Új privát üzeneted érkezett!

Én sose szoktam reggelizni,de ma valahogy kedvet kaptam,mikor eksön után a párom a konyhában szöszmötölt. Fél óra múlva valahogy kikecmeregtem utána és belecsipegettem a kajájába. :D

Kép
flóra 11
 
 


Na,tessék. Nem elég,hogy ma reggel a hőmpé-t mutatott, volt eksön is, most még al aptető is bejött! Hmmm...,ez már nem semmi,igaz? Reméljük.... :D

Kép
flóra 11
 
 


Leírom a napi programom nektek:
8-kor könyvtár
negyed 9-9: vásárlás vagy nem, ha elszúrom az időt
9-10: hastánc
10-12: vásárlás, ha de. nem ment, anyuék, kocsitakarítás
12-3: sütés (torta)
3-5: hajmosás stb.
fél 6: lemenni az osztálytali helyszínére
Ennyi. Hát, ahogy így elnézem az időt jelenleg (7:40), nem hiszem, hogy menni fog a terv. :D :D :D :D :D :D
Gy. már elment az íjászatra.
Vivike keresztlány 3. helyezett lett megyei vagy milyen helyesírás versenyen, nagyon nehéz dolgokat is tudott, megnéztem. :D :D :D :D
Tegnap voltunk a lánynál, akinek 1 éves kisbabája van, 2 órán keresztül ott voltunk, nagyon aranyos volt, és azt mondja, drukkol nekünk, mindannyiunknak :D :D :D :D :D :D , ő évekig várt babára.
Este, nagyon gáz, képzeljétek, otthagytam a teafőzőt, és Gy. fél négykor ment lezárni, szétégett az egész, ami benne volt, annyira durva!!!!!!!!!!!!!!!!! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: Remélem, nem így fogok vigyázni a gyerekemre! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

KépKép
benó
 
 

 
 

Zsuzska,jelenleg én is Agnuscaston-t szedek, mert a balesetemóta rendetlenkedett a ciklusom. Most én is úgy döntöttem,hogy mivel nem ajánlják a terhesség alatt,hogy a ciklus első felében fogom szedni, ez idő alatt cickafar teát is iszom, aztán pedig a tablettát abbahagyom és palástfűre váltok.

Kép
flóra 11
 
 


Igen, remélem, eksön + laptető + pé jelent azért valamit! :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Köszi szépen, hogy megnézted a bemutatót, a cd-ken, amire ráírta a rendszergizda, van zene, meghallgattuk. Az volt a baj a tiétekkel, hogy úgy kell csinálni, hogy van a bemutató, az egy külön fájlt, és mellé kell tenni az összes zeneszámot, és akkor onnan tudja beolvasni. Tehát, el kellett volna küldenem a zenéket is mellé. Ezt mondta a rendszergizda bácsi.
Nagyon aranyos a kisbaba az uh-on! Gratulálunk hozzá! Kinek is? Szilzi vagyok! :D :D :D :D Ja, és még egy, mi tényleg ugyanolyanok vagyunk a Szilzivel (remélem :D :D :D :D :D ), hánykor lesz Tancsu esküvője? Most már nem megyek vissza megkeresni az időpontot, megírod?

KépKép
benó
 
 


Hétfőn megyek a doki bácsihoz 10 órára. Kíváncsi vagyok. :shock: :shock: Szerintem azt fogja mondani, hogy nincs semmi baj, menni kell tovább. Rajta! :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Mielőtt lelépek, még majd elbúcsúzom, Flóra, jó? Most csak készülődni megyek, mindjárt itt vagyok.

KépKép
benó
 
 


Én nem tudom sajna az időpontot. :oops:
A baba pedig a szomszédlányé, Zsuzsi a neve. Hallod Zsuzska? Nagyon örül, hogy minden rendben van,mert hamarabb azt mondták neki, hogy teljesen beteg a gyerek. Végül kiderült, hogy elkeverték a vérmintáját, valaki olyanét nézték, aki nem is volt terhes. Jó sztori ez is, nem? Fő,hogy a lány teljesen ki volt hetekig borulva,hogy beteg a babája.

Kép
flóra 11
 
 


OK.Nekem is volt közben egy telefonom,aztán meg nekem kellett hívnom.
Program az van nálunk is bőven. De nincs kedvem kiszállni az ágyból.Párocskám piacozik. Jó a munkamegosztás nálunk, ugye?

Kép
flóra 11
 
 


Benó, megtaláltam! 3-ra mennek az anyakönyvvezetőhöz.

Kép
flóra 11
 
 


Ez jó nagy bunkóság! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: És ez még enyhe kifejezés volt! :twisted: :twisted:

KépKép
benó
 
 


Na, de közben párocskamegjött, megnézem, mit vásárolt a drága. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Köszi az időpontot, pont most akartam utánanézni. :D
Nincs leírva sehová, hogy csak a nő mehet piacra! :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Igaz, meg különben is jobban tud vásárolni. Hozott fincsi retket,újhagymátmeg friss tojást.

Kép
flóra 11
 
 


Hogyan vészelitek át a sztrájkot? Nagy dugók vannak?

Kép
flóra 11
 
 


Zsuzska,nálatok végül mi lett a csőtörténet vége?

Kép
flóra 11
 
 


Én szerencsére semmit nem látok belőle, csak annyit, hogy szegény gyerekek nem tudnak rendesen eljutni a suliba, hol busszal, hol vonattal jönnek, késnek stb.

KépKép
benó
 
 


Őrület! Gondolod,hogy valamit ellehet így érni? Szerintem csak az utasok szenvednek, más eredmény nem lesz.

Kép
flóra 11
 
 


Szerintem se lesz sok egyéb eredmény.

KépKép
benó
 
 


Na, jó, majd hastánc után megyek vásárolni. :oops: Csak egy tortát kellene csinálnom, meg egy kuglófra gondoltam, de az nagyon kicsi, lehet, hogy inkább citromos vagy mandulás kenyeret? Mit gondolsz? A torta mandulás torta lesz, akkor jobb lenne egy citromos kenyér, ugye? Megnézem a receptjét.

KépKép
benó
 
 


Bocsi,itt vagyok, csak eldumáltam a középső fiammal.

Kép
flóra 11
 
 


Kép
Ez olyan gyönyörű, nem? Nekem se ilyen volt, nyugi! :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Szerintema citromos kenyér jobb. Vagy esetleg egy püspökkenyér? Azt sütheted őzgerinc formában is és a tetejére tehetsz csokit.Nagyon finom. Szoktál sütni?

Kép
flóra 11
 
 


Ilyesmit szerettem volna, és erre egy elég giccses tortát készítettek, nem akarok senkit megbántani (apuék vették, de én is ott voltam a megbeszélésnél), és ráadásul nem is volt olcsó, és csak kétszintes. Tehát egyáltalán nem olyan volt, mint amilyennek megálmodtam. Ezt csak úgy írtam, ez jutott eszembe, most már úgyse érek oda sehová, csak a táncra, ha felöltözök még ma.

KépKép
benó
 
 


Ez maga a gyönyör! Na, ez az a torta,amilyen nekem sose volt és sose lesz. Sajnos. Én ilyet nem kapok. De mást sem. Talán két tortám,ha volt életemben.

Kép
flóra 11
 
 


Igen, én is olyasmi sütire gondoltam, csak a püspökkenyér szó nem jutott eszembe.
Miért nem volt tortád? :cry: :cry: :cry: :cry: Azonnal elmegyek, és viszek neked tortát! :!: :!: :!: :!: :!: :!:

KépKép
benó
 
 


Mert te vagy az anya, ugye? Azért nem volt tortád? Anyunak az a feladata, hogy a gyerekeknek szerezzen tortát, de senkinek sem feladata, hogy anyunak szerezzen tortát. Így van?

KépKép
benó
 
 


Ez szomorú. Ha találkozunk, mindenképpen viszek neked tortát! Ezt most ünnepélyesen megígérem.

KépKép
benó
 
 


Te is ilyen szecessziós stílusú vagy? Ez a torta olyasmi, nem?

KépKép
benó
 
 


Igen, nekem is ideje lenne felöltöznöm. A párocskám megint elment,de lassan visszaér és jön a közös program,ami nem egy kellemes. A szüleim (úgy néz ki,nem akarom elkiabálni) végre eladták a házukat. Remélem nem lép vissza egyik fél sem. Viszont a házról el kell hozni azt, ami még ott maradt. Nekem nincs ott semmim, de van ott apró fehér, vágott kavics, amit szeretnék kivinni a nagyim sírjára. Na ezt kell vödrökbe vagy zsákba átlapátolni és elhozni.

Kép
flóra 11
 
 


Igen,általában én gondoskodom róla,hogy a fiúknak legyen tortájuk. Mikor lagzim volt,akkor volt torta, de semmi különös, szimpla torták voltak, ebből volt talán négy. De szülinapi tortám egyszer volt 30-asra, egy patkó és aztán egyszer talán még kaptam egy diós tortát. Többre nem emlékszem.

Kép
flóra 11
 
 


Nem vagyok egy elkényeztetett kis nyafka (vagy igen? a tortás leírás alapján nagyon úgy fest, mintha egyet csettintenék, és minden meglenne; hát lehet, hogy mégis elkényeztetett vagyok, na mindegy), tehát, az egész tortás üggyel csak az volt a bajom, mint a nőgyógyásszal, hogy fizet az ember, és akkor sem csinálnak azt, amit kérünk. Tehát: mondtam, hogy legyenek rajta körben virágok (azt lehet is venni pl. a virágárusnál, ugyebár, csak meg kell mosni), és erre ráraktak mindenféle színű giccses pöttyöket, virágokat, olyan volt, mint a vonalzóm most. Viszont a virágom gyönyörű volt.

KépKép
benó
 
 


Sok erőt kívánok neked a mai programhoz! Utána viszont tessék valami üdítőt is csinálni, jó?

KépKép
benó
 
 


Üdítő programra gondoltam, nem üdítőitalra. :D

KépKép
benó
 
 


Pedig imádom a marcipánt is és igen, nagyon tetszenek a díszes torták,akkor is, ha valaki giccsesnek tartja. Persze el lehet rontani a díszítést,pl. erős színekkel. Nálam a pasztelszínek jönnek be.
De sütiből meg tortából mindegyiket szeretem,kivéve a párizsit. Abban sok a csoki,még a tésztája is csokis és a krém is csokis. Egyébként szeretem a csokit, meghalok érte, de az a torta nem jött be nálam.

Kép
flóra 11
 
 


Azt a párizsisat nem ismerem.
Marcipán lesz a tortádon, amit kapsz, Flóra! És pasztelles giccses lesz! :D :D :D :D
Most pedig megyek felöltözni, mert már a hastáncira sem érek oda.

KépKép
benó
 
 


Értem én, benó, olvasok a sorok közt is. :D Remélem lesz üdítő program is,meg remélem nem zendítik a szomszédok megint oda anyámat ügyvédnőstül,mint ősszel amikor elmentünk oda pár szőlőfürtért. Végül akkora heccecáré lett belőle,hogy betörtem a szüleim házába. :shock:

Kép
flóra 11
 
 


Aranyos vagy Benó. Látod,nélküled tortám se lenne. :D
Amilyen tálsályos vagyok, megelégszem a virtuális tortával is.
Pá, jó napot neked is.

Kép
flóra 11
 
 


Ippeg hogy odaérek! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

KépKép
benó
 
 


Le van tojva a túlsúly! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Lesz torta és kész! (ahogy Zsuzsi mondaná) :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Megjöttem! Van friss retek, zöldhagyma,tojás,saláta.

Kép
muzsuzska
 
 


Csőtőrés:vettünk csövet még zacskóban van! Szartuk le az egészet!Mosás ment egész nap, aláraktam egy tálat és fél óránként borítottam a vízet!Délután meg aludtunk,este talpmaszírozás,alvás!
Hát Flóra azt hittem ez csodaciklusrendező gyógynövény! Gondoltam meg kéne próbálni!

Mai menűm tojásos nokedli salátával! 1-kor megyünk dolgozni ma kezdjük a 6nap délutánt!

Papucsot nem kaptam ,elfogyott még a hírdetés előtt!

Benó sok sikert a sütikhez!

Kép
muzsuzska
 
 


Tancsu: Nagyon-nagyon sok Boldogságot kívánok!!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Hát Flóra Te is meg vagy áldva az ősökkel!

Fáj a fejem, és olyan vagyok mint az időjárás, lóg az eső lába, be van borulva.

Küldtem nektek freemailt, remélem megkaptátok, és volt is benne valami, tetszett?????

Kép
muzsuzska
 
 


Ráálltam a mérlegre :evil: :evil:
104 kg :oops:
Aki nálam több az panaszkodhat! :D

Kép
muzsuzska
 
 


Képzeljétek piacozás közben elmondtam az anyukámnak, hogy megpróbálom a lombikot! Nem kérdezett semmit, lehet hogy azt gondolja spermabankba megyek, vagy írok a gólyának?????????

És kibirja, hogy nem kérdez semmit soha!!!!!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Szép napot Mindenkinek!

Kedves Tancsu én is sok boldogságot kívánok Nektek! Ahogy ígértem, kicsit kiöltöztem a tiszteletetekre!

Kép
szilzi
 
 


Benó, tényleg hasonlítunk... :D :D Szerintem ez korral jár! :D :D De tudd meg :D :D én!! tudtam, hogy a Tancsuék esküvője 3-kor lesz! :D

Kép
szilzi
 
 


Flóra, anyukád tényleg nem bír magával. :( Már bocsánat a kifejezésért! Apukád nem tud rá hatni? Reméljük minden rendben lesz a ház eladással és utána képes lesz élni a saját életét. Én szorítok! Jó munkát mára!
Örömmel hallom, hogy ilyen ügyik voltatok apuval. :D Pé+eksön+laptető! Így kell ezt kérem szépen! :D Remélem jó példával álsz elő! :D

Kép
szilzi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?