Új privát üzeneted érkezett!

Anda hol vagy ? ne tünj el ha esetlegesen rossz hírek vannak (de ne legyenek) azt is oszd meg velünk hidd el mi mind veled vagyunk:)

nika70
Salgótarján
 
 


wow laptetűűűűűűűűűűűűűűűűűűű

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Anda: mizu? Gondolom nagyon görcsölsz és nem tudsz gép elé ülni. Pár nap és jobb lesz!!! Kitartást. És gyere jó hírekkel!!!

Csucsu: nagyon sajnálom a történteket. Ezt nem hiszem el, hogy ez veletek történik. :(

Kiriki, Datolya:
köszi kérdésed, szerintem már meggyógyult Kende, de hétfőn megyünk az arcröntgenre és akkor kiderül, hogy valóban rendben van-e.

Datolya: ti hogy álltok? A középidőn túl vagy, remélem ráhajtottatok ;)

Melcsi: kitartást, már csak pár hét van hátra a hányós időszakból ;)

Nika: szupi a vonalzód!

Nita: veled mizu? Látom nemsoká vége a ciklusodnak. Ugye van remény nálatok a bébire?

Kép Kép
kisvirág_30
 
 

 
 

Nika: Gratula a laptetőhöz :D :D :D

Viri: Te hogy vagy?Köszi!Én is ezzel nyugtatom magam,hogy még pár hét és nem hányok :D

Tegnap voltam fogorvosnál+háziorvosnál is!EKG-m rendben vérnyomás rendben,habár az EKG tappancsai még mindig látszanak a cicim körül(érzékeny a bőröm),na de a fogorvos :arrow: hormonváltozások miatt annyira felpuhult a fogínyem,hogy mindjárt vennem kellett Tantum verde szájöblítőt+ sós kamillás vízzel kéne öblögetnem,de még nem vitt rá a lélek :? egyébként 2 fogam kell betömni 1-ben meg töméscsere :? jövő héten megyek vissza!

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Sziasztok!

Megjöttem a kórházból. Azért nem voltam tegnap, mert ott fogtak éjszakára! Nagyon köszönöm a drukkokat, és hogy gondoltatok rám!

Jelentem HSG-n túl vagyok! Minkét petevezető átjárható most már! A jobb oldalival nem volt gond, de a bal oldalon volt egy pici letapadás. Nem volt fájdalmas, inkább csak rendkívűl kellemetlen. Az egészben az volt a legrosszabb, amikor a doki a katétert felrakta a méhüregbe. Brrrr.... na az nagyon gáz volt, de túlélhető. Még egy picit vérezgetek, de azt mondták, hogy ez belefér, mert ki kellett tágítani "szándékosan" a méh szájat. A doki azt mondta, hogy a következő 3-6 hónapban nagy eséllyel indulhatunk a babáért! :D

Csucsukám:
Nagyon drukkolok! Remélem nem haragszol meg, ha ide leírom, amit a másik topicban olvastam:
Szóval Csucsu azt írta a Babaproject 2008-ban, hogy még nem sokat ülhet, talán szerdától lesz. Ki kellett venni a jobb oldali petevezetőt, mert már nagyon nagy volt a baba, és sok vért is veszített!

Kép
anda81
 
 


Sziasztok!

Nitácska! Látom a ciklusod vége közeledik. Hogy érzed, piri meglátogat?

Anda! Örülök, hogy túlélted a HSG-t. Hajrá kiskatonák!

Csucsu! Mielőbbi gyógyulást! Várunk vissza.

Melcsi! Örülök, hogy jó lett az EKG-d. Sós-kamillás vízzel öblögetni? Brrrrrrrrr. A hányás mellett meg tudod csinálni?

Többiek? Merre jártok?

Kép

Kép
kiriki
 
 


Virág, örülök, hogy Kende már jól van. Kérdésedre válaszolva: igen megtettünk mindent. Majd kb. keddtől kezdek el tesztelgetni, merthogy a tesztet is tesztelni kell és kaptam hozzá egy lapot, amire a huszadik naptól kezdve minden nap fel kell ragasztani a tesztet. Hát, kíváncsi vagyok.... :roll:

Melcsi, az jó, ha minden rendben van. A kamillatea sóval (só nélkül is) elég bizarrnak tűnik nekem, de ez nem is csoda, mert én már a kamilla szagától is rosszul vagyok.

Anda, örülök, hogy mindkét petevezetőd átjárható. A 3-6 hónap azt jelenti, hogy három hónapig nem is próbálkozhattok, vagy csak azt, hogy három hónap elteltével a legnagyobb a teherbeesés valószínűsége? (Vagy esetleg valami teljesen mást?)

Kiriki, egyszerre fogunk tesztelni?

Kép Kép Kép
datolya
 
 


anda81
Szia! örülök, hogy minden rendben van. :lol: :lol: :lol: Akkor innentől kezdve, hajrá! Remélem egy-két hónap múlva már a kismama vonalzódban gyönyörködhetünk! :wink: :wink: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Datolya:
A 3-6 hónap azt jelenti, hogy innentől kezdve 3-6 hónapban nagyon nagy esélye van, hogy babás legyek a doki szerint. Mivel ha volt is valami gyulladás a petevezetőkben, vagy a méhben akkor azt most kitisztult. Ezért most nagy esélyesként indulok állítólag! El is határoztam, hogy nem fogok görcsölni a dolgon és lazára veszem a figurát.

Pendi:
Nagyon köszönöm, olyan rendes vagy! Meglásd te is túl leszel rajta! Én is nagyon féltem tőle, de feleslegesen! De persze mások vagyunk és másképp reagálunk ugyanarra a dologra! Én nagyon szurkolok,hogy fele olyan kellemetlen se legyen neked a HSG mint nekem! :D :D :D
Aztán együtt babázhatunk mindenkivel! :lol: :lol: :lol:

Kép
anda81
 
 


anda81
Köszi szépen a drukkot! :lol: :lol: :lol: :lol:
Biztos vagyok benne, hogy az idén már nagy pocakosok leszünk mi is.
:wink: :wink: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok.

Melcsi: köszi jól vagyok. Igaz lelkileg elég gáz vagyok, de majd összeszedem magam. :) Most vagyok középidőben, de lehet tegnap volt az ovum, akkor viszont lecsúsztunk róla, mert tegnap annyira hulla voltam, hogy Kende altatása közben én is elaludtam.
Az jó, hogy minden ok volt az ekg-n. A fogorvos miatt :( :(

Anda: örülök, hogy túl vagy rajta. Most már hajrá!!!! Nekem Kende 2 hónapra rá összejött.

Csucsu: ó te szegény. Nagyon-nagyon sajnálom, hogy így alakult. :( Mielőbbi felépülést, mind fizikailag, mind lelkileg. Sok erőt neked!

Datolya: majd nekünk is felteszed a tesztek képeit???

Pendi: te is hsg-re fogsz menni? Ti mióta is próbálkoztok?

Nita: nem jöttél tegnap. Ugye nem jött meg!!! Drukk millió!!!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Hello Csajszik!

Datolya! Úgy látom, nagyjából egyszerre fogunk tesztelni. Remélem mindketten + eredményről számolunk be. Milyen teszted van, hogy már kedden elkezdesz tesztelni?

Virág! Nagyon örülök, hogy Kende már jobban van. Lelkileg miért vagy padlón?

Nita? Mi újság van? Remélem, jó hírekkel jössz majd. :wink:

Kép

Kép
kiriki
 
 


Anda! Jobban vagy már?

Encike! Merre jársz? Kibékültél már a pároddal?

Kép

Kép
kiriki
 
 


Kiriki: lelkileg azért vagyok kicsit paff, mert már egy éve próbálkozunk a babával sikertelenül. És most már azért kezd megviselni. De próbálom összeszedni magam. Meg azért is kivagyok, mert Kende már legalább egy hónapja nem alussza át az éjszakát és sokat vagyok fent éjjel, és kialvatlan vagyok nagyon. Szerintem ezért is vagyok kicsit nyomott….

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Viri! Sajnálom. Kende hamar "összejött"? Pihizz sokat, már amennyire Kende hagyja. Talán hamar elmúlik ez az éjszakázós műszak.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Lányok!
Lenne egy kérdésem: Venni szeretnék egy ovus mikroszkópot. Ha én bromot szedek, az nem befolyásolja majd az eredményeket?

Kép

Kép
kiriki
 
 


Kiriki: Kende másfél év eredménye. Hát tényleg jó lenne már legalább 6 órát egybe aludni, mert már kezdek kikészülni. Olyan mint csecsemő korában :(
Hát azt nem tudom, hogy a brom befolyásolja-e a mikroszkóp eredményét. Amúgy nekem van mikroszkópom, szerintem nem túl jó. De valakinek bejön.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


sziasztok lányok tegnap azért nem voltam mert családi botrány volt!!!!!
aztán este meg koncertre mentem és ma regel 6-kor jöttem haza! :roll:
Nem tudom,hogy meg fog e jönni.A doki azt mondta 12-én meg kéne jönnie de az még csak a 27 nap és nekem a vetélés előtt 29-30 napos ciklusaim voltak!
szóval nem tudom mi lesz,még várok az tuti!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Kiriki:
Velem minden rendben! Nálad?

Viri:
Küldöm a gyógypuszikat Kendének! És kívánom, hogy hamarosan tesóbaba miatt ne tudd átaludni az éjszakákat! :D

Nita:
Mi volt a botrány? Már ha publikus? Drukkkkolok, hogy ne jöjjön meg! :lol:

Kép
anda81
 
 


annyi történt,hogy tegnap az anyósom kihívta ránk a rendőrséget.Tiszta bolond diliházba kéne már dugni mert közveszélyes!
részletezni nem szeretném a dolgokat mert olyan kelemetlen nekünk!

és köszi a drukkot!
de így is lehetséges,hogy összejöjjön a baba ha a műtét óta nem volt rendes menzim?csak kevéske! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita:
Persze, hogy lehet! Nézd meg Verát! Neki nem is volt mensije a sajnálatos eset óta és mégis ott van a pockjában a babó! Ne add fel!

Kép
anda81
 
 


hát anda reméljük hogy igazad lesz!
ti hogy vagyok?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Reményteljesen! Elhatároztam, hogy ezentúl nem görcsölök a dolgon! Nem számolgatom a napokat és nem akarom görcsösen az együttléteket azokon a napokon, amikor úgy gondolom, hogy PÉ-m van. Remélem be fog jönni! :D És hidd el hamarosan tervezhetjük a pocaktalálkozót! :lol:

Kép
anda81
 
 


anda de jó is volna ha már tervezhetnénk a pocitalálkozót! :lol: istenem de boldog lennék akkor! :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok! Köszönöm a sok együttérzést sokat jelent.
Lett esetleg valaki kismama mig nem voltam?

Kép
csucsu05
 
 


szia csucsu a másik topikba a lyndee lett kismama! :lol: :lol: :lol:
nem jössz msnre?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita. Ez jó hír. Gratula a Lyndee -nak.
Nem megyek msn-re mert nem otthon lakunk hanem a kerseztszülöknél és nem akarok itt ülni a gép előtt. Na meg nem szabad sokat ülnöm. De eljön majd az én időm még. Puszi

Kép
csucsu05
 
 


Csucsukám!
Kitartás! Nagyon-nagyon várunk vissza! Küldöm a sok-sok gyógypuszit és ölelést! Veled vagyunk!!! :D :D Nagyon várunk!

Kép
anda81
 
 


csucsu átadom a lyndeenek!
mikor leszel majd már rendesen?nem tudtqtok még az új házba menni?amugy jól vagy már? :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Anda: Örülök,hogy túl vagy rajta és hogy nem is volt olyan borzasztó!Lehet,hogy tényleg csak ennyi kell és te is mindjárt pocakos leszel :D

Csucsu:Remélem minél hamarabb felépülsz mind testileg,mind lelkileg :!: :!: :!:

Viri: Elhiszem,hogy kicsit depis vagy!Plusz még,hogy aludni sem tudsz,az rányomja a bélyegét mindenre!

Kirirki:Én inkább a tesztet ajánlanám,mint a mikroszkópot!Tesztet tusz venni 160 ft/db áron,ez a mikroszkóp meg ha jól tudom 9000 ft körül van!Egy hónapban ha már jól ismered a ciklusod max 5 tesztet lősz el!Lehet,hogy pár hónap alatt sikerül teherbe esni és akkor meg feleslegesen kidobott pénz!

Kép

Kép
melcsi82
 
 


sziasztok csajok!melcsi hogy érzed magad? :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


kisvirág_30: szia! Köszönöm az érdeklődést! Nekem egyenlőre hüvelyi ultrahangom lesz pénteken. A doki már az előző találkozásnál "ígérte" a hsg-t. Még nincs időpontom. Mi két és fél éve próbálkozunk. Eddig sikertelenül. A páromnál diagnosztizáltak egy elég súlyos prosztata gyulladást (ami csak szeptemberben derült ki), de mióta gyógyult, azóta se jött össze. Egy ismerősöm ajánlotta, hgoy keressek fel egy természetgyógyászt, akinél ő is volt. Neki mindkét petefészke csonkolva volt, a dokik nem ámították, Most kislányt vár.
Neked sok sikert a babához. Ne keseredj el, mert minnél jobban el vagy kenődve, annál nehezebb lesz. Kitartást! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


pendi reméljük mostmár minél hamarabb összejön az a pici babó!!!!!
drukkolok!!!!!!!!!!!!++++++++ :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Virág, szívesen teszek fel képeket a tesztről, de ehhez két dolog kell: 1. pozitív tesztek, mert negatívakkal nem szívesen hervasztanálak benneteket;
2. hogy tudjak képeket feltenni, mert azt még soha nem próbáltam.
Lehet, hogy kérdeztem már és válaszoltál is csak nem emlékszem: Kende szopizik még?

Kiriki , a teszt neve Pregnasens. Én is remélem, hogy együtt leszünk babások!

Pendi, remélem nem kerül sor a hsg-re, hanem hipp-hopp babás leszel!

Nita, szerintem simán lehetsz babás, akkor is, ha nem jött még meg. Anyósod miatt nagyon sajnállak, de párodat még inkább. Nem lehet könnyű helyretennie magában a dolgot, hogy a saját anyja feljelentget benneteket!

Anda, elkezdted végül a fogyókúrát? A vonalzód nem mozdul!

Melcsi, nálad lssan elmúlnak a hányós hetek, fogytál valamennyit?

Lányok, már jókat nevetek magamban magamon, mert tegnap óta terhességi tüneteket vélek magamon felfedezni (jobb cici feszülés, pisitúrák, hűtőtisfelfelhatnám érzés), bár a klasszikus vasat rágcsálok a számban íz még nem jött. Tisztább pillanataimban azért magamhoz térek. :wink:

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Sziasztok!

Viri! Van valami oka, amiért Kende nem alszik éjszaka? Nappal elalszik?

Anda! Köszönöm, most már jól vagyok, legalább is testileg. Lelkileg még oda vagyok. Ma kezdtem el dolgozni. Egy kicsit elfáradtam, bele kell még rázódni. Olyan jól gondolkodsz. Nekem is így kellene, s nem kéne görcsölnöm, számolgatnom. Csak hát nehéz. Csinálod még a fogyókúrát?

Melcsi! Köszönöm a tanácsokat. Hol lehet 160 forintért venni tesztet. Én 2300 Ft-ért vettem 5 db-ot? Ezért is gondoltam a mikroszkópra.

Nitácska! Sajnálom a családi botrányt. Kívánom, hogy piri még késen egy darabig (mondjuk 9 hónapig). :D

Csucsu! Pihizz sokat! Mielőbb várunk vissza. Miért laktok a keresztszülőknél?

Pendi! Te is fel akarod keresni a természetgyógyászt?

Kép

Kép
kiriki
 
 


Datolya!

Az ember lánya néha olyat tud produkálni. :oops: Én meg reggel megszédültem. Nagy jelentőséget nem tulajdonítottam neki, mert általában alacsony a vérnyomásom, s ezekre a lüke frontokra még lejjebb esik. Csak hát ilyenkor néha átfut az agyamon, mi van ha...

Kép

Kép
kiriki
 
 


datolya :eleinte tényleg nem volt könyű a páromnak volt,hogy sírt is szegény!de most elhatározta hogy nem érdekli az anyja azt csinál amit akar de minket nem fog szétválasztani,mert anyósnak igazából ez a célja!

kiriki:remélem igazad lesz és 9 hónapig még nuku piri! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Kérdésetekre válaszolva, nálam a fogyókúra abban merül mostan ki, hogy általában egy nap csak egyszer eszem! Egyszerűen azért mert nincs máskor időm rá! Komolyan mondom a melóhelyem kezd egy óvodára hasonlítani! Az új kolléganők összevitatkoznak apróságokon, a főnököm elkezdett "főnökösdit" játszani és most teszi, hogy ő az úr a háznál! :? :? :?

Kiriki:
Hajrá pozitív gondolkodás!!!!! :D :D :D :D :D :D Csak nyugodtan, lazán! :lol: :lol:

Nitám:
Ide is leírom:
Drrrrrrrrrrrrruuuuuuuuuuuuuuukkkkkkkkkkkkkkkkkkkk!!!!!!!!!!!!!!! :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
anda81
 
 


Nita: Köszi az érdeklődést! :D Megvagyok!Naponta többször hányok és már néha remegek,annyira gyengének érzem magam,de tudom,hogy lassan elmúlik és utána jönnek a kellemes várakozással teli napok! :D Szeretek állapotos lenni :D :D :D

Datolya:Olyan sokat nem fogytam!Kb 1-1,5 kg-ot!A Hannával 3,5 kg-ot fogytam így az elején!

Kiriki:A Babáttervezők otthona.hu-n van 160 ft-ért teszt a shop-ban!Egyébként én meg 3500-ért vettem 7 db Lh tesztet,amikor teszteltem (Gabriel),aztán akkor akartam rendelni a net-ről ilyen tesztet,amikor már nem kellett! :D Kívánom,hogy te is járj így :D :D :D :D :D :D

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Sziasztok!

Nem volt netünk az idő miatt. Alig birtalak visszaolvasni.
Gratula akismamiknak!

Nita! sajna, hogy ilyen anyoskád van, hála én már nem tartom vele a kapcsolatot!!!!

Mindenkinek mennek a drukkok!!!!

Irjazok már vmit a progihiányrol!!!
encike 2
 
 


nitacska007
Köszi a drukkot! Én is drukkolok neked, mert ha jól figyelek akkor ti a 2. babán dolgoztok. Jól tudom?
Az anyósoddal meg ne foglalkozz! Ne hagyd, hogy ez idegesítsen!

datolya
Köszi neked is a drukkot! Én is szurkolok. Neked miért nem jön össze?

kiriki
Gondolkozom rajta, hgoy elmegyek. Amit elmondott az ismerősöm- Ancsa, eléggé meggyőző. Igazából olyan pszhichiáter-természetgyógyász szerű az illető. A pszichiáter pedig lehet, hogy helyre tenne érzelmileg. (alig 2 éve, hogy elvesztettem a hugomat, és elég nehezen jutok túl rajta, még mindig. Pláne, hogy ma lenne 30 éves.) szóval ezért is ajánlotta az ismerősöm. Másrészről pedig érdekes dolgokat mondott neki. Szerinte Ancsa tudat alatt tiltakozott a baba ellen, hiába akarta. Nem tudom, hogy végül ez miatt-e, de ma már babát vár.
Vendég
 


Ja és pénteken fog nézni a doki egy PÉ-t. Csak azt nem értem, hgoy 26 napos ciklusra miért a 15. napon nézi. de hát nem én vagyok az orvos!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Pendi:
Nagyon sajnálom a Húgodat! :cry: Sok-sok erőt és kitartást kívánok neked!

Enci:
Sajnos a progihinányról nem tudok mit írni! :?

Melcsi:
Ez ám a pozitív felfogás! :D

Kép
anda81
 
 


anda itt is köszönöm a drukkot!!!!!!

melcsi örülök,hogy jól vagytok,csak így tovább, a rókát meg elzavarom tőled!!! :lol:

pendi.igen a második babán dolgozunk de ha az elment babát is beleszámolom márpedig beleszámolom hisz ő is élt csak 12.hetet! :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitám:
Nincs mit! :D

Kép
anda81
 
 


anda81
Köszönöm!
Amúgy, hogy vagy a hsg után? Minden rendben? Nem vagy érzékeny vagy ilyesmi? :roll: :roll: :?: :?:

nitacska007
Nagyon sajnálom az elment babát. nem is merek belegondolni milyen lehetett. De remélem mihamarabb megszületik a kisbabátok! :wink: :wink: :lol: :lol:
Vendég
 


pendi jobb is ha nem gondolsz bele mert iszonyatos lelkifájdalommal jár :cry:
reméljük legkésőb 2009-ben már lesz kistesó! :lol:
lányok nektek nem fáj a fejetek?nekem nagyon,szerintem az időjárástól :cry: :? :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nekem is fáj a fejem. Már bevettem egy gyógyszert is. Nálunk nagyon borongós az idő. De még nem esett. Lehet, hogy jobb lenne, ha esne.
Vendég
 


itt is iszonyat be van borulva feket az ég!
én ha nem muszály nem veszek be gyógyszert mert rá fogok szokni.egyszer már volt,hogy majdnem rászoktam a fájdalomcsillapítora! :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ott azért nem tartok! Ha én mrá gyógyszert veszek be, akkor már tényleg fáj. Bár attól is fájhat, hogy bevásárló-körúton voltam a barátnőmmel. Jól kiköltekeztem -párom legnagoybb örömére :lol:, és alaposan el is fáradtam.
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?