Új privát üzeneted érkezett!

Kisvirág! Milyen önálló fiacskád van :wink: :lol:

Kép

Kép
kiriki
 
 


Szia Kiriki! :D :D :D :D :D :D :D
Köszi a gratulációt!Mint látod nekem már van egy 2 éves nagylányom,aki 3 hónap próba után jött össze,most a kistesó 10 hónap ra!Szorítok,hogy hamar sikerüljön nektek is!Azt hallottam,hogy a cickafark is jó!Nálam a málnalevél előbbre hozta a pé-t és mindjárt sikerült is a baba :D

Enci:Én a palástfüvet akkor kezdtem el inni,amikor újra nega lett az lh tesztem :D

Mi aza az utro,amit a Vera szed :?: :?: :?:

Viri:Együttérzek veled :? :D

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Kiriki:Mi a Hannánál semmi technikát nem vetettünk be,de most már kénytelenek voltunk :? Én teát ittam és a férjemmel közössen Centrum tablettát szedtünk,de csak a februári hónapban és meglett az eredmény :D Ja és szex után gyertya 8) :D :wink:

Kép

Kép
melcsi82
 
 

 
 

Melcsi!
Láttam a kislányodat, nagyon édes. Remélem hamarosan nekem is lesz ilyen tündérkém.
Én a teákon kívül még szedem az Elevitet is, de most váltani akarok Gravidára, mert az Elevittől hízok.
Nem is gondoltam rá, hogy a férjemmel is szedessek vitamint. A nődokim azt mondta, hogy babától függetlenül egy kicsit erősítenem kellene az immunrendszeremet, mert gyakran látogatom mindenféle kórsággal.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Hát csajok azt hiszem, holnap nem kell tesztelnem. Jelentkeztek piri előjelei :( :( :( Reggel kicsit vérezgettem. Azóta viszont semmi. Fájdogál a hasam is. Holnap biztos jön a niagara. :(
Azért annyira nem vagyok elkeseredve.... Nekiállok fogyózni, elfoglalom magam, aztán idővel jön babóca is. Remélem jó hamar :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
kiriki
 
 


Melcsi!
A gyertyázásról én is hallottam. Sajna én sem tudom, mi az az utro.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Vera: isten ments, hogy félre értsd miért kérdem. Csak kiváncsi voltam a doki mit mondott mert az én dokim szerinterm leszúrt volna. Ha megtapadt akkor a szervezeted biztos már regenerálodott és azért jött össze. Tehát most ezen ne izgulj mert szerintem nincs gond.

Kép
csucsu05
 
 



vrea az csak jó ha vannak tüneteid is nem? :oops:
kiriki drukkolok,hogy minél hamarabb sikerűljön neked is a baba!!!!!!!!
kitartás! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hali!

Kiriki:
Drukkolok nagyon, hogy összejöjjön babóca. Ha nem ebben a hónapban, akkor a következőben! :D :D :D

Vera:
Irigykedem! :D :D (Na jó, csak egy picit! :lol: )

Kép
anda81
 
 


szerintem verára most sukunk irigykedik/persze csak jóértelemben/
:lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kizárólag jó értelemben!!!!!
:D :) :D :) :D :) :D :) :D :) :) :D :) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
anda81
 
 


anda tetszik amit írtál :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Mire gondolsz? :D

Kép
anda81
 
 


hát a "Kizárólag jó értelemben!!!!! " erre a mondatodra gondoltam! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


:D :D :D :D :D

Kép
anda81
 
 


na mára lépek.jóéjszakát mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jó éjszakát Nita! :D

Kép
anda81
 
 


Mindenkinek szép álmokat!

Kép
anda81
 
 


Jó reggelt! Szép hétvégét mindenkinek! :D

Kép
anda81
 
 


Sziasztok!
Ne haragudjatok, hogy eddig nem jelentkeztem, de dokinéni eltiltott a sugárzásoktól, így gondoltam elég sugárzás a szememnek, amit a munkahelyemen kap egész nap a számítógép előtt. Már elég jól rendbejött a szemem, duzzanat nincs, remélem a retinám nem sérült. Mert ezzel is ilyesztgetett.

Nagyon nem tudtam visszaolvasni.

Melcsi
Örülök, hogy Kistesó jó helyre férkőzött és minden OK.

Nika, Nita, Anda
Piri még sehol? Drukk a + teszthez.

Vera
Gratula a babóhoz.

Kiriki
Üdv.

Kép
p__lilla
 
 


Szép napot!

Piri megérkezett teljes gőzzel, úgyhogy ez a hónap nem az enyém volt. :cry:

Lilla!
Mi történt a szemeddel?

Kép

Kép
kiriki
 
 


Anda! Köszi a segítséget a vonalzóhoz. :)

Kép

Kép
kiriki
 
 


Kiriki: sajnálom majd a következő hónap :):):)

Nekem még semmi piri:) esténként ég a nyelőcsövem :) nem szokott amúgy Gegével is csak a terhesség végén volt ilyen :) meg mintha a cicim is feszülne mondjuk lehet pszihésen is ki tudja:)

nika70
Salgótarján
 
 


Kiriki:
Piri monnyon le! (ezt egy másik topicból tanultam el! :D ) Majd a következő hónapban!
Tök jó lett a vonalzód!

Nika:
Drukkkkkkkkkkkkkkkkkkkk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D Holnap beszámolót kérünk ám! NEM ELTŰNNI, MINT A MÚLTKOR!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép
anda81
 
 


anda nem nitának akartad ezt írni? mert én nem tűntem el :):):):):):):):):):):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


De igen! :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
anda81
 
 


Kiriki: a fránya pirijét. Ti mióta is próbálkoztok? És első babátok lesz?

Nita: ugye holnap mész dokihoz? Holnap nem leszek itthon, de sokat gondolok majd rátok! Nagyon drukkolok!!!!!

Anda: olyan jó fej vagy. Mindig összekevered a két lányt :) :) :) Szupi, hogy eddig nem jött meg. Pár nap múlva csinálsz tesztet?

Nika: neked meg drukk, hogy piri ne látogasson meg! Most hányadik napon vagy? Mikor nem kéne megjönnie?
Sajna nekem mikor ég a nyelőcsövem akkor pár napra rá meg szokott jönni, nekem ez piri előjel. Remélem neked nem az!

Melcsi: hogy vagy kismami? Nem vagy nagyon fáradt? És hogy döntöttetek mikor mondjátok el a szülőknek?

Datolya: lassan ti is akcióztok. Kedden már április ;) Hogy állsz a ciklusodba?

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


továbbítom:
Anyukák figyelmébe ajánlom ezt a pár sort FONTOS!
"Egy anyuka a 2 éves gyerekével várta a nagyobbat márc.20-án az Érdi úti iskola (XI.ker) előtt. Egy román rendszámú Merci megállt mellette, egy férfi kiszállt és útbaigazítást kért, majd visszaült. A még nyitott kocsiajtón át a gyereknek egy csokit nyújtva akarta megköszönni a segítséget, amikor a gyereket berántotta az autóba, az anyuka kis huza vona után visszarántotta, végül nála marad a gyerek. A kocsi elindult, de a férfi visszaszólt, hogy "úgyis elviszem". Anyuka a rendszámot megjegyezte.

A rendőségen kiderült, hogy a rendszám egy román Dacia rendszáma volt, nem a Mercedesé. A rendőrök elmondták, hogy az elmúlt 2 hónapban 17 kisgyereket vittek el így, nyomtalanul. A csokiban valószínűleg nyugtató lehet, azonnal kiviszik őket az országból, az egész utat átalusszák. Nem bíztatták a szülőket, azt mondták biztosan nem lett volna meg, ha elvitték volna. Óvodáknál, iskoláknál, játszótereknél, bevásárlóközpontoknál vadásznak.

Nem értem miért nem lehet erről a hírekben hallani?

Ha Téged nem is érint közvetlenül, kérlek, hogy küldd tovább másnak talán hasznára lehet!!!!

Ne haragudjatok, hogy bepofátlankodtam ide, gondoltam, hogy töbet segitek, ha ide is kiirom, mint ha csak egyszerüen feltenném az iwiw-en az üzenőfalra.
Mégegyszer millió bocsánat!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Viri:
Ez van! Öregszem és hülyülök! :D De ezt már a lányokkal tisztáztuk! :lol: Valószínüleg most már életem végéig össze fogom őket keverni! :oops: :oops: :oops:
Hááát, ha nem jön meg akkor kedden tesztelek, ha akkor is nega, akkor viszont szerdán doki, hogy mi a frász karika van :roll: Ha zebrás, akkor is doki! :D

Kép
anda81
 
 


viri: elvileg múlt hét pénteken kellett volna megjönnie de...... nekem szokott hat hetes is lenni a ciklusom igy mot majd jövő pénteken telik le a hat hetes ciklus ha addig nem jön meg akkor csinálok egy tesztet szerdán mert akkor lesz a szülinapom és hát jó lenne egy pouzitív tesz ajándéknak :):):):):

anda semmi gond már megszoktuk :):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika:
Tudom! :oops: :oops: :oops: :oops:
Druuuukkkkkkkk szerdára neked is! :D :D

Kép
anda81
 
 


Anda: nagyon drukkolok, hogy kedden csinálj nekünk egy + tesztet ;)

Nika: annyira drukk, hogy ne maratoni ciklus legyen, hanem egy kistesó ;)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Viri:
Köszi! :D :D Én is ebben reménykedem! :roll:

Kép
anda81
 
 


Zsiazstok. Ma nem voltam de próbálok vissza olvasni. Ezek szerint senki nem tesztelt ma.

Holnap sem leszek csak este de szoritok Nita! Reméljük jó hirekkel jösz:)

Kép
csucsu05
 
 


Nita:
Nagyon drukkolok!!!!!! :D :lol: :D :lol: :D :lol:

Kép
anda81
 
 


Anda! köszi a vonalzódicséretet. Hát, nem elsőre lett ilyen :wink:

Kép

Kép
kiriki
 
 


Nika! Ilyen hosszú ciklusaid vannak? Én is tudok pszihésen tüneteket produkálni. Kívánom, hog neked pocaklakó kistesó miatt legyenek tüneteid. Kívánok neked jó +++++++++ szülinapi ajándékot! :lol: :lol: :lol:

Kisvirág! Igen, első babánk lesz, reméljük hamarosan. Ez volt a második próbálkozós hónap. Ti még nem szeretnétek kistesód Kendének?

Nita! Drukk megy holnapra ezerrel!

Nem semmi ez a történet, amit Márti írt. :evil: :evil: Kicsit megdöbbentem.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Kiriki: Már lassan egy éve próbálkozunk egy tesót összehozni neki, de eddig sajna nem sok sikerrel :( De nem adjuk fel, csak most próbálok nem összpontosítani rá, hátha...

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Viri!

Szorítok, hogy minél előbb meglátogasson bennetek a gólya.

Én is most elhatároztam, hogy nekiállok fogyózni, biciklizni és tornázni. Jövő héten indul a sportolás! Ezzel is egy kicsit elterelem a gondolataimat.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Köszi, hogy szorítasz. Én meg angolt akarok tanulni ;) Hátha mégjobban kikapcsolok :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Jóóóó reggelt!

Nálam hajnalban beköszöntött a vörös Niagara! :evil: :cry: Nem lakik babó a pocakban! :cry: De talán majd a következő hónapban. Így viszont nem úszom meg az átjárhatóságit! :shock: :shock:

Kép
anda81
 
 


Nita!

Nagyon sokat gondolok rád!!!!!! Várjuk a híreket! :D

Kép
anda81
 
 


No, hát akkor az új hónap jegyében:
Új vonalzók, új avatar! Remélem szerencsét hoz mindenkinek! :D :D :D :D

Kép
anda81
 
 


Kiriki: igazából azóta van mióta szültem kb 4 hónapops volt gege mikor először megjött aztán két hónap múlva jött aztán háromszor rendes 28 napra majd megint 6 hét aztán egy megint kimaradt majd mots 26 napra az ezelőtti legutsó szóval eléggé zavaros mióta szoptatok de ez állítólag előfordulhat ilyenkor én is nagyon bízom benne hogy babó legyen a dologba de azért nem élem még bele magam :):):):):)

Anda sajnálom a vonalzoból már láttam hogy mi a helyzet de most olvastam a végére és már írtad is na de majd a jövő hónapban frissebben fiatalosan :) hiszen a szeszélyes április már tavaszt hoz reméljük és a tavasz a szerelem hónapjai így apára fel csajok :):):):)::)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika:
:D :D :D :D :D

Csajok! Nem tudjátok mi lehet Nitával? :roll:

Kép
anda81
 
 


Anda: nem én is keresem és msn-en sincs.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Vagyok. Visszaolvasni nem tudom, mennyire sikerült, majd most meglátjátok!

Lilla, örülök, hogy javul a szemed.
Nitácska, nem tudom mi van veled. Remélem minden rendben és holnap már jössz csupa jó hírekkel!
Kiriki, üdv itt! Sok sikert a terveidhez!
Anda, látom épp csak pár nappal maradtál le mögöttem, én most tartok a végén. Nem semmi milyen hosszú fogyókúrába kezdtél! A képed alapján, amit az iwiwen láttam, nem tűnik ilyen tragikusnak a helyzet.
Viri , az jó, ha kicsit tudsz lazítani és eltereled a gondolataidat, azt mondják az segít. Drukkolok nektek.
Csucsu, Nika, ti hol tartotok?
Melcsi, pocakodon van már valami látható domborodás? Megérkeztek már a rókák és boák?
Encike :?: :?:

Kezdődik az április, ezzel együtt nálunk is a próbálkozás, ha elmúlt piri. Egyik ismerősünktől kaptunk hiperérzékeny teszteket, ami már a menzi jelentkezése előtt 3-6 nappal kimutatja a terhességet.
Szombaton vizsgáztam is egyet, ma pedig ebben a gyönyörű időben kirándultunk egy jót. Bár az április még elég húzós lesz, majd megpróbálok gyakrabban írni és akkor nem kell kisregényeket olvasnotok :oops: .

Pusz

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Vera, nagyon szégyellem magam, hogy kihagytalak! :oops: Örülök, hogy nálatok minden rendben és, hogy babóca befészkelte magát! Miért kell utrot szedned?

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Anda! Sajnálom pirit. Úgy látszik, mi együtt szenvedünk Niagarától. :? :(
Jók az új vonalzók!!! Milyen fogyókúrát csinálsz? Jó hosszú... Átjárhatóságit kell csinálni? Mióta próbálkoztok?

Nita! Merre jársz? Izgulunk érted.

Datolya! Miből vizsgáztál? Mit tanulsz?

Kép

Kép
kiriki
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?