Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Képzeljétek, az egész beavatkozás 5 perc volt.... kacsa berak, katéter felhelyez a hüvelybe, sóoldat befecskendez, majd miután közölték, hogy mindkettő átjárható Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing , kivették a katétert Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Még fél órát kellett feküdnöm az asztalon, hogy kifollyon a nagyja sóoldat, meg nem görcsölök-e? és után megbeszéltük a dolgokat. Kaptam két napra antibiotikumot, meg következő hónaptól Clostyt is kell szednem a piri 3. napjától. Ha két Clostys hónapon belül nem leszek terhes, akkor tovább lépünk.

Ja és múlt hónapban a hormonok alapján nem volt pé, viszont most meg már túl vagyok rajta Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Ezt nem értem..... ezek szerint lehet, hogy amit mensi utáni nap éreztem, tényleg pé volt Question Question Question Shocked Shocked Shocked

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Encike!
Szerintem még ne idd!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Enci!
Várjuk meg a holnapi hőt!Remélem okosabbak leszünk!!!!Furi h + az lhd....elméletileg az azt jelenti h még mindig nem repedt meg a tüsző....hiszen ha túl lennél rajta akkor már halványodnia kéne!

Zsu!

Gratula a vizsgálathoz!!!Ügyi voltál!!!!Üdv a clostyzók körében!!!

annus11
 
 

 
 

Sziasztok!
De jó, hogy túl vagy rajta!
Encike!mikor csinálod a teszteket?
Nekem most mondta a természetgyógyász, hogy a második lh-s naptól kell inni, és szedni kell mellé e vitamint 400-ast és magnebéhatot. Mert az e serkenti a sejtosztódást, a magne pedig nem hagyja görcsölgetni a méhet, lazítja a méhfalat.

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Csak az a baj h Enci az előző hónapban így itta,és a doki szerint emiatt nem jött meg neki...akkor most hol az igazság?????Az is elképzelhető h Encinél másképp reagál erre a szervezete,és egyáltalán nem kéne innia.Inkább szedni az E vitamint vagy ilyesmi.

annus11
 
 


Hát az igazság odaát van :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol:
Na neeee,jöjjön ide vissza,de azonnal!!!!!

annus11
 
 


Sziasztok!

Mint a nagy könyvben meg van írva, szépen rendben megjött ma. Ugyan az a gyanús, hogy nem annyira minnt szokott, bár ha már a gyanús dolgoknál tartunk, a múlt hónapban is csak 3 napig volt meg, és akkor is nem olyan nagyon mint szokott. Ez mit jelenthet, Mert már semmit se értek, napra pontosan megjön, a 16-17 napon van köztes kis nyálkás vérzés, LH tesztek 3-4 napig dupla csíkosok, akkor mi lehet a gond, vagy mi van velem? Ez a nem erős vérzés most melyik szakaszhoz tartozik? Ha most se erős a mensim, akkor már tudtkó, hogy nem lesz ebben a hónapban semmi? Nagyon tanácstalan vagyok...
Csütörtökön rendel a dokim, hát ha van hely meglátogatom...
Sziasztok
Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Szoval: már a málna levelet nem iszom, mivel e szerint a mult hoba nem volt pé.
Az Lh-t este csinálom, előtte 1 orával nem eszem.iszom. Ma is pozi volt, már az 5. nap. Az lh szerint akkor kellene palástot inni, ha sok pozi után lesz először nega. De még ez is pozi volt. Holnap még elkapom apát, mert már 2 napja nem voltunk együtt. Remélem nem maradok le semmiről.
Szedem az omega 3-at, de mondták nekem is az E vitamint. Most Aloe után kutakodom.
Az ezüstkolloidrol lemondtam.
encike 2
 
 


Dorka!

Akkor ha jól látom 31 napos a ciklusod.Na most 31-14=17.Tehát a 17.napon kéne lennie a pének.Ekkor még - volt a az lhd.A véres nyálka is ekkor volt?Vagy te 16-ára gondolsz?Mert az már a ciklus 21.napja.Nem mindegy,mert lehet h rövid a luteális szakaszod!!!

Ami a menszit illeti.Rövid ideig tart és kevés is van?Vhol olyat olvastam h az se jó ha túl kevés a vérzés,mert az vmi olyasmi h a nyálkahártyád sem volt vmi vastag...na most h ebben van e igazság azt nem tudom.Érdemes akkor dokihoz elmenned!!!Hátha még a köv peteérés elött kiderül h mi a bibi!!!

annus11
 
 


Sziasztok!
Szerintem nekem megint meg fog jönni és akkor megint borzasztóan rövid a luteális szak :cry:
Kivagyok..............

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Na!Már ma?????Hát szerintem doki!!!Mindenképp!!!!Vmi bizti nem stimmel,az is lehet h nem a sárgatest miatt rövid,hanem vmi más oka van.Amit helyre kell hozni!!!!
Sajnos ha nem jön be a kuruzsláa akkor muszály bevetni a dokit.Ha most nem jön össze nekem se,akkorköv hónap elején megy az uram kiskatona vizsgálatra,aztán annak függvényében megyek majd a dokihoz is.Mondjuk ugyan az csinálja,szóval rögtön akkor megmondja amjd h mi legyen!

annus11
 
 


Sziasztok!
Képzeljétek, tegnap egész délután fájt a bal fészkem annyira,hogy amikor apával este pudingoztunk, majd elsírtam magamat :oops: :oops: :oops: :oops: Ilyen még sosem volt :shock: :shock: :shock: :shock: Kíváncsi eszek, hogy holnapra a hőm hol lesz :roll: :roll: :roll: :roll: Remélem, az egekben :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Huncutka!
Hátha megvárja min. a 11. dpo-t piri :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Huncutka!
Engem se enged be a ferty!!!! Mit csináltál, hogy be tudj lépni?
Lejárt a probaidő!!!

Reggelre hő 36,8. Tegnap 5. este pozi lh. Normális, hogy ilyen sokáig pozi?
encike 2
 
 


Nekem teljesen jó a ferty!
Az h lejár a kiemelt napok száma vagy mi,az nálam csak annyi h nem írja ki külön a dpokat stb.De attól még minden más rendesen működik....

Enci!
Az is lehet h alapból több lht termel a szervezeted.És azért pozitív sokáig.Én is csináltam egyszer a jóslást lhból,és viszonylag erős volt már a 6.dpon.Ezért nem is csinálom...
Nem tudom nálad mi lehet....de a hődet nézve jól állsz.Szépen fenn van,reméljük megy még feljebb is!

Zsu!
Akkor mindent bele!!!Lehet h az átjárhatósági miatt fájt jobban.A lényeg a kekszelés :wink: :lol:

annus11
 
 


Annus!
Jaja... egy hős voltam este :lol: :oops: 8)

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Encike!
NEm tudod feltenni ide az lh tesztjeidet?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jön a párom, majd vhogy felteszem.
Hogy kell? Felteszem a fényképezőről a gépre. Utána?

Annus!
Köszi a biztatást!
Lépj már be légyszi a fertimbe! Tudod még a jelszavam?
encike 2
 
 


Be tudtam lépni!
Sőt 19.-ére tett pét. Szerintetek? Miért szaggatott? Nem bizti a pé? Teát ihatom?
encike 2
 
 


Enci!

Ha holnap fenn lesz a hőd továbbra is,akkor elkezdheted a palástot.Ne törődj azzal h szaggatott...nekem eddig szinte csak szaggatott volt....

annus11
 
 


Ja ha fenn van a kép,akkor le kell kicsinyíteni.600x600 asra,illetve nem lehet nagybb 250kbnál,ha jól emlékszem.Ha nem megy a kicsinyítés szólj,én meg tudom csinálni.Csak küldd át emailen.
afancsali@freemail.hu

annus11
 
 


Sziasztok!


Elértem a dokit, azt mondta, hogy majd csak akkor foglalkozik a nem sikerül témával, ha 1 év után se sikerül...
Élmény...
Nekem pont az a célom, ne legyen olyan nagy korkülönbség a gyerekek között.
Humcutka kérnék 7 db LH tesztet, mást nem kellett elhasználni :o

Valami homeos dolog van valami, csak ne teát, mert azokat nem szeretem.
Sziasztok
Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Oké Annus, átküldöm. Csak holnap, mert a párom még melozik.
Elöre is köszi.

A hőnél mennyi az a fent? 36,7 felett jo?
encike 2
 
 


Szép napot mindenkinek!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!
Tesztem negatív, mindjárt megjön érzésem van.....
Mondjam még? Tiszta depi vagyok :cry:

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


((((((((((Huncutka))))))))))

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nekem bal oldalam fáj és cickóim úgy bedurrantak, hogy csak naa :shock: :shock: :shock: :shock: És bal oldalam meg úgy érzem.... nem fáj, csak úgy érzem :roll: :roll: :roll: Ja, meg bugyborékol a hasam :lol: :lol: :lol: :lol: Olyan hülye érzés :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Történet
> Fiatal újságíró utazik Székelyföldre, interjúra. Kérdezi is az öreg
> székelyt:
> -Bátyám! Tudna egy történetet mesélni az olvasók számára?
> -Persze fiam! Ecce eltűnt a szomszéd felesége a nagy erdőbe.
> -És? Mi történt?-kérdi az újságíró
> -Mi férfiak összegyűltünk a falu főterén, fogtunk egy üveg pálinkát,oszt
> megkerestük.
> -És meglett?-kérdi az újságíró
> -Meg fiam. Megittuk az üveg pálinkát, és mindannyian a magunkévá tettük.
> -Hát ez nagyon vidám történet! Van valami más is?
> -Persze fiam! Ecce eltűnt a szomszéd birkája a nagy erdőbe.
> -És? Mi történt?-kérdi az újságíró
> -Mi férfiak összegyűltünk a falu főterén fogtunk egy üveg pálinkát,oszt
> megkerestük.
> -És meglett?-kérdi az újságíró
> -Meg fiam. Megittuk az üveg pálinkát és mindannyian a magunkévá tettük.
> -Hát ez egy kicsit morbid történet! Van valami szomorú is?
> -Van fiam! Ecce én is eltűntem a nagyerdőbe......

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Egy öregember üldögél egy padon, odaül mellé egy menő punkcsávó a
szivárvány színeiben játszó hajjal.
Az öreg csak bámul rá hosszasan.
Végül a punk nem bírja tovább cérnával és megkérdezi:
- Mi van tata, még soha nem csinált semmi vadat életében?
Mire az öreg:
- Dehogynem fiam, egyszer kegyetlenül berúgtam és megkeféltem egy papagájt.
Azon gondolkodtam nem vagy-e a fiam...

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Móricka áll az óvoda udvaron és a karbantartó bácsira mutogat, aki a földön fekszik:
- Úgy kellett, úgy kellett!
Odajön az óvónéni:
- Móricka, nem szégyelled magad? A bácsi leesett, te meg kigúnyolod?
- Igen, mert csúnyát mondott rám.
- Mit modott?
- Azt, hogy "Ne rázd a létrát te kis szarházi!"

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Dorka!

Ti mióta próbálkoztok?1 év...jó fej,ki a fene akar várni 1 évet....

Huncutka!
Ha megjön akkor mi lesz nálad a köv lépés?

Enci!
Hát a 36.8 az elég jó lenne.Mai hőd?

annus11
 
 


Na kezd nekem is szurkálni...de még csak picit és ritkán.Érik a kis petécském :wink:

Ja és azt hiszem h az esélyeink elszálltak ebbem a hónapban.Apcim a kövtkező képpen melózik.Pénteken elmegy reggel,délben hazajön,majd visszamegy 6ra,reggel 6ig nyomja.Aztán ugyan ez szombat ,vasárnap éjszaka is...aztán hétfőn nappal is van.Na aznap este hazajön.De kedden reggel elmegy és scak csütörtökön jön....Hát nekem természetesen meg a hét közepén lesz kb a peteérésem.....mekkora mázlista vagyok :roll: :evil: Azt már nem is modnom h a köv hétvégén meg nappal lesz 12 órában.... :(

annus11
 
 


Oh, te jóóóóóóóó ééééééééég!!!!! Micsoda beosztás ez :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Azért hátha becsúszik a kicsike :wink: :wink: :wink:

NEkem már a jobb oldalam is szurkál rendesen :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Annus!
Mit csinál a párod, nem tudsz vele menni?
A mai hő 36,8. Na milyen???
Ittam ma palástot.

Felállitottam a sátrat. élvezték a gyerekek. Jövö 7-en köv. a medence.
encike 2
 
 


Ancike!
Szerintem nagyon okes a hőd, csak maradjon most már ott sokáig :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

De jó a gyerkőcöknek :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Annus küldtem e-mailt.
Hő. mult hoba is fenn volt, de mégis megjött. Jövöhéten kiderül.
encike 2
 
 


Sziasztok!

Annus : Mi december óta próbálkozunk.

A Dokin én is kiakadtam, hogy majd 1 év múlva foglalkozik vele...

Lányok ez megint kicsit aggasztó: Kedden jött meg ma reggelig elég rendesen megvolt, most meg már alig. Múlt hónapban is ez volt, 3 napig megvolt, utána 2 napig semmi, pedig mindig 5 napos volt a mensim.
Ez minek a jele lehet? Előre vagy utólag jelent valamit?

Huncutka: Privi ment

Jó éjszakát
Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Dorka!
Sajna nem kaptam semmi privit. :cry:
Nekem holnapra tuti megjön. :cry:

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Hát ez tényleg nagyon szép apartman, de ha nem haragszol szerintem a medence ér legtöbbet. Az ár jó, a szomszédunk lellén medence nélkül ad apartmant 15 ért.

Lányok!
Új hónap, új remény............ :cry:

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Enci!

Ihatod a palástot!Jó a hőd!!
Hát nem tudok vele menni....pályamester,vágányzáruk lesz éjjel....
De,egy kislányra talán van esély :lol: Erre a hónapra úgyis kislányt jósolnak a csillagok!A Jónás nap meg 6án lesz,és akkor meg egész nap csinálhatjuk :lol:

Dorka!
Akkor az már fél év!Nem tudsz elmenni egy másik dokihoz is?Vagy van ilyen családtervezési központ,és ott rögtön azzal kezdik h kivizsgálnak!!!

Huncutka!
Látom megjött :? Mikor szándékozol dokihoz menni?Drukkolok h mielöbb orvosolják nálad a problémát,aztán majd hamar összejön a baba meglátod!!!!

Enci,feltezsem a képet amit küldtél.Tehát ENCI lh tesztjei!!!

Kép

annus11
 
 


Ja és elfelejtettem írni.Tegnap nagyban nyomjuk az ipart...erre vki csenget...na kimászok h beengedjem,de mire a kaputelefonhoz értem elhallgatott.Vki véletlenül hozzánk csengetett.... :twisted: :twisted: Szóval még akkor sincs nyugtunk ha csinálnánk....de azért csak befejeztük amit elkezdtünk :lol:

annus11
 
 


Ha jól látom a 17. a pozitív! A 21, 22, tuti negatív, de nem túl jó ez a fotó. Arra esküdni mernék, hogy 17.-e a nyerő és a hőd is ezt mutatja!!!!

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Sziasztok!
Köszönöm Annus, hogy feltetted. Igen a 17.-ei full, de még "élőben" a 21. is erős. Viszont 22, 23 gyengébb. Ha 17.-e erős előtte is, utána is volt cekc. Remélem jokor voltunk együtt.
A mai hőm 36,8.
encike 2
 
 


Dorka!
Szerintem is próbálkozz másnál. Sajna bevett szokás a nődokiknál, hogy ha nem mondasz nekik minimum egy évet, szóba sem állnak veled :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: De ha másfelet mondasz, még jobb :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Csajok, apára fel :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Huncutka!
Hülye piri :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Itt ülök és szédülgetek meg olyan hányingeres érzet van. Puffados a hasm meg minden rossz!!!!
encike 2
 
 


Csajosok!
Merre vagytok????
Encike!
Jobban vagy már????

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na itten.Nemrég értem haza.Hulla fáradt vagyok...Holnap reggel jövök!!!

annus11
 
 


Jo pihit! Én is alszok, mert fáradt vagyok.
Ma vettünk vizforgatos medencét, amit nemsoká be is üzemelünk, csak a kutyusnak kellene előbb vmi zárt helyet találni, hogy ki ne harapja.
encike 2
 
 


Enci!

De jóóóó,milyet?Nincs róla kép?Tesómék is akarnak vmit,de nem tudja h milyet.....Nálunk már megint a betont vágják...így szombat reggel 7kor,kicsit rosszul érintett ere kelni :twisted: Főleg h egész héten ezt hallgattam!!!

annus11
 
 


Sajna nincs, de majd teszek fel.

A mai hő 36,8.
encike 2
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?