Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Mi ez a pangás?

Datolya! Még nem teszteltem. Előbb nem is szeretnék, mint péntek. Jelenleg úgy érzem, arra piri megérkezik. Azóta nem emelgetek, csak az idegeskedést kerülöm el nehezen. Hol a lakók húznak fel, hol az építtetőnk ordítja le a fejemet. Ezeket nehezen tudom nyugodtan elviselni. Még lehet pozitív a teszted! Drukkolok, hogy piri ne érkezzen meg egyikünkhöz sem. Ez a többiekre is vonatkozik!!!!

Encike! Lehet, hogy babona, de talán a gólya meghozza hozzátok is a baby-t.

Többiek! Merre jártok?

Kép

Kép
kiriki
 
 


kiriki lehet nem is fog megjönni a pirid!!!!drukkolok!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nagyon ari vagy Nitácska! Legyen igazad, bár az lenne. Csak ha nem jön babóca, akkor mitől van ez a barnázás, vérezgetés + az álmosság szinte egész nap?

Kép

Kép
kiriki
 
 

 
 

Kiriki, köszi a drukkokat, hasonló jókat kívánok én is Neked! Idegeskedj nyugodtan, ilyenkor biztos rosszul fog járni aki kihoz a sodrodból, és még mentséged is van :D . A lakók is és az építtető is megérdemlik, hogy ordíts velük Te is egy jót! Legalább nem marad benned és ők is megtanulnak emberi hangon beszélni ( már, ha képesek rá :o ).

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Datolya! Te hogy bírod ezt az izgulást? Nem tudom, hogy bírom ki péntekig. Holnap reggel is tesztelsz? Az építtető szerintem nem tud normálisan beszélni, a két lakó pedig a szemembe mézes-mázas, mindenben benne van, aztán mikor eljön az idő akkor pedig hátatfordítanak. Nagy jellemek!

Kép

Kép
kiriki
 
 


Kiriki, a legjobb szó rá az, hogy nehezen. Eddig az összes tesztem nega, így már eljutottam odáig, hogy lemondtam a hónapról. Próbálom más irányba terelni a gondolataimat, Balaton-átúszás, futóverseny... :lol: , több-kevesebb sikerrel. Te hogy érzed? Van babó a pocakodban?

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Hát, nem tudom. Egyik percben azt érzem, hogy van, a másikban pedig, hogy mindjárt megjön piri. Próbálok bizakodó lenni, csak nem mindig sikerül. Balatonátúszás? Ilyen sportos vagy?

Kép

Kép
kiriki
 
 


Ennyire nem, bár már egyszer átúsztam. Van rajtam néhány kiló plussz is, amitől szeretnék szabadulni.
A menzis érzés simán belefér, nekem mindkét fiúnál volt ilyen az elején.

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Felesleges kilók rajtam is vannak, tartok is tőle, ha babóca van, akkor hogy fogja a gerincem bírni majd a súlygyarapodást + a mostani többletkilókat. Barnázgattál/vérezgettél is?

Kép

Kép
kiriki
 
 


kiriki ez lehet babás tünet!amint tudzs tesztelj mert ha pozitív akkor bizony nem jó ha barnázgatsz vérezgetsz!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska! De még nem tartok a ciklus végén, nem lesz még korai? Kimutatja majd a teszt?

Kép

Kép
kiriki
 
 


Nem, de holnap lesz a 28. ciklusnapom, akár meg is jöhet.
Az, hogy, hogy bírod a plussz kilókat a tartáshibáktól (már, ha vannak) és a hátizmaid erősségétől függ. (Most már mindjárt nagyon okosnak érzem magam. :lol: ) Nekem szerencsére eddig semmi ilyen jellegű problémám nem volt, kívánom, hogy neked se legyen!

Kép Kép Kép
datolya
 
 


ha jól látom még 2 nap van a ciklusod végéig?!
ha holnap veszel vagy csinálsz tesztet akkor már csak 1 nap a ciklus végéig,.
vedd a legérzékenyebb tesztet ha terhes vagy akkor már ki kell mutatnia!
de nem akarlak semmire rábeszélni.de ha vérezgetsz barnázgatsz és ha van baba akkor az nem jó!
én így vetéltem el a második babát! :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Datolya! Én anno nyitott gerincoszloppal születtem. Ez 10 éves koromban derült ki. Szerencsére néha-néha okoz problémát, fáj a derekam. Szélsőséges esetben szedek rá gyógyszert egy-két napig, aztán megint jó egy ideig. Ennek viszont nem tesz jót a súlyfelesleg.

Nitácska! Most jól megijesztettél. Van itthon tesztem, de ahogy itt megértekeztem veletek nem éppen a legérzékenyebb. Azért reggel lehet, hogy használni fogom.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Milyen teszted van? Már egy 50-es is kimutatja 2-3 nappal menzi előtt. Kisvirág tett fel egy listát, amin elég sok teszt érzékenysége rajta van. Én biztos nem bírnám ki, hogy ne csináljak egyet!

Kép Kép Kép
datolya
 
 


kiriki nem akartalak megilyeszteni,neharagudj!!!!!!!!!!!!! :oops: :oops:
csak nem akarom hogy báekivel is megörténjen ami velem is történt 3 hónapja! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Szeretnék ajánlani nektek egy forradalmian új, és nagyon jó termékcsoportot, a mikroalgákat.
Jelenleg por, és energiaital koncentrátum formájában kapható.
Leírom, hogy eddig mik a tapasztalatok, miben segít:
-magas vérnyomás, vércukor szint normalizálás
- allergiák, ekcéma
- idegrendszeri problémák
- szív és érrendszeri problémák
- fejfájás, migrén
- bőr,köröm, haj problémák
- gyomorfekély és más gyomor, bél,-és emésztési problémák
- máj és vese problémák
- rákos megbetegedések
- ízületi, reumás problémák
- csontritkulás, érelmeszesedés
- teherbeesési gondok, nőgyógyászati problémák.
Ezenkívűl, ha foglalkozol a dologgal heti 2-3 órát, jelentős jövedelemre is szert tehetsz.
Bővebben a http://gyogyalga.gportal.hu címen tudtok olvasni róla, érdemes kipróbálni!!
nyusszancs
 
 


Datolya, Kisvirág!

Emlékszem, hogy irtál atesztek erősségéről, de bemásolnád nekem még1szer?
Köszi
encike 2
 
 


Hali lányok!

Mindenkinek mennek a drukkok!

Nita:
Én is beszállok a kézfogásba! Hidd el átsegítünk minden bajon! Ne add fel, még semmi sincs veszve!

Kép
anda81
 
 


Hello Lányok!

Ma reggel csináltam egy teszet, negatív lett, igaz nem egy hiper-szuper érzékenységű volt.

Kép

Kép
kiriki
 
 


sziasztok.azt mondta a doki,hogy mintha nőtt volna a petezwák,most 6 mm-es minden normálisnak mondható,de a bevérzés még mindíg megvan :(
jövőhét szerdán megyek vissza addig kiderűl hogy fejlődik e vagy mge kell szakítani a terhességet.!

kiriki,ha nem érzékeny a teszt akkor az még nem is fogja kimutatni!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lányok, nekem igazat mondtak a tesztek, ma megjött. De öröm az ürömben, hogy kivételesen pont 28 napra.

Kiriki, lehet még pár nap múva az a teszt pozitív is.

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Nitácska! Azért ezek valamivel jobb hírek. Jövő héten még ennél is jobbakat fogsz hallani. Drukkolok jövő hétre.

Datolya! Sajnálom, hogy piri meglátogatott. Az jó, ha pontos volt, legalább lehet hozzá igazodni.

Ma vettem egy másik hiperérzékeny tesztet, holnap reggel megcsinálom. Nem tudom van-e értelme, mert ma délelőtt úgy görcsöltem, hogy a székből sem tudtam felállni. Csak gyógyszerrel múlt el, és jobban vérzek, mint az elmúlt napokban. Szerintem nem vagyok terhes. :cry:

Kép

Kép
kiriki
 
 


Nita: ez azért jó hír lehet mégiscsak kapaszkodik ez az apróság :):):):) drukkolok:)

Datolya: sajnálom majd legközelebb :)

Kiriki: Várjuk a tesztet holnap

nika70
Salgótarján
 
 


köszönöm lányok.elkél most is a sok sok drukk tőletek jövőhétig és persze utána !!!!!!!!!!!
én is drukkolok de nagyon mindenkinek!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Datolya!
Akkor jövö hoba együtt nézzük majd a pozi teszteket, igaz?
Nekem holnap kell jönni pirinek.
encike 2
 
 


Encike! Én is csatlakozhatok hozzátok a jövő hónapban tesztügyileg. Nekem nemrég beköszöntött piri teljes gőzzel.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Köszönöm mindenkinek a drukkokat, de majd talán a következő hónapban lesz eredménye is. De nem rajtatok múlt :!:

Most bánatomban jégkrémet eszem.

Kép

Kép
kiriki
 
 


hmmmmmmmmm...jégkrémet én is ennék!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Küldjek neked? Csak ne felejtsd el kinyitni az ablakot!

Kép

Kép
kiriki
 
 


Csoki-vanillia csokiöntettel jó lesz?

Kép

Kép
kiriki
 
 


isteni lesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jőheeeeeeeeeeeeeeeeeeet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Elindítottam! A tálacskát kérem majd vissza :wink:

Kép

Kép
kiriki
 
 


Encike! Piri még sehol? :D :D :D

Kép

Kép
kiriki
 
 


oké,visszaküldöm a tálat!
most megyek mert elalszom,holnap jövök,pusza,jóéjt!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szép álmokat, rózsás csókokat!

Kép

Kép
kiriki
 
 


Sziasztok!

Nita:
Nagyon-nagyon-nagyon-nagyon nagy drukkkokat küldök feléd!

Kiriki:
Sajnálom pirit! Bízván, a jövő hónap sikerességében, neked is (meg persze mindenkinek) teljes gőzzel drukkolok! :D

Kép
anda81
 
 


nincs még piri, de még jöhet teljes gőzzel.
encike 2
 
 


encike szerintem neked 9 hónapig már nem is lesz piri!!!!!!!!! :lol: :lol:
hány napja késik? :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jó reggelt vagyis jobbat mindenkinek engem 23. napon meglátogatott a piri:) majd jövő hónapban. unom már hogy ennyire összevissza van a mensim előző hónapban 37 nap most 23 jó lenne ha rendeződne már bár még szoptatok:):)

nika70
Salgótarján
 
 


nika akkor ha szopiztatsz még az is bekavarhat gondolom én!
de ha nagyon zavar,hogy összevissza van piri menj el dokihoz!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


annyira nem zavar szerintem a szopi zavar be mert előtte mindig napra pontos volt :):):)csak annyira rossz hogy igazából nem tudom pontssan mikor kell jönnie vagyis hogy mikor kell azt tudnám de sosem akkor jön :):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Nekem ma kellett volna piriznem, de még sehol. Remélem csak a teák kavarnak be és megjön. Ez lenne a 2. menszim vetélés ota.
encike 2
 
 


encike igazából mit szeretnél?megjöjjön vagy baba legyen? :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Anda! Hogy vagy? Megoldódtak a gondok a melóhelyeden?

Encike! Kerüljön el piri legalább 9 hónapig!

Nitácska! Kitartás! Gyorsan mennek a napok, már kevesebb, mint egy hét van! :D

Melcsi! Mi újság veled? Hányás van még? Mikor láthatunk uh. képet?

Én is drukkolok mindenkinek, hogy ez a hónap többünknek babócát hozzon!

Kép

Kép
kiriki
 
 


Datolya! A kisfiad jobban van már?

Viri! Kendének hatnak a homeós bogyók? Mikor mentek vissza a dokihoz?

Kép

Kép
kiriki
 
 


Nita!
Még azt, hogy megjöjjön, mert a dokimmal egy rákszüréses vizsgálaton van találkánk. Ha esetleg nem jönne meg persze nem baj, de nem szeretnék megint csalodni, hogy elvesztem esetleg a babám egy kacsás vizsgálattol. Tudod?

Csucsuval mizu?
encike 2
 
 


Csajok, köszi a bíztatást!

Kiriki, fiam nagy hóhányó. Szerdán elvittük oviba, mert kedden már mindent evett, semmi nem jött kifelé és úgy vettükm észre visszanyerte energiagombóc mivoltát. Erre délben telefonál férjem a munkahelyemre, hogy mehetek az oviba Szabolcsért, mert ebéd után rosszul lett. Odaérek, gyerek vigyorog. Mondom neki, hogy még egy-két nap diéta vár rá, erre hisztizik. Hazaérünk, rajzfilm, kaja, rajzolás, kaja, társas, kaja, vigyor, ugrándozás. Szerencsére azóta is jól van, de most már itthon marad a héten férjemmel, aki szintén beteg lett.
Sajnálom, hogy neked is megjött. A következő hónapban majd együtt zebrásodunk.

Encike, azt hiszem neked adós vagyok két válasszal. Óbudán lakom (egyszer mintha kérdezted volna). A másik: A tesztek erősségéről Kisvirág gyűjtött megpróbálom idetenni neked.
Tesztek:
Qupido: 10 mlU/ml
Pregimax plus 10 mlU/ml
Midstream 10 mlU/ml
Discolor 10 mlU/ml
Gabirel: 20mlU/ml
Medi-lab: 20 mlU/ml
Gravi HCG: 20 mlU/ml
HCG: 20 mlU/ml
MidiStick: 20 mlU/ml
Rapi preg corax: 20 mlU/ml
Rapi preg direct: 20 mlU/ml
One Step: 25 mlU/ml
Plus Qupido: 25 mlU/ml
Lily: 25 mlU/ml
Pregnasens: 25 mlU/ml
Clearblue: 50 mlU/ml
Ha baba van a pocakodban, akkor várjon a nőgyógyászod a rákszűréssel, pár hónapot, amíg babó jól megkapaszkodik odabent! Kíváncsi vagyok lesz-e pirid!

Nika, sajnálom, hogy ilyen össze-vissza a ciklusod! Én is nehezen viseltem ezt az állapotot, bár ennyire szélsőséges nem volt, mint neked. Szerencsére már kezd normalizálódni, bár még lehetne javítani rajta (pl., ha most már mindig 28-ra jönne meg :lol: ). Megkérdeztem a nőgyógyászomat, hogy ez normális-e és mitől lehet, azt mondta, hogy rövidebb attól lehet, ha a stressz miatt nincs peteérés (persze, ha szervi eltérés nincs), egyébként belefér.

Jó éjt!

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Datolya: nekem eddig aránylag normális volt most hogy próbálkozunk három hónapja azóta nagyon zűrös hol előbb jön hol késik de szerintem peteérésem van mert érzem :):):):) bár ebben a hónapban lehet tényleg nem volt de a múlt hónapban a 37 napos ciklusban pont mensi előtt két héttel volt peteérésem :):):):):)

Én Békásmegyerről költöztem ide Salgótarjánba :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Datolya!
Köszike, de nem emlékszem, hogy kérdeztem volna hova valosi vagy.

Nika!
Salgo: akkor Győzikééket ismered?

SOS: a lányom mire észrevettem letekerte a Gravida tetejét és bekapott 1 szemet. Nagy baj????
encike 2
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?