Új privát üzeneted érkezett!

pendi szivesen!!!!!!!!!!!azért vagyunk,hogy segítsűk egymást!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nita: te mióta is vártál erre a két csíkocskára?

Anda: utólag boldog névnapot! Gyönyörű a virágod. Apától mit kaptál? (csak nem egy pocakbébit? :) ) Szerintem nem árt ha beiktatsz egy uh-t, főleg mert már rég szeded a clostit.

Kiriki: sajnálom, hogy ilyen balhét kellett átélned. :( Azért próbálj megnyugodni, a pocakbébidnek nem tesz jót, ha idegesíted magad. Mert ugye te leszel a következő kismamink? ;)

Pendi: dehogy haragszom. Nekem se jut mindig időm mindenkinek válaszolni. ;)
És menj csak szépen havonta uh-ra. Én középidőben is voltam uh-n, meg mikor megjött akkor is a 3. napon. Azért fontos a folyamatos uh-zás, mert cisztákat is okozhat a closti. Sajna nekem az lett belőle így le is állított a doki róla. Nekem a méhnyálkahártyámat is elvékonyította ami szintén nem jó. Nekem 5 tüszőm lett az egyik hónapban a másikban meg 3.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Nita!
De irigyellek! Nekem a hőm reggel 36,8 lett és nagyon fájt tegnap a hasam, de méág ma is.
Remélem nem anovus ez a honap akkor, hanem most lehetett pém. De ki tudja?


Kiriki!
Okés, szorits jövö hoban.
encike 2
 
 

 
 

kisvirág_30
Neked mennyi idő után lett meg Kende? A closty befolyásolta a megtermkenyülést?
Vendég
 


kisvirág erre a 2 csíkra 3 hónapja vártam.
a vetélés óta ennyi telt el!!!!!!!
encike ezek jó jelek!!!!!!!még baba is lehet?!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kiriki:
Én nem igazán érzek mellékhatásokat. Illetve egyet! Borzalmasan görcsölök a mensi első napján! Na az pokoli, de ezen kívül nem sok. Néha előfordul, hogy sokat járok pisilni tőle, de ez sem rendszeres. Én kívülről nem érzek mellékhatást. Nekem öt napig 2x1 bogyót kell szednem. Jövő hónapban megyek, UH-ra, majd meglátjuk.

Viri:
Apától egy gyönyörű sárga-vörös Begóniát kaptam. Azt is lefényképeztem, de még nem volt időm feltenni. Ha érdekel titeket megmutatom! (Egyéb iránt, meg remélem igazad lesz és pocaklakót is kaptam tőle! De még nem reménykedem!)

Kép
anda81
 
 


anda az nagyon szép ajándék volnaa párodtól ha babát adna

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita:
Én is így gondolom! De visszafogom magam reménykedésben! A múlt hónap után megfogadtam, hogy nem élem bele magam minden "jelbe". Sőt nem is keresek jelet magamon! Ha az Isten úgy akarja, biztosan eljön a baba, akit nekem szánt! Remélem, hogy mielőbb bekövetkezik ez az időszak! :D

Kép
anda81
 
 


vetélés után én is kerestem magamba a jeleket,erre a harivera hívta fel a figyelmemet!
és miután elhagytam a tünet kereséssel sikerűlt az a pici baba a pocimba akitajóisten küldött no meg a kis anygyalkám odafentről!!!! :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Pendi! Semmi baj, megértem, ha nem válaszolsz. Ha férjecském délelőttös, én sem nagyon férek a géphez. Remélem, a closti segíteni fog.

Nitácska! Drukkolok a holnapi vizsgálathoz.

Viri! Már viszonylag túltettem magam a történteken. Az a baj, hogy holnap beszélnem kell még az ominózus szomszéddal. Nem veszekedni akarok, csak vannak dolgok amikről értesítenem kell. De viszem magammal a férjecskémet is. Jövő hét végén kiderül, hogy én leszek-e a következő kismami. Én bízom benne. De többen tesztelünk egyszerre, remélem mindannyian +++++++++ eredménnyel. Nem is tudtam, hogy cisztákat is okozhat a closti.

Anda! Persze hogy érdekel minket a szép begóniád! Szereted a virágokat?
Rájöttem én is, hogy nem jó, ha az ember állandóan keresi magán a jeleket. Ha van valami jel, akkor inkább én is elhessegetem a gondolatot, hogy az biztos mástól is lehet. Ma például nekem is fájt a hasam, meg ahogy Nitával megbeszéltük, napok óta aludnék. Ma délután 5 körül kapott el az álmosság. Aztán úgy döntöttem, hogy biztos csak szimplán fáradt vagyok. Ha pedig tényleg babóca miatt van, akkor jövő héten kellemes meglepetés ér, s nem fogok csalódni.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Nagyon boldog névnapot minden Andinak (nekem is :D )!
Kép

Nita!
Sok-sok gratula! Vigyázz ám magatokra! Kicsit hanyagolni fogod a lovaglást is, ugye? De gondolom a pici mindenért kárpótol!!! :D

Kép
Kép
gyurmi
 
 


Gyurmi! Nagyon boldog névnapot Neked is! Hogy vagy? Rókakoma kerülget már?

Kép

Kép
kiriki
 
 


Köszi!
Róka még nem volt, de az inger az folyamatos mostanában! De olyan jóóó! :D :D :D

Kép
Kép
gyurmi
 
 


Szép napot mindenkinek!!!
olyan szép időnk van!!!!

Gyurmi! Neked is boldog névnapot!!!

Nita!
Szépen felment a hő, de még baba tuti nincs, mert nem adtunk még bele apait-anyait. Jövö hoban már izgulhatunk.

Kiriki!
A closti mellett szedsz vitamint?

Szerintetek reggel vagy este jobb szedni a vitamint?
Én reggel folsavat, du. Gravidát eszek.
encike 2
 
 


Sziasztok!

Encike! Én nem szedek clostit. Én bromocriptint szedek, és eddig az elevitet szedtem, most pedig pecsétviaszgomba kapszulát.

Ma reggel egy kicsit vérezgettem. És tegnap óta fáj a hasam is. Ebből piri lesz, de még nincs itt az ideje :twisted:

Kép

Kép
kiriki
 
 


Sziasztok!

Pendi: nekem Kende nem clostis baba. Ő másfél év után fogant hsg-t követő 2. hónapban. A clostit most szedtem, hogy jöjjön a tesóbaba, de hát nem akar. Most is volt hsg-m, de ezek szerint most az se jött be.

Nita: akkor elég gyorsan jött a két csík. Vigyázz magatokra nagyon!!! Próbálj pihizni. A fiad mellett meg tudod tenni?

Anda: várjuk a képet a virágról. Aztán a + tesztes képet is ;)

Kiriki: drukk holnapra, hogy ne legyen megint vita. Lehet, ha ott a párod nem fog nagyon ugrálni a szomszéd. Sajna okozhat cisztát a closti. Rajta is van a betegtájékoztatón.
Drukk, hogy ne legyen piri!!!!

Gyurmi: neked is boldog névnapot. ;)

Enci: én mindig reggel vettem be a vitaminokat. Nem tudom mikor lenne jobb.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!

Hozzon mindenkinek örömöt a napsütés és a meleg! :D :D :D :D :D

Gyurmikám (Druszám! :D)
Nagyon boldog névnapot! :D

Közkívánatra felrakom a begóniát, amit Csabámtól kaptam. Jah, meg a fréziát is, amit anyáéktól kaptam! :D

Kép
anda81
 
 


Kép Anyáéktól kapott Frézia (mixelve :D)

Kép
anda81
 
 


Kép Csabámtól kapott Begónia

Kép
anda81
 
 


Kép A kollégáktól kapott Azálea

Kép
anda81
 
 


Kép A nővérem gyerekei Vivien és Krisztián

Kép
anda81
 
 


Na jó befejeztem a képek felrakását, mert még a végén megútáltok!

Kép
anda81
 
 


anda : dehogyis utálunk meg iylen szép képekért :):):) amúgy is szeretjük nézegetni legalábbis a magam nevében beszélek :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika:
Köszönöm! Nagyon szeretek fényképezni. A párom szerint érzékem is van hozzá! Háát nem tudom :oops: :oops:

Kép
anda81
 
 


sziasztok sajna nem jók a hírek.a doki lát petezyákot meg szikhólyagot is de össze esve meg be van vérezve a petezsák,szerdán megyek vissza hátha!de valószinű ezt a babát is elvetélem :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


kisvirág_30
Azt hittem, hogy Kende baba is clostis baba. Ne keseredj el. Biztosan hamarosan lesz kistesó! :lol: :lol: :lol:
Anda!
gyönyörűek a virágaid!
Utólag kívánok én is minden Druszámnak -az Andreáknak boldog névnapot!
A képekért meg senki nem utál meg! szeretjük őket! :lol: :lol:
Vendég
 


Jaj Nitácska! :cry: :cry: :cry: :cry: Borzasztóan sajnálom! :cry: De azért még ne add fel! Történhetnek csodák!!!!! Jaj, te jány, nagyon rád jár a rúd mostanában! :(

Kép
anda81
 
 


Még annyit,hogy veled érzek, veled vagyok, vagyunk bármi lesz!!! Ha baj lesz segítünk, hogy túléld lelkileg! Ha meg nem lesz baj, akkor veled együtt örülünk!!!!!!!

Kép
anda81
 
 


Viri! Drukkolok, hogy mielőbb jöjjön tesóbaba.

Anda! Nagyon szépek a virágaid. És a tesód gyerekei de édesek, ahogy egymáshoz bújnak.

Nitácska! Nagyon sajnálom. Azért még ne add fel, hátha. Akármi is az eredmény, mi veled vagyunk!

Pend! Nem tudtam, hogy te is Andrea vagy. Utólag is Nagyon Boldog Névnapot!

Kép

Kép
kiriki
 
 


Nita!
Fel a fejjel, mi veled vagyunk.

Kiriki!
Mi az a pecsétviaszgomba?

Köröztek nálunk a golyák a diofánkrol vittek ágakat a fészkükhöz. Mondtam apának, ő meg mosolygott.
encike 2
 
 


Nita: azért ne add még fel veled vagyunk

nika70
Salgótarján
 
 


Nita!
nagyon sajnálom! Ezek nem jó hírek! remélem minden jóra fordul! Drukkolok!
kiriki
Köszönöm szépen! :lol:
encike
a gólya az csak jót jelenthet! :wink:
Vendég
 


Remélem tényleg jot. Apa azt mondta, persze viccből, hogy lehet ikrek lesznek. Nekem ők is jok lennének, csak minden rendben legyen.
encike 2
 
 


Encike!
akkor hajrá! ikrekre fel! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


lányok köszi a sok drukkot!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: :( De kár,hogy ilyen hírekre jövök !Nem lehet,hogy múltkor az anyósoddal történt balhé miatt idegeskedtél kicsit!Más mi lehet?!Szorítok azért,hogy az a petezsák helyrejöjjön,ha ez lehetséges,nem tudom!Fúúúúú! :(

Anda: Tényleg szépek a virágaid! :D

Pendi-Gyurmi:Bocs,de tényleg el is felejtettem,hogy Ti is Andik vagytok! :shock: :D BOLDOG NÉVNAPOT :D :D :D :D :D

TEGNAP CSAK 1X HÁNYTAM!KEZDEK EGY KICSIT JOBBAN LENNI :D NEM AKAROM ELSZÓLNI :D kÉPZELJÉTEK,HA HANYATT FEKSZEM AKKOR MÁR PÚPOSODIK EGY KICSIT A POCAK :D [/b]

Kép

Kép
melcsi82
 
 


melcsi sajnos ez van.én ilyen peches vagyok!
neked sok puszi azért és jó,hogy már kevesebbet hánysz! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nita:
Itt is leírom, NE ADD FEL A REMÉNYT! Veled vagyunk!

A virágaim nevében, nagyon szépen köszönöm a bókokat! :lol:

Kép
anda81
 
 


melcsi82
Köszönöm szépen! :lol: :lol: Neked pedig problémamentes terhességet kívánok! :lol: :lol:
Nita!
Még mindig ne add fel! Nincs még lejátszva semmi! Mi itt vagyunk, és fogjuk a kezed! Drukkolunk, hogy jóra forduljon minden!
Vendég
 


pendi akkor jó szorosan fogjátok a kezem!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!hidd el,hogy el sem engedjük! Addig fogjuk, amíg szükséged van rá! Csak az a fontos, hogy túl légy ezen a nehéz időszakon! Akárhogy is lesz. Csak fel a fejjel!
Vendég
 


pendi megpróbálom,igérem! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Helló Lányok!

Melcsi! Örülök, hogy már csak egyszer hánysz, ennél csak jobb lehet. :lol:

Encike! A pecsétviaszgomba egy étrendkiegészítő. A dokim azt javasolta, hogy szedjek valami immunerősítőt, mert minden sokat jártam nőgyógyászhoz, úgy látszik, az a gyengém. Én pedig úgy döntöttem, hogy nem veszek "rendes" vitamint, béres cseppet, mert azoktól csak hízok, és árban is így olcsóbb. Ez pedig sok mindenre jó. A férjemmel is szedetem, állítólag a magas koleszterin/triglicerin szintet is leviszi. Majd meglátjuk. Még csak két hete szedjük. Legalább 60 napig kell szedni. Az interneten utána tudsz nézni, ha bővebben érdekel.

Nitácska! Drukkolok, hogy változzon a helyzet szerdáig. Én is csatlakoznék a kézfogásba, ha többen szorítjuk, talán hatásosabb lesz.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Itt olyan vihar van, villámlik, dörög, igazi nyári zápor van áprilisban.

Én még mindig ugyanúgy vagyok. Kicsit barnázgatok, és vérezgetek. Ma megfigyeltem, ha valamit cipeltem, akkor fordult ez elő. Ha pihizek, akkor nem. A szervezetem tréfál meg?

Kép

Kép
kiriki
 
 


kiriki akor küld ide a vihart.én szeretem.de dinnye nagyságú jégdarabokkal,és anyóst kikűldöm alá! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Már vonulóban van. Jég nem volt, csak eső. Nem javult a helyzet anyóspajtással?

Kép

Kép
kiriki
 
 


Bocsi Nitácska! De mindjárt leesik a fejem olyan álmos vagyok. Majd holnap jövök. Jó éjt, szép álmokat, rózsás csókokat.

Kép

Kép
kiriki
 
 


köszi én is megyek.jóéjt

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, sokat gondolok Rád és drukkolok szerdán!

Kiriki, teszt volt már? Azonnal hagyd abba az emelgetést!

Encike, ikrek :?: :!: :roll:

Melcsi, örülök, hogy jobban vagy. Napi egy hányás már egész elviselhető, pláne, ha mindig ugyanakkor jön.

Virág, használnak a homeós bogyók Kendének?

Szerintem ez nem lett az én hónapom. Érzem az összes terhességi tünetet, de a tesztjeim sorra negatívak. Ahogy most a hasam érzem, holnapra meg is jön. Most itthon "lumpolok" pár napig, mert Szabolcs benylt valami hányós-legyengítős vírust. Lányok, ha látnátok szegényt! Teljesen stimmel a mondás, hogy a pasik nagyon tudnak szenvedni, ha betegek.

Kép Kép Kép
datolya
 
 


ma szünnap van??????

2 nap mulva kell, hogy piri érkezzen.
encike 2
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?