Új privát üzeneted érkezett!

Ildi-most léptem föl.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!
Mandula: gratulálok a vizsgádhoz! :D

Nekem a védőnő mondta ezt a vizes pelusos trükköt, és nálunk is bevált. De lehet, hogy most már több kell, mert az egy pelus csontszáraz reggelre. Szegény Zalán állandóan felsír, tiszta izzadt a feje, pedig egy szál pelusban alszik most is. Megitatom, még szerencse, hogy alszik tovább. mi a 4.en lakunk, nem zárószint, mert a tetőtér be van építve, de ennek ellenére nagyon meleg van.

Noncsi, Brigi: sikerült a tali?

Erika: pedig pont ilyen gyerekülést nézegettem, ami eleve ilyen izzadásgátlós betéttel van ellátva. kár, hogy nincs róla tapasztalatotok, valahogy szkeptikus vagyok az ilyen dolgokkal, így mindent el lehet adni.

Szerintem nem csoda, hogy nyűgösek ezek a babák, ők nem tudják mire vélni ezt a meleget. Meg nem tudnak magukon segíteni, míg te, ha meleged van, lezuhanyzol, bekapcsolod a ventillátort. De rájuk még nem is lehet fújatni, nehogy megfázzon, vagy begyulladjon a füle. Én is nagy bajban vagyok emiatt.

Nóri és Zalán
KépKép
norri
 
 


Jelentem, augusztus 1-7-ig megyünk Kehidakustányra!!!
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))
Nagyon várom!!!!!!!!!! :-)))))))))))))

Timci!
E-mailt írtam, de asszem van pü-m, megnézem mindjárt, h Te írtad-e.

Norri!
Ha minden igaz, délután talizunk Brigiékkel.

Erika!
Cukik Brigi mondásai!!! :-)

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 

 
 

Timci!
Nem Te voltál! :-)))

Ide felteszem, amit írtam Neked, nem értem, miért nem ment el. A Yahoo-s címedet nézted?

"Akkor hétfőn reggel, amint megjön a pénz, utalok! Ha korábban, akkor korábban! De akkor úgyis küldök e-mailt meg a babaneten is jelzem! :-)

Lehet, hogy jobb lenne a világosszürke, mert világosszürke-kék az ülésünk. Csak én nem tudtam, hogy van. De a 9-18 kg-s kellene!

Nagyon köszönöm, h intézkedsz!!!"

Ennyi volt benne.

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Norri! Kedden elutazunk hosszabb útra. Akkor lesz tapasztalat. Ha hazajöttünk, majd leírom. (2 hét).

Noémi! Hurrrá! Majdnem egy időben megyünk nyaralni, mert hogy mi is megyünk, csak mi Hajdúszoboszlóra.

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Erika:megtudtad nézni az elevengyerekeket?

Kép
Kép
kisildi
 
 


Erika! Köszi, de a héten aktuális az ülés vásárlás, mert mi vasárnaptól nyaralunk! Hurrá!

Mondjátok meg! Minden férfi ennyire utál vásárolni, vagy csak az enyém írtózik ennyire tőle? :shock:
pedig kénytelen a héten jó pár órát eltölteni velem ilyen ügyben, mert fürdőruha, rövidgatya, gy.ülés, úszógumi, ú.pelus stb. vásárlás vár ránk. Sőt, megkérdezte, minek az úszógumi? Még nem is úszik a gyerek?! Na, pont azért, mert nem úszik! áááááá
Pedig kevés ember van, aki nála nyugodtabb, (talán a Noncsi férje :D ) elhihetitek!

Nóri és Zalán
KépKép
norri
 
 


Halihó!

Noémi: hurrá! :D

Erika: Brigivel nagy szerencséd van, hogy ilyen ügyes, értelmes! Dackorszakot kinőtte már? Szomszédunk kislánya 3 és fél éves, és boltba még mindig nem lehet menni vele, mert durva hisztiket levág. :(
Igaz az a mondás, hogy egy lánnyal könnyebb, mint egy fiúval? Nálatok hogy volt?

Mi is nyaralunk a Balcsin, Füreden augusztusban. Férjem munkahelyi üdülőjében. Ha jól viseli Botond, akkor a szeptemberi utószezonban szeretnénk egy hetet Horvátországban eltölteni. Jó is lenne! :wink:
Meg persze rengeteg Vadkert!!!!!!!!!!
Vendég
 


Norri: szeretnek a pasik vásárolni, csak nem jó boltba viszed! :wink: :P :lol: Próbáld ki az autósboltokat, barkácsboltokat..........
Bár az én Drágám szerencsére elég jól tolerálja az én vásárolhatnékomat, meg sokmindent elintéz ha kérem. Fürdőrucit én sem vennék nélküle, hisz neki kell, hogy tetszen a legjobban!!!
Ti is lábbedugós úszógumit néztek? Szólj légyszi, ha találtok jóáron...
Vendég
 


Ági: :D :D szerintem a barkácsboltban meg én idegesíteném. Nem is igazán barkácsolós, inkább egy könyvesboltban hagyom magára, amíg én vásárolok. Egyébként sokra nem megyek vele ruhavásárláskor sem.
Ez hogy áll? - kérdem én
Rajtad minden jól áll!-ő
És a másik?-én
Az is jól áll!-ő
De melyik a jobb?-én
Amelyik neked jobban tetszik. -ő vagy Ne én döntsem már el, neked kell hordani stb. Szóval.... :shock:

Lány-fiú: egy barátnőm azt mondta, hogy a fiúval könnyebb elindulni, mert felvesz minden ruhát, míg egy lánynál már 2-4 évesen sem mindegy. Viszont a lányok már ilyenkor is korábban érnek, jobban meg lehet beszélni velük a dolgokat. De ez persze csak az átlagra igaz, mindig vannak kivételek!

Nóri és Zalán
KépKép
norri
 
 


Jót nevettem ezen a párbeszéden! :lol:
De végül is ez tök jó, hogy mindenhogy tetszel neki!
Mondjuk én poénból kiválasztanék egy fertelmes ronda ruhát, és ártatlanul megkérdezném:- Na ez milyen? :oops:
Vendég
 


Íme néhány fotó a játszóteres babataliról:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
falevel2
 
 


Nóémi-ok,amint megérkezett az összeg,tőled meg Ágitól,rendelem is meg.Már mi se birjuk,hiszen,még a babakocsiba is csuron víz a háta meg a kis feje.Ok,neked akkor a szűrkét rendelem,Áginak a bézst,magunknak meg a feketét,mert az ülés az kék fekete.Én még a babakocsiba is bele fogom tenni,mikor nem autózunk.Nagyon kiváncsi vagyok rá.

falevél-ilyen képek láttán bánom nagyon,h.nem lakunk Kecson. :cry: Szuper lehetett.


KépKép Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Kép Kép

Napszemcsis kiskoma Adrinak és Noéminek! :lol:

Tök jó csajok, hogy taliztunk!

Adri, kösz a mai napot!

Noémi: Megy majd a privi!
Vendég
 


Erika: Ez a fűnyírós sztori eszméletlen, annyira jót nevettem rajta!

Norri: Igen, sikerült a tali! Nagyon jó volt!

Noémi: Privi ment! Ja és gratula a nyaraláshoz! Bizti szuper lesz! Mindenki augusztusban megy? Mi is! :lol:

Manó&Kriszta: Ti merre vagytok???
Vendég
 


Egy mai kép Sáráról:

Kép

És Ágikáról:

Kép

Kép

Kép
falevel2
 
 


Brigi, Neked is köszi!
Ti is hiányoztatok ám! :wink:
Brigi, ezek a képek!!!! Hát nagyon cuki! Komolyan mondom, ez nagyon tuti kép! :D :D :D :D :D

Andi, remélem, Dorka jó alvókája megmarad! :wink:
A citromfű tényleg jó fertőtlenítő hatású, herpeszre is szokták ecsetelni. Meg apunak volt övsömöre, és akkor kiderült, hogy az olaját arra is lehet kenni, és néhány nap alatt leszárította.

Mogyó, várjuk a képet!

Ildi, remélem, Bencének sincs semmi baja. Lehet, tényleg csak huncutkodik. Bende meg köhintget.... :lol:

Norri, majd szeretnénk menni a baba-mama klubba! :D Bendének is hiányzik szerintem, mert azért mégis csak más a sok gyerek, mint állandóan anya... :lol: Jövő kedden már jó lenne eljutni, addigra szerintem Bende is teljesen felgyógyul.
Norri, Ti merre mentek nyaralni? Már én is úgy várom!!!!!! :D :D
Apával mi csak akkor tudunk időben és türelmesen menni vásárolni, ha neki is veszünk valamit. Persze ha már próbálni kell, akkor tiszta ideg. Ha végzett, akkor meg már menne is haza.... Tapasztalat: a neki szánt dolgokat kell utoljára hagyni! :lol: :lol: :lol:
Norri, a nekem szánt ruháknál mi is így vagyunk! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Falevél, mi is nehezen toleráljuk ezt a hőséget! Most nagyon együtt tudok érezni Krisztával is, ahol pláne meleg van.... :roll:
Tényleg ,hol vagy Kriszta?????????????????????????????????????
Nóri, köszi, Bende már sokkal jobban van! :D
Jó lehetett a tali! :D

Mandula: GRATULÁLUNK!!!!!! Nagyon ügyi vagy! :D :D :D

Ági, Bendét én is nehezen tudom megfelelően felöltöztetni. A kő itthon hideg, és ugye mászik mindenfelé, ezért ma pl egy pelusban és egy ujjatlan pólóban volt. de a hónaalja így is tiszta piros lett a melegtől. Na meg mi is fürdünk egy nap 2* is. Így elviselhető....
Köszi, jobban van már Bende. A pöttyei is halványultak és a közérzete is feltűnően huncut lett! :lol: :lol:

Noémi, remélem, sikerült a nyaralás!!!!!!!! 8) Mi is oda megyünk!!!! Ti mikor szeretnétek menni????? Talán még össze is futunk! Nagyon drukkolok, hogy sikerüljön!
Most látom, hogy sikerült!!!! De jó!!! :D :D :D Viszont mi hamarabb megyünk: júl 20-27! :D Majd megírom, milyen! :D

Enn, ez a kalapos Berci! :D Nagyon jók a képek!

Erika, :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Micsoda aranyköpések!!! Írod őket valahová? Brigitta nagyon édeseket mond! :D
Aug 24 :D

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Manó: Képzeld, ott sétáltunk ma el előttetek Adrival, de egyikünknek sem volt meg a számod, és nem tudjuk a vezetékneved. ÍGy csak néztünk, hogy kb. itt lakhatsz.
Én meg Adrinak megmutattam, hogy hol nőttem fel, és nosztalgiáztam egy kicsit!
Vendég
 


Sziasztok!!

Köszi, hogy aggódtatok, de rossz pénz nem vész el!! :lol: :lol:
Minden okés, csak a laptop tojt be már megint. :evil: Már elegem van nagyon, szerintem jobb lenne egy rendes gép...
Most csak ennyi, mert itt alszanak mellettem a fiúk.

Holnap jövök!

Jó éjt!

Lilypie Maternity tickers


Még annyi, hogy lefoglaltuk a jegyet, júli 8-tól 29-ig leszünk Magyarországon. Nem fizethettük ki, mert én hülye itthon felejtettem az útleveleket. :oops: :oops:
De ez már szerintem nem változik. A férjem végig velem lesz, ez nem tudom jó vagy rossz. :roll: :lol: De azt mondta, lehet ő egy hét után rohan majd vissza Egyiptomba... :)

Lilypie Maternity tickers


Manó: hát a képeken ott vagyok rövid hajjal! :lol: :lol: :lol:


Kriszta: épp gondoltam már ,hogy merre vagy!


Brigi: de édes Dani és milyen nagyfiú már!

Jó volt a tali!

Noémi: voltatok?
Mintha apát láttam volna, Suzuki Wagoneretek van?

Sajnálom ,hogy nem taliztunk akkor de épp odaértünk apáért már!

De máskor is összehozhatjuk mert már profin buszoztam a csajjal!

Nóri: köszi a képek!
És SÁrika is egy tündérke!
De melyik gyerek nem? :lol: :wink:

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Agi-megérkezett az összeg.Mikor a Noncsiéké is meglesz,akkor rendelem is. :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Kriszta: Jaj de jó hogy megvagy!!!

És szuper, hogy már tudod az időpontot, és az még jobb, hogy mindjárt itt is leszel!!! :lol: :lol: :lol:
Hű már nagyon várom, és remélem sikerül összehozni azt a talit is!!!

Képzeljétek, Dani fél hatig aludt! Tök jó!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Manó! Köszi! :D Bende jobban van?

Kriszta! De jó hallani Rólad! Reménykedem én is egy taliban! :D

Brigi! Ügyi Dana nagyon!!!

Mogyo! Édes volt Ágika! Azzal a mosollyal szerintem mindenkit levesz a lábáról (,engem legalábbis sikerült). :)

Noémi! Nagyon örültem Nektek! :D

Nóri! De jók lettek a képek! Sárika is egy kis tündér! :)

Kép
Kép
mandula82
 
 


Ma Sára is fél 7-ig aludt! Biztosan azért aludt ilyen jól mert hűvösebb volt az éjjel. Szerintem tovább bírta volna, ha az ablakunk alatt nem kezdi el a vartburgját a szomszéd bácsi dübörögtetni. 10 percen keresztül folyamatosan nyomta a gázt, és csak aztán hajtott el... Kép

Kép

Kép
falevel2
 
 


Olyan jó, hogy mostmár Te is itt vagy Adri!

Skype???
Vendég
 


Sziasztok!

Lenne egy kérdésem.valakinek van egy SOLAC nevezetű pingvin formájú párologtató hetyeréje?Mert én most rendeltem egyet,ugyanis Atticy a miénket leverte és eltört.Ebbe a füledt melegbe nagyon jol fog ez a hetyere,mert jó hideg párát fúj.Ha valakinek van,kérlek írd meg a véleményed róla,ezer fajtát végigböngésztem és ez tünt nekem a legelfogadhatóbnak.Teszek egy képet is róla.Köszi előre is.



KépKép Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Mandula: akkor először is gratulálok a vizsgádhoz!!! Végre megvan! Elhiszem, hogy Ádi nehezen viselte, hiszen most vannak abban a korban, hogy le nem szakadnak rólunk. Vagy csak én vagyok a "szerencsés"? :roll: :wink: Te is szaladhatsz akkor utána! :) Aziz eleinte rengeteget esett, mostmár egész profi. Bár, akik látják, mindig féltik, és ugranak utána, mert olyan kis részegesnek látszik. :lol:

Nagbri: nagyon cuki Dani a napszemcsiben! :) Ez az övé, vagy Bencéé? Nálunk még mindig hangulatfüggő, hogy elviseli vagy sem. :) Igen, nemsokára megyünk, már kevesebb mint két hét! :) Elég sokat leszünk úton, hogy szórakoztassam a férjem, de mindenképp talizunk majd!!! Kiváncsi vagyok Rátok! (ebben mindenki benne van!) :D

Mogyó: jó a hajad! :) Ebben nincs olyan meleged, igaz? én is hajat változtattam, vörösre festettem, de borzasztó lett! :lol: :lol: Most várom, hogy elteljen két hét, és festem barnára...

Falevél: nagyon édes Sárika!! És jók a képek, ez hol volt? És ha megkérdezhetem ki a kék ruhás lány a hosszú hajú kislánnyal? Őt nem ismerem! :oops: Neked is bevált akkor a tankini? Remélem az enyém is megjön, mire hazaérünk, és, hogy méretes is lesz... :roll:

Timcike: de jó lehetett nektek picit hazaugrani, tök rendes a férjed! :) Csodás ez a kis házikó, meg a kert! Wáóóó! :D Atticy meg olyan nagyfiú már!! :)

Manó:
hú, nem lehetett egyszerű ennyi gyerekkel, és szegény Bende is így megbetegedett!!! :( Az tuti, hogy én szívrohamot kapnék majd' 40 fokos lázzal, idegen helyen!! Köszi szépen a férjem nevében! :) Finom volt a torta, már amennyi megmaradt belőle, ugyanis elfújhatatlan gyertyát vettem poénból, csak arra nem gondoltam, hogy 32 kicsit sok, és teljesen szétolvasztotta a torta tetejét, meg alig bírtuk eloltani... piti málőr! :lol: :lol: De jót röhögtünk. És egy búvártáskát vettem neki, nagyon örült. :)

Ildi: nálatok van még ez a tüsszentés, vagy csak Bence tréfált meg? :) Biztos ő is élvezni fogja a Balcsit!

Noémi: szupik a strandos képek, látszik, hogy nagyon jól éreztétek magatokat! :) Mi is tervezünk majd kimenni, meg még jó pár ilyen helyre Magyarországon. Tesómék is Kehidán voltak tavaly, valami Réka apartmanban. Nagyon tetszett nekik, olyannyira, hogy azóta visszamentek már kétszer is, csak 1-1 napra! Biztos, hogy nagyon szuper lesz Nektek!!! :D :D

Erika: Ti merre mentek két hétre? Ez is nyaralás már? Nagyon jók Brigi beszólásai! Tényleg mikor először jöttél mondtad, hogy nem túl szépen beszél, nem igazán értik. Változott a helyzet?

Norri: az én férjem is útál vásárolni, nagyon meg kell szenvednem azért, hogy bárhova is eljöjjön velem...

Most mennem kell, mert Aziz megtámadta a gépet... :roll:
Még jövök később.

Lilypie Maternity tickers


Kriszta:
A kék ruhás lány Móni! Az ő kislánya a pici kopasz nagyszemű kislány!
a hosszú hajú kislány odacsapódott, és elég durva volt a kicsikkel. Elég nehezen sikerült lerázni onnan.
Bocs, de nem szeretem, ha elgyepálja a nagyobb a kicsit, mert a szülő nem figyel oda. Móni kislányát a fejénél jól megrázta, mire észbe kaptunk!
Kép

A napszemcsi Dana sajátja, Bencusé Pókemberes! De már anyóssal üzente, hogy: "Ugye Dana kölcsönadja nekem?"
Vendég
 


kriszti-köszi szépen.Hát nem volt más választása.Vagy ültünk volna itthon,bezárva,vagy hazamentünk.Mert nagyon rosz volt az idő.Már várom,h.lássunk ujra.azizka is már tuti kész nagyfiú.Sikerült kendőt venni? :roll:

KépKép Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Mogyo, Falevél!

Lehetek őszinte? Nagyon rosszul esett, h nem vártatok meg, pedig még szóltam is, h mindjárt ott vagyunk. :cry: :cry: :cry: És tényleg ott is voltunk...

Brigi, Mandula!

Isteni volt találkozni Veletek! :-) 8) :D

Timci!

Nagyon köszi, hogy intézed a kis világosszürkénket! :-) Hátha jönne holnap GYED! :-)

Kriszta!

Nagyon várunk! Van ötlet, hogy kinél lesz tali?

Manó!!!!!!!!

Mi is akkor mentünk volna, de egy apró malőr miatt nem sikerült akkorra egyeztetni. Ezért megyünk később! Pedig milyen jó lett volna együtt!

Brigi, Falevél!!!

Nagyon tetszik a lövöldözős komátok! :-D :-D :-D

Brigi!

Cuki ez a napszemcsis Dana! :-))) Irtó vagány!!! Nézem a püt! Olyan jó volt, h úgy örültél nekem ma a telefonban!

Mogyo!

Igen, Wagon R-ünk van, irtózatosan kicsi csomagtartóval! :-)))))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Timci, nem akarlak elkeseríteni, de sokan tévhitben élnek a hidegpárásítóval kapcsolatban. Valóban hideget fúj, de nem hűti le a lakást, sőt párát csinál, amiben a hőérzet megnő. Szóval nyáron nem épp ideális működtetni.
Nekünk van, de nem ez a pingvines, télen ment Albert szobájában.


Kriszta, akkor ha jöttök haza, majd összefuthatnánk és visszadom a kengurút :)
Tényleg, az a kendő még van???

Mogyó, jól áll az új frizura! :D

Lányok, aki még nem szavazott: www.bababvilag.com ( B.Albert Attila) előre is köszönöm!

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


ennn-köszi az infót.Akartam szavazni,de azt írja nincs ilyen oldal.... :roll:

KépKép Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 



Én is úgy tudom, h nem jó nyáron használni...

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Manó!
Mi Renáta apartmanba megyünk! :-) Ti?

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Noémi: Olvastam a pü-t!
Maximálisan egyetértek! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Enn
Ment a szavazat! Egyszer lehet szavazni, vagy többször is? Lehet, hogy majd én is beküldöm a manók képét.

Kriszta
Örülök, hogy vagy, illetve, hogy jó a gépetek!

Képzeljétek, Petikének 40 fokos láza van, szó szerint. Alig lehet levinni 38 fokra. Reggel feküdt az ágyon, s csak annyit bírt nyöszörögni, hogy Anya, segíts. Annyira rossz volt, hogy nem tudom elmondani. Péter hazajött segíteni, mert nagyon nem tudtam már mit csinálni, s folyamatosan a sírógörcs kerülgetett (most is), hogy nem tudok neki segíteni. A doki mondta telefonon, hogy két percig legyen rajta a vizes borogatás, s utána legyezzem meg vele, s újra két percig. Mert ha felmelegszik, s úgy van rajta, akkor nem megy le a láza. Két órás küzdelem után lement 38,2-re. Kijött a doki, s azt mondta, hogy vírus, talán holnapra vagy holnaputánra jobban lesz. Nem kapott ab-t sem, csak este a Zyrtecet kell adni. Reménykedem, hogy Dorka nem kapja el, egyenlőre nem látszik semmi a torkán. Petinek csak akkor kell ab-t szedni, ha tüszös lesz. Ez a délelőtt rémálmaimban se jöjjön elő, annyira fájt, fáj, hogy ennyire szenvedett. Még menni sem bírt! Drukkoljatok, hogy gyorsan túl legyünk ezen.

Sziasztok!

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


Bocsi, hogy így kipanaszkodtam magam :oops:

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


Andi: Remélem gyorsan rendbejön Peti!
Biztosan szörnyű lehetett! Elhiszem, hogy kivagy!
Dorka majdcsak nem kapja el!
Vendég
 


Andi: A múltkori dolgok rendeződtek már?
Vendég
 


Brigi
Köszönöm szépen! Melyik dolgokra gondolsz? (van bőven) Ha a lakásra, az még nem, s nem is tudom, hogy mi lesz. Decemberig szól a szerződés, amit én mondjuk nem láttam.

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


Nem, a beszólásra gondoltam a család részéről!

Hát szép lesz ez a lakás dolog is akkor! Remélem ez azért gyorsan megoldódik. ÉS Szeged teljesen kizárva?
Vendég
 


A beszólás, hát az szerintem mindig lesz. Próbálom kezelni, amennyire csak lehet.
Szegedre én nem szeretnék menni, meg Petit ide köti a munkája, s az ő fizetése csak több. Illetve szeretnék keresni a diplomámnak megfelelő munkát, s remélem, hogy találok egy jól fizető állást. Meglátjuk mit hoz a jövő. Arra kevés az esély, hogy a kapson elismerjék a diplomámat, s annak megfelelő fizut kapjak.

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


Andi!!!

Nagyon sajnálom!!! Tudok valamit segíteni?
Figyi!
Megadjam az építtetőnk számát? Tudod, hátul épül egy ugyanilyen ház!!! Szocpolt vettetek már fel?
Nagyon szorítok Petikének!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ügyes nagyfiú, gyorsan túl lesz rajta! Most alszik?
Millió puszi Nektek!


Brigi!
:-D :-D :-D

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Értelek. Az nem jó, ha több ilyen is előfordul!

Remélem sikerül állást találnod! én is szeretnék majd váltani, de előbb szülessen meg a 3. babónk. Remélem így lesz, és utána talán a váltás is menni fog. :wink:
Vendég
 


Hogy rohadjanak már meg ezek a repülők!!!! Már bocsánat!
Hetek óta minden nap repülnek! És most, h az ablakok nyitva, csak még zavaróbb!!! Itt szoktak megkanyarni a ház mögött!!! Klassz!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Nálunk most vasárnap óta sorozatban alakít após, anyós, dédi is. Kicsit fullon vagyok...
Úgyhogy megértem, Andi, h nem könnyű!!!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Noémi: Nem akarlak elkeseríteni, de fölöttünk meg gyakorlatoznak, mindenféle manővert hajtanak végre. Ja, és augusztusig szerintem így is lesz, mert repnap!

Írtam privit!
Vendég
 


Igen, tudom, h lesz, mi is készülünk. Nem szokott zavarni, csak kevés volt az éjszakai alvás. Nem Bálint miatt.
Volt ugye, a vihar, meg este 11-ig egy nagyon okos szomszédunk üvölttette a zenét!!!!!!!!!!!!!!! Szerintem megfejelem, ha legközelebb meglátom! :-))))))))))))

Honey!
Ha erre jársz, Ti is hallottátok? Neked is az a tipped, mint nekem???

Brigi!
Mindjárt nézem a püt, de gyorsan csinálnom kell Bálintnak kajcsit! Banán-törve. :-))))))))))))))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?