Új privát üzeneted érkezett!

hát akkor már tuti a doki is fog látni valamit :wink:
nekem már 5hetesen látszott,de vadiúj uh-os gép volt,meg gondolom nem csak azon múlik :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: remélem mert sokat vártunk már a babára. Igaz volt egy októberben de akkor sokat idegeskedtem. És július óta projekt van. Nem vagyok 20éves sem szóval sok időm már nincs szülni.
Végül a sogoródat hogy hoztad el? Oda találtál?

Kép
csucsu05
 
 


hát megjárna már nektek,egy kismanó,az tuti :lol:

a GPS segitett,bár a kórháznál futottunk pár plusz kört,mert nem jó házszám lett beirva,és nem találta...de nem volt vészes :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 

 
 

Nóri: na az jó ügyes vagy. nem mondta sokszor a gép, hogy újratervezés??Mert én rosszul voltam mikor egyszer elvittem a GPS és ezt mondta meg azt, hogytúl gyorsan mész:) Na azt ki is iktattuk belőle mert úgye 50fölött minidg szólt. :)

Amúgy még mindig ott vannak ??

Kép
csucsu05
 
 


itt vannak,még vasárnapig...
ezerszer mondta,hogy újratervezés,mégtöbbször,hogy túl gyorsan mész... :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


na megyek,felébredt atika,majd jövök,amikor tudok...
pápá :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Oké nóri: Én is megyek pihenek egy kicsit ne üljek annyit.
Puszi

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok lányok,jó sokat írtatok! :lol:
csucsu remélem tegnap tényleg nem bántottalak meg????????
olyan lekiismeret furdalásom van :(
tényleg bocsi!
drukkolok neked csütörtökre hogy lássanak babát!!!!!!!!!

nóri veled mi van?már olyan rég taliztunk :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


csákó!
na nekem szerencsére ma reggelre megjött :lol:

tegnap voltam masszázson,marha jó volt,mint kiderült gyógytornára hétfö szerdapénteken kell járnom,masszázsra meg kedd csütörtök...
nem örülök neki,hogy minden nap kell mennem,de ez van sajna :x

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


szia nóri. nem tudom tudod e de csucsu korházba van,mert méghen kívűl volt a baba!ma délelőtt megműtötték. :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


fhú baszki...szegényke...nem tudtam,nagyon sajnálom :cry:

nálunk is zajlik az élet....a sógórt múlt hétfön mütötték a manduláját vették ki,meg vele együtt egy daganatot...tegnap este kellett visszamennie a dikhoz,kiderült,hogy rosszindulatu daganat,még maradt is a torkába belöle,hétfön kell bemennie a radiológiára,aztán meg 3 hét kórház,sugarazni fogják...30éves! :cry:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


jézusom,sajnálom a sogordatmielőbbi jobbulást neki!
kis atika hogy van?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


köszi köszi :?
atika jól van szerencsére :lol:
veletek mizu? :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


itt nálunk szombaton nagy balhé volt.anyós tiszta hülye kihívta a rendőrséget is! :( :? :evil:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziastok.
Kicsit tudok jönni mert ma szedték ki a varratokat nem igen ülhetek.

Nita: Anyós még mindig hülye akkor. Én nem bizok abban, hoyg békén hagy.


Nóri: Sogorral mi van?

Kép
csucsu05
 
 


csucsu én már szarok anyósra mit csinál,zolival elhatároztuk hogy már csak azért se megyünk el innen,nehogymár jó legyen neki!
Azt fogjuk csinálnikhogy teljesen kettéválasztjuk a házat!külön főbejáratot is csinálunk,így nem fog tudni bejönni!
remélem már jobban vagy?
doki mondott valamit a baba üggyel kapcsolatba?
bocsi ha bunkó vagyok,h nem akarsz nem kell válaszolnod!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


mi volt már megint nita az anyóssal? :shock:

csucsu remélem jobban vagy :roll: fel a fejjel! :wink:

a sógór ma megy megbeszélésre,vasánap ct-t csinálnak még neki,hétfön kell befeküdnie,akkor kezdik a sugarat :?

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nita: A doki elmondott mindent de én most hallani sem akarok a babáról. Remélem ezt megérted. majdnem ott maradtam nem akarok most babát. Pár hónap talán. Azokba a topicokba nem is megyek ahol ez a téma nem akarok rápörögni. Majd egy kis pihenő után. A baba össze jöhet hisz sokuknak összejött egy petevezetékkel sőt olyan olyannal is, hogy nem volt egyik sem. Tehát nem izgulok csak ezt a témát most félre rakom.

Nita: Tanácsot nem lehet adni de amig ilyen közel laktok nem tudom lesz e nyugtotok.

Nóri: Sogorral mi van? Nincs valami jó híred?

Kép
csucsu05
 
 


jaj csucsu nem irigyellek :cry:

a sógórról még semmi...de azt mondta a dokija,hogy ez rámehet bármelyik belsö szervére is :x

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Hú nagyon nehéz lehet a sogoródnak is most. Bizok azonban abban, hogy korán észrevették és léptek is.

Kép
csucsu05
 
 


csucsu akkor tényleg bocs hogy felhoztam a témát!
azért küldök sok puszit neked meg a szabinának is!

az anyós dolgot majd személyesen elmondom,nincs kedvem leírni!
nóri sógorodnak jobbulást!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok!
a sógór ma ment megint dokihoz,volt már kedden is,akkor derült ki,hogy nem 3,hanem 6 hétig kell hogy sugarazzák,és a kemo sem kizárt sajnos... :cry:

a banyát ma vitte kórházba ati unokatesója,egyenlöre csak végbéltükrözésre,az uh-os leletei elég szarok lettek,nem tudni,hogy mi van vele is...és még mindig nem tudja,mi van az unokájával...addig nem is mondják meg neki,amig ki nem derül,hogy neki is egyáltalán mi baja van... :?

én is járok a masszázsra,meg gyógytornára minden nap,de ahelyett hogy javulna,mégrosszabb,megint ugy fáj,alig tudok mozogni,aludni...mintha nagykést döfködnének a hátamba... :?

na hát ennyi,sok jóval nem szolgálhattam,remélem ti jól vagyok!

puszka

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Én abban bizok mindig, hogy a rossz után a jó jön. amiket leírtál valóban nem dobnak fel. De bizok a jóban.
Nagyon kijutott nektek is akkor most. Figyeld meg egyszerre fog mindig megfoldodni. ahátad meggyógyul a Banya sem lesz beteg és a sogornak pedig nem kell kemo.
Bizni kell benne.
Addig is sok puszi.

Kép
csucsu05
 
 


hát én is nagyon remélem,hogy most már csak a jó jön...
esküszöm,mintha el lennénk átkozva....

Te hogy vagy,a lelkieket leszámitva?mert gondolom,úgy nem valami fényesen...



na ilyet sem láttam még :o :lol: :lol: :lol: itt elöttünk a buszmegállóba áll egy rendör,közúti ellenörzés van,de ahogy elnézem,csak a teherautókat,és a kamionokat állogatja meg :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


sziasztok csajok!
nori remélem hamar elmulik az a randa fájdalom!
kis atika hogy van?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


na ma megcsinálták a CT-T,szerencsére nem terjedt át a nyirokmirigyre,igy talán elkerülhetö a kemo :)

atika szerencsére jól van :lol:
nita veletek mizu? 8)

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


örülök ha el lehet kerűlni a kemot!!!!csak így tovább!
mi is megvagyunk,Máté sokat hisztizik meg rosszalkodik!
Hiányzik neki a Szabina mert azóta ilyen rossz mióta nem talizik vele! :( :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


jó reggelt!
mizuka?
a sógór ma ment az elsö sugárra...


a vállam egyre rosszabb,azon kivül ma van a 13. napja,hogy megvan a mensim,teljes intenzitással,mintha most jött volna meg...nem tudom mi a túró van :?

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


na de jól eltüntetek,most látom :?

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


na pápá,majd még jövök,hátha lesz itt valaki :?

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


nóri vagyok én!!!!!!!!!!nemsoká csucsu is lesz! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


jó reggelt!
na végre valaki!
mizu nita?

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


na én tuti elvérzek még holnapig...

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


szia nóri!Sajna ugynézki megint el fogok vetélni!holnap megyek dokihoz,hogy mi ujság,megmarad a baba vagy nem!
anyós ki akar rakni minket!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


jó reggelt

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


szia jóreggelt!!!!!!!!!
KÖszi,hogy tegnap hazahoztál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ezer hála érte!!!!!!úgy megszívtam,nem tudom mért szálltam le a buszról,tiszta hülye vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!!! :oops: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nincs mit :P

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Sziasztok!

Bocsi a zavarásért!

Ha valakit érdekelne egy új babakerítés, akkor jelezze, kérem privibe!
Mi sajna egyszer sem használtuk, mert anélkül vettem meg, hogy gondolkoztam volna! Pici lakás, nagy kerítés

új, extra nagy járóka, babakerítés. A járóka 7 elemből + 1 ajtóból áll. Egy elem 1 méter széles, és 70 cm magas. A Járókát az igényeknek megfelelően lehet felállítani. Mivel nincs alja, a helyiség adottságaitól függően lehet különböző nagyságú, ill. szögű ( 4,5,6,7,8 szögű) járókát kialakítani. Az összes elem felhasználásával átmérője 2,7 méter! Több gyereknek is ideális, elegendő tér van a játékra, a baba nem érzi magát úgy bezárva, mint a hagyományos négyszögletűben. Kertben, teraszon is felállítható. Helyiség egy részét le lehet vele keríteni, vagy gyerekekre veszélyes tárgyakat elkeríteni, pl. kandalló köré felállítani.

Kép Kép Kép Kép

Kép
kis pupu
 
 


helló csajok!
ma még nagyjából leszek,aztán úgy tünik,5-ig nem :lol:
keddig ati csinálja a bagya szobáját,segitek neki,hogy gyorsabban haladjon,és kedd délután ha végzünk,le is húzúnk a balcsira,vasárnapig :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


na pápá csajok,10 nap múlva jövök,addig is jók legyetek,vigyázzatok magatokra! :wink:
pápuszika :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


jaj nóri tíz napig nem leszel???????????????????azért jó pihenést!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nóri: jó pihizést. Várunk majd vissza.

Nita: Te merre vagy?

Kép
csucsu05
 
 


szia csucsu itt vagyok! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Éljen május elseje:)

A munka ünnepe és én csak dolgozok és dolgozok. Ablakpucolásba vagyok meg takarításban. Már a tököm is tele van. Mindjárt felkel a lányomés elmegyünk valahova majálisozni. Nehogy már csak dolgozzunk . Na mostantól sürübben jövök bár még azért módjával mig a kecó nincs rendben. Na de utána viszont itt fogok lógni a neten:)
Pihenjetek sokat puszi.

Kép
csucsu05
 
 


csucsu nagyon várunk sűrűbben is vissza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Oké de most sajna péntek-szombat-vasárnap dolgozni mentem. Hétfőtől pedig takaritok itthon. Lesz mit.

Kép
csucsu05
 
 


szia csucsu!hamar elfogy majd a pakolnivaló és akkor már itt csünghetsz a gép előt,persze amennyit hagy a szabina!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát remélem igy lesz bár most nincs vége a munkának itthon.

Kép
csucsu05
 
 


gondolom,hogy van még mit csinálni!de hamar eljön a mgérdemelt pihenőtök is! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


ja remélem. És te hogy vagy? Hányinger?
Nóri mikor jön vissza?

Kép
csucsu05
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?