Új privát üzeneted érkezett!

Gratulálok a kiscsajhoz!! :D :D

Na még egy hír FEKETE a hajacskája! :lol:
Ezt a mama mondta. :wink:

Én már tudtam ,csak meg akartam hagyni Eszternek az írást. :D Én a mamával beszéltem 2 óránként ,és nagyon izgult szegény, és én is. :roll: :)

Gondolom ezt írta Eszternek is: :D
Végre! Török Szófi Zille a legendás 2es mezben pályára lépett. Anyukájával együtt kiváló egészségnek örvend. (Gyűjtölnek 3,65/56) Hajrá!! :lol: :lol: :lol: :lol:


Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Kedves Melitta/Török család!
Szívből gratulálunk Nektek ketteskéhez! :D
Nagyon szép a neve a kisasszonynak.
angi79
 
 


Én is teljesen fel vagyok dobódva! :D
Nekem különösen a Zille név tetszik! :D
Alig várom már a képeket, meg a sztorit!

Edit!
Te ilyen fontos infót nem írsz ki, mikor én tűkön ülök?! :lol:
Tudsz részleteket is?

Gyöngyi!
Köszi a linket, még nem volt időm elolvasni, de mindjárt nekiállok.

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 

 
 

Melitta - családnak sok-sok szeretettel gratulálunk Szófi Zille hercegnőhöz! :D Jó egészséget az egész családnak! Rátok fér, hehehe! :D

Én is nagyon örülök (és közben bíztatom magam,h ugye-ugye, lehet kisebb a második baba...de jó lenne, nekünk is egy ekkora leányzó... :wink: )


Editkém, te meg írhatnál magatokról is! :wink:

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Melitta: Óriási gratula a nunishoz :D

Hú de várom már a képeket meg a születéssztorit! :wink:

Jó egészséget kívánok :)

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Anita!
Most csak gyorsan neked!
Nekem ugyan Déva nagyobb volt, de a fejkörfogata 2 centivel kisebb volt! Azt mondják, hogy az a fontosabb. Most olvastam a császármetszés protokollját, amit a szülészeti szakmai kollégium állított össze. Van benne szó a császár utáni sima szülésről is. A súly nem kizáró ok! :wink: Dokid mit mondott a múltkor a hegen lévő méhlepényről?

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Szófi baba Isten hozott a nagyvilágban
Az egész családnak kívánok örömteli és egészségben teljes babázást :)

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Melitta:
GRATULÁLUNK a kislányhoz, nagyon sok egészséget, tejcit, minden szépet és jót!!!!!!!

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Sziasztok!

A születéstörténettel majd később, most csak dióhéjban a dolgokról:
10-kor burkot repesztettek és 14.06-kor lőtt ki, mintha ágyúgolyó lenne. A kitolási szakasznál már nem voltam magamnál, segítség nélkül sikerült, Tamás a szemeimet szorongatta, hogy ne úgy nézzek ki mint 2 éve, én pedig a doki kezét, mert azt hittem a Tamásé... A gátolajra sor sem került, ennek ellenére vér nélkül zajlott. A korrekció kedvéért rövid o-val Szofi, mert a név rövid változatát kapta, tehát nem Szófia.
Anita! Én is titkon ezt reméltem végig és közben folyamatosan meditáltam, hogy legyen fájásom. Háát, mindkettő bejött.
Nagyon viharos szülés volt.

Mindketten jól vagyunk, én már a megfigyelés után voltam wc-n és gyakorlatilag azóta is folyamatosan ugrálok. Szofika azonnal szopizott és azóta már 2x, úgyhogy vele sem lesz gond. :)

Mindenkinek nagy puszi és a pocakosoknak hajrá!!!

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Melitta, örülök,h már be is jelentkeztél. Ez azért tetszett,h a dokid kezét szorongattad :D Szuper,hogy ilyen ügyesek vagytok Szofival. Így tovább! Nagyfiad fog bemenni hozzátok?
Van vmi speckó trükk is esetleg,hogy ne menjen 4 kg felé a bébi? :lol:

Lidke, azzal kezdte a dokim,h megállapodtunk, h term. szülés, ha nem merül fel közben esetlegesen vmi komplikáció. (Most már fel kell rá készülnöm,h esetlegesen jobban benne van a pakliban ez is. Botinál azért viselt meg ennyire, mert absz. kizártam, mint lehetőséget.) Heggel és környékével ráérünk terminus előtt két héttel foglalkozni, előre nem parázunk. De véleménye szerint maga a hegszétválás is olyannyira ritka,h erre nem kell ráparázni, igazság szerint "nem foglalkozunk vele",h csak ennyi mm lehet. Úgy gondolja, még mindig nagyobb kockázata van egy újabb csaszinak, mint a VBAC-nak. Súly sem kizáró ok, mondta, de azért jó lenne,h nem nagyon menne 4 kg felé, illetve a terminusig megindulna. Hagy időt esetleges túlhordásra, de szerinte lelkileg is jobb lenne,ha nem lebegne felettünk az esetleges indítás lehetősége, mert ugye eleve ronthatja az esélyeket.
Viszont a fejkörfogatot még nem hallottam. Azt hogy lehet befolyásolni? :cool: :wink: :lol:

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Melitta: Gratulálunk!!!Jó egészséget kívánunk Nektek mi is!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Anita!
Remélem összejön!! Drukkolok nagyon!

Edit!
Megírhattad volna! Legalább nem izgultam volna addig sem... :)

Na, hogy nekem mennyire felment a pumpám már megint... Megyek le anyámhoz és ő szól, hogy jön az anyósom, meg a sógornőm meglepetés látogatóba... Mindezt tudja az embertől, aki nálunk most a furt kút aknáját csinálja.
HOgy képzelik azt, hogy csak úgy beállítanak????? A szomszédba nem megyek át csak úgy... Felhívom Ádit: Ja, szóltak, hogy talán jönnek vasárnap. Mondom király, de ma jönnek és akkor is kéne szólni nekem is, nem???? áááááááááááááááááááááááá elegem van ebből a családból!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Melitta!
Szívből gratulálunk, sok boldogságot, jó egészséget kívánunk az egész családnak! Nagyon ügyes voltál!

Vok,
ez az állás nagyon jól hangzik, neked is minden jót kívánok az új munkahelyen!

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


vok: húzzatok el otthonról. Meglátod,hogy legközelebb szólni fognak :D

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Már csináltak olyat, hogy nem voltunk itthon és nem tanultak belőle.... :(
Hogy állsz a pakolással???

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


egyenlőre a mosógépbe pakolok :D . írtam msn-t ha rákukkantanál :wink:

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Vokeszti: Hát Te már semminek nem tudsz örülni??? :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Most csak egy percre:

Melitta!
Gratulálok a babócához! Jó egészséget és minden egyéb jót is nektek!

Lívia és Tünde baba, 2006. 04. 03.
Kép
szelivi
 
 


Bsocó!
Nem, bakker... :D:D Anyóst ugyan annyira szeretm, mint eddig, szóval, ha lehet, inkább nem látom :D

Pestre se jöttök fel valamikor?????

Puszi

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Sziasztok!

Kakilunk ezerrel, ami jó hír, viszont 10-óta csak most sikerült elaltatni, mert mindig felébresztette valaki. Zazi bejött és percek alatt szétkapta a szobát, a hajam égnek áll, viszont SZifikának nagyon örül és hozott neki ajándékot. Ő, magától behozta neki az egyik játékát. Annyira édes és olyan hatalmas Szofi mellett!!!! :shock: :shock: :shock:
Túl vagyok az első szopiparán, a nyelvecske nincs lenőve, Cory!
Na, hív.,..

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Melitta
Isten hozta a kis hölgyet a nagyvilágban!


Nagyon örülök nektek!

Rólunk...


Andor reggel fél hétig hétig alszik most már több napja! Nagyon rendes gyerek! :)


Kép
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép



Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Andor miatt kicsit aggódok, elég asszimetrikus a combi redője, 28.-ára kaptunk időpontot remélem nem lesz semmi gond...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Nagyon sok boldogságot kívánunk mi is Melittáéknak Szófibabához!!!! :D :D :D :D
vas
 
 


Melitta!

Hatalmas gratula! Ügyik voltatok! :)
Nagyon sok boldogságot kívánunk Nektek!

Kép

Kép
nancsika
 
 


De jó, hogy látlak Ildi. Végűl, hogy oldottátok meg az útlevélnél az anyakönyvi kivonatot? Nem találom a Liliét és hétfőn mennénk mi is útlevelet csináltatni. Akkora az agyam :evil:

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Mellita!

Gratulálunk!!!!Jó egészséget és hosszú BOLDOG életet kívánunk!!!!


Mira, már 6450g
Kép

Era

KépKép

KépKép
lingelera
 
 


Sziasztok,
megjöttünk a Balcsi nyaralásból, ami igazi kárpótlás volt az Olaszországi balsiker után.

Szuper jól éreztük magunkat!!! :)

DE: Melitta, gratulálok a picilányhoz, kicsi Szofihoz! Hajráhajrá! :)

Puszi :) Később még jövök
Vendég
 


Helló!
Köszönjük a tippeket az immunrendszer erősítésével kapcsolatban!
Itt találjátok Pannit:
http://babanet.hu/album/index.php?own=1&album=15549
katicuska
 
 


Ildi: ne írj semmit,megtaláltuk. Meg mire írnál is, már nem lenne aktuális úgy se :)
na megyek, mert ez a lány még nem alszik

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Sziasztok!

Háát, képzeljétek mit tudtam meg. Itt nagy szájjal mesélem, hogy az orrmandula kivétel nem fájt... hát, nem fájt, mert nem vették ki. :lol: :lol: :shock: Én tisztán úgy emlékeztem,h ogy mind a kettőt kivették, anyu állítja, hogy nem... Pedig még néztem is, hogy hol vették ki meg ilyenek... szóval megyek majd orrfülfégégére és megnézetem... Azért ez vicces :lol: :lol: Szóval nem tudom miért van folyton arcüreg gyulladásom :D:D

Gyöngyi!
Jó utat nektek!
Érezzétek jól magatokat! :):)

Mamacka!
Remélem nem lesz baj a csípőszűrésen! Hannának se stimmelt teljesen a redő, de arra azt mondták, még nem baj. Én is ráparáztam.... Mikor mentek?

Ma jönnek hozzám Borkadorka az ikrekkel. csinálok róluk képeket, mert ti se láttátok már őket ezer éve. :D Bori azt mesélte telcsin, hogy Luca kb 7cm-rel nagyobb, mint Eszter, 26os lába van és sokat beszél... Azért milyen fura már, hogy azonos gének és mégis mekkora különbségek... a nagy lányoknál nem volt ekkora különbség.
Aztán, ha minden igaz holnap eljutok megnézni a Mirát is végre, szerdán, ha nem lesz sztrájk, akkor Csemánál leszünk... fura a nyárra tervezett kirándulásokat 1 hétbe besűríteni... :D:D És akkor még el kéne intéznem végre még 1 biztosítási cuccot apával kapcsolatban... és már közben mennék is melózni. :D Szóval elvagyok. :D:D

írjatok ám ti is!!!! :D Most, hogy elmegy a Gyöngyi, ne bloggot írjak már :lol: :lol:

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Ó, Gyöngyi, basszus, bocsi :oops: , de se nem olvastam, se nem írtam.
Ha megtaláltátok, az jó, mert anélkül nem csinálnak.
De mi végül mégse csináltattunk nekik, mert csak 3-an mentünk.
Majd mesélek, de ma akarom kivasalni a 8 adag mosásaomat.
Majd jövök, pusszancs :D :D :D

Eszter, gratulálok az új melódhoz!!!!!!!!!!! :D :D
vas
 
 


Andor, Mira, Áron nagyon szépek vagytok!

Ildi,
mesélj majd. Tök kiváncsi vagyok! Meg ugye mi most készülünk lemenni és jó lenne pár infó. A kicsik mamáztak akkor?
Gyöngyi,
jó pihit!
Eszti,
hozol képeket is?
Vok,
írj majd Boriékról és Csemáékról is!

Lidi jól van, köszi a kérdéseket. Szombatra múltak el a hólyagok és így le is mentünk Siófokra pancsolni. :)
angi79
 
 


Sziasztok,

Kicsi életjel rólunk :)

Mi már itt vagyunk Sárváron, nyaralnánk, ha nem lenne ilyen szar idő, mint amilyen éppen van :( Tegnap jöttünk a dög meleg kánikulában, majdnem megpusztultunk, erre mostanra meg elromlott az idő :( :( :(
Pedig nagyon klassz élményfürdő van itt, csúszdaparkkal meg egy csomó medence, szegény gyerekek eddig csak kívülrő látták :(
Kérünk szépen felhő és esőűző energiákat ide!

Ildi: Melyik a te falud? :wink: Nagyon klassz kis települések vannak erre, nekünk nagyon tetszenek :)

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Vok
Biztos attól, hogy nem vették ki :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Remélem nem lesz semmi de fáj is neki a csípője ha maszírozom... :(

Ma délelőtt nagyon nagy vihar volt, apa olyan jó fotókat készített.



Viharos Július

tegnap este
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép


ma délelőtt:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

egyéb:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
nagymamával
Kép

kacsaetetés
Kép Kép

misén
Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!

A napi egy írás (Gyöngyi javaslatára :D )

Tegnapra:
Tegnap elment apa messzire. Tünci majdnem másfél óráig sírdogált miatta. De egész jól bírta azért. Meg azért mindig hozzátette, hogy "majd jön haza és hozza Noddy kocit". Egyébként semmi változás, rendesen alszik, iszik, mesét néz. Ja és most már enyém a konyha és nincsenek nagyon kajaötleteim, szóval előveszem a főzelékes tudásom, ha nem akarom, hogy Tünci az egy hét alatt lefogyjon mellettem.

Lívia és Tünde baba, 2006. 04. 03.
Kép
szelivi
 
 


Na és mára :D :

Ma korán akartam kelni, de aztán inkább lustiztam. Majdnem a legnagyobb zuhiban mentünk szemben a piacra. Tüncinek van csocsi-vili-ragyi új zsiráfos esernyője és nagyon tetszett neki. Csak majdnem elfújta vele együtt a szél.
Délután: Tüncinek újabban szokása, hogy felmászik az ablakban a radiátor tetejére. (Tudom életveszélyes) Ma felmászott és vitte a maciját is. Aztán meglátott egy repülőt (itt a fejünk felett nagyobb a repcsiforgalom, mint az utcában a busz), és közölte: Maci, nézd jepüjő! Apa ott van jajta!

Lívia és Tünde baba, 2006. 04. 03.
Kép
szelivi
 
 


Sziasztok!

Mi már itthon is vagyunk! :D
Attila már szombaton késő este megérkezett, persze minket nem talált itt. :twisted: Föl se hívott, hogy hol vagyunk :shock: , csak másnap délben már a vonatról, hogy jön le Kulcsra. Jót tett neki, hogy kicsit elgondolkodott (legalábbis úgy tűnik). Este otthagytuk a gyerekeket pár órára Anyuméknál, és elmentünk Dunaújvárosba kicsit beszélgetni. :wink: Éééééééééééééééés! Kaptam egy gyűrűt! :mrgreen:
Attila hétfőn reggel jött haza dolgozni, mi még maradtunk volna szerdáig, csak sikerült összevesznem a mostohapapámmal (sérelmezte, hogy egy nap alatt harmadszor említem, hogy a Keve főétkezése nem édesség, ne kínálja neki amint leülünk az asztalhoz), így este hazajöttünk. :?

Melitta!
Otthon vagytok már? Majd ha lesz egy kis időd, írj, meg hozzál képeket is (tudom, hogy nem szereted, de én olyan kíváncsi vagyok Szofira) Hosszú ó-s verzión én meglepődtem, de azt hittem, megirigyeltétek tőlünk a Nyelvtudományi Intézettel folytatott küzdelmet! :lol:
Zazin úgy meghatódtam, hogy ajándékott vitt a kistesójának! Nálunk Déva hozott Kevének. :roll:

Livi!
Most Apa csak egy hétre ment el, vagy akkor kezdődik a bölcsi?
Szegény Tünci! :cry:
Tünci hánykor kel, hogy tudsz lustizni?

Mamacka!
Nagyon szépek vagytok! Viharról én is csináltam képeket, nálunk a Duna túlpartja nézett hasonlóan ki.
Apa talált már új munkát? A mostani helyén semmi változás?

Vali!
Jó pihizést nektek! Drukk, hogy javuljon az idő, itt még elég vacak. :roll:

Angi!
Örülök, hogy Lidi szája rendbejött! :D Mikor indultok nyaralni?

Ildi!
Gyere, mesélj! Kivel hárman? És miért? Milyen volt?

Eszter!
Én írok. :wink:
Augusztusban kezdesz? Hanna bölcsijében akkor már nem lesz szünet? Azért az vacak, hogy így a fél nyarad mégis munkával telik majd. :roll:
Mi volt anyósékkal? Én is elmentem volna otthonról. :lol:

Eszti!
Örülök, hogy jó volt a Balcsizás! Képeket csináltatok? Benyó most teljesen jól van?

Era!
Kicsi lánykád szépen fejlődik! :lol: Cakkos szájáért meg teljesen oda vagyok! :D

Anita!
Fejkörfogatot befolyásolni? Nálunk egy másik apával lehetne. :lol: Szerintem ez genetika. Azért az a fontosabb, mert azzal töri az utat, meg a többi testrésze könnyebben nyomódik össze. Ezért van az, hogy a fej megszületése után a testecske már általában kicsúszik. Nekem is mondta a doki, hogy jó lenne, ha nem lenne 4 kg fölött, de a szülőszobán csináltak UH-ot, mérték is, nekem nem mondtak semmit, gondolom, nem akartak megijeszteni :lol: , aztán ment minden szépen tovább, fel sem merült, hogy azért legyen műtét, mert nagy a baba.
Hegszétválással szerintem se foglalkozz, tényleg nagyon ritka. Olyan is van ám, hogy méhrepedés (az ugyanaz, csak nem műtött méhen történik), arról szinte senki nem is tud. Ezek szerint ez nem csak a VBAC-kor fordulhat elő. Nekem az egész vajúdás alatt egyszer jutott csak eszembe a hegszétválás. Gondoltam, hogy figyelni kéne rá, hogy fáj-e, de aztán rájöttem, hogy azt nem kell külön figyelni, azt érezném :wink: , és már tovább is léptem.
Igen, el kell fogadni, hogy a műtét is benne van a pakliban. Nekem Dévával azért is maradt jó élmény az egész, mert előtte/közben végigjártam egy utat, felkészültem, és most még ha akartam volna se tudtam volna magamat hibáztatni, mert előre is, és ott is mindent megtettem. (Azért az nem esett túl jól, hogy Anyum mindenkinek olyan sms-t küldött, hogy "megszületett a császár-nő")
Boti miért született császárral? Ő mekkora volt? Feje? Írhatsz privit is, hogy ne offoljunk itt, ez úgyis másik topik témája, csak én oda mostanában nem akarok írni.

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Sziasztok!

Hát, ez is megtörtént. Kiléptem. Nem vagyok 20dikától közalkalmazott....
Fura volt elköszönni a diritől. De már alig várom, hogy hétfő legyen.

Viszont ma nem jutottunk el Eráékhoz, mert Hannának megint felment a láza. Én fogra gyanakszom, de azért nem kockáztatom meg egy babánál... holnap meg a másik helyre kell mennem orvosi vizsgálatra, meg szerződést írni. Kíváncsi leszek.

Vali!
Sajna nem ígérnek semmi jót időjárásilag.. :(:(
Remélem attól még feltaláljátok magatokat :) És jó kis pihi lesz belőle. A kaja finom legalább? :D

Boriékról holnap felrakom a képeket... Ma már nem hiszem,h ogy lesz rá időm... :( Megyek még tanítani is.

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Lidke!
Apa szeptember 5-én jön haza legközelebb. Egy hét múlva kezdődik a bölcsi. Legalábbis remélem, mert akkor már melózni kell mennem.
Tünci egyébként reggel olyan nyolc körül kel. De aranyos, mert ha mondom neki, hogy anya lustizni akar, akkor szépen elpakolászgat magában. Vagy össze-vissza rajzol mindent. Este meg sajnos későn alszunk el.

Lívia és Tünde baba, 2006. 04. 03.
Kép
szelivi
 
 


Livi!
Aha, akkor ez a nyolc hét.
Keve mikor Déva kicsi volt, akkor csinálta, hogy hagyott engem aludni. Kilógott a szobából, és elvolt a nappaliban. Én kb. 10-kor ébredtem, és úgy sajnáltam szegényt, hogy itt unatkozott addig, meg azért szem előtt se volt órákig, jó, hogy nem lett baja. :roll:

Gyöngyi!
Hangyákat mivel sikerült kiírtanod? Most nálam is vannak, pedig van hangyacsapdánk, és előtte a sütőport is próbáltam, de ezek immunisak rá! :roll: :evil:

Lányok!
Kezembe akadt egy 17-es szandál, fölpróbáltam Dévára, és KICSI! :roll: :shock:

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Lidke! Szuper, én meg a te történeteden hatódtam meg! Akkor ez most???? :wink:
MAjd én is jövök, már itthon vagyunk vasárnaptól, de sajnos kikerics sárgán, így fejek, szopi, Zazi nyugtatás... nem érek rá.
Puszi mindenkinek, ha fellazul a napunk, akkor majd vissza. Próbálok mielőbb.

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Melitta!
Milyen történeten?
Megszokod majd gyorsan az új szitut! Nálunk legalábbis így volt. Az első pár nap minden elcsúszott, Keve délután fél 1 helyett 2-fél 3-kor ment aludni, este a 8 órás fektetés helyett fél 10-kor még a fürdetéseket kezdtük. Aztán egy-két hét alatt belerázódtunk, utána Attila elment dolgozni, aztán táncolni is, így megtanultam egyszerűsíteni. :mrgreen: Ha egész nap egyedül vagyok velük, akkor a fürdés helyett zuhanyzás van (mindkettőjüknek), vacsira (nálunk az a főétkezés) sincs semmi bonyolult, ilyesmi. :wink:
Miért kell Zazit nyugtatni?
Férjed hogy van? Van segítséged?
(Nem kell majd sokat visszaolvasnod. :wink: )

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Lidke!
Melitta talán a gyűrűre gondolhatott :D:D mint megható történet. :)

21én kezdek, szóval két hétig anyával lesz Hanna, aztán 4dikétől meg bölcsizik. :)
De persze ez se volt ám ilyen könnyű. Úgy volt, hogy anya 3 hétre felköltözik a Mátrába szanatóriumba. Amit ugye úgy képzelt el, hogy kényelmes szobák, csak asztmások stb... szóval inkább egy szálló feelinget keresett. Ehelyett egy kórházba került, ahol öregek otthona alul, az ő folyosója egyik felében tüdőonkológia, másikban tüdőgondozó (tbc stb)
Szóval hamar hazajött...
Én meg mint előretervező anyuka, már leszerveztem a babysittert. Az egyik hétre fizetőset, a másikra rokont. Mindnet leszervezetm az Anitával (fizetős verizó), mire Ádám kitalálta, hogy kérdezzem meg a húgát. Nem akartam Ivetett. Mivel Anitát már lefixáltam, és nem akartam anyótól hallgatni 3 évig, hogy Ivett, szegény ingyen vigyázott 1 hétig a gyerekünkre... Minegy, Ádám fel is hívta. Meg is beszélte vele. Elvállalta. De erre kapva kapott anyós az alkalmon, hogy ő elvinné akkor Hannát ám szívesen 23 napra magához. Úgy, hogy Hannát az apja is alig bírja elaltatni és eddig csak 1-1 éjszakát volt nélkülem. Anyának nem adnám oda Hannát még ennyi időre, hacsak nincsen vészhelyzet, de ugyebár nincs.... És persze anyós be is sértődött ezen. Ivett még egy dádá üzenetet is írt Ádámnak,h ogy mi mennyire önzők vagyunk, hogy nem adjuk oda az anyjának a gyereket... Hát, bakker.. király család, mondhatom.
Aztán, amikor jöttek (végül vasárnap), nem mentem el. Délelőtt a szomszédban voltak vagy 4 órát. Hannához átjöttek kemény 1,5 órára. Ezek után meg csodálkozik, hogy nem akarom rábízni a gyereket????? Soha nem ő lesz neki az első.... szóval :evil: :twisted: :roll: Egyébként normális volt, csak láttam rajta, hogy menni akar. El akarta vinni magával Hannát a Ferihez (2 utcával lakik lejjebb), de Hanna nem akart menni. Érteni nem értem... de mindegy. Nem hagyom vele egyedül, amíg ez az érzésem megvan, az tuti.

Szóval összesítve: szeretem az anyám, mert olyan, amilyen. :D És örülök, hogy anyósom, meg a sógornőm nincsen itt.

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Olyan kis aranyos...

ezt hallgassátok meg tiszta gyermeki szerelem! hangszóró bekapcs!
http://gportal.hu/portal/igenyesgyermekrucik/

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!

A vihar szétvágta a modemünket, most lett netünk. Tiszta elvonási tüneteim jelentkeztek. :D De látom, nem sok mindenről maradtam le. :(
Mindenki nyaral?

Mi jól vagyunk, holnap megyek cukorterhelésre. MOst épp majd éhen halok, ugyanis most állandóan ennék. :oops: :roll:

Lidke, szívesen írok privit, de ma már hulla vagyok hozzá. Holnap, vagy a hétvégén mindenképp! Gratulálok, és nagyon örülök Nektek! :D

Melitta, várunk!

Puszi, mára ennyi voltam!

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Anita: Jah ... mi még nyaralunk :wink:

Drukkolok holnapra!

Szerencsére tegnap meg ma egész jó idő volt, úgyhogy ki tudtuk végre használni az összes pancsit :D Aliz egész nap a vízben lenne, alig tudjuk kivonszolni kis pihenőre. Amint felébred, első szava, hogy: pancsi :)
Holnap megyünk tovább a Balcsira, de ahogy néztük, megint eső lesz :(

Asszem ideje lenne lefektetni a kiscsajt :roll: Kicsit felborult a napirendünk mióta itt vagyunk.

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Sziasztok!

Anita: remélem holnap minden rendben lesz!

vali: örülök hogy sikerült azért kicsit pancsizzatok is! Elég kiszámíthatalan mostanában ez az időjárás!Nem baj ha néha felborul a rend, majd visszaáll :lol: :lol:

Vok: örülök hogy örülsz anyukádnak :lol: :lol: Az enyém is olyan amilyen, de az enyém. Végre 1 év után ismét beszélünk mi is! :lol: :wink: De azért az enyém :lol: Ja, és ismét nem ő jött bocsánatot kérni :lol: Nem semmi anyósod sem hallod!!!Azt hiszem még nem is gratuláltam az új melódhoz!!!!Gratulálok! :wink:

Melitta: Jól vagytok? Van segítséged? Mesélj ha időd engedi!

Mamacka: szép képeket csináltatok. A viharos képek félelmetesek.

Era:Mira gyönyörű nagy csajszi!

Lidke: mesélj a gyűrűről :lol: :wink:

Ildi: ennyi idő alatt már ki kellett vasalnod! Írj magatokról, hogy éreztétek magatokat?Miért alakultak úgy a dolgok ahogy?

Rólunk: anyummal való kibékülésem egy kicsit javított mostani hangulatomon. Fannika is elérte azt a kort, amikor úgy érzem, nem bírok vele! Emiatt egy kicsit be szoktam fordulni mostanában. De azért ura vagyok a helyzetnek :lol:

Jó éjszakát Mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Eszter!
:idea: Gyűrű! Köszi! :lol:
Anyósod nem semmi! Három hét??????????? :shock: Nem is értem, hogy jut ilyesmi az eszébe!
Akarok tőled egy kis segítséget kérni (csak hogy a szabid alatt el ne felejts angolul :lol: ) Dévának nagyon tetszett egy játék a Dévény kezelésen (Keve is imádta két éve). Szeretnék neki egyet rendelni (veled rendeltetni :wink: ). Ha priviben elküldöm a linket, ahol megtaláltam, meg a nevem, címem tudnál egyet rendelni, meg felvilágosítani engem a fizetésről?

Lyly!
Hogy van Bencus?

Anita!
Drukk holnapra!
Én is állandóan ettem mindkét terhességem alatt. Sőt! Dévával a cukorterhelés előtti hajnalban is KELLETT ennem meg innom! :oops: :lol: Egyszerűen szédelegtem az éhségtől, és a Keve is jött velem, nem engedhettem meg magamnak egy esetleges ájulást.
Várom a privit. A császár után sima szülés topikon nem fogsz csevegni?

Vali!
Örülök, hogy legalább kicsit tudtatok fürdőzni! 8)
Azért kipihentétek magatokat?

Boscó!
Ez aztán a hír! :lol: Szuper, hogy kibékültetek Anyuddal!
Fannikához türelem, gyorsan elmúlik ám, nálunk már nincs hiszti, hirtelen olyan nagyfiús lett Keve. Mindent meg lehet vele beszélni, kompromisszumokat köt, stb.

Rólunk:
Keve és Déva egyre többet játszanak együtt. A legújabb, hogy Keve nekifutásból hason ráugrik Dévára, és közben üvölt, hogy "TámOdááááááááááááááás!" Déva ezen röhög, aztán még fetrengenek egy sort, végül Keve megpuszilgatja Dévát, és elmondja neki, hogy mennyire szereti, meg, hogy "Jó szagod van, Dééééba!" :D
Nem is meséltem nektek, hogy Anyum a hétvégén "mintegy mellékesen" megérdeklődte, hogy mik a terveim Attilával. Kérdeztem, hogy milyen tervekre gondol, hát, kiderült, hogy a válásra! :shock: :shock: :shock: :evil: Ebből rájöttem, hogy neki szent meggyőződése, hogy én az exemtől az első dolognál ami egy kicsit is nem tetszett, elváltam! :evil: Kiakaszt az ilyesmi!

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Sziasztok!

Boscó!
Hát, igen. mindenkinek az anyukája, az anyukája.. én úgy hiszem, hogy mi választjuk a szüleinket és nem fordítva. Szóval meg van az oka ennek is. Ádám se véletlenül választotta az anyósomat... néha szívesen megtudnám, hogy miért, de ezt neki kéne kiderítenie. :D:D

Lidke!
Küld :D Megnézzük. :D
Édes Keve nagyon! :D:D

Nálunk voltak Coryék. Este kérdeztem Hannát, hogy szeretene-e olyan tesókat, mint a Balu, Zsoma, meg Liza. Válasz: "őőőőő, nem. Csak Zsoma" :D:D Kérdés: és pici baba testvért szeretnél? Válasz: őőőő, nem. Szóval egyenlőre nagytestvért akar a lányom :lol: :lol:

Anita!
Hogy ment a vérvétel? Bírtad?

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Ja, Lidke!
Hát tudtam én, hogy kimaradt valami.
Anyud :evil: :evil: Nem hiszem, hogy kétszer ugyan abba a hibába esnél! Totál megértelek! Anyám amióta együtt vagyok Ádámmal azt várja, hogy mikor megyünk szét... Én remélem fogok tudni annyira bízni Hannában, hogy nem traktálom majd extra hülyeséggel!!!!!
Elég az embernek a maga baja!!!

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Pusza mindenkinek!

Lidke!
Nekem is van, hogy 10-kor ébredek :oops: , de most szabin vagyok. Most már azért nekiállunk egyre korábban kelni, mert jövő héttől bölcsi.

Vok!
Nehéz a szülőkkel azért. Mi is csak azért mertük anyósékhoz levinni Tüncit három hétre, mert előtte szoktattuk hozzá pár napokra, meg egyébként is imád ott lenni. Ha vidékre lemegyünk mindig anyóséknál vagyunk és csak látogatni megyünk anyuékhoz pár órákra. Azért a harmadik hét már nehéz volt vele állítólag. De most meg ketten tök jól elvagyunk.

Lívia és Tünde baba, 2006. 04. 03.
Kép
szelivi
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?