Új privát üzeneted érkezett!

Szép hétfőt nektek!

:D Jó vásárlást, Tancsu és kicsi barátunk!
:D Szép álmokat, Zsuzsi!
:D Gyönyörű a tortád, Flóra!
:D Szilzi, te már Füreden vagy?
Voltam vérvételen!!!!! :D :D :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Laptetttttttő! :D :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Sziasztok!

Zsuzska szia,nagyon orulok hogy idetalaltal hozzank! :lol:
Es nagyon jo hogy te is szeretsz sutni es Benoval meg Floraval egyutt nagyon finom recepteket irtok nekunk! :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 

 
 

Beno de jo laptetooooooooooooooooooo! :wink:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Mi szombaton a hugom szuletesnapjat unnepeltuk,vasarnap pedig a parom volt kolleganojehez mentunk lakasnezesre.Most koltozott be 1 honapja.Jo sokat irtatok alig gyoztem visszaolvasni. :D


Beno az en parom Janos de az nem jon a szamra,a Jancsit o utalja igy vagy Mokuska vagy Pocok amiota lattuk az egy szoknya egy nadrag cimu filmet!Es miert is nevetnenk ki?Nagyon aranyos a Gyurika! :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Mikor lesz eredmenye a vervetelnek?

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Ma olvastam az ujsagban hogy ami imadott GYurcsany papank 2 evre akarja csokkenteni a GYESt.Ez normalis?Milyen szemetseg ez?Ugy kellene farba rugni hogy Kubaig szalljon! :twisted: :twisted: :twisted: Nagyon merges vagyok!

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Benó

Gratula a laptetőhöz...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


eynoyin

Azt is olvastad mi volt az indoka????

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


benó

eredményed mikorra lesz meg?

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Bevallom ferfiasan hogy csak ennyit olvastam el es elontott a voros kod, szoval az indokot nem tudom de kivancsi lennek ra! :evil:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Kozben megvan. Azert csokkentik 2 evre hogy ezzel osztonozzek a munkavallalast.Ekkora kamu dumat.Azert csokkentik hogy az utolso evre meg azt a havi 21.000 ft-ot se kelljen kifizetni!Es utana sir a szajuk hogy csokken a nepesseg,es nem szuletik eleg gyerek.Hat mire szuljek en 4 gyereket?Erre?Konyorgom rakjuk oket egy urhajoba es lojjuk ki a Plutora! :roll:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Azt mondta még, hogy minek 3 év, amikor minden kismama már dolgozik az utolsó évben!!!!
Csak éppen azt nem nézi, hogy nem azért dolgozik, mert szarik a gyerekére, hanem mert ennyi pénzből nem lehet megélni.
Közben meg bezáratta a sok ovodát és bölcsödét.Magyarul menj dolgozni, de a gyereket kösd a hátadra , mert hely nincs ahova beadd!!!!!!

Ne lőjjük ki őket a plútóra.
Szegény földönkivülieket ne büntessük velük.
Elég ha föld körüli pályára állitjuk őket és keringjenek mint a körhintában...:P:P:P:P:P

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Nekem az is jo!Csak tuntessuk el oket mert meg 2 ilyen javaslat es felberelem Oszama Bin Laden egyik hivet hogy legyen ongyilkos a parlamentben. :D Ja es babanetezni se sokaig fogunk,most a legujabb az hogy megadoztatjak az internetet is es akkor mar nem fogjuk tudni azt se fizetni!Hat hova fajult ez a vilag?!? :roll:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Es arrol nem beszelve hogy jon ide a sok kulfoldi multi es oket aztan nem erdekli hogy beteg-e- a gyerek vagy hova teszed csak dolgozzal.Mert ugye van eleg jelentkezo aki kevesebbert is dolgozik mint te es meg gyereke sincs.Erdemes szulni?

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Sziasztok, lányok! Már holnap és holnapután lehet menni a leletért, de 21-én megyek vissza a dokihoz, hogy értékelje is. :D :D :D :D
Szemét Gy.! :twisted: :twisted: :twisted:

KépKép
benó
 
 


Mindjárt jön a 20. heti tananyag, Tancsu és Buckalakó! :D :D :D
Évi, ne idegesítsd magad, árt a leendő babának! :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Ja, bocsi, lehet, hogy már most is van baba! :oops:

KépKép
benó
 
 


Nagyon örülök a vérvételnek, bár most eléggé fáj a kezem, de kit érdekel, nem igaz? 3 ampulla vért vettek le, ez az!!!!, csak kiderüljön belőle valami, amit lehet kezelni is persze. :D

KépKép
benó
 
 


Biztosan minden rendben lesz.Ha talalnak valamit akkor azt kezelni is lehet! :D :wink:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Sziasztok! Abbahagytam az alvást,kidobott az ágy!
muzsuzska
 
 


Szép kis ország! Én a nyugdíjkorhatár emelést hallgattam az éjjel. Az se tetszett! Dolgozzon a kismama, ne érjük meg a nyugdíjt mert akkor az állam spórolhat rajtunk! De hol van munkahely?????????? Kisgyerekest , 45 év felettit sehova nem vesznek fel! Undorító!!!!!
muzsuzska
 
 


Nem is akarok semmit se hallani!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil:
muzsuzska
 
 


Az!Es az a csunya hogy meg mindig vannak olyanok akik a kivetkezo valasztasnal is az MSZP-re fognak szavazni! :evil:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Lassan ott tartok hogy inkabb horrofilmet nezek mint hiradot mert az nem viseli meg annyira az idegrendszeremet. :shock:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Tancsu visszajelöltelek iwiwen! Nagyon tetszik a pocid!

eynoyin hogy szólithatlak?
muzsuzska
 
 


Benó borogasd a kezed ! Nekem még be is kékül !
muzsuzska
 
 


Hát megint egyedül vagyok! Bekukantok a fagyasztóba mit lehetne főzni mert kezdünk éhezni!
muzsuzska
 
 


Helló! Most nagyon nem érek rá kivételesen! :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Itt vagyok, Zsuzsi! Mit főzöl?

KépKép
benó
 
 


Még nem tudom, de gyorsat és egyszerűt!
muzsuzska
 
 


Írd majd le, mi lesz az! :D

KépKép
benó
 
 


Most a gólyatábort és a diákönkormányzati tábort kellene szerveznem, kicsit gondban vagyok az időpontokkal kapcsolatban. Majd remélem, megoldom. Te milyen keveset alszol!

KépKép
benó
 
 


Na volt egy kis dolgom azt elinteztem.Elvegre a munkahelyen az ember tegyen ugy mintha dolgozna! :lol:



Evinek hivnak anyukam jovoltabol! :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Helló, Évi! Írjál valami jót! Én nagyon vágyom valami sütire, ez komolyan olyan gyerekkompenzáció lehet, ahogy Flóra is mondta. Mindjárt jövök.

KépKép
benó
 
 


En Tiramisut csinaltam penteken es olyan jol sikerult hogy mar tegnap el is fogyott. :D Azert is szeretem mert nagyon konnyu megcsinalni es finom es nem kell sutni. :P

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Anyuék is azt csináltak tegnapra, a tesóm szülinapjára. Végül a mi parfétortánk is jó lett, majd hozok képet, ha felrakják, viszont a második, a csokis torta azt nem lett az igazi. De nem baj, minden nem sikerülhet. Ma a múltkor elrontott meggyes pitéhez van kedvem, abba kell tejföl is, most valahogy tejfölös kedvem van.

KépKép
benó
 
 


Nekem is van olyan receptem amibe tejfol kell es azzal tenyleg nagyon finom a teszta. :D
A csokitorta meg legkozelebb mar olyan szep lesz hogy megszolal! :wink:

Mindjart elalszom!Pedig meg soka megyek haza. :?

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Most latom csak hogy atallitottak az orat!Meg eppen idoben! :P

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Borsó főzelék pulykafasírttal!
Éjszakás héten nem igazán van ihletem konyhatündérkedni!
Viszint éhes tudok lenni!

Nincs pirim egyálltalán, szellőztetem!!!!!!!! :D
muzsuzska
 
 


Tejfollel szoktad csinalni?

Megiscsak jo ez a gyogyszer valamire! :wink:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


A betétes cég meggazdagodott rajtam az elmúlt hónapokban!!!!!!!!!!!
muzsuzska
 
 


Nem! íFoghagymás rántással, pici pirospaprikával!
muzsuzska
 
 


Mérges vagyok! Panelban lakunk és eldugulhatott a központi lefolyó, amint föntről engedik a vízet itt bugyog a kádban! Kosz és bűz!
Kéne zuhanyoznom, de ahhoz takarítanom kell!
Márcsak ez hiányzott!
muzsuzska
 
 


Évi mit dolgozol?
muzsuzska
 
 


Benó!!!!!!!!!
Július végére ne tervezz semmit, velencei tó!!!!!!!!!!!!!!!
Nyaralunk!!!!!!!!!!
muzsuzska
 
 


Megyek megnézni a borsófőzeléket mielőtt megsül!
muzsuzska
 
 


Ugy meg nem probaltam de biztos finom lehet!Legkozelebb kiprobalom! :D
Adminisztrator vagyok.Nem nagy szam de van idom netezni es most kaptam fizetesemelest is! :wink:
Bejeloltelek iwiwen.Nagyon kis aranyos vagy! :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Tancsu teged is bejeloltelek! :lol:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Tehát főzőcskéztek! :D Meg takarítotok! :twisted: Fuj, az elég undorító lehet, az a fürdőkádas buli, én amúgy is utálok takarítani! :twisted: :twisted:
Évi, én ma egész nap el akarok aludni! :wink: De úgy hallottam, nem csak én! :D
Nem sikerült elintéznem a gólyatáboros ügyet, mert nem volt a helyén a nő, akit hívnom kellett, úgyhogy majd holnap. De a július vége nincs elfelejtve, Zsuzsi!
Tudjátok, mi már Királyfival és Gyurikával megyünk négyesben Velencére, megbeszéltük. :D

KépKép
benó
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?