Új privát üzeneted érkezett!

Kimma! Neked is sok puszi és kitartást, hamarosan a kezedben tarthatod szerelmetek gyümölcsét. Gyors és könnyű szülést kívánok neked!
Vendég
 


Chrissyy!

Üdv itt megint :wink:
Már hiányoltunk ám :wink:
Martinka már ilyen ügyesn áll?Nagyon szui ügyes és szép kisfiú!!

Vera!

Tényléeg mekkora már Márk :shock:
Nagyon helyesek a cimbivel :wink:

gyomorégésre:én kekszet rágcsáltam és kicsit jobb lett...(nem nagyon :? )

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Csodálatos élmény volt az uh!

Nem lehetett még látni, kisfiú vagy kislány van odabent, de nagyon nagyon jó lett a videó. Rengeteget mozgott, rugdalózott, kitámasztotta magát, kalimpált a kezével, iszonyú jó volt. Még a pofijáról is van kép, az is egészen jól látszik.

Egyszóval nagy a boldogságunk, gondolhatjátok. :lol:

Próbálok majd egy két képet levarázsolni a videóról és felrakni hétvégén.

Kép
wruska
 
 

 
 

Sziasztok

Wruska
Azt hiszem gyomorégésre nincs tuti recept. :(
Mindegyik csak ideig-óráig jó.Legalábbis nekem semmi nem segített igazán,pedig volt alkalmam gyakorolni és kísérletezni :wink:

Nekem pl.bejött ha hideget ittam-ettem.pl fagyasztott eper.Azt kilószámra :shock:

Örülök,h az Uh jól sikerült.

Chrissyy
El sem hiszem h jelentkeztél :lol: :wink:
Mekkora már Martin :shock:
Nagyon megy az idő,nemrég még csak izgultunk értetek.

Sziasztok
Vendég
 


Na végül apa segített :wink:

Holnap még több képet tudok feltenni, de inkább a 4Ds topikba. Ott majd megnézhetitek.


Kép

Kép
wruska
 
 


Sziasztok

Wruska
Jó a kép!

Elköszönök mert nem tudom este lesz e még időm írni.
Holnap megyünk balcsira.
1 hét múlva jövök!

Addig termeljetek!!!!!!
Vendég
 


Alziza!

Jó Balcsizást!! :lol:

Wruska!

Klassz a kép :wink:

gyomorégés:tényleg,eszembe jutott h nekem s a hideg volt rá jó...jégrém meg fagyi :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Csajok, köszi a tanácsokat. Majd próbálkozok.

Alziza, jó nyaralást!

Kép
wruska
 
 


Csak bejelentkezek, hogy élünk.... megvagyunk....
Most nem olvasok vissza... bocsánat érte, nincs lelkierőm és úgysem jegyezném meg, igy reagálni sem tudnék rá....
Idővel.... vissza fogok olvasni....
De minden kismaminknak mennek a drukkok, főképp, aki már a végét járja.... most azt sem tudom, ki a következő...
Szóval... elnézést érte... de kedves következő szülő kismami!
Könnyü és gyors szülést neked!

Most nem tudok irni róla, máshol irtam.... de ahányszor leirom, újraélem az első perctől az egészet.... Panni tudja, miről beszélek.... ha gondolja és érdekel titeket, pár szóban felhatalmazom, hogy elmondja, mi történt.... én képtelen vagyok még egyszer leirni...
De nem is akarom a topicot a negativ dolgaimmal lehúzni!!!! :(

Egyet kérek... gondoljatok rám... csak kicsikét... :cry:
Vendég
 


Pumpi!

Vettem a bátorságot és utánajártam mire is gondoltál...hát...nagyon sajnálom.Kívánom hogy vagy így vagy úgy de újra boldog légy!!!!!Tanáccsal nem tudnék szolgálni,még nem voltam ilyen helyzetben és remélem nem is leszek...
Ha van vmi amiben segíthetünk akkor szólj,ha mást nem meghallgatunk!!!

Nem is kicsit,hanem sokat gondolok rád!!!És küldm a pozitív energiákat!!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

annus11
 
 


Sziasztok!

Chrissy!
Jó volt hallani felőletek!Hatalmas a fiad és milyen stabilan áll már! Látom a számítógépet is felfedezte már! :D

Wruska!
Kérünk még még képet majd! :lol:
A fagyi tényleg jó, meg a keksz, ami leköti a gyomorsavat. Na de a kekszes fagyi a legjobb (finom csoki és gyümidarabokkal, nyami)...

Pumpi????

Alziza!
Jó nyaralást nektek! Vigyázzatok a napon!

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Pumpi!

Én is utánaolvastam! Sajnálom, tarts ki, a manóknak szükségük van rád!
Tényleg ide is írj, mi is szívesen segítünk vagy meghallgatunk!

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Vera kérésére akkor ide is felteszem a képeket:)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
wruska
 
 


Akkor úgy látom már utánajártatok Pumpi történetének... :(

Pumpi!

Nagyon erős csaj vagy,csodállak!És még annyi hogy én is így tennék!!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny! Beavatnál Pumpi történetébe? Nem nagyon van időm utánajárni. Jöhet privibe is. Előre is köszi
Vendég
 


Chrissyy!

Privi ment!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Ha akarsz pénzt keresni klikk ide!!! Nagyon jó! http://wmpartner.try.hu/?pid=pany

Ha szeretnél Angolul tanulni, akkor pedig itt a helyed: http://onlineangol.try.hu/ads.htm?pid=pany

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Eperke, merre vagy?

Kép
wruska
 
 


Ja képzeljétek, ma kaptam sms-t a védőnőmtől, hogy megjött az AFP eredményem, minden rendben vele, negatív lett. Pénteken megyek hozzá, akkor majd ki is beszéljük :wink:

Kép
wruska
 
 


Szia Wruska,

Itt vagyok, meg vagyok.
Holnap megyek nogyogyaszhoz, akkor tudom meg az AFP eredmenyet. Remelem rendben lesz minden.
Jo minden, sokat pihizunk es jovunk-megyunk.

szepen novoget a pocim is. Es reggelente lehet latni, hogy merre van a baba a pocimban, mert kidomborodik.
Ja es azt almodtam, hogy fiu lesz.

Holnap majd jelentkezem mi lett az eredmeny.

Ja, meg valami. Teljesen meg vagyok hallva az allergia miatt.
Szedem a homeopatias golyokat, de semmi haszna.
Van valakinek valami otlete?

Kép
eperke25
 
 


Örülök, hogy minden okés veletek.

Allergia, hát én is nagyon szenvedtem tőle, főleg az orrdugulás miatt, de nekem ez a tengervizes orrspray tökéletesen bevált és annak az egy hétnek a kivételével nem jött ki az allergiám :wink: Jó, mert kicsit enyhíti az irritációt és persze nem eszek dinnyét, mert az nekem ilyenkor nem tesz jót :? Pedig szeretem, de most nem kínzom magam.

Várjuk a fejleményeket, jelentkezz majd.

Kép
wruska
 
 


Sziasztok!

Nincs sok időm,Apával alszik a minimanó,addig gondoltam dobok nektek is fotót!
Amúgy jól vagyunk,kicsit fáradtan,hasfájósan ,de szépen elkezdett szopizni és ennek nagyon örülök!
És ma leesett a köldökünk is!!
:wink:

Pumpi? Csak nagyjából tudtam visszakeresni,de igazából nemtudom mi lett a vége!

Alziza! Jó balcsizást!
Irigy-irigy!!!

Kismamiknak kitartás,nemsokára gyönyörű babátok lesz!

Jaj már nyöszörög!!!

Sziasztok

Kép Kép Kép Kép

Kép


Kép
ibm
 
 


Sziasztok,

Hat ma voltam a dokinal. Sajnos nem kerte el az AFP-m eredmenyet, de majd holnap felhivom a szulesznot es majd o elmondja mi a helyzet.
Amugy a doki azt mondta minden rendben, zart a mehszaj. Azt mondta, mar ne szedjem a folsavat. Most mar FFG-t es magneB6-t kell szednem.
De minden a legnagyobb rendben van es az elmult ket napban oriasit nott a hasam.

Holnap indulunk Esztergomba hosszu hetvegere szoval nem leszek egy darabig, majd kedden jelentkezem.

Addig is mindenki legyen jo!
Ujdonsult anyucik vigyazzatok a picikre, kismamik pedig kitartas a nagy melegben.

Puszi

Kép
eperke25
 
 


Sziasztok,

Hat ma voltam a dokinal. Sajnos nem kerte el az AFP-m eredmenyet, de majd holnap felhivom a szulesznot es majd o elmondja mi a helyzet.
Amugy a doki azt mondta minden rendben, zart a mehszaj. Azt mondta, mar ne szedjem a folsavat. Most mar FFG-t es magneB6-t kell szednem.
De minden a legnagyobb rendben van es az elmult ket napban oriasit nott a hasam.

Holnap indulunk Esztergomba hosszu hetvegere szoval nem leszek egy darabig, majd kedden jelentkezem.

Addig is mindenki legyen jo!
Ujdonsult anyucik vigyazzatok a picikre, kismamik pedig kitartas a nagy melegben.

Puszi

Kép
eperke25
 
 


Én még szedem a folsavat, majd 14-én biztos mondja, hogy már nem kell:) Majd akkor rátérünk valami másra, Gyanítom, vasra szükség lesz.

Eperke, biztosan minden okés lesz az AFPvel. Érdekes, hogy nekem a védőnőm írt sms-t, ő kapta meg a leleteket.

Jó pihizést Esztergomban

Ja és az én hasam is szépen gömbölyödik és érdekes, hogy nekem is az elmúlt pár napban nőtt megint egy "adagot", éreztem is rendesen, hogy "nyúlnak a szalagok" :lol:

Ibm, jajj de szép ez a gyerek!

Kép
wruska
 
 


Sziasztok!
Bocsi az eltünésért, de már itt vagyok.
Ebbe a jo időbe medencéztünk, kint voltunk, és Bogácsra mentünk pihizni.
14.-én pedig a Balcsira megyünk.
Megvolt a pém, most azt várom, hogy ne jöjjön meg 9.-én.

Wruska!
tényleg a dinnyéről jut eszembe, hogy a nagyobbik lányom, ha dinnyét eszik, szinte megállás nélkül hapcizik, akkor allergiás rá?

Ibm!
Milyen édi a babád és mekkora már!!!!
encike 2
 
 


Encike!

Üdv itt(is) :lol:

Akkor ezért volt a neved nekem a másik topicban olyan ismerős!!! :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Igen Panny!
Azaz igazság, hogy nem ide akartam irni, mert eggyel hamarabb léptem be. De itt is vannak ismerösök. De befogadtok, igaz még nincs vetélés utáni babám, de bizom benne, hogy nemsoká lesz.
encike 2
 
 


Szia Encike.

Nem a dinnyére allergiás, hanem a dinnyében vannak olyan valamik, amik felerősítik a pollenallergiát. Szerintem érdemes elvinni egy allergiatesztre, ha errre gyanakodtok.

Kép
wruska
 
 


Én allergiára a pollen grape kapszulát illetve teát szedtem.Nekem ettől el is múlt az allergiám!!!Idén még nem jött elő :shock: Pedig évek óta végigprüszköltem tavasztól-őszig!És ez egy természetes alapú cucc.Mondjuk most vettem ökonetes szőlőmag kapszulát(ugyan az a hatóanyag),néha beveszek 1 szemet.Jobb ára van mint a másiknak és szintén csak természetes anyagokat tartalmaz.

Egyébként vannak olyan kaják amik keresztreakcióba lépnek és ezért erősödik fel az allergia!Szóval ezt is nézni kell!!

annus11
 
 


Hali csajok megjöttem :lol:

Hát...,azt hittem legalább új oldalt kezdtek míg nem vagyok,de nem írtatok valami sokat! :(

Ibm
Szép baba! :lol: :lol: :lol:

Wruska
Jók a képek!

Pumpóka
Igazából már akkor olvastam mi van mielőtt elutaztunk.De nem volt már időm írni.
Igazából asszem most sem írok bővebben,mert nagyon sok csúnya szó jut csak eszembe.Mélységesen felháborít ez az egész! :evil: :evil: :evil:
Sajnálom,h ez történt.
Vendég
 



Kép
wruska
 
 


Nyaralás:
Naggyyon jó volt.
Szuper hely,szuper strand.
Jobbnál jobb éttermek.
Fesztivál.Jó idő,stb

Jövőre biztos,h megint ide megyünk.

Zalán nagyon élvezte.És persze a nagyok is.
A barátnőmékkel voltunk szintén 3 gyereke van úgyhogy jól elvoltak.

A srácok mentek vitorlázni,nagyon élvezték! :lol:

Igazából már pénteken jöttünk haza,de nem volt időm,mert péntek este a barátnőméknek már le volt foglalva az éttrem,mert szülinapoztunk,jó buli volt.
Isteni koktélokkal! :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.14 12:05-kor.
Vendég
 


Wruska

Tényleg jó!
Vendég
 


Haliho!
Már Dorinával voltunk allergia teszten, de kimondottan a dinnyét nem nézték, csk én vettem itthon észre, mikor eszi utána annyit hapcizik.

Lehet még korai volt a teszt, de 1 csikos lett. 9.-ére nem várom pirit.
encike 2
 
 


Sziasztok!
Megerkeztunk a pihibol. Eleg jo volt. Sokat pihentunk es kirandultunk.
Az AFP-m rendben lett azt mondta a szuleszno hogy 1 az erteke. Mast nem mondott, csak azt hogy minden rendben van.
Majd szerdan megyek UH-ra, akkor tobbet tudok az eredmenyrol. Remelem tudok hozni kepet is.
Hat a vastol jo szorulasom van. :cry:
Vettem rengervizes orrspray-t hat de nekem nem nagyon hasznal.
Most mar annyira faj az orrom a sok orrtorlestol es belul a nyalkahartya is nagyon rossz.
Szoval nem tudom mi mast probaljak meg ki.

Annus, azt a teat lehet terhesen is fogyasztani?

Kép
eperke25
 
 


Eperke!

Én úgy gondolom hogy lehet,hiszen nincs benne semmi olyan ami árthet neki!!!
De azért kérdezd meg a dokit!

annus11
 
 


Szakad az eső!!!
encike 2
 
 


Nálunk is nagy zuhé volt!!!
Legalább nem kell locsolnom még reggel sem :lol:

Alziza!

Jó lehetett a nyaralás...látszik a képeken is :wink:

Csajok,a ketteském egy hét alatt totál szobatiszta lett(jó persze itt volt már az ideje,hisz áprilisban múlt 3)de a kistesó érkezése nagyon megviselte lelkileg és kellett neki 3,5 hónap h helyrerázódjon és így le is került a pelus.Büszke vok az én kis Krizsikémre!!Ja és 2 IN1 az öröm, mert a cumiról is leszokott egy hete...annak prózai oka van..anyuval elhagyták én meg már nem vettem újat,kihasználtuk az alkalmat...

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny

Ketteske nagyon ügyi!
Kép
Vendég
 


Az ám!! :lol: :lol:

Képek :wink: :
Kép
Kép
Kép

Encike,neked biztos uncsi már...a másikba is ezeket tettem fel :oops: :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Panny!
Gratula a nagyfiadhoz!!!De jó nektek, már nem kell, csak 1-nek pelenkát venni (Bár az is elég)...

Mi lemegyünk anyukámhoz 1.5 hétre, úgyhogy jópár napig nem leszek, puszilok mindenkit, kismamák vigyázzatok magatokra, anyukák meg a gyerkőcökre!

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Sziasztok

Panny
Itt is jók a képek! :wink:

Vera
remélem így tudsz pienni egy kicsit
Vendég
 


Hali csajok!
Sajna ma reggelre meglátogatott pirike. Nem szivesen fogadtam!
encike 2
 
 


Sziasztok!

Voltam ma UH-on. Minden rendben van vele, nagzon aranyosan rugdosodt. Es megmutatott mindent, igy lehetett latni, hogy kislany. Bar azt mondta a doki, hogz ne vegyem azert 100%ra.

Ime egy kép róla:
Kép
eperke25
 
 


Sziasztok

Eperke

Jó a kép! :lol:

Most komolyan csajok!
hol van mindenki?????

Kihalunk?vagy mi van? :(
Vendég
 


Sziasztok!

Újra itt.... :D

Először is:
Ibm!
Gyönyörü ez a gyerek! :D

Alziza és Panni is nagyon büszke lehet mindháromra! Egytől egyik nagyon szépek! :)

Eperke!
Gratula a babához! Olyan pirinyó a uh-n... :) de távolinak tünik, mikor Zsófibabát láttam ilyennek... :) De az a lényeg, hogy minden rendben van! :wink:

Wruska!
Örülök az AFP-nek... :D Jajjj, nemsoká már neked is itt fog oázni a bébid... :)

KIMMÁVAL MI VAN??? VAGY CSAK ÉN NEM LÁTOK A SZEMEMTŐL, HOGY NEM IRT EGY IDEJE???
Lehet, hogy nem figyeltem rendesen?? :roll:

Rólunk:
Zsófimuki három napja kóstolgatja az aaaamát... :D fintorog ezerrel, de azért nyeli, mint kacsa a nokedlit.. mármint nyelné, ha kapna annyit... de még csak minden nap egy kanállal többet adok neki...
Már csak 5x eszünk, van, hogy csak 4x, de akkor bevág 200-at egy kajára... :lol: Jól néz ki a lelkem, kis husipofa!! :)
Nagyon dumál már, rengeteget mosolyog most már mindenkire! :)

Zolival egyenlőre minden rendben, jól megvagyunk... vagyis jobban, mint vártam, csak félek, nehogy gyors legyen ez a békülés és felejtés... :roll: bár most a legkisebb érintésének is nagyon tudok örülni és énis próbálok még többet foglalkozni vele és persze magammal is.... le akarok adni pár kilót, új ruhákat venni, stb....

Teszek pár képet, szombattól keddig a telken voltunk, ott csináltunk párat...
Na minnyá, csak Muki nyekeg kajáért... köv. hsz-ben... :)
Vendég
 


Jajjj, és Lei????

No, a képek:

A fiúk: Kép

Fürdőrucismuki: Kép

Igy mosolygok, ha valaki hozzámszól: Kép

Apájával: Kép

Anyájával: Kép

Mamival és Barnussal a "nagyvizben": Kép

CsiniZsófi: Kép


Ééééés a grátisz csak nektek, csak most... - tőlem... :lol:
Ime a sárkányos bálnashow:
Kép

No és most, hogy kinyirtam a topicot a képeimmel, megyek mosogatni! :)

Jajjj, nemis mondtam, tegnap este nekiálltam hajat festeni... úgy untam a régi sötétbarnát, gondoltam, világosabb kéne egy pár árnyalattal.... vettem is, olyan szép volt a képen... :lol: aztán lett egy világos-vöröses-barna.... ááááááááh, készen vagyok a fejemtől.. bár Zoli azt mondta, egyáltalán nem rossz.... de én nem akaroooook vöröst!!! :twisted:
Megyek fodrászhoz és szivatom szőkére, ha felhúzom magam!! :lol:
Vendég
 


Hú, azt gondoltam, hogy nagyobb lesz a hsz forgalom. Sajna nekünk 3 napig nem ment a net, így én sem tudtam nektek számolni az időt. Mármint visszafelé, hogy mennyi van még a genetikai uh-ig. De ma ez is megvolt és a net is megy. :lol:

Picurinkkal minden rendben, megszámoltunk minden ujjat és megvan mind a 20 :wink: már 328 gramm a súlyunk, ami azért szép nagy egy ekkora pöttöm babához. Lehet, hogy az a kis plusz husika is dob valamit a latban, ami a lába között van. Ugyanis kisfiunk lesz!

Nagyon örülök neki, bár anyukám kicsit elkeseredett, hogy a 4. unoka is fiú lesz, de mondtam neki, van még ideje hozzászokni a gondolathoz és legalább a rutin is megvan már :wink:

Ma babakocsikat nézegettünk, hogy mégis milyen a felhozatal és főleg mennyiért, hogy legalább fel tudjunk rá készülni lelkiekben, mert ez lesz a legnagyobb kiadás és nem is akarok sz@rt venni, de ha kiválasztok egy típust, akkor a legolcsóbban (már ami lehetséges) tudjam megvenni, vagy apa, ha én már nem bírok ősszel elmenni vele bevásárló körútra. :wink: Meg hát bevallom hősiesen, jó is álmodozni, tervezgetni, bár még messze van december.

Remélem mindenki jól van.
Pumpi, neked külön örülök, hogy jól vagy.

Gyönyörűek a gyerekek mindenkinél, egytől egyig.

Eperke, naggyon jó lett a kép a kislányodról! Mi most nem kértünk, mert ugye voltunk a 4Dsen és az most elég volt (anyagilag is). És sokáig úgysem nézték a kis tököst most. Talán pár percig. Sebaj, a lényeg, hogy egészséges, és mivel már nagyon nagyon sokat mocorog odabent és sem vagyok annyira parás, mint korábban. :lol:

Kép
wruska
 
 


Sziasztok! :D

Pumpi!
KÖszi a hiányolást :wink: , itt vagyok én is , olvasgatlak rendszeresen, csak nem mindig van türelmem vagy időm írni :oops:
most épp lakásvásárláson gondolkodunk, bankokba járás stb...
úgyhogy ha összejön, bizti nem lesz unatkozás :lol: :roll:
közben anyukám is megérkezett, augusztus végéig itt tud ülni velünk segíteni :lol:

nagyon szupik a képek, szépek vagytok nagyon, nem is láttam eddig picinek való fürdőrucit :shock: :lol:
örülökmhogy alakulnak a dolgok nálatok,
nagyon drukkolok nektek hogy rendeződjön minden, szeressétek egymást! :wink:
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
én szeretem a vörös színt :wink: egyszer én is vettem olyan kimoshatót, kikísérleteztem a festett -melírozott szőke hajamon, na ne tudd meg milyen csíkos piros lett a séróm :oops: :lol:
szegény férjem majd infarktust kapott este mikor hazajött és meglátott :lol: :lol: :lol:
kb egy hónapig mostam naponta amíg kijött :wink:



Nálunk vizsgálatoknál minden rendben, CTG-k jók, méhszáj kezd alakulni- 2110 :wink:
és már volt egy jóslófájásom is egyik éjjel :wink:
de még nem türelmetlenkedem, én ki szeretném várni az idejét :wink:


Eperke!
nagy gratula a kisnunishoz! :wink: :lol: :lol: :lol:


Panny!
tüneményes a képeken Oli! :lol:

Kép
kimma
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?