Új privát üzeneted érkezett!

Enci!

Jó a hőd!!!!Hány naposak voltak a ciklusaid?Mert akkor hamarosan eldől hogy mi lett!!!Ha a 14-16.nap körül megvolt már a péd,akkor már időszerű lenne h kiderüljön van e vki odabenn!!!!

Többiek????
Én ma bicigliztem 2 órát,aztán délután a kopaszi gáton voltunk,nemrég értem haza.Nagyon meleg van!!!!! Kép Kép

annus11
 
 


Annus!

30 naposak. De viszont mai hőm 36,7. Ez rossz vagy még mehet feljebb?
Biztato, amit mondasz, remélem igazad is lesz.
Jövö 7 péntekre várhato menszi.

Mi tegnap medencéztünk, sátraztunk az udvaron, olyan jo idő volt. Ma már nem annyira tiszta az ég.
encike 2
 
 


Sziasztok!
Itt vagyok én is :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Mi tegnap pudingoztunk, aztán elmentünk egy nadrágot venni, amiből lett két naci, egy felső, két gatyó apácskának, meg egy napozó a keresztfiúnknak :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
aztán kimentünk a piacra kaját venni. Aztán itthon megfőztem az ebédet és délután sütöttem egy almatortát. Ja, meg mostam és punnyadtunk.
MA tanulok, meg már itt eléggé dörög az ég.... remélem, esni fog és nem lesz olyan fülledt mele,g mint tegnap volt..... de azt hiszem, hogy jön az eső, mert már fáj a fejem :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

ÉS a hőm még mindig felfelé megy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

 
 

Nagyon jo a hőd!
nekem talán mult hoba 1-szer volt 37. Nekem az alap azt hiszem 36,7. Tehát nem lesz sokkal magasabb.

Mikor kéne menszizned?
encike 2
 
 


Enci!

Egy tizedmég belefér,főleg ha utána csak felfelé megy!Ha baba van,akkor 37ig fel kéne mennie.

Zsu!
Neked is szupi a hőd!!!!Irigylem h a 13.naon volt péd!!!Én most vagyok a 14.napon,de pé még sehol! :lol: Talán holnap lesz már nálunk is akció,ma nem tom ha felébred apcim lesz e hozzá ereje....aztán még kedd hajnalban is kéne csinálni,aztán már csak csütörtök marad,na és péntek.Szerencsére túlzásba nem tudjuk vinni :wink: :lol:

annus11
 
 


Annus!
A fő, hogy rendszeres ellátásban legyen részed :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Enci!

Ha baba van,akkor lehet nálad is eléri majd a 37et,csak lehet h a 14.dpo körül lesz csak olyan magas.Amikor már elég magas az ösztrogén szint(vagy mi)

annus11
 
 


Zsu!

Rendszeres...hát,végülis 2 naponta csak összehozzuk vhogy.Az pont elég lesz :wink:

annus11
 
 


Most néztem Zsu 111 görbéjét, tényleg nagyon szép az övé. Rola tudtok vmit?
Nagyon fáj a derekam.

Most elszomoritott a hőm, hogy lefele megy.
encike 2
 
 


Enci!

Én nem tudok semmi újat róla.Hát ne keseredj el.Nekem előző hónapban milyen szépen fenn volt,mégse mertem hinni neki.És tessék!Egyik nap lement és meg is jött!!!Hiába volt elötte 37.2 a hőm!!

annus11
 
 


Az a baj, hogy már nagyon-nagyon szertnék babát és feszt ezen agyalok, hogy mikor jön össze.
Bezzeg aki nem akar annak meg....
encike 2
 
 


Enci!

Igen,ezt az érzést ismerem.Én is mindennél jobba szeretné már,most ott tartok h nem védekezünk,ha jön akkor jön,ha nem akkor nem.Nm tudok ezen agyalni,mert rengeteg energiát elvesz.Most h a hőmet se mérem,sokkal kevesebbet agyalok rajta!!!Igaz így halvány lila gőzöm nincs h mikor volt/lesz pé,de az eredményen ez nem sokat változtat :lol:
Kitartás,összejön az a baba,meglásd!!!

annus11
 
 


Ha napközbe mérjük a hőt, magasabb, mint reggel?
Most mértem és 37. De hányingerem is van, lehet sokat kajáltam, ezért.

Uncsitesom 2 honapos kismami, ma mondta. Barátnőm 1 ho mulva szül, ha nekem nem jön össze, addig is babázhatok náluk.
encike 2
 
 


Enci!

Tök jó h van kisbaba a családban.Amióta szinte minden nap egy most 9 hós kisfiúval babázom,sokkal jobb.Imádom,meg kell zabáljam!!

Napközben magasabb a hő,igen.Azért mérjük reggel,mert az az alaphő.Napközben annak fügvényében h mit csinálsz,változik a hő is.Pl ha ücsörögsz 1 órát,akkor más hőt fogsz mérni mint ha takarítás után megméred.

A hányinger az jó tünet,bár én ezekre már nem hallgatok.Már befürödtem vele,hogy produkáltam tüneteket,,bele is éltem magamat,aztán semmi....

Többiek?????Huncutka,Zsu?????Merre vagytok?

Nekem elég szar éjszakám volt,a reggel se jobb...tiszta duli fuli vagyok! :twisted:

annus11
 
 


Sziasztok!
Én tegnap tanultam, meg pudingoztunk, meg voltunk Camponában barátnőmékkel, lementünk másik barinőmékkel koccintani, mert egy hete volt az esküvőjük és még este anyumék is benéztek hozzánk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jo reggelt!

Csak kiviből mértem meg napközben, de nem adok rá.
Reggeli hő 36,8. Hányinger most is van, a derekam is fáj, de ez lehet menszi tünet is.
Arra emlékszem, hogy mikor terhes voltam és megéreztem a nyers hus szagát, amit nem érzek egyébként, csak ha babás vagyok, na akkor el tudnám hányni magam. Ma nem kerül kezembe hus, mert tegnaprol van mit enni. Ma sütit fogok sütni.

Kuzsanna!
Mozgalmas napod volt tegnap!
encike 2
 
 


Enci!

Nekem is ugyan ez volt a hússal...nem bírtam a nyers húshoz hozzányúlni,de utána se ettem meg,mikor már megfőtt.....

Hamarosan kiderül itt szépen sorban h ki babásodott ebben a hónapban,nekem meg még csak most lesz pé!!!!

annus11
 
 


Encike!
Hát nem unatkoztam, az biztos :lol: :lol: :lol: :lol:

Annus!
Hajrá pé!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Annus!
Tényleg akkor le ne maradj a péről!

Én meg várom az erdményt. Azt hiszem ma vok a 8. dpo-n. Hanyadik dpo-s napon mutat már erdményt a teszt?

Pénteken kéne megjönnie, de a tesztelés kb onnan jo 2 hét, ha nem jön meg.
encike 2
 
 


Hát szerintem 12. dpo-tól már lehet, hogy a 10-es erősségű már mutat valamit :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


képzeljétek, Ferty ét nappal arrébb rata a pé-met :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Néztem szép a hőd.

Jonás nap 06.06. Tehát még ez a hét adott a babázáshoz. Szegény apa!!!!
encike 2
 
 


Enci!

A 10es erőséggű már a 10.dpon is adhat + eredményt!!!Nekem is 6án lesz Jónás!!

Zsu!
Ne is foglalkozz a fertyvel!Neked adott h mikor volt péd!

Huncutka???

annus11
 
 


Na nekem annyira szúr a méhemnél....közeledik a pé!!!Hányingerem is van,úgy ézrem szétrobbanok belül....Nagyon fájjjjj,úgy járok majd én is h sírok a keksznél :wink: :lol:
Na jóóó,talán nem,kibírom!!
Kép
Kép

annus11
 
 


Annus!
Kibírást kekszhez :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Nekem ma minden kajálás után hányingerem volt :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Az én Jónásom 9-e.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kibírtam!!!!Szerencsére estére már nem szurkált annyira! :wink: Ma mértem egy hőt,36.7
Ez így semmit nem mond,max annyit h talán még nem volt meg a pém.

annus11
 
 


Most találkoztam a tojcslival :lol: :lol: Hurráááá!Remélem a tegnapi kiskatonák elég jók voltak,bár elötte nem volt sex vagy 3 napig,tehát igazán jó minőségű lehetett :lol: Ma meg holnap nem lesz sex,azért a csütörtök nem marad ki,mert pénteken meg Jónás van.Holnap mérek hőt,kíváncsi lezsek fement e.

annus11
 
 


Halihó!!
Tök jó, hogy időben kaptátok el a kiskatonákkal a tojcsit :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nekem reggel ilyen vizes-krémes-nyákos izém volt :shock: :shock: :shock: Nem tudom, hogy az micsoda :shock: :shock: :shock:
Viszont ma nem a megszokott időben mértem, de így sem lett rossz a hőm :lol: :lol: :lol: :lol: Azért kiváncsi lettem volna, hogy ha időben mérem, mekkorára ugrott volna fel :?: :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Huncutka :!: :!: :!: :!:
Zsu kismami :!: :!: :!: Életjelet akarunk :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Én is hiányolom az embereket....
Azt látom h megjött Huncutkának még pénteken,lehet ezért nem jött,jó lehet ebben a melegben menszizni :twisted: Remélem h nem tudom meg h milyen :wink:

Zsu!
Hőd még oké,kár h nem tudtad időben mérni.Holnap tudod majd pontosan mérni?

annus11
 
 


Na beírtam a kekszeléseket is a fertybe,sajna nem emlékszem mindre...de lényegtelen is mikor voltunk együtt hónap elején :wink:
Csak elfelejteném ezt is....szeretném tudni h mikor volt lehetősége a fogantatásnak :lol:

annus11
 
 


Igen, holnap megint tudom, viszont csütörtökön megint nem, mert ide jövök Soroksárra.

Azért az kár, hogy nem mérted eddig a hődetl legalább láttuk volna a változásokat :roll: :roll: :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu!

Ezután se fogom mérni!Max 1-2 napig h megnézzem felmegy e.nem akarok azon agyalni h reggel mennyi lesz a hőm.Télleg csak azt próbálom megnézni h megvolt e a pé és ennyi.Majd a hónap végén kiderül h mi lett!Elöbb úgyse tudom meg :lol:

annus11
 
 


Na ez fix :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Tudom!- nagyon eltüntem.
Hétvégén balcsiztunk, és itt baj történt. Apa ráesett a kezére és a csuklója darabokra tört.
A balesetin persze sem szabad altatóorvos, sem szabad műtő nem volt.
Vasárnaptól máig vártunk, ma délután végre megműtötték.
Lemezelték, szegecselték.
Szóval az elmúlt pár napom erről szólt.

Lányok elnézést senkinek nem adtam fel a csomagját, de igérem holnap délután mindenképpen potlom.

Ahogy tudok jövök.

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Huncutka!!!!

De jó hogy jöttél!!!!Jaj istenkém,szegény.....idáig vártatok h megcsinálják neki :shock: Mielöbbi gyógyulást kívánok!!!!Látom nálatok se egyszerű az élet! Kép

annus11
 
 


Nekem még nem volt meg a pém...jó lenne ha kibírná ezt az egy napot még,és télleg csak holnap lenne :roll: Ma még nincs itthon apcim :(

annus11
 
 


Sziasztok!

Megvagyok én is :).

Hőm tartja magát 37,1-en.... :lol:

Múlt héten voltam dokibácsinál, pocaklakóval minden oké, akkor 23 mm volt.

A hétvégén a "saját" uh-gal (munkahelyemen ami van) megnéztem hogy hasi uh-val látszik-e már. Látszik :) :) :).

Van keze-lába és mozgatja! Vasárnap 28 mm volt, BPD (két halántékcsont közötti táv) 12 mm. Lassan akkora lesz, mint egy kisegér :wink:.

Teszek róla képet, ezt én csináltam vasárnap. A minősége olyan amilyen, a monitort fotóztam.
Kép Kép

Encike, Zsuzska, látom pé után vagytok, drukkdukk! :)

Annus, neked mostanában van/volt pé-d, ugye? Drukk megy neked is! :)

Huncutka, nem emlékszem a te görbéd hogy áll most, de nagyon drukkolok neked is! :)

Szép napot nektek! :)

zsu111
 
 


No most nézem. Hucutka, gyógyulást a párodnak, nem lehetett egyszerű.

A ciklusodnak meg hajrá-hajrá! :)

zsu111
 
 


Zsu!!!

Jaj de szupi fotó!!!De mázlista vagy,munkahelyeden van uh :shock: Hol is dolgozol te,erről lemaradtam :wink: Lassan közeledik az a 12.hét!!!Hogy viseled?Van hányinger és társai?Meleget jól bírtad?

annus11
 
 


Jaj Zsu, de jo, hogy jöttél!
Nagyon szépen látszik a " kisegér". (bocsi)

Nekem a hőm megy felfele, hányinger 2 napja, de ez menszi jele is lehet. Olyan, mintha meg akarna jönni, szurkál a jobb oldalam. Ugy belém néznék!!!!

Szerintetek a hő szerint ez baba tipus?

Megyünk kirándulni, de hova nem tudjuk, beülünk az autoba és kikötünk vhol. Ilyen uticél se volt.
encike 2
 
 


Enci!

Hőd teljesen jó!!!A 10es teszt már mutatna is vmit,ha nem bírsz tovább várni tesztelj!Mondjuk a holnap reggeli pisiből!
Ha - még akkor is van esély a babára,vagy készülsz a menszire és majd meglepetés lesz h mégsem jön meg!!! :wink: :lol:

annus11
 
 


Ja és megkockáztatom h nem is a 10.dpon vagy!!!!Hanem már a 12-13.dpo körül!!!Csinálj tesztet,most!!!!!!!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

annus11
 
 


Itt úgy szakad az eső!!!!Minthadézsából öntenék!!! Kép

annus11
 
 


Annus. állatorvos vagyok :). Most nem dolgozom, de a rendelő a szomszéd utcában van. Bármikor bemehetek, ki is használom a lehetőséget :lol:.

Enci, márts egy tesztet szerintem is. Szerintem 10 dpo körül vagy, de a 10-es teszt már mutathat valamit. Pl. a babádat :wink:
Drukkdrukk!

zsu111
 
 


Huncutka!
Jobbulást párodnak :!: :!: :!: :!: :!: Nemis tudom, hogy bírtátokki eddig, kitartást nektek :!: :!: :!:

Zsu!
Olyan szépen látszik kisegered :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Én is AKAROK már ilyet :oops: :oops: :oops:

Annus!
Hátha, hátha :!: :!: :!: Druk drukk :!: :!: :!:

Encike!
Nagyon szépen lakaul a hőd, mindet bele :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szép estét nektek!

Hazajöttünk épségben!
Mátrába voltunk, nagyon szép hely, ugy maradtam volna még!
Tarjánba megnéztük Győzike házát, de sajna nem láttuk őket. A gyerekek ugy örültek. Ott kiabáltak, hogy Bea asszony, én meg őket csititgattam.

D.u. ettünk fagyit, de ezt a kutyult vmit, nagyon sz*r volt, utána ugy begörcsölt a hasam, hogy azt hittem megszülök.

Köszi a drukkokat, de nincs tesztem, meg inkább megvárom a pénteket és jövö héten tesztelek. Ugyhogy még VÁRUNK. Nem akarok csalodni! A szemérem csontom nyillalgat, de vajon miért?

Holnap frissült erővel jövök.
encike 2
 
 


Enci!

Tök jó!Remélem szép időtök volt tegnap,éjszaka én arra keltem h szakad az eső megint...gyorsan becsuktam az ablakokat :roll:


Képzeljétek,úgy néz ki h megvárja a pém apcimat!!!!De tegnap este már nagyon szurkált a méhem...a bal oldalt,reggel meg mintha a jobb szúrt volna.Lehet több domináns tüszőm is van :wink: A lényeg ma kekszelünk,és várunk :lol: :lol: És éljen a Jónás napom,ami ugye holnap van....tehát a mai nap minden szempontból príma!!!!

annus11
 
 


Encike!
A barátnőmnek a terhessége alatt égig fájt a szeméremcsontja :shock: :shock: :shock: :shock:

Annus!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Előre a tettek mezejére :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hát nem is tudom milyen érzésem van, de iszonyu rosszul vok. Olyan, mintha megjönne, de megyek a WC-be és semmi, hányinger iszonyat. FUJ!!!!!

Nem élem bele magam, de szeretném már tudni mi a helyzet.

Az este számolgattam mennyi idős lehetek, mikor lennék 16 hetes. Ez a hét a 4. hét. De ez hülyeség, mert pé ugye nem 4 hete volt.
encike 2
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?