Új privát üzeneted érkezett!

Marek: Akkor egy napon megyünk! :D Én 3/4 9-re. Kíváncsi vagyok, mekkora lesz. Én csak a crl adat alapján vezetek a vonalzóm, de a petezsák+crl alapján egy héttel nagyobb. Majd meglátjuk.

Háát, ahogy nézem, én egy 10-esért fogok gyatyát venni, de mindegy.

Kép
barifelhõ79
 
 


Sziasztok!

Tegnap megvolt az uh!
Baba CRL 6,7 cm, NT 0,19cm (gép szerint 13 hetes+3 napos, és szeptember 29-én kéne születnie...de ugyebár lombik, szóval nem módosítottuk az október 4-et)
Minden szuper, kalimpált, rugdosott.

Ma voltam vérvételen és EKG-n.

UH-os doki: nekem a saját orvosom csinálta az uh-ot. Tegnap körbe is vezetett az osztályon, megmutatta a labort (bemutatta ki fog vért venni ma, aki ma reggel név szerint szólított, amikor meglátott a folyosón!). Az EKG-n sem kellett várni.
Szóval elég jó hangulatban teltek a vizsgálatok.

Viszont a doki a korom+lombik miatt javasolta a kombinált genetikát. Szóval jövő szerda 11.20 géndiagnosztika Istenhegyi út.
Volt ott valaki?

Daisypath Happy Birthday tickers
peva
 
 


Sziasztok!

Tök jó kismama cuccok vannak a C&A-ban. Érdemes benézni, és nem annyira drágák. Legalábbis sokszor van akció...

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 

 
 

Sziasztok!

Ma szabit vettem ki, mert az éjjel nem voltam túl jól. Mostanra már rendeződött, de jól esett 10-ig aludni

Barikfelhő: én a C&A-ba vettem nagyon helyes kismama nadrágot, meg blúzokat. a múltkor akció volt, és nem akartam kihagyni.7-8 ezer körül van egy naci, és 5 körül egy fölső. látom már megelőztek az ötlettel. Szóval ott érdemes körülnézni...

Peva: nagyon örülök, hogy minden rendben volt az UH. én jöv. kedden megyek az istemhegyi útra, a Lintner dokihoz. A bartátnőn volt nála, azt mondta, hogy nagyon kedves és tényleg jó, hogy az apuka is végig ott van, együtt nézhetitek a kis ujjacskáit, és minden kérdésre válaszol. aztán vana vérvétel. ennyit tudok én is.

Megpróbálok egy keveset sétálni, hátha elmúlna a felfájásom....

Kép
kalózlány
 
 


Kalózlány! (vagy akárki, aki volt az Istenhegyin genetikán): apuka is kell? (mert én napközben megyek, apuka vidéken dolgozik)
Úgy láttam vérvétel+uh. Elég vagyok én is. Nem akarom, hogy erre vegyen ki szabit, úgyis olyan kevés van belőle...

Vagy csak úgy érted, hogy apuka bemehetett uh-ra? (mert már volt máshol, és látta a babát. :) . Sőt! Még mikroszkópban is :lol: )

Daisypath Happy Birthday tickers
peva
 
 


KÖZÉRDEKÜ INFORMÁCIÓ! :)

Megpróbálom átvenni a táblaszerkesztést. Ehhez a segítségetekre van szükségem :) Azt szeretném kérni, hogy a tábla infókat PÜ-ben küldjétek el nekem (nehogy kimaradjon valami fontos infó).
És ha hibát találtok, kérlek szintén PÜ-ben jelezzétek, hogy mielőbb kijavíthassam.

Köszi!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek gratula az uh-hoz!!!

Én baromi rossz passzban vagyok, úgyhogy nem is keltek rossz hangulatot! Az álmom és az negatív gondolataim nem hagynak nyugton...

Olvaslak azért Titeket, és örülök az örömötöknek!

Puszi

Andi
Kép
handrea75
 
 


Ha szükséges, kérek javítást a hétfői (03.31-i) táblához:

image{tábla0331} Kép 2008.03.31-i adatok lesznek!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


jól elmászott a szine, de majd még csiszolok rajta... :)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Oké, én is találtam benne hibát :( A következő vizsgálatok időpontja!

Javításra került!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Végre kezdek megnyugodni (és a munka végére érni), szóval pár szó ruha témában.

Neten találtam a Brendon outlet-jét: Soroksári út (már 1 hónapja halogatom, de lassan elnézek oda - még megvárom a genetikát...eddig a 12 hetes uh-ot vártam, mindig van valami :( )
www.babyoutlet.hu
A budaörsi Brendonban vettem gatyát (9ezer), szoknyát (7ezer). De ezek is olcsóbbak az outletben, bár mérethiányiosak gondolom- persze Budaörsön sem volt egy csomó méret....)
Felsőket még nem néztem, az most kezd aktuális lenni - C&A jó ötlet. Ha végre eljutok a Soroksári útra beszámolok róla. :)

A bunkó uh-osok meg pukkadjanak meg! Nem igazán fogják fel, hogy ami nekik rutin, az nekünk a világ legfontosabb dolga jelenleg, és tudni akarunk mindent!
Az Uzsokiban jó nagy volt a kettes számú monitor, amit én láttam, a doki néha megállt, és odafordult, hogy nekem is mutogassa amit ő lát.
Persze eddig paráztam, hogy minden rendben legyen, most meg parázok a szerdai genetika miatt. De azért már nyugodtabb vagyok, szép, fejlett baba, az egyik kezével intett is - látszottak az ujjacskák :). Nagyon bízom benne, hogy jövő heti uh-on is mindent rendben találnak majd. (olvastam, hogy csontokat néznek ott is - mint a tegnapin - csak az picit aggaszt, hogy külön nem tért ki tegnap az orvos pl. az orrcsontra - amiről azt írják fontos a géndiagnosztikán)
Szóval annyira még nem kell irigyelni, hogy túlvagyok a 12 hetes uh- on :) Mindig talál magának az ember aggódni valót! :lol:
De nem akarlak Titeket lehúzni! Pozitív hozzáállás!!! (magamnak is szól)

Hétvégére pihi: elutazunk szombat-vasárnap Prágába - remélem elmúlik a hányingerem! ma reggel is előjött Róka koma.

Andi! Téged miért kerülget a depresszió?

Daisypath Happy Birthday tickers
peva
 
 


Itt van egy javított verzió:

Kép 2008.03.31-i adatok lesznek! Javított verzió!

Ezt ellenőrizzétek, jó?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


NyugtonMalac! Nagyon köszönjük, hogy átvetted a tábla kezelését. :D Nálam a koromat kellene eggyel megnövelni. :lol: Meg a szülés várható időpontja szeptember 23-ra módosult :? azért még reménykedek hátha mégse akarják megindítani a szülést. Ezért az nagyon gáz, ha mindkét időpont bekerülne?

Kép

Kép
perdo
 
 


Pedro: asszem sikerült megoldani a 2 időpontot, majd meglátjuk milyen lesz :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Andi
Mi a baj????

marek
 
 


Sziasztok!

Inez, Láttad a Patch Adams című filmet? Abban van egy rész, amikor a prof. osztja az észt ezerrel Patch pedig csak vigyorog. Nem tudom elmeseélni az egészet, ha még nem láttad, nézd meg! Nekem nagyon tetszett.

Dragonfly nálunk a Tescoban lehet venni mogyoróvajat. Két féle is van. De valóban drága. Azon a polcon szokott lenni, ahol a nemzetközi kaják (kínai, olasz, mexikói stb)

Gabi, Grtaula a képhez! Még,hgoy nem a legnyerőbb! Ott van rajta a csöppség!!! És neked legalább már van! :D

Nyugtonmalac Én is köszi, hogy átvetted a táblát! Nekem a köv doki / uh időpontom hiányzik: április 8.

Peva Örülök, hogy minden rendben veletek! Ne aggódj már annyit! Nem tesz jót! Minden ok lesz a genetikán is. Mert miért ne lenne! Nem igaz??? :D Jó utat nektek és kellemes hévégét Párgában (irigykedem)! Vigyázzatok magatokra!

Andi Don't worry, be happy!!!!

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


Andi!

Mi a baj?! nem szabad rosszra gondolni! az álmok néha hazudnak! az álomkönyv szerint is ami a valóságban rossz, az az álomban jót jelent.pl.: temetés, halál, mind szerencsét hoz. Kérlek ne légy szomorú!!!! a Pozitív gondolkodás rengeteget számít. a Kismamakönyvben az van, hogy megérzi a baba, ha az anyukája szomorú és ideges. azzal ártunk neki ma legtöbbet! szóval fel a fejjel!

Peva! a géndiagnosztikára nem kötelező apukát vinni, delehet,és ha ott van be is jöhet. Nekem ez azért jó, mert a SOTE-n nem jöhet be egyetlen uh-nál sem, és a dokinak nincs külön magánrendelése!

Nyugtonmalac: nagyon köszi, hogy válalltad a táblát!

Megyek főzök valamit, mert hiába itthon voltam, nem igazán tudtam ilyenekkel foglalkozni. Asszem lecsót csinálok, mert fonnyadoznak a zöldségek, és így már senki nem eszi olyan szívesen!

Kép
kalózlány
 
 


Nagyon köce Nyugtonmalac!!! Ügyi vagy! Nálam egyedül annyi van, hogy a köv. vizsg. Április 8. A nevekröl meg megkérdezem este Ádámot, hogy véglegesítjük-e.

Andi!
Nyugi! Pihizz, vagy sétálj egy nagyot (a lényeg, hogy kapcsolj ki), és után már bizti nyugodtabban látod a dolgokat! Bár nem tudom mi a baj, de én is van, hogy teljesen beparázok, akkor Ádám hiába beszél nekem, hogy minden rendben, de pihi vagy alvás után már rájövök, hogy megint túlaggódtam vmit. Ha meg azt vwetted a fejedbe, hogy vmi nem stimmel, akkor menj el dokihoz, és az majd jól megnyugtat.
De sztem nyugodtan leírhatod, h mi nyomaszt, mert azzal is jobb, ha kiírod magadból!

Lányok!!!
Vasárnap (márc. 30) babaruhabörze lesz a HUNGEXPO Vásárközpont "B" pavilonjában. http://www.babaruhaborze.hu/

Betty:
Köc a gratulát a képhez!!! Én is 8-án megyek legközelebb dokihoz!!


Fáj a fejem!!!! :( Lefeküdtem du alunni egy picit, aztán fejfájással keltem.

kgaba
 
 


Hmmmmm. lecsó. :P Na ezt jól elrontottam. Én is csinálhatnék lecsót, de apa már elment lencséért, meg kelkáposztáért. :(

Depresszió: én is hiszem, hogy nagyon számít a kismama hangulata, jókedve, nyugalma a terhesség során, mivel ez is befolyásolja a kisbabája természetét születése után.
Mikor Lilivel voltam terhes (veszélyeztetett, csak fekvős) örökké aggódtam, hogy megmarad-e a kisbabám. Nagyon kellett koncentrálnom arra, hogy végig nyugodt maradjak. Szerencsére meglett az eredménye, egy egészséges, vidám, békés, nyugis kislány. :D Tehát fel a fejjel pocaklényhordozók! Alkossunk imádnivaló kisbabákat magunknak! :D

Súlyos kérdés: van még valaki rajtam kívül, aki kis súlyfelesleggel indult a terhességnek? Én sajnos a kislányom születése után visszaszedtem egy csomó kilót. S most sokkal látványosabb a has méretem, mint az várható lenne ezekben a hetekben. :S

Mindenkinek szép hétvégét! (Ha nem találkoznánk már)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Kép

Ezt várom már nagyon! :P

Legyen végre nyár!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok lányok!!!

látom szép volt a mai termés is!szerencsére!:D
most értem haza gyors zuhi és vissza olvasok!

csak egy gyors kérdés! tegnap már írtam,h fájdogál a hasam!
na,ma azt hittem nem érek haza!a bal petefészkemnél annyira fájt,szúrt!és mintha a fájdalom kinyilallt volna felfelé is meg a hüvelyembe is!annyira rossz volt!!! :(

valakinek volt már hasonló???
Vendég
 


Adri
Én még sose találkoztam a petefészkemmel...mármint nem fájt.
Esetleg dokit felhívni és megkérdezni mi van? Vagy az pénteken hétkor már gáz...? :roll:

marek
 
 


Adri:
Nekem nem volt még ilyen. De sztem nem szabad abból problémát csinálni, hogy fel lehet-e hívni ilyenkor, vagy sem! Vagy naív vagyok?

kgaba
 
 


Adri, nekem mult 7en nagyon fajt a hasam, oldalt, meg alul, szurt, csak fekudni tudtam.... mivel nem vereztem, nem hivtam a dokit, azt mondjak, hogyha verzes is kiseri a fajdalmat akkor van gaz! Lehet, hogy megeroltetted magad... de ha megnyugtat, hivd fol a dokidat, vagy ugyeletet, hogy mit javasolnak...!

Kismamaruha: unokatesom a gportal(?)-on rendelt farmert meg szoknyakat, neki nagyon bejott!

Andi, ne legyel depis! Aludd at, az hatha segit!!!!

En dolgoztam ma, majd elaludtam vegig... rakaptam a csokis-shake-re, mivel semmi melegt nem tudok meginni, plusz nem kavezom, ez az ami ebrentart :)

dragonfly
 
 


Lányok!

Aggasztóan nincs semmi, de semmi tünetem!!!!
Már egyáltalán nem fáj a cicim sem! Borzasztó!!! Reggel voltam EKG-n, és legszívesebben rárontottam volna egy ismeretlen dokira, hogy vizsgáljon meg, tudjam, mi van odabent!
Aztán persze türtőztettem magam, de baromira aggódom... és én nem tudok szabadulni a negatív gondolataimtól.

Andi
Kép
handrea75
 
 


Nyugtonmalac!
Tök jó a tábla, küldtem neked pü-t.

Gabi!
Lányommal kimentünk a Városligetbe motorozni, játszóterezni, kacsákat etetni és kettesben lenni... olyan jó volt! Tényleg jobban is lettem.

Ja, azért van ami elvegye a jókedvem: apa ma is programozik. Pedig most jól esett volna beszélgetni egyet, mert ezen a héten még nemigen volt rá alkalmunk.
Irtó keveset van velünk...én tudok így élni, de azért vannak nehéz perceim. Barbi már nem is kérdezi hol van....ez a gáz, nem én!

Andi
Kép
handrea75
 
 


Sziasztok!

Szia Andi!

Teljesen véletlenül szédültem ide, és látom, hogy nagyon aggódsz. Mintha csak magam olvasnám az előző terhességemnél. Dettó ugyanez volt velem is. Eleinte még öklendeztem és érzékeny volt a cicim, aztán meg semmi, minden elmúlt (folyamatosan csökkenve) a 10 hét környékére teljesen. Habituális vetélő voltam (két gyerek között 5 vetélés) úgyhogy volt okom a parára, az orvos már csak nevetett amikor minden uh előtt "sírtam" hogy tuti nem él, mert nem érzem magam terhesnek. (kórházban voltam, hetente uh-oztak) És akkor felém fordították a monitort, hogy nézzem meg ott dobog a szíve! Most másfél éves huncut kislány.
A pocakban van egy 23 hetes fiúcska is, vele viszont nagyon éreztem-érzem hogy terhes vagyok, ciciben és gyomorban is. A nagyfiammal (7 és fél éves) csak a gyomrom nem bírta.
Minden terhesség más ebből is láthatod!
Menj el egy uh-ra, szívbaj nélkül!!!!! Jogod van hozzá, hogy megtudd mi újság odabent. Mond meg a dokinak, hogy aggódsz és nézzen meg. Nagyon szorítok Neked, hogy minden oké legyen! :D

Üdv,
Orsi
lborsi
 
 


Szia Orsi!

Először is gratulálok a családodhoz! Nagyon kedves tőled, hogy írtál! Én is azért parázok, mert volt 2 vetélésem ezelőtt a lányom születése óta. A lányom előtt nem volt. Nekem azt mondta a dokim, hogy megtanulta a testem, milyen a terhesség, és nagyon akar, de sajna rosszul tapadtak meg és ezért nem lett belőlük semmi...Ettől függetlenül a 12. heti uh-ig rettentő dolgokat képzelek, mert lelkifurdalásom is van, hogy nem vigyázok eléggé. Cipelem a lányom, a csomagokat, rohanok, dolgozom és hát minden egyéb. Későn fekszem, korán kelek. Tudom, más is ezt csinálja! Nem is mártír akarok lenni, csak a lelkifurdalásom okát tárom fel magam előtt is.
Már csak 1 hét és látom, mi újság! Addig is nyugtatom magam és itt relaxálok a lányok között!

Köszi a sok jó szót és további boldog pocakosodást és egészséget kívánok!

Andi
Kép
handrea75
 
 


Szia Andi!

Én sem tudok most úgy vigyázni a pocaklakóra mint szeretném, bár itthon vagyok a kislányommal, de őt is folyamatosan emelgetnem kell (kiságy, autósülés, pelenkázó, fürdőkád), nem tudom máshogy megoldani.

Tényleg nagyon drukkolok Neked, hogy minden rendben legyen, és ez olyan sétagalopp terhesség legyen!
Sajnálom az előzményeket, akkor nagyon is egy cipőben járunk!
Nállunk az 5 vetélésnek meg is lett az oka, 3 után már mindenképpen kivizsgálják az embert, mert nem csak tapadási probléma állhat a hátterében, nállunk az immunrendszerem reagált túl intenzíven és lökte ki a babákat, és mindezt úgy, hogy már volt a férjemmel egy közös gyerekünk.

Progeszteron készítményt kapsz most? Gondolom írt az orvosod fel, ha tapadási elégtelenségre gyanakszik...

Üdv,
Orsi
lborsi
 
 


Andi
Gondolom emlékszel, hogy a hétvégén pont ez volt a bajom. Nekem sincs semmi tünetem, és én is rettenetesen félek, csak próbálok nem tudomást venni róla. Nekem azt mondták, hogy ne izguljak, úgyhogy én is azt mondom neked, bár attól még én ugyanúgy be vagyok tojva.
És sajnos az én férjem is rengeteget dolgozik, szinte csak aludni jár haza, úgyhogy ezt a részét is meg tudom érteni a gondodnak!

De nyugodtan leírhatod, ha valami bánt, mert itt mindig lesz valaki, aki megpróbál segíteni... Legalábbis én ezt tapasztaltam.

Most megyek. Nem osztom tovább az észt, mert mindjárt éjfél...

Jóccaka :arrow:

marek
 
 


Szia!

Bocs, most tudtam visszanézni.
Nem kaptam semmi hormont, azt mondta a dokim, hogy szerinte nincs szükség rá, mert a 7. héten (1 nappal a 8. betöltése előtt) voltam az első uh-n, és akkor minden ok volt, tehát a megtapadás rendben lezajlott, lett szívhang is.
Aztán volt egy parám és berontottam a kórházba hozzá (a laborba mentem, tehát házon belül is voltam éppen..), és kértem, nézze meg, minden rendben van-e? Akkor is ok volt, azóta pedig várok.
Nem is voltam így betojva, de mostanra tényleg semmi "bajom" nincs, a cicim erezete és a mellbimbóm átváltozása az egyetlen tünetem. Ezek pedig, mint tudjuk elég sokáig nem változnak még vissza az eredetire, bármi történjen is...
Azért mostanra már összeszedtem magam, és holnaptól igyekezni fogok mindezt úgy felfogni, hogy nekem milyen jó, és mennyire gáz annak, aki rosszul van.
Itt is sokan írnak erről, nagyon sajnálom is őket, mert azért 40 héten át közel ugyanúgy kell teljesítenünk és élnünk, mint előtte, és egy állandó, hetekig tartó rosszullét állati nehézzé teheti a mindennapokat. Lesz még pont elég bajunk, amikor 40 fokos hőségben, augusztus közepén slattyogunk a már viszonylag (ikreknél abszolút!!) nagy hasunkkal! Az sem lesz gyerekjáték!

Látod? Máris pozitív lettem??????!!!!!!!!!!!!

Nagyon köszi a beszélgetést, nézz be hozzá(m)nk néha!!!

Jó éjt mindenkinek!
Hajrá babák és mamák!

Andi
Kép
handrea75
 
 


Hali Marek!

Jó, hogy még elcsíptelek! Én is pont rád gondoltam!
Tojjuk össze magunkat együtt? No azt már NEM!
Minden ok lesz!!!!! Annak kell lennie! És olvastam ám, hogy vannak már csíkjaid és hogy Te is nemsoká mész uh-ra! Ez már azért valami!

Aludj jól! Valamikor jövök, de be vagyunk osztva rendesen a hétvégén...

Andi
Kép
handrea75
 
 


Sziasztok!

Köszönöm, hogy bekerületem a táblázatba. :) A neveket is fixáltuk a férjemmel: Klára/Gergő

Marek!

Ezen a héten ugyanígy paráztam, mert én sem érzem, hogy terhes vagyok...hányinger, émelygés szinte teljesen elmúlt...a hőemelkedés is alábbhagyott kicsit (mérted a tiédet? 36.9-37.4 között szokott lenni a kismamáknak az első pár hónapban...)
De azt gondoltam, hogy a testem megtanulta az új helyzetet. Úgy szoktam tesztelni magam, hogy különböző ételekre gondolot, és ha valamelyik undort vált ki belőlem, akkor minden rendben. :lol:

Szöszke
szöszke
 
 


Sziasztok!

Már 1/2 7 óta fent vagyok, bújom a netet, amíg a párom alszik. Korán kel, aki már 9-kor elalszik. Egy csöppet enyhült a fáradtságom, napközben már nem tör rám annyira az álmosság.

Tegnap vettem egy fekete szövet kismama gatyót, megkönnyebbülés. :D Anyukám, meg a párom is leszúrt, hogy meddig akarok még tövig lehúzott sliccel az egy szem még rám jövő gatyámban járni. Tegnap is ültem bent a melóhelyen nyugodta, lehúzott sliccel, mikor bejött a főnök. Szerencsére csak kérdezett és nem kellett felállnom, vicces lett volna. :lol: Persze nem esik le a gatya rólam így sem.

Adri: remélem jobban vagy! Én a szalagjaimat érzem, hogy húzódnak, főleg éjszaka.

Nyugtonmalac: remek a tábla, köszönjük!

Anyukák, akiknek nem csak Pocaklakójuk van: milyen krémet használtatok a pocakotokra? Mi vált be? Nem mintha nekem lennének már csíkjaim, bár valószínűleg hajlamos vagyok rá, mert a combomon megvannak a fogyás-hízás jelek.De gondolom, időben, megelőzésképp kell a krémezést majd elkezdeni.

Mindenkinek pihenős, napos és leginkább vidám hétvégét kívánok! :lol:

Kép
barifelhõ79
 
 


Sziasztok!

na tegnap csak nem volt már erőm írni!jól le is maradtam megint! :lol:

Köszönöm a hozzászólásokat!mióta tegnap hazaértem azóta pihenek,fekszek és már nem is érzem szerencsére!a dokim nem hívtam fel,ugyanis már épp nagyban boroztak apával!tegnap pont nálunk voltak,mert fogott pár halat és a lányok meg azt csinálgatták! :lol:

elolvastam mindent,de szokás szerint alig emlékszem már! :oops:

Andi:én is csak csatlakozni tudok az elöttem szólókhoz,h kitartás és pozitív gondolatok!!!!de látom már szerencsére jobban vagy!:D
csak így tovább!

Nyugtonmalac: nagyon jó a táblázat!én is megköszönöm,h elvállaltad! :D

Peva:prága gyönyörű lehet!érezzétek jól magatokat!én titokban kicsit irigykedem is! :D nekem ismét dögunalom lesz a hétvégém! :lol:

Betty:nem láttam a filmet,de majd igyekszem!:D

a tünetekkel kapcsolatban!...én sem mondhatnám,h elárasztanak!nekem sincs semmi igazából!a cicimmel nincs semmi(nem nő,nem feszül,nem változik a színe), és a pocim is tök lapi még mindig! :(
ugyhogy nekem sok bajom nincs a kismamiruha vásárlással! :roll:
de én már egy ideje ritkán hordok nacit! vettem pár hosszú pulcsit meg tunikákat és hozzá vastag harisnyákat meg cicanadrágokat!
nagyon kényelmesek! csizmával és kiscipővel hordom!:D nekem nagyon bejött!
úgy szeretném,ha már lenne pocim!tök fura,h 3hónapos terhes vagyok és nem látszik!pedig én mindig azt hittem,h ilyenkor már fog! :lol:
na mind1!ilyenkor mindig azzal nyugtatom magam,h örüljek neki,mert lesz még nagy pocak is és az már fárasztóbb lesz,meghát nem lehet 9 hónapig nagypocija az embernek! :roll:

képzeljétek mi történt tegnap!elmentünk moziba a plázába és annyi narilevet sikerült meginnom közben,h a végén tűztem a wc-re
és ahogy lerántottam a harisnyát és a wc fölé gugoltam véletlen hozzáértem a pereméhez!mind2 combommal! :evil: olyan ideges lettem,h majdnem elbőgtem magam!soha nem történt még ilyen!
szerencsére volt nálam laktacid kendő!4et gyorsan szét is dörzsöltem magamon,aztán irány haza(kb fél óra) alapos zuhi aztán térdtől derékig bekentem magam canestennel!
és most reménykedek,h nehogy elkapjak vmit! :evil:
veletek történt már ilyesmi???

na nem húzom tovább,így is hosszú lettem! :roll:

szép hétvégét mindenkinek! :D
Vendég
 


Sziasztok!

Nahát! Mennyit írtatok! :) Tök jó!

Tünetmentesség: sztem az a jó, hogy mostanra kezdenek enyhülni a tüneteink. Nem akarunk feltétlenül elaludni mindig és mindenhol, nem szakadnak le a melleink, nem öklendezünk nap mint nap, ha éhezik a pocak... Kb mostanra érett meg a méhlepény, és kezdi átvenni a babanövesztgetéssel kapcsolatos munkálatokat. Így ott termelődnek a tünetgyártó hormonok is, és mi ezért mentesülünk a nyomásuktól. Ez jó. Egyrészt, mert nem kínoznak a tünetek, másrészt, mert tudhatjuk, h minden rendben van: kialakult a lepényünk, és ellátja a babánkat. :) Nem?

Amúgy van egy tünetem, ami nem múlik: híg agy :) Mindig elfelejtem, hogy mikre szeretnék válaszolni valamit... :S

Szöszke: felvittem a táblába a neveiteket :) Szép neveket találtatok! A Klára a kedvencem :)
Nekem is végig hőemelkedésem volt. Nem tudom miért mértem meg, de néha megtettem. (Mostanában már nincs ez sem :) )
A terhesség ellenőrző teszted nagyon tetszik. :) Én a hangulatváltozásaimból tudom, h még minden oké lehet, Simán elsírom magam egyik pillanatról a másikra, és felhőtlenül tudok kacagni a következő pillanatban. Plusz elég harapós is vagyok mostanában....

Barifelhő: pocakkrémem van/ volt (aventes olajok, krémek, meg vichy is) de nem nagyon használtam őket... :D Persze így a hatékonyságukat sem dicsérhetem... Nincs miért :D Amúgy az aventes volt a kedvencem, de csak a terhesség 3. harmadában használtam, mikor masszőr jött hozzám, és ő kenegette fel. Annak finomabb illata van.

Inez: Én annyira irigyellek! A lapos hasad miatt. Nekem már most nagy a hasam. Meg is kérdezik, h hányadik hónapban vagyok, s alig merem bevallani, hogy "csak" a harmadik. :S Az a baj, hogy Lilivel a 3 hónapos fekvéskényszer miatt szépen felszedtem a kilókat. Aztán a veszélyezettség miatt nem mozoghattam le. De aki csak fekszik és terhes, az is kénytelen enni, ha nem akar rosszul lenni. Hiába ettem szinte csak gyümölcsöket. Mindegy. Aztán megszületett a lányom. Valamennyi kiló lement (kb a fele annak, ami feljött a terhesség alatt) Aztán lassan megint felmásztak a kilók. Most annyival kezdtem a terhességet, amivel az előzőt befejeztem. :S Így nem nehéz nagy pocit birtokolni a 3. hónapban. És annyira eljárnék tornázni, de a munka és a kislányom nem engedi. :(

Ez van. Hátha lesz ez még jobb is. :)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Már csak 200 nap! :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!

ÉN ma elég nyomi vagyok, úgyhogy nem is zaklatlak benneteket sokáig. SEmmihez sincs kedvem, szurkál hasam ... semmi se jó igazán. REmélem holnapra elmúlik.

Nyugtonmalac - én az első babámat várom és van rajtam felesleg bőven. 172 centimhez 80 kg. :oops: A legtöbb a hasamon van. Világ életemben ilyen voltam. Viszont az elmúlt 11 hétben még nem híztam. Meg is vagyok lepődve rajta. A héten még hordtam afarmerom, de igazán jó volt levenni, mikor hazaértem. Asszem lassan feltérképezem a szekrényt, mi az ami még hordható, de hamarosan kénytelen leszek beruházni vmi nacira.

Na, megyek nyűglődni. Az enyémnél szebb napot mindenkinek!

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


Sziasztok!

Én is vagyok ma, csak állandan úton. Most is épp arra várok, hogy telefonáljanak és el tudjam vinni a kocsit mosatni. Kb. egész délelőtt ezt vártam... :evil:
Egyébként Prágába én is elmennék, lehet, hogy mondom is az uramnak, hogy menjünk el egyszer egy hétvégére. Mondjuk egyszer már voltunk, és nagyon tetszett.
Sensie-ről tud valaki valamit? Elég rég járt erre... :roll:

marek
 
 


Sziasztok! :lol:

Olvasok ám ezerrel én is!

Nyugtonmalac! Szupi a táblázat! Köszönjük, hogy átvetted! :lol:

Tünetekhez - egyetértek Nyugtonmalaccal, hogy azért nem baj ám, hogy így az első trimeszter végére elmúlnak! :wink: Nyugiiiii! :lol:

Krém - én mióta tudom, hogy babás vagyok babakrémmel kenem reggel, este a pocim! Hátha jó lesz! :roll:

Betty - én tegnap voltam nyűglődésen! Ma viszont szuperaktívan keltem! Takarítási mániát kaptam, így meg lett pucolva a karácsonyos ablak, ágynemű csere! 4 adagot mostam, teregettem, főztem! (Ebből egy adag barátnőm kismam cuccai! 2 gatyó is van benne!) :lol:
Azt hiszem lassan kezdődik az az időszak, amikor több energiánk lesz mint valaha! :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jaj! Később folyt.köv., de apjuk hazaért! :lol: [/u]

Kép
bettike
Eger
 
 


Bettyna: örülök (őszinte bocsánat), hogy nem vagyok egyedül a problémámmal... ;)
Tudod, a második babák (meg a többi is) már "előre kitaposott úton járnak". Ilyenkor gyorsabban, könnyebben nő az anyuka hasa. Nekem már Lilivel is hirtelen nőt nagyra a hasam, kb 4-5 hónaposan. Sztem, nekem ilyen a szervezetem. Remélem, jól érzi benne magát a kisember. :P

Bettike: jó nektek, hogy van türelmetek krémezgetni. Én sosem voltam jó ebben. Biztosan jót tesz a bőrötöknek :) (irigy)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Nyugtonmalac
Én sem szeretek krémezni, ezért én minden fürdésnél babaolajat használok a hasamra. Az előző terhességnél jó is volt, bár akkor a hasam is rugalmasabb volt mint most :oops: Most viszont szerintem a legdrágább csodaszer sem fog segíteni. Nem ezen múlik, úgyhogy az olajat is csak azért használom, mert baromi száraz a bőröm.

marek
 
 


jajj,Lányok én annyira,de annyira unatkozom!!! :(
kettesben maradtunk a kutyával! Rajmim pestre ment én meg nem mertem a tegnapi fájdalmak miatt!:(

Főztem ma spenótot!persze nem lett a legjobb!miota terhes vagyok nem megy úgy a főzés!eleve nyűgnek érzem (pedig egyébként szeretem csinálni) ,nem bírom a szagokat,nem szeretem kóstolgatni! :?
ráadásul ma sietnem kellett,h Rajmi tudjon enni,mert aztán ugye indult és nem tudom,h csináltam,de úgy rávágtam a kamra ajtót az orromra,h lehúztam a bőrt,bedagadt és ilyen pirosas lilás színekben pompázik! Hurrá! :evil:

a legutóbbiban elfelejtettem írni,h tegnap megvolt az első szeretkezés(január óta)! és olyan érzésem volt mintha most csinálnám először! :lol: nem volt jó,és közben olyan zsibbadás szerű érzésem volt a hugycsőben!ilyet még sose éreztem!
végig az járt a fejemben,h mit érezhet a baba :oops: ...
hamar fel is adtuk,mert Édesem is mondta,h érzi,h nagyon merev vagyok és így nem jó!kérdeztem tőle,h ő nem gondolt e a bébire és mondta,h ő próbálta kizárni!...nekem nem ment.... :(
remélem sikerül majd megszokni :lol:

Nyugtanmalac:tetszett,amit a tünetmentességről írtál!megnyugtató!!!:D
Vendég
 


Nyugtonmalac: elfelejtettem írni,h a köv.doki időpontom ápr.3, nincs tesó és szolnok a városom!:D köszi


amúgy a kenegetéshez én is lusta vagyok,de majd ha lesz vmi pocak akkor azért sztem csak elkezdem!biztos ami biztos :wink:
Vendég
 


Marek: kösz a babaolajas-fürdős tippet. Megpróbálom.

Inez: felvittem az adatokat :)
Főzéshez csak azt tudom javasolni, hogy mindig azt főzd, amit megkívánsz. Nekem csak ez működik. Képtelen lennék olyat főzni, amitől undorodom, vagy amit nem kívánok. De ha rá vagyok izgulva, akkor aztán nagyon bedobom magam. És megy a kóstolgatás is. :) Aztán meg az evés is... meg kilók is jönnek, meg a pocak is nő. (köhömm) :D
A bibis orrodnak jobbulást! Máskor vigyázz jobban!
Szex nekem sem az igazi. Kívánom, de nem olyan jó, így hamar elmegy a kedvem tőle. Ez normális dolog terhesség esetén. Ezt írják az okosok. :)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


sziasztok lányok!

van egy pár perc szabadidőm gondoltam beugrok!

Rosszullét: az utóbbi két hétben minden reggel epét hányok! eddig csak émelygett a gyomrom, és hányinger volt, de most ez a menetrend szerű hányás! kiborító! most ezen aggódok, hogy ez normális? eddig nem volt ilyen.csak rosszullét,de nem hánytam.nemtom, majd kedden rákérdezek a dokinál.

Szex: már nem olyan mint régen! nekem folyton a babán jár az eszem, és hogy biztos érzi ő is, hogy valami történik. De a férjemnek szüksége van rá. hála istenenk nem olyan gyakran...
kicsit rossz érzés, mert eddig mindig élvezettel csinálta az ember, most egy kicsit kötelességnek érzem...Szóval nehéz ügy. Amúgy olvastam, hogy a babának biztos nem árt, védi a magzatvíz és a nyákdugó a fertőzéstől, de akkor is. el kell még teljen egy pár hónap mire olyna lesz mint régen! ha lesz egyáltalán olyan?!

Főzés nekem is gáz,ma a hűtő kimosása közben éreztem a véghetetlen undort, minden kaja iránt. a húsokkal vagyoka a legnagyobb gondban. nyersen is iszonyú intenzívnek érzem a szagukat! és nem is nagyon kívánom őket!

Nyugtonmalac: a plussz kilók ratam is megjelentek, és november óta méhpempőt szedtzem, természetes immunrendszer javítóként, és mivel roboráló a hatás, az a 3-4 kg meg is látszott. szóval annyi plusszal indulok és is. ezért próbálok nemzabálni(bár a hányingertől nem is kell).ÉS szeretnék kismama tornára is járni, gondolom a 12. héttől lehet, ha minden rendben van!

Bocs, ha túl hosszú lettem, kellemes hétvégét mindenkinek!

Kép
kalózlány
 
 


Sziasztok lányok!

Nálam is a hús vágja ki a biztosítékot...egyszerűen rá sem bírok nézni...semmilyen formában sem.

Szex: szegény férjecskék sovány koszton vannak mostanában...én többet kényeztetem ebben az időszakban, nehogy azt higgye, elhidegültem. Több a hátsimi, a talpmasszázs...és amikor van gyomrom hozzá, akkor főzés is akad..pl. ma gyümölcslevest csináltam... Persze ez csak egy ideig jegelheti vágyaikat. :D

Pocak-méret: tegnap olvasgattam a neten, hogy igazándiból csak a 16. hét körül kezd valami majd látszani. Hmmm...addig meg vághatjuk a centit, hogy végre az ultrahangon kívül is láthassuk a jeleket...

Szöszke
szöszke
 
 


Ti ennyire nem bírjátok a húst?és ha én igen az baj??? :?
minden fele azt olvasom,h ilyenkor nem szeretik a mamik a húst,de persze én simán eszem minden formában! :lol:

egyébként a szexet most én is inkább kötelességnek érzem! :lol:
de nem akarom szegény Drágám teljesen kikészíten! :lol:

Nyugtonmalac:Köszi!Köszi! :wink:

Szöszke:ezek szerint neked sem látszik még semmi?! :roll:
Vendég
 


Sajnos nem látszik semmi...majd talán 1 hónap múlva. Addig be kell érnem az émelygéssel...meg az ultrahanggal. A nacijaim is rám jönnek gond élkül. El sem tudom képzelni, milyen lesz, amikor szorítani fog...persze addigra jobb idő lesz, és lehet majd szoknyában járkálni.
A húsevéstől sem mindig undorodom, pl. a húsvéti sonkát gond nélkül eltüntettem...szóval vannak kivételek...csak úgy általában valahogy finnyás lettem. :? De ez érthető...így védekezik a test az össze-vissza zabálás ellen...
szöszke
 
 


Adri
Én is húszabáló maradtam :lol: Ez egyáltalán ne aggódj! Én például bármit meg tudok enni, bármilyen mennyiségben. viszont szerencsére a csoki nem esik annyira jól, mint régen. Mert egyébként nagy csokimániás voltam, nem volt időm kajálni, ezért mindig csokit ettem, ami helyrebillentette a cukorszintem. :lol:

szex-szerintem kedden végre egymásnak esünk, mármint ha jó hírekkel jövök haza. Persze most se lesz olyan mint régen, mert én eléggé görcsölök közben. Nagyon durván bekeményedik a méhem, ha orgazmusom van, úgyhogy most az a cél, hogy nekem azért ne legyen olyan nagyon jó... :cry: De akkor meg mi értelme? :lol: :roll:

Asszem megyek lefeküdni, hosszú volt ez a nap.
Jóccaka :arrow:

marek
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?