Új privát üzeneted érkezett!

Kriszta

Boldog szülinapot a férjednek! MIlyen tortát sütsz? Mikor jöttök Kecskemétre? Lehet, hogy írtad, de nem emlékszem. :oops:
Néha úgy érzem, hogy nagyon messze vagyunk még a szobatisztaságtól. Hol sikerül, hol nem. Van, hogy minden gond nélkül megoldja, van, hogy rohangál, s üvölt, hogy segítség, valaki segítsen!

Nagbri, Enn
Nagyon boldog hófordulót a fiúknak!

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


Danának és Bercinek boldog hófordulót!!!!

Kriszta: sok boldog szülinapot a férjednek!

Kép
Kép
kisildi
 
 


Kriszta: Nagyon boldog szülinapot a férjednek!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Mi tegnap délután kiruccantunk apával, mert déltől szabit vett ki és nem dolgozott!
vettünk a fiúknak néhány dolgot! És iszonyatosan jól kikapcsolódtam.
Dana kapott cipővédőt a motorozáshoz, kis szandit, benti bőr kiscipőt, szerintem a liliputihoz hasonló teljesen.
Fagyiztunk a Jakóban, és vettünk medencét a fiúknak! Szóval egész este értünk haza.
Viszont a lelkem elkezdett gyógyulni, már érzem, és el is hiszem, hogy minden rendben lesz, nem dőlt össze a világ.

Bercikének boldog hófordulót innen is!

Mi pedig köszönjük a köszöntéseket!
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Megjött a nyaklánc! Ez nagyon gyors volt. Dorka nem is foglalkozik vele, hogy a nyakában van. Petike húzogatta egy darabig, most békésen alszik vele. Dorka is nagyon nyugodtan aludt. Remélem éjszaka is így fog aludni :lol:

Brigi
Örülök, hogy jól sikerült a tegnapi napotok! :lol:


Sziasztok!

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


Köszi szépen lányok a férjem nevében is!

Brigi: örülök, hogy jól érzed magad! :) Egyébként a shoppingolás engem is mindig meggyógyít! :D

Andi: nem semmi lehet Petike ahogy segítségért kiabál! :lol: Kiváncsi vagyok tényleg használ-e a lánc! Gyümölcstortát sütöttem! Meg marhapörköltet akarok főzni, remélem lesz olyan hús amilyent szeretnék...

Még ajándékot is kell vennem! Wáááá! mit??? :?

Lilypie Maternity tickers


Van egy honlap: myheritage.hu
Tök jó!! Fénykép alapján megmondja, hogy melyik sztárra hasonlítunk, meg van egy olyan rész, ahol megmondja, hogy a gyerek melyik szülőjére hasonlít! :D :D
Próbáljátok ki! :)

Lilypie Maternity tickers


Sziasztok!

Danának boldog 11. hófordulót!!!! (Nemsokára megkaphatja a motort... :wink: )

Bercikének boldog 9. hófordulót! Háromnegyed éves! :D

Kriszta: férjednek boldog születésnapot! Most is lesz banzáj, vagy csak kettőtökre sütsz-főzöl? Gyümlöcstorta- nyami!
Én ismerem ezt az oldalt, a legtöbb ismerősömnél az jött ki, hogy a gyerek 50-50%-ban hasonlít! :?:
Tankiniről még nem tettél képet....
Vendég
 


Andi: borostányláncról én eddig csak jót hallottam, én is csak azért nem rendeltem még, mert félek, hogy Botond azt is eltépné. Vagy szerinted elég strapabíróan fűzték össze? A kis nyakukat nem nyomja alvás közben?
Szerintem is tök jó, hogy Petike már produkál a bilibe! :wink:

Timci: én is azt furcsállottam, amit Mogyó, hogy csak ennyi a vizsgálat, mert ez minden hónapban megtörténik. Atticy meningitis elleni oltást kapott és bárányhimlő ellenit?

Nagbri: biztos jó volt a férjeddel a vásárolgatás. Biztos megértő férj! És fizikailag hogy bírtad a sétát?
Ügyes vagy, fel a fejjel! Nemsokára próbálkozhattok újra, hisz egészségesek vagytok. Örülök, hogy ilyen optimistán írtál. Majd kérünk képeket a medencéről meg a cipőcskéről! :wink:

Falevél: te mit csinálsz a sok szabadidőddel? Nem hiányzik a tanulás?

Mogyo: Ágikát lefoglalják a mese DVD-k?

Sajna én is benyeltem egy kis torokgyulladást, jó lenne, ha Botond megúszná....
Megyek palacsintát sütni, mert Apa megjött a melóból, és "rettentően kívánja"! :D
Vendég
 


Ági: köszi! :) Ááá, nem lesz buli, csak hármasban. :)
Nálunk az jött ki, hogy 3%-al jobban hasonlít az apára, de majd próbálom más képpel, mert nem a legjobbakat raktam fel. Nálatok? Te nem próbáltad? Viszont én is minden képnél más sztárra hasonlítok, így gyanus, hogy nem hasonlítok én senkire! :lol: :lol: Aziz meg Russel Crowe-ra! Hahahaha!! :lol: :lol: Jól elvagyok...

Akkor jobbulást Neked is Ági, igyál sok meleg italt, meg c vitamint, és hátha megúszod egyéb gyógyszerek nélkül...
Jó palacsintasütést!

Aziz nem akar felkelni!! Hogy lesz így vacsi? :roll:

Lilypie Maternity tickers


Emőke Te miért nem jössz már??? :?:

Lilypie Maternity tickers


Ági: nem nagyon inkább a Bebetv ami upc-van nállunk!kimondottam ilyen piciknek van!


Bár egyszer végignézte velem a Némó nyomában és sokat nevetett rajta!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Ezt a tankinit rendeltem, a férjem választotta. :D :D Azt még nem tudja, hogy rajtam nem így fog állni! :lol: :lol:

Kép

Lilypie Maternity tickers


Köszönjük a köszöntéseket!!! Kép
Danának innen is boldog hófordulót!
Kriszta a férjednek pedig Kép

Borostyán lánc biztos jó. Én elég szkeptikus vagyok az ilyenekkel. Én attól félnék, h szétszedi és lenyeli.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Kriszta: férjednek boldog szülinapot! Jól néz ki a tankini, szépet választottatok.

Ági: köszönöm kérdésed, még nemigazán fogtam föl, hogy végeztem az egyetemen. Holnap megyek Szegedre, Sárával vonatozunk egyet, kérek igazolást az egyetemtől, hogy befejeztem (mivel diplomát még nem kapok a nyelvvizsga miatt). Egyébként napközben nem lett több időm, Sára tesz róla... :lol:

Ja és képzeljétek Sára ma fölállt!!!!!!!!!!

Kép

Kép
falevel2
 
 


Sziasztok!

Noémi üzeni, hogy nincs netjük, mert Balázs újratelepíti a gépet, és egyébként is most pihen.
Volt egy kis ijedtség Bálinttal, beütötte a buksiját, de nincs semmi baja, a részleteket meg majd Noémi elmeséli, ha úgy gondolja.

Mi jól vagyunk, sétáltunk egy nagyot, holnap meg megyünk Bencusért és hazahozzuk.
Csütörtökön meg kapok egy 10 éves kislányt kölcsibe! :lol: Bencusom kis barátnője, és itt lesz egész nap!
Már várom, mert nagyon jól elvannak a gyerekek együtt, biztos nagyon jó lesz!
Na később jövök képekkel, a tegnapi túráról, és Danus napozós képeit is hozom. Már ha érdekel titeket!
Vendég
 


Sziasztok!

Vagyok.
Bálinttal megjártuk ma a traumatológiát, de nincs komoly baj. Nagyobb volt az ijedtség, de én teljesen kiborultam, úgyhogy most nem is írok sokat! Majd mesélek.

Brigi!
Köszi, hogy írtad!

Norri!
Te is írhattad volna, csak mindig elfelejtettem, mikor beszéltünk telefonon. Zizi vagyok most, bocsi.

Hónapfordulósoknak sok boldogságot!

Puszi Mindenkinek!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Noncsi: azért nem írtam, mert gondoltam te "szeretnéd". Bocsi, majd legközelebb rákérdezek. Nem tudom, egyébként is most mivel teszek jót.... :( :( :(

Nóri és Zalán
KépKép
norri
 
 


Danának meg Bercikének sok boldog mini születésnapot! :wink:

Ági-nálunk nem történik meg ez minden hónapban,csak a hosszát meg a suját szokták megmérni,mást nem.

Bekapta a 3-dik Nesivac C-t és a bárányhimlő ellenit.Ugy tudom,h.két hét kell elteljen és beadathatom a középfül-agyhártya elleni oltást is. :roll:

kriszti-nagyon szép ez a tankini.Mahmudnak boldog születésnapot! :wink:


KépKép Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Na akkor végre a beígért képek! Kép A zsebibabás napozóban Kép Új napozó meg a benti szupi cipő! Kép Talicskában
Vendég
 


Nagbri:nagyon cukik a képek. Énis néztem ezt a napozót Bencének,de sajna akkor nem volt az ő méretében.

Kép
Kép
kisildi
 
 


Brigi

Nagyon édes Dana! Imádnivaló ez a mosoly! Nagyon helyes! :lol:

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


Sziasztok!

Van valakinek valami finom és egyszerű süti receptje? Mert vendégek jönnek hétvégén és sütni szeretnék valami egyszerű,de finom sütit.

Köszönöm!

Kép
Kép
kisildi
 
 


Sziasztok!

Sok puszi a hófordulósoknak!

Kriszta! Boldog szülinapot párodnak!

Nagbri! Nagyon arik a képek!

Noémi! Örülök, hogy nincs baj!

Gratu Sárának, az új tudományhoz!

Ildi! Én ma sütöttem piskóta tekercset, felszeleteltem. Egy tálat kibéleltem vele. Túró-málnaszemekkel krémet, raktam a közepébe. Most keményszik a hűtőben. Evés előtt kiborítom tálból, és olyan lesz, mint egy torta. :)
Ha érdekel, részletesebben leírom. Nekünk nagyon fini.

Leírnék egy történetet, kíváncsi lennék, ti mit tennétek az anyuka helyében:

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Szóval:
Van egy 3 éves kisgyermek, akinek csináltak allergia tesztet. Ezáltal, papírjuk van arról, hogy többek között egy bizonyos tartósítószerre allergiás. (másra is, de most csak ez a fontos). Ez önmagában nem lenne baj, mert megtalálják a módját, hogy élelmiszerekben elkerüljék, és talán idővel kinövi. (?). De! Esedékessé válik a 3 éves korban adandó kötelező védőoltás.

Védőoltás angol leírásában szerepel, hogy benne van ez a bizonyos tartósítószer, magyar leírásban viszont nem szerepel. Háziorvosuk minden utána nézés nélkül azt mondta, nyugodtan adassa be az oltást nem lesz semmi baja a gyereknek...

Másik orvos azt mondja, hogy ő lehet, hogy beadná, de szigorúan kórházi körülmények közt. Ami pesten van valami oltásambulancia...

Felhívta a az oltás forgalmazóját (oltó anyagot Angliában gyártják, az állam onnan hozatja) , Ő azt mondta, hogy a gyártás során valóban benne van ez a tartósítószer, aztán megpróbálják kivonni belőle, de százszázalékosan nem lehet, tehát nyomokban tartalmazhatja. Ezért felelősséget nem vállalnak, ha netán mégis allergiás reakció alakul ki emiatt.

Ez emlékeztető oltás. Ennek egy változatát (azt hiszem) 3 hósan megkapták a gyerekek. (ez volt a szabin csepp), de annak más volt az összetétele, és nem volt benne ez a bizonyos tartósítószer. Időközben lecserélték oltóanyagokat, és itt vannak ők "meglőve".

Ha az Anyuka azt mondja, hogy nem engedi beadni, mert egyik összetevőre allergiás a gyermeke, ezt papírral igazolja... akkor mi van ? Ezt megteheti? Hallottunk már olyanról, hogy a szülők nem engedték meg beadni a kötelező oltást, gyámhatóság egyszerűen elvette a gyerekeket néhány órára, megadták az oltást, aztán visszaadták a szülőknek a gyerekeket.

Most ott tart az ügy, hogy felhívta ma az "oltásambulanciát" Pesten, nem tudom mit mondtak, mert ma még nem beszéltem az anyukával. Illetve, annak próbál utána járni, hogy nem-e volna másik oltás, amit e helyett lehetne adni.

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Lehet, hogy tényleg nem lesz semmi baja az oltástól a gyermeknek de ha mégis az allergia kisebb bőrpírtól, akár legrosszabb esetben maradandó károsodásig is terjedhet.

Anyuka pedig, nem igazán tudja, hogy most mit csináljon. Engedje beadni, vagy ne? Ha engedi, és mégis baj lesz, élete végéig lelkiismeret furdalása lesz.

Holnap meg tudom, hogy mit mondtak neki Pesten.

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Erika:megköszönném ha leírnád. Nem semmi ez a történet,én nem is tudom mit tennék. Az biztos,hogy énis végigtelefonálnék minden lehetséges orvost,meg gyártót ahogy ő is tette. Ha megvan hogy mit mondtak neki az ambulancián írd már meg mert kiváncsi vagyok. Bence meg ekcémás,senki nem tudja miért,mert a családban senki sincs és nem is volt soha.

Kép
Kép
kisildi
 
 


Sziasztok!

Na végre beengedett a babanet! :evil: :twisted: :evil:

Kriszta: jól sikerült a vacsora tegnap? Végül milyen ajándékot vettél?

Noémi: szegénykém! Mi történt Bálinttal? Sokat kellett várni a traumatológián? Örülök, hogy nincs baj. Nem irigylem azt a várakozást....

Mogyo merre vagy ma? Többiek? Titeket sem enged be? Mano vajon hogy bírhat a 3 gyerekkel?

Én már jól vagyok, de Boti lehet hogy mégis elkapta, mert ma délután elég sűrűn piszkálta a fülét. Úgyhogy holnap van egy utunk az orvoshoz. :?

Erika: kíváncsi vagyok a döntésre én is. Idegtépő helyzet.

Ildi: nem bántásból, de az ekcéma a túl korán adott tejtermékektől is lehet, te meg írtad, hogy már kap krémtúrót. Én még nem adnék neki. Bocsi
Vendég
 


Sziasztok!

Szóval, kedden délelőtt Bálint az álló autó gyereküléséből esett ki a betonra, fejjel előre. Az ajtó nem volt becsukva. Kijöttünk a baba-mama klubból és miután még volt dolgunk a városban, csak betettem, amíg kiveszem a babakocsit a csomagtartóból. 15 mp volt, álmomban sem gondoltam, h annyi idő alatt kiveti magát belőle... Persze, persze, tudom. Egy pillanat alatt megvan a baj. Kérlek, ezt ne is mondjátok, mert persze magamtól is tudom, meg meg is kaptam azóta egy párszor. Hál'istennek azonnal felsírt, megnyugtattam, de sérülést /akkor még/ nem láttam rajta. Mert a sapka eltakarta és mivel azt gondoltuk először, h a fenekére esett, nem is vettem le róla. Elmentünk a dolgunkra, közben elaludt, majd magától ébredt, jókedvű volt, ahogy szokott. Jöttünk haza. Itthon, ahogy levettem róla a sapkát akkor láttam meg, hogy a fején van egy pukli meg némi plezúros felület. Azt hittem, megáll bennem az ütő!!!!!!!!!!!!!!! Hogy úristen, még el is telt azóta másfél óra! Miért nem néztem meg? Miért nem rohantam azonnal a kórházba?! /Bár, talán arra is jó volt a másfél óra, h addig figyeltem a gyereket és nem viselkedett szokatlanul/ Megetettem, a kaját elfogadta, megette az adagját. Ezt is jó jelnek vettem. Közben ész nélkül telefonáltam Balázsnak, a doktornőnek. A dokinénink azt mondta, h Ő hiába nézi meg, nincs rtgszeme, meg kell mutatni a traumatológián. Tel Anyósnak, h zsírozza le az utunkat, ne kelljen sokat várni. Aztán elindultam a gyerekkel a kórházba, Balázzsal ott találkoztunk. Szerintem életemben nem voltam ilyen ideges. Még azt a hülye TB-kártyáját is otthon hagytam!!! Balázsnak szóltam, h hozza utánunk. Végül elég gyorsan sorra kerültünk, meg is röntgenezték a kis fejét. Persze, ezt meg szegénykém nem értette, h miért kell most leszorítanom, nagyon sírt.
Aztán megnézte az orvos, azt mondta, h egy kisebb zúzódás, figyeljük, nem viselkedik-e furcsán, ha sugárban hány vagy aluszékony, akkor azonnal vigyük vissza.
Szinte egész délután bőgtem. Se enni, se inni nem tudtam. A gyereknek semmi baja nem volt végül, árgus szemekkel figyeltük mind a ketten. Bent aludtam Vele a szobájában, semmi különös nem volt.
Norri velünk volt akkor délelőtt, szegénynek szintén komoly lelkiismeretfurdalása van. Ő ott állt az autó ajtajában, de az egész olyan gyorsan történt, h nem tudott mit tenni.
Az egész az én hibám, az én felelőtlenségem.
Ez történt.
Nagyon köszönöm Norrinak, Briginek és Andinak a hívásokat és az együttérzést!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


És ma vagyunk együtt az Urammal 4 és fél éve. :-)

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Ági: Nálunk mindkét fiú kapott tejterméket, már fél éves korától kezdve. Joghurtot, kefírt, krémtúrót! Nálunk nem volt gond! Bár az is igaz, a fél évet mindig megvártam én is!
Vendég
 


Noémi: Jaj de jó, hogy érzem, már jobban vagy!
Ne izgulj, Bálint nem is fog rá emlékezni! És ne okold magad! Légyszi!!!!!!!!!!!!!!!
Nagyon szeretünk ám! :wink:
Vendég
 


Brigi: tudom én, hogy némelyik gyerek bírja a tejtermékeket, azért is írtam, hogy nem bántásból, meg ezer oka lehet még az ekcémának. A te fiaid barna szemű, barna bőrű gyerekek, állítólag sokkal ellenállóbak.
Botondot még az általam fogyasztott túró és joghurt is kiütötte, nem is ettem 7 hónapos koráig, és ezért fog csak 1 éves kora után kapni.
Tényleg bocs, csak szerintem figyelembe kell venni az ilyen apró jelzéseket, hogy ne legyen nagyobb baj.
Dani szeret az új cipőjében lenni? (Tényleg olyan, mint a Liliputis. Árban?)

Noémi: együttérzés innen is ment ám.....
Vendég
 


Ági: Igen, ebben igazad van, tényleg ellenállóbbak egy kicsit!
Hű, az nem lehetett egyszerű, hogy te sem ehetted!

Dani imádja, és azóta stabilabban is megy. Árban 1995 ft volt! Le volt akciócva, de volt még belőle, a Deichman-ban! Szerintem nagyon tuti!
Vendég
 


Hú, akkor sokkal olcsóbb! Botond is szereti, mert nem megy le rögtön spárgába... :) Jó ez a bőrtalp! Több mintával is volt?
Különben lemaradtam? Dani már megy??? :roll: :) Szuper!

Igen, nehéz volt a diéta, nekem napi 1-2 joghurt az adagom, megőrülök a sajtért, de érdekes, mert pár nap után már nem is hiányzott.
Vendég
 


Ági!
Köszönöm Neked is!

És persze, Mindenkinek!!!


Falevél!
Gratula Sárának!

Brigi!
Próbálom nem okolni magam. Szombat délután mit csináltok? ... :roll: :-) Tényleg jó ez a cipőcske!!!!!! De sztem mire oda jutok nem lesz.

Kriszta!!
Te hogy vagy? Mi van a kővel???

Lányok!
Mától végre jó idő lesz!!!

Többiek!!! Merre vagytok???

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Falevél!

Az Univeres előadás azért maradt el, m a csajszi terhes, egyedül már nem tud ilyet bevállalni, a társának meg nyomdába kellett mennie. Mindezt hétfő délután jelentette be telefonon.
Én fél éjjel nem aludtam emiatt, h összesen 15 embert összecsődítettünk és én maradok sz@rban. Végül felhívtam kedden reggel. Elmondtam neki hány kínos-kellemetlen beszélgetésen vagyok túl meg úgy egyáltalán az eljárás, későn szólt, már nem tudtunk mást szervezni, stb.
És magától felajánlotta, h elküldi az ajándékcsomagokat! Az én címemre küldi, de természetesen ebből Neked is jár, mert Te is jöttél volna. Még nem érkezett meg, de ha megjön szólok és egyeztetünk.

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Norri, Falevél, Andi!

Megjött az Univer-es csomag!!!!!!!!!!!!! Nagyon klassz dolgok vannak benne!!! Előke, törülköző, zokni, kiskanál, hűtőmágnes, képkeret, stb!!!

Norri!
Mindjárt hívlak!

Falevél! Andi!
Hogyan adjam át?

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Sziasztok!

Noémi
Nagyon örülök, hogy Bálint jól van! :lol:
Délután megyünk az arborétumba. Apának ott van céges bulija, s négy óra felé megyünk. Ha Neked jó, visszafelé beugrunk. Majd csörgök.

Brigi
Nagyon jó a kiscipő, s nagyon jó áron is volt. Benézünk szerintem mi is.

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


Ági:Bence születése óta ekcémás,nem a tejterméktől. Semmi gond hogy írtad. A tejterméktől nincs semmi baja,még kiütés sem.

Noémi: nagyon megilyedhettél. De az a lényeg hogy nincs semmi baj. Könnyen okoskodnak az emberek,de ha ő is belekerülne egy ilyen helyzetbe,ő is ott hagyná arra a pár másodpercre,mert nem lehet mindig arra gondolni hogy történik valami,mert bele is őrülne az ember.

Kép
Kép
kisildi
 
 


Ági
Nekem van egy nagyon finom süti receptem
20 dkg margarin, 15 dkg cukor, 3 tojás, 25 dkg liszt (én úgy csinálom, hogy egy csomag vaníliás pudnggal legyen meg a 25 dkg) vaníliás cukor, sütőpor, 1 citrom héja és leve. Ezt össze kell dolgozni, s közepes sütőben megsütni. A tetejére peding egy narancs héja, és kb felének a leve, attól függ, hogy mekkora a narancs s porcukorral összekeverni, hogy sűrű massza legyen, s a megsült, meleg sütire rákenni, s hagyni kihűlni. ezt csináltam a bababulira Noémiéknél. Nagyon egyszerű, de mutatós s szerintem nagyon finom is.

Sziasztok!
Szép napot mindenkinek!

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


Ildi
Petike is ekcémás, nem is kicsit. Gyógyszertári testápoló nagyon jó, illetve a piros Garnier testápoló, persze csak ha az illatanyagra nem allergiás.

Erika
Mi újság az ismerősöddel?

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


Andi: a gyógyszertári nekünk nem válik be,de a Garniert kiprobálom. Köszi a tanácsot!
A süti receptet is köszi,kiprobálom.

Kép
Kép
kisildi
 
 


hahó!

Ildi!
Igen, tényleg nem lehet mindig arra gondolni, h baj lesz, mert tényleg belehülyülne az ember! Egyetértek! :-)

Andi!
Nem tudom, h kell-e mennünk valahová délután, csörrenj nyugodtan, remélem itthon leszünk!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


sziasztok!

hát én is nehezen jutok be és néha nincs időm kivárni! :oops:
Apa is itthon van it az unokaöccse (bár17 éves) de akkor is ennia dni kell nekik!
lány teljesen el van varázsolva tőlle nagyon szereti!Voltam fodrásznál rövidebb a hajam jóval!

Noémi: hát sajnos vannak balesetek !mikor a csaj leesett én is igy voltam !
Balázs remélem nem szólt semmit!(anyós meg fölleg)
Gratula a 4 és fél évhez!

Egyik ismim is igy járt a kisfiával min te csak neki a szeme alatt volt pukli. De ő nem vitte el nézte , hogy oké minden!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Kriszta

Köszi hogy hiányoltál, nagyon jól esik. :lol:

Olvasni szoktalak benneteket de ennyiben ki is merül a babanet. Valamiről le kellett mondanom mivel kezdtem teljesen besokallni és ez a fórumozás lett. :oops: :oops: Bocsi mindenkitől de már csak a jövő hetet kell túl élnem és utána már lesz Szilárd is. És akkor jövök minden nap! :roll:

Kép
emoke27
 
 


sziasztok!

Piskóta tekercset felszeletelem vékonyra. Egy tálat kibélelni vele, aztán belerakni a krémet. Hűtőbe állni hagyni pár órát, amíg megkeményszik. Ekkor "fejre borítani", és torta módjára szeletelni.
Túrókrém:1/2kg túró 2 dl tejszín, 5-7evk cukor, citromlé, Ezeket összekeverni. Zselatint feloldjuk a vízben. (csomagolásán leírt módon). Hozzákeverem a túrókrémhez, illetve málnát, epret (ki milyennel szereti) gyümölcsöt keverünk bele, vigyázva minél kevésbé törjön össze.

Én, ha következőleg csinálok ilyet, akkor a piskóta tésztára szórni fogok kicsi zsemlemorzsát, mert a krém kicsit eláztatta azt. Ettől függetlenül nagyon finom ízű. de csak annak aki szereti a túrót!!! :)

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Liliennek is boldog hó fordulót!

Ismerősömet, nem bírtam elérni, de amint lesz infóm elmondom nektek.

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Sziasztok!
Noncsi: köszönjük még egyszer az Univeres ajándékokat, most akkor gyűjtsem tovább a cimkéket? :D Nagyon csini volt ma Bálint a kantáros gatyában! Nekem ezekről mindíg a Kisvakond jut az eszembe, gyerekkorom egyik kedvenc meséje. Így felnőtt fejjel elég bugyuta, de akkor szerettem.

Timci: ha jól emlékszem, te vagy képben nagyon, hogy neten mit-hol érdemes vásárolni. Mi gyerekülést szeretnénk. Van tipped, honnan rendeljünk?

Brigi: nagyon édesek a fiaid, a cipő is klassz. Én "bevárásoltam" egy szandival, csatos, gyorsabban leveszi Zalán, mint a tépőzárast. Pedig azért vettünk csatosat, direkt.

allergizáló dolgok: én mindent megpróbálok betartani, sőt még 1-2 hónappal el is tolom a bevezetést, biztos, ami biztos. tejterméket 8 hótól írják, de én még várok vele. igaz, Zalán miattunk allergiára hajlamos.

Noncsi:nem is mondtam, megyünk nyaralni jövő vasárnaptól, 5 napra :D :D :D

Nóri és Zalán
KépKép
norri
 
 


NORI: A VATERA MEG A TESZ-VESZ AZ ILYEN OLDAL,AZÉRT ÉN ÍROK MERT TIMCIÉK NINCSENEK ITTHON.

EMŐKE: LILINEK BOLDOG HÓFORDULÓT KÍVÁNUNK!

ERIKA:KÖSZI A SÜTIRECEPTET,BIZTOS NAGYON FINOM!!

Kép
Kép
kisildi
 
 


Norri!
Gratula a nyaraláshoz! :-)

Emőke!
Nekem is hiányoztál már! Én igazándiból úgy emlékeztem, h a talira is jöttök.

Brigi!
Merre vagy? Behavaztak a gyerekek! :-)))

Mogyo!
Fotót kérünk! :-)

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?