Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Látom Nita nem jelentkezett! Kezdek nagyon aggódni érte! :roll:

Datolya:
Édes vagy, hogy azt mondod nem olyan tragikus a helyzet, de sajnos az az igazság, hogy jó pár kilótól meg kellene szabaduljak! Most az a cél, hogy a megadott idő alatt elérjem a 90 kg-ot! :oops: :oops: :oops: :oops:

Kiriki:
Eggyütt jóban rosszban! :D :D :D A fogyival kapcsolatban még nincs konkrét elképzelésem. Max. az, hogy holnaptól vacsi csak gyümi, vagy zöldség lehet! Jah, átjárhatóságit is kell csinálni ebben a hónapban, mert hiába szedem a colstit-ha nem átjárhatóak a petevezetők... Reméljük minden OK. lesz. Úgy tervezem, hogy jövő hét pénteken (ha van hely), akkor megcsináltatom! :shock: :shock: :shock: Négy hónapja próbálkozunk, eddig sajna sikertelenül! :cry:

Kép
anda81
 
 


Anda!
Én is holnaptól fogyózok. Én este gyümölcsturmixot fogok inni, és van egy szobabiciklim, s este pedig azon tekerek egy kicsit.

Ilyen rövid idő után csinálnak átjárhatóságit? Egyszerre írtak fel clostit?

Kép

Kép
kiriki
 
 


A doki úgy gondolja, hogy inkább legyünk túl rajta, mint, hogy évekik szedjem a gyógyszert hiába! Ezt a véleményét én is osztom! :roll:
Mit értesz azon, hogy egyszerre írtak-e fel clostit?

Kép
anda81
 
 

 
 

Azt írtad, hogy 4 hónapja próbálkoztok. Mióta szeded a clostit. Én nem szedek semmit, s a dokim sem mondta, hogy még szedjek.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Bocs, ha kicsit tudatlan vagyok, de a closti nem a peteérést segíti elő?

Kép

Kép
kiriki
 
 


Dati azért mert nekem nem volt meg a vetélés óta és így lettem babás. ez így egy kicsit gázos. de ez csak elővigyázatosság.

Nita megengedte hogy referáljak a hogyléte felől.
Nincs baba. Becsapta a teszt őt. Egy kicsit(szerintem nagyon)el van keseredve és mondta hogy most nincs kedve baba netezni így holnap fog jönni majd. Amúgy minden oké vele nemsokára meg kell jönnie neki és szépek a petefészkei is így nem áll útjába semmi a babához. Mindenkit puszil

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Vera!
Köszi a híreket. Hogy vagy? Rókakoma kerülget már?

Nita! Az a fránya teszt. Sajnálom :( :( :( Ne keseredj el! Ha szépek a petefészkeid, az jó jel. Majd a következő hónapban sikerül. Itt a tavasz, jönnek vissza a gólyák, s hozzátok is "lepottyantanak" egy babucit :)

Kép

Kép
kiriki
 
 


Kiriki, gazdálkodás és menedzsment szakon tanulok a szegedi egyetemen, távoktatás keretében és menedzsmentből vizsgáztam.

Vera, drukkolok, hogy minden jól menjen!

Anda, annyira hihetetlen számomra az a szám, amit leírtál :o :o ! Milyen magas vagy?

Nita, sajnálom, hogy nincs baba!

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Datolya! Távoktatásban? Munka mellett? Az nem könnyű, tapasztalatból tudom.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Sziasztok!
Egy kicsit megint lemaradtam, de átolvastam.

Melcsi!
Tudom, hogy a teát a köv. nega napon kell kezdeni, de köszi hogy irtad.

Anda!
Én is ugy voltam vele, mikor megjött, hogy uj vonalzot csinálok. Tudod uj élet kezdődik ilyenkror.

Nita!
Sajnálom, ne légy szomoru. Jövö honap a tied lesz. Hidd el sikerül, ne stresszeld magad, mert a nnál nehezebb lesz.

Vera!
Jol vagy?

Többiek?????
encike 2
 
 


Lányok! Titeket nem zavar meg az óraátállítás? Engem nagyon, múlt héten volt, hogy ilyenkor már javában durmoltam, most pedig még fent csicsergek.

Encike! Milyen tájékozott vagy teaügyileg. Jól látom, van már egy kislányod?

Kép

Kép
kiriki
 
 



kiriki!
Igen most szeretnénk 3. babát, de sajna nem csak ugy jön... Az előző 2-vel semmi probléma nem volt. Most meg sajna elment egy baba.
Sokat segitettek a csajszik a másik topikbol és persze innen is kaptam ötleteket. Mind tes, mind más ügyben.
encike 2
 
 


Encike! Sajnálom a babócádat. Ne haragudj, hogy szóba hoztam.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Nita: az a fránya teszt szórakozik itt veled de fel a fejjel ha a doki ilyen szépeket mondott a petefészkedről akkor semmi akadálya hogy babás légy a szervezeted meg tudja mit csinál úgy gondolta hogy még szüksége van egy kicsike pihenésre:)

nika70
Salgótarján
 
 


Vera! Az miért gond, hogy nincs semmi bajod?

Kép

Kép
kiriki
 
 


Nitám:
Ne légy elkeseredve! Itt van április! Új hónap, új lehetőség! Veled vagyunk és szorítunk!

Kiriki:
De, a closti arra való, hogy a peteérést segítse elő! De, hiába segíti elő, ha a petevezetők nem átjárhatók, akkor a pete nem tud átvándorolni a méhbe és nem találkozhat a "kiskatonákkal". Ezért kell átjárhatóságit csinálni.

Datolya:
175 cm vagyok!

Velem viszont azt hiszem baj van! Az egy dolog, hogy késett öt napot, volt már ilyen az emberiség történetében, de olyan furi ez az egész, nem olyan mint szokott lenni, vagy már csak én vagyok a hülye és bebeszélem magamnak? :roll:

Kép
anda81
 
 


Anda! Köszi. Én is furcsán érzem magam, nem ilyen szokott lenni.Olyan levert vagyok.

Csucsu! Teszteltél már?

Kép

Kép
kiriki
 
 


Én most búcsúzom. Muszáj próbálkoznom az alvással, mert holnap meló van. Jó éjszakát Mindenkinek!

Kép

Kép
kiriki
 
 


Hát lányok nálunk sem járt a gólya koma:):( ma reggel beköszöntött a piri :(
de a következő hónap a mienk :):):):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok:)

Kiriki: Tegnap teszteltem csak ami nagyítóval ha nézem talán zebrás. a férjem is azt mondja de szerintem ez nem pozítív mert ha rögtön ránézek a tezstre akkor nem látok semmit. Ha hunyorgok akkor igen.Ma vagyok a mensi alapján a 4+3 hétben.
Piri még nem jött tünetek megvannak na de az már megvan miótaés a mensitől is lehet. Szóval most várok........


Nita: Ne keseregj gyere a babanetre meglátod a következő hónap sikeres lesz. És ha belegondolsz akkor úgyis április volt megadva a próbálkozáshoz. Tehát holnap április lesz és kezdheted várni a gólyákat:)

Kép
csucsu05
 
 


Nika!
Sajnálom! A következő honap hátha szerencsésebb lesz.

Csucsu!
Lehet ott a baba?
encike 2
 
 


sziasztok lányok!kicsit megkönnyesztem,hogy így agódtatok és szorítottatok értem!!!
Annyira jó,hogy vagytok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Kendének arcüreg gyulladása van. Most ezer gyógyszer, csütörtökön vissza doki, aztán a valamikor arcröntgen :( :(

Anda: sajnálom, hogy nem jött be a jóslatom :( Majd a következő hónapban!!!
Drukk péntekre! Gyorsan jelentkezz be, nehogy lecsússz erről a hónapról! Mit jelent hogy nem olyan amilyen szokott lenni???

Datolya: köszi a drukkot. Most már neked is mennek a drukkok!!! Milyen tesztet kaptál? Mi a neve? Lehet kapni ilyet?
Kitartást a sulihoz. Én is távoktatáson csináltam a sulit meló mellett. A nyelvvizsgát meg pocakosan. :) Sok van hátra a suliból?

Nita: a fenébe azzal a hülye teszttel. Jól átvágott. Grrr… Na majd ebbe a hónapban lesz egy igazi hamisíthatatlan + teszted!!!

Nika: ó a francba, akkor sajna te se csinálsz nekünk tesztet :(

Enci: nem is tudtam eddig, hogy van két gyereked. Mennyi idősek? Fiúk / lányok?

Csucsu: drukk, hogy az a haloványka teszt erősödjön be pár nap múlva!!!

Melcsi: te merre vagy????

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Húúúúúúú viri jobbulást kendének++++++++++++++++++++++

csucsu ha halványka akkor azért még lehet ott babó nem teszed fel ide?

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok lányok!

Itt vagyok,csak nagyon sok dolgom volt a hétvégén,köztük a napi 3-4 rókázás is!Már több mint 1 hete úgy érzem magam,mint aki minden nap másnapos! :? Mindentől hányingerem van! :shock: A Hannánál csak a hús szagát nem bírtam,most meg semmilyen szagot sem bírok!Ma reggel öklendeztem egy kicsit,de mivel semmi nem volt a gyomromba,ezért nem tudtam hányni!Mai nap elég jól telt,azóta nem volt róka koma és ettem is egy kis ebédet éls még nem jött vissza :D juhéééé,de lehet,hogy csak tiszavirág életű ez a nem hányás :?

Datolya:Igen púposodik már szépen a pocim alja :D ahogy megsimítom indjárt érzem!Mindig mondom a kistesónak,hogy nőljön szép nagyra,egészségesre :D :D :D :D :D :D :D

Anda:Jó a vonalzód :D Pirit sajnálom :(

Nita:Hát ez nem jó hír,pedig már tényleg azt hittem,te leszel a következő

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Viri:Szegény Kende :( Nagyon rossz lehet neki,ráadásul most szép idő is van :( Szorítok,hogy ne kelljen felszúrni neki :!: :!: :!:

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Csucsu: Még mindig nem jött meg :?: :D :D :D :D :D :D :D

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Sziasztok!

Nita:
Szeretünk, és drukkolunk! Hát persze, hogy aggódunk,ha tudjuk, hogy dokihoz mész és nem jelentkezel utána! Ne keseregj! Az április lesz a mienk! :D

Viri:
Sajnálom a picit! Mielőbbi gyógyulást kívánok neki!!!!
Még meg kell várnom, míg elmúlik a piri, aztán vérkép, aztán átjárhatósági :shock: :shock: :shock: :shock: Egy kicsit be vagyok tőle tojva, de lesz ami lesz, erős csajszi vagyok valahogy csak túl leszek rajta! :D

Melcsi:
Irígylem tőled rókakomát! :D De remélem hamarosan nekem is beköltözik egy (vagy kettő :lol: ) babóca a pocakomba, és akkor majd én írhatok ilyeneket! :D

Csucsu:
Druuuuuuuuuuukkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D

Kép
anda81
 
 


kisvirág vissza fogom vinni a tesztet a gyógyszertárba,hogy dugják fel maguknak!
szivem szerint az árát is visszakérném,kicsit drága volt!!!!!

melcsi én igazából éreztem,hogy még nem baba így nem volt olyan nagy a csalódás! :( :lol:

anda édes vagy nagyon!köszi.
De mindenkinek köszönöm a tőrődését!!!!!!!!!!

Csucsu mennek a +++++++++++drukkok!!!! :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok: Nem jött még meg majd talán reggel tesztelek megint.

Kép
csucsu05
 
 


hú mcsucsu izgulok nagyon!!!!!
majd írd meg sms-be kérlek!!!!!!!!!!!!!
tudod én későn kelő vagyok de hamar szeretném tudni a jó hírt!!!!!! :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nika! Sajnálom, hogy nem járt MÉG nálad a gólya, s beköszöntött piri. Majd a következő hónapban. Tudod, itt a tavasz. :lol:

Csucsu! Ez még lehet babóca :wink: :lol: Izgulok, hogy a holnap reggeli teszt erősebb legyen!

Nita! Fel a fejjel, azért vagyunk, hogy segítsük egymást.

Viri! Jobbulást Kendének. Szegénykém, az nagyon fájhat. :( Az arcüreggyulladással nem is mehettetek ki ebben a jó időben?

Melcsi! Hannánál is hánytál? Kislányod tudja már, hogy kistesója lesz?

Anda! Ne izgulj, minden rendben lesz. Ügyes lány vagy! Gondolj arra, hogy ha túl leszel rajta, szabad lesz az út a kiskatonáknak.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Lányok!

Nekem ilyen pirim még nem volt. Hétvégén jött a niagara, ma reggel még egy kicsit, aztán semmi. Tegnap és ma délelőtt is olyan hányingerem volt, és rosszul éreztem magam. Pedig semmi különöset nem ettem. Sőt, tegnap este kicsit felkészítettem magam a mától induló fogyókúrára, így nem vacsoráztam, csak tejet ittam. Elkaptam valami vírust/bacit?

Kép

Kép
kiriki
 
 


Sziasztok!

Nita:
Köszi! :oops:

Kiriki:
Neked is! :oops:

Csucsu:
Holnap hajnalban, amikor kelek, kezem, lábam szívem mindenem keresztben lesz érted! Izgulok, de sajna csak este tudok utána nézni a dolgoknak, mert holnaptól már dolgozom! :? és ott nincs net! Azért szurkolok nagyon! :D

Kép
anda81
 
 


Kiriki:
Ez olyan sok mindentől függhet... :roll: nekem is volt már ilyen, de nem tudom, hogy miért... :roll:

Kép
anda81
 
 


Anda!

Tudom, hogy sok mindentől lehet, de nekem még így nem volt. A múlt hónapban a piri pont az ellenkezője volt. Elmentem dokihoz, gyulladásom volt, s kaptam egy csomó gyógszert, úgyhogy elvileg attól pl. nem lehet. Hormonszintet nemrég néztek, az bromo mellett jó. Bízom benne, hogy holnapra már jobb lesz.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Anda Hogy érzed magad? Neked mitől furi piri?

Kép

Kép
kiriki
 
 


Valahogy, furin fáj a hasam. Néha olyan érzésem van, mintha levegő került volna a méhembe, és az beszorult volna valahová, aztán ez az érzés egyik pillanatról a másikra elmúlik, majd pár óra, vagy nap után újra előjön. Nem t'om, hogy ez mitől lehet... :roll:

Kép
anda81
 
 


Vannak furcsaságok :roll: És ez mióta tart?

Kép

Kép
kiriki
 
 


Sziasztok!

Viri!
Igen már van 2 lányom, 5 és 2 évesek. Most probálkoznánk a 3.-kal.
Holnap megyek dokihoz, hogy megvizsgáljon és azt várom tőle, hogy minden rendben.

Ha hazajöttem jelentkezek.
encike 2
 
 


Köszönjük a jókívánságot. Reméljük hamar túlleszünk ezen a nyavaján.

Anda: túl kell esni a hsg-n és kész. Én kétszer estem már túl rajta. Még mindig élek :)

Nita: vidd csak vissza a tesztet! Kíváncsi vagyok mit szólnak majd hozzá.

Csucsu: millió drukk reggelre!!!

Kiriki: hát nem tudom mennyire fáj neki, mert elég jó kedve van napközben. Igaz néha nyúlkál a füléhez és mondja, hogy fáj. A dokinéni azt mondta kivihetem őt, de szigorúan csak a napos oldalon közlekedjünk, mert a meleg napsütés jó tesz neki. Sajna szerdától jön a hideg megint, így még holnap ki tudom vinni, aztán szobafogság. :( :(
A piridet nem értem. Nekem ilyen még nem volt. Nem lehet, hogy mégis van ott babó?

Encike: akkor most gondolom egy fiúcskának jobban örülnétek nem? Drukk, hogy holnap jókat mondjon a dokid!!!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Szép napot lányok. Szebbet mint nekem.

teszt: negatív. Bár ha nagyon nézemmegint van egy halovány csik. De ez szerintem csak átüt.:(
Mensi sehol de már a tesztnek ki kéne, hogy mutassa.
Ez van ezt kell szeretni.
Viszontma szép idő lesz és ez is valami:)

Kép
csucsu05
 
 


csucsu: sajnálom de olyat én még nem hallottam hogy átüt nekem mikor nega volt olyan full nega volt hogy csak na sehol semmi átütés stb. fel tudod tenni?

nika70
Salgótarján
 
 


Nika: sajna nem. Tudod a fényképező már elvan pakolva. :(
De tényleg ez inkábbb negatívnak számit.

Kép
csucsu05
 
 


Kirirki: Hannánál is hánytam,de az másmilyen volt!Tegnap meg ma sem hánytam még,csak állandóan öklendezem :? Hannánál meg folyamatosan minden nap-minden nap :shock: Igen tudja már,hogy kistesója lesz :D :D Ha ugrál mellettem az ágyon,akkor felrakja a mutatóujját és azt mondja: Vigyázz :D :D ,mert én szoktam neki mondani,hogy most anyával okosan hülyéskedni,mert otta kistestvér a pocakjába :D :D :D

Csucsu:Sajna a nega tesztet :!: Voolt már ilyen,hogy ennyit késett :?:

Enci:Jelentkezz ám!

Én ma megyek tanácsadásra,úgyhogy el is köszönök!Lemérik a a nagy sonkámat és majd azt mondják,hogy diétázzak terhesség alatt :( ettől félek :? Majd jövök délután!Jók legyetek :D

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Melcsi: Volt egyszer kétszer. Illetve egyszer de akkor babás voltam csal elvetéltem.

Kép
csucsu05
 
 


csucsu sajnálom!de tényleg lehet ott még baba,csak még nem mutatja ki!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csajok: ma nem voltam jól hányingerem volt nagyon és most is van. Délben vettem egy kazettás tesztet és nem első pisiből halványan de látható a második csík:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu: nagyon-nagyon halkan suttogva gratulálok ;)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?