Új privát üzeneted érkezett!

most beszéltem megint a kórházzal,anyu kezd obban reagálni.továbra is ébredezik,nyitogatja a szemét,felszólitásra megszoritotta a doki kezét,aztán mondták neki,hogy próbáljon oldalra fordulni!nem az várták,hogy teljesen oldalra forduljon,csak hogy csináljon valamit,és anyu próbálkozozz a fordulással!apró javulások vannak,de továbbra is válságos!
na ennyi,megyek dolog van,majd benézegetek hozzátok,amint az idöm engedi.

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: JAjj ez nagyon jó hír. Látod Anyud nagyon erős nő. Hidd el teljesen fel fog épülni. Ha nem igylenne akkor nem javulgatna napról napra.
Most úgy örülök mert én már látom a gyógyulását:)

Kép
csucsu05
 
 


Nóri: Ja és a kereszt mindenki felett ott lóg. Nem szabad a rosszra gondolni.Az én nagymamám képzeld igaz már nem él de 84évesen halt meg. szóval 20éve azt mondtál neki olyan méhrákja van, hogy ki kell pakolni de sajnos áttéte is van. Egy hónap . és élt még 20évet.
Nyugi nem lesz baj csak ülne már ki az ágyra az Anyud és követelné a reggelijét!

Kép
csucsu05
 
 

 
 

Sziasztok!

Végre lett gépem és internetem. Gondoltam gyorsan benézek hozzátok, de láton nagyon szomorú levelezés folyik.

Nóri, én is csak azt tudok mondani, hogy anyukád biztos fel fog épülni, kitartás, kitartás.
Akinek van miért küzdenie és élnie az nem adja fel és felépül, anyukádnak meg ott van a gyönyörű unokája meg a családja, akikért érdemes élnie. Nincs apelláta meg kell gyógyulni. Bíztatni, bíztatni.
De olvasom hogy minden nap egy kicsit többet reagál, ami nagyon jó hír, csak így tovább.

Nita te jobban vagy már? Kiderült hogy mi bajod van.

Csucsu, már itt lakunk, pakolunk ki a dobozokból. Hát nem kis meló legalább a cuccunk felének helyet találni.

Szilvi

Kép

Kép
bucsek
 
 


nori ezek már jó hírek és jó jelek,hogy egyre több mindenre reagál anyud!csak így tovább!hamarosan kérni...követelni fogja a reggelijét! :lol:

bucsek köszi már jól vagyok igen!Nem tudni mi lehetett,muló rosszullét! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bucsek: Tudom milyen pakolni. szörnyű....
Hogy bírod pláne, hogy te babát is vársz.
Melyik részen laktok akkor most Halásztelken?

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu: hát igen azért nem úgy bírom, mint ha nem lennék terhes, de azért gyűröm, kicsit lassabban haladok, de hát egyszer csak kész lesz minden.
A ti házatok akkor már szép színű? :) Milyen színű lett. Van még valami a ház körül amit meg akartok csinálni, vagy ez volt a vége.
Mi most a Táncsics Mihály utcában lakunk. Az ha szigethalom felöl jössz a második utca.

Szilvi

Kép

Kép
bucsek
 
 


Bucsek: Mi meg azIskola utcában lakunk. Kettővel arébb.
A ház mályva szinű lett. Szép és ilyen nem sűrűn látható. tetszik mindenkinek.
A ház körül már nincs munka a fűvesités már 1hónapja kész most egy sávot fűvesitettünk be tegnap ahol a festől dolgoztak. Ott eredetileg sem csináltuk meg a fűvet mert úgyis kijárták volna. Most mindenhol kordon van ne tapossuk agyon majd a kis gyenge fűvet. (márha kijön majd)
Igazából a házra még a kinti lámpákat kell felszerelni meg a kapunyitót kell felszerelni és minden kész.
Szóval már csak pihennünk kell. :)

És milyen újra halásztelkinek lenni?

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu:

Na akkor közel leszünk :)
Jó nektek, hogy már mindennel elkészültetek, ránk még csak most vár az egész, de vígasztal hogy nekünk is kertesházunk lesz egyszer......
Hát a kisfiam nagyon élvezi a halásztelki létet, kert, homokozó, hinta, kutya, macska, dédimama stb. Neki jóval nagyobb tere lett.
Nekem azért kicsit fura. Egyelőre jó, de azért máskor is egy hét itthonlét után, vágytam a saját lakásunkba. Kíváncsi vagyok hosszú távon milyen lesz az együttlakás.

Szilvi

Kép

Kép
bucsek
 
 


Szilvi: Megértelek hisz azért az otthon mégis más. De jó, hogy tudod nektek is hamarosan meglesz. tehát érdemes várni.
Nektek most ez az időszak amúgyis a várakozásról szól nemigaz?
Baba , ház. De egyszer mindeg meglesz és milyen jó is lesz az:) :)
Ha jó idő lesz akkor talizhatunk egy sétára vagy gyertek át hozzánk. Nálunkis van homokozó már és csúzda is lezs már kedden:)
Na egyeztetünk bár most irtó rossz idő van. Jöjjön a jó idő és a gyerekek is jobban elvannak.

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok!
sok minden rossz dolog történt anyuval,mióta nem irtam,hosszu lenne ezt most igy...
DE !!! anyu bár még intenziven van,teljesen magához tért,szerencsére nem lett agykárosodása,szépen gyógyulgat,túl van a válságos idöszakon!
már csak a vállában van 1 infuzió,oxigén maszk még kell neki,meg az ekg megy!(3 napja még 5 helyen ment neki az infuzió)
egyenlöre ennyi,köszi a drukkot mindenkinek

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri ezek nagyon jó hírek ám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!csak így tovább!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Csucsu mikor megyünk majd sétálni?jöhet velünk bucsek is ha akar! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nóri ezek tényleg nagyon jó hírek, nem lesz itt semmi gond!!!!!!!!!!

Csucsu, Nita: én benne vagyok a sétába, vagy egy taliba :wink: mi is várjuk már a jó időt, hogy lehessen pancsolni stb.

Lassan összeálnak a dolgok a költözködéssel kapcsolatba, bár van még egy két dolog amit el kell intéznem. Pl bankszámlák átíratása vállalkozói székhely átíratás stb. Csomó olyan dolog ami macerás és nehezen indulok neki. :cry:

Akkor majd egyeztessünk mindenképp :)
(jövő hét keddtől egy hétig Dombóváron leszünk nagyszülőknél) de előtte többnyire utána meg itthon vagyunk.

Hétvégén végre vettünk egy ágyat a Böminek, olyat mint amibe a nagyfiúk alszanak :lol:
Eddig kiságyba aludt, csak kivolt szedve néhány rács, hogy ki tudjon jönni belőle. De a kistesónak kell majd az ágy, és akartuk hogy mire megérkezik,a bömi már megszokja az újat és ne sikítozzon hogy a rácsos ágy az övé. Tudnillik mindenhez iszonyatosan ragaszkodik. Így talán addigra elfelejti. Most nagyon tetszik neki a nagyágy, állandóan azon fekszik, játszik, nézegeti a mesekönyveit. Nagyon aranyos

Viszont vásárlás közbe elhagytam a telefonomat :evil:
Próbáltuk hívni, de persze már kikapcsolták. Szóval semmi esélye hogy visszaadja valaki.
Nagyon mérges voltam, mert előző nap egy játszótéren pont elhagyta egy csajszi a telfonját. Én meg kerestem benne valami rokont, anya vagy apa mindenki telefonjába van többnyire :) és felhívtam. Nagyon örültek, mert állítólag vadi új volt.
Szóval igazán megérdemeltem volna hogy nekem is visszaadja valaki :( , na de mindegy.

Kicsit hosszúra sikerült. De most több időm volt írni.

Puszi
Szilvi

Kép

Kép
bucsek
 
 


bucsek csak szolj pontosan mikor érsz rá és akkor mehetünk sétálni.délelőtt általában jó az idő! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bucsek: sajnos az emberek ilyenke. Én is találtam már telcsit és szintén felhivtam benne egy Anyut. Aki átadta a fiának, hogy megtaláltam a telcsit. Jött is érte és akart adni 5000Ft -ot. na ez 5éve volt. Akkor még pénz volt. Merrt céges volt a telcsi nagyon drága fajta . DE én halál becsületes vagyok vissza adtam.
Sajnos nem mindenki ilyen mint mi. Az emberek rögtön kikapcsolják és már azt is hiszik az ővék. Biztos halál büszke az illető az új telcsijére. Utálom az ilyen embereket!


Nóri: :):):):) jajj de jó :9 Ez nagyon jó hír ám. Meglátod anyukád teljesen felépül. Mondtam én, hogy erős nő:)

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok!
anyunak már az oxigénmaszk sem kell,lecserélték oxigéncsöre,ami csak az orránál van!javulgat,már kiül az ágy szélére,csak sajna sz újraélesztésnél eltört a szegycsontja,igy azzal szenved igazán!de eb csont beforr!ez legyen a legnagyobb baja!
már viccelödik is.mondta hogy lehet bekerül a rekordok könyvébe,az 5 meghalásával,és még mindig itt van!1,5éve 3szor,most 2szer halt meg..
de javulgat!

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: szuper erős nő az anyukád, az én nagymamám is már 4 rákot túlélt. Hihetetlen hogy egyes emberek milyen szívósak tudnak lenni.
És még jó hogy a mi hozzátartozóink ilyenek :)

Csucsu, Nita: ma úgy alakult hogy egész nap itthon vagyunk, esetleg du. nem értek rá? Tudom, hogy hirtelen ötlet de, hátha.

Szilvi

Kép

Kép
bucsek
 
 


bucsek én most ráérek ha gondolod elmehetünk játszóra
:lol:
csucsuék nincsenek itthon sajna :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ok!

Én benne vagyok!
Melyikre szoktatok menni?

Szilvi

Kép

Kép
bucsek
 
 


a gyár mellett van egy kis játszótér,oda is szoktunk menni!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


hivjál föl mert nem jó telefonszám amit adtál ! kösz!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bcsek: Bocsi csak most olvastam, hogy sétálni mennél. Nem voltunk délelőtt itthon. Délután nekem ma nem jó mert megyünk Százhalombattára 4-re. Végre megjött a lánykám csúszdája. Haza érve meg úgye rögtön össze is kell rakni neki:)
De legközelebb okés lesz:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu: semmi gond, csak hirtelen ötlet volt. Biztos nagy öröm lesz a csajszinak az új csúszda. Neked is elküldöm priviben a telefonszámomat, úgy gyorsabban tudunk majd egyeztetni, ha úgy jön össze. :wink:

Szilvi

Kép

Kép
bucsek
 
 


sziasztok!most értem haza,anyunál voltam,dokival is tudtam beszélni...sajnos nem sok jót mondott!
délelött anyu rosszul lett,a légzésével volt gond,hajszálon múlt,hogy nem került ujra gépre.
a doki sem tudja mddig lesz anyu intenziven,bármikor elöjöhet ez a probléma.a laborja egyszer szinte tökéletes,aztán meg olyan szar mint állat!
stabil az állapota egyenlöre,de ez bármelyik pillanatban megváltozhat!azt mondta,hogy semmi nem biztos...
most megint megzuhantam,pedig már kezdtem jobban lenni.-

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


nori ezek nem jó hírek,de anyud erős és igenis meg fog gyógyulni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bucsek:jó volt veletek talizni mégha most kicsit rövidre is sikerűlt a séta!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok!
fél 8kor hivom a kórházat,most nem tudom hogy telt anyu éjszakája,estére kicsit jobban volt!
beszéltem a siófoki vesés dokihoz,akihez jár anyu,és mondta,hogy ma délelött konzultál a marcali dokikkal,és ha ugy van,akkor átviteti siófokra,oda ahol ö van...
csajok félek mint állat...van egy olyan érzésem,hogy ennek az egésznek nem lesz jó vége.

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Na nem szabaf ezt gondolni. Meglátod Anyud helyre jön. Nem kellet gépre tenni légzési nehézsége volt az pedig benne van sajnos egy ilyen eset után. Nyugi! Nem lesz baj csak legyél türelmes Jó?

Kép
csucsu05
 
 


Bucsek: Köszi megkaptam a számod én is elküldtem az enyémet. Ha netán erre jártok az Iskola utcánál gyertek be hozzánk.
Na meg amint olyan idő van mehetünk sétálni is :)
Bár most kinézve az ablakon úgy érzem az eső sosem akar elállni.

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok!még néha enyhén fulladozik,de kicsit jobban van szerencsére!várom hogy hivjon a siófoki doki,hogy mit konzultált a marcaliakkal!
dél körül meg megyek be!
bocsi,hogy rátok zúditom ezt az egészet,de jólesik kiirni magamból!ne haragúdjatok tényleg!

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Sziasztok!

Nóri: egy percre sem szabad feladni, és a dolgok rossz kimenetelére gondolni. Csak a pozotívan. Tudom, hogy nehéz, és mondani könnyű, de NEM!!!!! lehet feladni soha és akkor minden rendben lesz!!!!. Anyukádnak is csak ezt súlykolni, mindíííííg. Amíg van miért élnie nem adhatja fel!!!!!Gyógyulni, gyógyulni, gyógyulni.

Csucsu: ok majd kereslek mindenképp. :)
Meglett a kiscsajszi csúszdája? Bár ebben a remek időben nem nagyon van alkalma tesztelni :cry:

Apum autója is beázott vagy mi. Nem indult neki, úgyhogy az enyémet vitte el. Úgyhogy ma is itthon ragadtam. Már egy hete akarok egy csajszival találkozni pesten de valamiért sose jön össze. Úgy látszik ez már így van megírva.
Szörnyű ez az idő, ahogy nézem már megint esik.

Puszi
Szilvi

Kép

Kép
bucsek
 
 


Bucsek: Igen ez ismerős. Nekünk is a férjem ma autóval ment nem motorral dolgozni így itthon ragadtunk. Ilyen esős időben. Remélem nem az egész nyár lesz ilyen.
A csúszda megvan este már tesztelte is a grófnőm:)
Képzeld nagyon jól jártunk mert a boltba kérdezték nem akarunk e venni mérleghintát is. Mondtam ha kettőt veszek van engedmény? A pasi rendes volt mert megnézte. Ha nem kérek számlát akkor a kettőt oda adja a csúszda áráért.
Szóval még mérleghintát is vettünk. Azt ma rakjuk össze.
Remélem azért este kipróbálhatja a lányom kicsit elállhatna az eső.


Nóri: Én akkor is azt mondom nem sokára anyukád otthon lesz:) Nyugi és nyugi. Tudom könnyű mondani. És ne butáskodj, hogy ránk zúditanád a bajodat? azért vagyunk itt. Tudod jót és rosszat megbeszélni:) Inkább legyen jó a beszéd témája az kívánom:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu: hát ez igazán szuper. Jó boltot csináltatok :) Akkor nálatok is összeáll lassan egy komplett játszótér. Szedhetsz belépőt :D
Remélem hamarosan mi is kipróbálhatjuk az új szerzeményeket. :)

Kép

Kép
bucsek
 
 


Bucsek: Persze , hogy kipróbálhatjátok. Bár csak 40kg ig lehet használni:)
Tehát mi csak nézni tudjuk a kicsiket:)
Bár a gyerek most csak az ablakból nézi az új szerzeményeket:(
hihetetlen, hogy egész nap esik. Mikor lesz már nyár???
Még a medencét sem mertük pont az idő miatt kirakni.

Kép
csucsu05
 
 


Nóri: Mi újság van valami jó híred Anyudról??

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok!
csucsu holnap egy séta???????????játszótér?????
bucsek majd írd már le mégegyszer a számod mert tudod valamiért nem jó amit elkűldtél!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita. A mai nap sajna nem lesz jó nekem.Most töltjük a medencét és nem akarom itthon hagyni. Figyelni kell néha. A jövő hét már jónak igérkezik akkor nem lesz semmi max kedden mert akkor teszik fel a redőnyőket.
Na de addig beszélünk még.

Kép
csucsu05
 
 


kicsit irigykedem hogy ti már tudtok fürdeni a medencébe! :oops: :lol: :lol:
akkor majd megbeszéljjük a sétát persze! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


ja szabinának boldog 2,5 éves szülinapot!!!!!!!!!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Köszi:) Viccelsz egy hercegnő nem csak az egész szülinapot ünnepli hanem a felet is:)
amúgy még nem fürdünk mert hideg. Bár én már megmártóztam benne:) Hűsitő volt :)
Szabinának a kicsit tettem ki a teraszra és vittem bele meleg vizet. Élvezte is piszkosul.

Kép
csucsu05
 
 


igen a hercegnőnek minden jár! :lol:
azt elhiszem hogy élvezi a fürdést! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hú tegnap annyira melegem volt, hogy a nagymedóba megfürödtem. Tamés meg Szabina csak nézett. :) NA és azt nem mondom ez még csapviz volt:( Mármint olyna hideg:)
De én úsztam egyett és ha hüvős is volt de jól esett:)

Nóri: Anyúddal mi van? JÓL VAN ÚGYE?

Kép
csucsu05
 
 


csucsu jó lehetett csobbanni egyet a hűs medencébe!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Hát ez a hőség nem semmi. Egyszer azért sírok mert esik az eső és nem lehet semmit sem csinálni, másszor meg azért hogy meleg van és nem lehet megmaradni. A tipikus nekem semmi sem jó állapot.

Képzeljétek a hét elején egy ismerős csajszi kitalálta hogy menjünk el pénteken vonatozni Tatabányára. Ott van egy jó kis Máltai játszótér azt nézzük meg és vonatozzunk haza. Hát választhattunk volna egy kevésbé meleg napot is.
A négy gyerek nagyon élvezte a vonatozást, meg a motorozást is a játszótérig (kb 15 perc az állomástól) mi már annál kevésbé szakadt rólunk a víz. Aztán még játszóterezés. Visszafelé már nem mertük bevállalni a motorozást az állomásig, úgyhogy hívtunk egy taxit. Hát nem bántuk meg.
Hazafelé az én fiam még kettőt sem döcögött a vonat már aludt is. Teljesen kiütötte magát.

Tegnap meg a férjem két barátjához mentünk Dunakeszire, mondván hogy elmegyünk megnézni a Gödi napokat. Az egyik családnál van egy 8 hónapos kisfiú, a másik családnál pedig szeptemberben fog megszületni az első baba. Úgyhogy összemértük a pocakunkat :) hát a másik csajszi nyert :)
Szóval a Gödi napokra végül nem értünk el, mert ebbe a melegbe nem volt kedvünk elindulni. Úgyhogy felállítottunk a kertbe egy kismedencét és ott pancsiztattuk a gyerekeket meg lementünk a dunapartra hekkezni. Végül jó kis nap volt a gyerekeknek, meg nekünk is.

Ti mit csináltatok ebbe a hőségbe? Gondolom ki se száltatok a medencéből csucsu (Nita nem tudom nektek van-e).

Küldöm a telefonszámot Nita :) Jővő héten még Dombóvárra megyünk a nagyszülőkhöz egy hétre, de utána már itthon leszünk.
És végre Csucsuékkal is összefuthatunk. Persze ha pont nem mennek nyaralni valahova. Tipikus lenne.
:)

Nóri mi van veletek!!!!!

Puszi Szilvi

Kép

Kép
bucsek
 
 


bucsek nekem meg csucsuéknak is van medence!!!!! :lol:

Jó kis kirándulás lehetett!
Mi is voltunk velenceitónál és a Máté is nagyon élvezte a vonatozást,annnyira be volt zsongva tőle,édes volt!

Tényleg jó lesz ha csucsuékkal meg ha tud jönni majd akkor a nóriékkal egy nagy sétét összehozni!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Csucsu merre vagy pár napja nem vagy msnen se! :(
na puszi!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Itt vagyok csak munka volt meg a jó időben inkább kint vagyunk.

Kép
csucsu05
 
 


de jó hogy vagy!
gondoltam is hogy kint vagytok szabinával a jóidőben! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát reggel korán vagyunk kint meg este. Délben inkább a házban vagyunk mert kint meg lehet főnni.

Kép
csucsu05
 
 


igen a legjobb vagy korareggel vagy késő délután /este kimenni! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jó reggelt lányok!
Hú most vankint jó idő még nincs nagy meleg:)

Nóri: Anyuddal mi van? remélem jó híred van:)

Kép
csucsu05
 
 


jaj olyan meleg van,nem lehet elviselni,jöhetne már egy kis hűsítő zápor!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?