Új privát üzeneted érkezett!

anda ne ad fel,van babó a pocakodba!!!!!!!!!!
na jóéjt lányok!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Laptető:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Anda: azért én drukkolok neked!

Csucsu: nagyon babás tüneteket írsz ;) Reméljük az új házban hamarosan beköszönt egy tesócsöppség :)

Nita: hát én sem értem, hogy mi lehet nálad. Azért még ne add fel!

Nika: kedves vagy, hogy írtál az iwiwn. ;) Húha jó sokáig kibírnád teszt nélkül.

Enci: hát a görbéd elég cikk-cakk. Szerintem kezdj teákat inni, mert az szépen rendbe teszi a görbéd.

Lilla: szemed??? Ugye már jól van!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 

 
 

Jó reggelt!

Aki szereti, annak sok locsolót, aki nem annak keveset!

A görcs-szurka maradt, csak nem olyan intenzív, mint tegnap! Remélem igazatok van, és tényleg baba van a dologban. Egyéb iránt még mindíg nem tudom eldönteni, hogy a méhemnél érzem ezt a nagyon rossz érzést, vagy a beleimben! És ez aggaszt... :? Tegnap úgy fájt, hogy azt hittem itt a vég! :shock: :shock: Pedig nem vagyok egy nyámnyila fajta :oops:

Kép
anda81
 
 


Anda: Lehet megviselt a Húsvéti kajálás :?

Mi tegnap az anyósoméknál voltunk ,hála égnek nem voltam annyira rosszul,csak 1 kicsit émelyegtem az olaj szagtól :?
Ma reggel kedves párom meglocsolt,de nem kicsit :? ásványvizet öntött a nyakamba :shock: nem gondolta,hogy sok van az üvegbe!Én meg morcosan lementem az alsó szintre és elmentem fürdeni,persze jöttek utánam a Hannával és már megenyhültem :D Jót fürödtünk,így 4-esben :wink: :D ,de már kell egy nagyobb kád, megbeszéltük :D

Csucsu:Cicik hogy állnak?Mondjuk nekem is volt szúrkálódás,egészen a pozitív tesztig és a pé-től már,úgyhogy lehet,hogy most elkaptátok :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Nagyon izgulok a holnap miatt (uh reggel)!Olyan hülyeséget álmodtam ma reggelre :x Azt álmodtam,hogy megvolt a petezsákom,de nem volt benne babus :( :roll:

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Melcsi:
Egyetértenék veled, de az a gond, hogy tegnap reggel sonkát ettem egy kicsit, utána meg már csak húslevest, mert a töltött csirkecombot nem kívántam! :?

Kép
anda81
 
 


Lilla: Nagyon eltűntél!Remélem minden ok a szemeddel és azért nem tudsz írni,mert sok a vendég :D

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Csucsu: JA ÉS NAGYON PUFFADTAM!AKKORA VOLT A HASAM,MINT A HANNÁVAL 18 HETESEN :shock: TÖK MINDEGY,MIT ETTEM,DE ÉN MÉG RÁ IS KONTRÁZTAM BABGULYÁSSAL :wink: AZT KÍVÁNTAM :D AMELYIK NAP NEM KELLETT VOLNA MEGJÖNNIE A MENSINEK,AZON A NAPON ANNYIRA SZÚRKÁLT A HASAM,HOGY BIZTOS VOLTAM,HOGY MEGJÖN,AZTÁN MÉGSEM

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Melcsi: Nekem is több napja szurkála hasam. Cickóm érzékeny és nagyobb is. remélem, hogy elkaptuk. Ma a kávétól volt hányingerem is. De mondjuk az bármitől lehet. Viszont reggel egy LH-tesztet csináltam mint jósteszt hisz abból volt még itthon. Igaz HVG is van de azt nem mertem megcsinálni. Szóval az LH zebrás. Mondjuk azért ezt akkor hiszem el ha a HCG is az lesz.

Kép
csucsu05
 
 


Hajrá Gólyák! :D

Kép
anda81
 
 


hajrá csucsu...bizony baba van a pocakodba!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Na előre még nem örülünk. majd akkor ha a doki mondja csak.

Kép
csucsu05
 
 


végűl is igazad van csucsu!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csucsu: :D :D :D :D :D :D Igazad van!Én is csak holnap fogok megkönnyebbülni,hogy minden ok :D :D :D :D

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Melcsi: holnap azonnal gyere ha megjössza dokitól.De tidomnemlesz baj:)Várunk áma jó hírekkel:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu,anda szerintem nálatok már az ajótban kopgtatnak a gólyák:) nem teszteltek?

nika70
Salgótarján
 
 


Nika: Hú én nem merek tesztelni. Mi van ha egy csikos??

Kép
csucsu05
 
 


és mi van ha kettő?

nika70
Salgótarján
 
 


Nika: most füzőtt meg egy másik lány is hogy reggel teszteljek. Azt hiszem kipróbálom. ha meg nem lesz zebrás akkor várok. De ha nem ez a hónap akkor a következő sikeres lesz érzem!! :wink:

Kép
csucsu05
 
 


csucsu: szerintem tuti zebrás lesz hiszen vannak már tüneteid:):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika: a tünetek lehetnek pszichésen is. Már én nem tudom mit érezzel. az tény, hogy a hasam szurkál. De volt már ilyen. Igaz nem ilyen korán mint most. na majd meglátjuk:)

Kép
csucsu05
 
 


hajrá csucsu én is azt érzem hoigy sikerűlt neked!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: amenyiszer én már éreztem, hogy babás vagyok hát könyvet is írhatnék.

Kép
csucsu05
 
 


várjuk a könyvet! :lol: de tényleg olyan érzésem van hogy sikerűlt most neked!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Halihó!

Drukkok mennek mindenkinek! Tegnap óta úgy vagyok vele, mint Csucsu. Ha nem ez, akkor a következő hónap! Tény, hogy olyan dolgokat érzek, amit eddig nem! De az lehet babótól, meg bármitől is, és akármitől is. Én még holnap biztosan nem tesztelek. Az elmúlt két hónapban 25-én jött meg, de előtte meg mindíg csúszott egy napot! Decemberben 24-én, januárban meg 25-én, és februárban is 25-én. Ha holnap nem lesz semmi szerdán tesztelek! Addigra már csak kimutatja az a fránya! Remélem zebrás lesz. Illetve nekem most olyan van, ami + jelet rak, ha babás vagyok és - ha nem vagyok az, egy másik ablakocskában meg ott van a kontroll vonal! Ja és még sosem használtam ilyet! De remélem, hogy szerdán már lesz valami! :D :lol: :D :lol: :D :lol: :lol:

Kép
anda81
 
 


Nita: Hát most én is azt érzem de majd hiszem azért ha látom.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu:
Egyetértek! Én is csak akkor hiszem ha látom! És igazán csak akkor ha a doki is megerősíti! :D :lol: :D :lol:

Kép
anda81
 
 


jóéjt lányok.és zebrás álmokat kívánok mindenkinek!!!!!! :lol: :D :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita:
Jó éjszakát! :D :D :D :D :D :D

Köszönjük! Neked meg babás álmokat!

Kép
anda81
 
 


Sziasztok!
Jaj d.u. egy kis kiruccanást tettünk acsaláddal Egerszalokra, nagyon szép hely!

Ma hála MEGJÖTT!!!!
Erre vártam. És tök jokor, mert vetélés után 4 hétre. Nem váratott meg.
Naszoval mikortol lh-zak?

Kisvirág!
Hogy hogy cikk-cakkos a görbém? Mit akarsz ezzel mondani? Milyen teára gondolsz?

Melcsi!
Igen ma elkezdtem a málnalevelet inni, azt hittem rosszabb az ize, és remélem ha ezt a honapot végig kurálom, nem lesz több ilyen ivászat.

Jo éjszakát!
encike 2
 
 


Encike ez jó hír hogy egyből igy beállt a mensid drukk hogy a jövő hónapban már ne jöjjön meg mert babás leszel:)

Nekem még nem jött meg de még nem nyugszom meg mert a szerintem pé óta még csak egy hét telt el ha jövő hét keddig szerdáig sem jön meg akkor meglátom kibírom e 9-éig :) ha nem akkor tesztelek de majd meglátjuk. amúgy semmi tüneztem nincs talán ha nem beszélem be magamnak akkor a cicim feszül mint mensi előtt de ennyi.

Csucsu várjuk ám azt a tesztet :):):):):):)++++++++++++++++

nika70
Salgótarján
 
 


Szaisztok. teszt nega.
Nem tudom vagy korán teszteltem vagy nincs baba. Tünetek maradtak. Mint hasszúrka. De akkor az LH teszt egy nagy kalap szar . Mármint ha nem vagyok babás miért volt csikos??
Na mindegy várok aztán ha lesz akkor örülünk ha nem akkor meg irány a következő hónap!!

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Én még nem teszteltem. Majd holnap, v. holnapután! Izgulok és drukkolok minenkiért! :D :D :D :D

Kép
anda81
 
 


Csucsu:Ne izgulj!Ha jól emlékszem csüt-ön nem kéne megjönnie és ma még csak kedd van!!!!Azt olvastam,hogy az esetek 52%-ában mutatja még ilyenkor csak ki,hogy babás!!!!!A várt mensi napján is ez még csak 74% körüli,úgyhogy ne aggódj :D

Enci:Virág gondolom a málnalevél teára meg a palástfűre gondolt!Az Lh tesztet szerintem elkezdheted a 10. naptól nézegetni,mert a málnalevél előbbre hozza a pé-t!Én amikor málnalevelet ittam,már a 11. napon volt pé-em!Előtte meg a 13.-on!Lehet,hogy ez a 2 nap kellett ahhoz,hogy babás legyek :D

Ja,és még nem is mondtam a jó hírt,hogy megvan a kistesó :D :D :D :D :D Hasi uh-al is megtaláltuk,nem kellett hüvelyi :D :D :D :D :D 5 hetesek vagyunk,mint ahogy a vonalzó is mutatja :D :D :D :D :D Nem kaptam róla papírt,mert fű alatt néztük meg(vizitdíj nélkül),de mondta a dokim,hogy jövő héten menjek el terhesgondozásra :D :D Most megnyugodtam :D Alig aludtam éjjel :?

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Melcsi:
Nagyon-nagyon örülök!!!!!!!!!!!4 :D :D :D :D :D :D

Kép
anda81
 
 


csucsu ne aggódj szerintem még nem mutatja ki hiszen csütörtökön kéne megjönnie szerintem igy akkor korán volt csinálj egyet egy hét múlva is): szorítok ezerrel :)

Melcsi ez tök jó hír most már el hiheted tényleg hogy babás vagy :) amúgy a terhesgondolzás miatt nem kell vizitdíjat fizetni és különben meg jövő kedddtől már amúgysem :)

nika70
Salgótarján
 
 


Melcsi: De jó:) Nagyon örülök neki:) Mostmár akkor meg nyugodtál ugye? :)

Amúgy igazából tényleg korán volt a teszt mert pénteken vagy szombaton kéne csak megjönnie. De gondoltam hátha:) Na mindeg yvárok ám türelmesen.

Kép
csucsu05
 
 


Lányok!
Türelem-türelem babát terem!
Csak az a probléma, hogy nagyon-nagyon nehéz kivárni azt az időszakot! :D De nem lesz baj! Előbb utóbb mindenki babás lesz!

Kép
anda81
 
 


Anda: Igy igaz:)

Kép
csucsu05
 
 


Enci: örülök, hogy megjött végre neked. Mostantól idd a málnalevél teát és ovu utántól a palástfüvet. Meglátod milyen szép görbéd lesz!

Csucsu: sajnálom a nega tesztet. Az Lh-d mennyire volt erős? Mert nekem mindig két csíkos szokott lenni, de a 2. csík csak halványan van ott.
Drukk, hogy egy hát múlva legyen egy + hcgsed. ;)

Melcsi: most már hangos gratula! Tessék szépen megnyugodni!!!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Encike, ez nagyon jó hír, hogy így visszaállt rögtön a ciklusod!

Melcsi, örülök, hogy láttátok a picit és megnyugodhatsz.

Nita, Csucsu, Anda, drukkolok!

Nika, köszönöm a húsvéti jókívánságokat!

Én meg már nagyon várom, hogy végre megjöjjön és kezdhessünk próbálkozni.

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Virág: Az LH most nem első pisiből volt. De a második csik jóllátható. nem olyanerős mint a tesztcsik de jól látható. Tudom hogy pÉ kor ez nemlenne pozítív de jósként az?

Kép
csucsu05
 
 


datolya köazi a drukkot!
melcsi most olyan jó neked,hogy már tuti ott a baba :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Jövő hét keddtől gyógyulttá vagyok nyilvánítva!

Anya meggyőzött, hogy holnap teszteljek, úgyhogy drukkoljatok! :D :wink:

Kép
anda81
 
 


Anda: Gratula és remélem anyudnakis tudsz egy kis doppingot adni a pozitiv teszttel:) Irj reggel mi lett a tesztelés eredménye.

Kép
csucsu05
 
 


anda hajrá holnapra!!!!!!!!!!!!!!
írd meg hogy mi let!!!!!!!!!!!!!!!!!
de tuti pozitív++++++++++++++++++++

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi lányok! :D :D :D :D :D

Én még nem merek bízni benne. Félek picit attól, hogy hogyan fogom érezni magam lelkileg, ha negatív lesz! :roll:

Kép
anda81
 
 


Anda. most azért ne kezdjünk azon még gondolkodni milesz ha negativ. hisz mi lesz ha nem??? -ÖRÖM :)

Kép
csucsu05
 
 


na láyok megyek pihenek mert elálmosodtam mega párom is jönni akar gépezni.holnap jövök.puszi mindenkinek!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csucsu:
Ha pozitív lesz, akkor én leszek a világ legboldogabb embere a földön! És fülig fog érni a szám! Aztán meg majd agyalhatok azon, hogy minden rendben legyen! De így lesz! :D :lol:

Kép
anda81
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?