Új privát üzeneted érkezett!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


jé, laptető!

:lol: :lol: :lol:
encike 2
 
 


Hozzon szerencsét!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

 
 

Neked a másik topikban van laptetőd!
Köv ho a miénk!!!!
encike 2
 
 


csatlakoznék én is! :lol: :wink:

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Képzeljétek, hogy az lh-m tegnap kora délután még alig kétcsíkos volt este 10 kor erős két csíkos, akkor azt gondoltam, hogy nem lehet, biztosan azért van mert nem ittam délután, de most csináltam megint és pozitív. Szóval nekem a sok tea és a barátcserje kapszula úgy tűnik, hogy előre hozta a pét. Eddig mindig 19.-20. napon volt, ma 17. napon vagyok. :lol:

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Sziasztok!

Hát ez a canesten kúp mit se ér, semmi változás, így megyek a dokihoz holnap délután. Sőt még valami véres izé is van, aztán ez lehet a peteérés jele, mert 15.-re aktuális, csak elég ilyesztő ez a két dolog .

Elég rendesen magam alatt vagyok, hogy mindig történik valami.
Na további jó 7végét.
Sziasztok
Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Na gyorsan a mai napunkról....gondoltam lesz egy kellemes vasárnapunk végre,de neeem.Tévedtem!Reggel 7kor jön a telefo az uramnak,betörtek a munkahelyére.Elvittek egy autót is,az összes kisgépet stb.Szóval hívtuk a zsarukat,aztán irány Soroksár...szóval ültem rendőrautóban és láttam helyzsínelést is.Bibibi :lol: Most értem haza,de szegény férjem még ott van,még az örsre is be kell mennie megtenni a feljelentést,de szerintem napokig oda fog még járni....na így telt a mai napunk....

Velünk is mindig történik vmi...lassan könyvet írhatnék :lol:

annus11
 
 


Dorka!
Ne haragudj, hogy ilyet kérdezek, de ez az izé milyen tünetekkel jár?
Hogyan vetted észre?
Nekem még sosem volt ilyen gombás valami és fogalmam sincs, hogy ezt, hogyan lehet észrevenni? Érzel valamit? Látszik? Vagy folyás féle? Vagy milyen ez?

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Annus az élet tele van meglepivel, izgalommal! :wink:
De azért kívánok nekeked egy nyugis reggelt, két szép csíkot egy hcg teszten! :lol: :wink:

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Annus!
Én imádom a helyszineket nézni, ugyanis a párom rendőr.

Huncutka!
Kellene a számlaszámod, amire lehet utalni!
Esetleg aki tudja, elküldi privibe?
Köszike.
encike 2
 
 


Sziaztok!


Huncutka: Hát finoman fogalmazva, viszketett, és fehér folyás féle, uszoda, és idegen WC a terjesztők. Tudod az a felháborító, hogy nem is szoktam ráülni a WC re csak itthon. Akinek gyengébb az immun rendszere illetve terhes az kapja el, az utóbbi nem hiszem, hogy vagyok, mivel elvileg ma van a pete érésem, ugyan az LH teszt nem mutatja, olyan halovány, hogy na, ugyan nem tudom a kúp milyen hatással van rá..

Na majd holnap okosabb leszek, remélem nincs semmi komolyabb baj.

Jó éjszakát
Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Jaj csajok!
Ma a csajszimnak levették a nagy lábujja körmét, de jol türte.
Apa véletlen ráhuzta az ajtot.
Közben iszonyu sebes a bőre, erre kapott kenöcsöket, antibiotikumat.
Amugy jolo vok, holnap megyek rákszürésre.
encike 2
 
 


Hát sziasztok!

Én egész nap leltároztam és kipurcantam :roll: :roll: :roll: :roll:

Huncutka!
Előre hozta?? De jó, és remélem, hogy a pé utáni idő is szép hosszú lesz most már :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Encike!
Szegény leányzód, jól kijutott neki :roll: :roll: :roll: Jobbulást :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Köszike, most megyünk fürcsizni. Holnap megyek rákot nézetni, meg megnézik a triglicerinemet.
encike 2
 
 


Huncutka!

Sok sikert a péhez!!!!Mindent bele!!!

Enci!
:( Ez rosszul hangzott!!!A dokihoz meg sok szerencsét...

Dorka!
Huuu,nekem még sose volt ilyen gombás izém...hála az égnek,le is kopogtam! :wink: Mindig félek tőle,mert ugye a suliba boldog boldogtalan bejön+ a sok diák...meg sokat vonatozom,és bár oda le se lehet ülni,ki tudja mit szed össze az ember lánya!!

annus11
 
 


Sziasztok!
Megy fel a hőm, szerintem pém van! Ez azt jelenti, hogy 3 nappal előrehozta a tea és a bogyó. Most remélem a 3 napot nyújt a luterális szakaszon és akkor rendben leszek.
De jó lenne!
Csak álmodozom!

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Zsu!

Neked előző hónapban mikor rakta visszább a pét?Mert hiába van beírva hogy mikor volt tojcsli stb,ez a buta ferty nem oda tette a pét ahova kell :lol: Vagyis ahova én gondoltam :lol: Kíváncsi leszek nagyon....

annus11
 
 


Ja és a vonal is rossz helyen van...de ez az én hibámmert ugye nem mértem elötte!Az előző hónap vonalát ha nézem,akkor 2 nappal elöbb kellett hogy legyen a pém!

annus11
 
 


Voltam dokinál, minden okés, vérvételen is voltam jo a triglicerinem is.

Huncutka!
Utalva a pénz, privibe irom a cimet!
encike 2
 
 


Enci!

Ez jó hír!!!!

Többiek?Mizu?????Hogy vagytok?Hol vagytok???

annus11
 
 


Sziasztok!


Tegnap voltam dokinál, úgy néz ki valami baktériumos fertőzés.

Mondogattam Neki ezt a kivizsgálásos dolgot.
Előtte voltam ilyen valami mágneses biorezedincia bemérésen ott mondták, hogy a hormonjaimmal van gond, pajzsmirígy alulműködésem van.
Mondtam a nődokinak, ő nem hisz ilyenekbe, az LH tesztnek se hisz, pedig mondtam a ébredési hőt is, hogy nem megy 36,3 fölé, akkor nagy kegyesen megigérte, hogy juli 3 jön vissza szabiról ad hormonvizsgálatra beutalót.

Akkor okosabbak leszünk.

Azt mondta, hogy ha nincs peteérés akkor nem jönne meg napra pontosan a mensi. Érdekes LH teszt 22.-napon se mitat semmit, olyan halvány, hogy alig látom hol lenne a másik csík...
Nem tudom, de úgy fáj a fejem, mint mikor megjönne előtte 2 nappal...


Nem tudom, de kezd egy kicsit elegem lenni.

Sziasztok
Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Dorka!
Nem akarsz másik dokit keresni, aki korrektebb?
Abban igaza van, ha nem lenne pé nem jönne meg. Barátnőm védőnőnek tanul és ugyanezt mondta nekem.

Lh: Szerintem tök jo!!!!
encike 2
 
 


Sziasztok!
Bocsi a belekotyogásért....de Én PCOs vagyok és nincs pé-m,de mégis megjön 35-40 naponta kb. 1éve....na jó előtte ritkábban....szóval a védőnőnek nincs igaza....olvass bele a Pco-s topikba,ott van sok-sok lány,akinek nincs pé-je,mégis időre menstruál!
Dorka!Lh-Fsh arányod????
Ja és PCO-ban az Lh teszt nem sokat ér,mivel az Lh amúgy is emelkedett.....így sokszor pozitív!

Még 1x bocsi,a belepofiért!
üdv.Andi
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!
Bocsi a belekotyogásért....de Én PCOs vagyok és nincs pé-m,de mégis megjön 35-40 naponta kb. 1éve....na jó előtte ritkábban....szóval a védőnőnek nincs igaza....olvass bele a Pco-s topikba,ott van sok-sok lány,akinek nincs pé-je,mégis időre menstruál!
Dorka!Lh-Fsh arányod????
Ja és PCO-ban az Lh teszt nem sokat ér,mivel az Lh amúgy is emelkedett.....így sokszor pozitív!

Még 1x bocsi,a belepofiért!
üdv.Andi
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!
Bocsi a belekotyogásért....de Én PCOs vagyok és nincs pé-m,de mégis megjön 35-40 naponta kb. 1éve....na jó előtte ritkábban....szóval a védőnőnek nincs igaza....olvass bele a Pco-s topikba,ott van sok-sok lány,akinek nincs pé-je,mégis időre menstruál!
Dorka!Lh-Fsh arányod????
Ja és PCO-ban az Lh teszt nem sokat ér,mivel az Lh amúgy is emelkedett.....így sokszor pozitív!

Még 1x bocsi,a belepofiért!
üdv.Andi
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Bocsi!Nem volt ennyire fontos,hogy 3x elküldjem....de valami történt... :?
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Akkor én ezt már nem értem!

És hogy derül ki rendes menszi mellett, ha vki Pco-s, vagyis mi ez?
encike 2
 
 


Én is úgy tudom,hogy attól hogy nincs még még van menszi!!!

A PCO az elég sokrétű betegség.....legjobb ha rákerestek a neten,vagy itt a babaneten megnézitek a PCOs topic elejét.

Dorka!
Szerintem is irány másik doki!!!!Nem hisz benne....na de abban csak hisz hogy alacsony a hőd!!!!Vagy az se érdekli???

annus11
 
 


Sziasztok!
PCO kizárását:
Ciklus követéssel(kb. félidőtől kezdve) és hormon vizsgálattal (3.cn és 21.cn),ha más tünete nincs is a betegnek!
Petefészekben kis gyöngyöcskék lehetnek,esetleg m.ny. nem vastagodik rendesen....de mindezek NEM ZÁRJÁK ki a terheséget,csak nehezebben esik az illető teherbe,...és az IR,ezt inzulin vizsgálattal lehet kizárni,ami hátráltató tényező!!!-ja és legtöbször progi támogatás szükséges már nagyon korán elkezdve és semmi gond nem lesz....

Remélem segítettem és nem elrettentettem mindenkit!
üdv.Andi
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Bocs a zavarásért. :oops:

Huncutka!
Küldtem neked pü-t. Szeretnék rendelni Lh, és Hcg tesztet.

Köszönöm: kolibri

Ui: Mindenkinek mihamarabbi babásodást kívánok!!!!!!!!!
kolibri28
 
 


Kolibri!

Nem zavarsz :lol:
Igaz kicsit elttértünk a topic tárgyától,de lehet ám rendelni Huncutkától :wink: Remélem nekem mostmár a 2 csíkos teszteket küldte :lol: :lol: :lol:

annus11
 
 


Én is rendeltem tőle, akkor enyém is már 2 csikos?????
encike 2
 
 


Sziaztok!

Hát érdekes, és az sem számít, hogy már van kettő gyerkőc?

A nagyobbik 3 hónap a kisebbik 4 hónap alatt sikerült, most december óta próbálkozunk.

Nekem a Mensim 31 napos napra pontosan megjött eddig. Annyi a furcsa, hogy mikor megvan az 3 napoig van meg. Eddig a 15-16 napon valami véres izé volt most a 23 napnál volt, leghet hogy a baci bekavart.

Az LH teszt eddig ebben a hónapban negatív volt, most kezd egy kicsit erősödni a csík, de hát nemsokára meg kell jönnie 27.-én.
Így nem tudom mi lesz.

Elvileg 07,03-án kell menni a dokihoz és akkor a ciklus elején
csinálat vérvizsgálatot.

Hát nem tudom, már én is törpöltem az új dokin, de csak nála született a két lány császáros volt, és szépen precízen dolgozott, nem volt semmilyen gond, (80e még szép ) :)

Na most ennyit
Sziasztok!
Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Sziaztok!

Hát érdekes, és az sem számít, hogy már van kettő gyerkőc?

A nagyobbik 3 hónap a kisebbik 4 hónap alatt sikerült, most december óta próbálkozunk.

Nekem a Mensim 31 napos napra pontosan megjött eddig. Annyi a furcsa, hogy mikor megvan az 3 napoig van meg. Eddig a 15-16 napon valami véres izé volt most a 23 napnál volt, leghet hogy a baci bekavart.

Az LH teszt eddig ebben a hónapban negatív volt, most kezd egy kicsit erősödni a csík, de hát nemsokára meg kell jönnie 27.-én.
Így nem tudom mi lesz.

Elvileg 07,03-án kell menni a dokihoz és akkor a ciklus elején
csinálat vérvizsgálatot.

Hát nem tudom, már én is törpöltem az új dokin, de csak nála született a két lány császáros volt, és szépen precízen dolgozott, nem volt semmilyen gond, (80e még szép ) :)

Na most ennyit
Sziasztok!
Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Sziaztok!

Hát érdekes, és az sem számít, hogy már van kettő gyerkőc?

A nagyobbik 3 hónap a kisebbik 4 hónap alatt sikerült, most december óta próbálkozunk.

Nekem a Mensim 31 napos napra pontosan megjött eddig. Annyi a furcsa, hogy mikor megvan az 3 napoig van meg. Eddig a 15-16 napon valami véres izé volt most a 23 napnál volt, leghet hogy a baci bekavart.

Az LH teszt eddig ebben a hónapban negatív volt, most kezd egy kicsit erősödni a csík, de hát nemsokára meg kell jönnie 27.-én.
Így nem tudom mi lesz.

Elvileg 07,03-án kell menni a dokihoz és akkor a ciklus elején
csinálat vérvizsgálatot.

Hát nem tudom, már én is törpöltem az új dokin, de csak nála született a két lány császáros volt, és szépen precízen dolgozott, nem volt semmilyen gond, (80e még szép ) :)

Na most ennyit
Sziasztok!
Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Sziasztok!


Bocsi nem akartam 3* elküldeni :D

Jó éjszakát
Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Dorka!

Ha csinál vérvizsgálatot az jó!A fertőzésre mit adott?
Sajnos ha már van 2 gyereked,később kezdenek el vizsgálódni,egyrészt mert neked már van gyerek,tehát majd összejön a következő is,másrészt ha nem jön össze még mindig ott a másik kettő.....szomorú hozzáállás....
Nekünk ez lenne az első,tehát én meg megint csak másképp látom...Mázlim volt így is,mert találtam dokit aki nem azt mondta hogy várjak 1 évet és akkor jöjjek vissza :? Mondjuk lassan letelik az 1 évem...Persze közbe volt egy vetélés,aztán nem jött meg aztán várni kellett,most meg bár szabad az út,mégsincs baba....

annus11
 
 


Sziasztok!
Csak lejelentkezem. A hétvégén nem leszek, de Ti azért babásodjatok ám!!! :wink: :wink: :wink:

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Huncutka!
Látom, megvolt a pé-d :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Annus!
Valami miatt előrébb hozta a fertym a pé-met 15-éről. én is csak néztem :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Dorka!
Szerintem válts nődokit. A pajzsmirigyes vérvételt meg a körzetis dokidnál is leveszik, ha ott vesznek vért. Ha jól emlékszem, egy hét alatt kész az eredménye.

Andi!
Neked köszike az PCOS-os infokat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Encike!
Örülök, hogy a dokinál minden rendben volt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ja és bocsi az eltűnésért, de leltároztam. Szerencsére vége egészen keddig :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: Aztán folytatás másik helyen :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Mi szombaton medencés kerti partyn leszünk, vasárnap hétfő meg Balcsi. Úgyhogy ln sem leszek gépközelben :roll: :lol: 8)

Szaporodjatok és sokasodjatok drágáim :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Az amcsi, a francia és a cigány beszélgetnek a feleségeikrol
Mondja az amcsi:
- Amikor az én drága Jennym lovagol, a lábait a földön húzza. Na persze
nem azért, mert olyan kicsi lova van, hanem mert olyan szép hosszúak a lábai.
A francia:
- Reggel a tenyereimmel átölelem a kedvesem derekát, felemelem, megpuszilom,
leteszem és elmegyek dolgozni.
No persze nem azért, mert olyan nagy lapátkezeim vannak, hanem mert
a kedvesemnek oly karcsú a dereka.
A cigány:
- Amikor reggel elmegyek dolgozni, ráütök a feleségem seggére, a segge
megrázódik, de amikor hazajövök munkából, a segge még mindig rezeg.
No persze nem azért mert olyan nagy a segge, hanem mert olyan gyorsan
hazajövök a munkából...

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Egy idos hölgy rettegésben tartotta a diliházat. Olyan gyorsan száguldozott a szobák között a motoros kerekesszékével, hogy bedolt a kanyarban. Egy ápoló megállította és azt kérdezte tole:
- Van Önnek jogosítványa erre a jármure?
- Természetesen van - válaszolta a hölgy, és egy csokipapírt adott a férfinak.
- Rendben, de vezessen óvatosan - felelte az.
Továbbrobogott, keresztül a hallon, de nem sokára egy másik ápoló állította meg.
- Van Önnek érvényes forgalmi engedélye erre a jármure?
- Természetesen van. - válaszolta és egy rágógumipapírt adott oda.
- Rendben, vezessen óvatosan!
A no tovább gurult, befordult a folyosóra, és a folyosó végén meglátott egy férfi beteget, tök pucéran, álló farokkal. Hirtelen lefékezett, és bosszankodva szólt:
- A fene egye meg, már megint a szonda...

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Akkor jo hétvégét Kuzsi!

Nálam semmi kül, várom pét, nagy türelemmel.
encike 2
 
 


Encike!
Nemlehet, hogy most van????

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


A friss házasok első hete:

Férj: Ez volt minden álmom!!
Feleség: Szeretnéd, ha elhagynálak?
Férj: Dehogy. Ezt mégegyszer meg ne halljam!
Feleség: Szeretsz engem?
Férj: Még jó hogy!
Feleség: Képes lennél engem valaha is elhagyni?
Férj: Soha. Képtelen lennék rá!
Feleség: Megcsókolnál szerelmem?
Férj: Igen. Az arcod, a tested; mindenütt...
Feleség: Képes lennél engem valaha megütni?
Férj: Soha!! Én nem olyan férfi vagyok!
Feleség: Bízhatok benned?
Férj: Igen...
Feleség: Oh, Kedvesem!

Hét évvel később: (olvasd alulról felfelé) :)

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


A no bemegy a patikába és mérget kér. A patikus meglepodik:

-Asszonyom, miért van szüksége méregre?

- Megölöm a férjemet.

-Nagyon sajnálom, de nem adhatok el önnek mérget azért, hogy megöljön
valakit!

A no erre kitesz az asztalra egy fotót, amely az o férjét és a
patikus feleségét ábrázolja félreérthetetlen helyzetben. A patikus nagyot
nyel és rábólint:

- Elnézést, nem tudtam, hogy van
receptje

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Az igen!
Nem sokat irtatok, mig nem voltam!!!!
Hol vagytok?
encike 2
 
 


Most nézem a görbém. Nekem ez valahogy nem tetszik!
encike 2
 
 


Lányok! Kihültök:(

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?