Új privát üzeneted érkezett!

Tancsu van egy oldal, a www. anykonyvvezeto.hu aholgyönyörű letölthető zenék vannak a ceremóniára. Nézd meg, hátha picit egyedivé tudod mégis tenni! És csokrot szerintem is csináltass!!

Kép
szilzi
 
 


És igen, mi elméletben olyan k... ügyesen tudunk gyereket csinálni :D :D
Már csak a gyakorlati része hiányzik a dolognak! :) De ez a suliban is így van, nem? Először az elmélet, utána a gyakorlat! :D

Kép
szilzi
 
 


Húúúúú, napokig nem jövök és utána egyből laptető! :D Bocsi :D
Mondom én elméletben már megy! :D

Kép
szilzi
 
 

 
 

Akkor most mar nem az elmeleti reszevel kellene foglalkozni abbol mindenkio kitunot kapott hanem a gyakorlatival! :D Ja igen Tancsu abbol is kitunot kapott! :D :D :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Mindjart megyek haza!De jo! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Sziasztok!
Végre egy kiadós beszélgetéses nap! Hát tök aranyos dolgokat írtatok!

Tancsu a mesélés tündéri volt! Az esküvő miatt meg ne parázz,tudom mit érzel mert hasonló érzésem volt már kétszer, ezért mondtam azt hogy többet soha nem akarok férjhezmenni!!
Szard le,hogy nincs buli se fehér ruha! Van egy párod akit szeretsz, és a tökmag a pocidban! Ez a legfontossabb!!!!!!!!!!

Szilvi ekkora hatalmas lagzid lesz, hogy ilyen nagy készülődés folyik??

Szex: van egy tök lökött nagybátyám aki megkérdezte hogy jó lukban csináljuk hogy nem leszek terhes?? Jó fej és dől belőle a hülyeség!

Nálam mindig azt mondták vérzés kb5nap, utána 5nap szünet és utána két naponta!

Kép
muzsuzska
 
 


Jó pihenést Éva, holnap tesztelünk?

Kép
szilzi
 
 


Tenyleg jofej a nagybacsi! :wink: :D :D :D :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Nem.Megfogadtam hogy csak akkor ha mar egy hetet kesik,nem akarok megint egy - tesztet latni. :?

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Igen Muzsuzska, nálunk lesznek vagy 140-150-en, aminek az egyik oldalon örülök a másikon meg "húzzák a fogamat"!Először egy sziget volt a cél, de az annyiba került volna mint egy lagzi. És pár embert semmi pénzért nem hagytam volna ki.

Kép
szilzi
 
 


De most varom is hogy megjojjon mert akkor a 25. napon senki nem tud visszatartani hogy vervetelre menjek! :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Húú Évi, de kemény lettél! Te leszel a példaképem! :D Ilyen kemény leszel velem a szülésnél is? Akkor meggondolom, hogy gyere e! :D

Csak vicc voooollllt! :D :D

Kép
szilzi
 
 


Hát tudd meg én meg remélem, hogy nem jön meg Neked, legalább kilenc hónapig+szoptatás! :D Ne szurogassanak össze-vissza! :D

Kép
szilzi
 
 


Vége az éjszakás hétnek, ma szabadnap!!!!!!!!!!
Ki is használtuk :D :D :D ,mert mostantól piri jöhet bármikor!!!
Csinálhatok új vonalzót, csak most a ciklus hosszát nem fogom tudni!!


Ma miután előntőtt a szennyvíz megint rendessen, kezünkbe vettük az irányítást! A fickó megigérte,hogy ma még ideér!

Na megjött! Fel kellett szaladnom szólni a lakóknak ne engedjenek vízet, erre az egyik csaj megjegyezte hogy ő most mos! Nagy az isten
állatkertje!

Kép
muzsuzska
 
 


Tégy rendet a szomszédaid között Muzsuzska!

A vonalzót meg tedd legalább 35 napra, de mindig tudod változtani, úgyhogy nem lesz gond! Mi pedig megfogjuk érteni! :)

Kép
szilzi
 
 


Csőgörény a falban!!!!!!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Szerelő káromkodik, valami nagy szar van!!

Kép
muzsuzska
 
 


Szia Zsuzska! Hát neked is nagyon megértő szomszédaitok vannak. És mit csinál a házfelügyelő? Nálatok ilyen nincs? Nem az ő dolga lenne szerelőt hívni?

Te, Zsuzska.Én biztos hülye vagyok, de mi az a csőgörény? Ez normál görény, amelyik belemászott a csőbe?

Kép
flóra 11
 
 


Hová tűntetek? Mindig eltűntök,mikor kezdünk beszélgetni! Nem ér! Én pedig már nem tudok sokáig maradni. :(

Kép
flóra 11
 
 


Flóra, a csőgörény egy motoros trutymó elhárító. Egy cső, ami forog a lefolyóban és tovább űzi a "gonoszt".

Kép
szilzi
 
 


Szerintetek ez igaz?

Várandós lett egy férfi Amerikában. Bár hihetetlenül hangzik, ez nem egy hollywoodi forgatókönyv szüleménye. A férfi maga írta le történetét lebilincselő őszinteséggel egy amerikai meleg magazinnak, az Advocate-nak, az esetet az újságnak megerősítették a kezelőorvosai is.
A borostás Thomas a terhessége 22. hetében van, és július 3-dikára írták ki szülésre. Azért várhat babát, mert nőnek született, és habár a törvény szerint már férfinak számít, és úgy is néz ki, a női szaporítószervei megmaradtak. Szoptatni azonban biztosan nem fogja tudni a gyerekét, mivel a melleit átoperáltatta.

„Transzszexuális vagyok, és mindig is akartam gyereket” – magyarázta cikkében, hogy miért tartotta meg a női nemi szerveit. Feleségének, Nancynak nem lehet gyereke, mivel el kellett távolítania a méhét, így Thomasra hárult a feladat. „Abbahagytam a kéthavonta esedékes hormonkúrámat. A testem négy hónap alatt visszaállt, és nem kellett semmilyen termékenységet elősegítő gyógyszer, női nemi hormon, hogy teherbe essek” – írta Thomas.

Nem volt könnyű dolguk Thomaséknak, hiszen sajátságos helyzetük miatt számtalan akadályba ütköztek. Amikor kiderült, hogy gyereket akarnak, az egészségügyi dolgozókat valósággal sokkolta az, hogy egy férfi terhes lehet. Az orvosok ellenük fordultak vallásos meggyőződésükre hivatkozva, a recepciósok kinevették a kórházban. A család sem volt elfogadó, Nancy családjából addig sokan azt sem tudták, hogy a férj transzszexuális.

„Az első orvos azt kérte, hogy borotváljam le a szakállamat, majd egy 300 dolláros konzultáció után is vonakodva végezte az első kivizsgálásomat, majd elküldött minket pszichológushoz. Pár ezer dollár és hónap után azt mondta, hogy nem szeretne minket tovább kezelni”. Végül összesen kilenc doktor kezelte Thomast.

„Milyen érzés férfiként terhesnek lenni? Hihetetlen. Annak ellenére, hogy a növekvő pocakomban egy új élet kezdődik, férfinak érzem magam. Én hordom ki Nancy helyett a babát, ő lesz az anya, én pedig az apa” – valllotta meg írásában a büszke szülő, Thomas.

Kép
flóra 11
 
 


Ja, Zsuzska, nálunk azt vakondnak hívják. :D

Kép
flóra 11
 
 


Házfelügyelő nincsen, csak közös képviselő, aki csak a nagy ház gondjaival törődik, a lakás problémákkkal nem igazán. Sajnos...

Kép
szilzi
 
 


Szilvi köszi ezt akrtam én is irni! De annyira rezegtette a csövet,hogy letörött!!!!!!!!!!!!!

Én is olvastam, eredetileg nő volt csak átműtette magát férfivá! A női belső szervei megmaradtak, gondolom spermát meg lopott valahonnan!

Kép
muzsuzska
 
 


Flóra, szerintem Amerikában bármi megtörténhet... De ez elég hihetetlennek tűnik, ki tudja?

Kép
szilzi
 
 


Benó!!!!!!!!!!Laboreredmények?????????????

Kép
muzsuzska
 
 


Zsuzska, és most mi lesz?? Most már a cső is dugíííít?

Kép
szilzi
 
 


Igazad van, Amerikában minden lehet..... De ez akkor is abszurd. Mit mondanak a gyereknek? Az apád a szülőanyád? A mama csak nézte a folyamatot?

Inkább nem bonyolódok bele.Ez nekem valahogy undorító.Bocs.

Kép
flóra 11
 
 


Most kicseréli a csövet újra, és fizethetek!!! A dugulás elment, most a helyreállítás fohyik azt már nekünk kell fizetni!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Flóra egyettértünk ez undórító, ha valaki nem tudélni hogy nőnek született azt agyilag kéne kezeltetni! Csak az a szomorú, hogy az állam még segit finanszírozni is!
A lombik hormonokra meg csengesd ki a kb 200ezer forintot!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Flóra, szerintem sincs rendben a dolog. De aki ebbe nő fel, természetes lesz és épp ami a mi normáinknak, illetve az enyémnek normális az neki abnormális lesz. Én azt hiszem kicsit konzervatív vagyok. :?

Kép
szilzi
 
 


Atya ég, mennyit kell fizetni????

Kép
szilzi
 
 


Ja azért optimisták vagyunk mert a wc más vezetéken megy, és az az anyag nem jön vissza!!

Kép
muzsuzska
 
 


Minimum egy tízezres, órák kérdése és kiderül!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Zsuzska

Mi újság a görénnyel?
Rendet rakott már a falban???.......akarom mondani csőben...:P:P:P

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Zsilzi

Grat a leptetőhöz....elméletben tényleg profi vagy.... :lol:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Ja :evil: :evil: :evil: ,szétverte a csövet!!!!!!!!!! :evil: :evil:

Kép
muzsuzska
 
 


Gyakorlatban lehet maximalista voltam azért sikerült???????

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Mindig nekünk kell fizetni,mindenért. Ami nem a mi hibánkból történt, azért is.

Kép
flóra 11
 
 


Az 'ikrek" cimű film óta már meg sem lepődök ha egy pasi terhes...:P

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Húúúú...ekkora pörgés régen volt...... :)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Mint egy nagy család, olyanok vagyunk!!!!!!!!!!Tök jó!!!!!!!! :D :D :D :D

Kép
muzsuzska
 
 


Évi

Szerintem se jöjjön meg...:)
Jobb egy szülés mint egy vérvétel nem? :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na remélem nem fogom ki a laptetőt előlletek, de ha mégis akkor átpasszolom annak aki közvetlen utánnam ir.... :wink:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na még kb fél órát vagyok, aztán kisétálunk a párommal a sörözőbe egy kis baráti csevejre....:)

Most néztünk megint egy eladó házat, de baromi magas az ára.
Viszont találtunk egy táblát egy másikon, hogy az is eladó, jól néz ki, csak épp a telefont nem veszi fel senki....:(

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Holnapra bejelentkeztem a fodrászhoz, legalább ennyit tegyek a szombatért..... :wink:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Képzeljétek egyszer meg akartak téríteni ( nem írom le milyen vallás) azt mondták ha megtérek imádkoznak és terhes leszek! hahahah

Szóltam hogy mehet a víz fürdethetnek és moshatnak!

Kép
muzsuzska
 
 


Ha mindenki egy imától terhes lenne, akkor már régen kinőttünk volna még vagy 4 bolygót a Földön kivül...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Muzsuzska, én a hormonokra gondoltam, hogy mennyibe kerül! :shock:

Kép
szilzi
 
 


Helyes a fodrászat, frizid lesz! Fel a fejjel!!!!

Kép
muzsuzska
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?