Új privát üzeneted érkezett!

kiriki még nem!de lehet kipróbálom ha lefekszem mert így űlve nem sok értelme van :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska! Remélem, hogy jobban leszel.

Kép

Kép
kiriki
 
 


én is remélem mert nagyon rossz!
mára el is teszem magam.
pusza,jóéjt! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Sziasztok!

Tegnap kirándulos napunk volt Miskolc környékén.
Menszi 4 napja sehol, de érzés, hogy akarna az van.
Igaz, hogy az lh jostesztként mutat terhességet?
encike 2
 
 


encike csinálj hcg-t,szerintem baba van a dologba! :lol:
szép lehet Miskolc! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Na eltünt az irásom.
Mégegyszer.: ha az lh pozi, akkor a hcg-nek az kell lennie. Holnap kiderül, de ha mégis nega lesz, nem lszek szomoru.
encike 2
 
 


Encike! Drukkolok, hogy a holnapi teszt + legyen.

Nitácska! Jobban vagy?

Többiek? Merre vagytok?

Kép

Kép
kiriki
 
 


ehhez sajna nem értek! :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Enci!
Nagyon-nagyon drukkolok!!!! :D

Nita!
Jobban vagy már?

Kép
anda81
 
 


anda köszi kérdésed már jobban vagyok csak néha öklendezni támad kedvem :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


mára elteszem magam,jóklegyetek!
sok puszi és szép álmokat mindenkinek! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szép napot mindenkinek!
Menszi sehol, de baba se lett ebbe a hoba. Majd legközelebb!!!
encike 2
 
 


encike még ne add fel,legalábbis míg nincs piri! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Encike azért az nem olyan biztos hogy nincs baba mert esetleg negát teszteéltél ahogy nitácska mondja amig nincs piri reménykedhetsz

nika70
Salgótarján
 
 


mindíg a remény hal meg utoljára! :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hali!

Enci!
Még ne add fel!!!!

Nita:
DDDDDDDDDDRRRRRRRRRRUUUUUUUUUUUUUUUKKKKKKKKKKKKKKKKk!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
anda81
 
 


anda itt is köszi a drukkot!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


mára lépek sziasztok!!!!!!!!! :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


De mi van, akkor, ha baba sincs meg menszi se? Megyek dokihoz, ha semmi erdmény nem lesz jövö 7-ig. Azért szeretném tudni mi lehet az oka.
Hő reggel 37, viszont piri sehol.

Nita!
Irj, ha hazajöttél mindenképp!!!!

Nika, Anda!
Köszi amugy a drukkokat!

Olyan szomoru az idő!!!!
encike 2
 
 


enci akkor lehet hogy babás vagy ha felment a hőd :):):):) megy adrukk ezerrel :)

nika70
Salgótarján
 
 


Ha a reggeli lh pozi, ami mutat hcg- t is, ha van ,de akkor a hcg miért nem pozi? A hő meg fenn. Már ezt nem értem.

Nita, Nita????
encike 2
 
 


enci nem lehet hogy nem középidőben volt a péd és ezért nem elég érzékeny a teszt? várj még pár napot és csinálj újra hcg-t szerintem

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a jó kívánságokat.
Kende még mindig taknyos. Minden éjjel köhög-hány. :( Már nagyon kivagyok. Jó lenne, ha már tényleg rendbe jönne.
Nekem elvileg ma vagy holnap fog megjönni. Ma csináltam egy nega tesztet.
Közben meglett a hormonleletem és a kenetem is. Mindkettő rossz lett. Tele vagyok bacival, meg gombával. Ezekre gyógyszert kapok, és megint kapok clostit is, mert a peteérésem nem lett jó. De a ciszták miatt fosok a clostitól. Annyira elegem van :cry: :cry: :cry:

Nita: mizu? Voltál dokinál?

Enci: drukk neked. Lehet baba van? De jó lenne.

Nika: te most hogy állsz?

Bocsi, most csak ennyire futottam. Felkelt a fiam. Próbálok többet jönni, de annyi zűr van most körülöttünk.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Nita?
Mi van veled?
encike 2
 
 


viri: nekem most múlt el teganp úgyhogy majd belecsapunk a családgyarapításba pár nap múlvca :):):):):)

Nitaaaaaaaaaa merre vagy?

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok lányok!

Nálam lassan enyhülnek a tünetek,már csak reggel hányok,igaz múlt héten 2-3 napig csak feküdni tudtam,mert minden kijött belőlem,ahogy megettem ill. megittam+migrénes fejfájás! :( Na a legnagyobb ellenségemnek sem kívánnám!Estére már majdnem sírtam,annyira fájt a fejem!Férjem mejdnem bevitt a kórházba,de másnapra hála égnek enyhültek a tünetek!Voltam tanácsadáson és 2 kg-ot fogytam!Majdnem leb*szott a védőnő,mintha 50 kg-os lennék vagy ilyesmi :shock: és olyan sokat számítana!Vérképemmel minden ok!Jövő héten pénteken megyek uh-ra akkor leszek 11+5 :D
Hanna minden reggel megpuszilja a pocakomat :D elolvadok tőle!Mindig mondja,hogy nézzük meg a kistesót és akkor elő kell venni az uh-os képet és azt is puszilja!Így anyák napja közeledtével még jobban összeszorul a szívem ilyenkor :D

Nita: Drukkolok,hogy minden rendben legyen :D

Enci: Nagyon hasonlít a hőm-ed az én terhes hőm-re :wink: :D Ha az lh teszt pozitív,akkor sztem babás vagy,csak még várj pár napot a hcg-vel!

Viri: Szegény Kende!Látom még még mindig dokihoz jártok! :(

Kép

Kép
melcsi82
 
 


sziasztok!az uh szerint még cska 4 hetes a terhesség 14 mmes a petezsák de babát még nem lát benne!
Jövőhét pénteken reggel fél 8-ra kell bemennem a korházba,csinál még egy uhot és ha nincs baba akkor megint műtét! :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melcsi tök jó hogy enyhülnek a tünetek tudod innentől már kész boldogság csak :):):):):)
Kislányod nagyon édes lehet :)

Nita: itt is mondom kitartás tuti van benne babóca csak még pincuri ezért nem lát semmit csak a petezsákot

nika70
Salgótarján
 
 


most hívott a szűlésznő,hogy a beta hcg-m 15000 felett van.mult héten meg még 1055 volt a beta hcg.azt mondta ez tuti élő terhesség de még ki kell szűrni,hogy nem e méhen kívűli!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Enci:
Itt is nagyon-nagyon druukkkooolloooook!

Nita:
Továbbra is mennek a drukkoooook!

Melcsi:
Örülök,hogy jobban vagy, és remélem most már a boldog babavárás következik!

Rólam:
Iszonyatosan fáradt vagyok! Gyakorlatilag most már egyszerre irányítok, ügyintézek, levelezek az összes ügyféllel. Az új kolléganőim rendre összevesznek kb. 10 percenként... naponta legalább 5-10x rohangálok két emelet között (ma megszámoltam oda-vissza 120 lépcsőfokot jelent, egy régi 3,70 bemagasságú körgangos házban...), szóval most KO vagyok! :shock: :shock:

Kép
anda81
 
 


Nita lassan nyithadod a januári topikot :):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Encike! Drukkolok nagyon! Már csak pár nap és kiderül, hogy mi van (szerintem babóca!)

Viri! Jobbulást kívánok Kendének! Kár, hogy rossz híreket kaptál. Ne csüggedj! Most kikezelik, aztán jöhet a kistesó. Miért félsz ennyire a cisztáktól? Volt már neked?

Melcsi! Sajnálom a múlt heti rosszullétedet! Örülök, hogy most már jobban vagy! Nagyon édes lehet Hanna. Olyan jó, hogy így várja a kistesóját. A jövő héten ha tudsz, rakj fel uh képet. Olyan kíváncsi vagyok :lol:

Nita! Úgy izgulok, most megint egy pár nap. De legalább jó híreket is kaptál. Drukkolok, hogy jó helyen legyen a picurkád.

Anda! Pihenj sokat ebben a négy napban, s ne is gondolj a melóhelyre! A kolléganőidet nem tudod "szétültetni"? Hűha, már csak két nap... Remélem piri elkerül téged is.

Nika! Ezek szerint egyszerre haladunk. Nekem is most múlt el piri! Hajrá kiskatonák!

Kép

Kép
kiriki
 
 


Kiriki úgy tűnik jó lenne ha együtt is lennénk babásak :)
képzeljétek a topik ahová terhességem óta írogatok már a második kismama van újra és a többiek is rajta vannak a tesón lehet újra együtt pocakosodunk páran :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Szép május elsejét mindenkinek!

Szebbet, mint az enyém!

Remélem jól érzitek magatokat, és a pocaklakók is jól vannak!

Sok-sok puszi, majd este jövök és beszámolok!

Kép
anda81
 
 


Sziasztok!

Szóval a gondok:
Gond 1. Visszamondta a megrendelő a párom egyik munkáját! Tehát május hónapban -60.000,-rel indítunk!

Gond2. Ma reggelre megjött! És most nagyon magam alá estem, pedig egész hónapban fogadkoztam, hogy nem élem bele magam. Nem is tettem mégis úgy érzem, hogy egy világ dőlt össze bennem és sosem fog sikerülni!

Vannak megint virágos képeim, ha érdekel titeket majd felteszem!

Kép
anda81
 
 


Jaj Anda!
Nagyon sajnálom, de elötted az élet, tudod, lesz még erre alkalom.

Nekem még most se jött piri, de már nagyon idegesit mi lehet odabenn???!!!
Mielött mennék dokihoz tesztelek, hogy bizti legyen a terhesség ténye. Egyébként a doki ebben az estben mit csinál?

Igen az lh pozi a reggeliből, de hcg-t még jövö7-en lövök el.
encike 2
 
 


Anda: sajnálom minkettőt:( babóca tuti lesz hamarosan és munka is tuti befut :)

Enci nekem első alkalommal csak megnézte a méhszájamat igaz nem magán dokinál coltam deaki magánhoz megy az szokott uh-t is csinálni:):):)

nika70
Salgótarján
 
 


uh-n mit lát pontosan ilyenkor?
encike 2
 
 


attól függ hány hetes nekem 5 hetesen már látott petezsákot és két hét múlva vissza kellett mennem akkor már szívhang és embrió is volt :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


És ha nincs baba, akkor megnézi a méhnyálkahártyát meg hogy van e egyáltalán tüszö???
encike 2
 
 


sziasztok.anda az a fránya piri!sajnálom!
encike drukkolok,hogy baba legyen! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi Nita! De én már nem bizom benne, mert csak lenne már tünet is, de semmi.
encike 2
 
 


encike ne hivatkozz a tünetekre nekem sincs csak annyi hogy álmos vagyok meg a pisilhenék és a fehér folyás!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nekem még ennyi sincs.
encike 2
 
 


de még lehet hogy lesz kéésőbb! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Már minden meglehet, csak tudnék már vmit!!!!
encike 2
 
 


hát igen jobb volna ha már tudnál valamit!a tudatlanság a legrosszabb! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nika! Igazán jó lenne, ha többen is egyszerre lennénk kismamik!

Anda! Sajnálom pirit. Tudom, hogy most rosszul érzed magad, de ne csüggedj! Új hónap, új kilátások! Még összejöhet az a babóca! Emlékezz arra, amit a doki mondott, hogy 3-6 hónapon belül sikerülhet! És persze, hogy érdekelnek minket a virágos képek.

Encike! Jól bírod, hogy nem tesztelsz! Lehet, hogy neked van igazad, de én inkább belelovalnám magam, mint lemondanék róla. Jövő héten, már legalább tudsz valami biztosat. Addig mennek a drukkkkok.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Enci én amíg meg nem tudtam hogy terhes vagyok nem voltak tüneteim de utána sem kb a 8. héten kezdődött de inkább csak délutáni émelygés semmi klasszikus tünet pisilni meg amúgy is gyakran megyek :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


sziasztok lányok,mi ez a pangás itt is,hol vagytok? :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?