Új privát üzeneted érkezett!

:evil: Elrepedt acső amit tegnap szerelt be a szerelő!!!!!!!!!! :mrgreen: :D :shock: :evil:

Kép
muzsuzska
 
 


vagy anyaghibás, vagy szar vagy..............azt hiszem befogok dilizni, ilyen nincs!!!!!!!!!!!! Most elmegyünk veszünk csövet és tömítést és nekiállunk ketten! Elvégre ma van a pihenőnapunk!!
visszahívhatnánk a szerelőt, de mindenképp kell csövet venni , párom szerint akkor már mi is ki tudjuk cserélni! na így kell mindent megtanulni!!!!!!!!
A mai napom már el van cseszerintve!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Most látom LAPTETŐ!!!

Kép
muzsuzska
 
 

 
 

Ez az Zsuzska!
Csak igy tovabb! :wink:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


En biztos leorditanam a fejet a hulye bena szerelonek!Elker egy csomo penzt es selejtes csovet hoz! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: De legalabb megtanultok szerelni! :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Beno nagyon jo lett a PP-s bemutato!Olyan ugyes vagy! :D :D :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Sziasztok,

Muzsuzska, szerintem én is szétverném a szerelő fején a hibás csövet! :evil: :evil: Jó pihenő napotok van, nem mondom, de ez is egy program :) Szereljünk csövet édes kettesben! :D
Benó, pp bemutatót majd este megnézem otthon, ez a gép csiga. Milyen vizsgálat jön most, hogy a hormonjaid rendben vannak, mármint ha majd az orvos is azt mondja, hogy rendben vannak?

Kép
szilzi
 
 


Tancsu, ez már sokkal jobb, mikor így beszélsz. :D A párod meg csak kibírja a nászéjszakáig, hová jutna ez a világ ha esküvő előtt már sex lenne????? :D :D

Kép
szilzi
 
 


Üdvözlet, szűz szájberbarátnőim! :D :D :D Látjátok, jelzőt is kaptatok, főleg Tancsu miatt! :D :D :D :D
Zsuzsi, verd meg a szerelőt! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Elszúrja a napotokat! :twisted: :twisted: :twisted: Csináljatok a szerelés után valami jót édes kettesben! :D :D :D A pp bemutatót inkább majd elküldöm még egyszer, mert ez béna lett, ma befejeztem végre, a tiéteken még nincs rajta két szám, de erre én is csak a suliban jöttem rá, mikor terrorizáltam vele az osztályomat. Aztán gyorsan átkonvertáltam egy számot, vettem cd-t, ráraktam a zenéket a pp-re, elkaptam a rendszergazdát, aki rávette a bemutatót 20 cd-re, ennyi biztos elég lesz, és gyönyörű színes tokokban tettem őket!!!! Gratulálok magamnak. Tehát: majd elküldöm még egyszer, mert az béna lett. Jó? Nem főztem semmit, elmentem egy helyre, ahol vettem kaját (kajajegyre lehet venni ott - meleg étkezési utalvány), és azt fogjuk mindjárt enni, mikor Gy. hazajön ebédre. Aztán du. elmegyek a lányhoz, akit írtam, hogy egy éves babája van.
Nem tudom, mi jön, ha jók a hormonok. Szerintem apavizsgálat vagy átjárhatósági. Ezek jönnek, mondom én. Majd holnap jövök szerintem, vagy nem tudom, de du. biztos nem, pedig már hiányzik a duma.
Tancsu, holnap lélekben veled leszünk, hidd el! És minden jól fog sikerülni, és főleg annak örülj, hogy már egész család vagytok, ott van a kis bébitek is veletek és együtt örül a szüleivel! Jó? Erre gondolj, és arra, hogy mi gúvasztjuk a lelki szemeinket és szorítjuk a lelki ujjainkat nektek!!!!!!!!! És nem utolsósorban: sok-sok boldogságot és örömöt kívánunk nektek és a kis Buckalakó barátunknak is!
Na, megyek, puszi nektek.

KépKép
benó
 
 


Nektek, nektek, nektek. Hányast adna erre egy magyartanár? De gáz!

KépKép
benó
 
 


A laptetőhöz meg gratula Muzsuzskának! :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Flóra, te a hülye hőmérőzésből tudod, hogy mikor van pé? Én nem akarok hőmérőzni! Tudom, akkor ne hőmérőzzek, de ne is rinyáljak. Rendben. Igazad van. Jól elbeszélgetek magammal, mi? Majd jövök.

KépKép
benó
 
 


Zsuzska

Gratula a alptetőhöz...)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Én tényleg szűz vagyok, csak a szentlélek szállt meg.... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Benó

Köszike hogy velem lesztek.....
Ehh...most jutott eszembe hogy csokrot akartam csináltatni holnapra.
Szerintetek elvállalják ha reggel megyek, hogy nekem azonnal kell????

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Tényleg már régen kérdezni akartam, hogy az a seszinü pár csepp valami ami a bal cicimből folyik néha az az előtej lenne?????

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Évi, mit jelentsen ez a vonlazó????? :)

Kép
szilzi
 
 


Tancsu, én ehhez sajnos nem értek, de szerintem csak az lehet!
Szerintem rendeld meg ma a virágot, biztos ami biztos :)

Kép
szilzi
 
 


Jajjjjj én milyen buta vagyok!! :oops: :oops: Évi most ránéztem mégegyszer a vonalzódra és megértettem! :oops: :oops:

Kép
szilzi
 
 


Sziasztok!
Végre itt vagyok.Megyek,visszaolvasokés fokozatosan mindenkinek válaszolok.

Zsuzska, azon már túl vagyunk,hogy az anyám ide akart költözni. Erről egyelőre letett. Én nagyon remélem,hogy örökre.

Kép
flóra 11
 
 


Ez a labda nem is rossz ötlet. Szerintem is nagyon jól erősíti a gerincetmeg gondolom azért az oldalsóizmokat és kicsit a hasfalat is. Nekem sokat fáj a hátam. Talán jó lenne egyet beszerezni. De nálunk tökre mindenki ezen akarna ugrálni. :D

Kép
flóra 11
 
 


Eynoyin: Nagyon szép a vonalzód.Igyekszem megtartani ezt a fiút magamnak. Egyelőremég sikerül,kitartunk egymás mellett. Tegnap morci voltam, de az az anyám miatt volt. Az ágyba aztán nem hagytam őt aludni, kiengeszteltem őt,habár eksön nem volt. De ma remélem lesz. Naptár szerint tegnap volt pé-m.De a hőm az nem ment fel. Ezek szerint még nem volt. Én ezen nem tudok kiigazodni. Szerintem csinálni kellés kész. Ha tancsu szerint 2 naponta, akkor úgy. És akkor pont jó,hogy tegnap nem volt,mert akkor ha ma lesz,az kétnaponta lesz. :D Na, ezt úgy elmagyaráztam! Hogy ehhez mit szólna a Grécsi tanár úr!

Kép
flóra 11
 
 


Zsuzska,hát ilyen nincs! Elrepedt a tegnapi cső? Hát ez őrület!
Én biztos reklamálnék a szerelőnél.

Kép
flóra 11
 
 


Tancsu: Igazad van,pofátlanság az anyámtól. És megfogadom zsuzska és a Te tanácsotokat és beszélni fogok egy ügyvéddel.

Kép
flóra 11
 
 


Helyes tancsu! A párocskád csak böjtöljön kicsit esküvő előtt, akkor is, ha nem templomban esküdtök. Tartogasd magad a nászéjszakára. :wink: Tényleg nem kell kockáztatni. Annál kedvesebb leszel neki később. :)

Kép
flóra 11
 
 


Muzsuzska! Laptető! Gratula! :D

Kép
flóra 11
 
 


Tancsu, az a folyadék az az előtej. De semmi gond, ne aggódj, ez természetes.

Kép
flóra 11
 
 


Tancsu, végül mi lett a csokorral? De szerintem, ha reggel mész oda, akkor is csinálnak. Nem hinném, hogy egy óra alatt ne tudnának elkészíteni egy csokrot.

Kép
flóra 11
 
 


Csajok, átjött a szomszédlány, aki terhes. Ma volt 3D -s uh-n. Küldök képeket, ha sikerül.

Kép
flóra 11
 
 


Sziasztok! Vagyok!

Kép
muzsuzska
 
 


:evil: Tegnap szedtem be az utólsó hormontabit, most elkezdtem görcsölni, amit sose szoktam, és pici piri pötty van !
Csak egy hét volt betét mentes! :evil:

A hócipőm tele van.

Kép
muzsuzska
 
 


Azért ilyen a vonalzóm, mert épp ilyen a hangulatom is!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Megettem mindent ami nem mozgott és nem mászott el! Jól bezabáltam bánatomban!!!

Kép
muzsuzska
 
 


megyek nézem a született feleségeket!

Kép
muzsuzska
 
 


Kisfiú: Ryan a neve Kép Kép Kép

Kép
flóra 11
 
 


Itt mosolyog
Kép

Kép
flóra 11
 
 


Ezeket találtam:

Agnus castus D4, azaz barátcserje



Agnus castus, azaz barátcserje

Ha valakinek akármi baja is van a ciklusával, pl. túl hosszú, túl rövid, nincs peteérése vagy PMS-ben szenved, az elsö választás mindig a barátcserje (Agnus castus). Ez regulálja a ciklust, ha hosszú megrövidíti és beállítja, enyhíti a PMS-t és esetleg peteérést eredményez. Nem speciális, a ciklus általános javítására használják. Tea formájában 2-3 csészével fogyasztanak belöle az egész ciklusban. Tabletta formában hatásosabb és egyenletesebb a szedése, azért is, mert a barátcserje termésének hatóanyagai vízben nem oldódnak, így a tea nem olyan hatásos. A tea elkészítése: csészénként 1-2 teáskanálnyi bogyót leforrázunk és 10 percig állni hagyjuk.
A barátcserjének van még egy jótékony hatása: leviszi a magas prolaktin szintet, amely szintén felelös lehet a tüszörepedés elmaradásáért

A ciklus elsö napjától a mensig napi 1 tablettát kell szedni.
Rubus idaeus = málnalevél (Himbeerblätter)

Támogatja a peteérést, hosszú ciklusoknál elörébb hozhatja a tüszörepedést.
A terhesség utolsó heteiben fogyasztva fellazítja a medence izomzatát és megpuhítja a méhszájat, amivel elösegíti a szülést. Ezért nem ajánlatos a terhesség korábbi heteiben fogyasztani, viszont érdemes szedni a 37. hét után!
Tea vagy globulusok formájában fogyasztható a ciklus elsö felében a mens elsö napjától a tüszörepedésig.
Teából napi 2-3 csészényit kell inni az egész napra elosztva.
A C30-as globulusokból 1x 1-3 naponta

1 g hónapokig elég a globulusokból

Alchemilla vulgaris = palástfü (Frauenmantel)

A palástfü segíti a méhnyálkahártya felépülését a medence vérellátásának serkentése által és ezzel pozitívan támogatja a beágyazódást. Ezen kívül hatásosan alkalmazható PMS ellen is, azon az úton is, hogy palástfü teába áztatott törölközöt teszünk a feszülöen fájó cicikre. Különösen alakalmas túlsúllyal küszködök (mint PCOS-ban szenvedök) ciklusának szabályozására.

Tea vagy globulusok formájában fogyasztható a ciklus második felében a tüszörepedéstöl a mensig.
Teából napi 2-3 csészényit kell inni az egész napra elosztva.
A tinktúrából 2 x 7 cseppet kell fogyasztani. 20 ml hónapokig elég.

Ovaria comp

Ha a peteéréssel van baj, pl. a pé jóval késöbb jön, mint a normális 14. nap, akkor kerülhet bevetésre az Ovaria comp, ami több gyógynövénynek a keveréke. Ez a pé-t támogatja, az ösztrogénhez hasonló hatása miatt javítja a hüvelyi nyálka minöségét és mennyiségét és javítja a petesejt minöségét.

A ciklus elsö napjától a pé-ig 3x5 globulust kell szedni naponta.

Nem ajánlott a szedése a következö esetekben:
• allergiás vagy a méhek mérgére
• cisztásodásra hajlamos vagy
• már más ösztrogénhez hasonló szert szedsz, mint pl. Closylbegyl-t, mert a kettö együtt szintén cisztásodást okozhat
• endometriózisra hajlamos vagy (volt vagy most van endometriózisod)

Bryophyllum D4

Ha a luteális szakasszal van baj, tehát ha túl rövid a ciklus második fele (a normálistól eltérö 12-16 nap helyett csak 11 nap vagy kevesebb) vagy normális hosszúságú, de a mensi elött több napig pecsételö vérzés lép fel, akkor szedik a Bryophyllum D4-et (D4 = 4-szeres higítás). Ez progeszteronhoz hasonló hatású, megnöveli a ciklus második felének hömérsékletét, a luteális szakasz hosszát, megszünteti a pecsételést, támogatja a méhnyálkahártya vastagodását és ezáltal segíti a megtermékenyített petesejt beágyazódását.

A ciklus második felében, a pé után a mens kezdetéig kell szedni: 2x5 globulust naponta

Összetétele: csak Bryophyllumot tartalmaz

10g szintén hónapokig elég.v

Kép
muzsuzska
 
 


Jó reggelt!
Mivel kidobott az ágy olvasgatok,voltam vagy 20 topicban.
Őszíntén beszartam, a lombik tiszta horror! Eddig is sejtettem,de amiket olvastam!!!!!!!!
Azt hiszem iszom egy kávét,öltözöm ,elmegyek anyumért, ma nagypiac van, kicsit kikapcsolódóm! A gyógyboltban leértékelték a Dr batz papucsokat 10ezeről 3ezerre, meg kéne néznem milyenek, kellene a laborban!

Kép
muzsuzska
 
 


Kedves Zsuzsi!

Bízzál magadban, hogy menni fog! Biztos horror, de a célt nézd! :wink: (fancsali kacsintás) Nem igaz? Én nagyon-nagyon szorítok, drukkolok neked, bízom benne, hogy menni fog, azt kívánom, hogy minél hamarabb és minél gördülékenyebben menjen nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A többieknek is természetesen ezt kívánom, bár mi nem vagyunk nehezített pályán. :wink: Vagy ki tudja. :wink: Majd meglátjuk.

KépKép
benó
 
 


Nekem szerintem tegnap volt pé-m, a hüvelyváladékból gondolom, úgyhogy gyorsan elkaptam Gy.-t még az íjászat előtt :D :D :D , meg tegnap reggel is együtt voltunk szerencsére. Hátha?

KépKép
benó
 
 


Te megnézted a pp bemutatót? Ha megnézted, van alatta zene? Mert ezt már nem igazán értem, hogy mikor van alatta zene és mikor nincs.

KépKép
benó
 
 


SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNUNK NEKTEK, TANCSU!!! Kép

KépKép
benó
 
 


Sziasztok!
Én is felébredtem,vagyis már régen fenn vagyok.Reggeliztünkéskicsit benéztem.

Kép
flóra 11
 
 


Bombázlak egy kicsit, jó?
Kép

KépKép
benó
 
 


Itt egy torta is: Kép

KépKép
benó
 
 


Tancsura én isgondolok majd egész nap. Egyelőreén azt kívánomneked Tancsu,hogy sikerüljön ez a nap problémamentesre. És annakellenére,hogy tartasz ettől a naptólmégis legyen számodra emlékezetes, hozzon boldogságot az életedbe.
Itt egy nagy pussszz!

Kép
flóra 11
 
 


Szia, Flóra! Jó reggelt! Máris reggeliztek? Tyű, nekem ez nagyon korán van!

KépKép
benó
 
 


Már nagyon régen voltam úgy fenn, hogy más is itt lett volna, örülök, hogy itt vagy. Viszont mindjárt mennem kell.

KépKép
benó
 
 


Én is azon drukkolok, hogy ez a nap nyugodalmasan menjen Tancsunak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KépKép
benó
 
 


Benó ,itt vagy még?
Én megnéztem a ppt bemutatódat,még aznap,amikor küldted. Nálam zene nincs alatta és a 152-es dián csak keret van,kép nincs. De egyébként nagyszerű az egész,látni,hogy rengeteget dolgoztál veleés szerintem fantasztikusan sikerült,nagyon fognak örülni neki a többiek. Ha nekem lenne ilyenem az osztályomról,boldog lennék. Egyébként szerintemnem lehet úgy zenét alátenni,hogy az az egész idő alatt szóljon. Ha elindítoda zenét,amint bejön a köv. dia a zene leáll. Ez ilyen program. Ha az egész alatt zenét akarsz,akkorát kell dobnod a bemutatót pps. formátumba. :wink:

Kép
flóra 11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?