Új privát üzeneted érkezett!

encike 2
Most hívtam fel a férjemet, aki mentős. Körbe beszélték,és a dokival együtt megállapították: Ha csak aból, és csak egyet, és mást biztosan nem vett be, akkor nincs semmi baj, mivel csak vitaminokat, és ásványi anyagokat tartalmaz. Nyugodj meg!
Vendég
 


Encike:):):):):) nem ismerem győzikét :) de nem is szándékszom megismerni:) a nejét láttam már többször a városban mert nem nagy város ez :) de ismerni nem ismerem.

Encike szerintem sem lesz baja csak kapott egy kis vitaminbombát :)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika!
Én se vagyok odáig értük.
Remélem semmi gond nem lesz vele. Annyit észre vettem, hogy nem eszik. Tele van bombával. Most alszik.
encike 2
 
 

 
 

Sziasztok!

Rég voltam. :( Mostanában mindig van valami program.

Kendével a héten kétszer voltunk fent a kórházba az arca miatt.
Hát nem lett jó még mindig az eredménye. Kaptunk egy másik fajta homeos bogyót. Jövőhéten szerdán megyünk vissza vele. Ha addig nem javul, lehet átmosás lesz :(

Én meg visszamentem a nődokimhoz rákszűrésre, meg kenetvételre a múlt héten. Megnézett és azt mondta szerinte minden oké legalábbis ránézésre. Volt egy 16 mm tüszőm, aminek szerintem akkora már meg kellett volna repednie (15. napon voltam), de még ott volt így akcióba is léptünk apával.
A héten meg voltam vérvételen (hormonvizsgálat). Az eredmény majd kb 2 hét múlva lesz meg.

Felteszem a hőm, szerintem csapnivaló. :(
http://www.fertilityfriend.com/home/1dd900

Ezek vannak most velünk.

Datolya, Kiriki, köszi, hogy érdeklődtetek rólunk. Jól esett.

Nika, Datolya, Kiriki: sajnálom a pirit :( :(

Encike: látom Datolya már feltette a teszteket ;) Remélem hamarosan fogsz is használni ;) Ugye még nem jött meg? Szerintem nem nagy baj, hogy a lányod bevett egy szemet. Csak vitaminbomba neki. Azért figyeld őt!

Nita: neked millió drukk!

Datolya: a fiadnak és a férjednek is jobbulást!

Anda: mizu? 1 hét és vége a ciklusodnak. Remélem a hsg meghozza a várva várt eredményt ;) Drukkk!!!

Csucsu: Hogy vagy?

Melcsi: hányingerek / hányás meg van még?

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!

Kiriki:
A melóhelyem még mindig káosz! :( :( De majd csak lesz valahogy! Igazából arra vágyom, hogy elmehessek szülni, és akkor kapok három év szünetet tőlük! :D

Viri:
Sajnálom, hogy Kende nincs jobban! Kívánom, hogy mielőbb legyetek túl a dolgon!

Még egy egy kicsi idő és kiderül! Remélem igazad lesz! :wink:

Kép
anda81
 
 


Virág, köszi a jókívánságokat, a fiam már teljesen jól van, újra a régi! Remélem nemsokára férjem is kilábal!
Sajnálom, hogy Kende arcürege még mindig nincs renben! Most milyen homeóbogyót kapott?
Én nem értek nagyon ezekhez a hődiagrammokhoz, de nem kellett volna még vonalat húznia a programnak (úgy 17-e környékén)?

Anda, kívánom, hogy minnél előbb megkapd a kívánt három év szünetet!

Kép Kép Kép
datolya
 
 


encike,igazad van,ha még a menzit várod!inkáb minthogy megint csalódj!
csucsuék már az új házba vannak!már van netük is de még nem akarja elővenni a gépet mert por van és tönkremenne a gép!de nemsoká ismét élvezhetjük a társaságát!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Datolya!
Köszi! Hasonló jókat kívánok én is neked, meg mindenkinek! Olyan jó, hogy vagytok!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D :D

Kép
anda81
 
 


Már én is akartam kérdezni Csucsuról, de látom Nita meg is válaszolta a kérdésemet! Nagyon hiányoljuk már őt!!!
Kívánom,hogy az új ház hozza meg neki a várva várt boldogságot! :D

Kép
anda81
 
 


anda biztos meg fogja nekik hozni a nyugalamt és boldogságot az új ház!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


:D :D :D :D :D :D

Kép
anda81
 
 


többiek vajon merre vannak? :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Viri! Sajnálom szegény Kendét, mennyit szenved! Én nem értek ezekhez a görbékhez, de mit azok a szaggatott vonalak?

Anda! Remélem, már nem kell sokáig várnod, s nyugtod lesz a munkahelyedtől. Addig is próbálj meg nem idegeskedni!

Nitácska! Köszi a híreket Csucsuról. Már nagyon várjuk vissza. Te hogy érzed magad? Vannak már "terhes tünetek"?

Encike! Nem tesztelsz még? Én biztos nem bírnám ki. Hátha...

Kép

Kép
kiriki
 
 


Datolya! Micsoda huncut fiad van :wink: Jobbulást kívánok a férjednek.

Kép

Kép
kiriki
 
 


kiriki néha hányingerem van reggel öklendeztem,szédelgek néha és ég a gyomrom,no meg a sűrű pisilés!ezeket lehet tünetnek nevezni?!
amugy jól érzem magam! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Igen, s remélem nem veszed zokon, de kívánom, hogy még egy darabig érez ilyen "tüneteket". Utána pedig élvezd a kismamiságot.

Kép

Kép
kiriki
 
 


nem veszem zokon!
most megyek mert a párom nem hagy,jönni akar gépezni! majd később még lehet benézek!
pusza! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Most látom, hogy vonalzót választottál. Milyen igaz!

Kép

Kép
kiriki
 
 


kiriki remélem szerencsét hoz ezért tettem ki! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: csak így tovább ezek a tünetek már baba tünetek és én is kívánom hogy még vagy 10-12 hétig kitartson na jó csak 8-10 hétig hiszen már 4 hetes vagy kb :):):))

Húúúúúúúúúú most erre rátüsszentettem :):):):):):)

Csucsu: várunk ám nagyon ha szépen elpakoltatok és berendezkedtetek akkor esetleg képeet is kaphatunk az új lakásról :):):):)

Kendének sok +++++++++++++++++++ hogy mielőbb meggyógyuljon

nika70
Salgótarján
 
 


nika 5 hetes és 5 naposak vagyunk a menzi alapján! :lol: :lol: :lol:
és te hogy vagy? :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kiriki!
Még nem tesztelek, mert lehetett a pém is később és onnan még 2 hét belefér. Persze, ha sokat késik ,tesztelek, de vigyáztunk apával. De a barátnőm is igy lett terhes. A menszi 5. napján voltak együtt, utána nem nagyon, mert nem tom.
És 8 hetes kismami most.

Csucsut üdvözlöm.
encike 2
 
 


encike átadom csucsunak!
ha tesztelsz kb mikor?és mennyit vársz még? :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Még egy hetet várok, eddig bármi történhet.
encike 2
 
 


Sziasztok!

Nita:
Jó a vonalzód!

Enci:
azért én drukkolok!

Kép
anda81
 
 


nita nálunk most piri van :( Gergőnek meg jön a foga szóval két napja nincs nagyon éjszakánk nappal még jól viseli de éjszaka felriad :):(

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a jókívánságot.
Sajna ma reggelre tiszta náthás, köhögős lett szegénykém. Voltunk a doktor néninél és nem azért taknyos és köhög, mert tisztul az arcürege, hanem mert elkapott valami bacit. A torka is piros. Mi jön még??? :(

Datolya: Most Kende a lachesis 15 ch-t kapta. Állítólag ez elég erős. Remélem használ.
Hát a hőmet a program se érti, annyira pocsék. Szerintem is olyan 17-18-a körül kellett volna húznia vonalat. Csak engem az zavar, hogy nagyon cikk-cakk az eleje. Olyan mintha nem tudott volna megrepedi a tüszőm.

Nita: üdv Csucsunak. Amint tud jöjjön!!!! Neked kívánom, hogy megmaradjanak a tünetek! Mikor mész újra a dokihoz?

Kiriki: a szaggatott vonalak az elején az azt jelent, hogy akkor nem mértem a hőmet. 21-nél pedig megmértem, de beikszeltem, hogy ne vegye figyelembe a program, mert nem a megszokott időbe mértem.

Nika: a fiad fogzásához kitartást! Szemfogak jönnek?

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


kisvirág szerdán /30-án/megyek dokihoz,akkor derűl ki fejlődik e a baba! :roll:

nika kened valami zsibbasztóval az inyét?az jót tesz és nem fáj majd neki ha jön a foga! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Virir nem s zemfogak ez már 9. neki rágó fog jön :) nem kentem eddig sem ezután sem kenem nekei mert annyira nem zavarja csak éjszaka:)

nika70
Salgótarján
 
 


ilyen hamar jön a rágó fog? :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: nagyon-nagyon szorítok nektek, hogy fejlődjön a babóca!

Nika: Kendének 1 évesen jöttek a rágói és 14-15 hósan a szemfogai ;) Sajna mi nagyon megszenvedtük a fogzást, mert neki mindig egyszerre jött ki 2-3-4 fog.
A legrosszabb a szemfog volt. 3 hétig napközbe nyügi, éjszaka sírás. :( Még az utolsó 4 rágó hátra van, és így meg lesz a 20 fogunk :) De azt nem tudom mikor akar előbújni.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Huh, lányok kitartás a fogzásoz! A babóknak meg sok-sok gyógypuszit küldök! :D

Kép
anda81
 
 


nekünk egyik fognál se volt semmi sírás hála az égnek!!!!!!!!bár én használtam zsibbasztót is neki! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Azért nehéz korszak lehet ez! Állandó duzzadt íny, meg fájdalom, nehezen viselik a kicsik! (Szerintem!)

Kép
anda81
 
 


ez igaz hogy nem könnyű nekik de ezt is gyerek válogatja!valamelyik megsínyli valamelyik meg meg sem érzi igaz ezutóbbi kevés van :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ez az élet rendje! :D

Kép
anda81
 
 


hát igen és ebbe nem szólhatunk bele!!!!!!

most beszéltem a párommal ls nemsoká itthon van kb 1 óra mulva de lehet előbb is!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Az jó! :D

Kép
anda81
 
 


na mára elteszem magam,jóklegyetek,pusza mindenkinek! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szépséges jó reggelt mindenkinek!

Gyönyörűen süt a nap, és kék az ég! Használjátok ki és menjetek sétálni! Mi is ma Szentendrén leszünk! Este jövök, és beszámolok!

Kép
anda81
 
 


A szemfog melleti fog jön neki alul az már rágó nem? amúgy most jó éjszakánk volt csak egyszer ébredt de még nincs kint a fogacska:):):) még kis idő míg kibújik :)

nika70
Salgótarján
 
 


nika reméljük mihamarabb kibújik az a fogacska! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


én is :):):):) de most egész jó napjaink vannak meg úgy látom már hogy kint lesz az egy két napon belűl mert már megvan akis lyuk szerű én érzem a hegyeske fogát szóvcal szerintem pár nap még és kint lesz :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


hajrá a fogacskának,hogy kibujjon!
már megint úgy fáj a fejem! :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Anda! Én megfogadtam a tanácsodat, s ebben a jó időben elmentünk a virágútra. Teljesen ráhangolódtam, hogy veszek virágokat, s teleültetem a balkonládákat. Tavaly is itt vettem őket. Kimentünk, erre fele annyi virágárus volt, mint tavaly, nem is volt olyan virág, amilyet szerettem volna, plusz drágák is voltak. Igy üres kézzel tértünk haza. :cry: De legalább sétáltunk egy jót.

Nika! Kitartást ehhez a pár naphoz, s remélem kint lesz már a fogacska.

Encike! Drukkolok, hogy minél előbb pozitívat tesztelj! Járj úgy, mint a barátnőd. :lol:

Nitácska! Már csak pár nap, s újabb jó híreket kapsz a babócádról. Fejfájásod minél előbb múljon el!

Viri! Óh, szegény Kende! Jól rátok jár a rúd. Remélem, használ neki az az erősebb gyógyszer. Jobbulást!

Kép

Kép
kiriki
 
 


kiriki én is ebben bízom,hogy jóhíreket kapok a babóról!!!!!!!!!!!!!
nagyon rossz,hogy fáj de nem vehetek illetve nem akarok bevenni semmit!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


A hideg vizes ruhás borogatást próbáltad már?

Kép

Kép
kiriki
 
 


Hali!

Nagyon szép napunk volt!
Megpróbálok képet feltölteni, de nem bizti, hogy engedi, mert már a másik topicban sem engedte! :evil: Kép Orgonák Kép

Kép
anda81
 
 


Tök jó, most meg kétszer rakta be ugyanazt! :evil: Kép

Kép
anda81
 
 


Na így már mindjárt más!

Kiriki!
Főleg a te figyelmedbe ajánlom! Ezek az orgonák a mi telkünkön vannak! Ma fényképeztem őket! :D

Kép
anda81
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?