Új privát üzeneted érkezett!

szia Nita

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu:
LAPTETŐ!MÁR MEGINT! GYANÚS VAGY TE NEKEM! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
anda81
 
 


Anda: Majd meglátjuk:)

Kép
csucsu05
 
 

 
 

Lányok én is megyek! Jó éjszakát nektek!

Kép
anda81
 
 


anda de ne legyél elkeseredve ha nega mert még nagyon korai mint csucsinak van valami nagyon érzékeny teszted?

nika70
Salgótarján
 
 


Datolya-Csucsu-Anda-Nita-Viri:Köszi szépen!Már tényleg megnyugodtam :D :D :D :D :D Mikor hazaértem reggel 9-től 11-ig pihiztem a Hanna meg körülöttem játszott,de olyan jól esett!

Anda:Nagy drukk megy holnapra :!: :!: :!: :D :D :D Olvastam az alattunk lévő topicba,hogy este felé van hányingered,hát nekem is :D :D :D :D :D :D :D

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Gergővel nekem is csak délután este felé volt hányingerem :):):):) szóval még bármi is lehet :):):) drukk megy ezerrel:)

nika70
Salgótarján
 
 


nekem is mindíg este volt hányingerem ha volt is a Mátéval!
amugy semmi más tünetem nem volt soha egyik babánál se!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hali!
Csak gyors bekukk és értesítés! A reggeli tesztem NEM MŰKÖDÖTT! Nem jelent meg a kontoll csík az ablakban, pedig mindent úgy csináltam, ahogyan le volt írva! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Kép
anda81
 
 


ANda. Sajnos ez nagyon nagyon ritkán előfordul. Csinálsz akkor holnap egyet?

Kép
csucsu05
 
 


Na itthon maradtam, mert nagyon megy a hasam :evil: :evil: :evil: így a párom kíséri el anyut a vizsgálatokra!

Csucsu:
Szeretnék, de ez volt az utolsó! Amúgy meg elég depis lettem tegnap este, így elég halvány reményt látok arra, hogy pozitív lenne! Szerintem csak azért késik, mert ezt a hónapot gyakorlatilag itthon töltöttem, fele annyit nem jöttem-mentem, mint egyébként szoktam, ezért gondolom azt, hogy várat még magára piri! :?

Kép
anda81
 
 


Anda: fel a fejjel. ne csüggedj. Lehet ott még baba:)

Kép
csucsu05
 
 


Nem tudom, tök el vagyok kenődve! :cry: :cry:

Kép
anda81
 
 


Anda: nehog ymár elkenődj. Hisz a teszt az nem volt jó. Lehet babás vagy.Amúgy az érzékenység tipikus babás tünet:)
Na kitartás ne legyél rossz kedvű.
Holnap reggel teszt!! Ok???

Kép
csucsu05
 
 


Tesztelj holnap egyet :) szerintem is a depi lehet babás tünet hiszen ha a kontroll csík sem volt ott akkor a teszt volt hibás attól még simán lehetsz babás :):):) fel a fejjel holnap várjuk az új tesztet:)

nika70
Salgótarján
 
 


Hát én már semmiben sem hiszek! Itt bőgök kb. fél órája!

Kép
anda81
 
 


Anda: ne sirj már!!! Hidd el ha ilyen labilis vagy akkor babás vagy:) ez a legjellemzőbb tünet:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu:
legyen igazad! Mert akkor nem bánom! Ha kell végigbőgöm a kilenc hónapot!

Kép
anda81
 
 


Anda: na ez a beszéd. De jobb lenne ha a 9hónapot végig nevetnéd inkább:)

Kép
csucsu05
 
 


Ti aztán jó korán keltek :D

Anda:Én most mielött megtudtam,hogy babás vagyok,tiszta bolond voltam!Mindig belekötöttem vmibe :? Ne sírj!Ja és nekem is volt egy kis hasmenésem! :shock: :D :D :D

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Köszi lányok, hogy vígasztaltok! Olyan aranyosak vagytok!
Már nem bőgök, de a kedvem még mindíg pocsék!

Kép
anda81
 
 


na ez a labilis sírós eset tényleg lehet babás én is mindenen picsogtam mikor Gergővel voltam terhes:)

nika70
Salgótarján
 
 


Anda: Ha megnyugtat akkorén tegnap este tiszta zizi voltam. Nem is értem mi volt velem.
Ha ez egy baabtünet akkor viseljük jókedvvel ezt a zizis depis hangulatot:)

Kép
csucsu05
 
 


Melcsi:
Nálam a hasmenés biztosan nem babás tünet, ugyanis nekem állandóan megy a hasam! :?

Kép
anda81
 
 


Anda:és az mitől van? nem idegeskedsz sokat?

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu:
Nem tudom! Jártam vele egy időben orvostól orvosig, volt vastagbél tükrözésem (na ezt tényleg nem kívánom a legnagyobb ellenségemnek sem!) és mikor a vizsgálat befejeződött a belgyógyász flegmán, karját széttárva közölte, hogy szokjam meg, mert a belekben nem találtak semmit (sem székletben). Aztán elmentem a háziorvoshoz az is próbálkozott ezzel-azzal de soha nem jött be semmi csak a különféle hasmenésgátlók. De most azt meg nem merem bevenni, mert ugyebár nem tudhatom, hogy terhes vagyok-e vagy sem! Szegény párom tegnap lement a patikába és hozott olyan hasmenés gátlót, amit kismamák is szedhetnek. Az egyetlen probléma vele, hogy nem hat!

Kép
anda81
 
 


Ja idegeskedés:
Bankban dolgozom, kőkorszaki körülmények között. Kemény három évembe telt mire kiharcoltam, hogy legyen minden számítógépen Windows. A rendszer amibe a napi ügyeket vezetjük (és figyelem hölgyeim nem tévedek!) még mindíg DOS alapú!!!!!!!!!!!!!! A vezetőség csak azt nézi, hogy mennyire tudjuk a kirendeltséget előre vinni. Elméletileg két hete vagyok kinevezve csoportvezetőnek. Vettek fel új embert, akinek majd nekem kellene megtanítanom a dolgokat, de úgy,hogy én nem szólhattam bele, hogy kit vesznek fel! Én öt éve dolgozom ott, és pénztárosból küzdöttem fel magam csoportvezetővé (na nem mintha ez sok előnnyel járna!) a kolléganőm (aki mellesleg a főnököm ismerőse) március 1.-től ki lett nevezve kirendeltség-vezető helyettesnek! Na ehhez meg végépp nem tudok mit szóln!

Kép
anda81
 
 


Azt elfelejtettem megírni, hogy kolléganő kemény egy éve dolgozik nálunk, és előtte azt sem tudta,hogy mi az a takarékszövetkezet....

Kép
anda81
 
 


sziasztok lányok!
Anda ne kenődj el nem szabad!!!!!
Vasárnap derűl ki nekem is hogy babás vagyok e vagy sem!!!!!!!!!
Te is lehetsz babás,hisz a teszt nem volt jó!!!!!!!! :lol: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Anda!
Fel a fejjel és várjuk az erdményt!
encike 2
 
 


anda: ismerős a környezet stb én a postánál dolgozatm és ott is minden dos alapú :):):):) nagy cégek sajátossága :) most már talán windows de nem vagyok már benne igy nem tudom :) de ne add fel szerintem babás vagy hasimenésre meg egyél nyers kakoport nem cukrozottat az a babának sem árt nekem legalábbis szokott segyíteni és nem szoksz hozzá vbagy egyél étcsokit az is jó és természetes:)

nika70
Salgótarján
 
 


Anda: sebaj reméljüka hsamenést majd a bab megoldja. Azt mondják a terhesség után a szélrekedés vagy a hasamenés gond megoldódik. Szóval legyél babás és talán a hasmenésed is elmúllik végleg:)

Kép
csucsu05
 
 


Nika, Csucsu!
Legyen igazatok! De szerintem holnap egy full negatív fog kijönni! :?

Kép
anda81
 
 


ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

NE LEGYÉL NEGATÍV SZERINTEM MÉG NE HOLNAP CSINÁLD VÁRJ EGY KÉT NAPOT

nika70
Salgótarján
 
 


nikának igaza van várj még pár napot :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Húúú lányok az a helyzet, hogy nagyon affelé tendálok,hogy holnap csináljam meg, mert szörnyen rosszul érzem magam! Borzalmasan megy a hasam! Az előbb már megpróbáltam cukor nélküli kakaóport is enni, de visszajött! :oops: :oops: A hasmenésre meg tudnám a megoldást, de azt terhesen nem lehet! :roll:

Kép
anda81
 
 


anda ha úgyérzed holnap akarsz tesztelni akkor tedd meg holnap!te döntöd el!!!!!!!!!!
drukkolok neked,hogy +++++++++++ legyen a teszted!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Elméletileg egy négy hetes terhességet már ki kellene mutatnia a tesztnek az első vizeletből nem?
Kiszámoltattam egy születés kalkulátorral és azt írta, hogy pont négy hetes terhes lennék! :roll: :roll:

Kép
anda81
 
 


Anda: csinálj egy tesztet hátha már kimutatja. De ha nemkkor sem szabad feladni mert van akinek csak a terhességet a teszt csak a mesi után 10nappal mutatja ki. Reggel ird meg mi lett:)
Remélem egy ilyened lesz: =

Kép
csucsu05
 
 


én is kiszámoltattam most és én 3 hetes és 2 napos lenne a babó :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


jóéjt mindenkinek és szép álmokat!
puszi! :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita akkor ne is csodálkozz hogy nega lett még a teszt túl korai volt:)

Anda: kakaópor után azt elfelejtettem írni szoktam inni egy nagy pohár vizet de ha akakaópor visszakívánkozott akkor akár a babának is lehet nem tettszett :):):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Várjuk a teszt eredményét reggel!
Szép álmokat!
encike 2
 
 


Nita: akkor ne is csodálkozz. Én is a 4.dik hétben vagyok a számítás szerint ha most babós vagyok. És nekem se mutatta ki. na persze ez nem azt jelenti, hoyg babás vagyok. De a teszt ami biztos, hogy már kimutatja az az 5.hét.

Kép
csucsu05
 
 


Kép


Erre ébredtünk :):(

várjuk majd a teszteket szerintem sem nagyon mutatják ki a 4 hetes terhességet a legtöbb teszt csak a nagyon érzékenyek.szóval türelem lehet ott még babó mindhármotoknak :):):):)

Ja és nekem még mindig nem jött meg

nika70
Salgótarján
 
 


Anda! Csináltál tesztet?

Később visszaolvasok, mert most Debibe kell mennem.
encike 2
 
 


Nika: "szép" téli kép:(
Örület , hogy mindjárt április van és havazik.
Nem jött meg?? Az kecsegtető:)

Kép
csucsu05
 
 


Nem jött meg de még várok mert szerintem múlt hét hétfőn volt pém akkor volt tojásfehérjém máskor meg nem szokott lennei szóval még várok minimum jövő hét kedd szerdáig ha ddig nem jön meg akkor tesztelek.

nika70
Salgótarján
 
 


Nika: izgalmas akkor nálatok is a helyzet:) Szorítok:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Teszteltem, de full negatív lett! :cry: De még bizakodom! Ha jövő hét hétfőig nem jön meg, akkor kedden reggel megint tesztelek, szerdán pedig mindenképpen doki!

Szorítok mindenkinek akinek kell!!!! :D

Kép
anda81
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?