Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!

Móni!Úgylegyen ÁMEN!!!A Jóisten szóljon belőled..... :D
Mert én most megfejeltem egykis takonykórral,olyan náthás vagyok hogycsak na :cry:

Pusz:)((:

Kép
Kép
timcsy76
 
 


Szilvi
Milyen kályhásra gondoltál? Tudok gázost és cserépkályhást is. Ja, meg asztalos ismerős is van. Szólj, ha kell!

Betegeknek jobbulást!

vhencsi
Kép
vhencsi
 
 


Sziasztok!

Köszi csajok az együttérzést. Dani kezd alakulni, már csak az orra folyik, de az rendületlenül. Nagyon remélem, hogy hétfőn már mehet oviba, mert ez az ide-oda dobálás neki se tesz jót. Bejelentettem gyerekpszichológushoz, főleg a kakigondok miatt, de szerintem most ezek a családi gondok is látszanak rajta, pedig sose veszekszünk előtte (igaz máshol sem, lehet ez a baj), de valamit érez, mert sokkal jobban ragaszkodik mind a kettőnkhöz.
Annyira sajnálom szegénykémet, mert szeretném, hogy boldog családban nőjjön fel, de ezt én most nem tudom megadni neki.
Megbeszéltük, hogy adunk még egy esélyt a kapcsolatunknak, de félek bennem már kihalt valami, és nem tudom újjáéleszteni.

Kicsit depis vagyok mostanában, nagyon összejöttek a dolgok, de majd túlleszek rajta.

Most folytatom a melót, mert úszok vele rendesen.

Lindi
lindika
 
 

 
 

Sziasztok!

Lindi! Daninak gyógypuszi!!!!!
Neked kitartás!Drukkolok nektek,hogy helyrejöjjenek a dolgok!!!!!! :roll:

Remélem többiek jólvannak :roll:

További szép napot mindenkinek :)

Kép
Kép
timcsy76
 
 


Csajok!
Tud valaki segíteni abban, hogy a Babafalva miért nem rakja fel a képet a vonalzó elé? Méret jó, azt átállítottam.

vhencsi
Kép
vhencsi
 
 


sziasztok,
Heni sajna nem tudom :-(

Lindi sokat gondolok rátok!!!
Engem anyósnak sikerült annyira paffra tenni egy hét alatt hogy kétszer aludtam nyugtatóval.... egyre többször gondolok arra hogy rossz döntés volt a költözés, de sajna nincs visszaút :-( Igyekszem ebből kihozni a legjobbat, és elfogadni hogy hosszú távra itt kell maradnom. Azt hiszem le kell ülnöm vele beszélgetni... különben bennem visszafordíthatatlanul elmérgesedik a helyzet, és sajna ez már kihat a párom és köztem lévő kapcsolatra is... szóval nem egyszerű.

Sajna nem kapjuk meg az ígért kiselejtezett kis hintát és mászókát de ettől függeltlenül kezdejetek el gondolkodni melyik hétvégén érnétek rá és összehozhatnánk az első talit :-) mostmár jó idő van, az udvar nagy, hinta és kismotor van szóval ideje lesz találkozni. Ja és ha minden igaz holnaptól lesz bicajom is így már könyebben megyünk majd "nagyobb távokra" Istvánnal :-)

Puszi
Kati
eszikati
 
 


sziasztok,

Heni, olyan kályhás kellene, aki cseerépkályhát tud rakni. Az asztalosra is szükség van, tudnál adni neveket, telefonszámokat?

Lindi, beszélj te is valakivel, legfőképp a pároddal, ha tudsz. Nem tudjátok Danit valamelyik nagyira bízni, és ellógni egy napra dumálni?
Tudom, marha nehéz ilyesmit megszervezni, de nagyon sokat tud segiteni.

Olyan jó lenne már találkozni is veletek, még áprilisban lemegyünk háznézőbe, majd erősen kukkolok, hátha meglátok valakit ...

A fiúk elmentek bevárásolni, én meg főzök és szerkesztek egyszerre.

Szép hétvégét mindenkinek!

Szilvi
hortenzia
 
 


hortenzia
Kiderítem az elérhetőségeket és akkor elküldöm priviben. Jó úgy?

vhencsi
Kép
vhencsi
 
 


Heni,
előre is nagyon köszönöm :)
Szilvi
hortenzia
 
 


Sziasztok!

Ma végre ment Dani oviba. Sőt reggel nem is sírt. Erre még be se érek a munkahelyemre hívnak az oviból.
Pöttyös a gyerek. Mondom tudom, de a gyógyszerek ki szokták csapni, most meg amennyi gyógyit kapott szegény a két hét alatt.
Erre ovónéni közölte az oviban bárányhimlő járvány van. Mondom két hete nem volt a gyerekem oviban, biztos nem az.
Persze azért aggódtam , ezért délután korábban mentem érte és elvittem dokihoz. Addigra már tiszta pötty lett. Bárányhimlő. Két hét táppénz a gyerekemnek. :( Komolyan mondom elegem van már ebből az ovikezdésből. Mindenen átesik amin lehet.
Nem is panaszkodok tovább. Remélem ti jól vagytok!

Lindi
lindika
 
 


Sziasztok!

Lindi!Tudom,hogy nehéz :( De fel a fejjel,legalább túllesztek minden nyavaján.Mátéval ugyanígy vtam!Remélem hamar meggyógyúl :D gyógypuszi neki..... :)
Neked pedig kitartás ezerrel!!!! :D


Legyen szép napja mindenkinek!!! :D

Kép
Kép
timcsy76
 
 


Sziasztok!

Melinda!

Kitartás!!!!
Emlékezz rá, Adél a bölcsiben volt mindig beteg.
1 hetet járt, egy tete nem. Első hét után ő is bárnypöttyös lett.

Daninak sok sok gyógypuszika!

Adél mesélte: Képzeld anya, Dani tisza pötty volt!
Az arcán, még a hátán is volt pötty.

Szóval volt mesélni való!

Puszika!

Edit

Kép

Kép
ditke75
 
 


sziasztok,
Lindi, Daninak mielőbbi gyógyulást! neked pedig kitartást! Csak sejtem min mész keresztül, nekem a költözés utáni hónapok voltak nagyon kemények, szerintem volt is kis depi de most úgyérzem sikerült leküzdenem, de kapcsolatunkért úgy érzem minden nap dolgoznom kell... István már egész nap rohangál és egyre kevesebbet alszik :-( sokat vagyunk az udvaron és a mostmár tudunk végre bicajozni is :-)
Egyre inkább vágyom társaságra mert az anyósék társasága... ok ok, de mégsem az igazi, tudjátok nekem rajtatok kívül aztán "senki" ismerős! (leszámítva a férjemet és a szüleit)

Remélem tényleg Dani gyorsan és könnyen átvészeli a bárányhimlőt és Ti is rendbe jöttök!!!

Mindenki vigyázzon magára és ha van időtök írjatok!

Pusszantás

egy tegnapi kép ami szerintem nagyon ott van :-)
Kép
eszikati
 
 


Gyorsan írok, míg alszik a Minike. Olyan ügyes, hogy csak fél 6-kor ébredt enni, azóta pedig alszik.
Képzeljétek, nem kell már hordanunk a terpeszpelenkát (március közepe óta egyébként se adtam rá), teljesen helyrejött a csípője.
Megdicsérte a doktornéni, hogy jól sikerült gyerek, nagyon szép. Büszke is voltam rá! Egyáltalán nem nyűgösködött, csak "beszélt-beszélt".
Jövő héten az utolsó szuri is meglesz egy időre, aztán remélem semmi nyavalya nem jön.

Kati, mikor jöttök haza? Lehet egyszer elsétálunk felétek. Bár pontosan nem is tudom az merre van. Írnál nekem privit, hol laktok?
Nagy csibész lesz a te fiad is.

Lindi, valóban bárányhimlő járvány van a városban, az én volt "gyerekeim" között is van pöttyös. Ebben tényleg annyi a jó, hogy többet nem kerülhet bele, ha egyszer már túl van rajta.

kreony, mi van veletek? Picurka növekszik?

Többieknek is szép napot!

vhencsi
Kép
vhencsi
 
 


sziasztok, gyors bekukk,
Heni gratula Zorinhoz :-) Már itthon vagyunk egy hete, szóval jöhettek, megírom hol lakunk és telefonszámot is.

Vigyázzatok magatokra!
eszikati
 
 


Sziasztok!

Nemrégiben olvastam, hogy valamelyikőtök Sikondán volt tavaly nyaralni. Segítsetek legyetek szívesek, hol foglaltatok szállást, mert a neten csak egyet találok, de az állati drága.

Köszönöm a segítséget!

Üdv., Szilvia
szvke92
 
 


Sziasztok!

Sajnos én kedd óta a kórházban vagyok.:(Most is úgy engedtek haza hétvégére,hogy szigorúan feküdni kell.Sajnos romlott a méhszáj leletem,így a doikm szerint min.1 hónapot bent kell töltenem.Már kiszámoltam,hogy május 12-én töltöm a 36-dik hetet.Remélem addig kihúzom.:)
Noémi egész jól viseli,hogy nem vagyok vele.Az esti alvással még vannak gondok,de jól el van a Mamával és Apával.
A pocakom már jó nagy mondták is,hogy nagyobb súlyú lesz mint Noémi volt.
Ezeket leszámítva jól vagyunk!
Puszi mindenkinek és jobbulást a kis betegeknek!

Móni Kép Alvás Apával!
kreony
 
 


Móni, kitartás! Mi veled vagyunk.
Nagyon hosszú lesz az 1 hónap, nem irigyellek. Én utáltam azt a 10 napot is. Baján leszel ugye?
Kislánykád nagyon aranyosan alszik.

vhencsi
Kép
vhencsi
 
 


sziasztok,

Móni kitartás!!!! Sajnálom hogy így alalkult de biztosan nminden rendben lesz :-) Jó eza ké Noémiékről.

szvke92, mi nem nyaralni voltunk hanem februárban pár napot telelni, és a vagy 3 éve voltunk nyaralni, de az csak egy hosszú hétvége volt.

www.sikondafurdo.hu mi az akciós ajánlatokkal mentünk és szerintem így nem volt drága, nekünka gyerekért semmit sem kellett fizetni és mivel üdülési csekk elfogadó hely így nekünk ez is jól jött, mivel azzal fizettünk részben, szerintem mindenben megfelel a "bababarát" szállodákban elvártaknak és azoknál sokal olcsóbb, pl. Kehidakustyány és szerintem sokkal kevésbé zsúfolt is... sőt egyáltalán nem az, én csak jó tapasztalatokat tudok leírni mi biztosan megyünk még oda ha tehetjük.

üdv mindenkinek!!!

Lindi írj ha ban időd, remélem Dani jobban van és Ti is.

Puszi
eszikati
 
 


Eszikati!

Köszi az ötletet, de az én "babáim" közül a nagyobbik már felső tagozatos, a kicsi középsős, úgyhogy a bababarát szálloda nekünk már nem aktuális, de köszönöm a tippet, meg fogom nézni.

Üdv., Szilvia
szvke92
 
 


Sziasztok!

Móni!Nagyon aranyos a kép!! :D
Teljessen veled vagyok,tudom milyen én 6-hetet voltam bent szűlés elött,de nekem könnyebb volt mivel a Máté már nagy. :)
Csak annyit tudok mondani,hogy nagyon sokat pihenj és ne idegeskedj :)
Szorítok neked és a kis pocaklakódnak!!!!! :D
Kitartás neked és a kis családodnak! :D


Szép napot! :D

Kép
Kép
timcsy76
 
 


Sziasztok!

Köszi ,hogy ennyien szorítotok nekünk!:)
Igen,Baján leszek,így még rosszabb mert nem tudnak jönni minden nap.
Majd megpróbálok onnan is írni nektek,ha a kolléganőim oda engednek a géphez.
További szép napot mindenkinek!

Móni
kreony
 
 


Sziasztok!

Jelentem vége a bárányhimlőnek. Dani holnap már megy oviba. :) Most Adél beteg éppen, de majd Edit beszámol róla. :(

Móni kitartást neked. Gondolom mennyire nehéz lehet, főleg hogy távol van a család, így gondolom nem látogatnak meg minden nap. Nagyon nem irigyellek. Nekem szerencsém volt szülésnél, mert csütörtökön kellett volna befeküdnöm, de szerda hajnalban megindult a szülés, pedig nekem is lett volna még egy hetem bent, de Dani megmentett. Viszont az rossz volt, hogy Szegeden szültem, és a bent töltött 6 nap alatt kétszer jött csak a család, a többiekhez meg minden nap. Abból a szempontból jó volt, hogy tudtam pihenni, de a kaja nagyon hiányzott. :-P

Holnaptól három nap non-stop suli, közben meg ebédidőben zh. Tegnap éjfélig írtam egy beadandó Zh-t, de kész lett ez a lényeg.
Úgyhogy jövő hétig biztos nem jelentkezem.

Majd elfelejtettem. Danira tegnap elfelejtettem éjszakára pelust adni, erre reggelre száraz volt. Nagy öröm. Ettől felbuzgulva ma éjszakára se kapott pelust, de kétszer bepisilt, úgyhogy húzhattam az ágyat, pedig míg tegnap este nem pisilt alvás előtt, most kétszer is. Mindegy, azért próbálkozunk, csak lassan kifogyunk a lepedőből meg a pizsamából :-P

Puszi mindenkinek!

Lindi
lindika
 
 


sziasztok,

végre ledtam a könyvet, most megint több az időm :)
Móni, ez nem jó hír, vigyázz magadra és a picire, pihenj sokat, de nyilván ezért is kell bent lenned. Nekem csak 4 nap volt szülés előtt, de azt is alig birtam ki. Viszont sokat olvastam, és az jó volt.
Remélme, ha jobban leszel, még hazaengednek a szülés előtt... :)
Szoritok!

Heni, sikerült kideriteni a telefonszámokat? Kályharakó és asztalos. De ha más is ismer ilyen szakembereket, szivesen veszek több ajánlatot is :) Májusban már mehetnek az emberek dolgozni, aztán júniusban költözés!!! Alig várom...

A bárányhimlő minden évben megjárja az ovit? Én Z-t beoltattam, szóval ez elvileg nem lesz probléma, csak érdeklődöm.

Edit, Adélnak jobbulást!

Daninak meg gratulálok a pöttyök leküzdéséhez.
Lindi, hogy vagytok/hogy vagy? Irj, ha van kedved és időd. A zh-hoz egy kalappal vagy szekérrel, amelyik jobban kell :)

puszik
Szilvi
hortenzia
 
 


Sziasztok!

Móni! Szorítunk, hogy minden oké legyen odabent a pociban!!!!

Adél a változatosság kedvéért beteg.
Mire Dani kigyógyult addigra ő betegedett meg. (nem sokat találkoztak még az oviban...)
Mind a két fülére sikerült középfülgyulladást összeszednie.
Voltunk hétfőn Baján dr Beke Zsolt fül-orr-gégésznél (aki egy tünemény) aki javasolja az orrmandula műtétet. Már időpontunk is van május 7-re. Addig antibiotikum, mivel a gyulladást le kell húzni.
A középfüllgyulladást, ha addig sikerül gyógyszerrel rendbehozni, akkor jó, ha nem a mandula műtéttel együtt azt is felszúrják és grometet teszenk be a dobhártyájába.
Röviden ennyi.
Mindenkinek sok puszika!

Edit
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
ditke75
 
 


Sziasztok!


Edit!

Hétfőn költözünk oda "fölétek".

Kati ha arra jársz, mármint Edit felé, hozzánk is belóghatsz, egy emelettel az okmányiroda fölött fogok hétfőtől melózni.

Köszönöm érdeklődéseteket. Férjemmel most próbálkozunk. Sajnos elég nehéz, mert bennem az érzések vagy nagyon mélyen vannak, vagy kihaltak. Most úgy érzem nem tudnám már úgy szeretni mint régen. Dani miatt együtt vagyunk, de......na mindegy, majd az idő eldönti.

Csináltam egy blogot Daninak, ha van kedvetek olvassátok, bár elég lassan haladok vele.
http://www.lindi.blogol.hu/

Kép
lindika
 
 


sziasztok, Adélnak jobbulást!!! pont a múltkor láttam egy gyerekorvost erről beszélni hogy mikor javasolják az orrmandula kivételét illetve hogyan lehet megelőzni a középfülgyulladást. De sajna azt is mondta a doktorbácsi hogy a kisgyermekek nagyon fogékonyak erre :-(

Lindi mindenképpen beugrok majd mert szinte minden nap felbicajozunk a Páruszi udvarba szóval majd megyek pletyózni kicsit :-)

Ja a lényeg tegnapmegkaptuk a 15 hós oltást!!! csak addig sírt István amíg lefogtuk aztán már semmi baj nem volt, ja és van gumicsizmánk :-)) nagyon vicces ahogyan megy bene a sárban :-) Kép Anya segíts már! nem látod hogy elestem??!!

üdv
Kati
eszikati
 
 


sziasztok,

képzeljétek, megvettük a házunkat, május 20-ától mehetünk dolgozni, és amint kész, költözünk! :)
annyira örülök!!!

Móni, mizujs? Még kórházban? Hogy vagy(tok)?

Szilvi
hortenzia
 
 


Sziasztok!

Péntek óta itthon vagyok már.Saját felelősségemre haza engedtek.Szigorú fekvés!!Ezt leszámítva minden rendben van.

Szilvi:Gratulálok a házhoz!:)

Edit:Remélem Adél már meggyógyul azóta.

Lindi:Mindenhez egy nagy kalappal kívánok!

Kati:Tündéri a kisfiad.:)

Heni:Veletek mi újság?Zorin mi mindent tud már?

Üdv mindenkinek!

Móni Kép
kreony
 
 


Ó, mi már reszelt almát eszünk kiskanállal. Egészen jól megy, bár első alkalommal nem volt épp hely a ruháján, de sebaj, a lényeg, hogy ízlett neki. Tegnap már úgy evett, mint a nagyok. Kitátotta a száját és nyúlt a kanál után. Büszke vagyok rá. Az almalé pedig még kapósabb, persze az még cumisüvegből. Egyenlőre ennyi, nem akarom keverni neki az ízeket.
Élvezi a hangját, ebből kifolyólag sikít. Bedugja 2 ujját a szájába és csak mondja-mondja. Imádom.
Fordulás még mindig hasról-hátra, de már profi módon. Hanyatt fekvésben pedig képes 180-at fordulni, mint az óramutató. Ahogy rúgja magát a sarkával, közben elfordul.
Kati, várjuk a jóidőt, nem felejtettelek el. Majd jelentkezem.
Móni, jó pihenést. Bár nem tudom mennyire lehet betartani egy pici mellett. Mikor is lesz a nagy nap?
Na megyek, mert ébred a drágám.
Puszi mindenkinek

vhencsi
Kép
vhencsi
 
 


Sziasztok!

Heni:Nagyon ügyes a kisfiad!
Úgy tudok pihenni,hogy anyu elviszi a kislányt!
Most megyek mert Noémi menne ki!

További jó hétvégét!

Móni
kreony
 
 


Sziasztok!

Lindi!Nagyon tetszik a blog amit készítettél! :D Danival miújság?

Edit!Remélem Adél már meggyógyúlt!!! :D

Szilvi!Gratula a házhoz,nemsokára jöttök.Gondolom várod már! :D Sikerűlt a cserépkályhással beszélned?Az exem is avval foglalkozik....

Eszikati!Örülök,hogy találkoztunk!

:D Nagyon édes Istvánka!! :D

Móni!Vigyázz magadra!Tök jó,hogy itthon lehetsz! :D

Hencsi!Ügyes a kis babyd!

Mindenkinek egészséget és szép napot kívánok!!!! :lol:

Kép
Kép
timcsy76
 
 


Sziasztok!

Ma voltam vizsgálaton és nem romlott a méhszáj lelet.Még 2 hét pihi és után szabad mindent amit eddig tilos volt.Legközelebb már csak az NST-re kell mennem.

Szép napot mindnekinek!
Kép

Móni
kreony
 
 


sziasztok,
Móni örülök hogy minden rendben!!!! Hihetetlen hogy már a 34. hétben vagy :-)
Timcsi, örülök, hogy összefutottunk!
Lindi a héten valamikor bekukkantok az önkorihoz, remélem ott leszel.
Heni, Zorin is már nagyfiú!
Repül az idő!

A múlt héten itt voltak a kollegáim, akikkel egy irodában dolgoztam, nagyon jól esett kicsit dumálni! Egyre jobban vágyom vissza dolgozni, na nem a meló kedvéért, de a munkahelyemen tényleg nagyon jó csapat jött össze és azt mondják a többiek hogy amióta a főnöknek megszületett a kislánya ő is totál megváltozott!!! de sajna oda már nem tudok visszamenni így nincs is miről beszélni...
Ne értsétek félre imádok itthon lenni Istvánnal, és élvezem minden percét, csak amikor tudok egy jót dumálni felnőtt társasággal akkor fog el ez az érzés, hogy jó lenne néha több időt felnőttek között tölteni.
Nem akarok előre inni a medve bőrére de döntöttünk a kistesó érkezésének lehetőségéről, szóval ha minden renben lesz és miért ne lenne így hamarosan elkezdjük a próbálkozást... remélem jövő ilyenkor már megint kismamaként dumcsizok itt :-) de azért még két-három hónapot várunk vele :-) sokat gondolok erre és sokat is beszélgetünk róla, néha elégnek tartom az egy gyerkőcöt néha háromig meg sem állnék :-)

mindenki vigyázzon magára és kis családjára
puszi nektek

Imádom hogy itt a tavasz!!!
Kép Anyával fogócskáztam kicsit a teherautón :-)

üdv
Kati
eszikati
 
 


Sziasztok!

Megint betegek vagyunk. Illetve Dani már talán túl van rajta én viszont tiszta takony és köhögök. Azt hittük allergia, de dokinéni azt mondta benne lehet az is, de többről van szó. Úgyhogy iszom a neo citránt.

Remélem Kati nem kaptátok el tegnap!!!! Nagyon édes Istvánka, és gyertek nyugodtan bármikor, meg aki akar kicsit dumcsizni bejöhet hozzám, sokszor egyedül vagyok, főnök távol...

Egyébként én is így voltam vele Kati, hogy nagyon hiányzott a felnőtt társaság. Persze nagyon jó a gyerkőccel otthon lenni, de 3 év nagyon hosszú. Nekem felüdülés volt újra dolgozni jönni. Persze így az otthoni házimunka, meg a gyerekkel való foglalkozás a meló utánra marad, az éjszakai tanulásról nem is beszélve, de legalább felnőttek között vagyok.

A gyerekkel kapcsolatban Kati ha akartok mégegyet, most vágjatok bele. Mert később mikor egyre inkább önálló lesz, elkényelmesedsz. Legalábbis én így voltam, mert mikor kicsi volt Dani én is nagyon szerettem volna még egy babót, de most hogy önállóbb már, így lehet önzőség, de kicsit szeretnék én is élni még. Most végre el tudok szabadulni egy-egy estére is tőle, és kell a kikapcsolódás.

Edit!

Remélem minden rendben volt a műtéten!!!! Nagyon sokat gondolok rátok, szorítok nektek, hogy ne legyen semmi gond.

Móni neked is kitartást, gondolom az utólsó hetek neked se könnyűek, de lassan vége és kezedbe foghatod picurkádat.

Timcsy köszi jól vagyunk, folyton betegesen, de jókedvűen! Bár tegnap anyai szigor volt, Danira rájött az 5 perc és ami rosszaságot el lehet követni elkövetett, úgyhogy becsuktam a szobájába ordítani egy sort. Fájt nekem is, de néha meg kell fegyelmezni. Utána semmi baja nem volt már.

Puszi mindenkinek:

Lindi
lindika
 
 


sziasztok,

Edit remélem minden rendben, szorítottunk tegnap mi is nektek, mert Linditől tudtam hogy tegnap műtik Adélt!

Lindi, majd bekukkantok "néha" jól esik dumcsizni :-)
ne aggódj nem kaptuk el!

megyek mert reggeli balhé van, aztán irány a piac
Ja és holnap jön anyukám!!!! Hurrá!!!!

Üdv
Kati
eszikati
 
 


Edit, hallottam a horrort. Hát nem irigyellek. Hogy vagytok?

Kati, mi is megyünk piacra, de csak 9 után indulunk.

Móni, betartod a pihenést? Remélem, minden rendben lesz. Biztos várod már a kicsit. Emlékszem még milyen volt.

Hihetetlen, hogy már lassan 5 hónapja.

vhencsi
Kép
vhencsi
 
 


sziasztok lányok,

megint sok az olvasnivaló, jól lemaradtam, dehát a tavasz itt is tombol: Zakariás két éves lett, volt parti, és minden nap biciklizünk-motorozunk, szóval alig kerülök gépközelbe.

Edit, jobbulást Adélnak, biztos hamar felgyógyul, ők még gyorsan regenerálódnak! Mandulaműtét volt, ugye? Erre emlékszem legalábbis.

Lindi, nektek is jobbulást, a kistesóval mi is ugyanezért várunk, egy kis fellélegzés, egy kis szabadság jól esik megint. De azt is megértem, aki meg hamar akar tesót, még jó, hogy nem vagyunk egyformák, tök unalmas lenne :)

Timi, köszi, Heni ajánlott egy kályhást, most már vele megbeszéltük, szombaton megyünk is egyeztetni.

Móni, örülök, hogy jobban vagy, ezt a két hetet már fél lábon is kibírod :) hol fogsz szülni?

Kati, István is nagy zsivány lehet, a mosolya a huncutoké :)

Ha beköltözünk, és elrendeződtünk szeretnék majd egy ismerkedős összejövetelt tartani, ezt most még csak jelzem, mert persze még odébb van... de nem messze :)

Heni, mi lett a táblázattal? megvan külön dokumentumban? Mert ha teljes, akkor szét is lehetne küldeni, nem tudom, hogyan lehet innen leszedni.

puszi mindenkinek!

Szilvi
hortenzia
 
 


Sziasztok!

Edit:Adélnak jobbulást kívánok!

Lindi:Gyógyulj meg minél hamarabb.Néha én is szoktam ilyen "szigorú" lenni Noémivel,de muszáj mert mostanában nagyon hisztis.

Kati:Remélem hamarosan gratulálhatunk az új jövevényhez.István nagyon tündéri!:)Mi kicsit későbbre terveztük a tesót,de ha jönni akart akkor hadd jöjjön!

Szilvi:Baján fogok szülni,úgy mint először.Jó ötlet ez a találka.Reméljük egyszer össze is jön.Sok sikert a költözéshez.

Heni:Igyekszem betartani a pihenést,de nem mindig sikerül.Szerencsére gyorsan telik az idő.:)

Timcsi veletek mi újság?
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]

Üdv mindenkinek!

Móni
kreony
 
 


Sziasztok!

Móni!Kedves,hogy érdeklődsz :D
Van 4 foga,de még nincs teljessen kint,Túlvagyunk az összes krémen,nurofen szirup és kúpon,de sajnos nagyon nyűgös. :( Nem fogad el a cicin kívűl semmit és éjszaka nagyon sokat fent van :( Teljessen kész vagyok már,de bízom benne,hogy nemsokára túllesz rajta!!!! :)
Remélem te jólvagy!Vigyázz magadra! :D

Lindi!Ilyet énis csináltam,becsuktam a szobájába,kisírta magát és utánna mint a kisangyal/na jó azért nem,de jobb lett :)

Kati!Istvánon tényleg látszik,hogy örül,annyira édes! :D

Edit!REmélem Adél jólvan és könnyen ment a dolog!!!! :D

Mindenkinek kívánok kellemes hosszúhétvégét! :D

Kép
Kép
timcsy76
 
 


Sziasztok!

Köszönjük az aggódásokat, túlvagyunk a nehezén.
Most már csak vigyázni kell rá. Nem szabad szaladni, ugrálni, bírkózni, csikizni, hajatmosni...stb.
Ezt mondjam egy 3 éves gyereknek, akinek lételeme a mozgás.

Leírom, hogy mi történt:

Hétfőn derült ki, hogy végre mehetünk műtétre. (1 héttel hamarabb) 9 órakor telefonáltunk Bajára a doktorbácsinak, aki közölte, hogy pakoljunk össze és már indulhatunk is. Valaki kiesett a műtéti programból (mi voltunk a beugrók). Összepakoltunk és már indultunk is.
Amikor leértünk el kellett menni az anesteziológiára akik megvizsgálták, hogy műthető-e, utána a gyerekosztályra szintén vizsgálat, hogy műthető-e. Mindenhol várakozás.....
Megkaptuk az ágyunkat. Éjfélig lehetett enni, inni. Utána már semmi. Reggel 7-kor vizit, újabb vizsgálat. 8-kor kapott Adél egy kanalas orvosságot+ cataflam cseppet, amitől el kellett volna egy kicsit kábulnia. Hát neki semmit sem hatott. Sajnos :(
1/4 9-kor irány a műtő, ahol el kezdett zokogni, hogy menjünk haza. Jött a műtősfiú és elvette tőlem Adélt, aki csak nézett rám és zokogott és kiabált, hogy anyucikám ne engedd, apucikám segíts....
Kész voltam :cry:
Még a műtőből is kb 10 percig csak a kiabálását hallottam. Azután csönd lett. Kb 40 percig tartott a műtét. Amikor kihozták már fent volt és ugyanúgy sírt. Akkor vissza a szobába, ahol ki akarta tépni az infúziót a kezéből. 4-en fogtuk le. Borzasztó volt....
Végül megértette, hogy az infúziót csak akkor lehet levenni, ha majd lefolyik agyógyszer, majd a néni főz neki teát, az kihűli és majd....... hát annyit életemben nem beszéltem...
Annyira kiszolgáltatott volt.... :( :cry:
Végül lefolyt az infúzió, ivott két pohár teát és kivették az infúziót. A szobában volt még két kisfiú szintén ilyen műtéttel. Ők a műtét után egész nap csak aludtak.
Adél amint kihúzták az infúziót felült és közölte, hogy éhes. Kb 2 óra múlva "ehetett" 2 szál ropit. Vacsit már kapott, de abból minimálisat evett. Viszont hatalmasat aludt este 6-tól reggel 1/2 7-ig.
Másnap ismét 7-kor vizit és mivel minden oké volt (nem vérzett, nem lett lázas) 9-kor zárójelentés és irány haza. Viszont szerdán kell visszameni kontrollra addig nem mehet közösségbe, emberek közé.


Röviden ennyi. Megyek mert Adél hiányol.
Jó hétvégét!

Edit

Kép

Kép
ditke75
 
 


Sziasztok!

Edit:Nem irigyellek az események miatt.Eltudom képzeli,hogy milyen szörnyű lehetett neked is.
Remélem minden oké lesz!Adélnak jobbulást neked kitartást a kisbeteghez!:)

Timcsi:Majd csak túl lesztek ezen a fogzáson.Nekem szerencsém volt,mert nem volt ilyen problémám.Remélem a másodikkal sem lesz.Igyekszem sokat pihenni még ezt a pár napot ki kell bírni.
Ha jobban bele gondolok,már csak 39 nap van június 10-ig.
Ez nagyon kevés!:)

Jó hétvégét mindenkinek!

Móni
kreony
 
 


Ja mellékesen még felszúrák mind a két fülét és csövet tettek a dobhártyájába.

Ezt az "apró" momentumot elfelejtettem.

Kép

Kép
ditke75
 
 


sziasztok, Edit nagyon sajnálom a történteket és remélem Adél hamarosan kiheverio a műtétet és a vele járó megrázkódtatásokat, gondoljatok arra hogy ezután jobb lesz neki.... tudom sovány vigasz :-( nagyon szorítottunk Nektek, borzasztó lehet amikor kiszolgáltatott és nem tudsz neki segíteni! Tényleg ilyenkor átvállalnánk mindent tőlük ha tehetnénk!!! Jobbulás és gyors gyógyulást!
Én most örülök mert itt van anyukám :-) tud unokázni és tudunk dumcsizni!
Timcsi nekem a fogzásnál a dentinox vált be de nem a gáé hanem az ecsetelője, az segített a többi nem :-( én is szirupot adtam ha már nagyon kínlódott szerencsére nekünk mindig csak pár nap volt aztán kibújtak a fogacskák, most 9 van de úgy látom jön a többi is szépen...

szép napot

Üdv
Kati
eszikati
 
 


Sziasztok!

Edit!REmélem Adél már jobban van!!! :) Sok-sok gyógypuszi neki! :D

Kati!Köszönöm,az ecsetelőt még kipróbálom! :D

Móni!BOLDOG NÉVNAPOT!!!!!!!Pihenj sokat!Tudod utánna hajtás van!Kívánok neked nyugodt és egészséges kisbsbát! :D

Nemtudom emlékezetek-e Taramra?Megszűletett 2-án a kisfia,részleteket még nemtudok,de nagyon örülünk neki!!! :D

Mindenkinek szép napot! :D

Kép
Kép
timcsy76
 
 


Móni!

Nagyon Boldog Névnapot Kívánunk!!!!
lindika
 
 


Timi, Móni BOLDOG NÉVNAPOT!!!
eszikati
 
 


Timi, Móni nagyon sok boldogságot!

Kép

Kép
ditke75
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a jó kívánságokat!
Timcsi neked is BOLDOG NÉVNAPOT így utólag!

Adélnak mielőbbi jobbulást!

Üdv mindenkinek:
Móni
kreony
 
 


Timi!

Bocsika neked is Boldog Névnapot utólag!
lindika
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?