Új privát üzeneted érkezett!

És nem tudnál elmenni másik orvoshoz? Ott jársz helyben? Pécsen én úgy tudom elég jó dokik vannak. Kérdezhetek is neked, mert anyumat sajnos ott műtötték és elég jó ismerettségek maradtak és anyukám is jól van hála Istennek!

Kép
szilzi
 
 


De, Pécs a következő álomás!
muzsuzska
 
 


Ugye téged jelöltelek be az iwiw-en???

Kép
szilzi
 
 

 
 

Igen!!!!!!!!!!!
muzsuzska
 
 


Hát Te is letagadhatod a korodat! Tudod Flóra mindig azt mondja nekünk, hogy Ő már öreg hozzánk képest. Ez hülyeség én egy nappal sem nézlek idősebbnek Titeket, mint én pedig én még csak 25 körülinek érzem magam! :D

Kép
szilzi
 
 


Illetve mint saját magamat... Így értelmesebb.

Kép
szilzi
 
 


Köszi! Akkor most bevallom, hogy királyfim 10évvel fiatalabb! :oops:

Flórát is bejelöltem iwiwen! Remélem nem haragszik meg érte!
muzsuzska
 
 


na elköszönök, mert készülnöm kell munkába!
muzsuzska
 
 


Jó munkát, kitartást! :)

Kép
szilzi
 
 


Sziasztok!
De jó, hogy itt vagytok! Rögtön visszaolvasok.

Kép
flóra 11
 
 


Flóra bejelöltelek Iwiwen!
muzsuzska
 
 


Flóra, Te nem ünnepelsz? Vagy az csak este lesz?

Kép
szilzi
 
 


Muzsuzska, gyönyörű a tortád.
Szilzi: Este fogunkünnepelni, annyi minden közbejött...
De a torta már a hűtőben érlelődik, csak a díszítés hiányzik még róla.

Kép
flóra 11
 
 


Örülök,hogy jelöltél Muzsuzska, dehogy haragszom. Kár,hogy már mész dolgozni.

Kép
flóra 11
 
 


Szilzi,Te még maradsz? Fantasztikusak a cikkek,amiket küldtél.Köszike.

Kép
flóra 11
 
 


Én még hétig dolgozom, addig még ha találok valamit, becsatolom ide! Ma egész nap volt időm, sajnos, semmi jó foglalás nem volt!
Utána három napot Füreden leszek! :D :D

Kép
szilzi
 
 


Ma délelőtt annyi minden volt! Tegnap telefonált a szerelő,hogy elkészült az autónk, már csak a fényszóróba kell egy lámpa és mehetünk érte. Viszont ott volt még nála az az autó, amit alkatrésznek vettünk. Na ezt az autót ma délelőtt ideszállíttattuk. 11-re ez le lett rendezve. Aztán a további programok:
Úgy volt, hogy a párom a szüleinél ebédel és velünk vacsorázik. Pont indult, amikor az apu telefonált,hogy ma is jön,egy szekrényért és szüksége van a párom segítségére.

Kép
flóra 11
 
 


Így a párom maradt. Gyorsan elszaladtunk még üzletbe. Alig,hogy visszaértünk,már itt is volt az apu. Azt hittem egy óra alatt végeznek. De csak 4 órakor jött meg a párom.Akkor gyorsan evett,félötkor ment a szüleihez. Most ott fog vacsorázni. Így a kaja, amit csináltam,talán marad holnapra. Finom borsós,gombás húst csináltam rizzsel, pároltam mellé kelbimbót is.

Kép
flóra 11
 
 


Hát így alakult a nap, de nem baj,nincs semmi gond,csak egy kicsit később kezdjük az ünneplést.

Kép
flóra 11
 
 


Apukáddal jó a viszonyod?

Kép
szilzi
 
 


Halihó! Jelentkezem a munka frontjáról!
muzsuzska
 
 


Szilzi, jó hogy ilyen munkád van, ha lesz kedvünk (pénzünk, ídőnk) nyaralni akkor majd kérünk Tőled ötletet és ajánlatokat!
muzsuzska
 
 


Muzsuzska, állok rendelkezésedre! :D

Kép
szilzi
 
 


Ma reggel hatig vagy?

Kép
szilzi
 
 


Köszi!
muzsuzska
 
 


Igen! sajnos! Folyamatos méréseim vannak, néha van pár perc szünet. Hosszadalmas a teljes folyamat,van ami 4-5órás mérés.Csak sablonos és mivel egyedül vagyok 400m2-es laborban edzésnek se rossz.
muzsuzska
 
 


Van kommandós rádiónk-mi így hívjuk,ezért bármi történik mindent hallunk. Ha hiba van valahol, vagy szerelőt kérnek vagy a minőséggel van gond.Persze megy a hülyéskedés is benne, főleg délután és éjjel. Vannak jó beszólások. Így legalább nem kukulunk meg egyedül, főnőkőm rendelte nekünk .Csak hallgatjuk, ha gond van ugyis telefonon csörgünk.
muzsuzska
 
 


Van hogy valaki betéved bár ide tilos bejönni, és ránkköszön majdnem frászt kapunk. Kértünk már ajtócsengőt, de még nincs.
muzsuzska
 
 


Igen Szilzi, apukámmal jó a viszonyom.

Kép
flóra 11
 
 


Már megint magammal beszélgetek!!!!!!!!!!!!!!! Nem lesz káros az egészségemre?
Benóóóóóóóóóóó! megfertőztél rendessen!!!
muzsuzska
 
 


Az jó, amióta elválltam azóta rendeződőtt kapcsolatom apámmal, előtte 3 lépés távolság volt köztünk!
muzsuzska
 
 


Dehogy lesz káros!!!! :D :D :D Külön jót tesz! :D Te csak írj, mi meg majd olvasunk! :D :D Itt szerintem sosem vagy egyedül.
Én mikor szállodában dolgoztam recepción és rám került az éjszakás műszak, soha nem tudtam aludni, de hajnal négy óra felé már olyan álmos voltam, hogy ébren álmodtam és néha "szellemeket" :D láttam és hallottam. Na akkor tudtam, hogy végem van, aludnom kéne. Aztán általában nem tudtam, hogy értem haza kocsival, csak arra riadtam, hogy már otthon vagyok, de nekem általában két éjszakás műszak után kellett három-négy nap mire rendbe jöttem.

Kép
szilzi
 
 


Amióta elváltál??? Szerintem nekem utána romlana meg! Bár ezt nem hiszem, mert nagyon szeretjük egymást! De azért biztos haragudna.

Kép
szilzi
 
 


Az én apukám elég komoly és vannak szabályai amit betartat!
Nem akar több társról hallani vagy férjről, egyedül mehetek hozzájuk!
Lehet hogy hülyén hangzik, de valahol érthető.

Mivel azt se tudják kivel élek, mindig barátnőmmel nevetünk, ha összejönne egy baba, hogy adnám be neki, hogy megszált a szentlélek?? :D

De szerintem akkor megenyhülne!
muzsuzska
 
 


Na Csajok én megyek haza!! :D :D Ez is letelt! Muzsuzska kitartás, kevés méréses éjszakát! Flóra, boldog szülinapot a párodnak és jó szórakozást! A Többieknek jó pihenést! :)

Kép
szilzi
 
 


Boccs, a szállt két l-betű. Elnézést néha hibázok, magyartanárok ne cenzúrázzatok!
muzsuzska
 
 


Szia Szilzi! Jó pihenést neked is!
muzsuzska
 
 


Na még egy kicsit.. :D Muzsuzska, hát nem lehet egyszerű ember apukád! Én olyan szerencsésnek érzem magam, hogy ilyen tuti jó szüleim vannak. Sok helyen hallom, hogy vannak gondok és sajnálom, hogy a szülőknek ekkora "elvárásaik" vannak.

Kép
szilzi
 
 


Szia Szilzi! Jó pihenést!
Nem tudtam írni,lefagyott a net. Teljesen megbénult.

Kép
flóra 11
 
 


Muzsuzska, visszaigazoltam az iwiwven. Megnéztelek,szimpi vagy.
És itt nincs cenzúra a helyesírásra! :D Én is sokszor elírok valamit,meg amilyen gyenge az escape billentyűm,soksor egybeíródnak a szavaim.

Kép
flóra 11
 
 


Vagyis sokszor. :oops: Mondom én! :D

Kép
flóra 11
 
 


Nos ,muzsuzska.Mi maradtunk,de neked munkád van,nekem pedig már mennem kell a tortát díszíteni. Vagy még itt vagy?

Kép
flóra 11
 
 


Látom sehol senki. Ekkora a pangás?

Kép
flóra 11
 
 


Nálunk megtörtént az ünneplés. Küldök képet a tortáról.Egy felülnézetből. Kép

Kép
flóra 11
 
 


Egy félig oldalról. Kép

Kép
flóra 11
 
 


És egy szeletelés után.
Kép

Kép
flóra 11
 
 


A recept több torta receptjéből állt össze.
Tészta:

Poharaskalács tésztája:
2 bögre liszt
1 bögre cukor
1 bögre tej
1/2 bögre olaj
1 csomag sütőpor
2 egész tojás
1 csomag vaníliás cukor
puncs aroma

Összekeverni és tortaformába tenni, megsütni.

Sütés után a tészta tetejét levágom, összemorzsoltam, bele kompótlé,rum,kakaó. Az előbbi tésztát megkentem lekvárral,erre került a kakaós massza. Erre eperkompót. A kompőtra krém.

Krém:
Vaníliás pudingot sűrűre főzünk, vagyis kevesebb tejjel. Ebbe keverünk kevés vajat.

Ezzel bevonjuk a kompótot és a torta oldalát. Ebben az állapotban hagyjuk néhány órát összeérni. Aztán tejszínhabbal,olvasztott csokival díszítjük.

Kép
flóra 11
 
 


Ja, a barna masszába mazsola is került. :D

Kép
flóra 11
 
 


Flóra! Gratula a tortádhoz! Mit nem adnék hajnali 2kor egy szeletért! Lassan éhen kezdek halni!
Mindenki alszik én meg itt vagyok! :evil:

A petefészkeim erőssen dolgoznak, hol az egyik-hol a másik lüktet !

Dolgozik a hormontabi!!!!! Mi lesz ebből?????

Hiányzik az ágyam!!! Már csak három éjszaka van vissza!
muzsuzska
 
 


Sziasztok

Szép napot...:)

Zsuzska:neked jó pihenést, gondolom megtaláltam dár az ágyikódat....:)
Flóra:hát én is elfogadtam volna egy szeletet abból a tortából, nagyon guszta...:)

Alig birok veletek lépést tartani, annyit irtatok a hétvégén...:)
Én kihasználtam a jó időt és mentünk ki a hegyekbe a párommal....:)

Na most elrobogok bevásárolni, meg a páromnak a munkaügyi központba elintézni a tavalyi papirjait az adóhoz, aztán jövök és szórol-szóra visszaolvasok mindent...:)

tancsu és buckalakó 19+6 :wink:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?