feküdjön le, mint 9 óra. :D
Megnéztem az oldalt, de a héten nem jutottam még el odáig, hogy tényleg csináljak is vele valamit... :oops: Jövő héten mindenképp!!!!!!
Csokis hamburger :lol: :lol: :lol: Jó az asszociásiós készsége neki s! :D:D:D

Megyek, mert a kisebbik rabszolgatartóm követel :D:D

Puszi nektek

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


sziasztok

Lidke: Látom, akkor nálatok se egyszerű elszökni kettesben :) . Igazából a Múmiára lettem volna rágerjedve, de azt még nem játszák, így X-aktázunk, igaz ez meg csak engem érdekel. No mindegy. Gondolkoztam még a Mamma-mian,de arról meg végkép nem akart hallani a férjuram :wink:

Vok: pulsatillát most abbahagytam, mert írtad, hogy túladagolásnál visszafordulnak a dolgok. Én meg 5 golyóval adtam neki, és most nem merem tovább adni. Szerinted elkezdhetem újra, de 3 golyóval?

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Sziasztok!

Köszi az altatósdit. (Jucám, Neked is, majd ígérem jövök, de nem copyzom, hanem olvass most még innen, jó? :) )
Szóval Szofi tüneményes, igazi kislány. Csücsörít, kitartja a kisujját, mint a legnagyobb dívák és ha valami nem tetszik, akkor igazi sikítozós hiszti megy, amúgy csak nyávog, mint egy kiscica ha pl. enni szeretne. Már több, mint 4 kiló :shock: -a doktornénink csak röhög a turbó tejemen...- és kezd hurkásodni, plusz már olyanok a végtagjai, mintha befőttesgumit húztam volna rájuk. A pocak -kopkopkop!- egy napig fájt, akkor adtam neki bogyót és úgy látszik jól sikerült a koktél, mert azóta semmi. Eszik, alszik. Tényleg szava sincs, hanem amikor Zazi elaludt, akkor Szofica szemei kipattannak és hatalmas "party-time" kiáltással rázoghatja a lábacskáit és az ökleit.
Ma rámnevetett, amikor hosszú kínzás :lol: után végre meglátta a tejbárt. Olvadoztam.
Zazi: szóval anyóspajtás megint megkezelgette. Nem alszik délben már egy hónapja. Ugye tudjuk hogy ez egyenlő az idegrendszer kifingatásával... Ma elővettem minden anyai szigoromat, beraktam a babakocsiba és a juhásznak jól megy dolga + némi sallárom, már aludt is. Namost ez jó, ha itthon van apa és a másikkal van addig...
Miután kipihente magát, egész normális napunk kerekedett és lényegesen jobban viselt mindent. Úgyhogy ma ismét optimistába fordult a kedvem.
Altatás: mi is együtt aludtunk eddig, de apát végül mellőznünk kellett, mert szegény nem tud pihenni, ha a csimbummcirkuszt hallgatja, így most hárman alszunk egy szobában. Tegnap már pár órára ámentem apához és lássatok csodát, csak 2 körül volt rám szükség. Aztán ottmaradtam. A kiságyban alszik a pici az első ébredésig, Zazi pedig mellette egy igazi nagy ágyban, hogy adott esetben hárman elférjünk rajta. Hát, megpróbálom széttolni egy kicsit az ágyakat és ha működik, akkor csak szuszogjanak össze. Ha nem, akkor külön szoba + anya ágya. Csak Zazit sajnálom, hogy ki lenne közösítve... azt pedig nem szeretném. Szívem szerint még mi is együtt aludnánk - ha elférnénk.

Holnap a városban leszünk és mindenre kaphatóak vagyunk hármasban. Értsétek: játszótér, park, séta... bármi! Ha valakinek kapóra jövünk, az szóljon! Háromtól kb. ráérünk.

Bocsánat, ha sok voltam!!!
Sok puszi mindenkinek!
Annácska, boldogságosat neked, bár hamarosan találkozunk! :wink:

Gyöngyi! Homeoval óvatosan! Nagyon hamar kialakul a gyógyszerkép és aztán lesheted míg kiürül. Életévenként egy szem a korrekt dózis, de van amiből én is csak egy szemet veszek be...

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Melitta!
Mi sajna nem vagyunk Pesten, pedig ha tudtam volna, hogy ma Szofi megtekinthető... :roll: :wink:
Esetleg jövő héten valami? Ti mikortól mentek a Balatonra?

Később még jövök, most mindkét gyerekem a Szezám utcát lesi, megpróbálom legalább a kicsit megmenteni! :lol:

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Gyöngyi!
Na, Melitta megelőzött. Tudod, abból max 2-3 :D Mint az immunerősítőből. :)

Szaladok is, mert csak beugrottam. :D

Puszi mindenkinek a melóból...

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Lidke! Mi a hétvégén megyünk le, de nem maradunk sokáig, mert apa munkája visszahív. :( Nekünk szinte bármikor, bárhol jó, ami nem zárt tér. Még csak szabadba vinném a pöttyöt. Jó lenne, majd szólj, ha ráértek!
Hol vagytok vidéken?

Kép
Kép
~melitta~
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?