Új privát üzeneted érkezett!

Muzsuzska, anyukád is ellene van a kapcsolatodnak? :( Csak a lombikot ellenzi? Vagy a közös babát?
Sajnos az idővel kapcsolatba nem tudlak felvidítani, mert itt Pesten zuhog az eső, olyan igazi novemberi idő van. :( De engem feltudnál vidítani, egy jó tosjásos nokival és salival! :) Fúúú, nagyon megenném! :)

Kép
szilzi
 
 


Hellótok! De jó, hogy ennyien itt vagytok!

Kép
flóra 11
 
 


Mindenkinek szép napot. Zsuzsu, én is remélem, hogy ez egy csoda ciklusrendező. Én még csak most szedem első hónapbn,így a hatását még nem tudom,de nekem a patikusnő nagyon ajánlotta. Szerintem jól hat,úgy érzem.

Kép
flóra 11
 
 

 
 

Flóra, a tortákat sajnálom, hogy kimaradtak az életedből, én majd segítek megsütni a Benónak a neked szántat, jó??? :D Benó? :D :D :D

Kép
szilzi
 
 


Szilzi,laptető! :D

Az ősökegymásra már nem hatnak,elváltak. Egy dolog, a házkötötteőket már csak össze. Remélhetőleg ez is véget ér,mert ez már egy rémálom, amit az anyám művelállandóan.

Kép
flóra 11
 
 


De édi vagy Szilzi! De mennem kell. Pá.

Kép
flóra 11
 
 


Na,még egy utolsót írok. Csajok, hol is lakik most tancsu, melyik városban?

Kép
flóra 11
 
 


Flóra, a tegnapi sztrájk nem volt olyan vészes, mert a múltkori után szerintem mindenki szabadságot vett ki. Közlekedni nem volt gáz, de dolgozni... Annál inkább! Én ugye megint egyedül voltam és néha azt se tudtam, mihez kapjak, de az is eltelt. A mai nap nyugisnak ígérkezik, csak ne lenne ilyen rohadt hosszúúúúúúúúúúúúú :( :( :( :(

Kép
szilzi
 
 


Jaj, már jön a párom,pedig még maradtam volna veletek. De menni kell,munkára fel. Brrrr.....

Kép
flóra 11
 
 


Edelény, talán?

Kép
szilzi
 
 


Megyek megkeresem pontosan, hogy hol lakik Tancsu, azt tudom, hogy valahol Miskolc mellett...

Kép
szilzi
 
 


Jó,köszi. Nekem most mennem kell, indulunk.

Kép
flóra 11
 
 


Nem találom!!!!!!!!!!!!!! Pedig kerestem, sőt közbe még jól is szórakoztam, ahogy visszaolvastam magunkat. :D Valahogy kinyomtatom vagy elmentem a fórumot öreg koromra :D :D :D

Kép
szilzi
 
 


Kedves Mindenki!

Mától elérhetők jegyek az alábbi rendezvényre:

Hastáncfesztivál 2008
Időpont:2008. május 18. vasárnap 19:00
Helyszín: Uránia Nemzeti Filmszínház / Díszterem

Csak a földszintre vannak eladható helyek, mely két kategóriára van osztva. A kategóriákon belül érkezési sorrendes a helyfoglalás.

A rendezvénysorozat 3 napos ( www.hastancfesztival.hu ), de a jegyrendszeren csak a vasárnap esti előadásra lehet jegyeket adni.



Mivel jegyeket is árulunk, kedves Benó! Te is fellépsz?

Kép
szilzi
 
 


Hófehér, vele tiszta ez a gyönyörű játék,
Szikrázón hófehér, minden mozdulata jót ígér.
Igen, hófehér, ez a szerelem már nem csak egy játék,
Tiszta hófehér, a szeme csupa-csupa jót ígér.

Oly egyszerű a szó, mit lábai elé visz szívemből egy bűvös forrás,
Ébred a remény, mert ő nekem a fény, én tudom: vár rám valahol ma még.

Igen, ő a fény, minden mosolya egy pici ajándék,
Olyan hófehér, és már tudom, hogy csak értem él.
Ő majd elkísér, hiszen érzi, hogy ez nem csak egy játék,
Örökre elkísér, hófehér szerelemmel bennem él.

Hófehér, ez a szerelem már nem csak egy játék,
Tiszta hófehér, minden gondolata jót ígér.

Oly végtelen az éj, de nincs soha veszély, ha rám nevet és látom arcát.
A szíve az enyém, mert ő nekem a fény, és vár rám valahol ma még!

Igen, ő a fény... (2x)

Ilyen hófehér, minden szerelem, ha tiszta az érzés,
Szikrázón hófehér, ettől bennem minden újra él!

Gergely Róbert: Hófehér

Tancsu, ezt neked szántam! :) Én nem szeretem normál esetben az ilyen nagyon romantikus számokat, de ez megtetszett, mikor a szertartásra kerestem zenét! Magát a számot nem tudom beszúrni, de lelehet tölteni, ha meghallgatnád! :) Puszi

Kép
szilzi
 
 


Flóra

Edelényben lakunk, de miskolci vagyok.

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na, mi a helyzet? :D

KépKép
benó
 
 


Baromi gyors helyzetjelentés....

Nincs 4 óra sem az esküvőig....
Az eső szakad, a hajam összeesve...
Csokor megvan, az az egy ami szép mára....:(
A sirástól a sminkem újra rakom....

A sógornő megjegyezte, hogy de legalább a szakadó eső miatt emlékezetes lesz....
Na jah....
Neki júliusban lesz 200 fővel, kivánom hogy ez legyen neki is a legszebb emléke, hogy szarráázik!!!!!!

Bocsi, de asszem totál kivagyok készülve.....

Hurrá!!!!!!Férjhez megyek!!!!!


Köszike a jókivánságokat... :lol: :lol: :lol:

Jah és a számitógépünk ma reggelre megint meghalt.....sir...sir...sir...

Azt hiszem mennem kéne készülni..

Na majd jelentkezem...

sziasztok

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Szilzi, természetesen sütök veled tortát! :D :D :D :D És jó, ügyes vagy, hogy tudtad a 3 órát, de én meg tudtam az Edelényt! Bibibi!!!! :D :D :D
Zsuzsi, küldjél kaját, please, mert elmentem boltba, de normál kaját semmit nem vettem, úgyhogy kenyér sincs itthon. :evil:
El kellene kezdenem a sütést, mert anyuék is várnak, és valami szép ruhát nekem is fel kellene vennem (előtte kimosnom) mindkét rendezvény tiszteletére. :D :D :D :D
Flóra, írtál nekem e-mailt? Visszajöttél már?
Hastáncbuli május 18-án, másnap vizsga a lányaimnak, de nem baj. Ki jön még? Akkor rendelek nálad jegyet, ha más is jön. Fellépni még elég nyamvadt vagyok, de nem is izgat annyira a bénaságom.

KépKép
benó
 
 


Ó, Tancsu, pont nem olvastalak, hát, barátom, rohadt eső, rohadt minden, ne idegeskedj már!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: Szívesen megszorítanám egy kicsit a kezed, hogy adjak neked erőt, akkor most küldök, jó? Erősen gondolok rád......., majd többiek, ti is, jó?

KépKép
benó
 
 


Gondoltam rád erősen. Mi van a hajaddal? Mi az, hogy összeesve? Végül csak lett csokor? Na, az is valami, nem? Ettől is tartottál, hogy nem lehet elintézni! Hm? Kicsit pozitívan tessék felfogni! Írd már le pontosan, hogy mitől tartasz! Elküldhetsz a sunyiba is, most ez neked meg van engedve! Töltsd ki rajtam a mérged, legalább nem otthon idegeskedsz meg az anyakönyvvezetőnél! Gyerünk! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

KépKép
benó
 
 


Drága Benó, nem akarlak elkeseríteni, de én is tudtam Edelényt, csak nem voltam biztos benne! :D :D Húúúú, de nem szállok versenybe! :D :D

Kép
szilzi
 
 


Tancsu, az erős szorítás tőlem is megy egész nap! Most nagyon, hogy álljon el az eső!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
szilzi
 
 


Írd le, légy szíves a címed, Tancsu, hadd küldjek neked egy képeslapot, tudom, hogy később kapod meg, de akkor is! Jó?

KépKép
benó
 
 


Légy szííííííí!

KépKép
benó
 
 


Tancsu, leírom privibe az e-mail címeinket, ok? Arra várom én is a címedet! :)

Kép
szilzi
 
 


Szilzi, ha megvan, küldd már el nekem gyorsan, mert még ma szeretném feladni a levelet!

KépKép
benó
 
 


Remélem, nem bántottalak meg. :cry: Csak azt szerettem volna, hogy megkönnyebbülj!

KépKép
benó
 
 


Ok-ok! Ha már nem leszel otthon sms-ben küldöm, jó?

Kép
szilzi
 
 


Rendben, még itthon vagyok. Még sütök. Köszi azért.

KépKép
benó
 
 


Benó, Te mikor indulsz? Most sütöd a tortát? Jó szoros programod van ma.
Én ma megint megyek haza Füredre és este megyek bulizni, amir ráfogom, hogy na ez a leánybúcsú! Tancsu esküdözik és búcsúzkodom, Te találkozgatsz... Jó egy csapat vagyunk! :) :)

Kép
szilzi
 
 


illetve Tancsu esküdözik, én búcs....

Kép
szilzi
 
 


ok, értem, tiszta dzsuva a kezem mingyá jövök

KépKép
benó
 
 


Süssél csak ügyesen, mintha ott lennék! :D

Kép
szilzi
 
 


próbálkozom :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Tancsu itt kisütött a Nap, úgyhogy ráerősítek Edelényre!!! :)

Kép
szilzi
 
 


Nincs cím :cry: :cry: :cry:

KépKép
benó
 
 


Edelény
Ady Endre 32
3780

Eső úgy néz ki elállt...:)

Köszike...:)

Cuppppppppppppppppppppppp érte....:D:D:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


E-mail cim: tancsu77@gmail.com
Ezt használom leginkább bár van több is.

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Vacak privi nem megy el, ezér tirtam ide...

Hajam beton a sok lakktól, talán igy tart majd valameddig...

Na lassan indulnunk kell...

Sziasztok

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Szeretünk :D :D :D , és bocsánat, csak jót akartam....

KépKép
benó
 
 


sok sikert!!!!!!!!!!!!!!!

KépKép
benó
 
 


Fúúúúúú, már én is izgulok!!! Szép leszel és minden jó lesz!!! :D

Kép
szilzi
 
 


Benó Te tudod a pontos nevet? :oops:

Kép
szilzi
 
 


iwiw!!!

Kép
szilzi
 
 


Igen :D :D :D

KépKép
benó
 
 


És esküvő után hazamentek, Tancsu?

KépKép
benó
 
 


Én már úgy szégyellem magam a hülye kérdéseim miatt :( Ez komoly! Én nem szoktam ilyen lenni. Lehet, hogy szétesik az agyam??? :(

Kép
szilzi
 
 


mit kérdeztél :shock: :shock: :shock:

KépKép
benó
 
 


Az enyém is szétesik, pl. olvasás után sose tudom, mit is olvastam, meg nem emlékszem arra, hogy tegnap mit olvastam, meg nem emlékszem arra, hogy odaraktam a teát, erre leég a teafőző, áááááááááááááá! Ne szégyelld magad, kedves Szilzi, ilyen emberek is kellenek, mint mi vagyunk! :D :D :D :D :D :D Húzok fürödni, különben zsíros hajjal fogok menni az osztálytalira. :evil: Oksi? :D :D :D

KépKép
benó
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?