Új privát üzeneted érkezett!

Nincs mit!
Vendég
 


Bencének nagyon boldog féléves születésnapot!!!!!!!!!

Andi: köszi! Petikének pedig utólag is boldog névnapot!!!!!!!!

Hú, Mogyo, ez durva! :twisted: Melyik volt az a barom? :evil:
Vendég
 


Ildi: igen ezt nekem is mondta a doki ,hogy ezzel is teherbe lehett esni de én sem akarok már gyógyszert szedni!
De a gyógyszer melett is lehet teherbe esni!

A sogórnőmnek 10 éve van és még semmi baja nem volt vele!Én is reménykedek benn!

6500 ft volt a spirál!
arany -réz ötvözet!
Ugy tudom ,hogy elveszik a a babát ha melette teherbe esel ,ha nem sérül a baba mikor veszik le a spiirált akkor megtarthatod!
Egyébként most egy abortusz 28500 ft.Egyik barátnőmnek volt!

Kép


Kép
mogyoland
 
 

 
 

Noémi: recept, most láttam valahol.
Kibélelünk egy őzgerincformát bacon szeletekkel, lógjanak túl a végei, mert azzal kell betakarni. Csirkemellet megforgatunk lisztben, tojásban és reszelt sajtban +só, szerecsendió. Egy sor husi után tejszínel vagy tejföllel meglocsolni, másik sor husi, stb. Végén bacon és irány a sütő! Állítólag ki lehet borítani és szeletelni.
Én tennék a rétegek közé lilahagymát és gombát is.
Szerintem kipróbálom a hétvégén..... Megéheztem.... :P
Tortát is sütsz?
Vendég
 


Ági:ez a recept nem semmi. Én is megéheztem. Serintem kipróbálom!
köszönjük a köszöntést!


Mogyo:neki azt mondták nem tarthatja meg.

Kép
Kép
kisildi
 
 


Mogyo: hát ez durva!

Megjöttem az első tornáról (Pilates). Jó volt, ha rendesen csinálja az ember, akkor jólátmozgat, de szerintem itt senki sem fog megszakadni, ahhoz lightos torna. Csütörtökön alakformáló aerobikra megyek, aztán jövő héten jöhet a spinning.

Kép


Sára egész jól tűrte a gyerekfelügyeletet, bár mikor otthagytam, akkor sírt, de utána állítólag nem, hamar abbahagyta a sírást és jól elvolt. A csaj aki vigyáz a gyerekekre, nagyon kedves és két gyerekes anyuka, a gyerkőcei is ott voltak.

Kép

Kép
falevel2
 
 


Ági:Korányi volt!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


A mai napunk több, mint húzós volt eddig. Bálint ma 3/4 6-kor felkelt és nem is volt hajlandó visszaaludni. Hamarabb fent volt, mint én. Ez baj, mert akkor semmit sem tudok megcsinálni. Így is volt, még reggelizni is alig bírtam. Enni nem kért rögtön, csak nem akart aludni és egyedül lenni. Aztán persze, 1/2 9 körül már kidőlt annyira fáradt volt, pedig jött hozzánk egy barátnőm a kislányával. Aludt egy fél órát, aztán később még egy 10 percet és most kéne aludnia, csakhogy nem hajlandó! Egy 10 perce még ordított a kiságyában, de hallom, hogy most is játszik a cumival. Én nem tudom, h lesz ez a mai nap, de már most nagyon fáradt vagyok...
Erre még a hülye mensim is megjött, amitől még plusz kiakadtam, mert ha egy hónap múlva újra jön, akkor pont a nyaralás alatt lesz meg!!! És azt nagyon utálom! Világéletemben mindig úgy szerveztem a nyaralást, h ne essen bele. De most nem tudtam, h mikor lesz várható, erre itt van...

Timci!
Pénteken délelőtt jönnél?

Mogyo!
Szörnyű, amit írtál! Nagyon sajnállak.

Brigi!
Azt mondják, hétvégén rossz idő lesz... :-( :-( :-(

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Falevél!
Nagyon ügyi vagy!!! :-)

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Sziasztok!

Menyírtam Lilit! :lol: Egyszerűen nem volt hajlandó elviselni ha összekötöttem vagy feltűztem a haját, a nyaka meg tiszta kiütés. Háát nem egy remekmunka de folyton mocorgott. :roll:

Tegnap persze hogy nem lett szabad estém! :evil: Rossz az autón a klíma így szerelőnél volt vele Szilárd. Ma meg megy vele vissza, úgyhogy a mai séta is valószínűleg rám marad.

Ági

Szegény Botond! Honnan vettek vért?
Medencét nem hiszem hogy cserélnék, elvégre mi is okozhattuk a vágást.

Ildi

Bencének boldog fél éves szülinapot!

Kriszta

Aziznak boldog hófordulót!
A központban a delicates is kiülős, meg jó a géniusz is. Az mellett még szökőkút is van. De lehet hogy szerencsétek lesz és lesz valami program, mert akkor a főtéren is vannak sátrak.

Kép
emoke27
 
 


Noémi: Akkor neked sincs jó napod ma.
Nekem se, Dani csupa pöttyöcske, valószínűleg csak allergiás lehet vmire. Kész vagyok teljesen.
Háziorvos este felé várható, mert Pesten van!
Én meg síkideg vagyok, hogy most akkor kenjem, ne kenjem, ha kenem akkor mivel?
Bőrgyógyász péntek este fél hatkor fogad. Ezt még azelőtt beszéltem le vele, hogy megláttam a kiskomát, mert akkor még aludt!
Vendég
 


Brigi!
Ez nem semmi! Tényleg Te is kilehetsz! Majd csak eljön az este!

Bálint meg áll a kiságyban és ordít. Isteni... Már olyan fáradt, h majd összeesik.



Emőke!
Jó Téged is látni! :-)

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Noémi: Az klassz amikor így viselkednek, és még fáradtak is. Majdcsak sikerül elaludnia.
És akkor te is pihenhetsz!

Na én végül elértem a bőrgyógyász dokinénit, még vissza is hívott, szóval nagyon rendes!
Kaptam segítséget tőle, vissza kell állni a hyrdocortisonra, nem lesz semmi baja tőle, max rendbejön. A fürdetőt testápolásra nem kell használni, csak fürdésre, és a fehér rázóssal kell még kenni, ami ugye szúnyogcsípésre is jó!
Emellett kap még kétszer egy nap fenistil cseppeket!

És pénteken este meg megnézi! Ja és ő is azt mondta, hogy nagy valószínűséggel a baracktól lett most ilyen intenzív!
Vendég
 


Noémi. mennek a pozitiv energiák+++++++++++

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Ma megérkezett az izzadásgátló!Attilával megbeszélem a dolgokat,mert lehet holnap be kell mennem Kecsóra az Apeh-hoz.Ha igen,akkor holnap adnám át a szerkót.De késöb megírom pontosan.

Teszek föl pár friss képet. :wink:


Kép Kép Kép Kukucs Kép Lazulok

KépKépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Bencének és Azizkának boldog hó.fordulót kivánunk! :wink:

KépKépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timci:nagyon dögös a kisember ebben a napszemcsiben!!!! Köszönjük a köszöntést,aranyos vagy!

Noémi:nem semmi napotok van,nekünk tegnap volt ilyen napunk. Egyfolytában csak sírt de nem akart aludni. Éjjel is hisztis volt. Ma meg egyfolyában alszik,biztos bepótolja a tegnapi napot.

Kép
Kép
kisildi
 
 


Ildi-hát igen,dögöske,én is nagyon csipem. :lol:

Ági,Nóémi-holnap reggel megyünk be Kecskemétre az Apehoz.Kijönnétek oda,vagy ahogy megbeszéltük a főtéren randizunk telefonos egyeztetés után?


KépKépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timci, nekünk is ilyen kocsink van most. Mármint csak a kocsiban van és ha megyünk vhova azt visszük, nem a nagyot. 22ért vettük a recontra-ban. Jó bele az izzadásgátló???

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


ennn-igen,passzol bele tökéletesen. :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Megint jó sokat írtatok! :)

Ildi, Mogyo! Boldog miniszülinapot a babáknak!

Csajok! Nem semmik ezek a balesetes sztorik! :( Sajna tényleg vannak nagyon felelőtlen emberek.

Kriszti! Eddig úgy néz ki nekünk is jó lenne a 16-a. Majd előtte gondolom még úgyis egyeztetünk, meg azt is hogy mit vigyek.

Mogyo! Nem semmi milyen tortúrát csináltak egy spirál felhelyezésből! :roll: Remélem azóta jobban vagy!

Noémi! Akkor Nektek sem volt egyszerű napotok. :roll: Ádi is csinált annó ilyeneket, meg volt, hogy éjszaka is műsorozott, de ahogy betöltötte az 1-t, onnantól mintha elvágták volna.

Brigi! Remélem gyorsan túl lesztek ezen az allergia dolgon!

Timci! Édesek a képek! Mekkorát nőtt Atticy!

Rólunk: Ádi mostanában hihetetlenül hisztis, remélem csak a átmeneti a dolog. :? Főleg ma, hogy fel-le cipeltem, mert nem volt liftünk karbantartás miatt.
Meg kész voltam, mert egy barátnőmnek megszületett a babája 27. hétre 700 grammosan. Remélem túl fogja élni a kislány, akkora szegény, hogy összegömbölyödve elfért a doki 2 markában. :cry:

Kép
Kép
mandula82
 
 


Komojan mondom ezek a babás hírek megrémisztenek.Mindjárt nem merek másodikat válalni.Mi lehet az oka ennek a sok koraszűlésnek,meg meg nem születésnek? :shock: Borzasztó!

Adri-nagyon sajnálom a barátnődet,szörnyű lehet neki.Akkor holnap talizunk!Már nagyon várom! :wink:

Csajok-Van egy rosz hírem számunkra!Sajnos mi nem tudunk résztvenni a babatalin.Tudom,h.én eröltettem a 16-át,de sajna nem tudunk menni,pedig nagyon szerettem volna.Megyünk HAZA egy hónapra. :D Mikor hazajöttünk,összehozok én egy babatalit,h.lássalak benneteket,remélem mindenki el tud jönni. :wink: Mit szoltok? :roll:


KépKépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Mandula: szurkolok a barátnődnek és a kisbabájának! Biztos nagyon nehéz most nekik, bele se merek gondolni...

Timci: kár, hogy nem jöttök! :cry: :(

Kép

Kép
falevel2
 
 


Timcike: nekem sajnos nem jó a holnap. :( A dokihoz kell visszavinnem Botit. :(
Mikor indultok haza? Jó utat és élvezzétek a jó levegőt és a klassz házat! Látom, Atticy felavatta az új ülésbetétet. Milyen?

Noémi: lehetne egy olyan kérésem, hogy az enyémet is vedd át légyszi? Téged megkeresnélek jövő héten. :?:
Hú, ezek húzós esetek, mikor csak áll, üvölt, túlpörgeti magát..... Gyerekpszichológusok szerint ez főleg intenzív mozgásfejlődési fázisoknál fordul elő, és ugye Bálint most kezdett el lépegetni. Nyugi, mire járni fog, újra alszik rendesen!
:lol: (Bocsi, nem kinevetni akartalak, csak kínomban humorizálok, mert nálunk detto ez a helyzet.)

Nagbri: Nem lehet csak melegkiütés? Vagy valami sokkal csúnyább? Viszket is neki?
Remélem hamar elmúlik.... Vagy azért megmutattad ma a házidokinak?

Mandula: sok erőt a barátnődnek? Kecskeméten vannak?
Lift: barátnőmék 5 emeletesben laknak, minden nap 3x mássza meg gyerekestől-babakocsistól-szatyrostól a lépcsőket. :?
Én már kipurcantam volna! :oops:
Ádi próbálkozik már a beszéddel?

Kriszta: csuda aranyos az iwiwes képeken Aziz! Már kisbabának is tündéri volt!
Vendég
 


Ági: Nem, ez tuti nem melegkiütés, a házidoki is mondta. De a bőrgyógyásszal konzultáltam telefonon, nagyon rendes volt. Ő majdnem 100 %-ra mondta az őszibarackot, ami miatt most belobbant neki a múlóban lévő ekcéma.
De ha ennyivel megússzuk, akkor már örülni fog, mert egy tejallergia végképp nem hiányzott volna.

Nem tudom így mi lesz a hétvégével, de lehet azért vasárnap megyünk, majd dokinéni pénteken este megmondja. Bár gondolom azért a természetes víz más mint a strandos.

Timci: Szuper a szemüveges Atticy!
És milyen az izzadásgátló?
Sajnálom, hogy nem jöttök! :(

Adri
: Ez szomorú, de reméljük egészségesen átvészeli a pici lány!!! Én nagyon szorítok!

Ádi meg elhagyja a hisztit, hidd el nekem. Egyébként meg nem is hisztis! :wink:
Vendég
 


Ági-irtam pü-t.
14-én indulunk haza,mert Attilának 12-én buliba kell menni.Jol viszi.Én már ezer éve nem voltam,de nem is mennék dinszkóba csak ilyen háziparty-kra,mint amilyenre most fog menni.Majd bepotolom. :lol: Köszönjük a jókivánságokat,reméljük meglesz.
Fölavatta az izzadásgátlót,de nem tudok még válaszolni a kérdésedre.Majd a hazaúton lesz igazán tetsztelve. :wink:

Jó éjt! :wink:


KépKépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Köszi lányok, nagyon aranyosak vagytok! Majd átadom Neki, hogy sokan gondolnak Rájuk. :)

Nóri! Tényleg borzalmas, de szerencsére nagyon bizakodnak a dokik is, mert korához képest erős kislány. :)

Ági! Nem semmi barátnőd van! :) Biztos én sem bírnám, nekem már a mai nap is picit sok volt. :oops: Ádika igen próbálkozik, egyelőre annyit mond, hogy: aja (az apja meg én, mindkettőnkre ezt használja), vau, te, mama. Kb. ennyi, de igyekszik, mikor nem lóg a szájában a cumi, mert sajna nagy cumis. :?

Brigi! Kedves Tőled!

Timci! Oké, akkor holnap!

Kép
Kép
mandula82
 
 


Timci: válaszoltam!
Ja, mégvalami: Atticy megtűri magán a napszemüveget? Nagyon vagány rajta! :D
Vendég
 


Mandula, Drukkolok én is a barátnődéknek!! Nagyon ügyesek ám a korszülött babák!! :D Nagyon élni akarnak!!!
Ha gondolod, az anyukának mond el, h van az anyatanyán koraszülött babás topic www.anyatanya.hu. Én csináltam még anno, direkt azért, mert rossz volt, h nem voltak sorstársak, akikkel megoszthattam a gondom, bajom. Nekem nagyon sokat segített, h jöhettem ide ( és másik fórumra)+ h elkezdtem beszélgetni hasonlón keresztül ment szülőkkel. 2hónapig annyira elveszettnek hittem magam. ( gondolom még bent fekszik anyuka is, de majd haza kell mennie és az a legrosszabb, otthagyni a picit, még ha nagyon jó kezekben is van :? ; lelkileg engem az is nagyon megviselt, na meg, h 2 hétig nem is foghattam meg, csak aztán vehettem először a kezembe). Nekik persze hosszabb lesz az az idő amíg hazamehetnek, de nagyon nagyon sok lelki erőt, kitartást és szeretetet kívánok nekik, h ezt végig tudják csinálni!!!!!!!!

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!
Jó reggelt!

Falevél!
Nagyon örülök, h tegnap összefutottunk. Ne haragudj, h nem volt nagyon témám, de nagyon ki voltam bukva délután. Előtte bőgtem a parkolóházban. Na, mindegy. :-( Gondolom, nem látszott rajtam. Még annyi se jutott a szűk agyamba, hogy elmondjam, Sári tündéri volt! Szerintem édesapjára hasonlít jobban, de ezt már gondolom, hallottad egy párszor. :-)

Mandula!
Nagyon szorítunk a barátnődnek!!!!!!! Mitől indult el ilyen hamar az a baba?

Timci!
Gondolom, Te írtál pü-t, mindjárt nézem.

Ági!
Persze, átveszem a Tiédet!

Brigi!
Volt a házidoki?

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Timci!
Válaszoltam! Ide is írok, hátha ezt nézed hamarabb. A főtér lenne jó, mert ma nincs kocsim. Előző nap általában tudnom kell, hogy Balázs ide tudjon vele állni. Igaz, h tegnap írtad, de a tegnapom nem volt egyszerű, délután már nem is tudtam géphez ülni. Este 9-től már aludtam. Kicsit ki voltam merülve... :-) A lényeg, hogy gyalog megyek be Bálinttal. Így a főtér lenne jobb és átveszem Ágiét is. :-)

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Timci!
Bálint most evett, ez azt jelenti, h legkésőbb 3/4 11 körül el kell indulnom Vele haza a következő etetésre. :-) Remélem, addig tudunk találkozni.

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Noémi: én is örülök, hogy találkoztunk! :wink: Miért sírtál? (ha túl indiszkrét, akkor ne válaszolj...)

Kép

Kép
falevel2
 
 


Sziasztok!

Ennn! Nagyon köszönöm a hasznos infót a nevében is! :) Mindenképp mondom majd Neki. Igen, biztos borzalmas lehet otthagyni a picit, tényleg jól jön ilyenkor a sorstársak bíztatása. Köszi! :)

Noémi! Fertőzés miatt indult meg a szülés, próbálták infúzióval visszafordítani a folyamatot, de sajnos nem sikerült, és elfolyt a magzatvíz.

Kép
Kép
mandula82
 
 


Adri: Skype,???
Vendég
 


Sziasztok!

Noémi: Meglett az üléshuzat? Nagyon kíváncsi vagyok a tapasztalatodra!
Igen, volt a doki, szerinte nem kell rá semmi.
Így azt csinálom, amit a kecskeméti bőrgyógyásszal megbeszéltem.
Mára már a hasa gyönyörű, és a pöttyök is halványodtak.
Remélem nem lesz gond!

Ha gondolod írj pü-t! Kíváncsi vagyok mi történt tegnap!

Nálunk szállóvendégek vannak, lehet a jövő hétig. Este jönnek, reggel mennek. Azért nem egyszerű, minden nap főzni, stb. Ráadásul péntektől 3-an lesznek!
Vendég
 


Brigi: örülök, hogy Dani pöttyei halványulnak, reméljük "csak" a barack volt... azt meg majd kinövi.

Noémi: végül sikerült Timcivel találkozni?

Kép

Kép
falevel2
 
 


Nóri: Hát a barack tuti, az belobbantotta most, de vmi meg elindította, szerintem a nyers paradicsom. Most ezeket nem adom, és remélem tünetmentes lesz a drága!

Bencus meg éppen kémkedőbázist épít! Kép
Vendég
 


Hahó!

Falevél!
Köszönöm az érdeklődést, Timci végül elhozta az izzadásgátlót! A babakocsiban már ki is próbáltam, szerintem nagyon jó!

Brigi, Drága!
Alig jutok géphez, majd mesélem személyesen, jó? Egyékbént meg csak hülye vagyok. :-) Ügyi vagy, Danának nem lesz semmi baja! Ügyes Anyuka vagy Te!

Ági!
Itt van a Tiéd is, mikor randizzunk?


Megnézem a pü-ket, aztán még próbálok jönni.

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Brigi!
Ment a válasz!


Timci!
Köszönöm, h elhoztad a babacuccot! Sztem nagyon jó.

Manó!
Hol vagy??? Mi a baj??? Aggódom... :roll:

Emőke?
Téged is várunk!

Meg persze mindenkit!!!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Ja!
Holnap sztem nem leszek, mert délelőtt jön a pesti barátnőm a kislányával, aztán meg meglepivacsora készítésben leszek.
Meg majd jönnek Anyósomék meg a Dédi Balázst köszönteni, meg lesz a vacsi, szóval, tele leszek holnap... :-))))))))))))))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Noémi: végül mit főzöl?
Köszi, hogy átvetted az enyémet is, szerintem csak jövő héten lesz alkalmunk talizni. Pedig már nagyon kíváncsi vagyok....
Bálint aludt éjjel?

Falevél: Sárika jó alvókája visszajött?

Nagbri: az jó hír, hogy már halványulnak, akkor biztos csak a barack volt! Milyen az a Bence-féle kémvár????

Már én is aggódom Manóék miatt.... :roll:

Mogyó: Korányiról még én se sok jót hallottam, remélem egy urulógus megszorongatja a golyóit! :x Anyukádék megjöttek?

Timci: írtam!

Andi: köszi! Akkor én gyerekláncot rendelek, jó hogy írtad, hogy a babalánc rövid.

Ildi: Bence tüsszög még? Örülök, hogy tetszett a recept! 8)

Erika: merre?

Emőke: hát naná, hogy a karjából vették, nem kézfejből:(

Mandula: majd azért írd meg légyszi, hogy hogy alakul a babó sorsa. Továbbra is drukk ++++++++++++++++++++++++

Ennn: biztos nem tudtok jönni a talira?

Kriszta: ha véletlen az utolsó pillanatban találsz kendőket, én is kérek vmi sötétebb színűt. :wink:
Vendég
 


Ági-én is írtam. :wink:

Nóémi-szivesen.Én az igazat megvalva,ugy vettem ma észre abba a dög melegbe,h.szart sem ér az egész.Már bocsánat,de becsapva érzem magam,mert ugyanugy izzadt,mint eddig. :evil:


KépKépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Ági-én is írtam. :wink:

Nóémi-szivesen.Én az igazat megvalva,ugy vettem ma észre abba a dög melegbe,h.szart sem ér az egész.Már bocsánat,de becsapva érzem magam,mert ugyanugy izzadt,mint eddig. :evil:


KépKépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Ádikának boldog hófordulót! :D
Vendég
 


Ági! Köszike! :D A baba sorsát pedig mindenképp mondom hogy alakul!

Kép
Kép
mandula82
 
 


Adrikám: Nagyon-nagyon boldog hófordulót a kis barátunknak! Danus, Bence, Brigi és Andris Kép
Vendég
 


Valóban,Adri,el is felejtettem!Boldog hó.fordulót!Mikor hazajöttünk,akkor mondta Attila,h.van a közeletekbe a Mol és ott ingyenes a parkolás.Én marha,nem jutott eszembe.Majd legközelebb.Pedig nagyon készültem,még vittem is valamit Ádinak. :cry: De Atticy nagyon nyűgi volt,nem aludt,itthon is egy órát küzködött,mig sikerült neki.Mostanába este is hiszti van,ha aludni kell.Lehet a cicihiány miadt? :cry: Éjjel sírva ébredt,és semmire se nyugodott meg,adtam egy kis cicit,egyből viszaaludt. :roll:

KépKépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Ági: A Bence féle kémvár a Jengából épült! Kép

Noémi: Hamarosan meg a válasz, okés? Kép

Manó miatt én is aggódom, nem tudom mi lehet vele, de lehet holnap felhívom már!
Vendég
 


Atticynek boldog hófordulót!

Kép


Kép
mogyoland
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?