Új privát üzeneted érkezett!

Ildi: őszibarackos joghurttortát kaptam, nagyon fincsi volt... Kép

Kép

Kép
falevel2
 
 


Falevél, boldog szülinapot!

Bocsi mindenkinek, hogy ennyire eltűntem. A net nem működött, ezért nem tudtam jönni. Most meg Apa megint elutazott, ezért egyedül vagyunk Bendével, így nem hiszem, hogy sok időm marad megint a netre. :?
Ez van!
Remélem, azért lesz még jobb is a helyzet! :wink:

Remélem, mindenki jól van....
:)

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Na és akkor itt vannak a tegnapi képek! Kép Pasikáim a vízben Kép Reggeli ismerkedés Kép Tesókák homokoznak Kép Még mindig! Kép De érdekes... Kép Ádi és Dana Kép 3 pasika Kép Ádi kicsit morcika Kép tabda Kép Ádi és a tabda Kép Dana beásva Kép Bence félig beásva

Remélem nem voltam nagyon sok!
Vendég
 

 
 

Manofalvi: kérdezhetek valamit? Az apósod kiskunhalasi? Ne haragudj a kérdésért. Ha igen utánna elmesélem miért kérdezem.


Nagbri:nagyon jók a képek,cukik a fiúk. Hol vettétek az úszógumit? Mert énis szeretnék Bencének valamilyet.

Kép
Kép
kisildi
 
 


Ildi: Az az úszógumi Adriéké, így ebben ő tud bővebb felvilágosítást adni! A miénk már 4 éves, és nincs rajta a képeken! :D
Vendég
 


Brigi: de jó kis képek !
Biztos jó volt a pancsi!

És már csak 10 nap és buli!!! :lol:

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Lányok!

Hallottátok, hogy a Jakupcsek terhes??? Nekem bearanyozta a péntekemet ez a hír! Egyébként is kedvelem, de szuper, hogy sikerült végre Neki a baba!!! Ti mit szóltok?

Falevél!
Isten éltessen sokáig!!!!!!!!! :-))))))))) Gyönyörű ajándékot kaptál!!!

Ági!
Holnap délelőtt bent leszünk a városban!!! kb 9-11-ig. A telefonszámom: 30/9151-004. Csörrenj rám, ha bent vagytok!

Brigi!
Tündériek a fotók!!!!!!!!!!!!!!!! Remek lehetett a hangulat!

Ildi!
Pont ugyanilyen úszógumit láttam most a Rossmann-os újságban, én rohanok is az akció kezdetén, mert csak 700 pénz!!!!!!!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Brigi!
Tessék magadról is feltenni képet! :-))))))))))))))))))))))))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Noémi: Magamról? MInek???
Igen, tényleg nagyon jó volt a hangulat!!!

Jakupcseket én is hallottam, és én is nagyon örültem neki! Remélem minden gond nélkül fog nála menni! Nagyon-nagyon kívánom neki!
Vendég
 


Merolyanjó, hogy ilyen vékony vagy! Tessék vele dicsekedni!!! :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Nem is! Nem akarom mutizni magam, különben se készült most rólam túl sok kép!
Na jó, a kedvedért keresek egyet! :lol:
Vendég
 


Tessék: Kép
Vendég
 


Na, ugye, hogy UGYE!!! :-)))))))))))))))))))
Nagyon csini vagy!!!!!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Nem is vagyok csini!
De mindegy! :roll:
Vendég
 


Nagbri: nade tényleg ugye!!!!!!!!!!!
:wink:

Noémi: nekünk is jó 9 felé a főtér közelében. :?:
Vendég
 


Sziasztok!

Brigi: szerintem is csini vagy !


Arra a sárga uszógumira gondoltatok?
Mi is ilyent kaptunk és az alföldiben vették!

Ági mi mikor talizunk????

Kép


Kép
mogyoland
 
 


A kormányos úszógumira gondoltam

Kép
Kép
kisildi
 
 


Lányok!

Köszi szépen, nagyon aranyosak vagytok!!! :wink:
Vendég
 


Mogyo: gondolom holnap nem leszel a városban, majd meglátjuk, milyen hamar sikerül elintézni a dolgainkat. Ha gyorsan végzünk, akkor beadom neked a könyveket. Majd csörgetlek, jó?
Vendég
 


Ildi: Gondoltam, de az Adriéké! Én nem tudom hol vették.
Vendég
 


Sziasztok!

Először is tudom, hogy a fórumot ti sem "kereskedésre és hirdetésre" használjátok, de gondoltam megkérdezem, hátha valakit érdekel. A kislányom szinte egyik napról a másikra lett szobatiszta, és pont az előző héten vásároltam be pelenkából. ÍGy most van 2 csomag Pampers 5-ös (11-25 kg, 62db), illetve 1 csomag Baby love Slips MAXI (9-15 kg 22db) természetesen bontatlanul. 6000-ért ha érdekel valakit odaadom.

Kép

Kép
nyhk
 
 


Nagbri: mogyó kérdezte melyikre gondoltam,azért írtam

Kép
Kép
kisildi
 
 


Brigi, nagyon csini vagy! :wink:
Nagyon klassz lehetett ez a pancsi! :D Fiúk látom, nagyon élvezték!

Ildi, nem kiskunhalasi. Miért????

Noémi, én is nagyon örültem a hírnek, csak először olyan nagyon meglepődtem, hogy alig akartam elhinni! :D De mi is szeretjük Jakupcseket, ezért nagyon drukkolok, hogy probléma mentes terhessége legyen! :)

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Ildi-az uszógumit az Alföldi áruházba vette Adri. :wink:

nagbri-hol voltatok pancsizni?Nagyon jok a képek.És irigylésre méltó az alakod két gyerrek után.Le a kalappal.Én máris irigyellek,de ezt már mondtam neked szeméjesen is.Szerencsés alkatod van az tuti. :wink:


6ooo csomagonként?Engem érdekelne.A Babylove az hány darabos?Mert én is mind2-őt használom neki.A babylove-ot nappalra a Pampers-t esétre.De nem tudom még megvenni,csak miután hazajöttünk,olyan aug-6,jó lenne neked?
Akkor mennék be beoltatni Atticy-t és akkor megkötnénk az üzletet.Ha megfelel.


KépKépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Manó:csak azért mert van egy ismerősünk,és az Ő unokája is Bende,és Kecskeméten laknak.

Timci: köszi,majd megnézzük mennyi lenne.

Kép
Kép
kisildi
 
 


Nyhk-Jaaaaaaaaaaa,most látom,irtad a babylove-nál,h.hány db-os,ahaa,én most vásároltam be neki,mivelhogy megyünk haza,de mire visszajöttünk tuti kelleni fog.Csak rajtad áll,ha sűrgösen akarod eladni,akkor tedd azt,mert én csak 6-án tudom,sajnos.


KépKépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Ági!

9 körül indulunk a Széchenyiből kocsival! A Rákóczi úton tudunk-e talizni? Mondjuk a Városi Mozi előtt??
Ma már nem nézek netet. Reggel próbálok! De küldhetsz sms-t is!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Timcike: Soltvadkerten voltunk!

Manó: Köszike! Aranyos vagy, de Te sem panaszkodhatsz, te is nádszálvékony vagy!
Hű de várom már azt a babatalit!

Kriszta: Itthon vagy már???
Vendég
 


Sziasztok!

Brigi
Bocsi, nagyon el voltam havazva, a krém neve protektin. A babatalira elviszem. www.energy.sk oldalon tudsz utána nézni. Mi Szatmári Margarétánál voltunk, s ő adta a krémeket, de a Luther udvarban a bioboltban is lehet venni. 3900,-Ft. Petikének stresszre is kijön az ekcéma, illetve akkor is ha beteg, még akkor is, ha nem kap ab-t.
Szerintem is nagyon csini vagy! :lol: Irigyellek is érte, de nagyon! :lol: A fiúk meg nagyon édesek! Tetszenek a képek!

Nóri
Örülök, hogy jól sikerült a szülinap! Nagyon klassz ajándékot kaptál! :lol:

Noémi
Mentek ma bababulira? Szeretnénk mi is, remélem Dorka fel fog addig ébredni.

Szombaton levágtuk Dorka haját elől. Már olyan hosszú volt, hogy mindig a szemébe lógott. Hátul a göndör fürtöket meghagytam. :lol: Nagyon cuki. S képzeljétek, kimondta, hogy ANYA. el is sírtam magam. Amikor Petike mondta először akkor is. Van ami soha nem változik!

A babatalit már én is nagyon várom! Már csak egy hét!

Szép napot mindenkinek!
Sziasztok

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


Andi: Köszi szépen!
NIncs ám semmi gond, közben a férjem is beszerzett vmit, ma érkezik meg a gyógyszertárba, a kolléganője ajánlotta, mert neki mindkét fia ekcémás, és ez állítólag teljesen jól kezeli, nincs benne szteroid, és nem is lángol fel újra tőle. Testápoló! Ha gondolod majd leírom a nevét. Ja, és jóval olcsóbb attól amit te ajánlottál. Hátha nektek is bejönne!
Igen, én is olvastam, hogy stresszre is reagál. Remélem Petike is kinövi majd, mert elég rossz lehet azért ez neki!
Vendég
 


Brigi

Igen, érdekelne a krém mindenféleképpen. Képzeld, még a napvédő tejre is belángol. Már nem tudom, hogy mivel kenjem be nap ellen. Valahol olvastam, hogy jó az olíva olaj. Hát nem tudom. Most nagyon csúnya a lába és a keze, ott van főleg elvékonyodva a bőre, gondolom azért ott jön ki az ekcéma.

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


http://www.sanatopic.hu/index.php
Andi, itt találsz róla bővebb infót!
Amúgy az ára 1100 ft!
Remélem bejön nektek is!
Naptejet én nem is kenek Danira. Nem merek! Mondjuk nekünk Dm-es van! Lehet legközelebb azért már megpróbálom! Azok elég jó minőségűek!
Vendég
 


Sziasztok!

Képzeljétek voltunk méreckedni Bencével, 8kg 47dkg és 68cm. Azt kérdezte a védőnő mit csinálok vele? Mondtam szopik meg bébiételt is kap. Nagyon megdicsért minket.

Kép
Kép
kisildi
 
 


Ildi: a kislegény igen jó súlyban van! :lol:

Bár ugye ilyenkor általában a fiúk jobban nőnek meg hiznak mint a csajok!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Ildi: Tényleg nagyon jó súlyban van, nem panaszkodhatsz!
Dani másfél hónapja volt kb. ennyi! :lol:
Vendég
 


Mogyo,Nagbri: nem is panaszkodom,nagyon megvagyok vele elégedve. Igazi vasgyúró,de ti is meglátjátok,ha eltudunk menni a talira.

Kép
Kép
kisildi
 
 


Sziasztok.

Most jöttünk haza a méretkezésről. 8) :lol: A mi adaaink a következőek:

9790 gr és 75 cm.Nagyon meg vagyok vele elégedve,főleg,h.mostmár jár,még igy is hízik. :lol: 490 gr-ot hízott,kevesebb mint egy hó alatt. :D




KépKépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Brigi, köszi! :oops:
Én is nagyon várom a talit. Ma reggel faggatam Noémit és Norrit, mert nem volt időm visszaolvasni.

Ildi, nagyon jó súlyban van Bence!!!! :D Tényleg igazi kis vasgyúró lehet....
De jó! Még nem hallottam egyébként máshonnan a Bende nevet! :D De akkor nincs egyedül! Bár az sem nagyon zavarna, ha így lenne. :lol:

Timcike
, Atticy sem panaszkodhat... :) Szépen nő, az biztos! :)

Andi, nagyon tuti lett Dorka haja! :D Amúgy fel sem tűnt, hogy Petike keze ekcémás lenne..... :roll: Szegény, nagyon szenvedhet vele....

Mi ma mentünk volna mérésre, de a doki szabin van, így csak tettünk egy kört, és jöttünk haza.... Na majd a jövő héten lemérjük Bendét! :D Már kíváncsi vagyok, mekkora lehet, mert tuti hízott! :D

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Sziasztok!

Nóri! Boldog szülinapot!

Boldog hófordulót: Bende,Bence, Atticy! :)

Ildi! Az Alföldiben vettük neki az úszógumit, ha jól emlékszem 1350-ért. Jó súlyban van Bence!

Timci! Atticy nagyon szépen nő!

Andi! Nagyon ügyes kislányod van, jó korán kezd beszélni! Szegény Petike, remélem kigyógyul az ekcémából!

Brigi! Ti is gyógyulgassatok! Ja, és tényleg nagyon csini vagy! :wink:

Noémi! Jakupcseknek én is örülök, csakúgy mint annó a Szuláknak. Tök jó, hogy összejött nekik a baba.

A kora babáról is hoztam hírt: a kislány állapota stabil, beállt a vércukorszintje és ha minden igaz pár nap, és elkezd működni a gyomra is. Szóval ez a jó része, a rossz, hogy kicsit súlyosabb volt az agyvérzés, mint ahogy a dokik gondolták, de most még nem tudják megmondani mi marad vissza belőle.

Most csak ennyi, mert Ádika nagyon nyűglődik, szerintem betesz neki ez az idő. :roll:

Szép napot Nektek!

Kép
Kép
mandula82
 
 


Adri: Köszi! :wink:

A baba az tök jó, hogy már stabil. Az agyvérzés súlyossága már kevésbé jó, de hátha nem lesz belőle komolyabb gond. Olyan jó lenne, ha megúszná nagyobb gond nélkül ez a pici lány!
Vendég
 


Köszönjük a dicséreteket,tényleg nem panaszkodhatunk.

Mano:pedig már örültem,hogy van közös ismerősünk. Igen, nem sokszor lehet hallani ezt a nevet,pedig nagyon szép.

Mandula:köszi,majd hétvégén megnézzük,mert nagyon megtetszett.

Nagyon jó,hogy már ilyen híreket is mondasz,de az agyvérzés miatt én is aggódom,hátha nem lesz komolyabb baj.

Timcy: nagyok vagytok ti is,ám.

Kép
Kép
kisildi
 
 


Úgy látom mindenki ma volt méredzkedni, mi is voltunk délelőtt a védőnőnél: Sára 11,13kg és 79cm. Súlyban nem nőtt, centiben pedig 1-et nőtt egy hónap alatt...

Tegnap meg spinning edzésen voltam ( a szülinapos fitnessbérletemmel :D )... hát jól megkínoztam magam a szülinapomon... azt hittem ott maradok... nem is tudtam végigcsinálni... pedig azt hittem könnyebb lesz, mert régen versenyszerűen atletizáltam, de ezek szerint az állóképességem már nem a régi... :( Na, de nem adom fel... csütörtökön alakformáló aerobikra megyek, aztán jövő héten megpróbálom újra a spinracinget... Kép

Kép

Kép
falevel2
 
 


Falevél: régebben én is kipróbáltam a spininget,végig csináltam egy edzést és mánap olyan izomlázam volt,hogy belázasodtam. Utánna sajnos feladtam,azóta sem voltam,pedig rámférne egy kis mozgás.
Sára is jó súlyban van,meg hosszra is nagylány.

Kép
Kép
kisildi
 
 


Nóri: Akkor Sára lehet leállt a súlynövekedéssel? Végülis ezt szeretted volna, na meg nem is nőhetne ebben a tempóban a végtelenségig. Nagyon ügyike kislányod van!
Vendég
 


Brigi: a súlya úgy néz ki, hogy megállt, sőt azt mondta a védőnő, hogyha sokat mozog, akkor lehet, hogy fogyni is fog egy kicsit. Mondjuk nagyon fürge lett, úgy kotor utánunk négykézláb, hogy csak na. Már wc-re is alig tudok kimenni, mert mindenhová jön utánam... Most már kénytelen vagyok naponta fölmosni, mert mindent körbejár... :lol: Ha meg mosogatok, akkor meg csimpaszkodik a lábamba és föláll...

Kép

Kép
falevel2
 
 


Gratulálok minden Babának a szép gyarapodáshoz!

Falevél: barátnőm kisfia fél évesen 11 kg volt, másfél évesen szintén annyi! Addigra beérték a többiek! ;)

Most Botond is alig hízik, de nem is csodálkozom, fél percig le nem áll.... Már többször megállt kapaszkodás nélkül- persze csak pár másodpercre, de olyan ügyes!

Kriszta: itthon vagytok? Taliról van új infód?

Hétvégére óriási kánikulát mondanak, mi meg hivatalosak vagyunk Pestre lakodalomba... Gondolhatjátok, mennyi kedvem van menni... :?
Vendég
 


Ági . legyen kedved! :D
Jó lakziba már én is mennék!

képzeljétek el vasárnap volt a Menyus nagybátyának a házavatója és 150-en voltak!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Úgy látom, esélyem sincs mindenre, és mindenkinek válaszolni.

Brigi: ne légy szerény, igenis nagyon csinos vagy, és mi csak irigyek vagyunk :D De reménykedem, hogy egyszer majd én is leszek újra 56 kiló :? :roll:

Andi: mégegyszer köszönöm a tegnapi ötletet, ma kipróbáltam, és bejött. Félbevágtam a kölesgolyót, úgy ette, és egyáltalán nem öklendezett. Jól elrágózott vele. És jó sok vizet ivott rá, ami nálunk nem mellékes, mert ő kevés folyadékot iszik. Azt írták a zacsira, hogy tengeri só van rajta, de én alig érzem, szerintem nem sok lehet.

Súly: mindenkinek gratula a szuper növekedéshez. Mi sereghajtók vagyunk ebben. :oops: :(
Zalán is áll és lépegetni akarna, ha a gonosz anyja hagyná neki. :D
De úgy féltem a kis lábát, nehogy görbe legyen.

Manó: jó volt tegnap találkozni, annyira édes Bende, ahogy mutogat a dolgokra.

Nóri: boldog szülinapot utólag is! Izomlázra rá kell dolgozni, meglátod a második alkalom már könnyebb lesz!

Mandula: sajnálom a barátnőd kislányát, sok csodát lehet hallani, reméljük nekik is sikerül, és egészséges lesz.

Noncsi, Ági: köszönjük a hófordulós köszöntést. :D

Ági örülök, hogy veled is találkoztunk. Nagyon szimpi a férjed, nem hallottam még ilyet, hogy a fiú bevallaná, hogy az anyja sem hibátlan.... :idea: :P

Én is minden babának boldog hófordulót kívánok. :D :D :D

Nóri és Zalán
KépKép
norri
 
 


Hahó!

Én is megvagyok ám, csak kicsit hézagosan. :-)

Ági!
Nagyon örülök, hogy találkoztunk!!! Nagyon aranyosak vagytok!

Mogyo!
És Ti is voltatok?

Andi!
Szuper, h Dorka "megnevezett"! :-))))))))))))))))))))) Már én is nagyon figyelem, hátha Bálint is mond már valamit... :-))))))))

Mandula!
Szurkolunk a babának!!!

Kriszta!
Várnánk a részleteket tali-ügyben! Már csak egy hét! :-)))))))))


Velünk annyi, h Bálint kézenfogva, vagy a bébikompba kapaszkodva lépeget, meg persze a bútorok mentén. És ma, amikor visszakértem valamit a kezéből, akkor ideadta! Ez volt az első ilyen.
Viszont rettenetes lelkiismeretfurdalásom van... Ma pelenkázás közben megrúgott /milliomodjára/ és én nem is gondolkoztam, hanem hirtelen rácsaptam a kis lábára. Persze, nem nagyot, de... Borzasztóan szégyellem magam... Nem is sírt, inkább meglepődött. De már annyira fájt, hogy már nem tudtam hirtelen mást.
Mocskos szemét vagyok.

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Ja!
és kint van a 3. foga.

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?