Új privát üzeneted érkezett!

Vera: helyesek a fiúk. Örülök, hogy a doki is megállapította neked a babát. Drukk csütörtökre, hogy lássátok is őt!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


upsz laptetű :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Nita: Most akkor mi van???

Kép
csucsu05
 
 

 
 

igen viri még altatáshoz illetve éjszaka szopizik bár nem sok van már :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok csajok!

Ma reggel is csináltam 1 terhességi tesztet és nagyon erős a T vonalnál a csík!Erősebb,mint a C-nél :D Mihelyst belehelyeztem a pisibe a tesztcsíkot még 1 mp sem telt el és már ott volt erősen! :D A hőm-em is még mindig37,1 úgyhogy már csak várom a kedd reggelt,hogy láthassam a babusom :D Hosszú lesz ez a Húsvét nekem :? Ma reggel liftezett a gyomrom is!Ráadásul,mindig ha megkívánok vmi kaját kedves férjem meg is veszi,de már amikor enni kell,az nem nagy élvezet!Délutáni alvásom után is úgy megkívántam a sajtos tésztát(meg is csináltam) most meg rosszul vagyok!

Nita: Mi volt a dokinál?

Vera: Gratula a vastag nyálkahártyához,neked 3 mm-el vastagabb,mint az enyém,habár én csak a 33. napon vagyok!

Viri: Laptető :D :D :D

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Nitacska!
Mi van már veletek? Itt mindenki tövig rágja a körmét!!! :D :wink: :D

Vera!
Mostmár nagy gratula! Milyen gyógyszert kell majd szedned?

Melcsi!
Már csak 4-et kell aludni... :D

Kép
Kép
gyurmi
 
 


Sziasztok!

Vera:
HIP-HIP HURRÁ! HIP-HIP HURRÁ! HIP-HIP HURRÁ! Nagyon örülök a hírnek! :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Nita:
MIT MONDOTT A DOKI :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Melcsi:
Ott van babóca, mondta a doki is, meg mi is! :lol: Örülök neked is nagyon! :D :D :D :D :D :D :D :D :D Hamar elszáll ez a pár nap, és hidd el minden rendben lesz! :!: :!: :!:

Rólam:
Ma anyánál voltunk, én vásároltam a párom kitakarított náluk. Aztán megfőztem a fincsi ebédet. DE reggel amikor felkeltem rá sem tudtam nézni a kajára, mire anyuéknál bevásároltam éhes lettem. Aztán megfőztem az ebédet, de alig tudtam belőle enni, mikor meg hazaértünk, eléggé visszakívánkozott az ebéd. A hasam néha-néha szurkál, picit görcsölget, de eddig nem úgy, mint ahogyan mensi előtt szokott! Én most már teljesen bizonytalan vagyok, hogy mi történik velem. Jaaa, és tegnap rosszul lettem, mire megsült a csirke! Megéreztem az illatát, ahogyan kitettem a tányérra és paff lettem! Meséltem ma anyunak ezt, meg a tegnapi barnázgatást, rögtön az volt az első kérdése, hogy nem lehetséges-e, hogy ketten vagyunk? Mondtam neki, hogy én lennék a legboldogabb a világon, ha így lenne, de ahhoz, hogy ez kiderüljön még kell egy pár nap. Mindenesetre, ha mégsem babó, akkor most nagyon szomorú leszek! Annyira várom már! :?

Kép
anda81
 
 


A francba! Nem kapcsolódott ki a vastag betűűűűűűű! Bocsi! :oops:

Kép
anda81
 
 


Anda!
Tesztelni mikor akarsz?

Kép
Kép
gyurmi
 
 


Gyurmi!
Hááát úgy gondoltam, hogy jövő hét csütörtök, péntek magasságában, ha addig nem jön meg. Előbb azért nem mert félek, hogy ha baba lenne, azt még nem mutatná ki! Meg addig nem élem bele magam túlságosan! (Frászt! Már nagyon beleéltem magam és ettől is parázok, hogy ha mégis megjön, akkor meg padlón leszek!)

Kép
anda81
 
 


Hát teljesen veledérzek! Én múlt hónapban 5 tesztet lőttem el, mert tutira hittem, hogy összejött, aztán mégsem...

Kép
Kép
gyurmi
 
 


NITA!
Ugye minden rendben?!?! :roll:

VERA!
Hol van Nita, egyáltalán jól van, csak annyit mondj!!!

Kép
Kép
gyurmi
 
 


Gyurmi!
Legyünk optimisták! :D :D :D Babó jön, és ott lesz a pociban! Hamarosan! :lol: :D :D

Kép
anda81
 
 


Úgylegyen!

Kép
Kép
gyurmi
 
 


NIIIIIIIIIIIITTTTTTTTTTTTTTTTAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

HOL VAGY???? MI VAN VELED???????????????

Kép
anda81
 
 


Anda: ehet tényleg ketten vagytok:):):):)

Nekem Gegével akkor kezdődtek a rosszullétek bár nem hánytam amikor 6 hetes voltam most már kezdek én is beleélődni mert feszül a cicim és még nem jött meg ma kellett volna:) de még várok mert mondom 6 hét is volt már hogy tartott egy ciklus:) de nem is élem bele magam mert megint padlón leszek ha nem vagyok mégsem babás:(

nika70
Salgótarján
 
 


Nika!
Akkor már ketten vagyunk! De most meg a mindjárt megjön érzésem van! Az a mániám, hogy napjában többször is szaladok a WC-re, hogy megnézzem nem történt-e baleset :oops: Teljesen zizi vagyok, vagy ez ilyenkor természetes?

Kép
anda81
 
 


hát én is nézegetem mert volt ma olyan érésem hogy mintha megjött volna de nem :) bele fogunk őszülni :):):):):):):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Ez az! Én azért nem is akartam tesztet csinálni, mert ilyen érzésem volt, aztán a kolléganőm rámparancsolt, hogy vegyek már egy tesztet és nézzem már meg, hogy nincs-e esetleg valaki a pocimban, mert már több, mint egy hete késett... Életem egyik legszebb napja volt... Remélem nemsokára újra láthatok ilyet! :D

Kép
Kép
gyurmi
 
 


Na csajszik! Nem várok tovább Nitácskára, majd holnap visszaolvasok! Mindenkinek szép estét kívánok! Szép álmokat!

Kép
Kép
gyurmi
 
 


Gyurmi, Nika:
Nektek olyan jó, már van legalább egy babótok! ÉN IS SZERETNÉK! :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép
anda81
 
 


Lesz is!!!! Ha te tudnád, hogy én mennyit bőgtem, míg nem jött össze... Aztán úgy voltam vele, hogy nem érdekelt a dolog, szedtem a clostit, jött a tavasz, elfoglaltam magam mással és hipp-hopp egyszercsak nem jött meg...

Kép
Kép
gyurmi
 
 


Gyurmi:
Akkor ötletet szeretnék,hogy mivel foglalhatnám el magam mással! Ez nagyon jó lenne, mert kezdek egy kicsit görcsösen ragaszkodni a dologhoz! Pláne most, hogy ez a helyzet!

Kép
anda81
 
 


Kertészkedés, lakás átrendezés, kezdj bele valami hosszútávúba (pl:fogyókúra, autó vezetés tanfolyam) tuti nem fog összejönni!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép
Kép
gyurmi
 
 


Közbeszól egy baba! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép
Kép
gyurmi
 
 



Na vééééééééégre! Mostmár nyugodtan alszom!!!!!
Köszi Vera!

Kép
Kép
gyurmi
 
 


Mostmár tényleg megyek, Jó éjt mindenkinek!

Kép
Kép
gyurmi
 
 


Vera:
Köszi az infot! Már kezdtem aggódni! :roll:

Én is megyek, jó éjszakát nektek!

Kép
anda81
 
 


Mindenkinek kellemes húsvéti ünnepeket kívánok!

http://www.kep-tar.hu/picdownload.php?p ... et-117.jpg

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Sziasztok csajok!

Nálunk Kaposváron szakad a hó :!: Nem hiszem el :?

Gyurmi-Anda:Nagyon drukkolok nektek :D :D :D :D :D :D

Tegnap annyira felvoltam fújodva,hogy majdnem kipukkadtam :?

Kellemes Húsvéti Ünnepeket

Kép

Kép
melcsi82
 
 


sziasztok csajok!!!!
Bocsi,hogy nem jöttem de kint voltam kicsit melózni a lovardába :roll:
A doki anyit mondott,hogy lehet terhesség de nem lát semmit és üres a méhem!
Majd jövőhéten meglátjuk!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


anda: neked is lesz babód csak türelem és lehet már most ott csücsül a pocidban húsvéti ajándékként :):):):):):)

Én annó elmentem egy tanfolyamra igy nem is volt időm mással foglalkozni februásban kezdődött a tanfolyam és áprilisban már várandós is voltam szóval csak nyugi ne görcsölj bár tudom nehéz mondani mert előtte én is állandóan sírógörcsöt kaptam mikor megjött :)

Nita végre itt vagy: biztos lesz ott babó ne aggódj hiszen pouzitiv a teszted

Kép

nika70
Salgótarján
 
 


Nita!
Ezt nem értem, ha látja a méhed akkor babot miért nem lát? Annyira kicsi még? Méhnyálkahártyád nézte? Remélem a legjobbakat!!!!

KELLEMES HUSVÉTI ÜNNEPEKET KIVÁNOK!
encike 2
 
 


valószinű még olyan pici hogy nem látja!!!!mondott valamit a méhnyálkahártyámról mintha valami tizen valamit mondott,de nem értettem mert olyan ideges voltam :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!
Az jo, ha tizen vmennyi! Nekem veti után 4mm volt.

Feldiszitettem a lakást kis tojásokkal, nyuszikkal. Tetszik a csajoknak. Itt a szünet, rosszalkodhatnak, csak ne esne az eső!!!!!
encike 2
 
 


most megyek mert pakolnom kell meg vasalni közbe megy agép!!!
és még főznöm is kell.délután jövök.puszi adig mindenkinek!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


encike nekem nem nyitja meg a fijlt:)

nálunk apa süti a sütit bounti tortát csinál nagyon finom :)

nika70
Salgótarján
 
 


megyek megkostolom.
encike 2
 
 


Nita: Na akkor jó ha tizen valamit hallottál. az akkor tutti baba. na meg a teszt nem lesz csak úgy pozítív.


EGY KIS NYUSZI MEGÉRKEZETT, HOZOTT NEKTEK ÜZENETET:
-KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET! :)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Nita: akkor drukk továbbra is! De tuti ott lesz az a baba!

Anda: de jó lenne, ha tesztelnél egy + at jövő héten. Anyud is tuti jobban lenne. Az előjelek nem rosszak ;) Az tök normális, hogy napjában százszor mész ki a megjött érzéssel. A fiam előtt ugyanez volt. A munkahelyemen egy csomószor kimentem wc-re. A kollégák meg már hülyének néztek. :) Aztán teszteltem és megértettem miért volt ez az érzés. :)

Nika: nekem olyan furi, hogy már ilyen nagy baba és még szopizik. Bár a szomszéd csaj lánya 2 éves múlt és még mindig szopival alszik el. Ezer drukk, hogy ne is jöjjön meg 9 hónapig. ;)

Melcsi: ugye-ugye ott az a baba! Ne idegesítsd magad, az nem tesz jót a babónak!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Kép

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Kép Kép

Kép
p__lilla
 
 


Viri: igazából nem akartam én sem ilyen sokáig de ha van miért ne és nyárra ugyis le szeretném róla szoktatni:):):):) Mondjuk hála égnek nem rángatja a ruhámat hogy adjak neki cicit de éjszaka ha felkel még mindig gyorsabb és egyszerübb odafordulni hozzá és cicizni mint készitgeni neki a cumit:)

piri még mindig sehol én is örülnék neki ha nem jönne meg 9 hónapig olyan jó volt hogy nem volt :):):):):):)):de sajna már Gege 3 hónapos korára meg is jött:):( jó lenne ha hanyagolna ismét egy kicsit :)

Anda szerintem is lassan tesztelhetsz :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Kijavitottam a linket, már meg lehet nyitni. Egyébként milyen a hőm?
encike 2
 
 


lányok köszönöm a bíztatást!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


enci egész szépnek tűnik:)

nika70
Salgótarján
 
 


megyek eszek valami nasit,mert meghülyülök mindjárt ha nem ehetek valami édeset!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: na már kivános vagy? Ez jó tünet:)
tesztet holnap reggel csinálsz azért?

Kép
csucsu05
 
 


Nika!
A progiszinttel nincs probléma? Erre lennék kivi.
encike 2
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?