Új privát üzeneted érkezett!

Nagyon jók a képek!!!
Brigi, mennyire olyan Bence kicsinek, mint Dana. :)

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Ennn: Köszike!
Sajnálom, hogy Bercike megijedt! Azért sikerült visszaaludnia?

Manó: Ezek a képek!!! Kép
VAlami eszméletlenül jóóóóóóóóóóóók!
Vendég
 


Ennn: Lehet el kéne nektek onnan költözni, vmi nyugisabb környékre, kertesbe. Nem?
Ha ez ilyen környék, ez később sem lesz jobb.
Vendég
 

 
 

Nagyjából visszaludt. Most Apa van fönt nála, mert fel felsír :(
11kor megetetem, remélem akkor mélyebben elalszik.
Nem aludt délután2től. Nagyon ki volt már így is készülve délután.
Szerintem is szuperek a képek.
Most akkor mikor lesz a talitok?

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


A tali jövő héten szerdán lesz elvileg, de biztosat csak Kriszta írhat. Ő meg most gondolom örül, hogy végre itthon van, meg vannak még a családjában olyanok, akik nem látták Mahmoudot, így gondolom most még nagyon elfoglalt. De remélem hamarosan jelentkezik.
Lehet hogy el tudsz jönni?
Tényleg, a másik autút eladtátok?
Vendég
 


Manó: ti meg olyanok vagytok, mint a királylány és a királyfi!
Az is-t pedig csak poénból hiányoltam ám!

Ennn: a motorosoknak kellene valami magas kerítés, hogy csak azon belül száguldozhassanak... Bocsi, ha valakit megsértek, de én nem igazán csípem őket... :roll:

Kicsinyítettem én is: Kép Étteremben Kép Torta-Anyukám sütötte Kép Feketén-fehéren Kép :)

Noémi: én meghatódtam a ruhás story-n. Milyen jó, hogy örökre a tied marad, nem kellett visszavinni!
Vendég
 


Brigi, pont a nyugalom miatt költöztünk ide. Ebbe öltük a pénzünket, h legyen kis kert, saját házikó. Akkor még teljesen idilli volt a környék. Aztán a köv nyáron felrúgva az építési szabályokat ( 2 cég tejelt az önkormányzatban vkiknek és bármit megtehetnek azóta is) elkezdtek társasházakat felhúzni, 40-50nmes lakásokkal és mostanra komolyan rosszabb lett a környék, mint zuglóban a paneltelep ahol előtte laktunk 4 évig. Sajna hiába akarsz a bunkóktól kiköltözni, költöznek azok is. Most tele van eladó lakással a lakópark. Kezdenek rájönni , h 40-50nm-en gyerekkel nem sokra mennek. Ja és a környéket annyira szétrombolták. Volt erdősáv itt a házunk mellett, ma egy kopasz gaztelep. Minden tele kutyaszarral stb.
De nem nyavalygok itt, mert itt is elegetek lesz belőlem.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Brigi, nem adtuk el. de egyedül nem merek gyerekkel menni olyan messze és apa sem enged. Sajna szerdán nem tudok menni.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Ági: Te sem panaszkodhatsz, rólatok is sugárzik a boldogság és a szeretet! Nagyon-nagyon jó képek!!!
És a torta! Anyud írtó ügyes!
Vendég
 


Tényleg összehozhatnánk egyszer egy talit hétvégére is, hogy Ennn is tudjon jönni. Most Mogyóék sem lesznek, Timciék sem... :(
Elvieg a többiek igen?
Vendég
 


Fúúúúú Ági!! Az a torta nagyon szuper. És tényleg jól néztek ki nagyon ti is.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


A papám cukrász volt, talán sikerült valamit örökölnünk a tudásból. :oops:
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon gyönyörűek voltatok!

Nálunk 80 fős lagzi volt, csak a szűk család volt jelen, meg a barátok. Kint volt a lagzink a Holló Lakodalmasházban, Katonatelepen. Nálunk olyan hagyományos lagzi volt. Képeket is mellékelek rögtön:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép ( :lol: )

Kép
Kép
mandula82
 
 


Tali: Mi is mennénk majd! :)

Szerintem nagyon szép volt mindenki! :D olyan jó lenne néha újra élni azokat a pillanatokat!

Ági! Milyen gyönyörű tortátok volt! :D ( Az én apukám is cukrász (volt), bár nem nagyon fitogtatja, utoljára a 3 éves szülinapomra készített tortát. :? )

Kép
Kép
mandula82
 
 


Adri: Ti is olyan szépek voltatok!

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, olyan jó ezeket a képeket nézni! Menjünk újra férjhez!!!
Vendég
 


Adri: ti mikor esküdtetek? Ti is jól néztetek ki, kis viccesek! :wink:
Apukád meg süssön tortát Ádika 3. szülinapjára. :)

Brigi: szerinted rá tudjuk beszélni a pasikat újra?
Vendég
 


Hát, engem nem hiszem, hogy mégegyszer elvenne a férjem, max ha erre kényszeríteném! Kép
Vendég
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Szerintem is!
Jól eldumcsizunk!

Ági, ti hány óra körül jönnétek a talira???
Vendég
 


Kriszta írta, hogy ők 9 után kelnek, na kb. mi is addigra térünk észhez, utána beautózni Kmétre 1 óra, úgyhogy 10 körül. Remélem mindenkivel találkozunk...
Vendég
 


Ági! Köszi! :D Nekünk 2006.06.17-én volt az esküvőnk. A torta sütés jó ötet, majd mondom neki! :lol:

Brigi! :lol:

Kép
Kép
mandula82
 
 


Mi Adriékkal kb. 11-re tudnánk menni, mert nekem még előtte akadt egy kis dolgom, és 10 előtt mi se valószínű, hogy el tudnánk itthonról indulni. Mi is későn kelünk! :lol:
Vendég
 


Gondolom 11-ig maradunk! :)
Már úgy várom!

Na lépek,jó éjt! :arrow:
Vendég
 


Sziasztok!

Végre itt! 1000 bocsánat, hogy nem írtam, de ahol eddig voltunk nincsen net, meg állandóan volt valami... Kecskemétet még nem hagytuk el, ma megyünk Kunfehértóra 3 napra. Jó fisi-fosi az idő... :x

A taliról annyit, hogy részemről semmi nem változott, 16-án, 10-11-től várunk Benneteket az sos gyermekfalu 5-ös házában. Mindenki azt hozzon amit tud, ami van otthon, nem kell nagy feneket keríteni. :lol: A cím Vízmű utca 22. a vásárhelyi suli mellett van. Ha ez sem segít, akkor az Auchan felé haladva, a Toyota szalon kereszteződésénél kell jobbra fordulni, és onnan egy 100 m lehet. Ha valaki kéri elküldöm a számom priviben, és akkor navigálok majd! Ha valaki busszal jön, akkor a 15-ös, és 11-es közvetlenül elötte tesz le. :) Nagyon várunk mindenkit! :D :D :D

Most lépek, próbálok visszaolvasni, csak előbb írni akartam, hogy az már biztos meglegyen! :D

Lilypie Maternity tickers


Visszanézegettem, de leginkább csak a képekre futotta, azok mindenesetre nagyon szépek!!
Csodásak az esküvősök! Nekünk nem volt, és már nem is lesz! :( Csak papíron. Az is valami! :wink:
Képzeljétek most néztem, és a hétvégére 37 fokot mond!! :D Úgy örülök, remélem jól sikerül majd a kis nyaralásunk! :lol: Menjetek Ti is vízpartra lányok! Fehértó is jó ám! Mondjuk 60 km, de lesz sok program!! :D
16-ra 28 fokot mond, még az sem rossz, csak ne essen, mert az udvaron annyi játék van, jó lenne kint lenni. Meg itt a játszótér i, bár ahhoz még a többség lehet, hogy kicsi... :roll:

Ildi: remélem azért el tudsz jönni valahogy!

Ági: akkor gondolom nem jöttök a sörfesztiválra! De kár!

Brigi: a képeken Bence teljesen Dani!

Manó: remélem el tudsz jönni, mint írtam a busz itt áll meg, de hátha valaki el is tud értetek szaladni! Megtenném én is, csakhát akkor ki várja a vendégeket! :lol:

Timcike: gratula Atticynek az első lépésekhez! Akkor most felközhetitek ám a gatyát! :lol: Mi nagyon szenvedünk Azizzal, most már nagyon jól megy, és állandóan elrohan. Már útálok boltba járni, mert addig visít, míg ki kell venni a babakocsiból, már ha egyáltalán benne volt, és akkor amerre lát, csak rohan el... :roll:

Mandula: Ádi is okoz nektek fejfájást? :lol: Gondolom ő is szalad már rendesen! :D

Bocsi csajok ennyire futotta, mert tényleg nem tudtam igazán visszaolvasni, és reagálni a hozzászólásokra! :oops: :oops:

Lehet, hogy jövök még, elvileg 1 körül indulunk el.
Na, szép hétvégét mindenkinek!

Puszika.

Lilypie Maternity tickers


Szia Kriszta!

De jó hogy írtál!
A 28 fok szerintem szuper, jó lenne ha nem lenne akkor 30 fölött, de tényleg ne essen!!!!!!!!!!
Nagyon várom már, hogy újra lássunk titeket!
Nekünk tökéletes a 10-11, mi az utóbbi időpontra érünk oda! :lol:

Ennn:Értelek, akkor ez tényleg durva, ha a környék előtte pont nyugis volt, most meg ugye nem az! Szemétség, hogy pénzzel bármit meg lehet venni, és tenni is.
Megértelek, és panaszkodd csak nyugodtan ki magad.

Ági
: Akkor jó ha megvártok!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Minden kép nagyon tetszik! Szuperül néztek ki! :lol:

Nekünk sajnos még nem volt esküvőnk :cry:
Mi 2003 telén ismerkedtünk meg, s 2004. február 13-a óta vagyunk együtt. Péter ellenőrzött nálunk, s nagyon megtetszettünk egymásnak, de etikai okok miatt megvártuk az ellenőrzés végét. :lol: Addig rengeteget beszélgettünk. :lol:
Aztán 2004 májusában találtam egy csomót a mellemben, s nem tudták kideríteni mi az. S decemberben és januárban volt még egy vizsgálat, s megkérdezték akarok-e mostanában kisbabát, ha nem akkor megműtik. S mi a baba mellett döntöttünk. Igazából nem értem még ma sem, hogy miért akarták megműteni. Január 13-án az orvosok azt mondták, hogy lehet próbálkozni, a csomó nem rosszindulatú, s a terhesség alatt vagy a szoptatás alatt valószínűleg fel fog szívódni. Szerintem január 14-én már állapotos voltam Petikével :oops: :lol:
Remélem hamarosan össze tudjuk majd hozni az esküvőt. Igaz, nekünk nem lehet templomi esküvőnk, mert Péter már egyszer elvált, így nem engedik. Sajnos. :cry:

Brigi
Dana tiszta Bence! Nagyon hasonlítanak egymásra!

Norri
Szívesen, máskor is! :lol: Örülök, hogy Zalánnak ízlik!

Kriszta
Már nagyon várom a bulit! Lehet, hogy Péter is el tud jönni. Majd meglátjuk.

Manó
Mi is el tudunk menni érted, ha gondolod.

Képzeljétek, Dorka kapaszkodás nélkül álldogál, igaz a kapacitása 15 másodperc. Utána mindig lehuppan. Annyira cuki!

Szép napot mindenkinek!

Sziasztok

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


Kép Peti már meg tudja tartani Dorkát

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


Hello!

De kis husi Dorka! És jól áll a haja is! :wink: Petike meg az erős bátyó :) Édesek!

Kriszta: én is kiegyezek a 28 fokban....
A sörfesztivál továbbra is tervben van, mert a lagziban csak vacsira maradunk, szerintem Botinak annyi is elég lesz elsőre.
Ha jól kelünk vasárnap, megyünk Fehértóra!
Jó itthon? Aziz jól viselte a repülést :) ? :)
Vendég
 


Na azt a 2 szmájlit nem én raktam oda... :shock:
Vendég
 


Sziasztok!

Gyönyörű menyasszony volt mindenki!
Nagyon jók a képek.
Mi szept. 24.-én esküdtünk és a Kisbugaciban volt vacsora kb. 40 fős. De fűzöm apát hogy csináljunk még egyet. :lol:
Majd rakok képet is csak most sietek mert 3-ra megyek kozmetikába egy gyors festésre.

Noémi

Kézre ütés nálunk minden hetes kb. Mondjuk hatása nincs semmi mert ugyanúgy csinálja, meg vigyorog nagyokat. Csak nem tudom én sem hogy hogyan lehetne megértetni Lilivel vmit. Ha szépen mondom fel sem tűnik neki, ha kiabálok akkor is csak néha hagyja abba amit csinál. Mostanában be szoktam rakni az ágyába büntiből. Mondjuk nálunk a dobálás, harapás, szemüvegleverés (enyém) a sláger.
A mai kedvenc a felmosóvödör felborítása volt! :evil: Masszív 5 percig csak azt tudtam neki mondani hogy "menj innen". Én próbáltam felszedni a vizet a parkettáról, Lili meg vigyorgott.

Jól kifogtuk a nyaralást, jövő hétre esőt ígérnek. :evil:

Lányok ha jó idő lesz (nem túl meleg ) kimehetnénk az Arborétumba. A héten voltunk valamelyik nap, hát én már el is felejtettem hogy milyen klassz.
Akár vihetnénk plédet is és akkor a kisebbeknek lenne mászófelület.

Bocs most csak ennyire futotta, majd a hétvégén még próbálok jönni, jövőhéten meg csütörtökön jövünk haza.

Kép
emoke27
 
 


Kriszta: remélem eljutunk valahogy,mert nagyon jó lenne talizni mindenkivel!!! '10-kor meg 11-kor lehet menni?
Aziz jól bírta az utat?

Kár,hogy más nem megy Kőrösről,de remélem megtudjuk oldani valahogy?

Kép
Kép
kisildi
 
 


Sziasztok!

De klasszak a képek!

Ági. nekem párod valahonnan ismerős de honnan! :roll:

Hát Dorka meg cuki a bratyóval együtt!


Tali: jó lenne de nem leszünk nállnuk ez az akadály! :cry:

Ja Emőke reméljük azért tudunk majd förődni!
Tudod pontosan hova mentek cimet vagy valamit?
Mert hátha összefutnánk!
minitali???? :D

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Emőke: jó nyaralást!

Mogyo: hát én passzolom, hogy honnan ismerheted.... Nem kecskeméti származású, fél évet dolgozott csak Kecsón, szóval hmmmmmmm?
Vendég
 


Ági: valahonnan ismerős vagy látam na it van az arcmemória csak ilyenkor sokáig agyalok ,hol láthattam!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Andi:Nagyon aranyosak a gyerekid. Látszik, hogy ők is nagyon szeretik egymást!
Vendég
 


Sziasztok! Ki mit csinált ma?

Nekünk ma nagyon jól telt a napunk, a nagypapámék jöttek hozzánk Fehérvárról (most mentek el tőlünk) és Sárától teljesen elolvadtak...a kisasszony egész nap mosolygott, kacarászott, tapsolt, puszikat osztott... szóval levette őket a lábukról... kapott új játékokat is. Na, meg én is jól elvoltam mert nem kellett főznöm, mert elmentünk a VénDióba kajálni... ebben a nagy melegben ez nagy könnyebség volt... én egy szép virágot kaptam névnapomra... :D

Kép

Kép
falevel2
 
 


Falevél, Norri!

Ne haragudjatok, pedig eszemben volt tegnap :oops:

Nagyon boldog névnapot kívánok Nektek, így utólag!

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


Énis bocsánatot kérek a Nóriktól,és utólag Kívánok Nagyon Sok Boldog Névnapot.

Falevél:a mai napunk bevásárlással telt,ebbe a hülye melegbe. Mert olnap jönnek apósomék ebédre,utólag megtartjuk a Csaba napot. Meg apának is vásároltunk a kamionba. Bence nagyon jól viselte,pedig féltünk,hogy türelmetlen lesz amiért ilyen meleg van.

Kép
Kép
kisildi
 
 


kriszti-nem okoz nekem fejfájást,hála,mostmár nagyon stabilan mozog,csak néha elesik és be beüti magát,de nem vészes.Nagyon élvezi.Örülök,h.sikeresen hazaértetek.Sajnálom,h.nem tudunk menni,de hátha talizunk.Mikor mentek vissza? :roll: Mi hétfön utazunk haza és 31-én jövünk vissza. :D Nem igazán lesz idöm nettezni,mert fojton úton leszünk. :wink: Majd jelentkezem,amint tudok.

Mindenki nagyon gyönyörű menyaszony volt. :wink: Nekünk :wink: mégcsak a polgári volt,majd lesz templomos is.
Puszi nektek,jó szórakozást szerdára és vigyázzatok magatokra!


KépKépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Falevél, Norri: én is nagyon boldog névnapot kívánok!- még a nyolc napban benne.... :oops:
Vendég
 


Köszönöm a névnapos köszöntéseket!

Néhány kép Sáráról:

Kép nagyon kidőltem...

Kép apával keményen dolgozunk....

Kép mosoly :-))) két kis fogacska...

Kép dédi papával

Kép mászunk, mászunk...

Kép

Kép
falevel2
 
 


Nóri: Nagyon aranyosak ezek a képek! Tündéri kislányotok van!
De nekem a legjobban az alvós tetszik! :D

Norri: Utólag is nagyon boldog névnapot!!!
Vendég
 


Brigi: köszi!

Reggel sétáltunk egyet, Sára belemártogatta a lábikóját az új szökőkútba... nagyon tetszett neki! Kár, hogy nem vittem fényképezőgépet... Aztán most bent vagyunk, de 3 óra körül kimegyünk az élményfürdőbe, van két jegyem, amit a fitnesszbérlethez adtak ajándékba. Holnaptól hűvösebb lesz megint, úgyhogy ma megyünk fürödni, itthon úgysem tudnánk semmit csinálni ebben a melegben.

Kép

Kép
falevel2
 
 


Sziasztok!

Nagyon jól éreztük magunkat a strandon... Sára mindig a vízzuhatagok alá akart menni, rengeteget pancsolt...
Dobok néhány képet:


Kép kekszet eszem...

Kép itt meg barackot...

Kép barackevés teljes átéléssel

Kép apával Kép a hintát is kipróbáltuk...

Kép pancsolunk

Kép

Kép
falevel2
 
 


Kép megyünk a zuhatagbaaaaaa

Kép már bent vagyunk

Kép jövünk ki

Kép anyával a zuhatagban

Kép valamit nagyon nézünk

Kép itt is...


Bocs, ha sok voltam...

Kép

Kép
falevel2
 
 


De jó! Nagyon klassz képek!!!!
Vendég
 


Falevél:nagyon jók a képek. Nagyon cuki a csajszi!

Kép
Kép
kisildi
 
 


Sziasztok!

Utolag is boldog Nóra napot!

falevél

Nagyon jók a képek rólatok!
Hol veszed ezeket a tündéri kalapokat Sárának?

A mi hétvégénk anyuéknál telt jórészt, ma volt egy kis kerti sütés. Meg csomagoltam ezerrel, bár most este fejeztem be.
Lili meg nem akart elaludni, 10 után sikerült csak elaltatni. :shock: Kíváncsi leszek az éjszakánkra. :lol:

Nyaralás, te csodás.... Nem elég hogy rossz idő lesz, még a mensim is megjött, pedig későbbre vártam. :evil:

mogyo

Ha még olvasod! Az Anna-Mária villa hotelbe megyünk. Rákóczi u. 9. a címe, lent van a parton. Nagyon örülnék ha összefutnánk, majd figyelek. :roll:

Mindenkinek szép hetet majd hétvégén jelentkezem!

A képek is csak akkor jönnek, bár esküvőst csak elég rossz minőségűt találtam de majd próbálok keresni.

Kép
emoke27
 
 


Emőke: Azért reméljük lesz rátok jó idő is!
Nagyon kellemes nyaralást, és jó pihenést nektek!
És pancsizzatok amint lehet egy jó nagyot a Balcsiban!!!
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?