Új privát üzeneted érkezett!

Nekem már Manófalvi is nagyon hiányzik!!!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Noémi: ez tök jó!!! És én is kaptam??? Szuper! Valamikor mostanában jöttök be a belvárosba? Mert a főtéren vagy a környékén bármikor találkozhatunk. Ha nem jöttök, akkor a hétvégén kimegyek hozzátok autóval vagy kisétálunk Sárával, jó?

Ma egyébként Szegeden voltam, Sárával vonatoztunk egyet. Bementem az egyetemre az utolsó hivatalos dolgaimat elintézni, többek között igazolást kértem arról, hogy végeztem (mivel a diplomát még nem kapom meg...) Sára nagyon jól viselte az utat, mindenkinek vigyorgott meg sikongatott, a fél vasútikocsi neki bohóckodott... :lol:

Kép

Kép
falevel2
 
 


Noémi: örülök , hogy Bálint jól van! És tényleg ne okold magad, szerintem ilyesmi bárkivel megtörténhet és előbb vagy utóbb hasonló esetek meg is történnek, nem tudunk minden másodpercben figyelni. Ettől nem vagy rossz anya!!!!
Sára állandóan leforog, ledől az ágyunkról, eddig sikerült mindig elkapnunk, sokszor úgy vetődünk utána, mint valami kommandósok... de azért remélem nem esik le sehonnan... de előfordulhat nálunk is simán... nagyon fürgék tudnak lenni a gyerkőcök...
Meg ha visszagondolok, hogy mi a tesóimmal mikor kicsik voltunk,miket műveltünk... és mindannyian egészségesen felnőttünk... :D

Kép

Kép
falevel2
 
 

 
 

Kép Csinikém tegnap Kép Pancsiznak a gyerekek Kép Lilike és Bence

Pillanatképek a mai napról!
Később még jövök!
Vendég
 


Noémi: Hát jól elvoltam ma, az biztos. Fél négytől estig kint voltunk, és tomboltak a gyerekek a medencében.
Daninak sikerült egyszer fejre is állnia, de gyorsan kikaptam, és inkább csak megijedt! Még pancsizott utána. Mert neki muszáj volt az úszógumiból jól kidőlnie! :D
Szombaton elvileg megyünk a vadkerti tóra, de miért kérdezed? Jöttök erre?
Amúgy a két nagyobb olyan jól elvolt, hogy meg is főztem mellettük! Rajzoltak, mesét néztek, társasoztak. Aztán meg ebéd, és irány ki! Hát már alig bírtak magukkal! Mondtam is Lili anyukájának, Briginek, hogy máskor is nyugodtan engedje csak át!
Mondjuk mostmár nagyon fáradt vagyok, de azt hiszem ez nem a mai napnak köszönhető, inkább még a szombat utóhatása.
Vendég
 


Emőke: Lilinek boldog hófordulót!

Norri: szerintem teljesen igazad van a hozzátáplálásban! Mindentől nem tudjuk őket megóvni, de ezt megtehetjük,hátha... Ti mindketten allergiásak vagytok? Mire?

Brigi: a Vadkerti tó, az a soltvadkerti tó???? Mert én vadkerti vagyok ám, a fél életemet a strandon töltöttem! :lol:
Nagyon tetszik Dana "úszógumija". Még ebből is ki tud fordulni?
Vendég
 


Ági: Igen, a Soltvadkerti tóra megyünk. Én még nem voltam ott, de Andris a múlt héten megnézte, és azt mondta nagyon klassz!
Remélem le bírom magam majd kötni. Én ugyanis imádok fürödni, pancsolni, úszni, szóval vízben lenni.
Hát nem lesz kellemes gondolat, hogy miért is nem mehetek be egyet úszni!

Tényleg vadkerti vagy? Az öcsém óvonénije, oda ment férjhez. Ott voltunk az esküvőjén. Tök jó volt, de már annyira régen volt, hogy hihetetlen.
Na és Andris mindig hoz nekem onnan sütit! Mert van ott egy cég, ahova ki kell járnia.
Vendég
 


Szerintem találtok elfoglaltságot! Na ne valami Balatonra számíts, mert ez egy kisváros pici tava... De van sok kajálda meg játszótér, minigolfpálya, vizibicikli. A városban meg ott az ország legjobb cukrászdája a legeslegfinomabb fagyikkal!!!! Kóstoljátok meg!
Vendég
 


Igen, a fagyit és a sütit tudom! Írtam is, hogy Andris mindig hoz onnan sütit! imádom őket!
Anno Bencével mikor terhes voltam, sokat elmentem vele, miután megkezdődött a nyári szünet a suliban, és már nem dolgoztam.
Jó kis limonádékat ittam, és ettem a fagyit meg a sütiket!
Szerintem most is be fogunk ugrani!
Vendég
 


Ja, csak nem vettem a lapot, hogy a cukiról írsz, mert itt elég sok cég "gyárt" sütiket, sok pék van, meg kisebb cukrászok, akik rendezvényekre sütnek. Férjed mivel foglalkozik?
Vendég
 


Teszek én is pár képet! :) Kép Még névnapomra kaptam.... Kép Cipőim (annyira ugrálok, hogy jobbat nem tudott anya fotózni ;)) Kép Olvasok, avagy nem adnak enni!!! Kép Szemrehányó nézés
Vendég
 


Sziasztok!

Hú, ilyenkor sem írta még. Férjem a rendőrségen, na nem magam miatt, csak a szerencsétlen haverját kísérgeti, akit az interneten becsaptak vagy 2000 euroval. Hihetetlen sztori, majd egyszer elmesélem. :lol: :lol: :lol:

Ági: nagyon cukik a képek, Boti szép kisfiú!! Valahogy a vonalzó alapján mindig azt hiszem, hogy ő is sötét hajú baba, pedig nem. :) Nekem meg a legjobb barátnőm vadkerti, meg még egy jó pár kevésbé legjobb is. :wink: A fagyit én is imádom, nekünk mindig program volt, hogy menjünk vadkerti fagyit enni! :)
Szülinap jól sikerült, egy szuper táskát vettem a férjemnek, nagyon örült, már régen kinézte, csak smucig volt megvenni. :lol:

Nagbri:
biztos jó lesz a nyaralásotok, nem tudtam, hogy ilyenkor nem szabad fürödni, sajnálom!! A képek szupik, kiscipő aranyos!! Nekünk is hasonló a gumink, és Aziz is ha ficánkol fel tudna borulni, ezért mindig mellette kell lennünk...

Noémi: nagyon sajnálom Bálintot, meg Téged is, ismerem az érzést, tudod velünk is ez történt 1-2 hete. :cry: :cry: Aziznak még mindig ott a heg a homlokán! Köszi, a köveim megvannak még, de nem fáj... Szedek rá gyógyszert, 1 hónapig kell, talán ez elviszi őket... :roll:

Erika:
jaj, de jól hangzik ez a süti!!! Sajnos itt nincs túró, de ha otthon leszek, meg fogom próbálni elkészíteni!!

Emőke: örülök, hogy azért néha megjelensz, elhiszem, hogy el vagy havazva egyedül. én nem bírnám, este, mikor jön haza a férjem, úgy várom mindig mint a "Megváltót". :)

Falevél: akkor nagy sztár volt Sára a vonaton! :) Gratula a felálláshoz! :wink:

Manó: még mindig bébiszitterkedsz?? :lol:

Ildi: úgy hallottam, hogy ezt a babakori ekcémát kinövik a gyerekek, remélem Bencénél is így lesz!!

Timcike:
nagyon nem vagyok képben oltásügyileg, csak a kötelezőket tudom, de azt hiszem ahogy otthon leszünk rohanok a dokihoz, hátha kaphatna valamit Aziz is...

Na, most megyek, jön az uram.
Jó éjt Nektek, vagyis jó reggelt, mert nem hiszem, hogy valaki még olvasna...

Lilypie Maternity tickers


Brigi!
Jó szórakozást Nektek!!! Balázs megy arra, de közben meg nekem be is jelentkezett egy régi barátnőm. Majd legközelebb! Jövő heted hogy alakul?
Tündériek a képek, látszik, h óriási volt a hangulat!!! :-))) Hol vettétek Danának ezt az úszógumit? Hasonlót keresek.

Kriszta!
Nagyon szorítok, hogy minél hamarabb eltűnjön a kő!!!
Köszi az együttérzést, nekem is eszembe jutott, h nemrég Ti is átéltétek ezt.

Falevél!
Persze, hogy Nektek is jár! Már össze is készítettem a csomagot. Szombaton beszaladunk a városba délelőtt. Ugyanúgy Frankenbergerbe megyünk, utána talizhatunk.
Képzeld! Kicserélik nekünk a liliputi cipőt!!! M-s, zsiráfosra!!! Ma hozzák, a régit meg elviszik!!! Azt mondtam, h rokonoktól kaptuk, akik nem tudták a méretet. :-)

Ági, Brigi!
A vadkerti sütist én is ismerem, Anyával nagyon sokat jártunk oda! :-) Beletettétek a bogarat a fülembe, lehet, h megnézzük vasárnap. :-))))))))))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Kriszta:remélem igazad lesz és tényleg kinövi! Neked a köved fáj? Bence is kapott szurikat,ő 3 Preveárt kapott,az középfül,agyhártya meg ilyenek ellen véd. Ez nem volt kötelező,de ajánlotta a doki. Így 3 hónapig mindig kettőt kapott,a kötelezőt meg az ajánlottat. Egész jól viselte,se láz semmi.
Puszi Aziznak!

Botondnak boldog hófordulót!!!!

Kép
Kép
kisildi
 
 


Noémi: akkor majd írd meg, hogy hol és mikor találkozzunk, jó? Nagyon rendesek a liliputinál, hogy kicserélik a cipőcskét. :D

Kép

Kép
falevel2
 
 


Sziasztok!

Botinak boldog hófordulót!
Nagyon helyes kishapsi lesz ő is!

Brigi: képek szuperek!


Hát adjatok valami jó ötletet ,hogy milyen úszógumit vegyek a csajnak mert a balcsira kellene!

Vadkertis fagyis isteni!
De tudjátok ,hogy a Batthyány utcán volt a Venezia fagyizó az is az övéké és a fiúk csinálta bár már 2 éve elköltöztek onnan!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Falevél!

Holnap 10.30-kor a Városi Mozi előtt jó???

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Képzeljétek, ma reggel tök véletlenül kiderült, mégiscsak lehet, hogy már fürödhetek.
Na gyors telcsi a dokinak, és valóban, nyugodtan lehet pancsizni :lol: :lol: :lol:
Ezen felbuzdulva, kocsiba raktam a pasikat, és irány anyósék, pancsiztunk egyet ebben a jó időben. És holnap meg Vadkert! :wink: :lol:
És akkor ízelítő a mai napból! :D Kép Labda ... Kép pancsi tesóval Kép Elvettem... Kép Szuper ez a delfin. Kép Bodri kutya gyere ide...
Vendég
 


Ági: Ez a cipi Lilliputi? Mert szinte ugyanolyan mint a miénk!

Úszógumi az itteni játékboltból van, még anno Bencusnak vettük, szóval már nem mai darab! :lol:
Vendég
 


Mogyo, Ildi: köszi a köszöntést! :)

Nagbri: Ha holnap is ilyen meleg lesz, szuper napotok lesz a strandon, majd mesélj, hogy tetszett! :wink:
Jó nagy ez a medence! A fiúkat hálóval halásztad ki? :wink:
Vendég
 


Én is azért írtam, hogy szuper áron vetted a cipőt, mert totál ugyanolyan. Mit írtak rá,ezt hol gyártják?
Vendég
 


Noémi: jó lesz, akkor odamegyek a Városi Mozi elé.

Kép

Kép
falevel2
 
 


Ági: Hát tényleg remélem, hogy jó lesz!
Na igen, Bencussal veszekedni kell, ha ki kell jönni!

A cipő: Baren-Schuhe márkanevet viseli.

Botondnak nagyon boldog hófordulót!!!!!!!!!
Vendég
 


Brigi: de jó a képek!
Élveztétek a pancsit !

Holnap mi is megyünk be a városba!

apumék ma elindultak görögbe nyaralni, még sehol nem voltak eddig!
Kivi leszek milyen élmémnnyekkel jönnek haza!
Igy én vagyok a tanyás reggel-este mehetek etetni itatni locsolni de nem baj szivesen megyek!
Közben itthon kapálom az akácost mert jön a traktoros kedden addig a sorokat ki kell kapálni!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


MOgyo: Jó kis meló! én nagyon utálok kapálni, de a muszáj nagy úr nálunk is!
Vendég
 


Nagbri: köszi!
Akkor még csak nem is kínai a cipő, hanem német!

Mogyo: Na, a kapálás 30 fokban, az nem hiányzik.... Mit csinálsz majd Ágikával? Botond tuti kifejezné nemtetszését! :lol:
Akartam már kérdezni, hogy akkor most mi van a német melóval?

Kriszta: kipihented a tegnapi éjszakázást? Majd meséld el körvonalakban, mi volt! Megkérdezhetem, ki volt a jóbarátnőd?
Vendég
 


Ági: A gyártási helyhez India van írva. :lol:
Vendég
 


hát a lány kint a hűvösbe de csak fél 6-kor hozta kis az apja és az unokaöccs el van vele mert apa meg fűvetnyirt!
Én meg még locsoltam és a kutyákat fodrászkodtam muszály volt a kankutyusomat meg nyirni mert nagy a szőre!

Melo: lesz most tesóm átjött Münchenbe mert itt van magyar-ovoda és iskola és 1500 km helyett csak 900km nem mindegy de Menyusnak is intézi a helyet!
Tehát változatlan csak közelebb jöttek!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Először önző módon rólunk: :oops: Öcsike 73cm és 8900gr.
Egyre stabilabban áll. Álló helyzetben tapsol, hátra néz, lengeti kezét, és nem esik el. Tegnap egyet lépett a lábával, azaz egyik lábával előrébb lépett, azután a karomba dőlt. :) Kevesebbet nevet mostanában, inkább „komoly tekintettel” szemléli a világot. Most már hat fogacska van kint szinte teljesen, következő kettő még nem igazán mutatja magát.
Elmúlt éjszakát sátorban töltöttük. Öcsike kevésbé díjazta a dolgot. Amikor indultunk kifele, mondtam Öcsikének, hogy megyünk aludni, akkor tágra nyílt szemmel és szájjal nézett körbe, hogy miért nem a szobájába megyünk. Sátorban, egy darabig el volt, játszottunk, amikor pedig alvásra került a sor, sírdogált, éjszaka is gyakran megébredt.
Brigitta jót aludt, neki nagyon bejött a dolog. :) Már csak egy hetet megy oviba.
Nagyon meleg van kint, 33°C. Medencébe cseréltünk vizet, pancsolni készülünk délután.

Valaki ment ballószögi gyereknapra? Lesz /volt (?) bábműsor, este élőzenés "buli"? Mi tavaly ott voltunk, nagyon jó volt. Ma a nagy meleg miatt itthon maradtunk.

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Ildi! Végül milyen sütivel vártad vendégeidet?

Nagbri! Gondolom jól elfáradtak a gyerekek a pancsolásban. Jót aludtak utána?
Nekem anno azt mondta a doki, amíg a méhszájam zárt nyugodtan mehetek bárhova pancsizni. Csak abba a medencébe ne menjek, amiben vízzel "masszírozzák" a hátam, derekam /nem jut eszembe a neve :oops: /. Az vérbőséget okoz, és megindíthatja a szülést, ideje korán.

Vadkerti fagyit mi is nagyon szeretjük, tavaly mi is voltunk, és csak ámultunk a rengeteg fagyi láttán. Jó lenne idén is eljutni oda néhányszor.

Úszógumi: Én egyszer láttam valahol olyat, aminek volt alja, amin keresztül lehetett dugni gyerköc lábát, így azzal is tudott kapálózni, és ha a kezével nem kapaszkodott sem tudott elmerülni. nem tudom, hol és kinél láttam, de ha valaki lát olyat valahol, akkor én is vennék.

Jók a pancsolos képek. Mindenkié.

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Történethez, annyi az új infó, hogy nincs másik oltás, ezt kell beadatnia, Pesten, az oltás ambulancián. Oltás után egy fél órát kell ott maradni, és aztán jöhetnek is haza.

Akik nem írnak: Honey, Mandula, Manó, Thymi Most vannak nyaralni? Hol vagytok?

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Sziasztok!

Nagbri: aranyosak a pancsis képek, ez aztán jó nagy medence!!! :) Jó szórakozást Vadkerten!

Erika: akkor Józsika hamarosan elindul, az már biztos! Boldog hófordulót neki!

[b]Mogyó:[/b] szerintem mindenképp olyan uszógumit vegyetek, ami ilyen lábbedugós. Ebben elvannak stabilan. Szegény, akkor jól tele vagy munkával. Nagyon lusta vagyok az összes kinti melóban. :oops:
Jó, hogy írtad, hogy München 900 km, mert pont most akartam valahogy kideríteni. :lol:

Ági: Vindecker Hettinek hívják. Remélem nem tudja meg, hogy ideírtam a nevét! :lol:
Botinak utólag is boldog hófordulót!
Ez a rendőrségi ügy még mindig zajlik, nekem már nagyon elegem van belőle. :evil: Most hősként kezelik őket, mert elkapták az internet csalókat, szerintem viszont inkább szánalmas, hogy az a hülye ennyi pénzt kiadott... A yahoo-n volt körlevél, hogy lottót nyert, stb... Aztán odáig ment az ügy, hogy eljött ide két néger egy rakás hamis pénzzel. Á, nagyon durva, nem is tudom leírni....

Lilypie Maternity tickers


Sziasztok!

Kriszta: ismerem is! De nem tudja meg, hogy szóbakerült! ;)
Gondolom azért van eleged a rendőrségi ügyből, mert így Apát még annyit sem látjátok, mint előtte, ülhet egy csomót a rendőrségen, míg kihallgatják... Ez a hősök jutalma....
Nálatok milyen az idő? itt valami UV riasztás van, nagyon erős a sugárzás, mondták a tv-ben, hogy gyerekkel este 5-ig ne menjünk napra.
Aziz nagyfiú csinál valami újdonságot?

Erika: Józsikának boldog hófordulót!
Csak nem lesz baj az oltással, hátha Pesten jó kezekben lesznek!

Mogyo: hányadik sornál tartasz? Nem tört el még a kapa nyele? Nekünk régen sok szőlőnk volt, ott rendesen megutáltam a kapálást, kötözést, de szerencsére kb. 5 éve eladtuk. :) :)
Az akácos biztos meghálálja, jó hamar megnő és tavasszal olyan finoman illatozik!
Néztem ezt a Bebe Tv-t a neten, tényleg jó lehet, csak sajnos mi nem fogjuk.
Vendég
 


Sziasztok!

Józsikának boldog hófordullót!
Nagyon kis ügyes!

Kriszti: miért is akartad kideriteni??(München)
hát én is ilyen lábkidugost akartam mindenképpen had kapálodzon!

Ági: hát még a fele hátra va ma is 4 sort megcsináltam!
lány kint a járokában kiabált meg cicázott kutyuzott!
Az a baj ,hogy szőlő volt benne az kiszántattuk de még most is nem győzőm kikapálni belőle!

Honey. ritkán jön mint a fehér holló! :lol:

Mandula: vizsgázik bár most nem tudom ,hogy áll!

Manó: odavannak rokonoknál!(h a jól emlékszem)

Thymi: :roll:

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Ági: hát, igen, ezért vagyok mérges... már csak aludni jár lassan haza. :cry:
Itt is nagyon meleg van, mi nem is szoktunk kimenni este 5-6-ig. Vagy ha kell, akkor csak autóval, meg árnyékban. De nem gondoltam, hogy már otthon is ez van! :roll:
Aziz mit csinál? hú, nem sokminden újat, vagy csak nem tűnik már fel. Szalad, meg magától akar enni. :) Most állandóan engem etet, és ez tetszik neki. Meg próbál utánozni minket, mondja, hogy pápá(káká), meg kész(kééé), és közben a kezét olyan édesen felfordítja, apa, nana (az szerintem én lennék) :) Ilyenek. Boti mit csinál :?:

Mogyó: meghívtak minket oda, amikor megyünk haza, de nagyon drága repcsivel, így elgondolkodtunk, hogy esetleg kocsival. De nem tudom még, nagyon messze van, és nagyon drága lenne az üzemanyag... Meg nem hiszem, hogy München megérne annyit. Egyszer voltam pár napra, de mondjuk nem sokat láttam, mert tréningem volt. De ott dolgozni és élni biztos nagyon jó lenne, drukkolok Nektek, hogy összejöjjön! :)
Édes lehet Ágika a járókában! Jó, hogy így elvan, Te meg csinálhatod a dolgod! Nálunk ilyen nem létezik... :roll:

Lilypie Maternity tickers


ziasztok!

Megjöttünk Vadkertről! Szuper volt! Persze a fényképező itthon maradt, így csak a telcsivel csináltam néhány képet, Vadkert nevű mappába rakom fel őket!
Bence nagyon jól érezte magát, csúszdás vízibicikliztünk, Andris dobálta, rohantunk a vízbe, szóval nagy élmény volt. na meg saralt!
Dana szintén nagyon jól érezte magát, négykézláb mászott a vízben, nagyokat kuncogott, mindenkit levett a lábáról, és iszonyat élvezte a pancsolást!

Én is tökjól elvoltam, kicsit óvatosabban a szokásosnál, de azért fürödtem velük, és ez a lényeg.
Aztán persze volt fagyizás, komolyan két gombócot ettem, de alig bírtam megenni, akkorák voltak. Na és persze hoztunk sütikét is!

Úszógumi: Szerintem Bambiniben nézzétek meg, a miénk is lábkidugós!

Manó a családjánál van, kb. 3 hétig.

Mandula: Vizsgázik hétfőn, így most ezerrel tanul, de ezt leszámítva jól van.

Teszek pár képet, nézzétek el, de telcsivel készültek.
Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Erika: azt amit te ajánlottál,nagyon finom volt!!! Mindenkinek izlett.

Nagbri: nagyon jók a képek,édesek ahogy pancsiznak apával!

Kriszta:ez az itteni meleg is elviselhetetlen,gondolom ami ott van az még szőrnyűbb.

Timciék nincsenek itthon napok óta,apa szabin van és gondolom elmentek egy kicsit kikapcsolódni.


Jó éjt mindenkinek!!!

Kép
Kép
kisildi
 
 


Sziasztok!

A sok eso miatt,elemenekultunk otthonrol.Attilanak tele volt vele a hocipoje es hazautaztunk.Meg engem is meglepett,de szuperul ereztuk magunkat.Holnap mar megyunk is haza.Nagyon jo volt ez a kis itthonlet.

Ha adhatok egy jotanacsot csajok!SOHA ne adjatok be a kicsinek egynel tobb oltast egyszerre.Szegeny Atticy nagyon szenvedett,meg be is lazasodott,nem ismertem ra,annyira hisztis volt.Nem akart aludni.Ugyhogy tobbet ijet nem csinalok.Meg van egy,azt majd 2 het mulva adatom be csak.

Na megyek es lefekszem.Szep almokat!

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


nori-en a vatera.hu vagy a teszvesz.hu-t ajanlom.Onnan szoktam en is vasarolgatni,jo de olcsobb cuccokat,ugyanis amiket az uzletben megkapsz borsos aron itt megkapod sokszor fele annyiert. :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Jó reggelt!

Ági, Mogyó! Köszönjük.

Ismét sátorban aludtunk. Öcsike most nem sírt, "kút fejemből" mondtam egy mesét, aztán sokáig forgolódott, majd elaludt, éjszaka is csak egyszer kelt fel, ivott és aludt. Ricsajjal nagyon későig beszélgettünk mindenféléről.

Ildi, örülök , hogy ízlett a süti.

Nagbri! Jók a képek. Nagyon jó, hogy ilyen jól éreztétek magatokat. Gyerekeknek, biztosan nagy élmény volt. meg persze nektek is.:)

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Erika: Józsikának utólag is boldog hófordulót kívánunk! Igen ízlett,nagy sikere volt. Mondtam,hogy egy kedves baráttól kaptam a receptet.

Kép
Kép
kisildi
 
 


Noémi: köszönöm az univeres csomagot, nagyon szuper! Főleg a sok előkének örülök!

Sára elkezdett mászni,úgy kotor a szobában, hogy alig bírjuk utolérni.És a héten kapaszkodva fel is állt! :D
Itt egy videó róla:
http://www.youtube.com/v/8y6PmZwzkks

Kép

Kép
falevel2
 
 


Sziasztok!

nóri: na itt végig birtam nézni a videot!
Kis erőművész ő is!
Nállatok is padló van és csúszik mint nálnuk!
De mostmár kotor Ágik is nem akadály és feláll ő is mindenhol főlleg anya lábába jó kapaszkodni! :D

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Nóri: Nagyon édes, milyen kis erős, és hogy kapaszkodik!
Nagyon kis aranyos!
Te nem vettél Liliputi cipit? Mert abban nem csúszna el!
Mi is mióta használjuk a kiscipit, sokkal stabilabb, és jóval bátrabb Dana!

Erika
: Józsikának boldog hófordulót!
Nagyon jó kondiban van! Gratula hozzá!
Ez a sátrazás nem semmi!
Nálunk nem működne, Bence betoji nagyon, Dana meg csak a saját helyén, és egyedül szeret aludni.
De nagyon ötletesnek tartom!

Többiek merre vagyok?

Timi: Rendes férjed van!
Vendég
 


Brigi: de vettem cipőcskét és rá is adtam már többször, abban tényleg nem csúszik annyira...mondjuk most meg olyan meleg van, hogy nincs szivem ráadni... így is majd megsül a pelenkában szegénykém...ma is 3x fürdött, mert már nagyon melege volt...

Mogyo:Ágika is nagyon ügyes, ha már ilyeneket csinál! Igen nálunk is parketta van és elég csúszós... de ezt legalább könnyű takarítani...

Kép

Kép
falevel2
 
 


Néhány kép Sáráról:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
falevel2
 
 


Nóri: Nagyon jók ezek a képek!
Látom Sára is szeret fényképet nézegetni!
:D

Itt is meleg van, nincs is olyan étvágya a családnak! Bár mi azért nem panaszkodhatunk, mert nincs nagyon átmelegedve a lakás! 25 fok van bent!
Na igen, a parketta könnyen takarítható, de rettenetesen csúszik. Én bevallom, jobban szeretem a padlószőnyeget! :oops:
Vendég
 


Sziasztok!

De jó képek Nóri édes Sárika!
hát én is megfürcsiztettem az ebéd után tegnap és aldut is egy nagyot!
Hát mi is rövid újju bodyban vagyunk de még ebben is meleg van (apa meg monjd ,hogy elég rá egy pelus is)
Ja csak leszedi magáról a palankát meg szerintem elfér a body!


Brigi: akartam irni ,hogy nagyon jók a fürcsis képek!

Én elvből nem szerettem volna padlószönyeget(poratka és társai miatt)

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Bár barátnőm allergiás az ilyanekre és nekik is padlószőnyegük van és olyan porszívót vett ami teljesen kiszivja az atkákat és visonylag nem drágán!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Na, engem meg senki se hiányolt. :-(

Képzeljétek!
Tegnap voltunk a kecsói élményfürdőben! Így megvolt az első strandolás is!!! Iszonyú sokan voltak!!! Bálintnak nagyon tetszett a pancsizás, sikongatott, pancsolt, nagyon édes volt. Nagyon élvezte. Megtapasztalta a homokot is meg hintáztunk is! Szóval, nagyon jó délután volt. 3 után mentünk ki. Csináltunk rengeteg képet, majd teszek fel!!! :-))))))))))))

Brigi!
Emlékszel, h én mondtam, h hívd fel az orvost! :-) A lényeg, h örülök, h tudtatok menni fürcsizni!!! Nagyon jók a képek! :-)))

Falevél!
Örülök, h tetszik az ajándék! Sárika nagyon cuki!!

Manó!
Vagy már?

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?