Új privát üzeneted érkezett!

Nita: Igen tényleg meleg van. Reggel illetve hajnalban volt is zápor. Jó is volt. De megint meleg lett.
Most tegéytek ki a medót mert 2nap alatt felmelegszik. nekünk már 28fokos lassan hűteni kell.

Kép
csucsu05
 
 


hajnalban volt zápor?????????semmi nyoma nem volt! :(
nekünk elég 1 nap is mert kissebb a medence! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Helló lányok!

Tegnap megérkeztünk Dombóvárra a nagyszülőkhöz. Hát komolyan mondom nem vagyok normális, lejövök a kertes házból egy lakótelepi társasházba, 40 fokba. Ha legközelebb ilyet emlegetnék emlékeztessetek, hogy múltkor sem voltam normális. De sajna az anyós most van itthon. :(

Képzeljétek hétfőn voltam dokinál, és azt mondta nem csodálkozna, ha előbb jönne a baba mert a méhnyak rövidebb mint kéne. De ettől még lehet, hogy úgy kell majd kiimátkozni augusztus végén, csak nem lepődne meg a korábbi érkezésen. Hát kíváncsi leszek.

A fiam ma a játszótéren akkorát esett, hogy felrepedt a szája, ömlött belőle a vér. Durva volt, el is aludt az ölembe miután felhoztam. Most kelt fel, és persze kutya baja :)
Na ezt elszóltam, mert megint sír, azért érzékeny neki :(

Pusza
Szilvi

Kép

Kép
bucsek
 
 

 
 

szia bucsek!
szegény Ádám,küldök egy gyógypuszit neki! :lol:
A babó reméljük kihuzza a végéig,de legalábbis még pár hétig!
pihenj kicsit többet! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bucsek: Hú az nem jó ha a fiad elesett. szegénykék ilynekor annyira kiszolgáltatottak. Na de azóta gondolom kutya baja.
Azért még várjon a baba mig kijön hisz van még 9hét. Bár ha kicsit korábban jön az nem baj.

Nita: medencét feltettétek már? Volt buli a szülinapodra? És mit kaptál? azt amit beszéltünk ?

Kép
csucsu05
 
 


csucsu ma tettük fel a medencét,máté már alig bír magával egyfolytába bele akar menni!
Ugynézki a fitnesz gépet most nem kapom meg meg a telcsit se hanem kapok egy csomó új ruháAminek sokkal jobban örülök!
Karácsonyra viszont tuti kapok vagy telót vagy a fitneszgépett!!!!!!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Az jó ha ruhákat kapsz hisz eg ynő annakis örül mindig:)
A medence akkor már nálatok is áll. Máté pancsizhat is:) Bár ma pont nem megfelelő az idő hozzá. Holnaptól jó időt mondanak sőt kánikulát:):)

Kép
csucsu05
 
 


máté már így is alig bír magával folyamatosan be akarna menni a medencébe! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nóri: Mi van Anyuddal jelentkezz már!

Bucsek: merre vagy?

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok,mi ez a pangás? :? :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok :)
Remélem még ti is.
Megjöttünk Dombóvárról a múlt héten, jelentem az első különtöltött két nap igen jól sikerült. Semmi gond nem volt (állítólag :) ) A délutáni alvásoknál a Bömi szólt, hogy be szeretne menni a kiságyába mert ő elfáradt. Hát azt hittem nem jól hallok.
Reggelente beszéltem vele, este nem, nehogy elkámpicsorodjon. Szóval azt mondták a nagyszülők válalják máskor is :)
Azért szerdán amikor jöttünk haza és öltöztem megkérdezte, hogy hova mész anya. Én meg feleltem hogy egyedül sehova, ahova megyek oda ő is jön. Nem szólt semmit csak mosolygott egy nagyot :)

Holnap végre véget ér az angol tanfolyam amire jártam, lesz valami vizsga :? hát sokat nem tanultam rá sajna :( Majd meglátjuk.
Aztán készülünk a Bömi szülinapjára ezerrel. Vasárnap tartjuk a MÁSODIK szülinapját. Jönnek fel anyósék is Dombóvárról.

Tegnap voltam nagy ultrahangon a kórházba, úgy tűnik a kiscsajjal is minden rendben. Állítólag jó nagy baba. Már most 1,8-2kg, és még csak most fog nőni. Úgy látszik rám üt majd, én is husigombóc voltam :)

Veletek mi van mindenkinél minden rendben?
Nóri?????
Nita hogy áll a költözés?
Csucsu a kerti játékok már teljesen bejáratódtak :D

Puszi mindenkinek
Szilvi

Kép

Kép
bucsek
 
 


szia.Előre is [color=blue]SOK BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK[/color] az Ádámnak!!:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bucsek: Köszi igen bejárattuk a játékokat:)
Nem igen voltunk most itthon. Vidéken voltunk a rokonoknál. Aztán a velencei tónál voltunk. Most pedig csütin megyünk le a bacsira több napra is. Hétvéhén vasárnap visszük haza a gyerekeket akik nálunk vannak. Legközelebb hétfőn leszek csajok.

Nita: Jó volt a balcsi??

Kép
csucsu05
 
 


szia csucsu!nagyon jó volt a balcsi!szombaton megin megyünk ha minden igaz!
nektek is jó pihenést!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Na úgy látom mindenkinél nyaralószezon van ezerrel.
Én is megyek holnap a barátnőimhez dunaújvárosba két napra, aztán jövő hétfőtől csütörtökig balatonra mamás babás összejövetelre. Szombaton meg már megyünk egy hétre Bogácsra, össznépi családi nyaralásra anyuákkal+anyósékkal. Úgyhogy egyelőre mi sem unatkozunk.
Utána viszont tényleg össze kéne hozni valami talit!!!!!!!!!!!!!
Azért ha internetközelbe leszek benézek ám, úgyhogy kérem az élménybeszámolókat a nyaralásokról.
Csucsu nálad is a rokonlátogatásról, meg a vendéggyerekekről. Gondolom azért lefáradtál.

Pusza mindenkinek és jó pihenést
Szilvi

Kép

Kép
bucsek
 
 


szia Szilvi!
Nektek is nagyon jó nyaralást!
Mi már voltunk velencei tónál ,a Balcsin is voltunk és még majd megyünk is!!!!!
És ha minden igaz jövőhónapba megyünk a mogyoródi aquvaparkba is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Most látom csak, hogy van kis lakóhelyem szerinti topik is!
Csatlakozhatok?
2003 óta lakunk itt.
Apummal költöztünk, de tavaly az esküvő után drága édeasapám itt hagyta nekünk a házat és elköltözött.
Első babánkat várjuk, elvileg augusztusra, de sztem a frontok miatt előbb lesz kíváncsi, hogy milyen a kinnti világ.

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


szia aprooka üdv köztünk!!!!!!!!!!
Már lassn a finisbe vagy,gondolom már nagyon várod,hogy kibujon a pici?! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Helló apróka!

Örülök, hogy ide is benéztél, én is augusztusba várom a 2. babámat. Egy párszor írtam is az augusztusi topicba, de elég későn csatlakoztam és nem nagyon találtam a helyem ott. Lehet, hogy emlékszel is, kérdeztem, hogy nem jössz-e kismamatornára, te pedig mondtad, hogy mész a camponába meg szigetszentmiklósra :)
És hogy vagy? Hogy bírod így a vége felé a dolgokat?
Gondolom a férjed már leszakvizsgázott, úgyhogy most már csak a babócát várjátok.
Még ott tartottam, hogy iszonyat sok a listádon a teendő, és mivel még dolgozol nem nagyon látod a végét.
Hogy álltok mindennel?
Szóval üdv itt :)
Írj majd sűrűn ide is.

Nita: múltkor mi is elakartunk menni Mogyoródra, de ahogy néztük kb. 5000 Ft a belépő.
Mi csúszdázni nem akartunk, sőt én fürdeni se, csak fürdő belépő meg nem volt, így elmaradt.
Majd írd meg milyen volt.
Ti biztosan élvezni fogjátok majd, főleg a kis Máté

Puszi
Szilvi

Kép

Kép
bucsek
 
 


szilvi ha hétköznap mentek/akkor se olcso/4900ft ha hétvégén akkor 5200ft!
tényleg nem egy olcsó dolog!
amugy hogy vagytok,miujság veletek? :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Helló!

Nita hát semmi küli, kicsit K.O. vagyok. Ma tartottuk a Bömi szülinapját. Jöttek az anyósék, meg a férjem hugáék is Dombóvárról. Tegnap egész nap sütöttem, ma meg főztünk. A szülinapi torta katasztrófa lett. Kevés zselatint raktam a krémbe. Valahogy éreztem, úgyhogy délelőtt megpróbáltam kivenni a tortaformából, de kb 2 perc után kezdett összedőlni, úgyhogy visszatuszkoltam gyorsan a formába és kanállal szedtünk belőle.
Ennek ellenére az egész elfogyott :)
Átjöttek az unokatesómék is, náluk egy 2 és fél éves kisfiú van, úgyhogy volt gyerektársaság is. :)
Jó kis party volt összességébe.
Holnap megyünk Balatonra. Csütörtökön jövünk vissza, úgyhogy addig nem nagyon jelentkezem. Sajna nem mondanak valami jó időt. Csak ne essen :evil:
Ti voltatok a Balatonon? Most jó meleg volt a hétvégén. :)

Na pusza, majd jövök

Szilvi

Kép

Kép
bucsek
 
 


szia szilvi!
Sok Boldog Szülinapot így utolag is Ádámnak!!! :lol: :lol: :lol:

A tortával kapcsolatba az a lényeg hogy elfogyott és mindenkinek ízlett!!!!!!!!!!! :lol: :D

Holnaptól jó nyaralást és jó pihenést!
Na és persze JÓ IDŐT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bucsek: Ádámnak utolag de Boldog szülinapot! :)
Remélem a balcsin az idő is jobb mint itt mert itt bizony esik egész nap.
Mi is voltunka mult héten a balcsin. nagyon jó volt meg szép is volt a hely na meg a viz jó volt nagyon. Igaz mi a múlt héten bejártuk az egész országot. Voltunk a velencei tónál, a balatonnál, Egerben,Ózdon. Jól kifürdöztük magunkat. remélem nektek is jó időtők lesz.

Aprooka: Üdv köztünk. De jó lassan érkezik a babótok. Hol laktok Halásztelken ?
Meg van már minden ami a babának kell?

Kép
csucsu05
 
 


szia csucsu de jó hogy ujra vagy,ár hiányoztál a topikokbol!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


csá csajok,üdv haláltelekröl!
már 2 hete visszajöttünk,csak elszállt a vinyó a gépbe,igy nem tudtam jönni!minden rendben van,úgy tünik,anyu is jól van a körülményekhez képest :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


na....mindenki alszik még??? :o :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: szia:) De jó , hogy jöttél már:)
Örülök Anyudnak. Mondtam én, hogy erős a szervezete:)

Kép
csucsu05
 
 


CSUCSUUUUUUUUUU :lol: :lol: :lol:az ám :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Látod sosem szabad feladni! És mikromentek le a balcsira?
Hallod mi voltunk a balcsin és végig telcsiztük hol van szállás hát augusztusig telt ház van. Fullon van a balcsi. Tény hogy idén nagyon tiszta és jó a vize.
De az árak nem semmik:(

Kép
csucsu05
 
 


vagy most 7végén,vagy jövö héten,fenyvesen leszünk aug.11ig,aztán 11töl 21ig füreden :lol:
milyen árakat kaptál?és merre? :lol: anyu szokott szobákat kiadni,de már nála is teltház van (szerencsére) :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


szia NÓRÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ!
Nagyon örülök,hogy anyukád jol van!!!!!!!!!!!!!
Kis Atika is növöget szépen ugye?! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


szia nitaaaaaaaaaaaaaa :lol:
9710g,76cm :lol:
egyedül álldogál,bár még nem tökéletesen,és már pár lépést tud egyedül menni,kapaszkodás nélkül :lol:

mizu a költözéssel? :)

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


csajok valaki séta? :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


nori mostmár nem tudok menni sétálni mert máténak aludni kell menni,esetleg holnap ha nem esik az eső? :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


okéska! :lol:
jó éjt Máténak :wink: :D

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


majd írj inkább smst ha sétálni támad kedved! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


jó reggelt :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


jóreggelt!
valaki séta olyan 10 ora fele?????????? :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nóri: Hú ne tudd meg milyen árakat kaptunk. olyanhelyet néztünk ahol az üdülési csekket elogadják. 3-főre 246ezer Ft lett volna aszállás 7-éjre +reggeli vacsi. Szerintem ez durva.
Amúgy házat sem tudtunk kivenni ahol nincs üdülési csekk elfogadás. Azt is akartunk 1-1ékszakára hisz akkor nem kell jönni menni egy nap. De az is augusztusig fullos. Szóval marad hogy megyünk meg jövünk.De a múltkor is igy voltunk és nem volt rossz. Korán idnultunk és későn jöttünk. Jó volt nagyon:) Megyünk még csak legyen jó idő végre.

Kép
csucsu05
 
 


szia nita!
a babakocsi a tárolóba,kulocsom meg most nincs :? de majd leviszem Atikát ide a ház elé.szaladgáljon kicsit a fübe...mert már azt is tud néha :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


az komoly csucsu :o
mi ahova megyünk,összesen 27 éjszakát leszünk (összesen,nem fejenként)és 230ezer,igaz ott nincs kaja,de jóval olcsóbb 8)

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


ó,milyen ügyes Atika már!
Nemsoká rohansz majd utána!
csucsu nemsemmi árak amiket leírtál!De sajna a balcsi az ilyen drága!!!!!!!! :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nóri: Atika ilyen nagy már:) Egyem meg őt:) Az Auchanban is csak ámultam milyennagy és szép:) nekem meg eszembe jutott a Nagy Atit nem is ismerem személyesen. Miylen bunkó vagyok be sem mutatkoztam neki:(

Kép
csucsu05
 
 


nita ha van kedvetek,gyertek el erre :wink:
csucsu én is bunkó voltam akkor,mert nekem kellett volna bemutatni :oops: de nem esett le a tantusz :( bocsiiiiiiiiiii :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Máté nem maradna ott,rohangálna az autokhoz! :?
Majd szerezd meg a kulcsot valamelyik nap és akkor tudunk sétálni!
:lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


okéska! a banyánál van,ö meg bement Pestre a temetőbe :evil:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: És banya vissza is jön??:) Hú ez durva vicc volt tudom! ezer bocsesz de nem lehetett kihagyni:)

Kép
csucsu05
 
 


csucsu poénos kedvedbe vagy ahogy látom?!
:lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


semmi baj csucsu :lol: :lol: :lol: visszajött :evil: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Jó reggelt csajok:)

Kép
csucsu05
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?