Új privát üzeneted érkezett!

Szép napot mindenkinek!
Ne haragudjatok,hogy csak úgy betolakodom! Másik topicba szoktam írogatni,de azt hiszem most ez a találó!
Szóval 07.11-én 6 hetesen elvetéltem,műszeresen fejezték be a terhességet! Tavaly november óta próbálkoztunk,párommal minden rendben van,én szedtem a peteérésemre Clostit,de végülis babánk Merionalos hónapban fogant! Első babánk lett volna.Műtét után alig 1 napig véreztem,mondta a doki,hogy nagyon minimális csak a sérülés szép lett a méhem! Szóval most várom,hogy legyen mensi,aztán újra próba. Csak iszonyatosan félek attól,hogy ha összejön,nehogy megint vetélés legyen a vége!
misszike
 
 


Szia Misszike!
Üdv itt! Sajnálom az angyalkát, de fel a fejjel, bizti, hogy hamarosan babás leszel, ahogyan mi is! :wink:

NANA LÁNYOK! MIEZABALHÉ????
Nemáááá, légyszike! Jöttem, hogy olvasok vmi jót és olvasom a nézeteltéréseket... :(
Gyereknevelés terén mindenkinek mások a nézetei, evvan.
Nekemis!!!!!!
Én pl. (hátha kapok a fejemre.. :lol: ) néha hagyom sirni a gyereket, simán beültettem hordozóba az első perctől kezdve és imádta, nem használtam sem textil sem egyéb mózest (egyiknél sem), gyűlölöm az "okos" könyveket az "okos" iróikkal együtt (Suttogót is eltüzelném nyilvánosan, ha lehetne), ééééés (amiről kaptam neg.véleményt az ápr. topicban, hogy 4-5hós kor előtt egyáltalán nem érett a gyomra hozzá) hozzátáplálok már almát és répát, s most kezdtük a burgonyát. Én meghallgatom a tanácsokat, s vagy megfogadom, vagy nem... már rájöttem a terhesség alatt a másik topicban, hogy tökfölös hajbakapni, mert mindenki másképp csinálja és mindenki mást tart jónak. Én pl. úúúúútálom a hordozókendőt (egyszer próbáltam magamra kötni, de vagy majdnem leesett a gyerek vagy majd megfulladt... :lol: ) és inkább kenguruzok. Más hallani sem akar a kengururól, azt mondva, hogy nem tartja a gerincét, csak a kendő. Én meg ezzel nem értek egyet. Mert a kenguru merevitett, a kendőben meg csak úgy görnyed a gyerek, ha fekve rakom bele, meg olyan érzésem van, hogy belesüpped és meg fog fulladni... :lol: Szal mindenki mást vall...

Jézus Panni! Vallás téma?? Na az nem lehet egyszerü... :shock: nem szeretem, mert aki vallásos, köpköd a másikra, hogy milyen ember az, aki nem az, aki meg nem vallásos, azért köpköd a másikra, mert tökhülye dolog templomba járni és valakit imádni, aki ki tudja, létezik-e.... :roll: Szal ez nagyon hülye téma... mert simán hajba lehet kapni rajta...

Hajrá lányok a finisben!!!!!

Kimma? Egyben vagyunk még??? :D

Röné, Lei! Kitartás nektek, már minnyá itt a vége! :wink:

Veránk?? Mizu a kispasimmal???

Van még vmi, amit le akartam irni, ami duuuuurva!!! Irtam, hogy megtaláltam a ribit iwiw-en... nos és tudtam én, valahonnan én ezt ismerem! Csak nem tudtam hirtelen, honnan, hiszen volt pár melóhelyem, meg minden... És megtaláltam az ismerősei közt a Mekiből a volt étteremvezetőmet! :shock: És ott ugrott be, hogy baccus, ez a csaj Mekis volt és voltam náluk helyettesiteni, amelyikben ő melózott... :shock: Hát tettem egy dolgot, most várom a reakciót.... bejelöltem ismerősnek.. :lol: Zolinak tegnap este mondtam, lepetézik, ha elmondom, kit találtam, akit énis és ő is ismer... nézett egyet és kicsit furán reagált... kérdezte, miért nem jelöltem be ismerősnek akkor, ha ismerem?? :shock: Hát mondom, még nem jelenti azt, hogy nem is fogom... :lol: és jelöltem.
Egyébként még azt is mondta, hogy egyszer a ribi mondta neki, hogy Mekis volt és lehet is, hogy ismer engem, erre meg Zoli mondta, hogy nem hiszi... :roll: és mégis!!!!!! Baccus lányok! Ennyire nem lehet kicsi a világ!!! :roll: :lol:

Na, dugulok, csak ezt meg akartam osztani! :wink:
Vendég
 


Pumpóka:neked vetélés után mikor jött össze,és milyen módszerrel a babád? Tabi? Szuri?
misszike
 
 

 
 

Sziasztok

Panny
Akkor írsz tovább ugyi?

Misszike
Üdv itt!
Bár Pumpókát kérdezted,de én jöttem előbb. :wink:
Igazából mindenki a másik topicban kezdte.Élet vetélés után.Itt van alattunk.
Nyugodtan írj oda is ha szeretnél.nagyon sokat segítenek,segítünk egymásnak.

Én igazából akkor kezdtem már oda írogatni amikor már megvolt Zalán.És azért,h pozitív példa is legyen előttük,meg esetleg tudok segíteni.(azt hiszem tudtam)

Zalán nálunk már a hamadik baba.Az első kettő pikk-pakk jött össze.
De a Zalánra közel 3 évet vártunk és ezalatt 3× vetéltem el. :(

Nagynehezen találtam meg azt az orvost aki tudott segíteni és nem azt mondogatta,h ugyan ha kettő összejött akkor jön a harmadik is.
Én clostyt és medrolt szedtem.Így sikerült Zalán! :lol:

Hova jársz dokihoz?Milyen vizsgálatokat csináltak a closty mellett?
Hányszor vettek vért?

Ha válaszolsz akkor majd írom,h miért kérdezem.

Pumpóka
Ez gáz! :shock:
Kíváncsi leszek mi lesz a reakció.
Vendég
 


Misszike!

Üdv itt is!Látom idetaláltál!!!(a clostyzós topicból ismerjük egymást)
Hátha tudnak neked mondani vmi újat,és hamarosan összejön a baba!!!!Drukkk++++++++++++++++

annus11
 
 


Sziasztok!


Bekötötték a netet anyuhoz is, így tudok írni (bár csak ugy, h. a manó az ölemben van).
Röviden rólunk (időhiány miatt csak átmásolom, bocs):

A nemalvások ma is tartanak, időnként éjszaka sem alszik: most négy napig pl. hajnali 2-től 4.30-ig fenn voltunk, nem tudom miért.
Viszont tegnap este egyszerűen nem lehetett elaltatni hason se: este 6-tól 8-ig kínlódtunk, mire hagytam, és láss csodát az én fiam elaludt a HÁTÁN, egy mukk nélkül.
Amikor azt hiszem hogy már ismerem akkor mindig meglep valamivel.
A legújabb amit csinál, h. csíp, harap. Szabályosan belecsíp az arcunkba, belekapaszkodik a hajunkba...Remélem erről azért le fog majd szokni.


Panny!
Nehogy elmenj!!!!!!!
:wink:

Kimma!
íSzorítunk a szüléshez!

Wruska!
Üdv a fiúsok táborában!

Csehi!
Szintén Üdv itt!

Röné!
Képet kérünk arról a hatalmas pocakról!

Alziza!
Nem akarunk valamikor összefutni?

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Csatolok pár képet, remélem átmennek!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép [img]

Nézzétek a hurkáinkat!
Kép
Kép

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Sziasztok

Vera
Hú!Elfelejtettem elküldeni a nevét annak a bigyónak. :oops:
SEDATIF PC a neve.Szedhetik csecsemők is.Alvászavarra,stresszre jó.
A barátnőméknek használt.
És azóta már többször hallottam róla.

Egy próbát megér.
De a barátnőm amúgy most volt egy dokinál aki homeopátiával foglalkozik.Érdekel?
megkérdezem tőle a nevét telefonszámát.Óbudán van.
Szerintem vidd el Márkot.Mit veszíthetsz?

Mekkora már! :shock: :shock:
És a medencés kép :lol: Kis Budha!HA-HA-HA
Nagyon husi!!!
nem is tudom melyikőtökre hasonlít.Néha Téged látlak benne néha
Sylvaint.

Amúgy most Zalán is rosszul alszik.Tegnapelőtt én ép lefeküdtem,rá félórára fent volt és hajnal 5-ig nem aludt. :shock: Nem csinlát semmit.nem sírt vagy ilyesmi,csak fent volt.
Vendég
 


Alziza: dehogy baj,hogy Te írtál! Szóval mikor kezdtük Nov-ben vettek vért egy cikluson belül 2*,az elején vérzés alatt,és rá 21 napra! Az első eredményeim jók lettek de a másodiknál kiderült,hogy alacsony a progi szintem ezért nincsen rendszeresen pém. Kaptam 7 hónapig Clostit és tüszőrepi szurit de nem jött össze,aztán Májusban kaptam +-ba Merionált egyből lett baba! Ahogy kiderült a terhesség azonnal kaptam Utrot3*1-et! Szerintem még így is alacsony volt,ezért ment el a babám! Műszeres befejezés után vettek vért de azt,hogy mit néztek nem tudom. Bajai doki csinálta,mert itt lakom,egyébként Pécsre járok Wilhelm dokihoz! Vele elégedett vagyok azt mondják a bajai dokik is,hogy maradjak Nála,mert elismert ebben a meddőségi ügyekben...Egyébként folyamatosan UH-nak minden ciklusban!
Szóval mi jutott eszedbe?
misszike
 
 


Vera

A talira elfelejtettem reagálni.
Persze,összefuthatunk.

Misszike

Amikor mi elhatároztuk,h jöhet a harmadik olyan kórházba játam ahol foglalkoznak meddőséggel is.Semmit nem csináltak.Az első vetélésután azt mondták,h majd a következő biztosan sikerül.Aztán elvetéltem mégegyszer.Ekkor sem történt semmi.

Ez után ajánlott egy jó ismerősöm egy professzort,aki kidolgozta anno ezt a clostys módszert.Én hozzá jártam és járok azóta is.
(a SOTE II-re).A másik topicba már bemásoltam cikket arról amit a prof gondol erről.
Neki nagy fájdalma,h sok kórházban nem úgy használják ezt ahogy kell.

Amikor elkezdtük a kezelést sajnos én nem vártam meg az eredményt és elvetéltem mégegyszer.
Ez után mondta a prof,h legközelebb csak akkor próbálkozzunk,ha ő azt mondja,h OK!Akkor,ha mondjuk 2-3 egymástkövető hónapban jó az eredmény.Amikor már jól be van állítva.

Az én bajom az volt,h a progiszint volt alacsony és bár a petesejt megtermékenyült nem tudott beágyazódni.

Nálam a vérvételek úgy voltak,h a vélt peteérés után 1 héttel 2 naponta 3×.(tehát modjuk a 20-22-24.napon.)Azért kell a háromszori vérvétel,h jól látszódjon mennyi progeszteron termelődik.Mert az csak a ciklus második felében termelődik, és csak akkor, ha peteérés-petekiszabadulás (ovuláció) történt. Ilyenkor van mérhető progeszteron szint.A closty pedig stimulálja a peteérést,így lehet magasabb progi szint.
Tehát mondjuk csak az ilyenkor vett vérből látszik,h elég e az az adag amit kapsz.

Tehát én szedtem a clostyt,aztán mentem a vérvételekre.Nekem a végén emelt adagot kellett szednem + a medrolt.

nagyjából ennyi.
Vendég
 


Alziza!

Írok :wink:

Pumpi!

Na kivi leszek mit reagál a csajszi...
De lehet h emiatt fogja hívi Zolit h miért jelölted be,nem??!!Légy résen!!!
Én is hozzátáplálok már...igaz én csak gyümiket és csak 1x és azt is szopi után.

Misszike!

Üdv.sajna itt.
Nekem műszerese befejzés után (nálam egy vírus miatt kellett 6 hetesen elvetetni a babát :( )a következő mensi után rögtön megfonat Olika és már 4 hós :wink: de én nem vok neked mérvadó mert nálam teljesen más a szitu...
Alzizánál a legjobb kezekben vagy :wink: :wink:
Vera!

Micsoda hurkák??!!Édes :wink:
Még mindig csak anyatejes vagy adsz már mást is neki?
Az Alziza által írt homeos cucc tényleg jó,tesóm nemalvó babájának is jót tett.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny

Akkor most már én is írtam valami jó homeopátiás cuccot :lol: :wink:
fejlődök igaz? :lol: :lol:
Vendég
 


aha :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Ja

a másikban olvastam a suli dolgot.
nekem Alex is halasztott,pedig nem évvesztes.De azt mondta az iskola igazgató is,h ezzel nem veszít hanem nyer egy évet.
Zina évvesztes és ugye Zalán is az .

Jó ez így ,h később kezd.
Vendég
 


HAHÓ!
Hova tűnt mindenki már megint???
Vendég
 


?
Vendég
 


Alziza, mikortól érdekelték a gyerekeket a színek? Mert most kifestjük a gyerekszobát - de inkább csak az én kedvemért, meg amolyan tisztasági festés miatt, és majd úgy három év múlva szeretnénk újra kifesteni - mondjuk akkor az egész lakást. Akkor már nagyjából tudni fogom, hogy a prücsök milyen színekért van oda, milyenre lehetne festeni igaz?!

Azt nem tudjátok, hogy szívhangot hányadik héttől néz a doki, illetve a védőnő?

Ja és még egy. Párom unokatesójáékhoz megyünk látogatóba majd valamikor. Bence akkor lesz közel 4 hónapos. Mit lenne érdemes vinni neki ajándékba? Ti mit kérnétek a csemetéteknek? Most a pénzre ne gondoljatok - persze van keret, de az ötletekre lennék kiváncsi, anyagi korlátok nélkül.

köszi

Kép
wruska
 
 


Sziasztok

Wruska
Zalánt még nem érdeklik a színek,legalábbis nem úgy választ dolgokat.
Szerintem az a lényeg,h ne durva szín legyen.
3 év múlva pedig igazából nem azt fogod tudni,h Olivér milyen színt szeret (met nem valószínű,h érdekelni fogja),hanem azt,h milyen szín illik hozzá.
Zalánhoz pl a zöld!Annak minden árnyalata.

Na majd folytatom...
Vendég
 


Na itt vagyok

4 hónapos babának?

Nem tudom Nálatok van e valahol Baba Moon bolt,ahol taf toys játékokat lehet venni!
nagyon sok szuper cucc van.
nekünk ill Zalánnak sok játéka van onnan.

van webáruháza is

http://www.taftoys.hu/
Nézd meg nagyon jók.
pl: Kép Kép

Vagy Zalánnak onan volt a játszószőnyege is.Azt most már érdemes neki venni.Én kb 4 hósan raktam rá.

most így ennyi jut eszembe.

És még valami.
bár mi később kaptuk a barátnőmtől,de azt bármikor lehet,
olyan dobozka amibe gipszlenyomatot tud csinálni a kezéről,lábáról az anyukája.Én örültem neki nagyon.
Vendég
 


Ma voltam bőrgyógyászaton.
nwm tudom írtam e ,de találtam aderekamon egy csomót.
ott van már egy ideje de most már zavart.

Féltem,h egy rákos valami.

Azt mondták,h daganat,de úgynéz ki,h jóindulatú.
De aug végén ki kell műteni és szövettanra küldeni.

nem mondhatnám,h nyugodt vagyok most ettől :(
Vendég
 


Sziasztok!

Alziza, nálatok is van ám mindig valami! Ez a műtét nem hangzik valami jól, de legalább időben észrevetted, és nem rosszindulatú. Egy orvossal nézetted meg?

Panny, még egyszer szeretném mondani, hogy ÉN NEM AKARTALAK BÁNTANI. Én csak a saját meglátásomat írtam le, és nem biztos hogy az a jó.
Nem ítélek el senkit, ha valamit így vagy úgy csinál! Nincs is hozzá jogom, és nem is akarom.
Alziza is, Pumpóka is jól leírták, hogy ahányan vagyunk, annyifélék a szokások, vélemények. Ahány ház, annyi szokás.
[size=18]Eleve le a kalappal és minden tiszteletem minden anyukának, aki 3 gyereket vagy még többet megszül!![/size] De az alázat dolgot nem értettem..Nálam az nem uaz mint a tisztelet..

Szóval tényleg sajnálom, hogy bosszankodtál miattam, de nem úgy gondoltam, és nem akartam hogy így csengjenek neked a szavaim!

nem tudom, hogy hogyan fogok "élesben " bizonyos helyzetekre reaglálni, de a "sírni hagyni" mint már írtam, nekem nem jön be..
Ja, és a nevelőkönyvek sem!

Szóval ezt a témát én nem feszegetném tovább. Remélem azóta megbékéltél.


Vallásos téma.. Igaza van Pumpókának. Ezen sem szabad vitatkozni, mert az soha nem vezet jóra.
Én ezt a korábbi külföldi gyermekanimátori munkám során megtanultam. Vallás, politika, pénzügyi helyzet tabu témák. Ebben nincs egyetértés, ki erre esküszik, ki arra.. Én ezeket a témákat a szállodai családokkal, munkatársakkal mindig kerültem.
Nem volt könnyű, mert sokan dolgoztunk együtt, kevert arányban muszlimok, keresztények, és természetesen ateisták.. De jól kijöttünk, tiszteletben tartottuk egymás hovatartozását.
Ezek kényes dolgok.

Lányok, pénteken voltam UH-n és olyan boldog vagyok. Befordult a babám. A védőnő már épp riogatott, hogy bizony ha eddig nem, akkor már egyre kisebb lesz a helye a babának ezzel együtt a normál szülés esélye is.
Erre este a doki megnyugtatott, hogy bizony lent van a feje. A pocakját meg egész fent a bordáimnál találtuk.. :D Hihetetlen, hogy már ilyen nagy.
Sokszor este annyit mocorog és úgy, hogy néha összerándul az egész hasam :lol: Nagyon jó érzés, az egész várandósságból ez biztosan hiányozni fog.

Vera, nagyon édes Márk! Főleg a mosolygós képe tetszik. Hát bizony jó nagy fiú lett már. Azok a puszigatni való kis hurkák neki! Nagyon komoly! Szép kisfiatok van az bizony tény!

Valaki írta, hogy már eléggé a finisben vagyunk Lei-vel. Hát azért nekem még van egy jó két hónap hátra.. Addig még el kéne költöznünk.. Tegnaptól albérlők lettünk a saját otthonunkban :lol:
Ez olyan vicces, mert úgy is kezdtük az elején..
Sajna az átépítések nem haladnak most olyan ütemben, mint ahogy azt én szeretném... :( Mindegy, majd csak lesz valami..

Nagyon nyomi idő van :cry: Nekem hiányzik a napocska..

Rönééé



Kép
röné
 
 


Hozok nektek is táblit!

Alziza!
Dukkolok h minden oké legyen,még jó h télleg idejében elmentél megnézetni!!!


Kép
Kép

annus11
 
 


Sziasztok!

mi még egyben :lol:
egyelőre semmi jel...

Alziza!
remélem minden jól sikerül a műtéttel, jó hogy legalább időben vettétek észre!
Drukkolok neked nagyon!!!++++++++++++++++++

Röné!
nem akarlak elkeseríteni, de még van ideje és helye bőven visszafordulni akár többször is, ilyenkor még nem mérvadó tudomásom szerint.
de persze egyáltalán nagyon kis százalékban nem fejvégűek a babák mikor eljön az idejük, úgyhogy reméljük ő is kis rendes bébi lesz! :wink:

Vera!
nagyon cuki husis Márk! :lol:
és már 5 hónapos! :shock:

Pumpi!
hogy vagy?
Kéééééééérünk Zsófikáról képet!!! :wink:

Kép
kimma
 
 


Sziasztok lányok!!!


Gondoltam átlátogatok egy kicsit hozzátok!
Aki olvas a másikban az tudja, hogy kicsit magam alatt voltam és még olvasni sem olvastam...úgyhogy most elolvastam itt nálatok az
uccsó 2 oldalt és miket látok??? :roll:

Sose nem gondoltam volna, hogy itt veszekedés féle lesz...
Így kivülállóként úgy látom, hogy senki nem akart senkit megsérteni, csak az a baj az írásban, hogy a hangsúlyt nem lehet hallani, mint egy beszélgetésnél, és ez néha félreérthető lehet!

Panny-csudajó lehet a márc. topik, hogy vallásosságon összevesznek!!!
Képzeljétek el, hogy én ateista vagyok a lányom meg nagyon hisz istenben!!! :lol:
Pedig én neveltem a kölköt!!! :lol:
Most ezért haragudjak rá? "Isten" ments! :D (én elfogadok mindenkit olyannak amilyen, ha engem is elfogad "ilyennek")

Tényleg az a szép az életben, hogy mindenki másképp látja a dolgokat...és mindenkinek más a véleménye!!!
Úgyhogy remélem itt is visszazökken minden a rendes kerékvágásba, mert olyan jó itt a társaság!!

Gyönyörűséges babákat is láttam!!!
Ebből sosem elég!
:D


Pumpi-tényleg kicsi a világ...de én nagyon örülök, hogy végre rendeződtök Zolival! Sajnos egy jó kapcsolatért meg kell szenvedni...


A mostanság szülőknek kitartást kívánok, a már megszültek pedig készítsék elő a tapasztalatokat, mert szerintem még sokan fogunk kérdezni!!! :wink: (remélem lassan már én is, mert már mindent elfelejtettem :D )
Vendég
 


Alziza:
Azért jó, hogy elmentél és megnézetted magad. Biztosan minden rendben lesz, itt is fontos a pozitív hozzáállás, nem csak a babavárásnál.És hogy hogy csak augusztus végén műtenek? Ambuláns műtét lesz?

Ja és köszi a tippet, ezek a cuccok tényleg nagyon jók és Sopronban is árulják őket, oda meg ugye minden 3. héten megyünk. És azért az áruk sem horror. Már egy két dolgot ki is választottam, apa meg majd eldönti, mennyit kíván rá szánni. :wink:

Kép
wruska
 
 


Sziasztok

Köszi a drukkokat!
Azért aug végén,mert úgy gondolja,h jóindulatú,ezért azt mondja nyáron ne műtsenek amikor nap is érheti.

Wruska
Örülök,h segíthettem :lol:
Vendég
 


Jajj Alziza-most látom...drukkolok!!!
Vendég
 


Kimma, igen, ezt a doki is mondta, de minden nap beszélek őnagyságához, hogy neki így "kell" maradnia. Ez mindkettőnk érdeke. :lol:

Szóval bízom benne nagyon..

Képzeljétek, nekem tegnap jött meg a tenyésztés eredménye.. Streptot találtak nálam, így most antibiotikumot kell szednem. Nem örülök neki, de a baba érdekében ez fontos, és állítólag a penicillin származék nem árt neki.. Remélem, hogy szülésig helyre jön, bár doki szerint amint kiürül a gyógyszer a szervezetemből, kiújulhat :?
Remélem más már nem jön elő.

Zsibima, örülök, hogy végre jobb hangulatban vagy!

Rönééé



Kép
röné
 
 


Röné!

Nekem is lehet érzékenyebb napom.....naaaaaaa :lol: :wink: :lol: :wink:

Szal a strepto-ra oda kell figyelni,inkább be kell szedni az antibiotikumot mert nagy bajt okozhat ez a fránya baci...
aano 20 hetesen nálam is volt Coli baci és 2x is kellett erős antibiotikumot szednem és seemi gond nem lett a babával..Mit szedsz?Augmentint vagy semmicillint netán?
Úgyis veszenk tőled tenyésztést a szülés előtt is pár háéttel és ha abban is lesz akkor a baba kap születése után antibiotikumot és ezzel meg van mentve a bajtól :wink:

Hát igen...engem Olika úgy megtréfált h 35 hetesen fordult vissza...aztán a 38 hetesen az UH-n meg már vissza volt fordulva és én meg nem is észleltem a forgást :shock: :wink:

Alziza!
Jó h elmentél dokihoz...nem lesz semmi baj!!!++++++++++++++

Zsibima4

Tudod mint a nagybetűs életben itt a fórumokon is lehetnek konfliktusok..sztem ez így van jók...sehol nem lehet csak "rózsaszín"az élet...de ezt te nagyonis tudod!! :wink:


Kimma!

Kitartás!+++++++++++
Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny-miért hát nem rózsaszín az élet?? :lol: Bár nekem is mostanában, annyi fekete napom volt.
(de azért örülök, hogy itt ritkábban van vita, mint az igazi életben)


Röné-köszi tényleg jobb így, hogy már magamat el tudom viselni.
Örülök, hogy idejében kiderült a strepto, még úgy is van bőven időd kigyógyulni!!! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Annyi minden volt mostanában (főleg egy rakat mosás és vasalás, mert az én drága férjem nem csinált semmit amíg nem voltunk itthon), h. nem tudtam jönni...

Alziza!
Remélem minden rendben lesz veled augusztusban. Taliról: ha egy kicsit jobbi idő lesz sétálhatnánk valahol valamelyik parkban, valahol félúton kettőnk közt. Vagy kimehetnénk egy jó játszótérre, ha ismersz egyet..

Zsibima!
Mostanában nem szoktam átolvasni a másik topicba időhiány miatt, miért vagy magad alatt? Miújság veled?

Panny/ Röné!
Örülök, h. megbékéltetek, kár lett volna ha kiléptek!
BAciról: még jó, h. időben észrevették és nem közvetlenül a szülés előtt (nekem akkor vették le , de csak külön kérésre), de szerencse negatív lett. Mondtam is a nőnek aki levette a kenetet, h. lehet, h. megszülök, mire megjön az eredmény...

Wruska!
Ajándék tipp: kérdezd meg (persze finoman), h. minek örülnének, én anno pl. nagyon örültem a babahordozó kendőnek (nandu), meg a baba törölközőnek is, mert abból sosem lehet elég.
(Rihát ne vegyetek, mert a méret nem biztos, h. jó, de a játék is jó ötlet...)

Rólunk:
Képzeljétek, mostanában volt nappal egy 3 órás alvásunk, meg tegnap egy 2 órás, meg már most is 2 órája alszik.
Igaz az éjszaka 4-szer is felkelt, most próbálkozom azzal, h. nem minden esetben etetem meg amikor felkel.
Viszont van úgy már, h. 4-5 órát is bírja délután nyügi nélkül (ez haladás a 1-2 órás fennlétek után.)

Na rohanok, mert felkelt és éhes a főnök...
Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Sziasztok

Vera
na akkor,ha minden igaz túljutott ezen a fejlődési szakaszon!Kopp-kopp! :wink:

Röné
remélem rendbejön ez a bacis dolog!

Kimma???
elvileg már babázhatnál?
Vendég
 


Vera, köszi a tippet.

Kimma, mi a helyzet felétek?

Kép
wruska
 
 


Vera-semmi különös csak a szokásos: nem esek teherbe...ja de nem is teszünk érte szinte semmit. :cry:
Képzeld a munkatársaimnak mutattam a fiad képeit a melóhelyen (mert mit csináljak munka közben: babanetezek :wink: )
és el voltak tőle ájulva!!! Olyan édes kis husika!!! :lol:
Vendég
 


Gyors bejelentkezés...

Bocsi, ha vkit kihagynék...

Vera! Csudahurkagyurka Márkod hozza a megszokott szintjét... :D imádnivaló egy kiscsávó! A fürtjeiért meg egyenesen oda vagyok és vissza!!!!!

Kimma! Sokat gondolok rátok! Itt a finisben... vagyis már utána... :lol: reméljük a következő bejelentkezéskor már babaképekkel és szüléstörténettel várhatunk vissza! :wink:

Alziza, sajnálom a mütétet! :( De minden okés lesz!!! :wink:

Jajj, szita agyam.... már nemtom, mit akartam még, közben terelgetem büdöskölkeimet, hogy rakjanak rendet!!! :twisted:

Magunkról annyit, kismuki tegnap kapta meg a 3 hós oltást. Apájával voltunk, természetesen gyorsan lepattintottam neki Zsófit, hogy na, most te leszel mellette, mikor megszúrják és kimentem a rendelőből... :lol: hősiesen viselte... mindkettő... :lol:
Zsófi 6250gramm hivatalosan... bár én itthon többet mértem, de a védőnő közölte :x hogy az itthoni mérleg biztosan nem olyan pontos, mint az övéké... legyen igaza, carom le! A lényeg, hogy gyarapszik és szépen, az elmúlt hónapban 1kg-ot szedett fel a lelkem... :lol:
Zolival látszólag minden rendben. Azért irom, hogy látszólag, mert sosem lehet tudni ugye, mi jár a fejében és mit gondol ő. Az hogy én mit látok, egészen más tészta, de nagyon szeretném, hogyha az is lenne, amit látok!
Holnap jelentőségteljes napnak nézek elébe... konkrétan nem akarom leirni, mi lesz, mert ki tudja, Zoli olvassa-e.... nem kötök az orrára mindent, vannak dolgok, amikre tökigaz... amiről nem tud, az nem fáj... No senki ne értse félre, nem.... nem pasiztam be és nem is szándékozok... :lol: egészen más... ha vkit érdekel, leirom priviben holnap este, mert addigra nagy-nagy tudásnak leszek birtokában... :lol: Érdekes fordulatok voltak az elmúlt napokban... :roll: engem pedig hajt a kiváncsiság!!!! :)

Na megyek, asszem széjjjjjjel kell csapnom a kölkök közt, mert a világ minden kincséért sem pakolnának össze.... :evil:
Vendég
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk,híreket hoztam a nyáriból!

"Lányok, Kimma is most írt!

Július 23-án 19 óra 20 perckor megszületett a kicsi Emőke!Bővebben majd ha hazajönnek."


Hatalmas gratula nekik!!

Kép


Kép
ibm
 
 


Bocsika mindenkitől ,csak ezt az oldalt futottam át.

KIMMA!!! HATALMAS GRATULA EMŐKÉHEZ!!!SOK ERŐT, EGÉSZSÉGET, BOLDOGSÁGOT ÉS RENGETEG TEJECSKÉT KÍVÁNUNK!!!
Vendég
 


IBM!!! Ha jól emlékszem még neked sem gratuláltam, de most megteszem!
Gratulálunk Áron babához, sok erőt, egészésget, boldogságot és rengeteg tejcit nektek is! Megírnád, hogy mekkora volt? Nem bizti, hogy vissza tudok olvasni. Nagyon lemaradtam már!
Vendég
 


Köszi!
4000 gramm és 52 cm!
:wink:

Kép


Kép
ibm
 
 


húúú! Nagy nagy gratula Kimmának!!!! Jajj, de jó, hogy végre kibújt a kiscsaj!
Akkor most már én jövök nemsokára!
lei
 
 


Kimma,
Szeretnek en is gratulalni!!!!!
Sok egeszseget, boldogsagot, erot es energiat kivanok az uj joveveny felnevelesehez!

Kép
eperke25
 
 


Kimma!!!

Sok boldogságot és örömet kívánok a csöppséghez!!!Puszi az egész családnak!!!Várjuk a beszámolót!!!!

annus11
 
 


Kimma

GRATULÁLOK!!!

Kép
Vendég
 


Kimma!

Nagy gratula a kicsi lanyhoz!

Hajni

KépKép
Kép
hajnski
 
 


Kimma!!

Gratulálok!!!

Hatalmas kislányod született!!! :lol:
Vendég
 


Jajj de hülye vagyok a 4000 gramm nem Emőkére, hanem áronra vonatkozott!!! :lol:
Szóval akkor kíváncsian várom a részleteket, hogy Emőke mekkora!!!??? :lol:
Vendég
 


Most meg kisbetűvel írom Áront!!! Szerintem inkább elmegyek takarítani!!! :wink:
Vendég
 


Kimma: nagyon sok örömet és boldogságot kívánok én is nektek!

Kép
wruska
 
 


Sok boldogságot Kimma!
merszi
 
 


KIMMA!
NAGYON NAGY GRATULA A BABÁHOZ!!!!!!!!!!!!! DEJÓÓÓÓÓÓ! ÚJABB BÉBI A TOPICBAN! KOMOLYAN NAGYON ÖRÜLÖK!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?