Új privát üzeneted érkezett!

helló cajok!

még balcsin vagyunk,és még maradun is kb 2 hétig :lol:
csak az a szar,hogy ati balatonfüzfön melózik (bejött neki egy meló)
én meg fenyvesen...3naponta jár haza,meló után,rggel meg megy is vissza :?

veetek mizuka??? :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Szia Nóri! De jó, hogy írtál. :) Az viszont nem jó, hogy nem vagy haláltelepen :(
Mikor jössz át akkor megnézni az új házunkat?
Na majd csak talizunk már. Nem is tudom mikor láttalak téged meg a kis vőlegényt:)
De gondolom azért jó a balcsin?
Itt szar idő van szakad a eső. Remélem azért ott jobb az idő és tudtok a kertben kint lenni:)
Majd irj azért mi van veletek.
puszi

Kép
csucsu05
 
 


CSUCSUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!! :lol: :lol:
Jó idö van itt,egész nap kint voltunk...én nagyon örülök,hogy it vagyunk,legalább nem kell a sógórnömet hallgatni,meg a banyát :lol: nem hiányoznak egyáltalán :wink: :lol:
majd egyszercsak eljutok hozzátok is 8)
szbina jól van?na és TE???

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 

 
 

Köszi jól van a kicsi lány. Én is most várom lassan hogy megjöjjön. aztán megyek vissza a dokihoz majd. Amúgy minden oké a sebeim is begyógyultak csak egynek látszik még a helye. De az is szépen alakul már. Itthon takaritok már sőt péntek szombat vasárnap mentem pénzt is keresni bírtam a melót.
Sogoroddal mi van van valami jó híred felőle?

Kép
csucsu05
 
 


örülök,hogy jól vagy!meg hogy szabina is :wink:
semmi extra hir nincs,jár a sudárra...ennyi :?

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


reméelm jót tesz majd neki. És újra a régi lesz. Banya jól van? Ő is beteg lett nem? És a vállad?Jobban vagy már?

Kép
csucsu05
 
 


én is :?
banya szövettani eredménye jövö 7en lesz meg,nem tudni mi van...
vállam hol jobb,hol rosszabb..ez van...na megyek dologa,majd jövök vagy még ma,vagy holnap :lol:
pápá addig is :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Oké Nóri. Én is megyek mert ajtüt kell mosnom de néha benézek hátha irsz. Holnap azért kukkants be:) Várunk:)Puszi

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok jó sokat írtatok!!!!!!!!!!!!!
Jó volna már egy 3-as tali megint,már olyan rég voltunk így együt!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


helló nita!
majd egyszercsak talizunk 3asban:D
fhúúúú de jó hogy itt maradtunk még,igy anyut tudom orvoshoz cipelni siófoka (50km).Tegnap is,ma is,meg holnap is kell vinni!
de amúgy is marha jól érzem magam,ati is holnap délután hazaugrik,de csütörtök hnjnalba megy is vissza :?

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


szia nóri én is mennék le balcsira.tuti ki tudnék kapcsolódni!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Miért nem mentek akkor le a Zolival? Hisza busz ingyenes nektek egy jó kis szállást kell keresni ami oolcsó és már pakolhattok is. Máté is élvezné tuttira :)

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok!sajna pénzhiány miatt nem tudunk egyenlőre menni nyaralni! :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Sajnálom bár a busz ingyen van nektek. És nagyon olcsó szállások is vannak a neten. nem egy hétre gondoltam , hogy menjetek de egy hosszú hétvégére talán még a Zoli is eltudna szabadulni.Szinte ugyan annyi lenne mint ha itthon vagytok. Persze nem tudom, hogy milyen igényeitek vannak. csak azért írtam mert írtad te is kitudnád élvezni a pihenést.

Kép
csucsu05
 
 


köszi csucsu tudom,hogy te jót akarsz!
majd a nyáron elmegyünk valahova pár napra szerintem! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kell is pihenni máshol is nem otthon. Mert környezet változás aranyat ér.

Kép
csucsu05
 
 


jó reggelt csajok! :lol:
tök jó volt,hogy itthon volt Ati,de sajna már vissza is ment :cry: nagyon rövid volt ez az idö..tegnap 3körül ért ide.
de jó volt :lol:

Nita babához lehet gratulálni már? :P

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: És meddig dolgozik Ati még ott? Gondolom, hogy rövid volt az idő amit veletek öltött de gondolom megéri azértott dolgozni.
Atika nem keresi az Apukáját?
Mikor jöttök haza?
Vagy Pünkösdre még ott maradtok?

Kép
csucsu05
 
 


lehet még jövö 7en is ott lesz...de az még nem biztos!anyira nem jó meló,elugrott egy maszekja atinak tökölön,igy gyorsan keresni kellett valamit helyette...vannak maszekjai még,de azokat nem tudta elöre hozni,mivel még nem költöztek ki!
igy hát felhivta egy régi fönökét,hogy nincs-e valami meló,és igy került füzfőre,mivel a pasinak van egy óriási 8szobás kecója,és még egy szintet húzott rá,azt szigetelik,meg festik,de elég gáz a pasas állandóan okoskodik,osztja az észt atinak,aki nehezen viseli,igy lehet csak a héten maradunk,és jövö héten már nem megy oda,és akkor valószinü,hétfö este megyünk vissza halásztelekre...de még semmi nem biztos...mondjuk én tudnám értékelni,ha még egy hetet maradnánk :lol:
atika kicsit hisztis azóta,mióta nincs az apuka,mivel az utóbbi idöban minden este ö fürdette (én a vállam miatt nem tudtam) és nem érti miért nem az apja fürdeti,meg gondolom hiányzik is neki :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Persze megértem a kis Atikát, hogy hiányzik neki az apuja. Azt pedig elhiszem, hogy szivesen maradnál a balcsin. Én is maradnék:)
De most lesz a hosszú hétvége pihizhettek még a balcsin:)
Vállad jobban van már?


Nita: ma mész dokihoz úgye? Majd írd meg mitmondott vagyis látott:) De biztos nem lesz semmi baj nyugi!

Kép
csucsu05
 
 


marha jól érezzük magunkat,azt leszámitva,hogy ati hiányzik!amúgy úgy néz ki,maradunk még jövö héten,ati vasárnap jön haza,kedd hajnalban megy vissza!csak fel ment az agyvize kicsit a pasin,de a lerosszabb az neki,hogy hiányzunk neki! :lol: nem voltunk még igy egy éjszakát sem külön,mióta megvan a kis ati,igy gondolom, mennyire rossz lehet a nagynak :?

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: El is hiszem, hogy hiányoztok neki. De minden múllandó igy ez az idő is lettelik. Azt elhiszem ha jól elvagytok a Balcsin hisz az idő is jó igazi tavaszi idő van. Legalábbis itt.

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok!nóri sajna nem tudsz gratulálni a babához!tegnap /9-én)megműtöttek az üres petezsák miatt :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nóri: Hol jársz? Biztos a balaton parton sütetted a hasad:)

Kép
csucsu05
 
 


csá csumi csá :lol: :lol: :lol:
jövö 7 közepe fele megyünk halásztelekre,bár nekem nincs sok kedvem :lol:

Nita már megint???? :shock:nagyon sajnálom :cry:
csucsu süttetem ám a hasam ezerrel 8)

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


a lényeg : atkának már 6 foga van,és tegnap óta mászik bibiiiiiiiiii :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


szia nóri!sajna már megint,ez lett!de legközelebb már meg fog születni a babó!!!!!!!!!
jó neked,hogy sütetted a hasad én is akaroooooom!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nóri: Csak le ne égj a balcsin:) Atikának is akkor jót tett a környezet változás. Mászik , új fogak:) Tudtok élni!!:)

Kép
csucsu05
 
 


csucsu ránk is ránk férne a balcsi meg a gyerekekre! :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Én a balcsit alkkor szeretem mikor már szezon van. Valahogy akkor pezseg az élet ott. Mondjuk Nóri helyzeti előnyben van hisz ott lakik anyuja és gondolom sok barátja is várja őt haza.

Kép
csucsu05
 
 


csá csajok! :lol:
egyszer majd összehozunk egy balatoni hepajt :wink:

szerdán délután megyünk haláltelekre (sajna) ez már tuti :wink:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: te igy hívpd? Én meg haláltelepnek:)
Na szép jó véleményen vagyunk akkor az otthonunkról:)
Várunk akkor haza Nóri. Elhiszem, hoyg nincs kedved haza jönni hisz a balcsi szuper :)

Kép
csucsu05
 
 


töled hallottam :wink:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Jah :) De valahol igaz és találó ez a gúnynév rá. Remélem csoki barna vagy???

Kép
csucsu05
 
 


nóri már alig várjuk a közös balcsizást!!!!!!!!!!!
jaj lányok ma megint annyit őgtem köcsög anyós miatt!
jövök haza a körmöstől és direkt elém jön anyós és elkezd szidalmazni én persze vissza ugattam neki,ő meg menyjek kapartassam megint ki magam,zokogva jövök fel az emeletre és apárom tudta,hogy mért sírok és lement az anyjához és beugatott neki rendesen!
kb még 2-3 hetet kell itt kibirnunk!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: nem értem miért kell ennyit várni??? Hisz pakoljatok össze gyorsan és menjetek!Nem is értem mire vártok!!!?????

Kép
csucsu05
 
 


a mamának is át kell még rendezni a lakást meg a nagyobb cuccokat nekünk is össze kell készíteni.semmit nem hagyok itt!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


csumi csajok haláltelekröl! :lol:
tegnap megérkeztünk,de szombaton húzunk is vissza méd 1 hétre!!! HURRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :lol:

látom nita megint áll a bál!
amúgy mizu veletek csajok?mondenki jól van a körülményekhez képest? :lol:
na pápuszi! 8)

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Jövő hétre 30fokot mond. tehát jó, hogy mentek vissza. Gondolom nyáron szinte ott lesztek végig?
A mázlisták:)


Nita: ne haragudj meg de valahogy úgy érzem mennétek is meg nem is. Figyú a Mamának ha pakolni kell akkor 1napot átmentek és össze pakoltok. Egyedül úgysem tud mindent elpakolni. Az 1nap. És otthon meg már kész kellene hogy legyetek. Én ha ilyen lenne az anyós már minden össze lenne pakolva. Bocsi nem azért írtam mert bántani akarlak csak nem értem mi tart ennyi ideig.Nekünk is sok cuccunk volt de arról lett volna szó, hogy 2nap alatt pakoljunk össze meglett volna. Azt nem értem mire vártok???Hisz az anyós nem fog megváltozni.Persze ti tudjátok de ha ilyen örült meg orditozik én már réges régen nem lennék itt.

Kép
csucsu05
 
 


ati melójától függ,mennyit tudunk lent lenni :lol:
jól vagy csucsu? :wink:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Jól köszike. Már az első mensim meg is volt a műtét után el is múlt. Tehát a szervezetem működik:)
El is hiszem, hogy az Atitól függ a dolog de most szerzonja van a festésnek. Ha van munka van lové:):) :)

Kép
csucsu05
 
 


csucsu nem bántottál meg,tudom,hogy csak jót akarsz!ma már egy csomo mindent el is pakoltam!próbálok én is dobozokat szerezni,de köszi amiket ti is adtatok!tényleg hamar megteltek! :lol:
nóri,jól is teszitek,hogy viszamentek még 1 hétre a balcsira!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: van még doboz akkor adok még . Pakolgass csak meglátod a rossz után a jó jön.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu jöhetmég doboz mert pillanatok alatt megteltek! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Oké. akkor pakolok neked össze.

Kép
csucsu05
 
 


köszi csucsu rendi vagy nagyon! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


csumikaaaaaaaaaaaaa!
nita költöztök vagy miről maradtam le???????????? :o
amúgy ki hogy van? :lol:
mii jól vagyunk,atika már mászik,és feláll (kapaszkodva) :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Atika teljesen nagyfiú lett a Balcsin:)
Köszi jól vagyunk már rég láttalak. A házunk majdnem kész még kivülről szinezik szerdán és utána már rend lesz. Jó vagy nálam egy Capuccinóra meg egy dumapartyra:)

Kép
csucsu05
 
 


csucsu sokat fejlödött atika,rá sem fogtok ismerni :wink: :lol:
jó lenne már tényleg egy jót dumcsizni 8)

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


atika ma 13:34-kor lett 9 hónapos :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?