Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Anda:Sajna a tesztet,de ez még tényleg nem jelent semmit :)

Egyébként nekem már kimutatta a teszt a 4 hetes terhességet!Pedig nem is volt érzékeny!De mindenkinél más és más!Eléggé nehezen viselem most a rosszulléteket! :? Habár a Hannánál is így volt!Hányni még nem tudok,de kegyetlen rossz a közérzetem!Tegnap elmentem a Tescoba vásároltam pár dolgot+ megkívántam a görög salátát,amit és szoktam csinálni(ma már rá sem bírok nézni) és amikor vártam a pultnál,hogy kiszolgáljanak(feta sajtot vettem) majdnem odaraktam a taccsot! :shock: Ahogy megéreztem a szalámik szagát készen voltam!Ma nem is főzök!Elmegyek egy kifőzdébe és veszek vmi menüt a Hannának! :?

Na de megy ám a drukk neketek :D :D :D :D Anda-Nita-Csucsu :D :D :D

Lilla-Virág:Merre vagytok :?:

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Melcsi:
Köszi a drukkokat! Remélem bejön! :roll:

Kép
anda81
 
 


melcsi köszi,hogy drukkolsz értünk!
de érzem,hogy én akkorát fogok csalódni vasárnap! :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Nita:
Most én mondom! Ne add fel! Még lehet babóca a pockaodban! :lol:

Kép
anda81
 
 


nemhiszem mert egy nőgyógyász levélben most válaszolt nekem és azt mondta ha a második teszt negatív akkor ne éljem bele magam a terhességbe! :cry:
anda és veled miujság?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


anda még lehet azért baba hiszen lehet a péd sem középidőben volt de tényleg várj kicsit még a kövi teszttel:)

nika70
Salgótarján
 
 


Nita: Már írtam ezt levelezés útján nem tudja megmondani. Hisz még csak 4hetes lehetsz. és legkorábban az 5hétben lehet biztosat mondani.

Kép
csucsu05
 
 


drukkolok neked meg azért még magamnak is!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi a drukkokat! Kívánok minden babára vágyónak jövő hétre zebrás teszt esőt! :lol:

Kép
anda81
 
 


jöhetne az tuti az a zebrás teszteső!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melcsi: mostanában nagyon hiszti Kende. Alig tudok géphez jönni. :( Amúgy velünk semmi extra nincs. Úgy érzem ez a hónap se jött össze, de már letojom...

Csucsu, Nika, Nita, Anda: drukk, hogy nektek zebrás legyen a teszt!!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 



Vera:a másik topicban már gratuláltam ez nagyon jó hír ezért itt is gratula:)

Kép
csucsu05
 
 


Csajok olyan émelygés jött rám egy 10 perce:) remélem azért mert baba lesz :)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika: Én is ásványvizet iszok annyira hányingerem van. vagy csak a melegtől lehet?

Kép
csucsu05
 
 


Vera: Gratulálok! :D Nekem is 9 mm-es petezsákot mutatott kedden a gép :D Mi az az utro :?: Miért írta fel a doki :?:

Ha vki tudja,mondja ám meg?!

Csajok!Azok a fránya tünetek :wink: :D Drukk mindenkinek :D

Viri:Olvastam az alattunk lévő topicba,hogy Kende elkezdte a dackorszakot!Hanna is ennyi idősen kezdett ellenkezni velünk!A férjem nehezebben viselte,ha a boltban vagy ismerősöknél elkezdett hisztizni,akkor az ölébe fogta és rákiabált,ami nem a legjobb módszer :? Én azt csinálom,amikor hisztizik,hogy nem foglalkozok vele!Elfordulok a boltba és megyek a pénztár felé vagy legugolok hozzá ,megfogom a kezét és megkérdezem tőle erélyesen: BEFEJEZTED?................erre ő: NEM!..........erre én:JÓL VAN LÁNYOM MAJD MEGNYUGSZOL!....................és megnyugszik,olyankor mindig azt mondja: ANYAAAAAAAA ÉS AKKOR MONDOM,HOGY NINCS SEMMI BAJ,DE VISELKEDJEN OKOSAN!

Nálunk a kéz megfogás a probléma!Mert ő olyan menő nagylánynak hiszi már magát,hogy nem kell megfognia a szülei kezét,nálunk ezen szokott menni a harc!Olyankor végigordítja az utat :? :shock:

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Hali lányok!

Jelentem ma alkottam! Kolbásszal töltött karajt csináltam rizibizivel! Életemben nem csináltam még. Nagyon fini lett, büszke is vagyok magamra, mert a párom azonnal repetázott, és közölte, hogy én vagyok a világ legjobb szakácsa! Embarassed Embarassed Ez nagyon jól esett a pici lelkemnek!

Ezek szerint én mégse vagyok terhes! Nekem nincs hányingerem! :?

Vera:
Gratula a bébikéhez!

Kép
anda81
 
 


hát én még nem élem bele magam semmibe sem de evés után meg ég a nyelőcsövem de ez már három napja :):):):):) jövő szerdán kb szerintem tesztelek ha nem jön meg addig:):):):):):)

anda: aztaaaaaa ügyi vagy amúgy nem jelent semmit a hányinger hiánya :) Gegével én nem voltam se kívános se nem voltam rosszul kajáktól szóval ne add fel csak délután volt émelygésem semmi több azt itt van a 14 hónapos kisfiam :):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


sőt amig nem mondta a doki hogy igen babás vagyok addig nem is émelyegtem ez 6 hetesen vol kb

nika70
Salgótarján
 
 


nekem se volt hányingerem,sőt semmilyen tünetem nem volt egyik babánál se! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Akkor még reménykedhetek.... :D

Kép
anda81
 
 


Sziasztok Lányok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok. Olvasgattalak benneteket, nagyon jó kis csapat vagytok.

A férjemmel második hónapja próbálkozunk a babával. Bízom benne, hogy most sikerült. Hétvégén kiderül. :)

Melcsi!

Írtál a málnalevélről. Én erről csak azt hallottam, hogy segít a szülésnél, meg hogy nem lehet inni kismamáknak az első három hónapban, mert vetélést okozhat. Peteérésre is jó lehet? Én a cickafarkot és a palástfüvet iszom. Az nem jó?

Kép

Kép
kiriki
 
 


Szia Kiriki! Üdv. nálunk! Persze, hogy csatlakozhatsz! Mielőbbi babásodást kívánok!

A gyógynövények ügyében Melcsi biztosan segít, én sajnos nem értek hozzájuk :oops:

Írj egy picit többet magadról! :D

Kép
anda81
 
 


Ja, és mennek a drukkok a hétvégi zebrás teszhez! :D :D

Kép
anda81
 
 


üdv köztünk kiriki! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
tudhatunk többet is rólad???? :oops: :lol: :roll: :!:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kiriki: szia és üdv köztünk. Remélem akkor hétvégén zebrásat tesztelsz:)

Kép
csucsu05
 
 


Anda!
Köszönöm az üdvözlést, nagyon kedves vagy!

Nemsokára 28 éves leszek. Egy állami hivatalban dolgozom, köztisztviselőként. Szeretem a munkámat, általánosságban jók a kollégák is. Persze kivételek vannak :( Szabadidőmben szeretek festegetni, szalvétatechnikázni. Rengeteg képet, tárgyat csináltam már a lakásunkba, s ajándékba is.

Milyen fincsit főztél. :P Én is szeretek újdonságokat kipróbálni. Szerencsére a férjem is "vevő" ezekre.

Nem vagy tejcukorérzékeny? Anyukámnak is ilyen hasmenéses problémái voltak, s nagyon sokára derült ki, hogy laktózérzékeny.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Milyen kedves fogadtatás... :D :D :D

Remélem, hogy zebrás tesztem lesz.

Nektek is jó zebrásodást!

Kép

Kép
kiriki
 
 


Csajok!

Hol lehet ilyen szuper vonalzót feltenni? Kérlek segítsetek!

Kép

Kép
kiriki
 
 


hajrá kiriki! sok sikert!!!!!!!!! :lol:
nekem vasárnap derűl ki a dokibácsinál van e baba vagy sincs!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szorítok neked Nitácska!+++++

Kép

Kép
kiriki
 
 


Én még nem tartok a dokinál. Terveim szerint (ha addig nem jön piri) szombaton tesztelek. Nehezen bírom addig... :cry:

Kép

Kép
kiriki
 
 


első baba lesz? :oops: :lol: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kiriki: üdv közöttünk :) én mondjuk nem régóta írok ide de nagyon rendesen a csajok hamar befogadtak :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Kiriki:
Sajna nem tudom, hogy tejcukor érzékeny vagyok-e, mert a házidokim nem adott anno beutalót a gasztroenterológiára. Én már úgy vagyok ezzel a hasmenéssel, hogy van olyan időszakom, amikor felszívom magam és azt mondom, hogy csakazért is utána járok, de általában mindíg csalódnom kell. Rengeteg mindent kipróbáltam már, a belgyógyásztól, a vastagbél tükrözésen át a gyógynövényekig mindent! És semmi sem segített! :cry:

Vonalzó:
Legtöbbünk a www.noivonal.hu vagy a www.babafalva.hu oldalon regisztrálnak és ott lehet ilyen vonalzókat csinálni. Ha megcsináltad, akkor a profilodban, az aláíráshoz be kell illeszteni a vonalzó url-jét és máris kész! :D

Kép
anda81
 
 


ja, elfelejtettem, hogy a végén az elküld gombra rá kell kattintani. Amikor kiírja, hogy a profilod megváltozott, akkor kész! :D

Kép
anda81
 
 


Sziasztok!

Üdv köztünk Kiriki! És remélem te is nemsoká babásodsz. Olvastam érdekel tea téma. Én most málnát iszom, de ha pozi az lh, akkor jön a palást, ma vettem.

Vera!
Mikor is volt anno vetélésed? De jo, hogy babás vagy, neked bejött!
encike 2
 
 



Vera: ésa doki tényleg nem mondta, hogy kellet volna mensizni? Vagy ha beágyazódik a baba akkor a méh regenerálodott már?

Kép
csucsu05
 
 


Jó reggelt! :D

Vera:
Fogós kérdése van Csucsunak! De a doki azt mondta, hogy minden rendben nem? Kivéve azt a két relytéjkét, ami az UH-n van! :?

Kép
anda81
 
 


Anda: Jü kérdéseim vannak úgye? csak azért kérdeztem Verától ezt mert úgye azt mondják kell utána pihenni 3hónapot. Persze ha beágyazódik akkor biztos helyre állt a dolog. Lehet a pötty egy kis vérömleny ami majd felszívódik.

Kép
csucsu05
 
 


Dr. Csucsu rendel! :lol:

Kép
anda81
 
 


Anda: Ja ha doktor lennék akkor magamnak is tudnék válaszolni:)

Kép
csucsu05
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
anda81
 
 


Sziasztok!

Vera: örülök, hogy minden oké volt tegnap ;)

Melcsi: nálunk tegnap óta a legújabb dili, hogy a lépcsőn egyedül akar közlekedni. Na mi egy panel 4. emeletén lakunk nincs lift. Gondolhatod fél óra mire leérünk. Nem foghatom a kezét. És az utcán se akarja, hogy fogjam a kezét. Gr….

Kiriki: üdv minálunk. ;) Remélem hamar babás leszel!

Enci: ugye azt tudod, hogy a palástot csak akkor kell elkezdeni, mikor már tuti meg volt az ovud! Különben nem fog megrepedni a tüsződ!!! Általában az ovu után 2-3 nappal szabad elkezdeni!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!

Vera!
Azta milyen merész csajszi vagy!!!! Remélem minden rendben lesz. Ilyenkor hogy számolják ki aszülés napját? Én azt hittem régebben volt a dolog.

Virág!
Igen tudom, hogy ovu után kell inni. Ma tartok az 5. cn-on. Gondolom a 7. naptol kezdem, de tuti a 10. nap után lesz pé. Van lh, ugyhogy belefér.

Ja Vera ugye nem felejtkeztél el rolam? Kaptál privit még a 15-ről?
encike 2
 
 


Hát a baba méretéből de én tudom a fogantatásának napját.

Csucsu Álltalában elég ha csak egy mensit megvárnak az ilyet átéltek de a 3 hónapot biztonság miatt mondják meg a lelkiek miatt. Pl vegyük azokat akiknek frissítés miatt csinálnak egy egészségügyit és utána rögtön teherbe is esnek. Nálam ha úgy vesszük már normál esetben meglett volna az első mensi mert a műtét után másfél hónapra estem teherbe. Én úgy gondoltam hogy a szervezetem tudja hogy meg tud e tapadni vagy nem. Igen kockáztattam és még azért a para bennem van.

És úgy néz ki hogy nem április 10-én fogok menni dokihoz hanem hamarabb mert csak egy doboz utrot írt fel és azt 3x1-el szedem az csak 10 napig elég és az nem fog kitartani a mostani csüthöz két hétre. Így hétfőhöz egy hétre megyek hozzá nem csütörtökön.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Vera!
Szurkolok nagyon, hogy minden rendben legyen!!!!! :D :D :D

Kép
anda81
 
 


Hello Lányok!

Vera, Melcsi Nagy gratula a babócákhoz!

Nitácska: Igen, első babára "gyúrunk".

Kép

Kép
kiriki
 
 


Encike!

Igen, érdekelnek a teák, meg minden egyéb, ami segít, hogy legyen egy manócskánk. Én cickafark teát iszom, aztán pedig palástot.

Kép

Kép
kiriki
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?