Új privát üzeneted érkezett!

Noémi: HOney-val mi van? Totálisan el van veszve!
Vendég
 


Noémi: lehetsz őszinte!
Én is sajnálom tényleg de már igy is várt minket apa!
De ne izgulj egyszer bekoptatok én még hozzád a csajjal együtt! :lol:

Kép

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Ok, Mogyo!
Semmi gond!
És várlak Benneteket! :-)

Brigi!
Nem tom, mi van Vele.

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 

 
 

Andi:nagyon sajnáljuk Petikét,remélem gyorsan tul lesz rajta. Abba is bízok hogy a csajszi nem kapja el,drukkolok!

Mogyo:nagyon aranyosak vagytok ezen a képen!

Megpróbálok énis feltenni egyet.

Kép
Kép
kisildi
 
 


Kép

Kép
Kép
kisildi
 
 


Ildi: ti is aranyosak vagytok!
Sokat nött már Bence is!

Na majd még jövők megyek anyuékhoz etetni meg locsolni!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Andi: ++++++++++++++++++++++++++++++++++Petikének!

Mogyó: nekem tetszik!

Kriszta: milyen vörös? Most próbáltad először a vöröset?

Noémi: dédi mit tud "alakítani"?

Jóóóóók a játszóteres képek!

Repülőnap: mi két évig laktunk Katonatelepen, már az építkezésnél alá kellett írni, hogy nem élünk semilyen panasszal a sok repülő miatt. Pedig volt, amikor rengett a ház. :( De aztán megszoktuk. És nem kellett jegyet venni! :)

Nálatok nem esznek kevesebb szilárd kaját a manók ebben a nagy melegben?
Vendég
 


Köszi a szavazatot Andi. Igen 1 mailcímről 1x lehet, de ha van több, akkor többször is 8)
Petikének jobbulást!!!! Szeirntem a 3 napos láz, nem?? Most sokaknak van. A meleg is kedvez neki.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


enn-szavaztam,már 6o szavazata van. :wink: Atticy-ra is lehet,én minden hónapban fölteszem,de eddig még semmi.... :evil:

Andi-szőrnyű.Még libabőrös lettem.Mihamarabbi gyógyulást nektek! :wink:

Ildi-végre egy fotó ketötökről is.Mi lesz a sétával?Gyere be,mikor kész vagytok. :wink:

mogyó-szuper az új séró!Nem is tudtam,h.ennyire göndör a hajad.Gyönyörű. :wink: Ágika imádnivaló!


KépKép Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Mogyó, azért amit küldtél képet, azon jobban látszik! Nagyon jó lett a hajad!!!! :D Természetes göndör???? Amúgy tuti ez a kép!!!! :D nem lett még Apa kedvence???? :wink:

Brigi, Mandula, mindjárt intézkedek, hogy legközelebb ne legyen ilyen gond. :D Amúgy Asztalos.... :wink:

Kriszta, akkor már nem sokára jöttök! De jó lesz! :D
Ennyire borzalmas lett a vörös????
Torta: akkor Mahmoud kifújta a lelkét is...... :lol: :lol: :lol: :lol:
Akkor nyugodtam meg, amikor a hűtőfürdő levitte egy kicsit Bende lázát és az itthoni dokink is megnyugtatott, hogy ő sem tudott volna mást tenni. :wink:

Brigi, szerintem ezek az éjszakai lehűlések jó hatással vannak a babák alvására is. Bende is csak 1* kelt fel, egyébként reggel 7-ig aludt! Ezt kibírnám így! :D

Noémi, nem tudom, melyik házba megyünk, mert Apa intézte. Ez lesz félig a 30. szülinapi ajándékom is. :D De azért meg kellett adnom néhány helyet, ahová szívesen elmegyek (elsősorban bababarát helyeket kerestem), és abból választott! :D
jövőre akkor egyeztetünk.... :wink: Nekünk is fix volt az időpont, mert Krisztián cégénél akkor lesz leállás.

Andi, remélem, Petike már jobban van! Szegény, nagyon borzasztó látni és tudni, hgoy betegek! NAgyon gyors gyógyulást Petikének! :)
Nekünk is így volt, 3 napig nagyon magas láz, aztán mintha elvágták volna. Tarts ki, szerintem Dorka nem kapja el...

Ildi, de jó a kép rólatok! :D

Ági, nálunk látványosan csökkent Bende étvágya. Nem is erőltetem, inkább többször keveset, és jó híg/folyékony állagút adok neki. Na meg sok-sok folyadék. :D

Na megyek, mert anyósom vár bennünket.... (csak 4. emeletre felmászni Bendével..... hát nem nagyon kívánja egyik porcikám sem. :roll: )

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Én most úgy kiakadtam! Vmi rossz van a levegőben a magzatokra nézve??????????
Most olvastam, hogy a Gregor Bernadett is elveszítette a babáját. Ugye először a Palotás Petra, most meg ő. És az én környezetemben is kapásból ketten az elmúlt pár hónapban. Na meg ugye én is. Én ezt nem értem. Most érint ilyen rosszul, és eddig nem tűnt fel, vagy ez tényleg szokatlan?

Manó: Köszi, megkaptam!
Amúgy én is bírnám, ha nem kelne többször csak egyszer éjszaka!
Na legközelebb már fogjuk akkor tudni! És összehozhatunk veled egy minitalit is! :D
Vendég
 


Brigi: OK! Benne vagyok! :D
Szegény... nem tudtam, hogy ő is elveszítette a babáját....... :( :( Neki már idősebb volt, nem? Mintha jó néhány hete lett volna mikor cikket olvastam róluk.
Valami tényleg lehet, mert korábban nem nagyon hallottam én sem hasonlót....... :cry:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Manó: Okés, megdumcsiztuk!!!

Én is csak ma hallottam. 4 hónapos volt egyébként!
hát elég szörnyű, ha ezt nézem, én még szerencsés vagyok!
Vendég
 


Borzasztó érzés lehet mindenkinek aki elveszíti a babáját.Szerintem teljesen mindegy mekkora a magzat,az elvesztés érzése ugyanolyan rossz lehet!!!

Nagbri:neked is nagyon szőrnyü biztos,de a két drágaság egy picit feledtetni tudja a szomorúságot!

Köszönük a dicséreteket,aranyosak vagytok!!!!!

Timci:ezer bocsánat,de a barátnőm minden megbeszélés nélkül jött,meg apához mentünk ide az iskolához,mert valószínű hogy Horvátországba megy dolgozni.

Kép
Kép
kisildi
 
 


Ildi: Én már ki fogom bírni. Nekem még nagyon kicsi volt, nem kötődtem annyira. Inkább a járulékos dolgok, Bence hozzáállása, meg az apukájáé! Na az a rossz!
Vendég
 


Köszi a dicséretet!


Ilyen göndör a hajam remélem a csajé is ilyen lesz már kunkorodik!
Apának sok kedvenc fotója van ! :lol:

Repnap. apa menekülni akar arra a hétvégére azt mondta ,hogy idén már biztos nem akar bent lenni pláne nem dolgozni már 3 repnapon is 48 órázott!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Mogyo: Vhogy megértem, az öcsém se szereti már. De tavaly is dolgozott kint, őrizte a gépet, meg navigálta az embereket az Awacs-hez.!
Vendég
 


Én is ma tudtam meg, hogy az egyik legjobb barátnőm babája meghalt.............. 20 hetes volt........... én úgy bőgök................
Vendég
 


Szegény !
tényleg mi van most?


Ági. lehet élnem kell a lehetőséggel és elkérem a Harry Potteres könyveket!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Ági: Jézusom, ez szörnyű. Tudjátok, hogy miért?
Vendég
 


Oké, előkeresem őket! Majd beszéljük meg, hol adjam oda. Írok priviben telszámot, jó?

Az orvosok sem tudják, mi lehetett a baj, ma meg is kellett szülnie. :(((((((
Vendég
 


az nagyon rossz !
Nagyon sajnálom!!!!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Istenem. Ez szörnyű!

Ezek után senki ne mondja, hogy nincs vmi a levegőben. Ezt a félévet ki kéne törölni! Borzasztó!
Vendég
 


Harmadik baba lett volna, két fiú várta nagyon. Nem elég ilyenkor az anya fájdalma, de még a gyerekeknek is elmagyarázni.....
És tényleg annyi tragikus történet van mostanában. Tavaly a másik gyerekkori barátnőm kisfia halt meg 1 héttel születése után, ő első baba volt....
De hogy pozitívan zárjam: már 25 hetes pocakbabája van, rettent erős csajszi.

Adjunk hálát, hogy egészségesek a gyermekeink!
Vendég
 


Hát igen ez már sokszor eszembe jutott nekem is !

Na lépek jó éjt!

apa már szólt ,hogy aludni szeretne!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Ági: Nem lehet egyszerű a gyerekeknek elmondani. Bence még néha most is mondja, hogy kistesó, pedig azt mondtuk neki, hogy a doki bácsi rosszul látta.
Nekik ez sokkal nehezebb lehet!
A másik barátnőd valóban nagyon erős. Le a kalappal előtte.
Vendég
 


És a gyereket nem lehet átverni.
Kérdezte náluk a nagyobbik, hogy ha Isten szereti őket, akkor miért történt ez? Nem jól imádkozott?
Szívem szakad meg.
Nagbri, érzem, hogy te is nagyon erős vagy!!!
Vendég
 


Ági: Ez tényleg borzasztóan szomorú.
Szerintem Bence se hitte el igazán, amit neki mondtunk, mert ugye Danusnál nem volt gond. De nem mondja, mert azért azt nem érti, hogy akkor pontosan mi is van.

Köszönöm!!!
Vendég
 


Brigi. 20 nap múlva buli lesz nállatok is! :D

Itt volt áám nagy zuhé este!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Csak egy pici időm van, gyorsan írok.
Ne haragudjatok lányok, h nem értek egyet, de az orvosom véleményét mondom. Magyarországon minden hatodik (!) terhesség megszakad! Ebbe nagyon könnyű beleesni. Nekem is sikerült Bálint előtt.
Szerintem azért érzitek soknak, mert egyszerre sok ismerőssel és sok hírességgel történt.
Azt is látnunk kell, hogy mennyi-de mennyi egészséges baba van közöttünk!!!!!!

Természetesen mindenkit nagyon és mélységesen sajnálok, akivel ilyen történt. Nagyon jól tudom, h milyen érzés. Nem könnyű.

Brigi!
Próbálok válaszolni, csak nem jutok odáig! Puszi!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Jó reggelt!

Csak egy idézet, az "oldal.info" oldalról:
"Gregor Bernadett belenézett férje telefonjába, és egyből rájött: a férfi megcsalja őt. A színésznő ezek után döntött úgy, hogy elveteti a napokban három hónapos magzatát."
Akkor most melyik az igaz? Elvetélt, vagy elvetette?

Nagyon fájdalmas a téma. Nem lehet könnyű feldolgozni egy ilyen tragédiát. És tényleg, csak hálásak lehetünk az égieknek, hogy a mi gyerekünk egészséges. És azért is, hogy egyáltalán van, mert nagyon sokan küzdenek azért, hogy legyen!


Manó! És akkor most szűz vagy, vagy oroszlán? mert ott valahol van váltás, vagy nem? Egyébként én 30.-án leszek 30. :)
:oops:

Dackorszak: Volt már néhányszor, de nem volt vészes. Van egy könyv, amit én nagyon szeretek, mi (!) nagyon sok tanácsát tudtuk hasznosítani. Többek között a dackorszakot is segíti könnyebben elviselhetővé tenni...
Sokan hallottátok már bizti: " én nem ezt akarom felvenni, nem akarok menni, öltözzél már, egyél már, gyere már, csináld már..." kijelentéseket, felszólításokat.
Hagyom, hogy Brigitta döntsön dolgokban: "melyik zoknit szeretnéd felvenni helyett, melyik lábadra húzzuk fel először a zoknit, jobb, vagy bal? Mit vegyünk először kenyeret, vagy a tejfölt... egy a lényeg, meghagyom abban a tudatban, hogy ő döntött , és nem én erőltettem rá akaratomat. Oviba menet előtt két garnitúra ruhát veszek elő, szoknyát és nadgrágot. Melyiket akarod fel venni Ezt, vagy ezt? Étkezésnél is. Mindig csak(!) kettő dologból választhat...
Nálunk ez működik, kevesebbet vitatkozunk kislányommal.

Beszéde nagyon sokat tisztult. Utólag, azt gondolom, hogy én aggódtam túl a dolgokat. Néha már sikerül az "L" betű kiejtése is. "R" betű problémás, de a többi dolog( ragozás, mondat sorrend) helyén van. :)

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Ildi! megnéztem az oldalt, de elsősorban főváros, és környékbeli programokat találtam. Amik végül is jók, egy napos kirándulásnak.

"lánnyal könnyebb, mint fiúval..." ezt nem tudom, mert, öcsike még kicsi, de majd pár év múlva beszámolok a helyzetről :)


"napszemcsis kiskoma" nagyon ari. 2. kép tetszik igazán.


Andi! Petike hogy van? Láz? Étvágy?

Mogyó! Ez a kép szerintem nagyon jól sikerült. Ágikának nagyon kis huuncut a tekintete. :)

Aranyköpéseket írom, és minden mást is ami a gyerekekkel kapcsolatos. Néhány tíz év múlva biztos érdekes olvasmány lesz. :)
De az is lehet, sosem fogjuk elolvasni. :oops: :?

Megyek, mert kicsit "fura" szagok terjengenek a lakásban. Öcsike lehet, csinált nekem egy kis "szeretet csomagot" :wink:

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Noémi: ne haragudj, de én már 3-tól kint voltam a játszótéren és mondtam a lányoknak, hogy max. fél 5-ig maradok, mert aznap volt a 3. házassági évfordulónk és apával szerettem volna lenni, mikor hazaért a munkából...

Kép

Kép
falevel2
 
 


Sziasztok,én hozzá se merek szólni. :cry: Szőrnyű érzés lehet,bele se merek gondolni,borzasztó!Tuti van valami ezekszerint a levegőben.Minden kismamát borzasztóan sajnálok,aki átesik ezen.

Ági-ma megrendeltem az izzadásgátlókat.Szólok,mihejt megkaptam őket.Ugyis készülök bemenni Kcsora,ugyhogy mikor megérkeznek viszem magammal,és valahol találkozunk,és átadom.Ez már részlet kérdése. :wink:

Nóémi-akkor ahogy megbeszéltük.Szerintem a főtéren kerül majd átadásra a sor,ha igy jó nektek...Mert ha minden igaz,meglátogatjuk Adriékat.


KépKép Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Jó reggelt!

Felétek is volt szép nagy vihar?
Itt 3/4 4-től fent voltunk, és én rettegtem, hogy kidől a fűzfa! Andris szerint volt olyan széllökés, ami bőven 100 km/h felett volt. Én még ilyet nem is láttam.
Na meg ugye féltettem a tetőt! Hát ennyiből rosszabb egy kertes, mert ilyenkor az ember nagyon félti a sajátját!
De nem volt gond! Szerencsére. A fa áll, eső viszont volt rendesen, ami jól jött nagyon!

Noémi
: Tök igazad van, nekem a doki minden 4. mondta! (kicsit most jobban felveszem, de már nem nagyon)

Timci
: Kíváncsi leszek hogy válik be. Mindenképpen számoljatok majd be róla!
Vendég
 


Sziasztok!

Képzeljétek, tegnap megint nem tudtam bekapcsolni a gépet! :evil: Miért ilyen sz@r??? Mostmár nem fogom kikapcsolni, mert tuti megint lefagyna 1-2 napra... És mikor szervízbe visszük akkor mindig jó, így nem csinálnak vele semmit!!

Kendő:
sajnos már írtam, hogy csak a lányoknak találtam, és Bálintnak egy bézst. Azóta sem hoztak újat a szemtek! :( :( Azért ma még elsétálok arra, hátha.... Pedig úgy szerettem volna vinni mindenkinek. :roll: :(

Az én barátnőm is elvetélt!! Úgyhogy biztos van valami a levegőben, ahogy a Brigi is írta... Mondjuk őt nem viselte meg túlzottan, mert még csak a teszt mutatta ki, már az első vizsgálatnál sem mutatott semmit az uh. De 20. héten, na az már nagyon durva!! Szegény lány!! :cry: :cry:

Tali: mi szívesen megrendeznénk anyumnál a gyerekfaluban, mert az kertes ház, meg játszótér, meg medence meg minden! Na, mit szóltok? Persze meg kell, hogy kérdezzem még, mert ez csak most jutott eszembe! És természetesen pasikkal (azaz férjekkel)! :lol: Így akár hétvége is lehet, hogy mindenki ráérjen! :D

Mogyó: tök jó a hajad!!!

Ildi: Ti is szépek vagytok nagyon! :D

Ági: annyira nem lett szörnyű, csak nagyon hosszú a hajam, és nem tudta befogni rendesen. Főleg csak a tövénél... Szóval inkább nem reklámozom magam, és visszafestem barnára. Otthon meg már be vagyok jelentkezve fodrászhoz, melíroztatni akarom. Egyébként világos vörös, és voltam is már többször is régebben, de úgy látszik ebből már kinőttem. :lol:

Manó: Aziz is alig eszik, én már aggódtam, de mindenki mondta, hogy a melegtől. De akkor Nálatok is ez a helyzet... Jó ez a hűtőfürdő, én magamon is alkalmaztam nemrégen. Ti is Kehidára mentek?? Milyen rendes a férjed! :D :D Az enyém nem ilyen kreatív, mindent megadna, csak azt mondja, ő nem tudja kitalálni, meg elintézni. :roll: :lol:

Na, most megyek, remélem nem fagy le a gép, és jövök még. :)

Lilypie Maternity tickers


Kriszta:köszönjük a dicséretet. Ha találsz olyan kendőt énis szeretnék kérni egyet. Nagyon jó lenne úgy a tali.
Aziz jól van? Bence még mindig csinálja,de szerintem csak szórakozik mert megfigyeltem,ha nem veszem fel akkor csinálja igazán.

Ma már csak este tudok jönni mert névnapra megyünk!!

Kép
Kép
kisildi
 
 


Sziasztok!

Kriszti! Ádi is ilyen kis hirtelenke, mint Aziz (ezekszerint). Brigi múltkor jót nevetgélt rajta, mert szerinte úgy jár mint Chaplin. :lol:
Most vörös a hajad? Jól olvastam? Nem állhat rosszul.
Remélem gyorsan megjavul a gépetek!

Brigi! Vagy a Skypeon?

Timci! Jövő héten jöttök erre?

Mogyo! Nagyon cuki Ágika! Erről a mosolyról beszéltem! :D

Ildi! Milyen aranyos kisfiad van! Azok a nagy barna szemek! :)

Ági! Ez tényleg borzasztó! Sajnálom! :( Amúgy ettől én is félek.

Kép
Kép
mandula82
 
 


Kép

Kép

Kép

Ma segitett a csaj a konyhában! :lol:

Kriszti: azért dobizhatnál te foto arról a hajról!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Mogyo: Olyan szép ez a kislány!
És látom nagy segítség lesz! :lol:
Vendég
 


Köszi Brigi!

Hát az biztos imád dolgzni meg ledobálni és anya fel veszi nevet és ujra ledobja! :D

Egyébként te sem panaszkodhatsz a két hapsikádra! :lol:

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Hazaértünk oviból!
Brigittával csináltunk krepp papírból virágcsokrot, és azzal köszöntük meg, az egész éves munkát, meg mondott pár sort, amit én próbáltam rímbe szedni, és úgy mondta mint egy verset. Óvónénik nagyon köszönték, és körbecsókolták Brigittát. Íme a virágcsokor:

Kép Kép

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Mogyó!
Józsika is szokott segíteni a konyhában, de abban nincs köszönet, bár az ebédet legalább elkészítem. Kompot nme szereti, nem jött még rá, hogy azzal közlekedni is lehet. A hálóságyban, viszont kevés ideig van el. Így lerakom a földre. És mi a legjobb játék??? Konyhaszekrényt kinyitni, és mindent kirámolni. Annyi csodás érdekes dolog van benne, jobb mint bármilyen drága játék. :P :? :wink:

Éjszaka itt is nagy vihar volt. Sátorban aludtunk ismét. Aztán 3 kor felébresztettem Brigittát menjünk be. Neki azt mondtam, hogy azért kell bemenni, mert nagyon erős szél fúj, és nehogy ránk döntse a körte fát. Valójában, én nagyon félek amikor dörög, és villámlik.
Még eső előtt bejöttünk. Gyerekek nem sok mindent vettek az egészből. Öcsike fel sem ébredt az "ágycserére". Brigitta, meg lefeküdt, és aludt tovább.

Tető és a fák nálunk is a helyén maradtak.

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Erika: aranyos lehetett Brigi, és nagyon ügyesek vagytok, jól sikerült a csokor! :)

Mogyó: édes Ágika, ahogyan segítkezik! :) Nálunk is nagy sláger a konyha, bár Aziz inkább a lábosokat szereti pakolgatni...
Kép nem készült rólam, és nem is fog! :lol: :lol:

Nagbri: tényleg ilyen nagy vihar volt?? :shock: Akkor legalább lehült biztos kicsit a levegő! Bence nem félt a villámlástól, vagy most nem volt? ;)

Ildi: nem semmi lehet Bence ezzel a tüsszentéssel! :) Milyen kis fineszesek... Kendőt megnézem, de nem sok jót remélek... :?

Mandula:
akkor a fiaink kavarhatnak majd együtt... :) Charlie Chaplin nekünk is eszünkbe jutott már róla. :D

Tali: beszéltem anyuval, semmi akadálya a partinak! :)
Na, annyi, hogy júli 14-20-ig kellene, mert akkor mindenki táborozik. Ez jó lenne Nektek? Vagy egyáltalán van kedvetek hozzá, mert mostanában volt egy pár tali... A férjeket nem muszáj hozni, gondolom nem mindenkinek van kedve ilyen babazsúrhoz! :lol: De szívesen vannak látva. Szóval, jó lenne valakinek vagy ne szervezkedjek :?: :?: :lol:

Lilypie Maternity tickers


Kriszta: Nekem a 19. szombat tutira nem jó, Dani szülinapja lesz akkor.
Bármelyik másik nap nekem tökéletesen megfelel.
Szerintem az én férjem kihagyja, de azért majd megkérdezem. :lol:

És igen, tényleg ilyen nagy vihar volt! Elég félelmetes volt. Bencus kint van Selymesben, holnap hozzuk haza. Elkérték a mamáék.De félt a viharban! Nem szereti a villámlást, és a dörgést sem! :roll:

Erika
: Nagyon ügyesek vagytok ezzel a csokorral, tényleg nagyon szép lett!
Vendég
 


kriszti-nekem a juli 16 megfelelne,mert akkor kell menünk oltásra.Ha esetleg a többiek is beleegyeznének,h.ne keljen kétszer bemenünk... :roll: :oops:
Tudjátok,nekünk körülényes innen bejárni.

Képzeljétek a napszeművegről jut eszembe.Most akciós a Kidz Banz 3990 Ft.Én rendeltem is egyet,ugyanis a neprnyő nem mindig védi a kicsi drágát,és nagyon jókat írnak eről a napszeművegről.Feketét kértem,mert az passzol mindennel.És a postaköltsége meg 655 Ft.Szerintem megérte.Máshol 432o plusz posta,meg 45oo...szoval nah...

mogyo-ez a kiscsaj ahogy nő,ugy szépül. :wink:


KépKép Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Brigi: igen, eszembe jutott, hogy Nálatok szülinap lesz! :D :D Akkor a 19 kilőve!!

Emlékeztem, hogy Bence fél a vihartól, azért kérdeztem. :wink: Jó sokat ott van a mamáéknál, ez tök jó!! :D :D

Lilypie Maternity tickers


Timi: Nekünk is be kell mennünk! Kocsival, meg két gyerekkel!
Vendég
 


brigi-tudom,nekem is autóval kell menni,de nem szeretnék 2x bemenni,költséges...neked megfelelne a 16?Az szerda. :roll:

KépKép Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Igen, de legszívesebben most nem engedtem volna el, mert nagyon nem fogadott szót előtte nap. De ilyenkor mindig az jut eszembe, hogy a dédik ki tudja meddig maradnak még velünk, ő meg imádja őket, és hát szeptembertől ovi, akkor sokkal kevesebbet taliznak majd.

akkor ha hétvégére akarjuk tenni, maradt a vasárnap! Mármint Ennn miatt!
Vagy pedig a hétköznap, vagy én nem megyek! Azért van választási lehetőség, nem? :lol:
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?