Új privát üzeneted érkezett!

Én is izgulok, de induljak már el! :evil: :evil: :evil:

KépKép
benó
 
 


Hú, laptető!
Most mosom a felsőt, amit fel akarok venni, mert gyűrött.
1 torta már kész (citromos tészta, rajta barackdarabkák, azon citromos zselé, megszórva manduladarabokkal), a második tésztája is kész, csak a tölteléket kell megcsinálnom (csak ennyi lesz: tejszínhab felver - bele amaretto, és ezt kenem a tetejére). Arra ráfolyatok csokit, hm? Mit szóltok, jó lesz ez? Plusz magamnak és anyuéknak (fordítva, tudom) egy túrós kuglófot, mert azt a túrót már meg kellett enni, és kihasználom, hogy Gy. nincs itthon, eszem túrós kaját, ugyanis ő nem szereti.

KépKép
benó
 
 


Csak egyszer lennék már kész, mert még kocsit is akartam takarítani, abból már szerintem nem lesz semmi. Örülök, ha idejében odaérek. Most már megyek fürödni, halihó.

KépKép
benó
 
 

 
 

Te Benó és ha most mosod ki, hogy fogod felvenni?????? :D
Torta hogy áll??

Kép
szilzi
 
 


Ügyes vagy, hogy ennyi mindent sütöttél! Szerintem ha sietsz, még engem is beiktathatsz útközben, lemeózom a sütiket! :D Ha egy szelet hiányzik a tortából az nem olyan nagy gáz, nem? :D

Kép
szilzi
 
 


Tancsu már kevesebb mint egy óra van a nagy pillanatig!! Remélem minden ok veled, biztosan szép vagy és remélem boldog is!

Benó, szép legyél ám!!

Kép
szilzi
 
 


Sziasztok!

Megjöttem, hú, agyon dolgoztam magam! Nagyon elfáradtam. De látom ti meg írtatok becsületesen. Rögtön visszaolvasok.

Kép
flóra 11
 
 


Szia Flóra, mi lesz a házzal?? Megtudtak egyezni?

Kép
szilzi
 
 


Sziasztok szájberbaratnok.

Tancsu először is én is nagy ölelést küldök neked és napsütést.Bár ezt már csak utólag fogod olvasni de azért gondolok rád. :D :D :D
Nem is a haj meg a torta a lényeg. :lol:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


A vonalzót azért csináltam mert megtetszett a gondolat hogy látom hogy mennyit kell még aludni a születésnapomig. :D
És remélem hogy akkor már két ilyen édes babi lesz a pocakomban.Bár 1-el is beérem. :wink:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Flora ugye most nem hivták a zsarukat a kedves szomszédok? :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Igaza van Évinek! :D Szia!
:D :D
Flóra, mi a helyzet? :wink:
Megfürödtem, lábszőrtelenítés megvolt, az egyik torta szép, a másik ocsmány, elmászott rajta a zselé, mert ugye, eredetileg tejszínhabot akartam rárakni, de azt nem bírtam felverni rendesen, úgyhogy maradt a puding és a zselé. El kell mosogatnom. Viszont a kuglóf kész, kíváncsi vagyok, kijön-e a formából, mert ilyenkor szokott az lenni, hogy kicsusszan darabokban és én meg idegbajt kapok! :evil: Megyek is tovább. Kitaláltam, hogy anyuéknál fogok sminkelni meg megszárítani azt a felsőt, amit most mostam ki.
Úgy csinálok, mintha az én esküvőm lenne ma! De hát izgulnunk kell Tancsu helyett is, hogy neki már ne kelljen! Zsuzsi, elmentél már dolgozni, szegény fejed? Mi van a csővel meg ilyenekkel?

KépKép
benó
 
 


Beno en is vállalok ingyen süteménykóstolást! :lol:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Milyen jó neked, Évi, hogy ilyen fiatalon ilyen érett vagy már! 25 évesen azt se tudtam, mi az a gyerek, és hogy készül (na, jó, nem egészen, de majdnem). Készülődöm.

KépKép
benó
 
 


Szijjja Évi :D ,
hétvégén itt???
Örülök Neked! A babókat csak kívánni tudom Neked, de képzeld, lehet, hogy szuper erőm van! Délelőtt rákoncentráltam, hogy ne essen a Tancsu miatt és kisütött a Nap! :D Na jó itt Benó is segített egy kicsit, bár Ő elfoglalt volt! :D Tehát most koncentrálok a Te babódra! :D
Ugye nem jött meg????

Kép
szilzi
 
 


Süteménykóstolás oké, csak nem ma, jó? :D :D :D Nektek különben is ügyesebb leszek. :D :D

KépKép
benó
 
 


Legalábbis megpróbálok. :oops:
20 perc múlva házasodik a Tancsu!!!!!!!!!!!!!Banyek!!!!!! Remélem, minden oké!!!! Szorítsunk majd nagyon, jó? Én 20 perc múlva remélem, már nem ülök itt, mert különben nyakon vágom magam.

KépKép
benó
 
 


Várjatok csak, ez a rohadtpiri-ügy engem is érdekel. Ugye nem? :evil: :evil: :evil: :evil:

KépKép
benó
 
 


Apa kiment barkácsolni es ma nem megyünk sehova.Meg ugye Tancsu miatt is itt kell lennem veletek. :wink:

Köszönöm köszönöm,nem győzöm majd meghálálni a koncentrálásodat! :D
Még nem jött meg,nem tudom mi lesz.Már a vonalzómat eltüntettem,mert nem volt naprakész. :wink:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Remélem ez már jelent valamit!! Ugye nem szokott késni??

Kép
szilzi
 
 


Tancsu kevesebb mint 15 perc múlva asszony lesz!!! Hogy izgulhat most! Tancsu ne izgúlj, mindjárt túl vagy rajta! :)

Kép
szilzi
 
 


Eszembejutott valami.Amikor gimibe felvételiztem akkor volt egy felvételi beszélgetés még a szóbeli felvételi előtt és ott 2 tanár volt bent meg az igazgató.És azt kérdezte hogy ha lenne 3 kívánságom mi lenne az.És en egyből rávágtam hogy legyen gyerekem.A többi kettőre már nem is emlékszem csak erre az egyre.14 évesen.Ha azt mondja a doktornéni hogy nem lehet gyerekem akkor jöhettek majd látogatni az egyik pszihiátria zárt osztályára az tuti.Kár hogy a Hárshegyit megszüntették,oda mentem volna legszivesebben!
:cry:

Flora nincs nálatok valami hangulatos elmegyogyó? :D :D :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


De szokott késni. :( Nem élem bele magam. :wink:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Évi ilyet ne is mondj!!!!!!!!!! Miért ne lehetne?! Megoldjuk! Lesz babád!!!!! Akárhogy is, de lesz babád!

Kép
szilzi
 
 


Ne is éld bele magad, de ilyeneket ne mondj, kérlek! Teljesen elszomorítasz vele! :(

Bár ha belegondolok, hogy így együtt közösen mennénk a gyogyóba... :D Ott sem beszélnénk, csak pötyögnénk.. :D

Kép
szilzi
 
 


És persze a sok gyerekes Tancsu jönne látogatni!!!! :D :D

Kép
szilzi
 
 


[color=violet]ÉLJEN AZ IFJÚ PÁR!!!![/color]

SOK BOLDOGSÁGOT!!!!!!

MILLIÓ PUSZI ÉS ÖLELÉS!

Kép
szilzi
 
 


Fránya gép!!! :evil: :evil: De a szívem is benne volt!! :wink:

Kép
szilzi
 
 


Én is sok boldogságot kívánok!!!!!!

KépKép
benó
 
 


Benó, jó szórakozást!!

Kép
szilzi
 
 


Lesz babád! Én biztos vagyok benne!

KépKép
benó
 
 


Á, köszi, még melltartó nélkül ülök itt, és úristen, most jöttem rá, hogy nem mostam meg a hajam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KépKép
benó
 
 


Rohadt élet! Megyek hajat mosni!

KépKép
benó
 
 


Benó ezt nem mondod komolyan, már egyszer elindultál!! :lol: :lol: Bolondabb vagy mint én! :lol: :lol:

Kép
szilzi
 
 


Akkor végül is tök mindegy, maradhatok veletek, mivel nincs hajszárítónk, és tökvizes hajjal most nem indulok el, majd egy negyed óra múlva. Még a felsőmet is meg kell szárítani. Ez azért elég Mr. Beanes és Bridget Jonesos, nem? :roll: Ó, mostanra már biztos kimondta az igent!

KépKép
benó
 
 


Elindultam készülődni. Viszont tök ügyes vagyok, elmosogattam. Majdnem mindent. :evil:

KépKép
benó
 
 


SOK BOLDOGSÁGO!!!!!!!!! :D :D :D :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Aranyosak vagytok! :D :D :D
Ha máshonnan nem hát lopok egyet. :D :oops:
Apa mindíg azt mondja hogy majd veszünk az Ecserin. :wink:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Na Tancsu, mesélj! Milyen a házas élet??? :D

Ti mit fogtok csinálni a nászéjszakán?? Mert ugye a baba.. :D :D

Kép
szilzi
 
 


Már el is képzeltem magunkat.Üldögélünk egy komfortos gumiszobában és mindenki laptoppal a kezében pötyög a babanetre,miközben 1 méterre ülünk egymástól. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Nem kell oda laptop elég lesz a klaviatúra! :D :D :D :D :D :D :D

Kép
szilzi
 
 


Ja igen és Tancsunak addigra meg kell tanulnia nagyon finomakat főzni és sütni hogy mindíg hozhasson nekünk valamit! :wink:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Hát igen Éva, még mindig inkább az Ecseri, mint a Józsefvárosi! :D :D

Kép
szilzi
 
 


Vagy már most lefőzetünk-süttetünk egy csomó mindent a Flórával és a Benóval! :D

Kép
szilzi
 
 


Mi ez a gyerekvásár? :D :D Tényleg, a nászéjszaka nekem még eszembe sem jutott! :D :D Kiteregettem, most egy szusszanásnyi pihi és utána tényleg elindulok. :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Te mit csinálsz ma Évi? Mi a program?

Kép
szilzi
 
 


Na, Tancsu, akkor kellemes nászéjszakát, nektek pedig sok csók, csajszik! Holnap reggel jövök!

KépKép
benó
 
 


Igen ez egy jó ötlet!Legalabb egy darabig nem kell a kórházi kosztot enni! :lol:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Ma már csak átmegyünk anyósomhoz mert sztrapacskat csinált és áthívott minket és mivel már több mint 1 hónapja nem voltunk így nem lehetett nemet modani.De annyira nincs kedvem.Csak a sógórnőmről tud beszélni meg a terhességéről.Én meg legszivesebben ordítva rohannék el. :?

Kép
Kép
eynoyin
 
 


De neked se lehet jobb bent a munkahelyen.Mert jol emlekszem dolgozol ugye? :oops:

Kép
Kép
eynoyin
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?