Új privát üzeneted érkezett!

Köszönöm! :D Aranyosak vagytok!!!! :D

Kép
Kép
timcsy76
 
 


Boldog névnapot utólag is Móninak és Timinek.

vhencsi
Kép
vhencsi
 
 


sziasztok,

a névnapokról mindig lemaradok, pedig szülés előtt annyira tudtam mindenkiét körülöttem :(

boldog névnapot, Móni, Timi (és ha még valakinek a közeljövőben van) !

Edit, Adél hogy van? Remélem, már jobban, nem lehetett könnyű neked sem ez a helyzet! Minden csodálatom a tiéd, hogy nem őrültél meg...

Szilvi
hortenzia
 
 

 
 

sziasztok, remélem jól vagytok. Szilvi, el is felejtettem hogy gratula a házhoz!!! Kívánom hogy sok örömötök teljen benne!

Edit, Adél hogy van? Mikor mehet oviba?
Többiek? Mi van veletek? Lindiékkel találkoztunk a Kajálison, hát a kajális nagy csalódás volt! Mi a végén a Duna parton kötöttünk ki és ott nagyon sokan voltak! Legalábbb sétéltunk egy nagyot. Na megyek teszek veszek amíg a kicsi fiam fel nem ébred :-)
Üdv
Kati
eszikati
 
 


Sziasztok!


Megvolt az oviban az anyáknapja! Mint kiderült egyben évzáró is volt :P Figyelmes anyuka akkor szembesül vele, mikor már ott van.
Úgy látszik csak nekem szóltak, hogy csak anyukákat várnak a helyszűke miatt, mert többnyire ott volt papa, mama, mindenki csak nálunk nem. Persze ezt annyira nem bántam :P :P
Dani nagyon édes volt. A röpke 10 perces előadást végigcsinálta, néha elmélázott és nem csinált semmit, csak bambult maga elé.
De ő legalább nem szaladt hozzám mikor meglátott.
Ünnepség után kaptak enni-inni, pedig uzsi után volt maga az ünnepség megtartva, de az én gyerekem ami az asztalon volt, mindent felzabált. Mint aki egy hete nem evett. :P :P :lol:
Összességében nagyon büszke voltam rá!

Lindi
lindika
 
 


Sziasztok!

Végre betöltöttem a 36-dik hetet.Innentől kezdve bármikor jöhet a kisfiam.Szerintem kihúzom végig,mert nagyon fent van még(ha csak a méhszáj nem tágult azóta).A gyomromat nyomja is rendesen.Már sehogy nem jó feküdni.:)
Bár egy hónappal előrébb volnánk már!:)Még 28 nap van hátra.

Hogy telt a hosszú hétvége nektek?
Gondolom mindenki kihasználta,hogy jó idő van.

Mi is egész nap az udvaron vagyunk Noémivel.Estére el is fárad rendesen.Elkezdtük a bilizést.Néha sikerül is produkálni valamit,ilyenkor boldogan viszi a wc-be.

Veletek miújság?

Adél jobban van már?

További szép napot mindenkinek!

Móni
kreony
 
 


sziasztok,

Jó hét áll mögöttem, találkoztam Editékkel, Timcsiékkel, Heniékkel :-)
Végre nem érzem magam totál idegennek Kalon! Vannak ismerőseim :-) Köszi Nektek!!! Tök jó kedvem van tőle!

Ma voltam angolon, István már több mint két órája alszik, szóval lassan felkel és kajcsi lesz.

Móni örülök hogy jól vagytok, kitartás, kíváncsian várjuk a kis jövevevényt!

Lindi, Dani aranyos lehetett!!!

Mi jól vagyunk, kijöttek a fenti rágófogak így már 11 foggal büszkélkedhetünk, és egyre gyakrabban hangzik el az "Appa" szó is :-) Mostanában az evésre sem panaszkodom, nem eszik nagyon sokat de legalább eszik rendesen mindenből amivel megkínálom, ez haladás!

Édességet csak akkor ha tényleg szépen evett a főételből is, de mostmár néha úgy jóllakik hogy még a túrórudit is otthagyta ebéd után, ez nagy szó!!!

Legyetek jók, vigyázzatok magatokra és a gyerkőcökre!

Üdv
Kati
Kép
eszikati
 
 


Sziasztok!

Istvánnak gratula a fogakhoz!

Most már én is kicsit szabadabban mozoghatok.Kedden voltam az orvosnál meg NST-n.A doki szerint még egy darabig biztos nem szülök,ha csak el nem folyik a víz,mert a méhszáj még vastag és hátrafelé néz.Jól sikerült visszatartani ezt a manót.Pedig néha nem bánnám ha már túl lennék rajta,már nehéz nagyon a pocakom.
Ja, és a jövőhéten még a doki is szabin lesz.
Megbeszéltem a manóval,hogy június 6-án szülessen meg.Azért akkor,mert hétvégén az öcsém is itthon lesz és Noémi nagyon elvan vele.Apa is mehetne ünnepelni!:)

Szilvi:Mi újság a költözéssel?Dolgoznak már a szakemberek?

Jó hétvégét mindenkinek!
Kép
Móni
kreony
 
 


Kép
ez előbb lemaradt.

Móni
kreony
 
 


Sziasztok!

Nem sűrűn jövök, mert elkezdődött a vizsgaidőszak, így tanulás ezerrel. Ennek ellenére azért olvaslak titeket, kivel mi van, és persze Móni főleg téged, hogy megszületett-e már a legifjabb forumozó :D
Dani nagyon belejött az oviba, már haza se akar jönni, persze azért minden reggel mondogatja, hogy unja az ovit. Kedden gyereknap lesz nekik a reptéren, megyek én is vele. Nagyon kiváncsi leszek, hogy fog viselkedni.

Kati! Tök jó ez a vonalzós oldal!!!

Lindi



Kép
lindika
 
 


sziasztok, Lindi akkor szorítunk!!! Remélem minél hamarabb végzel a vizsgákkal, köszi de a vonalzót Heninél láttam :-))) de szerintem is szuper!

Üdv Mindenkinek!
Kati
eszikati
 
 


Sziasztok!

Edit!Hogyvagytok? :)

Kati!Örülök,hogy találkoztunk! :D István nagyon aranyos! :D
Nemsokkal utánna összefutottam Henivel és minikéjével is.Ő is tök cuki,kis mosolygós! :D Találkoztál Szakiékkal?


Lindi!Elhiszem,hogy büszke voltál az oviban. :D
Szorítok neked ezerrel!!!!!

Szilvi!Hogy haladtok? :D

Móni!Visszaszámlálás....... :D Mostmár bármikor! :D Nagyon izgi :D

Mindenkinek kellemes hetet! Puszka! :D

Kép
Kép
timcsy76
 
 


Sziasztok!


Adéllal minden oké. Meggyógyult, hihetetlen hallkan alszik. Éjszakánként nincs már légzéskimaradása (a nagy orrmandulák miatt volt). Szóval ebből a tekintetből minden oké.

Ovi:
1 hónap kihagyás után (szerintem természetes), nem akar menni.
Napközben többször is pityereg. Reggel anya ne menjünk, maradjunk itthon.....
De pénteken nagyon édes volt, hajót festettek, és büszkén mutatta, hogy a műve ki volt rakva a faliújságra.

Hétvégén először aludt egyedül a mamáéknál Solton, és szuperul érezte magát. Nem akart hazajönni.
Én pedig egy nagyon-nagyon szupi lánybúcsúban "múlattam" az időt.
Hát annyit már nagyon régen nevettem....

Edit

Kép

Kép
ditke75
 
 


Sziasztok!


Adéllal minden oké. Meggyógyult, hihetetlen hallkan alszik. Éjszakánként nincs már légzéskimaradása (a nagy orrmandulák miatt volt). Szóval ebből a tekintetből minden oké.

Ovi:
1 hónap kihagyás után (szerintem természetes), nem akar menni.
Napközben többször is pityereg. Reggel anya ne menjünk, maradjunk itthon.....
De pénteken nagyon édes volt, hajót festettek, és büszkén mutatta, hogy a műve ki volt rakva a faliújságra.

Hétvégén először aludt egyedül a mamáéknál Solton, és szuperul érezte magát. Nem akart hazajönni.
Én pedig egy nagyon-nagyon szupi lánybúcsúban "múlattam" az időt.
Hát annyit már nagyon régen nevettem....

Edit

Kép

Kép
ditke75
 
 


Sziasztok!
Mostanában szinte én is csak olvasgatok.
Véletlenül bukkantam a vonalzós oldalra, de nagyon tetszett, azért változtattam, hogy ti is csináljatok másikat, ha akartok. Nem az a szokványos és több a választék, ráadásul magyar. De Móni is jót talált.
Kati, én is örülök, hogy találkoztunk. Nekem ugyan van egy sétálótársam, mint láttad. De megígérem, hogy ha visszatér a jóidő, egyik délelőtt meglátogatunk benneteket.
Móni, már nem sok van hátra neked se. Biztos nagyon várod már a fiúcskát.
Edit, a másik Edit lánybúcsúján voltál? Akkor hétvégén lagzi.
Olvasgatom itt az óvodás sztorikat, ha ilyen gyorsan telik az idő, akkor nekünk is hamar itt lesz.
Lindi nincs rátok ma jó idő. Mit csináltok a reptéren?
Timi, érdekes, hogy egy felé lakunk és mégis milyen ritkán találkozunk.
Na, megyek altatni a Minikémet, mert már elég nyűgös. Egyébként, tegnap már megevett 1 egész üveg szilvadesszertet. Hihetetlen, hogy mennyire megtanulta, hogy a délutáni alvás után előbb az jön, a tejcsi csak utána kellett neki, addig hisztizett.
Szilvi, szólj ám, ha erre jársz!
Puszi mindenkinek

vhencsi
Kép
vhencsi
 
 


Sziasztok!

Igen most már bármikor jöhet a kislegény,de vasárnapig semmiképp,mert addig szabin van az orvosom.
Egész jól vagyok csak ne lenne néha olyan füledt az idő.Rendszeresen járok NST-re,ott is minden oké.

Lindinek nagy kalappal a vizsgákhoz!

Edit:Akkor most már te is megnyugodtál,hogy Adél meggyógyul

Timcsi:Mi újság veletek?Beni jó baba?

Heni:Akkor jó étvágya van ennek a fiúnak!:)

További szép napot mindenkinek!
Kép
Kép

Móni
kreony
 
 


sziasztok,

Timcsi, nem találkoztam Szakiékkal, voltak itthon egyáltalán? Nekünk nem szóltak sajnos :-( Én is nagyon örülök hogy összefutottunk! Beni nagyon nagyfiú már! Olyan aranyos, és Ő is úgy néz Apára mint egy Istenre :-) ez nálunk is így van :-)
Hú Móni nagyon szorítunk!!!!! Kíváncsi vagyok Noémi hogy fogadja majd a kistesót!?
Lindi, remélem a vizsgákkal haladsz és tudsz tanulni... én még az angol házit is alig tudom megcsinálni egy hét alatt, a szavak tanulása pedig... hagyjuk

Hú tényleg csajok ha valaiknek kell utazóágy, 8000 Ft-ért árul egy fickó itt Kalocsán van neki pár darab, tök véletlenül tudtam meg ha alakit érdekel szívesen elmondom hova kell becsengetni.

Ja és még egy, lenne egy kérdésem vagy kérésem, nincs valakinek véletlenül egy felfújható kétszemélyes vendégágya? És ha igen tudná kölcsönözni egy estére június 14-én? Ugyanis kisebb baráti összejövetel lesz nálunk, volt egyetemi társaság és néhány embert még nem tudom min altataok :-) hely van csak fekvő alkalmatosság nincs elég :-))) bár 5 év koli után azt hiszem nem lesz probléma :-)

Mindenki vigyázzon magára és a családra!
Üdv
Kati
Kép
eszikati
 
 


Sziasztok!

Edit!Örülök én is a többiekkel együtt,hogy Adél, jólvan!!! :D
Sajnos az oviba járás nálunk is nehézkes volt,minden reggel sírás,de ugyanakkor napközben meg nagyon elvolt. :D

Heni!Mi a Paksi közben lakunk,én sem láttalak még erre,szerintem te még más helyre gondolsz,van egy lakásunk az alkotásban+ az anyu a csajdán lakik,azért gondoltad ugye? :D Puszi Minikédnek!! :D

Móni!Vasárnap indulhat a mandula!!!Szorítok így ismeretlenűl is sokat gondolok rátok! :D
Benivel a szokásos,tegnap kintvoltunk meszessen egésznap,nyűgősködött mire rájöttem,hogy melege van,levetkőztettem és láss csodát,úgy elvolt mint a befőtt,eltudtam mosogatni és felmosni ami így nagy szó mert ő egész embert kíván szóval ő nem az a fajta gyermek akit letesznek és úgy marad :D

Kati!Én Zolival találkoztam a vban pénteken aztán este mentek bulizni apival sajna én nemtudok menni még sehova,nagyon fájt a szívem. :( De remélem nemsokára,csak egy picit........ :D István nagyon édes! :D Kapott tölcsért? :D

Lindiíííííí!Miújság???? :D


Pussz mindenkinek! :D

Kép
Kép
timcsy76
 
 


sziasztok, lányok,

huh, de nehéz géphez jutni, sűrűek a napok, lassú pakolással és Dunázással telik, amire Z. teljesen rákapott, bár tavaly is imádta, csak akkor még négykézláb gyalogolt bele, most viszont úgy kell kikapni, amikor már derékig a vízben van, és nem érti, hogy ez miért veszélyes. Mikor alakul már ki a veszélyérzete? Egyedül a kocsiktól fél. Ugrik félre, ha már csak meglát egy parkoló autót, aztán percegik nem mozdul, úgy kell imádkozni.
A ház halad, kőművesek dolgoznak, épülnek a kályhák, a kertben felállt a játszótér: hinta, csúzda, homokozó, és vettem két medencét is (tavaly nagyon gyorsan pukkadtak).
Csütörtökön megyünk Újtelekre megint (hetente egyszer lenézünk) és Kalocsára is átiratni a közműveket, nem tudom, mennyi időnk lesz ott mászkálásra, majd meglátjuk. De már nincs messze a Nagy Találkozás!
Úgy számolunk, hogy június 20 körül költözünk.

Mi az a vonalzó?

Szilvi
hortenzia
 
 


Sziasztok csajok!

Nem sok időm van mostanság írni nektek, de olvasni szoktalak titeket. Még 5 vizsgám van hátra, amit szeretnék két hét alatt letudni. Utána bele kellene vetnem magam a nyelvvizsgára készülésbe. Tényleg nem tud valaki német tanárt aki szakmai nyelvvizsgára vállal felkészítést? Nincs Kalocsán tanár :( így próbáljon meg az ember nyelvvizsgázni.
Hétvégén Balatonkenesén voltam wellnesezni a Hotel Marina Portban. Céges szervezés volt és nagyon jól éreztem magam. Az idő is szuper volt a szállodáról nem is beszélve. Ajánlom mindenkinek aki megteheti, mert sajna nagyon drága.
Dani jól van. Az ovival semmi gond, már azt se mondogatja, hogy unja. Most kezd kicsit hisztis lenni, de tudom kezelni. Viszont olyan dumája van néha, hogy eldobom az agyam :lol:

Lindi
lindika
 
 


Sziasztok!

Szilvi:Drukkolok,hogy jól sikerüljön a költözés.
Lindi:Sok sikert a nyelvizsgához.

Nem tudom mikor írok újra,mert holnap megyek NST-re meg vizsgálatra,és hétfőn azt mondta a dokim,hogy ha úgy áll a méhszáj akkor maradok.Erre a tanácsadáson magasabb volt a vérnyomásom is és délutánra a lábam is bedagadt.Ezt tetézi még egy megfázás és a jóslófájások.
Anyukám szerint a hétvégére megszülök.Remélem igaz lesz,mert már sehogy sem jó.
Üdvözlet a többikenek is!

Móni
kreony
 
 


sziasztok,

Móni, szurkolok, hogy a hétvégére világra jöjjön a baba! Nem lehet túl kellemes most ebben a melegben!

Lindi, mikor lesz a nyelvizsgád? Én némettanár voltam, lehet, hogy tudok segíteni, ha leköltöztünk. Ez persze attól is függ, milyen szakmáról lenne szó.

Heni, ird meg a cimed, légyszi, hátha arra járunk holnap!

puszi mindenkinek!
Szilvi
hortenzia
 
 


sziasztok,

Móni szurkolunk!!!!! Nem lehet könnyű ez a meleg :-(
De jó újra lesz kisbaba az oldalon, hiszen Zorin már nagyfiú!
Szilvi beugorhattok ám hozzánk is! Megírom a címet és telefonszámot, napközben itthon vagyunk, csak délután merészkedünk i ebben az időben. De jó hogy hamar elkészül minden!

Lindi szorítok! Én is gyűröm az angolt de így kényelmes hogy hetente egy alkalom tanár és csak ősszel nyelvvizsga.

Olyan rossz hogy vártuk a jó időt most meg pont a nagy meleg miatt szorulunk be a házba... tegnap kibicajoztunk este a Dunára de még 5-6kor is nagyon meleg volt.

Üdv Mindenkinek!
Kati
eszikati
 
 


Sziasztok!

Ma rendben volt az NST,de a a bokám megduzzadt és az arcom is kicsit püffedt.Ez nem tetszik a dokimnak így pénteken reggel fél nyolcra éhgyomorra kell mennem felvételre.Igaz hétvégére azt mondta,hogy haza enged,de remélem a kisfiam addigra már kint lesz.Az éjjel is kevest aludtam,mert hol pisilni jártam hol meg a hasam fájdogált.
Én is alig vártam a jó időt,erre egész nap szinte a lakásban vagyunk.
Köszi,hogy ennyien drukkoltok nekünk.

További szép estét!
Kép
Kép

Móni
kreony
 
 


Móni megy a drukk ezerrel!!!!

Szilvi gazdasági nyelvből kell és nincs időhöz kötve a nyáron gondoltam felkészülni és valamikor ősszel, a diplomához kell.
Nekem elég lenne csak ha ki lennének dolgozva a tételek amiket kérnek a többit már meg tudom tanulni szerintem, bár lehet elbízom magam :-P

Lindi
lindika
 
 


Sziasztok!


Móni:
Nagy kalappal. Alakuljon minden úgy, ahogyan azt Te szeretnéd.
Hétvégén jön front, hátha kicsalja a babát...

Hétvégén lakodalomban voltunk! (Nagyon régen voltam már lagziban) Adél koszorúslány volt. Nagyon jól érezte (-tük) magát (magunkat).
Pár fotó:
Kép

Kép

Kép

Most itthon vagyunk, Adél alszik. Pedagógusnap van az oviban és haza kellett hozni a gyerekeket.


Üdv!
Edit

Kép

Kép
ditke75
 
 


sziasztok,

Edit, egyikőtök szebb, mint a másik!!!

Lindi, gazdasági nyelvből nem vagyok sajnos megbizható, én inkább a beszédben tudok segíteni, ha szükséged lesz rá.

Kati, Heni, esélyem sem volt arra, hogy beugorjam Hozzátok, nagyon sajnálom, mert nagyon jó lett volna, de még mindig a közművekkel szórakoztunk, meg biztosítást is kötöttem, hétha éppen a köv. tornádó Újtelek felé veszi az irányt. Én ezektől úgy félek. A Démászt keresgéltük csomó ideig. Amúgy Kalocsába teljesen beleszerettünk, imádnivaló kisváros, Pest után kész felüdülés. Itt még a szolgáltatók is kedvesek voltak, nem kelleltt behúzott nyakkal szívességet kérnem, amiért a szolgáltatásukat igénybe venném :)

A kályháink csodálatosak, Tibit imádjuk! Az asztalos nem hivott, de az is lehet, hogy pont őt találtuk meg közben... Zolinak hivják. Lehetséges?

Megint körkérdésem lenne: van magánbölcsöde Kalocsán? Ahol nem mindennap, de hetente pár délelőttre vállalnak kicsiket? Interneten nem találtam, csak a városi bölcsödét.

Móni, továbbra is szoritok Neked!

Szilvi
hortenzia
 
 


Szilvi ez sajnos nem véletlen, hogy nem találtál, mert nincs is :(
lindika
 
 


Aranyos vagy, de Ő a menyasszony és a kislányom.... :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
ditke75
 
 


Sziasztok, mostanában én is csal olvasok.
Szilvi, ez az asztalos nem Zoli, biztos nem ért rá. De akkor ezek szerint megoldódott a dolog. Egyszer majd csak lesz időd benézni hozzánk egy rövid időre. Tudom, mivcel jár a közművek átíratása, enyém is még csak 3 éve volt.
Kati, melyik délelőtt lenne jó nektek a héten? Mennénk.
Móni nincs még Kisfiad? Hogy vagytok? Drukkolok neked én is.

vhencsi
Kép
vhencsi
 
 


sziasztok,

Heni jöhettek holnap ha gondolod, itthon vagyunk, a szerda-csüti-péntek még nem tudom mert a barátnőmék itthon vannak svájcból és őt is várom, megkérdem ők mikor jönnek és még egyeztetünk, de holnap ha ráértek és jó az idő jöhettek bátran!!! Várunk! Anyukámnak elmeséltem hogy Zorin milyen csinos volt, hát csajok!!! Látnátok Heni mit varrt Zorinnak!!! Leírni sem todom olyan aranyos kis papis szerkót varrt....

Móni?! Babuci??? Hú várjuk ám az érkezését! :-)

Edit, én már az iwien megcsodáltam Adélt :-) Olyan szép! Kis tündér abban a ruhában :-)

Hétvégén voltunk falunapon Foktőn, szuperül éreztük magunkat.

Üdv Mindenkinek!
Kati
Kép
Kép No comment :-)
eszikati
 
 


sziasztok, Heni gyertek bármelyik nap jó!
Üdv
Kati
eszikati
 
 


Sziasztok Nénik!

Hosszú és fárasztó éjszaka után
egy szép világos péntek délelőtt megérkeztem e
földi világba.
Anya pocakjában 3810g-ra és 54 cm-re sikerült megnőnőm.
Azóta sokat szopizok és próbálom anyát is pihenni hagyni.

Most ennyire futotta anya idejéből majd legközelebb többet ír!

Üdvözlettel:
Herczeg András Gábor Kép
kreony
 
 


Kedves András Gábor! :-)

Gratulálunk és jó egészséget sok sok boldogságot kívánunk Neked és Anyának is!

István és az ősök :-)

Móni hatalmas GRATULA!!!!!!!

Puszi
Kati
Kép
eszikati
 
 


Sok boldogságot kívánunk.
Sok -sok tejecskét és hagyd pihenni anyucit is "pici" baba!!!!

Nagyon nagyon széééép!
Gratulálok!


Edit

Kép

Kép
ditke75
 
 


Móni!!!!Gratulálunk!!!!!:)Jól megnőtt a te bébid is odabent.Hiába biztosan jólérezte magát odabent,kívánom,hogy kint is megkapjon mindent és érezze ,itt is ugyanolyan jó!!!!:)

Egészséget és sok-sok tejcsit nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:) :D :D :D

Kép
Kép
timcsy76
 
 


Sziasztok!!!


Móni nagyon gratulálunk mi is András Gáborhoz!!!! Tényleg melyiket használjátok?
Nagyon édes babuci :) Tényleg jó nagy lett, még az én Dankámnál is nagyobb picivel.

Ma ha minden igaz befejeztem a vizsgákat, bár van egy necces majd hétfőn talán kiderül, hogy sikerült-e. Most jöhet a nyelvizsga :-P

Lindi
lindika
 
 


Mi is gratulálunk! Akkor előbb jött, ha már otthon is vagytok. Sok pihenést és jó egészséget kívánunk nektek!

Csajok kibújt az első fogcsi, tegnap elég nyűgös volt és keveset evett, hát hajnalra kiderült miért.

vhencsi
Kép
vhencsi
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a jó kívánságokat!
Lindi: Az Andrást használjuk.Gratula a vizsgákhoz!

Heni:Gratulálunk az első kis fogacskához!
Most is csak kevés időm van.Noémit elvitte a Dédi,Andris meg éppen alszik.Ma egy kicsit nyűgös volt.A hasát nagyon szereti.

Üdv nektek!

Móni Kép Egy hetesen
kreony
 
 


sziasztok,
Móni! András gyönyörű!!!
Heni gratula a fogacskához! Nagyon jó hogy itt voltatok :-))) A cseresznye szuper fincsi volt!!!

Lindi akkor szorítunk a vizsgák végéhez!!!
Hú mennyi minden történt mostanában! és jó dolgok!

István sajna éjjel belázasodott és kicsit köhög de a hangulata jó így remélem hamar átmegy rajta és csak egy kis meghűlés a nagy meleg miatt.
Én most ezerrel a hétvégére készülök, mert volt gödöllői egyetemi barátokkal ünneplem a XXX-et :-) és a férjem szülinapja és mostanában van így nagy bulinak nézünk elébe, bográcsolás tárcsázás stb. Családi party valószínleg majd jövő hétvégén, szóval mozgalmas hetünk van :-)

Vigyázzatok magatokra mennem kell vár a házimunka és a gyermekem :-) Ma megpróbálkozom a fűnyírással is, majd meglátom István hogy tűri hogy most anya nyír füvet :-)

Üdv
Kati

Kép
eszikati
 
 


Már 2 fogcsija van a kisfiamnak.

Kati, a lázon és a köhögésen mi is átestünk a múlt héten. A fűnyírást mi együtt szoktuk csinálni a Minikémmel (hordozókendőben), volt, hogy el is aludt közben. Ja, meg locsolni imád még így.

vhencsi
Kép
vhencsi
 
 


sziasztok!

Csak gyorsan pár szót.A napjaink változatosak,hol alszunk hol nem.A ma éjszaka nem volt túl jó,biztos ő is érzi az idő változást.Noémi sokat puszilgatja.simogatja.Szerintem nem féltékeny.
Tegnap voltunk először sétálni.Jót aludt utána.

Puszi mindenkinek!

Móni
kreony
 
 


sziasztok, sajna kaptunk antibiotikumot. Szűnni nem akaró láz, takony, torokfájás, hurotos köhögés és sajna én is kezdek beleesni, már alig bírok nyelni :-( szóval most Istvánnal alszok hogy ha köhög és fulladozik akkor segíthessek. Lindi, mostmár valóban átérzem min mehettek keresztül Danival... remélem 1-2 napon belül javul valamit a helyzet!

Üdv
kati
eszikati
 
 


Sziasztok!

Kati kitartást, majd csak jobb lesz. Tudom nehéz, de most az a legfontosabb, hogy vele legyél.

Móni!

Hasfájós a picur, hog nem jók az éjszakáitok? Gondolok rátok.

Mindenkinek jó hétvégét!

Lindi
lindika
 
 


sziasztok Lányok,

Móni, gratulálok Andráshoz, ügyesek vagytok!
Kati, Istvánnak jobbulást, Zakariással mi is átestünk egy megfázáson vagy mifenén, furi, hogy pont nyáron :)

23-án költözünk, már a pakolás kellős közepén vagyunk, egy hét múlva meg már lent lakunk, alig tudom elhinni.

mindenkinek minden jót, aztán ha befészkeltük magunkat jelentkezem.

puszik
Szilvi
hortenzia
 
 


Sziasztok!

Végre van egy kis időm írni.Nem is olyan könnyü két gyerkőccel. :roll: Mi jól vagyunk Andris szépen növöget.Noémi sokat "segít"körülötte.Én úgy vettem észre,hogy ne féltékeny.Ha valaki idegen közelít az öccséhez akkor ő el nem mozdul mellőle.

Lindi:az éjszakáink jók.Azért nem aludtunk két napig,mert anya olyan okos volt,hogy evett káposztasalátát. :oops: Szegénykémmel jól kitoltam.Azóta semmi baja,eszik-alszik.Jó azért néha fent van és nézelődik.

A kisbetegeknek jobbulást kívánok!

Többiekkel mi újság?Nyaralások?

Szilvi:Sok erőt és kitartást a költözéssel járó herce-hurcához.:)

puszika!

Móni Kép
kreony
 
 


Sziasztok!

Szeretnétek babátoknak egy igazán nélkülözhetelen kelléket?
Egy olyan takarót amit nem rúg le a sétánál, az autósülésben vagy alváskor?

Ami jó ha kéznél van vendégségben. Használható takarónak, hempergőzőnek vagy ágytakarónak.

Sőt! Te állíthatod össze, hogy milyen színű legyen milyen minta legyen rajt és még a babád neve is szerepel rajta?

Mi készítjük ezeket a névre szóló takarókat. Ölelni valóan puha, polár anyagból szimplán, duplán és egy különleges polár - pamut kétoldalú kombinációban.

Gyertek a www.gportal.hu/babatakaro oldalra és rendeljetek most 10% kedvezménnyel.

Üdvözlettel:Rempi
rempi
 
 


sziasztok,

három napja pakolunk szorgalmasan kifelé, de lassan fogynak a zsákok-dobozok.
Zakariás nagyon élvezi az új házat és a nagy kertet, délutánonként meg a Szelidi-tóban hűsölünk. 6-tól 7-ig vagyunk kinn, ha valaki arra jár, a csúzdánál megtalál minket, Zakariást a katicás karúszójáról lehet felismerni.
Jó lenne találkozni végre valakivel! (szombaton éppen nem megyünk, mert férjem elviszi a kocsit)

Szilvi
hortenzia
 
 


Sziasztok!

Így jár aki ritkán olvassa a babanetet. Szilvi mi is kint voltunk vasárnap, nem messze a csúzdától, de sajna nem olvastam a leveledet, így nem kerestelek meg.

Csütörtöktől nyaralni voltunk Danival. Csak 3 nap, de elég is volt. :) Hévízen voltunk a barátnőmnél, meg átmentünk Szombatheyre, mert a babaszoba.hu-n szoktam chatelni és az ottani barátnőimmel találkoztam. Majd dobok fel képeket mindjárt. Jaj ezen a gépen nem nagyon vannak csak az otthonin, akkor majd otthonról :-P

Daninak nagyon tetszett a Balcsi, nagyon jó a vize, kb hőfokra mint a Szelid, pedig azt hittem hideg lesz. Dani karúszóval úszik már, mint egy kis kacsa. De az tetszett neki a legjobban, hogy homokos volt a part és lehetett markolni, lapátolni a homokot. Az alvással szerencsére nem volt gond. Akkorákat aludt a barátnőméknél, amekkorát még otthon se szokott. Délutánonként úgy kellett felébreszteni, hogy menjünk már strandolni :)
Az út viszont nagyon hosszú volt. 2,5 óra gyerekkel végig nyűglődve. Ha nem hallottam 600-szor, hogy mikor érünk már oda, akkor egyszer se. :-P

Egyszer megdumálhatjuk, hogy kint a Szeliden találkozunk mindannyian. Mit szóltok hozzá csajok?

Apánk nincs itthon egy hétig, hurrá!!! Bocs, de tényleg örülök neki, hogy kicsit "szabad" vagyok :)
lindika
 
 


Kép Szombathelyi csajokkal


Kép Dani :)
lindika
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?