Új privát üzeneted érkezett!

Andi!

Jöttök ma???

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Sziasztok!

Csoda történt, Dorka fél kilenctől reggel hétig aludt! :lol: Este citromfű teából csináltam meg neki a tápit, s nagyon jót aludt mindkét manócska.

Noémi
Az a terv, hogy megyünk. Most nem tudom, hogy fog e délelőtt Dorka aludni,

majd még jövök, szomjasak a kicsikéim

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


Sziasztok!

Manó: jó ,hogy vagy már!
sok gyógypuszi Bendének!
Hát igen mi sem tudtuk múltkor ,hogy mi van mert csak lázas volt Ágika!

Foto:????
Majd kicsinyitek és rakok fel!

Kép


Kép
mogyoland
 
 

 
 

Mano

Igen, kint volt Apa a piacon velük. Nagyon felbátorodott, mert pénteken kimentem velük a tescoba, s Dorka ült a bevásárlókocsiban, Petike pedig fogta a kezem, s nagyon jól viselkedett. Nem szaladgált, s nem is volt semmi hiszti. Nagyon büszke voltam rá. Minden gond nélkül kibírta a kb másfél órás bevásárlást.

Remélem Bende gyorsan meggyógyul!

Mogyó
Várjuk a képeket! Én is nagyon kíváncsi vagyok az új frizurádra!

Megyünk készülődni, ahogy Petike mondja a bababulira :lol:

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


Andi: vasárnap reggel láttam a férjedet a gyerkőcökkel a Kaisersben. :D Csak nem akartam letámadni, mert úgysem ismer, meg Dorka már nyűgös volt.

Na, megyek is,mert Sára ettől a melegtől nagyon nyűgös, nem tud meglenni egyedül...

Kép

Kép
falevel2
 
 


Mano:remélem Bende gyorsan meggyógyul,mi is megyünk ma Bencével a dokihoz,mert egyfolytában ugy csinál mint aki hapcizik,de lehet hogy csak szórakozik. Azért megmutatom.

Kép
Kép
kisildi
 
 


Hello!

Mano: De jó, hogy újra itt vagy! Szegény Bendét nagyon sajnálom, én is kiborulok rendesen, ha beteg, pláne, hogy nektek még saját dokitok sem volt! :(
Küldünk sok-sok gyógypuszit! Remélem a nehezén már túl vagytok...

Ildi: Remélem csak huncutkodik Bence ezzel a tüsszögéssel. Botond ilyen idősen tanulta meg, hogy a köhögése minket aggaszt, így előszeretettel próbálgatta, hogy figyeljünk rá többet. Már egy hétig szedett Sinecodot, és ugyanolyan volt. Aztán elkeztük nem sajnálni, nem reagálni a köhécselésére, és estére abbahagyta! :shock: Fifikásak ezek a bébik! Drukkolok!

Falevél: én is nyűgös vagyok ebben a melegben... :oops: Úgy sajnálom Botit, mert nem viszem ki csak estefelé, bent meg eléggé uncsi.... Ti azért kimozdultok Sárikával?

Noémi: kényelmes a tankiniben fürödni? Nem pödrődik fel a vízben?

Timcike: este utalok!

Andi: A citromfű nyugtató? Ízlett a gyerekeknek?
Vendég
 


Andi!
Szeretném elismételni!
Nagyon sajnálom és nagyon szégyellem, hogy megint elfelejtettem azt a lökött csomagot!!! Nagyon ég a pofámról a bőr! Itt volt, itthon a kanapén, ahová kikészítettem. NE HARAGUDJ!

Ági!
Nagyon kényelmes volt a fürdőruci, nem volt vele gond!

Ildi!
Bálint is köhécselt, ahogy rájött, h akkor jobban figyelünk. Főleg, hogy Ő újszülött korában sokat fulladt, ezért azonnal figyeltünk, ha ilyen hangokat produkált. Van is egy ilyen időszak, amikor "játékból" csinálnak ilyeneket.

Timci!
Megkaptad az e-maileket?

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Ági,Noémi: nem tudtunk meg semmit,mert nincs a doktor bácsink,aki helyettesíti annál meg annyian voltak,hogy a rendelő udvarán állt a sor vége. Így ebben a melegben inkább hazajöttünk! Remélem tényleg csak játszik.

Noémi:Timciék elmentek kirándulni,szerintem nem látta hogy mailt küldtél. Hol vetted a tankinit? Nincs vele gond fürdés közben? Mert énis venni szeretnék mire megyünk a Balcsira.

Kép
Kép
kisildi
 
 


Sziasztok!

Nem bírom ezt a meleget! A redőny az egész lakásban le van húzva szellősre, így meg jó sötét van.

Manó: jobbulást nektek! Nem csak a fórumon, de a klubból is hiányzol. És nagyon jónak tűnik az új baba-torna, ti is jöttök?

Andi: milyen jó ötlet ez a citromfű tea. Ezt én is kipróbálom!

Ildi: én már mindkét véleményt hallottam orvostól, van amelyik azt mondja lehet, van amelyik, hogy nem 1 éves koráig. szóval döntse el az ember, hogy kinek hisz.

Noncsi: képzeld! Zalánnak tiszta víz volt a sapija, meg a haja is.
Viszont holnapra sikerült időpontot kérni a fodrásznál. Így én is szép leszek, meg a Zalus haját is levágják. Ő így is szép! (meg az anyai elfogultság)
Péntektől akciós a labda a Tuskóban, és ti emlékeztetek jól, tényleg 100 db van benne. Vegyek akkor?

Nóri és Zalán
KépKép
norri
 
 


Elegem vaaaaaaaaaan ebből a melegből!!!!!!!!!!!! Ablakot nem merek nyitni, mert akkor még melegebb van... Sára meg egész nap olyan nyűgös... pedig többször le is fürösztöttem....
Reggel 8-fél 10-ig sétáltunk, meg majd este 6 után fogunk...olyan rossz ez a bezártság...

Kép

Kép
falevel2
 
 


Sziasztok!

Jöttem jelt adni magamról. :oops: Tegnap levizsgáztam, úgyhogy végeztem VÉGRE! :D

Rengeteget írtatok, mióta nem voltam. Néha olvasgattalak Benneteket, de sajna ebben ki is merült.

Ádám már megy, meg néha már szinte fut is. Nagyon kis akaratos gyerkőc, és eléggé nem bírta, ha tanulok, így sokat foglalkoztam Vele (, most meg még többet fogok.)

Minden hófordulós babónak boldog miniszülinapot kívánunk utólag is! :)

Ádi sem bírja ezt a meleget, nagyon nyűgös, de lehet nem csak a melegtől. Ma délelőtt a 0 km kőnél csúszdázott, és beverte a fejét, elég nagyot koppant, úgyhogy most megfigyelés alatt van. :(

Pihenjetek, és igyatok sokat! Mindenkinek szép napot!

Kép
Kép
mandula82
 
 


Szia Adri!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Nóri: megértelek. De tényleg nem érdemes ablakot nyitni, mert olyan hőség van odakint!

Dani tegnap volt iszonyat nyűgös. Hajnalban fél 2-kor olyan hoppárét lezavart, hogy csak na. Végül az apja adott neki bodzaszörpöt, mert a víztől üvöltött tovább, és utána szépen bealudt. Én meg jól kiakadtam, hogy ezért ilyen hisztit le kellett vágni! Fél óráig bömbizett!
Pedig nem akarom éjszakára csak a vizet engedni, és mostanában bevált. Úgy látszik túl meleg van, és nem felel meg neki. Nem értem.
Vendég
 


Brigi! Szia!!! Szegény Dana, biztos ingerültebb ebben a melegben. Bence jól viseli?

Manó! Az előbb lemaradt: Bendének nagyon gyors gyógyulást kívánunk!

Noémi! Nagyon jók lettek a képek! Milyen nagy fiú Bálint is! :D

Nóri és Norri! Nekem is elegem van! Mi is becsukódzkodtunk. :? Estére viszont már olyan jó idő szokott lenni, így éjszaka szellőztetünk.

Kép
Kép
mandula82
 
 


Mandula, gratulálok, h levizsgáztál.

Nóri, én Bercinek azt szoktam csinálni, ha fönt van ( mostanában ott alszik nem lent a járókában és fönt nincs klíma), h egy textil pelust bevizezek, jól kicsavarom és azzal legyezem, de néha úgy, h a testéhez is érjen. Szereti. Na meg este megmossuk/bevizezzük a haját is. nap közben fönt 1 pelusban alszik és sokat itatom. Éjjelre mond egy kis lehülést, úgyhogy szellőztetés turbóban ( monjuk nálunk minden éjjel sarkig nyitva van az összes szúnyoghálós ablak fönt, lent meg bukóra), de csak ha már kint hűvösebb van.
Még annyit, h ezzek a vizes pelussal kicsit hagyom játszani is elalvás előtt.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!
Most ajánlottak nekem egy honlapot amin egy csomó gyermekprogram van. Akit érdekel nézze meg az "elevengyerek.hu-t". Fel lehet iratkozni hírlevélre,amiben minden héten küldik,hogy hol és milyen programok vannak.

Csak gondoltam hátha titeket érdekel,mert már vannak nagyobb gyerkőceitek is.

Kép
Kép
kisildi
 
 


Adri: Tiszta hülye vagyok, mert nem gratuláltam neked itt! Bocsika! :roll:
Szóval: GRATULÁLOK!
BEnce kicsit szófogadatlan, és újabban bármit mondok neki, visszakérdez, hogy: "Mert?" Sikítani tudnék néha! :?
A meleggel mi is azt csináljuk, hogy nappal besötétítve, éjszakára meg kinyitva minden.
Vendég
 


Mandula: gratulálok én is a vizsgákhoz!

Ez a meleg minket is kikészít teljesen, egy bodyban is izzad, de azt meg nem akarom levenni róla, mert mégiscsak a földön mászik... :roll:
Nálatok miben vannak a gyerkőcök?
Vendég
 


Sziasztok!

Noncsi
Ugyan már! Egyáltalán nem haragszom, komolyan, sőt! :lol: Egyáltalán nem kell szégyelned magad, mindannyiunkkal előfordul, szerintem.

Ági, Norri
A citromfű tea nyugtató, antibaktriális és antivirális hatású (ezt nem tudom mit jelent :lol: ). A tápiját csináltam, fele citromfű tea és fele víz arányban. Remélem ma éjszaka is alszik. Ma csak egyszer aludt, délben másfél órát, elvileg végig kellene aludni az éjszakát, meglátjuk.

Mandula
Gratulálok a sikeres vizsgádhoz!

Enn
Jó ötlet a vizes pelus! Kipróbálom én is. Az ablakra szoktam tenni éjszaka vizes lepedőt, az még jobban lehűti. (zárószinten lakunk, s délután erre süt a nap, undok meleg van)

Ági
Én egy kis pólót adok rá, vagy bodít, s kb óránként pancsolunk. Csak Peti nem hajlandó pancsizni, csak a fürdőkádban.

Szép estét mindenkinek!

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


Andi!
Nagyon aranyos és megértő vagy, köszönöm! De háromszor egymás után!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hülye vagyok. Aztán meg, hogy mondtad, hogy Petike hogy várt, csak még jobban szégyelltem magam, hogy nem is tudtam Vele annyit foglalkozni, mint várta és szerettem volna. Na, mindegy. Nem az én napom. :-(

Brigi!
Mindjárt nézem, hogy írtál-e püt.

Mandula!!!!!!!!!!!!
Nagyon ügyes vagy!!! Nagyon gratulálunk!!!!!!!!!! :-) :-D :-)

Ildi!
Köszi a tippet! Meg, h mondtad, h nincs Timci. bizti izgulnék, hogy akkor mi van a jó kis izzadásgátlóval! :-) A tankinit a Tescoban vettük 4400-ért!

Ági!
Nálunk vagy body, esetleg ráadok egy kisnadrágot, mert mégiscsak a kövön mászik meg ül. Vagy napozóban van. De zoknit nem adok! :-) A csak pelenka nálunk nem jön be, mert leszedi...

Norri!
Egész belendültél! Szuper! Mikor lesz a fodrász? Megnézném a végeredményt! :-)


Lányok!!!
Intézzük a nyaralást!!! Szurkoljatok, holnap derül ki, hogy van-e hely ott, amit kinéztünk!!!!!!!!!!!!!!
Norri! Lehet, hogy akkor épp együtt leszünk! Vagy délelőtt fodrászoltok?

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Brigi!
Nincs privim. :-(
Ha tudsz, akkor dobj már lécci egy sms-t, mert nem tudom, mikor tudok legközelebb netet nézni. :-(

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Sziasztok!

Köszi Ildi!Igen,elmentünk horgászni. :wink:

Akkor ezekszerint csak hármunknak kell a cucc? :roll: Akkor 3 fele kell elosztanom a postaköltséget.Irok neked is Ági és neked is Nóémi mailt.Benne a bankszámlaszámmal.

Adri-GRATULA!!!!!Nagyon ügyes vagy!Mondtam én. :wink:


KépKép Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Noémi: Felhívlak holnap! Jó?

Délután 3 után megyünk a játszótérre, ott a Rákóczi ált. iskolánál, ahol a bölcsi van!

Jaj, és nagyon szorítok a nyaralás miatt, hogy összejöjjön! Aztán majd remélem elárulod hova mentek!
(már nem írok sms-t, mert elég későn van!)
Vendég
 


Noémi én is szorítok, h sikerüljön a helyet lefoglalni. Hova mentek?

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Köszi csajok a tippeket ruha ügyben!

Andi: nem tudod véletlen, hogy a citromfűre allergiás lehet-e, mert kipróbálnám. Vagy lehet, hogy először csak egy kiskanállal teszek..... Tényleg, mennyi tea/mennyi víz? Petike nem szereti a medencét? De azért a strandot, tavakat igen? (Antivirális= vírusellenes szerintem)

Noémi: csak akkor árulod el, ha sikerült helyet foglalni? /C-uki lehet Bálint, ahogy tépi a pelust! Kis pucérkodós! :)/
És többiek, ti milyen nyaralást terveztek?

Ennn: jó ötlet ez a nedves pelus.
Tetszik Bercike új vonalzós képe, igazi nyári feeling! Nem teszel róla még képet?
Vendég
 


Na, mire megdicsérem Bercike képét, addigra meg is változott... De ezt is csípem! Kis huncutszemű!

Kriszta: el vagy havazva?

Manó: jobban már?

Honey-t is régen láttuk, jó, hogy Norri ír mostanában, Mandula is visszatért, Ennn is, pörögni fog a topic még jobban. 8)
Vendég
 


Mogyo meg már nem is jön, csak ne kelljen képet mutatnia a hajáról... :wink:

Timcike: oké! :!:
Vendég
 


Jaj, ruhaügy. Hát én is csak egy pólót vagy bodyt adok rá, de most este egy szál pelusban volt! Ők is szenvednek a melegtől!
Vagy még néha kistrikó van csak rajt! De az tuti, hogy ő is light-osan van öltöztetve! Csípi is! :lol:
Vendég
 


Jaj, de jó hogy itt vagy!

Én az éjjeli ruháján is annyit tudok vacillálni! Boci nem tűri meg a takarót magán.... Remélem a mai éjszakád jobb lesz! És remélem nekem is... :oops:
Vendég
 



:) :) :) Nagyon jó képek! Látom, te is csak akkor szusszanhatsz egyet, ha a járókába rakod! Ügyes fiú!
Vendég
 


Ja!
Nem titok, hogy hova megyünk, csak siettem.
Kehidakustány az úticél! :-)
Tegnap találtunk nagyon jó szállást, jó áron, nagy nehezen sikerült időpontot is egyeztetni, erre visszatelefonált a nő, hogy nem volt otthon délelőtt és a férje kiadta pont azt az időpontot valaki másnak! Jó, persze, megértem, de olyan csalódottak lettünk a nagy öröm után. Tisztára elszomorodtunk. Végül még lehet, h egy másik időpont jó lenne, még ma szól vissza, hogy akkor üres lesz-e az apartman! Úgyhogy nagyon szorítsatok!!!
De végül is rendes, mert mondta, h ha mégis elfoglalja ezt a másik időpontot a korábbi jelentkező, akkor megad címeket, ahova tudnánk menni.

Brigi!
Várom a hívást. Bár, még nem tudom, h jutunk be... Meg lehet, h csak egy fél órát tudnék maradni.

Ennn!
Bercike nagyon cuki!

Ági!
Annyira azért nem vidám dolog, h Bálint leszedi a pelust... :-) :-) :-) Már pelenkázáskor szedi le magáról, mindig is utálta a pelenkázást, öltözést, sapkát, mindent. :-)))))))))))

Timci!
Válaszoltam!!!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Kriszta!!!
Ugye, nem a köved rendetlenkedik??? Én személy szerint aggódom!!!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Lányok!

Kinél lesz legközelebb tali??? És mikor?

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Manó!
Jobban van Bende?

Erika!
Hova lettél? Jó olvasni, amiket írsz!

Mogyo!
Kép? :-)

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Lányok!
A noivonal-nál hogy lehet képet is feltölteni?
Kicsit mérges vagyok, h napok óta nem jó a fölső vonalzóm, ezért keresgélek.

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Na, most meg megjavult! :-))))))))))))))))))))

Isteni volt a tegnapi hűs este!!! Meg éjszaka!

Most már jöhetne valaki! :-)

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Noémi: Vagy még?
Vendég
 


aha :-) már nem pelenkázok. :-)

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Jó reggelt!

Jelentem kész az ebéd. 1/2 5-től ébren vagyok, nem bírtam aludni. Így már kész. Borsóleves, meg rizseshusit főztem. :)

Brigitta megint mondott aranyosakat:
Tegnap délután pancsiztk az udvaron. Én üldögéltem mellettük a pléden, néztem őket, közben szempilla csipesszel szedegettem nem kívánatos szőrszálakat lábamon... :oops:
"-Anya! Mit csinálsz?
- Hát, szőrtelenítek.
- Na, de nem így szoktad!
- Hát, hogy szoktam?
- Fűnyíróval!
- Mivel? Fűnyíróval?
- Igen! Ami a fürdőben van, és nincs kereke.... " :lol: :lol:
(Párom villanyborotvájával szoktam. Ő kipattog tőle, ezért egyáltalán nem használja).

Pancsoló mellett van egy szék. Az az "öltöző". Brigitta odarakta a levetett ruhákat magáról, meg persze a vizes flakont is. Játék közben, kiborult a flakon, ruhája vizes lett. Brigitta flakont, felvette, visszarakta a székre. Én meg persze ezt nem látva, ráültem, mármint a vizes ruhára... :?
"- Brigitta, mitől lett vizes a ruhád?
- Víztől!
- Azt akartam kérdezni, hogy hogyan lett vizes?
- Jaaa! Hát az előbb véletlen ráborítottam .... " :lol: :lol:

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


nóémi-nem találom a választ.... :oops: :shock:

ennn-ez a Bercike,azokkal a szemekkel,nagyon aranyos kismanó! :wink:


KépKép Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Eltűnt amit írtam...Na mégegyszer

Norri! Sátorozni több alkalommal voltunk már. Minket elkerültek a "rossz élmények" Amióta a gyerekek megvannak, azóta csak a kertben sátorozunk.

Gyerekülésünk eleve úgy van "kiképezve", hogy légáteresztős, likacsos. Amióta meg van, azóta nem nagyon kocsikáztunk, így tapasztalat még nincs izzadás ügyben. Ha nektek megjön ez a "betét" akkor érdekelne a tapasztalaitok!

Manó! én aug.30. És te? :)

Mandula! Nagy nagy gratula!!!!!!!!!!!!!

Vásárlás. Csajszival szerencsénk van. Legtöbbször az Auchanban vásárolunk. Hozza a kicsikocsit, pakolja bele az árút... már tudja miből, milyet szoktunk vásárolni...Mindig megnézünk, és kipróbálunk minden játékot amit lehet... és ha türelmes, akkor a végén van jutalom, néha rudi, vagy játék, thomasos újság...
Ha nincs idő nézelődni, akkor már induláskor felkészítem, elmondom mit veszünk, célírányosan megyünk... kérem, hogy segítsen megkeresni a dolgokat, hogy gyorsan végezzünk mert... ezért és ezért kell sietni bla, bla bla.... Ilyenkor én sem nézelődöm, mert akkor rám szól, hogy "Anya! Ne nézelődjél már, mert hosszú a sor és sietni kell....!Te mondtad!" Bocsánatkérően szót fogadok...
Ez nálunk, még működik.
Öcsikével nehezebb a dolog, mert ő nem akar megmaradni a kocsiban. :)

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Manó! Bende hogy van?

"elevengyerek.hu-t nem találom. Ildi?

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a gratukat! :D

Brigi! Nagyon köszike!!! Nem lehet egyszerű Bence, olyan huncut! :D

Ági! Ádi ma is meg tegnap is egyetlen pelusban rohangált, a lábijára adtam zoknit, mert elég hideg a kő. Szóval peló meg zokni. Éjszakára meg napozót adok rá, és betakarom egy vékony takaróval, mert hajnalban azért hüsi van.

Noémi! Nagyon drukkolok, hogy sikeráljon a nyaralásotok!!! Majd írj ám, ha meg lesz a válasz! :D Mi nem nagyon megyünk idén, csak egy hosszú hétvégére Balcsira. (Megjött a nem kis összegű illeték a lakásra. :( )

Timci! Tényleg mondtad! Bejött. :D Atticy bírja ezt a hőséget? Mi van a lakással? Van nézelődő?

Erika! Édes a kislányod! :D Már én is úgy várom, hogy Ádika is előadja magát. Egyelőre még nem igazán dumál, max annyit, hogy aja, és vau. :)

Ennn! Ezt a vizes pelus dolgot majd lehet én is bevetem, mert itt a 6.-on állati nagy hőség van. :roll: Nagyon édes Berci baba, és hatalmas már!

Kép
Kép
mandula82
 
 


Mandula: gratulálok!!!!!!!!!

Kriszta: nekem is hiányzol! Mi van veled?

Manófalvi???????

Kép

Kép
falevel2
 
 


Sziasztok!
Annyit írtatok hogy alig győztem elolvasni!!

Ági:mi a Balcsira megyünk ha apát elengedi a főnöke. Mert már egyszer elengedte utánna visszavonta,most megint azt mondta elengedi. Kiváncsi leszek.

enn: nagyon jók a képek

Kép
Kép
kisildi
 
 


Erika: elevengyerekek.hu. Bocsi rosszul írtam.

Még jövök olvasni,csak bence nagyon nyűgös,reggel is sírva ébredt. Nem tudom mi lehet a baj.

Kép
Kép
kisildi
 
 


Timci:skypon vagy?

Kép
Kép
kisildi
 
 


Adri-mikor jösztök hozzánk? :roll:

Ildi-akkor most mi a pája?Még áll az ajánlat,vagy nézzünk más szállás után a Balatonon?Mert eredetileg,ugy volt,h.együt megyünk,aztán lefujtad,h.apát nem engedik.Csak azért kérdezem,mert tudni szeretnénk,h.most akkor,h.is legyen.... :roll:


KépKép Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?