Új privát üzeneted érkezett!

csucsu mondom én hogy baba lesz ott:):):):):):):) én is csak suttogva merek gratulálni reggel csinálj másik tesztet:):):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


wow laptetűűűűűűű

nika70
Salgótarján
 
 


 
 

Vera: Ezt akartad:) Hát megkaptad. De ha az ember tudja mitől van rosszul akkor még örül is neki nem?

Kép
csucsu05
 
 


jaj de jó nektek csajok.most irigykedem de nagyon!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 



milyen tali?engem már nem is hívtok?????? :( :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 



vera semmi baj!
na mára lépek,jók legyetek!!!puszi!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Vera: Én meg azt hittem Lina csinál topic talit:)

Kép
csucsu05
 
 



Halihó!

Csucsukám:
Drrrrrrrrrruuuuuuuuuuuukkkkkkkkkkkkkkkk!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Rólam:
Ma voltam dolgozni először, három hét után. Hááát mit modjak? Teljes felfordulás, az iroda félig szétszedve, új kolléganők felvéve, de nekik még nincs felhasználónevük a rendszerhez (mit felhasználónév, még gép sincs ami elé le lehetne ültetni őket) Ma elkezdtem zárni a március hónapot, és teljesen magam alá zuhantam, hogy mit keresek én egyáltalán ott! Eléggé lehangoló volt! Na mindegy, lesz ez még így se! :D

Kép
anda81
 
 


Kiriki:
Kérdezted, hogy mióta tart ez a furi érzés. Nekem húsvét óta. Akkor írtam is, hogy halovány segéd lila fogalmam sincs, hogy mi van velem... :roll:

Kép
anda81
 
 


Vera: Nekem Nita nem szólt, hogy menjek.

Kép
csucsu05
 
 



Vera:Oké Vera. de én ha valaki nem hív nem megyek csak úgy.
majd ha szól akkor elmegyek igen. :)
NA meg tegnap is taliztunk akkor sem mondta csak azt, hoyg jössz Halásztelekre.
Tényleg egyedül jösz vagy hozod valamelyik manódat?
Na jó egyet hozol a pocakodban :)

Kép
csucsu05
 
 



Kiriki, mit tanultál távoktatásban? Engem nem a munka fáraszt igazán, hanem az éjszakai tanulás.

Anda, azt hittem magasabb vagy, mindenesetre nagyon jól oszlik el rajtad a felesleg.

Virág, Kendének jobbulást kívánok! A váladékot azért ki tudod valahogy varázsolni az orrából?
A teszt neve "Pregnasens", azt hiszem lehet gyógyszertárakban kapni és azt hallottam elég olcsó (bár én úgy kaptam, úgyhogy ez nem bizti infó).

Encike, lányaid hányadik ciklusban fogantak? Bocs a kíváncsiságért, azért van mert mi is hasonló cipőben járunk. Harmadik gyereknek futunk neki, az első kettő (három-négy) azonnal sikerült. Remélem a következőre sem kell sokat várnunk!

Csináltam új vonalzót is, bár a ciklusom hossza csak átlagban 28 nap (teljesen össze-vissza a hossza).

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Vera: szerintemnem is anynira búval bélelt. Hisz fiatal és szerintem már most áprilisban meglesz a baba is:)
Ez a 2 in 1 tetszett meg a munkahely is :)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a jókívánságot.
Sajna Kende taknya még nem indult be. Nagyon félek, hogy mi lesz, ha nem indul be. Nem szeretném, ha felszúrnák az arcát. Nekem egyszer megtették, azóta is visszatér az arcüreg gyulladásom.

Anda: elhiszem, hogy nem hiányzott a meló. Az vigasztaljon, hogy nemsokára 3 évet otthon leszel ;)

Datolya: próbálom neki orrszívózni az orrát, de nem jön semmi. Nagyon izgulok miatta. Megjegyzem ezt a teszt nevet. Remélem hamarosan szükségem lesz rá :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


SZIASZTOK LÁNYOK!
CSAK BEKUKKANTOK 1 KICSIT,MERT NAGYON KÉSZEN VAGYOK!AZ SEM JÓ,HA ESZEM+ AZ SEM HA NEM EGYFOLYTÁBAN HÁNYINGER!

CSUCSU:REMÉLEM NEKED IS ILYEN "PROBLÉMÁID "LESZNEK :D :D :D SZERINTEM TUTI :D :D :D NAGYON HALKAN GRATULA ÉS KÜLDÖM A SOK +++++++++++++++++++++++++++-OT A BABÓDNAK :D :D :D

PÉNTEKEN MEGYEK UH-RA ÉS AKKOR MÁR HOZOK KÉPET IS NEKTEK AZ ÉN PICI BABUSOMRÓL! :D :D :D :D

Kép

Kép
melcsi82
 
 


csucsu remélem igazad lesz.de ha nem is ebbe a hónapba egyszer csak sikerűl majd!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Tsókolom!

Datolyám:
Köszi! :oops: ez aranyos volt! :D :D :D

Csucsu:
Ide is beírom:
Drrrrrrrrrrrrrruuuuuuuuuuuuuuukkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk!!!!!!!! :D :D

Melcsi:
Izgatottan várjuk a képeket! :D

Nita:
Ez a beszéd!!!!!!!!!!!! :D :D :D

Kép
anda81
 
 


anda köszi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Anda: Köszi: Tényleg sokat jelent nekem, hogy ennyien kivántok jót és szurkoltok nekem. :) Igérem visszonzom majd:)

Kép
csucsu05
 
 


csucsu te már aztán igen rászolgáltál a kisbabóra!!!!!!!!!!!sokat vártatok már!igaz sokan várnak is még babóra!de te majd segítesz nekik/nekünk!!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


jóéjt lányok!!!!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csucsu:
Ez csak természetes! :D :D :D :D

Nita:
Neked is jó éjszakát!

Én is megyek, mert nagyon fáradt vagyok! Mindenkinek szép álmokat! :D

Kép
anda81
 
 


JAjj lányok reggel egy álomszépet teszteltem:) Mostolyan tesztet vettem amin a tesztcsik más szinű mint a kontroll csik. A controll piros és a tesztcsik kék. a párom meg mondja azért mert fiú:)
Lefotózom és megpróbálom feltenni még ma:)

Kép
csucsu05
 
 


Na csucsu akkor most már megnyugodhatsz :):):):) babóka szépen megkapaszkodott a pocidban :):):) hurrá ismét van egy kismami köztünk annyira jó dolog :):):):) majd követünk téged :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika: El se hiszem. Persze még annyi kétely lesz a fennmaradó 8hónapban, hoyg már előre mosolygok miken fogok parázni. De mármost tudom , hogy minden rendben lesz:)Igyekszem optíistán előre nézni:)

És Nika igen tessék követni ne csak én jöjjek mindig a paráimmal. Már továbküldtem a gólyánkat :)

Kép
csucsu05
 
 


csucsu ugye ide is kiüldesz gólyákat!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Persze:)

Kép
csucsu05
 
 


Nita: már el is indultak:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu:Tök jó! :D :D :D :D :D Lányaink is egyidősek,most meg a kistesó is az lesz :D :D :D :D :D :D :D Nagy gratula :!: :!: :!:

Csucsu-Datolya-Gyurmi-Enci-Nita-Vera-Viri:Adjatok nekem vmi jó ellenszert az állanó hányinger és hányás és rossz közérzet ellen!Komolyan monom,hogy most rossszabbul vagyok,mint a Hannával,pedig azt hittem ez már nem lehet rosszabb!Hajnali 4-kor is felkeltem hányni :? már aludni sem bírok rendesen :?

Nita:Tényleg fiatal vagy és bizti hamar összejön,látod itt segítünk egymásnak!Küldjük a +++++++-okat!

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Melcsi: sajna nincs ötletem. A lányomnál nem voltam rosszul soha. Most viszont hányingerem van nekem is . Már 3napja. nem hányok de folyamatosan az van.

Kép
csucsu05
 
 


lányok szerintem örüljezek hogy van hányingeretek meg ilyenek!!!!!!!!
és köszönöm a pozitív energiákat!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok lányok!
Én már rég írtam, de visszaolvastam mindíg!
Hatalmas gratula Csucsu!!!!!!!!
Én is csináltam reggel tesztet, de nagyon halovány lett a csíkom, holnap csinálok másikat, remélem azon is ott lesz, de erősebben!

Mindenkinek mielőbbi babásodást kívánok, küldöm felétek is a gólyákat! :D
Kép

Kép
Kép
gyurmi
 
 


gyurmi akkor náléatok is járt a gólya :):):):) de jóóóóóóóóóóó akkor már ketten vagytok lassan tényleg nem lesz várakozó mert megnyithatjuk a babás topikot de jóóóóó

Csucsu: én várom azokat a gólyákat nyitom is az ablakot hogy ide találjanak :)

nika70
Salgótarján
 
 


ide is jöhetnek a gólyák ám!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Gyurmi, Csucsu,Gratulálok!

Melcsi, sajnos hányás ellen nem tudok praktikákat (esetleg a B6 vitamin segíthet, de az van a terhesvitaminokban is), ebben a helyzetben én csak hánytam rendületlenül. Ha sikerült eljutnom a kekszig az segített, de ez ritkán fordult elő, olyan gyorsan követték egymást az események.

Kép Kép Kép
datolya
 
 


gyurmi: gratula:) Holnap már erősebb lesz de holnap után látványosan lesz már zebrás a teszt. Szerintem holnap ne tesztelj. Mert fog erősődni a teszt az tutti de holnap azért még nem lesz olyan látványos. A halvány csik is csik. Én sem hittem el:)

Kép
csucsu05
 
 


gratula minden új kismaminak!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hali!

Csucsu-Gyurmi:
Gratulálok mindkettőtöknek!

Ugye engem sem hagytatok ki a gólyák hadából? Ugye? :roll: :D

Kép
anda81
 
 


Sziasztok Lányok!

Viri! Hogy vagytok? Kende jobban van már? Nincs babó a pocakomban. Egyik kolléganőm unszolására csináltam tesztet, bár én éreztem a - eredményt. Úgy látszik, piri egy másik, számomra szokatlan változata jelentkezett.

Anda! Sikerült uralnod a káoszt a munkahelyeden? A furcsa érzés elmúlt már?

Datolya! Én Kaposváron tanultam az iü. ügyintéző szakon. Közben engem sem a meló fárasztott, hanem az éjszakába nyúló tanulások, főleg vizsgaidőszakban. Ráadásul hosszú volt az út Kaposvárra, ezért egy-egy vizsganapon hajnalban kellett kelnem. Akkor nehéz volt, de így utólag visszagondolva jó időszak volt az életemben.

Melcsi! Voltál tanácsadáson? Végül fogyókúrára ítéltek? A hányásra: az egyik kolléganőm is így volt a terhessége elején. Ő citromos limonádét ivott és sós ropit. Neki bevált. Sajna személyes tapasztalatom nincs. :cry: Várjuk az uh. képeket. :lol:

Csucsu! Nagy-nagy-nagy gratula! Örülök, hogy ilyen jó híreid vannak. :lol: :lol: :lol: Ne aggódj, persze hogy minden rendben lesz. Kisfiút szeretnétek?

Gyurmi! Neked is gratulálok! Holnap biztos erősebb csíkjaid lesznek! Szorítok!

Csucsu, Gyurmi! Erre is küldjétek a gólyákat.

Nika, Nitácska, Anda, Datolya, Viri, Encike! Most már mi jövünk!

Vera! Rókakoma is meglátogatott? Vagy "csak" hányingered van?

Azért nem jöttem pár napig, mert a munkahelyemen megrántottam a hátam, s nem tudtam nagyon ülni és feküdni sem. Kiderült, hogy rossz a melóhelyen a székem, rossz helyen támasztja a hátam, s ettől egy "érdekes" testtartást vettem fel, amitől begyulladt a csuklyásizmom. Szerencsére jó férjecske általi maszírozással, krémezéssel mára elmúlt.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Lányok szerintem a gólyák minden címet fel vettek nem lesz baj már elindultak:)

Kiriki: Konkrétan mindegy kisfiú e vagy kislány. Nekem is meg a páromnak is. Ez is jó meg az is jó. Mindkettőnek megvan a maga szépsége:)


gyurmi: Na csináltál tesztet vagy inkább holnap?

Kép
csucsu05
 
 


Kiriki jobbulást neked és én is csak remélem hogy a jó címeket veszik célba azok a drága édes gólyácskák :):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Datolya!
Már nem emlékszem, melyik ciklusban születtek pontosan. Vagy hogy érted pontosan?

Melcsi!
Ha hazajöttél jelentkezz mizu veled!

Gyurmi!
Gratula a teszthez. Csináltál másikat is?
Tényleg régen jártál nálunk!

Kiriki!
Igazad lesz, remélem


Én is várom a golyákat!!!!

Rolam: voltam dokinál, minden rendben. Jövő hoban mennem kell rákszürésre és utána proba. Jaj alig várom, mikor sikerül vajon?
encike 2
 
 


Kiriki, örülök, hogy rendben van a hátad!
Tanulással kapcsolatban nekem is az utazás az egyik legfárasztóbb dolog, különösen attól akadok ki, ha egy húszperces vizsga miatt kell öt órát utaznom.

Lányok, tegnap lett volona egy szabad esténk és éjszakánk, mert a fiúk unokatesóztak, de a kicsi bedobta a törölközőt és haza kellett hozni. Én egyébként is köhögök, taknyolok na meg hangom se nagyon van (mókás dolog így a tanítás), így babaprojekt helyett tegnap éjjel hűtőt takarítottam.

Virág, Kende jobban van már?

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Kép

Na csajok!Itt van a kistesó! :D Dobogó szívvel :!: 6 hetes és 5 napos :D Imádom :!: :D :D :D Nem ítéltek fogyókúrára a tanácsadáson,de mivel a Hannával 25 kg-ot híztam,most azt mondták elég lesz a fele is :)

Kép

Kép
melcsi82
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?