Új privát üzeneted érkezett!

Nóri: Az 5. számú házhoz kell menni!
Vendég
 


sziasztok!

Uszópelus... uszodába nagyon jó, ott mi is használtuk, de szabad strandon soha többet. Józsikának nincs "alsónadrágja" még, ezért gondoltam, ne legyen már meztelenül a strandon, ilyen úszópelust adtam rá. Eleibe még jó is volt. Aztán telement homokkal, iszappal, ami nagyon kidörzsölte a popóját, elég volt rendbe hozni. Szegénykém egyik este, nagyon sírt, időbe telt, mire rájöttem mi is baja. Homok kidörzsölte, utána a pisike rendesen kicsípte. Vörös volt szegénykém bőre.
Tanulságként írtam le, annak aki ezután megy szabadstrandra.

Most mennem kell, majd még jövök.

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Holnap: na épp Apával megbeszéltem, hogy ha nagyon esik, akkor megvárom és du megyünk. De Krisztáék akkor csak 2-ig érnek rá? Na akkor megint újra kell gondolnom..... 8)
Apa már felajánlotta, hogy menjünk taxival, és majd hazafelé értünk jön. :wink: Na mindegy, 100 szónak is 1 a vége: valahogy megyünk! :)

Nóri, jó lehet ez a formazóna....

Erika, köszi az úszópelus tippet! :wink: Szegény Józsika! Azóta helyre jött a bőre?

Akinek van testvére, szerintem hasonlóan érez, hogy a másikat máshogy szerették. Mindenkit azért, amilyen. 8) Néha én is úgy voltam, hogy a tesómat jobban szeretik, egészen addig, amíg egyszer anyut nem hallottam rólam is beszélni. Na akkor rájöttem, hogy engem másért szeretnek, és más miatt büszkék rám! :D

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 

 
 

Köszi Brigi!

Kép

Kép
falevel2
 
 


Manó: Igen, felhívott Kriszta, és mondta hogy kettőkor el kell mennie.

Nóri: Igazán nincs mit!
Vendég
 


szép estét!

köszönöm dicséreteket, mindenkinek!

Igen, a sudoku krém csodákra képes. rendbe jött a bőre.

Holnap talizunk, most megyek aludni.

Jó éjt.

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Nagbri! Új vonalzód van? Mintha délelőtt nem ezt láttam volna. Bocsi ha összekevertelek vkivel.

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Ez a net most iszonyat lassú, és dobál össze-vissza, már látom nem cserélted le vonalzódat, megyek is aludni.

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Nem, már vissza is raktam. A noivonal.hu oldalról képpel együtt nem lehet betölteni ide, így maradtam a réginél. :D
Vendég
 


Jó reggelt!

Már ha lehet jó a Kolonics-os hír után! Én tegnap délután tudtam meg, nem is térek magamhoz. Én is megsirattam. Azt is mondták, h 6 éve van barátnője, az olimpia után akartak összeházasodni!!!!!!!!!!!!! RETTENETES!!!!!!!!!!!!!!!!


Brigi!
Köszi az infót, én se tudtam, h melyik házhoz kell menni. 5-ös, oké!!! :-) Kb 1/2 10 körül érünk ki szerintem.

Andi!
Nem tudtam tegnap reagálni, de ma úgyis talizunk! Viszem a labdákat! Már elraktam, nem felejtem el! :-) :oops: :wink:


Nekünk hirtelen annyi úszópelusunk lett, h csak na. Vettem is meg még két helyről kaptunk is. Szerintem nem is használjuk el... :-)))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Sziasztok!
Mi is megyünk!
Noncsi: most nem aludtunk el!!!!! :D

Ildi: ne haragudj, hogy ezt írom, :oops: de én eredeti áron szeretném eladni a pelusokat, és szerintem neked N.körösről nem igazán éri meg ezért átjönni. Ugyanis 1100 Ft volt a pelus.
De ha komolyan gondolod, és jöttök Kmétre vmikor találkozhatunk, és odaadom neked. Akkor mi legyen?

Nóri és Zalán
KépKép
norri
 
 


Norri:ha hétvégéig nemtudod eladni akkor kell,szombaton megyünk át,mert ma sajnos nemtudunk átmenni. De ha kell valakinek add oda nyugodtan. Köszi!!!!

Kép
Kép
kisildi
 
 


Ha jöttök szombaton, akkor rendben! :D Nagoyn szivesen odaadom neked, csak nem akartam, hogy rosszul járj anyagilag!

Nóri és Zalán
KépKép
norri
 
 


Norri:köszi,nagyon aranyos vagy!!! De ha ott helybe kell valakinek add oda nyugodtan,nem lesz belőle probléma.

Kép
Kép
kisildi
 
 


Sára hazafelé az autóban elaludt és sikerült betennem a kiságyába, így most van időm egy kicsi, úgyhogy felteszek néhány képet.

De előtte: Kriszta! Nagyon köszönjük a vendéglátást! Jól éreztük magunkat és örülök, hogy megismerhettem Azizt, Mahmoudot és az édesanyádat.

És akkor a képek,amik sikerültek:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
falevel2
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
falevel2
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
falevel2
 
 


Most ahogy végignéztem a képeket,vettem észre, hogy a saját gyerekemet nem is fotóztam... :shock: Hát persze, mert annyira közel ült hozzám, hogy nem tudtam rendesen lefotózni... :(

Kép

Kép
falevel2
 
 


Sziasztok!

Ildi: akkor majd beszélünk, küldöm priviben a tel.számomat. Előreláthatólag nincs szombatra programunk, így biztos megejtjük az "üzletet" :)

Nagyon-nagyon jó volt a bababuli! Köszönjük mi is mégegyszer Kriszta a vendéglátást, Anyukádnak a goffrit, meg a türelmet. Férjed nem volt zavarban a sok nevetgélő anyukától?

Képeket majd letisztázom (piros szem) és teszek fel.

Örülök, hogy végre megismertem a Brigit, meg az Adrit is! Sajnálom, hogy az Ági nem tudott eljönni. Ugye nincs baj?

Zalán már akkor bealudt, amikor a kocsihoz értünk. Azóta is durmol :D

Nóri és Zalán
KépKép
norri
 
 


Noncsi: ez a D. Tóth Kriszta topic:

http://www.nlcafe.hu/forum/?fid=441&topicid=190372

Ez meg egy "Kicsi mellé picit" témáról. Az elején vannak a tanácsok, érdemes beleolvasni. Persze, ha Bálint baba hagyja :D

http://www.nlcafe.hu/forum/?fid=441&topicid=194821

Nóri és Zalán
KépKép
norri
 
 


Sziasztok!

Szuper lehetett a tali. Kár, h nem lehettünk ott :cry: Talán legközelebb.
Nagyot nőttek a gyerkőcök ( már akiket láttam a múltkor). Aziz is édes. A csíkos felsőben a kifiú fekete hajjal, az akit Kriszta anyukád nevel? HIrtelen azt hittem Aziz ennyire megváltozott :lol: , De aztán láttam, h nem.
A hétvégén akkor, ha nem gond és megyünk arra, beviszem a kengurút :) . Majd priviben írd meg Kriszta a számod klégyszi!

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Zalán még mindig alszik, én meg nem tudok az időmmel mit kezdeni :D

Amiket ígértem:

Sári baba rossz baba, mindig kócos a haja,
Mosakodni nem szeret, meg nem inná a tejet.

Sári baba megjavult, mosakodni megtanult.
Veszek neki szép ruhát, a hajába pántlikát.

(szóval hiába i-re végződik, fiúknak mégse lehet mondani) :( :D

Kelt tésztás goffri (Kriszta Anyukájáé)

35 dkg liszt
2,5 dkg élesztő
10 dkg cukor
3,5 dl tej
1 csipet só
1/2 citrom reszelt héja
4 tojás
12,5 dkg vaj vagy margarin.

Az élesztőt szokásosan felfuttatjuk, a többi összetevőt meg csak összekeverjük. 25 percig pihentetjük, és forró, kivajazott goffrisütőben sütjük.

Goffritészta (az enyém) 1 csésze kb. 2,5 dl
2 csésze liszt
2 tojás (külön fehérje, és sárgája)
1 csésze tej
1/4 vagy 1/2 csésze víz (liszttől függ)
90gr olvasztott vaj
1/2 csésze cukor.

A fehérjét elkezdeni verni, ha keményedik bele a cukor, a többi hozzávalót összekeverni, ebbe bele a habot óvatosan.
1/2 csészényi tésztát ír, én egy kisebb merőkanálnyit szoktam beletenni. Nem folyik könnyen, merőkanál aljával el kell simítgatni.

Nóri és Zalán
KépKép
norri
 
 


Képek
Kép A házigazdák

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Nóri és Zalán
KépKép
norri
 
 


még képek

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Nóri és Zalán
KépKép
norri
 
 


még egy pár...

Kép

Kép

Kép

Kép

Nóri és Zalán
KépKép
norri
 
 


Kriszta, és Anyukája! Köszönjük a vendéglátást, és hogy helyet adtatok a talinak.

Olyan jó, hogy ilyen szép időnk lett, és nem esett az eső!

Jók a képek!

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Sziasztok!

Akikkel találkoztam: minden lurkó tünemény!!!!!!!

Kriszta: köszönjük ezt a szép napot Nektek! Mi is jól éreztük magunkat nagyon! Túl vagy a fogorvoson? Remélem a hajad is olyan lett, mint szeretnéd. Anyukád is és Mahmoud is nagyon aranyos!
Várunk fagyizni!!! :wink:

Nagbri: szuper klassz csávó Bence, klasszul feltalálja magát! Dana meg a motoron!

Adri: tényleg örülnék, ha szólnál, mikor jöttök a tóra! :)

Erika: Brigitta nagy segítség lehet, jól bánik a kisebb gyerekekkel, Józsikán meg látszik, hogy második gyerek, tiszta nyugodt, egyáltalán nem követelőzős.

Norri: köszi, nincs semmi baj, csak a hideg kicsit megzavarta Botit. Ált. reggeli után még visszaalszik, de most nem. 9-kor épp indultunk volna, mikor eldőlt a nagyágyon és bealudt. :shock: Tegnap meg 9:20-kor kelt! :roll: Hát meg tudnám szokni..... :oops:

Noémi, Manó, Andi, Falevél, Norri: sajnálom, hogy nem tudtunk odaérni, állítólag pont előttünk mentetek el...... :(

Képeket majd rakom én is!!!!!!!
Vendég
 


Kriszta, nagyon szépen köszönjük Neked, édesanyádnak és Mahmoudnak a türelmét és vendégszeretetét! Nagyon jól éreztük magunkat! És örülök, hogy újra taliztunk, és hogy megismerhettük Mahmoudot és édesanyádat! :D

Nagyon jók lettek a képek! Mindjárt én is leszedem, és felteszem őket.

Bende is 2* annyit aludt, mint szokott! PErsze én rögtön találtam elfoglaltságot.... :wink:

Norri, jó ez a versike: fiúkra átköltjük a második versszakot:
... veszek neki szép ruhát, a fejére kissapkát! :wink:

köszi a receptet! :D
Norri nagyon jó lett a kép Noémiről és Bálintról, amikor fojga a fejét! :D

Ági, de sajnálom én is, hogy nem találkoztunk! :( Remélem, legközelebb nem leszünk ilyen pechesek, hogy pont elkerüljük egymást...

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Kép Mahmoud megérkezett Kép Még ennyi gyereket! Kép Jó a kedv! Kép Sári tépi Danit! :-) :-) Kép Kép Zalán és Dorka az asztal alatt Kép Pasik!!! Kép Babákkal Kép Tessék Dani, neked adom! Kép Ágiék megérkeztek Kép Cicaaaaaaaaaaa! Kép A vendéglátó család Kép Ugrálóvár, gyerekdömping! Kép Az asztal körül! Kép Adri és Erika Kép Aziz Kép Dani motorozik! Kép Kidőlt Kép Focizás!!!!!!!!! Kép Kép Robit befogták! Kép Robi és a gyerekek!
Vendég
 


Kriszta! Neked is és anyudnak is nagyon köszönjük a vendéglátást! Szuperül éreztük magunkat! Remélem lesz még majd rá alkalom!
Mahmoud nagyon szimpi, iszonyat jó fejnek tűnik, kár hogy keveset értek abból amit mond! :lol:
Bence mesélte Andrisnak, hogy focizott vele is, és azt mondta, hogy: "Apa, fociztam Mamuttal!" dőltünk a röhögéstől!
De neki is nagyon szimpi volt, na meg Daninak is! :lol:

Lányok, örülök, hogy az újakat megismerhettem, Norri, Andi, Erika!
És szuper volt újra talizni!
Ugye lesz még ilyen???

Manó&Noémi&Adri: Nagyon szépen köszöni Danus az ajándékokat! Annyira aranyosak voltatok!
Vendég
 


Brigi, nagyon szívesen! :D Reméljük, Danának tetszik! :)

És akkor mindjárt jönnek a képek.....

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Norri: köszi a versikét! :D

Ági: sajnálom, hogy nem találkoztunk... Sára dél körül már nagyon nyűgös, remélem legközelebb összefutunk...

Kép

Kép
falevel2
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Manó: Abban biztos lehetsz! Nagyon tetszik neki! Meg az is, amit Noémitől kapott!
Vendég
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Jaj csajok! Most jutott eszembe, hogy 11 óra után 10 perccel indult be a szülés tavaly! Hű, mindjár 1 éves lesz Danus! Hihetetlen.
Andrissal azt beszéltük, hogy tavaly ilyenkor milyen iszonyatosan meleg volt!
Vendég
 


Képek, nem sok, inkább beszélgettem... :oops:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Ráadás: Kép Kép

Honey miért nem jött?
Vendég
 


Ági: Honey nagyon-nagyon régen nem írt már ide! Szerintem nem is tudta, hogy tali van!
Költöznek elvileg, de szerintem Noémi többet tud róluk, igaz?, mert egy házban laknak még jelenleg, vagy laktak. Most ezt sem tudom, hogy elköltöztek-e már egyáltalán!
Nagyon jó a ráadás! :lol:
Vendég
 


Hahó!

Nagyon-nagyon-nagyon boldog születésnapot kívánunk Danának!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 8) :D :D :D 8)
Nagyon örülünk, ha tetszik az ajándék!!!!!!!!!! :-)))))))))))) 8) :D 8)


Honey-nak én szóltam, dehát...
Még itt laknak, de szinte nem is látom. Gyakorlatilag ugyanannyit tudok Róla, mint Ti.

Próbálok ma én is képet tenni, de én se csináltam sokat, mert persze, lemerült az aksi...

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Sziasztok!
Mi is BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK DANÁNAK!!!!!!!! :lol: :lol:

Ági: sajnálom, hogy tényleg nem találkoztunk, a képek alapján nagyon jó volt a hangulat. Az ugrálóvár nagyon bejött a gyerekeknek. Látom, vettetek fürdőkarikát. Írni is akartam, hogy nálunk az nagyon nem jött be. Nem is használjuk. Zalán a kádban is hason fekszik, és úgy játszik. :D Hátha majd a második gyerek...

Manó: jó ötlet a versike átírása :D Bár Zalánra így sem írható.... :cry:

Noncsi: na, Zalán is megtalálta a hangját. Tegnap óta kiabál! :D

Nóri és Zalán
KépKép
norri
 
 


Daninak nagyon sok boldog szülinapot kívánunk!!!!!!

Kép
Kép
kisildi
 
 


Sziasztok!

Danának nagyon boldog szülinapot kívánunk!

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


Az előbbi hsz-om elszállt! :twisted:

Kriszta
Nagyon szépen köszönjük a vendéglátást! Nagyon jól éreztük magunkat! Kedves pár vagytok, nagyon szimpatikusak vagytok! Aziz édes kismanó!

Kriszta, Brigi, Mandula
Nagyon örülök, hogy végre személyesen is találkoztunk! Már nagyon vártam!

Ági
Én is sajnálom, hogy nem tudtunk találkozni, remélem hamarosan mi is megismerjük egymást! Mogyót, Ildit, Honeyt, s Téged nem is merlek még személyesen sajnos.

Erika
Petike egész este Brigittát emlegette! Nagyon megtetszett neki! Nagyon aranyosak a gyermekeid!

Norri
Péter segít! :lol: Elmeséltem neki a félreértésedet, jót nevetett rajta! Egyébként tényleg szívesen ad tanácsot! A többit inkább rátok bíznánk! :lol: :lol:

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


Danának nagyon boldog első szülinapot!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Daninak BOLDOG SZÜLINAPOT kívánunk!

Kép

Kép

Kép
falevel2
 
 


Daninak itt is BOLDOG SZÜLINAPOT Kép

Nagyon jók a képek!!!! :D

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, hogy jártam. Teregettem az erkélyen, Petike pedig becsukta úgy az ajtót, úgy hogy nem tudtam kinyitni. Nagyon megijedtem! Petike átment a szomszédba, persze senki nem volt itthon, vagy nem hallották a kopogását. Pechemre a játszótéren sem volt senki, pedig mindig szokott valaki lent lézengeni. A telefonom, pedig a szobában volt töltőn. Így kénytelen voltam betörni az üveget. Az volt a szerencsém, hogy volt az erkélyen egy parfis, annak a nyelével sikerült betörni. Nagyon féltem, hogy mi lesz, ha nem sikerül. Szerencsére Dorka bent aludt a szobában, s ő legalább nem tudott kijönni. Az üvegcsörömpölésre mondjuk ő is felébredt. Elkapott az idegesség rendesen.

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


Lányok!
Azt szeretném kérdezni, hogy a baba mennyi idős koráig kell babakaját kapnia? (függetlenül attól, hogy bébikaja, vagy főzés) Mert 8 hós az utolsó bébikaja is, akkor kell az utolsó tiltott dolgokat bevezetni. Ezek szerint 10-12 hónaposan már eheti a mienket? Kivéve persze az allergéneket (méz, dió stb)

Akinek nagyobb a babája, hogy csinálja?

Nóri és Zalán
KépKép
norri
 
 


DANA, NAGYON BOLDOG 1. SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!

Kép

Andi, hűha! Még szerencse hogy nem lett semmi nagyobb baj! :shock: De Petike nagyon ügyes volt, hogy próbált segíteni.... :)

Falevél, képzeld, tegnap óta Bende is tapsikol! :D Elleste Sárától! :wink:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?