Új privát üzeneted érkezett!

ok értettem főnők! :)

Kép
csucsu05
 
 


hát igen...ahogy anno az oktatóm mondta:a sok baromra figyeljél mindig!!! :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Igaza is volt az oktatódnak!

Kép
csucsu05
 
 

 
 

jaja :lol:


csucsu mégegyszer nagyon nagyon köszi a fuvart!örök hálám,viszonzom maj! :wink:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


na megyek,dolog van...pápá :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Sziasztok lányok!

Remélem nem zavarok.
Szilvi vagyok. Hétvégén egy időre (kb 1 évre) kiköltözünk a szüleimhez Halásztelekre.
Van egy kisfiam Ádám aki július 10.-én lesz 2 éves, és útban van a hugicája aki augusztus végén fog megszületni.
Eddig pesten laktunk, most vettünk egy telket Herceghalmon ahol építkezünk és amíg nem készül el a ház addig költözünk Halásztelekre, ahol igaz hogy ott lesznek a szüleim de eléggé egyedül leszünk. Szegény kisfiamat sajnálom a legjobban (meg egy kicsit magam is :wink: ) aki barátok nélkül marad.
Ezért gondoltam hogy keresek Halásztelki kismamákat akikhez esetleg lehetne csatlakozni egy-egy játszóterezésre, fagyizásra stb.
Mit szóltok hozzá?

Üdv
Szilvi

Kép

Kép
bucsek
 
 


szia bucsek!mikor jöttök pontosan?én benne vagyok a közös programokba amíg én is itt lakom!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bucsek: Szia. De jó akkor már gyűlűnk mint játszóteres kismamik:)
Mikor költöztöK?


Nóri: Ne butáskodj sziívesen tettem. máskor is:)

Kép
csucsu05
 
 


szia bucsek,én is benne vagyok :lol:

csucsu imádlak!(félre ne értsd,nem úúúúúgy) :wink: :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


sziasztok!
Olyan csunya idő van kint de viszont kelemes a hőmérséklet!

csucsu remélem hamar kész leszenek a szinezéssel! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


szia nita mizujs? :lol:
jaja elég borongós idö lett :?

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


szia nori.nincs semmi kűl csak elunom az életem,most nagyon unatkozom!pakolhatnék,ma elmentem dobozokért boltba de most még nem volt!majd honap hoz ccsucsu és akkor nem fogok unatkozni,lesz dolgom bőven! :lol:
meg fáj a hasam kétoldalt alul! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


akkor ma pihizz,holnap úgyis lesz mit csinálnod :wink: gyüjtsd az egergyt :lol:
meg fog jönni?

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: nem értem ám félre nyugi:)

Nita: Ma mindenképpen pakolok és lesz doboz holnapra nyugi. Nem fogsz unatkozni.


Jajj ma már lealapozták a házat kivülről. Igaz ez csak alapszin erre jön a vakolat de ez is szines. Ilyen szinű lesz majd csak kicsit sötétebb kivitelben. Már most tetszik nagyon:)
Hétfőn meg már a vakolat jön és kész is vannak:)

Kép
csucsu05
 
 


na csucsu hétfőn már egy gyönyörű szép házban fogtok élni és kívánom,hogy nagyon boldogan!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Nori már lassan megkéne jöjjön mert most pénteken volt 4 hete a műtét! :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Hétfőn még nemlesz sajna kész csak kedden de már alig várom. Hú kemény időszak volt de ha kész lesz az nagyon jó lesz már. És vagy 10évig nem is költözünk el innen.

Kép
csucsu05
 
 


kedden akkor már kész és szép házba fogtok éldegélni!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Helló lányok!

Itt vagyok köszi a lelkesedéseteket.

Tegnap hoztuk ki a cuccunkat Halásztelekre, ma meg pakoljuk ki a fontosabb dolgokat.
Kész vagyok teljesen.

Nita hova költöztök és mikor, gondolom nemsokára ha már a dobozokra vársz.
Mi ugye most cuccolunk ki a dobozokból, úgyhogy ha kell szólj és én is tudok adni egy párat.

Na pakolok tovább :(

Szilvi

Kép

Kép
bucsek
 
 


Helló lányok!

Itt vagyok köszi a lelkesedéseteket.

Tegnap hoztuk ki a cuccunkat Halásztelekre, ma meg pakoljuk ki a fontosabb dolgokat.
Kész vagyok teljesen.

Nita hova költöztök és mikor, gondolom nemsokára ha már a dobozokra vársz.
Mi ugye most cuccolunk ki a dobozokból, úgyhogy ha kell szólj és én is tudok adni egy párat.

Na pakolok tovább :(

Szilvi

Kép

Kép
bucsek
 
 


Bucsek: De jó akkor már pakoltok. Jó kis munka
Mi is most pakolunk kifele.
Akkro már itt is fogtok már lakni vagy csak a dobozokat meg a többit hoztátok ki?

Kép
csucsu05
 
 


bucsek makd szolok ha kellenek még dobozok,köszi!sajna be a belvárosba költözünk,de még ez is jobb csak nyugalomra találjunk! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


jó reggelt csajok :lol: Kép

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Jó reggelt! Igy érdemes ám benézni ide. Egy ilyen pasi kivánjon jó reggelt! Fantasztikus :)
Atika a képen mit csinál?Csak nem bokszol?:)

Na én se vagyok hülye ma nagyon. Reggel a Tomi hajnalra ment dolgozni én meg felhúztam a csörgő órát , hogy kint elapkoljak stb meg kávét főzzek ha jönnek a festők. Erre nem jöttek:( De már megsem lepődők.
Csak annyira jól aludtam alig bírtam felkelni.
MÉg egy nap, hogy kész legyen a ház szinezése de már várom is mert írtó linkek a festőink. NA nem minden festő link Nóri:)
Csak itt mindig valami fontosabb. Igazából nem is ők a hibásak hanem a rendszerük. Mert mindig sok munkájuk van és belekapnak ebbe abba. Most is gondololm azt hiszik már valami kis szine van a házunknak akkor megnyugszunk. Húúú de elegem van.

Kép
csucsu05
 
 


csucsu :lol:
atika rumlizott a balcsin,2szer is magára rántotta anyu virágját :lol: :lol: :lol: meg persze a leveleit is letépkedte :lol:

na ja...nem minden festö link :P

csucsu most már csak kész lesz a kecótók!
menj aludj egyet még :wink: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Kép Kép :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


na és mégegy :lol: :lol: :lol: Kép
iwiwen is van pár új :wink:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: meg is nézem akkor az iwiwet. Látom tényleg Atika a virágot nagyon szereti.

Jah és megérkeztek a festők:):) :)

Képzeld tegnap voltunk a Decathlonba. Hát ne tudd meg milyen szuper kis ruhákat vettünk. Szabina kapott egy kis szandit rózsaszint. Jelzem van kékbe is. 1000Ft volt. Kertbe jó lesz. Na meg shortot meg kistrrikókat. És az apja vett magának egy Spanyol polót. Na nem azért mert az EB-n nekik szurkol hanem mert irtó szép szine van. De a kedvenc Olaszok polóját a Szabirá vettük. Beszraás milyen édes kis kék ITALYs polója van a kis kurvinak. Mostr annyi mindent jót lehetett venni. El is költöttünk 20ezret:( És én magamnak semmit nem is vettem. Mi lettvolna ha én is szét nézek:)
Ti szoktatok menni Decathlonba?

Ja és tegnap vettünk a KIKában egy szekrényt. Hát majdnem hivtuk a Magit jöjjön segíteni. De végül megcsináltuk , össze raktuk. :):)

Kép
csucsu05
 
 


atika kertész lesz :lol: :lol: :lol:
mi a kengugruban szoktunk vásárolni legtöbbet,a deichmann-ba vettünk cipöt 1 hónapja atikának 5ezerröl volt 2re leárazva :lol:

még jó hogy össze tudtátok rakni a szekrényt :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Mi a Tomival lassan már főállásban is végezhetjük a szekrények össze szerelést. Askoból is meg a Kikából is lassan profik leszünk. :)De komoylan mondom minnél többs zekrényt rakunk össze annál gyorsabban haladunk:)
Mondjuk a konyhaszekrényünk még nem készült el teljesen:( Lassan behozzuk a Magit is. :) Igaz Magi 3hónap alatt csinálta meg mi most tartunk az 1hónapnál amit be is töltöttünk. Igaz félig már az ajtók is megvannak és be is pakoltam.
Na de jó munkához idő kell:)

És Anyud mit szólt, hogy a kicsi uncsi a virágokat egy kicsit galyra teszi?:)

Kép
csucsu05
 
 


gyakorlat teszi a mestert :lol: majd ha veszünk szekrény,nektek szólunk hogy rakjátok össze :lol: :lol: :lol:

jó munkához idö kell,a rosszhoz meg mégtöbb :lol: :lol: :lol:

anyu csak nevetett rajta,szerencsére nem problémázos csaj a muter :lol:

na atika 9ig aludt :o

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


sziasztok!sokat termeltetek ma!
tegnap olyan rosszul voltam,egész nap enyhe hányinger estére iszonyatosan elkezdett fájni a derekam,se űlve se fekfe,sehogy nem volt jó,és még be is lázasodtam 38 fokos volt a lázam!
Mára már jól vagyok éjjel ki izzadtam a lázat.
Valyon mi lehetett ez az egész?

kis atika igazi kertész lesz ahogy látom! :lol:

Már én is szeretnék magamnak ruhákat venni de valahogy soha nem sikerűl mert a Máténak veszünk valamit! :? :lol: :lol:
Decathlonba az öcsém jár rengeteget vásárolni így ha van valami jó akkor szokot szolni nekünk is,igaz tőlünk kicsit messze van de nem vészesen! :roll:
Nori:zolinak nagyon tetszett Atika az Auchanba,nagyon odavolt főleg a két szép szeméért! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát szó mi szó Atika kék szeme sok lányt fog még megkínózni:):)

Nita: Nem tudom mitől lehettél lázas lehet átment rajtad valami vírus. Énis jártam már igy, hogy egy éjjel alatt átment a betegség rajtam. Örülj neki, hogy kialudtad a lázat.
Valószinű a háted is azért fájt. Mert a láz kihat a testre sőt ez a legfőbb jele, hogy fáj a testnek több pontja is.
Szar dolog de a fő, hogy már elmúlt.

Kép
csucsu05
 
 


a láz elmult de a derékfájás nem,űlni nagon rossz de fekve se jobb!
ráadásul a hasam is fáj.Minden bajom van!bocs hogy itt nyavajgok! :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Nem baj nyavajogj csak itt nyugodtan. Nme lehet az ember mindig toppon. reméljük holnapra kialszod ezeket a rossz dolgokat. És a derekad sem fog fájni.

Kép
csucsu05
 
 


remélem is hogy holnapra elmulnak a bajaim mert már kezdek meghülyűlni! :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Nem megy az olyan könnyen, hogy meghülyülj:) Nyugi...

Kép
csucsu05
 
 


jobb reggelt!
este tudtam beszélni dokival,2szer kellett újraéleszteni,az egész keringése összeomlott,kritikus az állapota anyunak.lélegezetön van,altatják.csak a gépek tartják életben,a doki szerint nincs sok esélye.ideiglenes pészmékert kapott.
már most regel érdeklödtem megint,nagyon apró változás van,az értékei egy hangyányival jobbak.

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


de ez még nem ad okot az ünneplésre,mert még bármi lehet.
éjjel nem aludtam semmit,ki vagyok rendesen idegileg!atinak holnapig be kell egy melót fejeznie,kis ati az anyóssal van(szabit vet ki mára)
este megyek vissza,valószinü szerda csütörtök fele lecuccolunk.

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Jajj istenem most erősnek kell az Anyudnak lennie és rendbe kell jönnie. Hiszek benne és remélem hamarosan csodával határos módon felépül. Tudom, hogy neked sem könnyű ez legyél erős és tartsd az anyudban a lelket. tudod hiába van altatva ő hall mindent tehát nem sirunk előtte oké?
Pozítívan és meglátod minden rendbe jön.
Ha valamiben kell segítség szólj kérlek.
Puszi.

Kép
csucsu05
 
 


csucsu de ez olyan nehéz...elötte tartom magam,bár nem valószinü hogy hall....
most beszéltem a kórházzal,semmi változás.

nem sokára megyünk be,aztán tipli haláltelek,csüt. reggel jövünk vissza.

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


nóri,ilyen rossz hree jönni!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kitartás és tényleg légy erős anyud előtt,beszélj hozzá sokat!!!!!!!!!!!!!
Ha van valami hír anyudról írj smst vagy valamit!!!!!!!!!!
sok puszi neked meg anyudnak is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


na részletese irok,most van kis idöm!

anyu egyeül volt a büféjében,amikor rosszul lett,és eszméletét vesztette.
egy törzsvendégünk ment épp inni egyet,és mikor odaállt az ablakhoz,akor látta hogy anyu ül a széken,feje hátraesve,szája el volt teljesen lilulva!rögtön berohant hozzá,vizes ruhát tett a trkójára,homlokára!abban a pillanatban berobogott az egyik áruszállitó.Gebe (ö a törzsvendég,gebe a beceneve) egyből orditott neki,hogy hivja a mentöket azonnal.ezt a 3.szomszédunk is meghallva rohant át,ő is egyböl az üzletbe robogott be,és ketten a gebével próbáltak segiteni!
a mentő -nem is értik hogyan-de 2perc alatt ott volt.elöbb mentöhelikoptert akartak hivni,azt valamiért elvetették,aztán felmerült hogy kaposvárra (sintértelepre) viszik,de a végén marcaliba indultak vele!
normál autós tempóval fél óra az út a kórházig tölünk,a mentönek kb 15 perc!ök 1,5óra alatt értek be vele,mivel meg kellet álniuk az újraélesztés miatt!
az elején szivinfarktusra gyanakodtak!
a kórházban még egyszer újra kellett éleszteni,a ruhát ugy kellett levágni róla,amit már aznap este oda is adtak!hát szörnyü volt a ruháit is látni,ráadásul csupa vér volt!
semmi jót nem mondtak!kiderült,pészmékert nem kapott,mert bár felvágták a mellkasát hozzá,de valamiért nem tudták berakni neki!de szerencsére jól müködik a szive!
nint már tudjuk,mindkét veséje leállt,ez miatt összeomlott az egész keringése,és ez okozta a kétszeri szivleállást.lélegeztetön van,altatják,és nem tudni lett-e agykárosodása!majd akkor lehet megtudni,ha már magánál lesz!tegnap estére megindult kicsit a vizelete,ami jó jel,ma reggelre reagált a szólitgatásra,kinyitogatta aszemét,ami megint csak jó jel,de az orvosok még mindig nem mondanak semmi jót!
megint megkaptuk azt,mint 1,5éve,hogy készüljünk fel a legrosszabbra!HÁT FEL LEHET ERRE KÉSZÜLNI???
Na hát ennyi volt,van,bocsi hogy ilyen hosszú lett,de jól esik kiírni magamból ezt a borzalmat.

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


ati elküldött fodrászhoz kikapcsolódásnak,nem sok kedvem van,de már mondjuk ráfér a hajamra egy kis tatarozás,és hát ki tudja mikor jövünk vissza...11re megyek

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Itt ülök és többször is elolvastam amit írtál. a dokik azért nem biztatnak mert inkább jók lepődj meg a jó hír hallatán mint, hogy álltasd magad. De mint alikus csak azt mondom ha a vizelete elindult na meg a szólitgatásra valamit reagált az Anyud akkor hidd el rendbe fog jönni. Tudom nagyon nehéz tartani magad hidd el átérzem hisz én a szüleimnék úgyanigy voltam. Nálunk sajna nem jött be hogy jó kedvű voltam és biztattam. Persze a jókedv pozítív hozzá állás csak előttük ment. Otthon én is izgultam rágtama kefét. Viszont a tesóm is volt iylen szituban. Lélegeztetőn volt nem volt magánál. És mondjuk nála bevállt ez a dolog. a dokik nála is azt mondtál köszönjek el nincs mit tenni. És én ott álltam az ágya mellet és vicceltem egy élettelen testnek, hogy ne szórakozzon nyissa ki a szemét itt vagyok meg akarok még vele sört inni. Végig mókáztam nevettem nyomtam a természetes jókedvet. És mikor felépült egyszer sitva mesélte, hogy mindenki az ágyánál leirta őt ő hallotta és mindneki sirt csak én nem. És ezt erőt adott mert hitt abban, hogy akkor ő felépülhet hisz én miért nem sirok?
A mai napig emlegeti nekem. Tudom, hogy ez nem 100% tanács de bizzunk Anyudban meg benned, hogy mindketten erősek lesztek. Mesélj neki Atikáról ha bemész mit csinál mostanában és érezni fogja, hogy nem síratod. Tudod ha Anyud nem vesz erőt magán mégha tudat alattijában is akkor nem ér semmi féle gyógyszer.
Sosem szabad fealdni.

Kép
csucsu05
 
 


Bocs a betű cseréjéért. De sajna a k és az L betű le van kopva ezért néha félre ütöm a betűket.

Kép
csucsu05
 
 


megjöttem!
csucsu köszi a biztatást!nem sirok anyu mellett,ott mindig tartom magam,de nem könnyü.sokat beszélek hozzá,fogom,simogatom a kezét,fejét.most hivtam megint a kórházat,változás nincs,de megmaradt a reakciója,a szem nyitogatás!
imádkozni sosem szoktam,de mióta ez a szitu,mást sem csinálok,csak magamba kérem a jó istent,hogy segitsen!
unokatesómmal hétfö éjjel beszéltem,ő is mondta,hogy bármiben segit, ha kell,csak szóljak!
kicsúszott rögtön a számon,hogy mentsd meg az anyut...szegény zsolti akkor roppant össze,és kezdett sirni.azt mondta,bárcsak tudná.

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


na megyek,etetek,aztán lassan elkezdek összepakolni!majd jelentezem!atinak még reggelre marad pár órás melója (9.ig kb)
lehet még reggel benézek hozzátok!

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri!Csucsu jól mondja mesélj atikáról mikt csinál ,miket rosszalkodik meg vidám dolgokról mesélj neki!!!!!
Nagyon sok gyógypuszit küldök anyudnak!
Neked meg persze anyudnak is kitartást és nagyon sok erőt kívánok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nóri: gyere csak reggel hátha lesz valami jó híred. Én is imádkozok anyudért. Hidd el meg fog gyógyulni.

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok!
este beszéltem az ügyeletes dokival,halványka javulás van mindn értékében,de nagyon nagyon kevés!még mindig válságos az állapota!
a doki azt mondta,ö csak akkor fog megnyugodni,ha anyu kiül az ágy szélére,és kéri a reggelijét!
jó esély van annak,hogy nem lett agykárosodása,de biztosat még mindig nem tudnak erröl mondani!
tegnapi doki szerint,ha ki is mászik ebböl anyu,akkor már mindig a feje felett fog lógni a kereszt,ami bármikor leeshet.lehet hogy kijövetele után 1 nappal.lehet hogy egy héttel,de lehet hogy csak évek múlva...de a kereszt mindig ott lesz!

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?