Új privát üzeneted érkezett!

Vera!

Sajnállak titeket :(

Valszeg én is a fogára tippelnék...az nagyon sz@r tud lenni :(

Lécci próbáld ki a Chamomillát!!!Pont ilyen esetekre van,nemalvásra,fájdalomra,nyűgösségre.Maximum nem használ,de sztem fog!!Van 5ch,9ch,15ch és 30ch.Az 5 a legneyngébb a 30 a legerősebb.Egy db golyócskát kell a nyelve alá tenni és be a cumit hogy ne essen ki a golyócska...de ha akarod feloldhatod egy kiskanálnyi vízben és megitatod vele kanálból...

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Hogy emlékeztek csajok,? AFP-t mikor kell pontosan leveni? Én 16 hetesen külföldön leszek! De lehet már 15 hetesen is! Kb 16 hét 4 naposan érek haza, ez viszont pont hétvége... :cry: ha nagyon muszáj a 15 héten elnapolhatom az utazást, de a 16-on tuti nem leszek! Azért majd a dokim is kifaggatom :roll:
merszi
 
 


Én úgy tudom betöltött 16.héten kell levenni az AFP-hez a vért.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 

 
 

Merszi, engem pontosan azon a napon küldött el, amikor betöltöttem a 15. hetet.

Kép
wruska
 
 


Sziasztok

Vera
Tényleg annyi mindent próbáltatok már,h szerintem amit Panny mond azt még megérné.Ez a homeopátiás cucc,jó lehet.Sokmindenkitől hallottam már.

HA valóban a foga fáj az önmagában is sz@r szegénynek,de mondom szerintem új mozgás fog következni és ettől feszült is.Így a kettő együtt elég gáz. :(

Remélem túl lesztek rajta.

Merszi
Nekem is a betöltött 16. héten vették.Akkor adja a legpontosabb eredményt állítólag.
De pont a múltkor írtam erről Wruskának azt hiszem.Talán az előző oldalon.
Vendég
 


szerintem a 15-16-47. héten bármikor levehetik az AFP-t, max ha előbb, akkor kcisit alacsonyabb lesz az érték, ha meg később, akkor meg magasabb. Csak majd nem kell ezen parázni, hiszen amúgy is csalóka ez a vizsgálat. Szóval nem kell annyira komolyan venni, mert az utána következő 18. heti genetikai UH-n úgyis mindent nagyon részletesen megvizsgálnak a babán.
lei
 
 


bocs: 17. héten
lei
 
 


Na csajok, ma fény derült a tejfolyásra. Anya ma kibökte, hogy neki is mindhárom terhessége alatt folyt a teje. Na tessék. Én meg itt izgulok, hogy abnormális vagyok. :wink:

Kép
wruska
 
 


AFP: Köszi a válaszokat! Azért nekem fontos ez a vizsgálat, mert nem vagyok mai csibe.Tudom hibáznak is, de akkor majd megnéznek jobban!Azt hiszem csúsztatom az utazást így a 15 hét lesz a befutó.
merszi
 
 


Vera!

Mi van veletek?Javult már a szitu??

Igaza van Leinek nagyon,csalóka az AFP,Nugaton önmagában erre a vizsgálatra már nem is hagyatkoznak külön...Szal nem kell parázni az esetleges rossz eredmény után...
Tényleg az UH a tuti :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


:D Kutakodtam a júniusi topicban... ééééés ezt találtam:
Ha jól emlékszem, vasárnap vagy hétfőn irták... :roll:

Ibm:" Sziasztok! Apa és Anya legnagyobb örömére végre megérkeztem. IBM kisfia Áron baba vagyok, 4000g és 52 cm. Iszonyat nagy hangom van. Ha az apukám hazaér, kaptok Rólam fotót is. Köszönjük, hogy gondoltatok ránk! Hasonló kaliberű volt mint Weráé! Azt hittem belehalok! De nekem a spinál megváltás volt, pedig tudjátok mennyire féltem! "


HATALMAS GRATULA ÁRON BABÁHOZ ÉS KÉRJÜK IDE IS A KÉPEKET KEDVES ÚJDONSÜLT APUCI!!! :D
Vendég
 


IBM!

Gratula nektek! Ügyi voltál!!!!!!!!!!!!!!
Sok Boldogságot!

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Ja és 2 kép:

Nagyival:
Kép

A jámbor Tóbi kutyával (egy óvatlan pillanatban):
Kép


Panny!

Annyit h. ma már annyira kifáradt, h. főzés közben elaludt a játszószőnyegen (eddig ezt még nem csinálta), és már 45 percet aludt nem 30-at.
Tegnap megkapta a 4 hós oltást (lemértük: 7,5 kg és 65 cm).

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Gratulálunk IBMnek!!!!!!! És várjuk a fotókat. Szép nagy súllyal született az Úrficska :wink:

Kép
wruska
 
 


Sziasztok csajok!

Tegnap hazajöttünk!!!
Mindenkinek köszi a drukkokat és a gratukat!!!
Bocsi de most csak ennyire van időm,ígérem amint kicsit helyre kerülnek a dolgok újra jövök!

Kép

Kép


Kép
ibm
 
 


Sziasztok

Ibm

GRATULÁLOK!

Kép

Szép baba!és a súlya :shock:

A vonalzód pedig nagyon-nagyon jó! :lol:
Vendég
 


Vera

Nálunk is volt ilyen kutyás szitu!
Bár mindíg odafigyeltünk amikor kicsi volt és akkor még az előző kutyánk volt aki nem volt túl barátkozós,de néha előfordult,h oda ment a játszószőnyegre.

A mostani kutyánk más,rá nem is tudsz figyelni,bár már Zalán szerencsére nagyobb így állandóan együtt játszanak.
És bármilyen idétlen is a kutya,mert még kölyök,arra odafigyel,h ne legyen durva Zalánnal játék közben.Alexnél erre már nem figyel. :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

IBM!
Pihenj sokat még amíg tudsz és mégegyszer örülök h. bővítetted az anyukások táborát. Nagyszerű érzés ... :lol:

Alziza!
Kutyáról: Igazából azóta vagyok nyugodt, amióta azt láttam egyszer, h. egy kislány nyúlkál be a kerítésen (anyuka mellette) és a keze az én kutyám szájában van (mint utólag kiderült a szokásos kiflivéget hozta el nekünk).
Anyum megnyugtatott, h. mindig ezt csinálja a kislány és a kutyám tényleg nem bántja (egyébként senkit sem), meg egyébként is az anyja ott van mellette és ha Ő nem szól rá....
Azért persze nem árt az óvatosság és így amikor bennt vagyunk a lakásban a kutya csak nagy ritkán jöhet be a konyhába (itt épp berohant és körbeszimatolt).

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


IBM! GRATULÁLOK ÁRON BABÁHOZ!!! :lol: De örülök, hogy végre megérkezett a várva várt csöppség, aki nem is olyan csöpp :P
Majd kérünk még fotókat és élménybezsámolót, ha kicsit jobban vagy és kipihented magad valamennyire.
lei
 
 


Csajok! tőletek is elköszönök egy hétre. megyek Balcsira nyaralni, pihenni. Mivel ma volt az utolsó melónapom, nem tudom mikor kerülök újra netközelbe, de már intézem az otthoni net elérhetőséget is. Szóval majd jelentkezem!!

Puszi nektek és a babáknak is!

Lei
lei
 
 


IBM!

Nagy nagy Gratula!!

Szép nagyra hízlalta magát a pocakban Áron baba!!!Nagyon helyes és a neve is nagyon tetszik!!!

Tényleg pihizz amikor csak tudsz!!
Tejcsivel hogy álltok?


Lei!

Jó pihit...pihend ki magad mert nemsokára rajtad a sor :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Ami!

Nagy-nagy gratula Áron babához!
egyszerűen tündéri :lol: :lol: :lol:
és annyira tetszik a vonalzód :wink:
kívánok nagyon sok boldogságot nektek és bőséges tejcsit!

Kép
kimma
 
 


Köszi csajok a gratukat,nem volt egyszerű,de minden jó ha a vége jó!
Majd jövök történettel,de az asszem még odébb lesz!
Tej sajna még nincs és nem is akar szopizni,de próbálkozunk!

Egy mai fotó a "kis"fiamról!!

Kép

Kép


Kép
ibm
 
 


Ami!
csodaszép a "kis"srác! :wink:

Megvan a babakocsink:
Kép

és alakul a babaszoba is :wink: :
Kép

Kép
kimma
 
 


IBM!
Gratulálok az óriásbébidhez! Nagyon szép!
merszi
 
 


Sziasztok

Vera
Ezt találtam Neked.csak megnyugtatás képp.


Mozgásfejlődés, beszédfejlődés Új mozgásfejlődési szakaszok előtt illetve amíg az új mozgásformát teljesen el nem sajátította a baba, általában meg szokott jelenni a rosszabb alvás, ami utána egyik napról a másikra meg is szűnik, sőt általában még jobb lesz a helyzet, mint előtte volt, mert az új mozgásformától jobban kifárad a baba. Ez vonatkozik a kúszásra (5-7 hónapos kor között), mászásra (8-11 hónapos korban), járásra (11-14 hónapos kor között) és bizony még a beszédfejlődés is hasonló módon megviselheti a babát (az az időszak, amikor elkezd teljes szavakban, mondatokban beszélni). Az alvászavarok általában 3-4 hétig tartanak, utána alábbhagynak.

Növekedési ugrás 6 hetes, 3 hónapos és 6 hónapos korban, valamint 1 évesen, de még ezt követően is lehetnek növekedési ugrások, amikor több ételre van szüksége a babának. Amíg csak szopizik, addig ilyenkor igényli, hogy éjjel is ehessen, de ezzel párhuzamosan nappal is többet eszik, tehát olyan nincs, hogy napközben ugyanannyit eszik a baba, de éjszaka csak azért kel fel, hogy ehessen.

Környezetváltozás, utazás idején gyakran elkezd nyűgösködni a baba és felborul a napirendje is. Ha kitartóak vagyunk és igyekszünk 1-2 nap alatt visszarendezni a kicsi napirendjét, akkor hazatérve visszaáll a rend.

Fogzás Az egyik legvitatottabb kérdés, hogy vajon a fogzás okoz-e alvászavarokat, azok meddig tartanak és kell-e kezelni a fogzás tüneteit. Igen, a fogzás sok babánál az alvászavarok kezdetét jelenti. Sajnos azonban amikor az első tünetek jelentkeznek, egyidejűleg más okok is életben vannak, ezért gyakori, hogy amikor már kijött a kicsi foga, más okok miatt az éjszakai ébredések tovább folytatódnak. A négy felső és a két alsó metszőfog kibújása után általában rendeződnek a panaszok.
Vendég
 


Tegnap történt:

Az autónk bal hátsó ablakát (ott ahol Zina szokott ülni),betörték fűkaszával! :shock: :evil:
Ez önmagában is sokkoló így első hallásra (másodikra is),de tudom fokozni!

Mindez menet közben történt.! :shock: :shock:

A férjem ment az autóval,az út mellett nyírták a füvet,egyszer csak egy kő repült be az ablakon.
:arrow: Mi van ha ott a gyerek?
:arrow: Mi van ha a férjem ablakán megy be?

Nem is értem hogy történhet ilyen?!

A főnököt rögtön odahívták és fizetett is egyből mert tudta,h ha a férjem rendőrt hív nagy baja lehetett volna ebből.
A biztosító nem is fizet ilyenre! :(

Hát ez történt!

Gyerekeim még alszanak én meg húzok készülődni mert ma vendégeink jönnek.Ma tartjuk Zina szülinapját.

Sziasztok

Lei
Bár már nem olvasod,de jó nyaralást!
Vendég
 


IBM,
En is szeretnek gratulalni! Majd kialakul minden es szopizni is fog sokat. Nagyon edes es formas baba!
Varjuk majd a tortenetet!

Kép
eperke25
 
 


Alziza, azért ez nagyon durva. Tényleg szerencse, hogy nem történt nagyobb baj.

Nagyon pang a topik. Mindenki nyaral?

Kép
wruska
 
 


Én naponta többször is benézek de senki nem ír... :(

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok

Tényleg nagyon le vagyunk lassulva :(

Írjatok csajok mert kihalunk!



Hogy bírjátok a meleget? Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.14 12:04-kor.
Vendég
 


Sziasztok lanyok.

Hat en nagyon nehezen viselem a hoseget. Inkabb bejovok dolgozni, mert itt van legkondi, de sajnos a kocsiban nincs legkondi es tegnap tiszta viz volt mindenem mire hazaertem.

Es kepzeljetek!
Tegnap ultem az irodaban es ugy ereztem, hogy megmozdult a baba. Jobban mondva meglegyezgette a vesemet. Tudom lehet ez meg korai, es nem eppen ott kellene erezenem, de en meg ilyet soha nem ereztem. Szoval szerintem o volt az.
Tegnap este pedig fekudtem az agyban es az egyik oldala a hasamnak puklisabb volt, a masik pedig lapos. Es ahol puklis volt ott olyan kemenyvolt, nem lehet megnyomni sem. Lehet hogy eppen ott volt?

Holnap megyek AFPre, meg jo hogy felhivtam a korhazat, mert ehgyomorra kell menni. Bar en ezt nem igy tudtam. Na mindegy.

Gondolom mindenki husol ebben a melegben, azert vagyunk kevesen, Jovo hettol en is szabin leszek masfel hetig, mar nagyon varom, most meg sok a melo, mert negyed eves zaras van.

Legyetek jok es vigyazzatok magatokra.

Kép
eperke25
 
 


IBM - nagyon nagy graula Aron babahoz. Nagyon edes es milyen szep nagy sullyal szuletett! Gondolom nem lehetett egyszeru! Remelem te is jol vagy.

Alziza - huha nem semmi. :shock: Tenyleg szerencs, hogy nem tortent nagyobb baj. Zalan nagyon edes az uj serojaval is. Ilyen melegben ez kell. En is most vagtam le a ferjem hajat - valahogy nem szereti a fodraszokat csak azt ha en vagom le neki.

Eperke - szerintem, ha te ugy gondolod, hogy a baba volt akkor biztosan az volt. Olyan jo lehet. :lol:

Hajni

KépKép
Kép
hajnski
 
 


Zalán cuki :lol:

Én is dobok képeket ha nem gond! :wink:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép


Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Jajj de szépek ezek a gyerkőcök! Mindenkié!

Eperke, már miért ne lehetne, hogy őt érzed? Nekem is be be jelentkezik. Remélem, hogy pénteken is majd produkálja magát, hogy jól megnézhessük magunknak. :wink:

Meleg?! Te viccelsz? Itt hőség van. Egy bugyi melltartóban flangálok itthon, a tetőtérben, ahol csak 2-3 fokkal tér el a hőmérséklet a kintitől. De most éppen esik az eső és a hőmérséklet is. Hát isteni!

Igaz nekem a meleg nem szokott gondot okozni, csak ha aludni nem tudok, az visel meg. :evil: És még a hasam sem nagy, hogy a súlya "megkeserítené a hétköznapokat". :wink: Mire akkora leszek, addigra itt az ősz, legalábbis remélem.

Kép
wruska
 
 


Panny - :lol: :lol: :lol: Nagyon jopofak! Foleg az elso kep Olikarol - nagyon jol elkaptad a pillanatot. :wink:

Hajni

KépKép
Kép
hajnski
 
 


Sziasztok!

Panny!
Édesek a gyerkőcök! Mindhárom!


Alziza!
Durva ami veletek történt.Szerencsére nem történ semmi baj a gyerekekkel és a pároddal. Mi anno egyszer a 4. ker. Baross utca elején (ami egy kicsit gázos környék) jártunk úgy h. valaki az egyik házból baromi nagy erővel megdobta a kocsink szélvédőjét, kishílyán majdnem betört...
Mondtam a páromnak, h. ki ne szálljon, mert lehet, h. azt várta valaki a kapu aljból, h. kiszálljon és már viszik is a kocsit.

Kösz a mozgásfejlődéses szöveget, szerintem ennek volt betudható akkor a rossz alvás, mert a tegnapi nap több dolgot is művelt a fiam:
először is megfordult a kiságyában hasról hátra (azóta is ezt csinálja, de még nem sikerült megismételnie, de szorgosan gyakorol..)

Ezenkívül ülő és fekvő helyzetből is felhúzza magát ha oda tartom neki az ujjamat...

A másik meg, h. egy-két napja berakom a kiságyba és már nem nyűgösködik annyit, csak egy kicsit, megkapja acumit meg a rongyit és elalszik elég hamar, ja és egyre többet fenn tud lenni, ma pl. 4-5 órán keresztül fennvolt!!!
Szóval van abban valami amit írtál.

Na megyek mert nemsokára kezdődik a Hal a tortán...

Eperke!
Szerintem is simán lehetett a babó!
Gratula, emlékszem nagyon nagyszerű érzés volt amikor először éreztem én (épp a Hősök terénél vezettem és piros lámpa után indultam el, majdnem le is fulladtam emiatt akkor...)
Most meg már akkorákat rúg a manó h. időnként alig győzöm lefogni ha tisztába kell rakni...

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Sziasztok

Vera
Na ugye!
Milyen okos vagyok! :wink:

De tényleg,majd figyeld meg,h valószínűleg íyg lesz majd mindíg mielőtt tanul valamit.És nem tart örökké!! :lol: :wink:

Panny
Nagyon jók a képek!Szépek ezek a pasik! :lol:

Eperke
Simán érezhetted! :lol:

TÖBBIEK????
Vendég
 


Ibm!

Így megkésve is szeretnék gratulálni a babához!!!Nagyon helyes pasi,kis vasgyúró :lol:

annus11
 
 


Kép Kép

annus11
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a gratukat!
Hoztam a történetem,az enyém elég brutálisra sikeredett,nem akarok senkit elriasztani,higyjétek el,hogy tényleg minden fájdalmat megér!!!
Nagyon drukkolok mindenkinek és követem az eseményeket csak egyenlőre még nem tudok írni is! :wink:

Áron születésének története

2008. 06.14-e du. 3-kor a szokásos álomkór jött rám,így elmentem lefeküdni.
Nemtudtam elaludni mert görcsölt a hasam,de nem úgy ahogy szokott,ez olyan más érzés volt!
Kezdtem felfedezni a rendszerességet a görcsök között majd figyelni kezdtem az órát,szabályos 10-15 percesek voltak!
Felkeltem,mivel aludni már nemtudtam és a családdal közösen mértük a teraszon az időt.
Úgy tűnt a ma éjszakát már nem töltöm itthon.
Még bekajáltam sültcsirkecombot,meggyespitét mondván kitudja mikor ehetek legközelebb.
Felhívtam sógornőmet,hogy ne csináljon estére programot,mert úgy néz ki itt az idő!
Lezuhanyoztam,bepakoltam a maradék holmimat és 20:00-kor elindultunk a kórházba Apával és sógornőmmel!
A kórházba érve készült ctg,ekkor 6 percesek voltak a fájások,de nem volt vészes,gondoltam talán haza is küldenek.
Hát nem így lett, az ügyeletes megvizsgált,magzatvíz tiszta,2 ujjnyi tágulás,hálóing és irány a szülőszoba.
Megkaptama beöntést,majd óránként ctg és vártunk.
Dr-met értesítették,de mivel még messze volt a vége nem jött még be,de folyamatosan telefonon értekeztek.
Éjszaka fájogattam,de nem történt semmi,sógornőm a széken szundított mellettem,Apa hol a váróban,hola kórház udvarán a kocsiban,haza egyik sem akart menni.
Nagyon sajnáltam őket is,de nagyon örültem,hogy mellettem maradtak!

2008.06.15. 8:00

Megérkezett a dr-em és burkotrepesztettek,innentől egy ideig nem kellhettem fel,de végre történt valamiés tudtam nincs visszaút,Áron baba bizony hamarosan világra jön!
Ezután jöttek az erősebb fájások,de nem tágultam eléggé így bekötötték az oxitocinos infúziót,persze elsőre a szúrás nem sikerült.
Ekkor küldtem a babanetre az utolsó sms-t,ezután jött a poklok pokla!
Iszonyatos fájdalmaim voltak,kissé nagy adag volt a gyógyszer is amit kaptam.
Kaptam egy szurit a fenekembe,hogy gyordsabb legyen a dolog,ültem labdán,sétáltam,kitágultam de a kis buksija nemtudott lejebb jönni.
Eközben folyamatosan 2 orvos és egy szülésznő vizsgált,azthittem megőrülök.
És mindig csak azt mondták még adnak fél órát neki,még fél óra,még fél óra!
Ekkor már üvöltöttem a fájdalomtól,kértem,hogy adjanak valami fájdalomcsillapítót,kaptam is egy fél ampullát,amitől 2 fájás között éegalább elájultam,de akkor mindig jött valaki vizsgálni!
Már kiabáltam a dr-el is,hogy miért nem segít már valaki,miért nem csinálnak semmit??????
Mire egy utolsó vizsgálat után közölték,hogy megyünk a műtőbe,császármetszés,nem fér ki a baba!
A 2 csíkos tesztem óta rettegtem,hogy spinális érzéstelenítésben császármetszés lesz a vége!
És igen..............,az lett.
Pillanatok alatt bekötötték a katétert,megkellett innom valami löttyöt,hogy ne hányjak,kb. 3 papírt írtam alá,de fogalmam sincs mit.
Már nemtudtam követni,hogy mi történik velem,csak arra tudtam gondolni,hogy mindeggy is csak legyen már vége!
Kaptam még gyorsan antibiotikumot,a végére szegény kisfiam már belekakilt a magzatvízbe,de a szívműködése végig jó volt.
Betoltak a műtőbe és ott még egy utolsó iszonyatos kínban volt részem,mikor megakartak szúrni és ehhez összehajtottak!!!
Kérték,hogy bírjam ki ez lesz az utolsó fájdalom!
Így is volt,megszúrtak és perceken belül elvittek a fejem felett egy hatalmas hajú,lila kisembert!
Mikor felvágták a hasam azt mondták: úristem mekkora haja van!
Ez volt aznap az első jó hír amit hallottam!
Elvitték,lemosták,ellátták majd visszahozták nekem 2 puszi erejéig.
Nagyon megviselte őt is a szülé,de így volt tökéletesen gyönyörű a hatalmas hajával,lila testével,remegő szájával és a csúcs fejével!
Egyszerűen gyönyörű volt és az enyém!
Mikor mondták,hogy 4000 gramm és 52 cm visszakérdeztem,hogy mennyi?????????
Azthittem hosszabb lesz,de így is csak a pofija volt pufi!
Aztán befejeztek engem is.
Mondták,hogy nemtudott volna kijönni,mert a nyakán volt a köldökzsínór és még maga előtt keresztbe is mintha be lenne kötve biztonsági övvel!
Anyu mondta: látod nem akarta,hogy elhagyd,bebiztosította magát!
Mikor kitoltak a műtőből Apa,Anyu és a sógornőm is ott állt könnyes szemmel ,halálra izgulva és Apa csak annyit mondott,hogy KÖSZÖNÖM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Amennyire fájdalmas volt annyira szép!
Tényleg leírhatatlan és felfoghatatatlan az az érzés amikor odaadják azt a kis embert akit 9 hónapig vártál és védtél a testeddel és most ittvan,és a tiéd és örökre ittmarad!
Azthittem hiányozni fog a pocakom,de nem így lett,sőt furcsa,hogy nemrég még volt pocakom és ez a kis ember ott volt benne.


Hát így jött a világra a mi szemünk fénye :Áron baba ,2008.06.15-én,16:20-kor!!!

És egy fotó a születés után:

Kép

Kép


Kép
ibm
 
 


Ibm!

Köszi a sztorit..megsírattál :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Szivi! :wink:

Kép


Kép
ibm
 
 


Engem is....

annus11
 
 


IBM,
Koszonom a tortenetet. Azt hiszem ezt senki nem birja ki konnyek nelkul. Ep esszel en is igy fogom fel, hogy nem szamit mennyire fajhat a szules, a vegeredmeny a fontos. Konnyu ezt igy mondani ennyivel elotte. Majd ha elotte leszek, akkor mashogy nyilatkozom.

Csodas baba Aron, gyonyoru szep kisfiu!

Kép
eperke25
 
 


IBM!

Most, h. leírtad rajtam is átfutott az én szülésem, ami nem tartott ennyi ideig, nem szenvedtem ennyit mint te...

Köszi a történeted!!!Szép volt, megérte a szenvedést a kisflótás gyönyörű! :wink:

Ja és rakok fel pár képet, ami egy szintén babanetes barátnőmnél készült, aki utánam 4 napra szült!

Kép
Kép
Így próbálok átfordulni (nem mindig megy):
Kép
Kép

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Sziasztok

Ibm
Tényleg könnyfakasztós a történet!De szép!

Vera
Milyen nagy már Márk! :shock:
Vendég
 


Lányok, gyomorégésre volna valami házi tippetek?

Két napja, mióta az én picikém intenzívebben mocorog idebent, olyan gyomorégésem van, hogy csak na. Érzem, hogy költözik feljebb a pocakomban. :lol: Reni-t nem nagyon akarok szedni. :roll:

Kép
wruska
 
 


Sziasztok!

Dobok egy képet Martinról és megpróbálok a napokban visszaolvasni és reagálni dolgokra. Nem sok időm van netezni, de mást csinálni sem.

Jövök, ahogy tudok!

Sok puszi mindenkinek!

Kép
Vendég
 


Wera!
tündi-bündi Márk!
eszméletlen jó főleg az első kép, ahogy épp a világ dolgait vitatják meg :lol: :lol: :lol:

Chrissy!
Csini Martin! :wink:
és milyen nagy lett :shock: :lol: :lol: :lol:
hogy eltelt az idő...
puszi

Wruska!
én esténként-közvetlenül lefekvés előtt- ittam egy-egy teát, kevés cukorral és pár szem babapiskótával.

Kép
kimma
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?