Új privát üzeneted érkezett!

SZiasztok!
A fiaim már naygon készülnek a hóra, szánkózásra, de még várniuk kell.
A mai napom is kakisbugyi mosással teltKép
A Gergő azt mondta reggel, amikor vásárolni mentem, hogy "jó utat", alig mond egy-két szót (jó, van az 8 is), de az Attila így köszönt el tőlem, és ő utána mondta. NAgyon édes volt. Alig várom már, hogy beszéljem. Attila beszéesebb volt ekkora korában.
Most viszont el metakommunikálta nekem, hogy tejet kér, úgyhogy megyek
ZSuzsa
gyuzsu
 
 


Sziasztok!

Dia!
Megkereslek!Kép

Zsuzsa!
KakisbugyiKép De előbb-utóbb csak túllesztek ezen is...
Édesek lehettek! A 2 nagy nálunk is hamar dumált, a kicsi meg mutogat, amit imádokKépKép

Puszi mindenkinek: Pele
pelcsi
 
 


Sziasztok,

annyira izgulok, Luca keresztmamija (tudjátok ex felesége Kép ) bent van a Kútvölgyiben, már 3 cmre nyitva a méhszája, megkapta a beöntést és borotválást... most beszéltem vele, azt mondja, hogy úgy érzi, nagyon brutálisak a fájások. Mondtam neki, hogy arra gondoljon, hogy minden egyes fájással közelebb kerül a pici Edithez. Amúgy nov. 5-re volt kiírva.
Most egész nap lesem a telefont és szorítok, hogy minden rendben menjen!!!

Pusz, Erika
kerika
 
 

 
 

SziasztokKép
Hát az én fiam nem az új idők Rodin-je, a sógyurma 5 percig volt érdekes, ebből 2 a kóstolgatással és fintorgással telt, a maradékban kimerítette az összes ötletét, az enyémek meg nem érdekelték, úgyhogy megvető arckifejezéssel távozott a tetthelyrőlKép.

Khmm. Zsírkrétát adhatok már neki?

Ja, még valami. Az én édesem képe telis-tele lett mitesszerrelKép. Mitől lehet? Látottatok már ilyet? Mit csináljak vele? Nem gyulladt, nem viszket,semmi panasz, csak csúúúúúnyaKép.

Köszi,
Matska
matska
 
 


Sziasztok,

megszületett Edit Nóra, 3 kg, 55 cm és mindketten jól vannak! Annyira örülök!!!!

Erika
kerika
 
 


Erika!

Ismeretlenül is gartulálok nekik és jó egészséget kívánok! Kép

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Csatlakozom Katához,isten hozta a pici Editet, teljen sok öröme e gyönyörű világban!
matska
 
 


Sziasztok!

Épp néztem, hogy mi ez a pangásKép

Erika!
Gratulálok a pici lányhoz!!

Matska!
Kép
Persze, hogy adhatsz zsírkrétát! A Crayolának vannak klassz vastag krétái. És ami még nálunk bejött, az az ujjfesték, csak utána kármentesíteni kell a gyereket meg a tetthelyetKép
Mitesszerek: nem lehet kaja (akár tejcin keresztül)? A másik lehetőség valami kozmetikum, kence, öblítő?

Puszi mindenkinek: Pele
pelcsi
 
 


Sziasztok,

nagyon köszi a gratukat, holnap megyek be hozzájuk és át is adom nekik.
Képzeljétek, ma is aludtunk KépKépKép, most már kezdem azt az álláspontot osztani, hogy "ha tele a poci, jól alszom", ugyanis tegnap is szépen lakmározott a Legkisebb.
Megyek, mert ma én viszem Tomit a bölcsibe, 2,5 hét után először, majd meglátjuk.
Matska,
mi egészen korán kezdtük a zsírkrétát, viszont az ujjfesték tényleg jó. Persze ilyenkor le nem veszem a szemem Tomiról Kép

Tsók: Erika
kerika
 
 


Jaj, az agyam...
Pele,
jobbulást nektek, vigyázz nagyon magatokra!!!!!!!!

Erika
kerika
 
 


Pele,
jobbulást kívánok én is!
Ki beteg?
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


Pele, Erika, kösziKép
Már csak egy kérdés: mi az az ujjfesték és hol lehet kapni?

Pele, én is allergiára gyanakszom, de még nem tudom, hogy mi lehet, megkezdődött a nyomozás. Fenistil gél rulez, szépen jön le a ragyaKép

Jobbulást mindenkinek, enyém Tomi is kezdi a taknyolást megintKép. Mikor lesz már ennek vége?

matska
matska
 
 


Snoopy már két hete nem járt erre. Mi van vele, tudjátok? Solya is hiányolja! Kép
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


Sziazstok!

Dicsekszem egy kicsit. Van egy újabb dislexiára előjegyzett gyerkőcöm. ANno Bálint volt az, előbb ment kézenfogva, mintsem hasrafordult volna.
MOst viszont Ancsi halad előre!!! Spéci a technika: felmegy négykézlábra, aztán hasravágja magát, úgy, hogy előrébb kerüljön. És ezt ismétli lelkesen. Este labdát kergetett igy, kb 4 méteren át. Juhé, pakolhatom át a lakást. Amúgy néha kezdi a kezét is emelgetni, élmény a mozdulat, ahogy nagy ivben előrébb teszi. Hasra viszont nem fordul, hanem ha akar, akkor jön a hiszti meg a hid (feje és lába vége lent), ezzel jelzi nekem, hogy hahó anyu fordulni akarok!!!
És tapsol, és érti ha mondjuk, hogy tapsolj és akkor csinálja!
És azt mondja:baba, meg egy csomó egyéb gügyögés.
És elmehet popénekesnek: mint utóbbiak a koncerteken, playback módszerrel: tátog, amikor énekelünk.
MOst épp nagyon lehet imádni őt!!
(igaz éjjel továbbra is sokat ébred, és nappal se lehet ott hagyni, de legalább produkálja magát)

Sziasztok:
Ildi

Ildi
pildi
 
 


PIldiKépAncsi irtó édes lehetKép
Mi köze ennek a dyslexiához? A kérdés komoly.

Lányok, lehet valaki allergiás a paradicsomra? Ez a leggyanúsabb, Tomi mostanában minden este elkunyizott egy-egy darabot az én adagomból, persze héj és mag nélkül adtam oda neki, nagy élvezettel befalta... aztán másnap szinte emésztetlenül találtam a pelusbanKép. Ez az egyetlen,a mi újdonság volt mostanában.

jóccakát mindenkinek,
Matska
matska
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek: ma lefoglalózták a lakásunkat!!! Úgyhogy most megy a lakáskeresés tízezerrel!!!
Viszont Bábival együtt sajna dögrováson vagyok, baromira fáj a torkom, a hangom meg totál elment. Mondtam a lurkóknak, hogy most csak valami nagyon rövid esti mesére telik tőlemKépKép
Úgyhogy köszi a jókívánságokat, nagyon ránk férnekKép
És ma is olyan metsző, hideg szél fújt, hogy tiszta kínszenvedés volt elmenni az oviigKép

Matska!
Az ujjfesték olyan festék, amivel kézzel lehet festeni. Sűrű állagú, élénk színű, direkt a kis pracliknak való (mondjuk én is szeretemKép). Belenyomja a lurkó az ujját, aztán mehet az alkotás pl. egy nagy csomagolópapírra. Játékboltban meg papír-írószerben is lehet kapni. Crayola meg SES márkából biztosan létezik (nekünk az utóbbi jobban bevált).
A paradicsom erőteljes allergén, van olyan baba, aki még anyatejcin át sem bírja. Úgyhogy attól simán lehetKép Szegény TomiKép
Dyslexia: később dys-esnek talált gyerekeknél nagyon gyakran előfordul az anamnézisben, hogy kihagynak egy-egy mozgásfejlődési stádiumot. Pl. nem mászik, hanem rögtön jár.

Kíváncsi!
Snoopy jól van, levlistára írt többször mostanában, csak talán ide nem jutott el.

PIldi!
De aranyos lehet Ancsi!
Főleg a playback tetszettKép

Puszi mindenkinek: Pele
pelcsi
 
 


Sziaztok!
PIldi! nAgyon aranyos lehet a kicsi!Elképzelem ahogy tátog!KépKép
Pele! GArtulálok, merre keresteklakást? mi tavasszal költöztünk! GYógyuljatok meg! TUdom nem vigasztal, de mi is köhögtünk egész éjjel (1 gyerek, anya és apaKép).
Az ujjfestékkel én is szemezek, de van bennem némi félsz isKép, a filctollakkal is tele festették már a frissen festett lakást.KépKép
JA és még egy: Gergő két napja megtanult kimászni a kiságyból, azóta nem nekem kell kiszednem éjjel és behozni közénk, hanem önkiszolgálKép
MInden taknyolós-köhögős-szörcsogősnewk jobbulást!
NYugis napot!
Zsuzsa
gyuzsu
 
 


Sziasztok!

Pele: jobbulást!!!! Kép A lakás meg tök jó KépKép

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Pele, gratula!!! Anyám mondta, hogy a minap látott egy hirdetést, ahol itt a mi utcánkban árultak egy fél házat, és ha jól emlékszem épp 12-ért. Lehet, végig kéne sétálni az utcánkon (amelyik részen rendre járunk, ott nincs), hátha meglelem. De esőben nem vállalom. Mondjuk szerintem a fél ház nem szerencsés, meg nektek lehet kicsi isKép. Jobbulást!!

Zsuzsa: gratula Gergőnek! Rácsosból mászik?? Mert akkor jobb inkább rácstalanitani, nehogy essen belőle. Emlékszem, egyszer régen, még egy gyerekes koromban volt egy olyan rémálmom, hogy átjött a gyerkőc (valahol 1 év körül lehetett). De ő sose mászott ki.

Matska: Pele már válaszolt. Én mondjuk úgy vagyok ezzel, hogy ezzel is átestek már a ló túloldalára, nem egy anyuka teljesen kétségbeesik (CsKati Kittivel, emlékeztek?), hogy nem mászik a gyerkőce. Mondjuk Ancsinál én nem erőltettem semmit, az hogy hasra teszem, még nem minősül siettetésnek, szóval a lelkiismeretem tisztaKép.

Ildi

Ildi
pildi
 
 


sziasztokKép, köszi az infot, paradicsom kiiktatva, dyslexiától való para letudvaKép, Tomi tankönyvszerűen mozgásfejlődik.

Pele, ha priviben megadod a keresett lakás paramétereit meg a zseton mennyiségét szívesen segítek kereseni itt a környéken, hacsak nem ódzkodsz itteni lakos lenniKép

Mindenkinek jobbulást kívánok,
matska

Itt egy kép nektek, hátha felvidít...<!--attachment: majm_ci-41826.unk*attachment_icon.gif*image/bmp*209.7**majm%f3ci%2ebmp --><center><pre>
Kép
majmóci.bmp (209.7 k)</pre></center><!--/attachment-->
matska
 
 


Kukucs Lányok!!


El sem hiszem, hogy VAN netünk, meg ITT vagyunk KépKépKép Túléltük a költözést, majd mesélek!

DE: Óriási gartula Jázminhoz EveynekKépKép

Pelének a csupa jó hírek miatt KépKép A torkodra gyógypuszi, ( én is varjúhangú lettem, kidőlt a család..)

Szóval vagyok, pótolom a lemaradást...

Millió csók mindenkinek a Mecsek lábától:

Verus, a túlélőKép

Kép
verus
 
 


Veruuuuuuuuuus!
Éppen ma gondoltam rá, hogy mekkora lehet már Marci, aki pár hónapja többet nyomott, mit Szaffi most Kép (~7,8kg)
Gyere és mesélj!
Jamina
jamina
 
 


Sziasztok lánykáim!

Nagyon köszönjük a gratukat, kedvesek vagytok!
Jázmin baba szuperul viselkedik, alszik-eszik, éjjel csak egyszer kel.Kép
Fiúk is kedvesen fogadták, Krisztián teljesen oda van érte, Adri is simizi, de szerintem még nem fogja fel, hogy mi a pálya.

Üdvözlet az újaknak, maradjatok sokáig köztünk!Kép

Jaminám! Kész a homeos lista, képzeld! Mi legyen? Elküldjem az email címedre?

Pelcsi! Ez szuper! Jöhetnétek felénk lakni...Kép

Verus! Na végre!Kép Mesélj!

Erika! Nagyon szépen köszönjük a könyvet, örültem neki!Kép És gratula a leendö keresztlányodhoz! Mert az lesz, nem?

Megyek, mert kezdödik a nagyüzem...

Puszi, Evey

Mindenkinek jobbulást, aki beteg!KépKépKép
evey
 
 


Sziasztok!

Köszi a gratulákat! Minden ötletet szívesen fogadunk, lényeg, hogy NAGYOBB legyen!Kép Mondjuk ez 45 m2-nél nem nehézKép

Azé' kicsit parázok, ha körülnézek a lakásban, hogy hogyan fogok összepakolni... Bár eddig még csak Hannussal volt az egyetlen várandósságom, amikor nem költöztünk.

Zsuzsa!
Ügyi Gergő!
Pedig milyen jó az az ujjfesték!!Kép Nálunk a konyha vált be, ahol a kőről föl lehet mosni. Ja, és jó nagy csomagolópapírral.

Cory!
Köszi!! És Zsomának itt is gratulaaaaa!!

PIldi!
Azért ha belebotlasz megint a hirdetésba, megköszönném...
Teljesen egyetértek veled túllihegés-ügyben, szóval azért néha nevetséges sztorikat lehet olvasni ezzel a mozgásfejlődés-dys dologgal kapcsolatban. Pl. amikor valakinek azt mondta a védőnője, hogy tanítsa meg mászni a gyereket, mert különben dyslexiás lesz!!!KépKépKép

Matska!
Remélem, akkor javulni fognak Tomi kiütései!
Mélt írok!
Majmócis kép nagyon tetszett, mi is mindig majmónak hívjuk a kölkeket, amikor így csimpaszkodnakKép

Veruuuuus!!!!
De jó, hogy máris itt vagy!!!!!! Éljen-éljen!!
Gondolj majd rám a kicsomagoláskor, hogy én még csak befelé csomagolokKép
Lurkók hogy vannak? Milyen a hely?

Evey!
De jókat írtál a lurkókról!!!
Hát mi mennénk, ha épp találnák arra árben megfelelőt...

Puszi mindenkinek: Pele
pelcsi
 
 


Pele!
Gyógypuszik! KépKépKépKépKépKépKépKépKépKép


Verus!
Hurrrrrrrrrrrrrrrrá!
Szisztok új helyen netközelben! Kép


Jamina!
Lehetek disznó? Kép Kép
Elfogyott a szalvétád vagy nincs gipszed? Kép Kép
Mármint, hogy itt is látunk végre. Kép Kép


Erika!
Látod maradtak az álommanók! Kép Kép

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Verus,
de örülök!!!! Mesélj, ha van egy kis időd, hogy vagytok, gyerekek hogy viselték a költözködést?
Jamina,
jó rég jártál erre... Szaffi baba hogy van?
Pele,
örülök, hisz már régóta vártatok erre, remélem, találtok számotokra megfelelő házat.
Evey,
nincs mit. Keresztszülőséget nem hiszem, nálunk is a 2. gyereké lettek, és az anyukának van egy tesója is, gondolom, ő lesz a befutó. Kép
Nagyüzem KépKép

Képzeljétek,
azóta is alszunk. Komolyan mondom, tök jó. Látjátok, én meg itt netezek, már jó ideje néztem az órát, aztán úgy döntöttem, kezdődjön a nap.
Tomi imádja, hogy újra bölcsibe mehet, komolyan mondom, úgy kell visszahívni reggelenként, hogy "egy puszit azért kapok?" KépKép

Pildi,
nagyon ügyi Ancsi, nálunk még semmi, de határozottan ügyesedik a csaj. Lehet, hogy én leszek "2. CsKAti?" Kép
Azért - persze nem siettetve és félve - én már várom, hogy megmozduljon Lustikám, mert akkor kicsit alábbhagyna talán a "de uncsi így fekve" hiszti...

Ásítottam, mégis álmos lennék???

Erika
kerika
 
 


Erika,
pontosan mennyi idős a kicsi?
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


Sziasztok!

Udv a regi ujaknak!

Verus!
Irj minel hamarabb rezsleteket!

Pele!
Gratula nektek a hazeladashoz (vagy lakas volt?), es sikeres hazkeresest! Nekunk meg mindig nem siekrult, bar kezdek azon ragodni, hogy nem epitkezni kellene, hanem eleg egy nagyobb lakas is. Nem tudom melyik erne meg jobban... Egyebkent mikorra kell kikoltoznotok, mennyi idotok van a keresesre?

Erika!
Tovabbi atalvos ejszakakat kivanok! Nekem Martin is Viki is 10 honaposan kezdett maszni, aminek en orultem, mert igy addig nyugi volt!

Magunkrol annyit, hogy zajlanak a hetkoznapok, semmi kulonos nincs. Pontosabban a fent leirt ragodasom. Mert amikor ezt a lakast vettuk nem mertunk nagyobbat itt venni, mert mi van ha... Most meg banjuk, pontosbban inkabb en, de elhet hogy a ferjem is, csak nem mondja. Nyaron felmerult az epitkezes otlete, de valahogy felunk belevagni. lakas sem ment meg el, meg eleg horrorisztikus telekarak vannak itt Sz.helyen is, falura meg nem szivesen mennenk. Ferjem akarna is koltozni meg nem is, a ceg miatt ragodni nincs ideje ezen, meg bezselni se nagyon tudunk rola, igy magamban tepelodok, probalok elonyoket hatranyokat osszeszedni, de nem tudok donteni. Van egy nagyobb lakas itt a lepcsohazunkban amit lehet, hogy elcserelnenek. Most a fiuk lakik benn, plussz alberlok, de ez utobbiakbol eleguk van a szuloknek, igy lehet, hogy ahjlandok lennenek a cserere, majd jovo heten jonnek megnezni a lakasunkat. Imadok itt lakni, nagyon szuper a lepcsohazi kozosseg. De egy csaladi hazra is faj a szivem. Az lenne a legjobb, ha lenne a kornyeken elfogadhato aron telek.... Ami sajna mint a feher hollo, meg szerintem azt meg sme hirdetik. Szoval tepelodom ezerrel.

Moni

moni
 
 


Kíváncsi,
Lucám 5-én lesz 8 hónapos.

Most jöttem haza a Kútvölgyiből, megnéztem a pici Editet, gyönyörűűű! Én is akarok! KépKép Aztán jobban belegondolva, most még nem... de olyan jó érzés volt megsimizni KépKép

Ded sehol, apa elvitte sétálni, mindjárt szakad, remélem hazaérnek addig. Fúrnak ezerrel a házban, hogy lesz így alvás délután? KépKép

Pusz, Erika
kerika
 
 


Sziasztok!

Veruuuus!! Szuper! Gyere ám két doboz kicsomagolása között!!!

Pele, szóltam anyunak keresse már elő, de ő 11-12-re emlékszik. Meg arra, hogy egy csomót látott hasonló áron a mi kerületünkben (xvii), ez egybevág azzal, amit Zsóka is irt valahova nemrég.

Erika: Bálint sem csinált szinte semmit annyi idősen, épp csak fordult. Na jó, ment kézenfogva, de azt nem magátólKép. Aztán 11 hósan mindent csinált.

Ancsi ma délelőtt bevágott egy barackot, aztán félórával később, mikor én ültem le enni, lazán kunyerálta tőlem a répát-krumlit. Elbizonytalanodtam, lehet, hogy kéne már neki több, mint gyümölcs??? (igaz, most előtte keveset szopizott, sose fogom érteni mikor miért)

Sziasztok:
Ildi

ui:ne essen, mert nemsokára megyünk és hosszan sétálunk!!

Ildi
pildi
 
 


Erika,
azért kérdeztem, mert hasonlókat írtál, mint ami nálunk van Picikelemennel. De ő már elmúlt kilenc hónapos!!! Van még időtök tehát bőven, Kelemen is csak tegnap tanult meg hosszasan megülni egyedül, nem mászik, csak rákozik hátrafelé (gyakran beszorul kféle bútorok alá Kép), egy-két hete próbál ugyan térdre támaszkodni, de még nem megy. Szóval nyugi! Kép
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


Sziasztok!

Megvagyok! Csak eddig börze, most nyálkás sötét. Pfúúúúúúúúúúúj!
Az idei tél erősen depis lesz! KépKépKépKép
Nem akarom!!!!! Sem a telet, sem a depit.

Pele!
Remélem a költözés felvillanyoz, és nem süppedsz bele, mint én!
Gratulálok!
Gyorsan találjatok helyet! Kép

Verus!
De jó, hogy hallani rólatok! Várunk minden hírmorzsát! KépKépKép

Ildi!
Prücsi 2 napja tud hasrafordulni! Mászásról, kúszásról szó sincs, de a hasizmai jóval erősebbek a bátyjáénál, így hamarosan kis segítséggel felül. Egyensúlyozás még igényként sem merült fel.
Mindent megeszünk, ami nem megehető. A kanál is érdekel, amíg nincs benne olyan, amit azért adnánk, hogy esetleg megegye. Eddig az almát, a banánt és a sütőtököt köpte ki! Kép

Megyek a tesóért a bölcsibe. A kicsivel, ha felébred. Most emberi állapotokat kísérlek meg teremteni a lakásban.
Sziasztok!

Snoopy

KépKép
snoopy
 
 


Kíváncsi,
türelmes vagyok én, meg nem is sietünk ugye sehová, de én naiv azt gondolom, hogy kevesebbet fog nyűglődni, ha "nozog". Persze, tudom, hogy nem. Na, befejezem, mert azt hiszitek, hogy csak sírás az életem.
Ildi,
Ancsi olyan ügyi baba, végül adtál neki répát? Szerintem adjál neki, gondolom, úgysem fog hatalmas mennyiséget először megenni belőle, csak kóstolgat. Én mindenhol azt olvasom, Ibolyék is azt mondják, hogy tulképp mindegy mivel kezdjük a hozzátápit (már az ebben a korban ehető dolgok közül), nem kell annak gyüminek lennie.
Esett? Vagy tudtatok sétálni?

Nálunk csöndesen telt a nap, leszámítva persze Legkisebb kitöréseit. Ha engem meglát, hiába van el jól addig, rögtön sírni kezd KépKép
Most csönd van, lehet elaludt? Megyek megnézem, meg Tominak is adok valami vacsit.
Aztán meg készülök a bokszra Kép, mert mindjárt kezdüdik a Debrecen-Újpest focimeccs, és ugye apával ellentétes oldalon állunk KépKép

Pusz: Erika
kerika
 
 


SziasztokKép
Kérem tisztelettel, valaki mondja már meg, hogy hol lehet ujjfestéket kapni, mert itt a környéken az összes Ápisz-jellegű boltban úgy néztek rám, mintha manót látnának gatyában, majdan jött az obligát kérdés: "Mit tetszett mondani?" Szóval se kép se hang.

Tomi a remekbeszabott vastag krétákat 3 percig üdvrivalgással húzogatta a csomagolópapíron, majd az egyik véletlenül eltört, erre teljesen bepörgött és módszeresen elkezdte tördelni őket - ekkor már lehetetlen volt az eredeti funkcióhoz visszaterelni, csak menteni kellett a többi krétát gyorsanKép. Na majd holnapKép.

Jó hétvégét mindenkinekKép
matska
matska
 
 


Szia Matska!

Nézd meg a Tescoban ott láttam nemrég.

Magdi
gallainémagdi
 
 


Evey,
írjál még Jázminról, lécciiiii! Biztosan gyönyörű, ugye? Kép van róla valahol? Mikor hozod Egomba?
Homeos listát persze, küldheted, de majd csak Napocska fogja tudni felpakolni, én nem értek a számítógépes kuruzsláshoz Kép

Bigacsiga,
ne legyél disznó, mert Szaffi imádja a husit, és még bekap Kép
Szalvéta és gipsz is van elég, kitart a hosszú téli estékre is Kép
Amúgy igazad van, én vagyok egy nagy röfi, amiért IDE tök ritkán írok, de azért olvasni mindig elolvasom a történteket Kép

Erika,
Szaffi baba továbbra is nagyon mintababa Kép, sokat és jóízűen eszik (ami Ádi után igazán élményszámba megy), folyton jókedvű és csodaszép Kép, én meg nem vagyok elfogult.
Teljesen jól megül egyedül, hosszú-hosszú ideig eljátszik így. Négykézláb rugózik, közben aerobikozik is Kép, emelgeti valamelyik lábát. Talán nem lesz dys-es Kép
Éjszakánként még 1-2 alkalommal cicizik. Napközben is sokszor, de képes egy kajánál cicizni, majd enni, utána megint cicizni. Kis zabagép, de nem kövér, csak sonkás.

Együttérzek a trutyis idő minden áldozatával, jómagam is egy erős náthával küszködöm Kép Ráadásul -szülés óta most először- még meg is jött Kép

Na, azt nem ígérem, hogy rendszeresen írok, de mindig olvaslak Benneteket. Más topikokban is előfordulok, ha valakinek annyira nagyon hiányzom Kép

Jamina
jamina
 
 


Ujjfesték: JÁTÉKBOLT. Ápiszban csak a vízfestéket meg a temperát ismerik.Kép Egyébként ez azért is jó, mert ételfestékkel készült, így ha megeszi, akkor sem kap mérgezést.

Cupp:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Magdi, Dia, kösziKép
Nagyon jó hétvégét kívánok mindenkinekKép
matska
 
 


Matska!

Mi Corában vettünk.
A fiunk nem mer belenyúlni. Csak ecsettel. Akkor is azt mondja, hogy anya rajzol helikoptert, Zsombi elfáradt.

Soha semmi figurálisat nem rajzolt még direkt. Ez nem baj? Fogalmam sincs, hogy mikortól kellene, de Pele olyan hihetetleneket mesélt a múltkor Áronról, hogy kezdek megijedni, hogy Zsombi le van maradva. Prücsi sem rajzol, de miatta még nem aggódom! Kép

Snoopy

KépKép
snoopy
 
 


Sziasztok!

Megint csak dicsekedni jöttem (mindig olvaslak titeket Kép). Zsoma tegnap 2 hónapos (korrigáltan hétfőn lesz 3 hetes) volt, és 4kg Kép Ha így halad, akkor 3 hónaposan már akkora lesz, mint a kortársai Kép

cory

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Cory!

Hurrá!
Nagyon ügyik vagytok!!! Kép Kép Kép

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Ujjfesték:
Crayolanak is van csak egy kicsit drágább, az meg van kreatív boltokban és az Ápiszban is.

bigacsiga Kata


ui: Érdekes az én fiaim sem szeretnek belemászni. Kép

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok!

Cory, hurrá! Ügyesek vagytok!

Jamina, azért fordulj elő gyakrabban errefelé, jó? Hiányzol ám! Jobbulást neked!

Verus, de jó, hogy sikerült! Írj részleteket! Gyerekek hogy érzik ott magukat?

Pele, jól emlékszel, tényleg télimádó vagyok (legalábbis hóimádó), de most valahogy nem kívánom. Szeretnék még egy kis meleget, napsütést és bele sem merek gondolni, hogy hogyan fogunk ezen a télen közlekedni. Nálunk most is megmaradt 3 napig a hó. És a második napon a dobogókői útról vissza kellett fordulnunk, mert a hátsókerék meghajtású kocsink (ami amúgy is döglődik) nem bírt fölmenni az emelkedőn, a jeges úton. Téli álmot kéne aludni...

Snoopy, ügyes Prücsi!

Jaj, megyek, valaki felébredt a saját köhögésére.

Iboly
iboly
 
 


Sziasztok!
Pelcsike!
Nagyon örülök a lefoglalásnak!!!
Remélem hamar túllesztek a kórságon!Blankám már a 2. üveg AB-ét nyomja , úgy , hogy a dokinénink csak végszükségben adja.Kép
Verus!
Örülök , hogy felőletek is hallani! Boldog berendezkedést!!!
Evey!
Kívánom , hogy annyira jó legen a fiúk kapcsolata a hugival , mint nálunk!

Snoopy!
Deda csak most (4,5 év)kezd felismerhető dolgokat rajzolni. Szerintem abszolút ne izgulj!!!
Gergőnél a labdával vannak gondok! Nem képes (csak véletlenül) elkapni , ha dobják neki. Lehet , hogy focista lesz ilyen labdaérzékkel?! KépKépKépKépKép)

Kicsit kivagyok.Barátosném lánykája (Deda menyasszonya) Petra bent van a kórházba ,olyan tünetekkel , mint Deda szeptemberben.
Másik barátnőm , meg a Jánosban ,mert neki meg elakadtak a epekövei és besárgult.Most bevan szondázva , meg infúziót kap és nem ehet nem ihat semmit. Este jött a férje mellszívóért , nehogy elapadjon a tejci. Otthon várja egy féléves és egy 27 hónapos. Este vártam kicsi Zsombit szoptatásra , de apjája nem tudta hozni , mert csóri egész éjjel és nappal dolgozott így nem otthonról jött.Szerencséra Móni mamájával laknak egy társasházban.
Ja és a férjem nagymamája is megy holnap a kórházba.
Na mennem kell ,mert itt van anyukám!
Pusza mindenkinek!
Kanga

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
[img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/e49f5b8951.png[/img:ba0f9b55a6][img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/dceb25d9d6.png[/img:ba0f9b55a6]
kanga0216
 
 


Sziasztok Lányok!Kép

Köszi mindenkinek, hogy örültök nekem/velemKép

Jamina, sokat gondoltam én is Rátok, de most látom Kata és Iboly válszát..ezek szerint nem sűrűn fordulsz elő itt. Ejnye-bejnye!

Pele, óriási erőt Nektek is a csomagolásokhoz. Marhára tud örülni az ember annak, hoghy végre mehet..de amikor neki kell állni a becsomagolásnak, akkor kissé elbizonytalanodik. A kocsira pakolásnál már majdnem meggondolja magát és ugye a hetekig tartó (vagy hónapokig???) kupi meg egyenesen siralmas. (Na, azért annyira nem hogy visszamenjünk (b)örkénybe..na nem!!)
Szóval Hajrá Peléék!!Kép

Zsóka, csinálnom kell egy új (talán freemail-es) címet is , mert vmi miatt nem enged vmelyik szerver levelet küldeni a levlistára (olvasni tudom)..szóval én leszek az, aki megpróbál magunkhoz csatlakozni!
Ábel hogy van?

Iboly, több részletben fogok sztorizni, ui. 7 gyerekes családdá lettünk, és a házat is rendbe kell tenni vmilyen szinten, szóval időm és erőm kissé kevés van.
DE: a srácok marha jól érzik magukat. Igazi vadregényes a környék, ha leszaladunk Pécsre, akkor mindig látunk őzeket, (kifigyeltük hova járnak inni) rókákat, nyulat..a levegőt harapni lehet. A házhoz tartozó mindenfélét is felfedezik, így ha nem esik az eső (ami szinte non-stop esik..) kint vannak. Vannak haverjaik, nagyon tetszik nekik a suli (Tomit is el kezdtük hordani) KArinak az ovi, (nagycsopis) és hát nekünk is csupa jó élményeink vannak. ( a helyi jegyző nagyon király..Kép)

KAta, elküldöd nekem a kenyér recepteket? Előre is köszi!
Olvastam, hogy milyen ügyik vagytok, Doni mikor megy oviba?

Cory, Gratula ZSomának!! És Neked is!!

Mi is túléltünk egy vírusfertőzést, viszont Marci még mindig krehál..
Jaj, olyan édes baba lett!! Persze még mindig egy húsgolyó (8 hónapos volt 21.-én, súlya:9.5; hossza: 74 cm) áll, kapaszkodva jön-megy, ül, új tudománya: puszi dobálás, tapsolás.
Foga még mindig csak kettő, de lelkesen rág vele, mindegy mit, cxsak rágható legyen. Szopizik továbbra is, (éjjel is vagy 2x) alma, barack, banán, krumpli tetszik neki.

Bocs, de most mennem kell, puszi mindenkinek:

VErus

Kép
verus
 
 


Sziasztok!

Cory. gratula, nagyok vagytok!!!

Erika: sétáltunkKép. Ma éjjel bezzeg félelmetesen sok eső esett, ez hiányzott egész nyáron, most meg minek... Még csak pinduri répát adtam, meg krumplit is csak úgy a miénkből villával nyomva, igaziból a főzelék pempőzéssel még várni akarok kicsit (de kihagyni nem akarom, mert van egy csomó minden fagyasztva hozzá), előbb a gyümirepertoárt akarom kibőviteni. Ma de. egy barackot, este egy almát evett meg a kisasszony!
A múltkor a sok ébredés meg zöld kakik miatt leálltam a meggyel, de azóta is produkálja mindkettőt, igy újra meg fogom próbálni.

Viszont: 6 fogú lett a kisasszony!! reggel még 5-öt irtama primre, de azóta 6. is megvan. Egy 2-es fent, egy 2-es lent, átlósan.Kép Igy most már erre fogom az ébredéseket meg a zöld kakikat. Úgy veszem észre, fogban már behoztuk a 2 hónappal idősebbeket!Kép

Sziasztok:
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Sziasztok!

Erika!
Tartsd szem előtt Bábi mozgásfejlődését!Kép Így biztos nem fogsz parázni Luca miatt!Kép

Matska!
Csak el ne átkozz minket a jobbnál jobb kézműves ötleteinkértKép Én a Duna Pláza játékboltjában vettem, de a Westendben is láttam ujjfestéket.
Nálunk a krétahámozás dívik nagyonKép

Snoopy!
Nehogymááááá' parázzál! Hanna pl. egyelőre nagyon tetszetős firkákat bír produkálni, pedig azért ő idősebb Zsombinál! És még az ő korában is ez a normális! Áron extrém gyorsan fejlődött rajz tekintetében, tényleg állandóan hitetlenkedve bújtam a tankönyveimet, hogy mintha neki ezt még nem kéne tudnia... De ez abszolút egyedi eset!
Zsombi ujjfestékhez való hozzáállásán jót mulattam! Bezzeg az enyémek könyékig bele szoktak mászniKépKép

Cory!
Fantasztikusak vagytok!!!KépKép

Iboly!
Téli álomban benne vagyok!!Kép

Kanga!
Micsoda széria!Kép Akkor jobbulást mindenkinek, vigyázzatok magatokra!!

Verus!
Hát igen, ha körbenézek a cuccainkon, kissé lehervad bennem a tetterőKép Azért bízom benne, hogy túléljük! A hajrá ránk fér!!
7 gyerekesek???? Valamiről lemaradtunk??Kép
Tök jó, hogy ilyen klassz a falu!!! De jó nektek!!!

PIldi!
Gratula a fogacskákhoz!

Jamina!
Azért két kreatívkodás között tessék ide is írni!! Édesek lehetnek a lurkók!

Lányok, ide is leírom a nagy parámat, amit a levlistán már megosztottam veletek: szóval pénteken voltam dokinál, megnézte KisMézest, aki nagyon aranyosan izgett-mozgottKép Csak sajnos a doki kicsit többnek találta a magzatvizet az átlagosnál, és azt mondta, hogy ez 3 dolgot jelenthet:
1. az égvilágon semmi jelentősége nincsen, csak valamiért több vizet termel a lepény.
2. kezdődő terhességi cukorbetegségKép
3. fejlődési rendellenességKép - de ezt csaknem kizárta, mert a genetikai UH-n sem láttak semmi gyanúsat, meg most sem.
Azt mondta, egy hónap múlva megint megnézi, ha akkor is több, akkor újra megyek genetikai UH-ra.
Szóval gondolom (remélem), nem olyan nagy a gáz, ha nem rögtön kell mennem valahová, de azért kicsit izgulok.

Na, jó éjt mindenkinek: Pele
pelcsi
 
 


Sziasztok!

Pele: nekem is kicsit több volt a vizem most Zsomával. Mikor ez kiderült, már túl voltunk az afp-n (ami nekem szar lett), genetikai uh-n (minden ok), a terheléses cukor 1 héttel korábban volt, tökéletes volt. Ekkor megkérdeztem egy dokit erről. Ő is felsorolta azokat, amiket te, csak azt tette hozzá, hogy az esetek 70%-ban nicns különösebb oka a dolognak! Zsoma itt van, egészséges, és gyönyörű Kép

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


EZt ma már elküldtem egyszer, de valami nem ok. Bocs, ha dupla lesz.

Sziasztok!

Pele: nekem is kicsit több volt a vizem most Zsomával. Mikor ez kiderült, már túl voltunk az afp-n (ami nekem szar lett), genetikai uh-n (minden ok), a terheléses cukor 1 héttel korábban volt, tökéletes volt. Ekkor megkérdeztem egy dokit erről. Ő is felsorolta azokat, amiket te, csak azt tette hozzá, hogy az esetek 70%-ban nicns különösebb oka a dolognak! Zsoma itt van, egészséges, és gyönyörű

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Pele: és még valami: nekem azt mondták, hogy azért is éreztem Zsomát kevésbé mozogni, mint Balut (azaz kevésbé erősen), mert a kicsit több magzatvíz tompítja ezeket. Nyugi! KépKépKép

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?